مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 31 به 34 از 34

موضوع: چرا دخترها اجازه نمیدن بریم خواستگاریشون !؟

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34728
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.82
    تشکـر
    92
    تشکر شده 30 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : چرا دخترها اجازه نمیدن بریم خواستگاریشون !؟

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    خب خدا رو شکر که راحت از کنارش نگذشتید و دوباره صحبت کردید

من یه چیز بگم صادقانه....

شما تلاش خودتون رو کردید دیگه بسپارید به خدا

مطمئن باشید اگر خیری درش باشه خدا خودش جورش میکنه اگر نشد هم باز هم بدونین درش خیری هست

ان شاءالله که راضی میشن و خیر شما هم درش خواهد...توکل کنین ...
    آره من تلاش خودمو کردم.گفت مشکل اینه شما یه شهر دیگه ای.گفتم اون با من انتقالی میگیرم.اگرم سال های اول انتقالی ندادند ، من جور سال های تعهد رو میکشم.گفتم مختاری سرکار بری یا نری.آخه دبیر بود.مختاری ادامه تحصیل بدی یا ندی.همه جوره باهاشون راه اومدم.واقعاً نمیدونم چرا دنیا این طوری شده!!! اول عکسشو میفرسته.بعد میگه نه!؟ بعد میگم چرا نه !؟ میگه بابام راضی نیست.من اصرار کردم به خاطر این بود فکر میکردم باباش راضی نیست.بعد رفته پیش معرفمون گفته خودم راضی نیستم! در کل از این همه پیچیدگی بدم میاد.بهم برخورده که حتی ما رو خونه شون هم راه ندادن.ما رو آدم هم حساب نکردن.مقصر منم که میرم دنبال این دخترای دبیر.معلم شدن فکر میکنن کی شدن.من سال 89 دانشگاه تربیت معلم درس خوندم.ولی دبیر نشدم.اون سال هیچ کس رو بورس نکرد ولی سال های قبلی رو بورس میکردن.دخترا اصلاً همین هستند ،لیسانس بگیرن فکر میکنند فوق لیسانس ان ، فوق لیسانس باشن فکر میکنند دکترن و گواهی نامه بگیرن فکر میکنند خلبان اند. شایدم حق با شماست :
    قال الله تعالی :…عَسی أن تکرَهوا شَیئاً وهو خیرٌ لکم وَعسی أن تُحِبّوا شیئاً وهو شَرٌّ لکم… (سوره بقره/ آیه 216)

چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید ، حال آن که خیر شما در آن است ؛ویا چیزی را دوست داشته باشید ، حال آن که شرشمادر آن است. (برگرفته ازمبادی اخلاق در قرآن: آیت الله جوادی آملی)

به خودم میگم ، خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

دیگه خسته شدم.حوصله خواستگاری رفتن ندارم.میخوام ازدواج کنم.ولی نه کیس مناسبی هست ، نه نیمه گم شده ای
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    7,249
    تشکر شده 7,263 بار در 3,150 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ir86 نمایش پست ها
    آره من تلاش خودمو کردم.گفت مشکل اینه شما یه شهر دیگه ای.گفتم اون با من انتقالی میگیرم.اگرم سال های اول انتقالی ندادند ، من جور سال های تعهد رو میکشم.گفتم مختاری سرکار بری یا نری.آخه دبیر بود.مختاری ادامه تحصیل بدی یا ندی.همه جوره باهاشون راه اومدم.واقعاً نمیدونم چرا دنیا این طوری شده!!! اول عکسشو میفرسته.بعد میگه نه!؟ بعد میگم چرا نه !؟ میگه بابام راضی نیست.من اصرار کردم به خاطر این بود فکر میکردم باباش راضی نیست.بعد رفته پیش معرفمون گفته خودم راضی نیستم! در کل از این همه پیچیدگی بدم میاد.بهم برخورده که حتی ما رو خونه شون هم راه ندادن.ما رو آدم هم حساب نکردن.مقصر منم که میرم دنبال این دخترای دبیر.معلم شدن فکر میکنن کی شدن.من سال 89 دانشگاه تربیت معلم درس خوندم.ولی دبیر نشدم.اون سال هیچ کس رو بورس نکرد ولی سال های قبلی رو بورس میکردن.دخترا اصلاً همین هستند ،لیسانس بگیرن فکر میکنند فوق لیسانس ان ، فوق لیسانس باشن فکر میکنند دکترن و گواهی نامه بگیرن فکر میکنند خلبان اند. شایدم حق با شماست :
    قال الله تعالی :…عَسی أن تکرَهوا شَیئاً وهو خیرٌ لکم وَعسی أن تُحِبّوا شیئاً وهو شَرٌّ لکم… (سوره بقره/ آیه 216)

چه بسا چیزی را خوش نداشته باشید ، حال آن که خیر شما در آن است ؛ویا چیزی را دوست داشته باشید ، حال آن که شرشمادر آن است. (برگرفته ازمبادی اخلاق در قرآن: آیت الله جوادی آملی)

به خودم میگم ، خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد ، خواهان کسی باش که خواهان تو باشد

دیگه خسته شدم.حوصله خواستگاری رفتن ندارم.میخوام ازدواج کنم.ولی نه کیس مناسبی هست ، نه نیمه گم شده ای
    واقعا متاسفم بابت اینکه اینجوری ناامید شدید، ان شاءالله به زودی حل خواهد شد مشکلتون

خودتون هم که الحمدلله عاقل هستید و آیه ی بسیار به جایی به کار بردید

راستش همه دخترا اینطوری نیستن، حداقل من از نگاه خودم میگم!

همچین دیدی نسبت به کسی ندارم...شاید ایشون هم این دیدو نداشته باشه، کسی نمیدونه مشکلشون چی بوده پس ذهن خوانی نکنین چون فقط حال خودتون رو خراب میکنه!

دور از جون کی گفته شما رو آدم حساب نکردن؟ خب شاید اینجوری مناسب تر دیدن که چون جوابشون منفیه قبل از هرچی بگن که حداقل توقعی هم پیش نیاد

هرکسی یه رسمی داره دیگه...

حالا شما پسری دختر مورد نظرت رو پیدا نمیکنی

من دخترم پسر مورد نظر رو پیدا نمیکنم

ولی اینا نباید باعث دلسردی بشه...چون به قول روانشناسا این روزا دیگه ازدواج تبدیل شده به سبک زندگی

اگه فعلا موقعیتش براتون پیش نمیاد تمام زندگیتون رو نذارید که تحت شعاع قرار بده و اذیتتون کنه

من خودمم گاهی ناراحت میشم از این قضیه...بعد میگم خب خدا رو شکر اگه ازدواج نکردم حداقل اینکه یه زندگی پر دردسر رو هم ندارم...چون خیلی از دوستام رو میبینم که شوهر کردن اما اصلا راضی نیستن و همش گلایه میکنن!

اینا رو هم در نظر بگیرید خب....شما اگه صبر میکنین نتیجش اینه که یه زندگی خوب هم قراره نصیبتون بشه

شاید بگید این حرفا برای دلخوشیه...ولی خب واقعیت هم داره...حداقل من که اینجوری بیشتر خدا رو شکر میکنم

واقعا آیه ایی هم که گفتید خیلی به آدم آرامش میده باعث میشه آدم با خیال راحت به زندگیش برسه و حرص هیچی رو نخوره

من از صمیم قلب دعا میکنم به حق این ماه و شبهای عزیزش خداوند بهترین تقدیر رو براتون رقم بزنه و با این نیت پاکی که دارید ان شاءالله یه دختر خوب و با کمالات نصیبتون بشه که همیشه شکرگزار این روزهایی باشید که بخاطرش صبر کردید...الهی آمین.
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

3. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34728
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.82
    تشکـر
    92
    تشکر شده 30 بار در 23 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

خانوم محترم(کاربر رز مریم) تشکر بابت نوع دوستی و درد و دل شما.منم آرزوی بهترین ها رو برای شما دارم.به نظر من توی این دنیا از همه چیز مهم تر شاکر بودنه.انقدر زندگی با شاکر بودن شیرین میشه.بیاییم در هر لحظه و هر مکان و هر زمانی با هر شرایطی تمرین کنیم که پایین تر از خودمون رو ببینیم و شاکر باشیم.منم توی این ماه مبارک دعا میکنم شما و همه جوونای ایرانی عاقبت به خیر بشن و ازدواج موفقی رو داشته باشند.

5. کاربران زیر از milad.ir86 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    8192
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.80
    تشکـر
    7,249
    تشکر شده 7,263 بار در 3,150 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ir86 نمایش پست ها
    خانوم محترم(کاربر رز مریم) تشکر بابت نوع دوستی و درد و دل شما.منم آرزوی بهترین ها رو برای شما دارم.به نظر من توی این دنیا از همه چیز مهم تر شاکر بودنه.انقدر زندگی با شاکر بودن شیرین میشه.بیاییم در هر لحظه و هر مکان و هر زمانی با هر شرایطی تمرین کنیم که پایین تر از خودمون رو ببینیم و شاکر باشیم.منم توی این ماه مبارک دعا میکنم شما و همه جوونای ایرانی عاقبت به خیر بشن و ازدواج موفقی رو داشته باشند.
    خواهش میکنم، ان شاءالله که همینطور باشه
    إِذْ يَقُولُ الْمُنافِقُونَ وَ الَّذينَ في‏ قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ غَرَّ هؤُلاءِ دينُهُمْ وَ مَنْ يَتَوَکَّلْ عَلَي اللَّهِ فَإِنَّ اللَّهَ عَزيزٌ حَکيمٌ

(به یادآور) زمانى که منافقان و بیماردلان مى‏گفتند: آنان (مسلمانان را) دینشان مغرورشان کرده است، (که بیترس حمله مى‏کنند. غافل از آنکه مسلمین بر خدا توکّل نموده ‏اند.) وکسى که بر خدا توکّل کند، پس (بداند) قطعاً خداوند شکست‏ ناپذیر حکیم است. انفال49

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)