مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 48
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟
    سلام

من الان نزدیک ۲۵ سالمه، تو دوران دبیرستان کلی به این امید که اگه دانشگاه خوب قبول شم حق انتخاب بهتری تو ازدواج دارم و شاید دخترای بهتری بتونم پیدا کنم حسابی درس خوندم و الان تو یکی از دانشگاه های خوب تهران مشغول تحصیلم. از ابتدای دانشگاه احساس نیاز به ازدواج داشتم ولی خب چون شرایطش محیا نبود از همون اول رفتم سراغ کار.

یکی دو سال بعد که شرایطش رو داشتم دست روی هر دختری از دانشگامون میزاشتم با تحقیق هایی که میکردم یا قبلا کلی روابط عاشقانه با پسرای مختلفی داشته یا خبر خیانت/ ************ و... با کسایی که باهاشون بوده رو میشنیدم. یکم از این بابت که هرکی که به نظرم (از نظر ظاهری) ادم درستی میاد و ولی برعکسش رخ میده مخصوصا اینکه دانشگاهی که هستم چون از نظر اسم و رسم معروفه توقع اینکه اکثر بچه هاش کلا دغدغه های زندگیشون روابط مختلف باشه به شدت دلسردم کرده. خودمم ادم یکم مذهبی ای هستم و اینجور مسائل برام مهمه

نمیدونم چیکار باید بکنم الان کلا دیگه بیخیال ازدواج کردن شدم و سنمم همینطور داره میگذره و رغبتی دیگه ندارم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. 2 کاربران زیر از saeet بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    6,012
    تشکر شده 6,149 بار در 2,932 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟
    سلام
    اگه واقعا دختری میخواین ک پاک باشه بهتره خودتون هم از طریق خانواده اقدام کنین
    همونطور ک شما پیشنهاد اشنایی میدین برای ازدواج ,خوب مطمینا افرادی قبل شما هم دادن و باهم بودن و دیدن تفاهم ندارن و ادامه ندادن دیگه.
    پس اول خوب شناخت پیدا کنین بدون اینکه خود طرف بدونه بعد اگه ادم درستی بود و مورد رضایت تون بود از طریق خانواده اقدام کنین
    یا معیارهاتون را به خانواده بگین تا انها اقدام کنن

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

4. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.70
    تشکـر
    843
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeet نمایش پست ها
    سلام

من الان نزدیک ۲۵ سالمه، تو دوران دبیرستان کلی به این امید که اگه دانشگاه خوب قبول شم حق انتخاب بهتری تو ازدواج دارم و شاید دخترای بهتری بتونم پیدا کنم حسابی درس خوندم و الان تو یکی از دانشگاه های خوب تهران مشغول تحصیلم. از ابتدای دانشگاه احساس نیاز به ازدواج داشتم ولی خب چون شرایطش محیا نبود از همون اول رفتم سراغ کار.

یکی دو سال بعد که شرایطش رو داشتم دست روی هر دختری از دانشگامون میزاشتم با تحقیق هایی که میکردم یا قبلا کلی روابط عاشقانه با پسرای مختلفی داشته یا خبر خیانت/ ************ و... با کسایی که باهاشون بوده رو میشنیدم. یکم از این بابت که هرکی که به نظرم (از نظر ظاهری) ادم درستی میاد و ولی برعکسش رخ میده مخصوصا اینکه دانشگاهی که هستم چون از نظر اسم و رسم معروفه توقع اینکه اکثر بچه هاش کلا دغدغه های زندگیشون روابط مختلف باشه به شدت دلسردم کرده. خودمم ادم یکم مذهبی ای هستم و اینجور مسائل برام مهمه

نمیدونم چیکار باید بکنم الان کلا دیگه بیخیال ازدواج کردن شدم و سنمم همینطور داره میگذره و رغبتی دیگه ندارم
    با توجه به اینکه میگید دختران مورد نظرتون کلی رابطه عاشقانه داشته اند شاید سراغ آدمهایی می روید که این خواسته شما جز خصوصیت اخاقیشان نیست. به این دلیل این حرفو زدم چون به نظرم ممکنه خیلی از دختر و پسرا دوست از جنس مخالف داشته باشن ولی به این صورت نیست که کلی رابطه عاشقانه از سر گذرونده باشن.

دختری کم سن و سال تر پیدا کنید شاید این مسائل درش صدق نکنه.
    ویرایش توسط آرش67 : 06-13-2017 در ساعت 11:21 PM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

6. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.70
    تشکـر
    843
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    اگه واقعا دختری میخواین ک پاک باشه بهتره خودتون هم از طریق خانواده اقدام کنین
    همونطور ک شما پیشنهاد اشنایی میدین برای ازدواج ,خوب مطمینا افرادی قبل شما هم دادن و باهم بودن و دیدن تفاهم ندارن و ادامه ندادن دیگه.
    پس اول خوب شناخت پیدا کنین بدون اینکه خود طرف بدونه بعد اگه ادم درستی بود و مورد رضایت تون بود از طریق خانواده اقدام کنین
    یا معیارهاتون را به خانواده بگین تا انها اقدام کنن

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    این مسائل به صورت مخفی انجام میشه دختر و پسر که دوست پیدا می کنن نمیان تو بوق کرنا کنن و به در همسایه خبر بدن . حتی پدر مادر دختر و پسر از رابطه بچشون خبر ندارن و یا اگر هم خبر داشته باشن به خواستگارش که نمیان بگن که آره بچه ما قبل از شما چند مورد دوستی داشه و همه جانماز آب می کشن

این دوستمون به نوعی دنبال مورد خاص هستن پس باید بیشتر بگردن و به فرهنگ و خانواده طرف بیشتر توجه کنن . و اتفاقا محیط دانشگاه محل خوبی برای پیدا کردن دختری خوب هست . و از خیلی مسائل و خصوصیات اخلاقی افراد می توان مطمئن شد به نظرم بعد از اطمینان اولیه با خانواده درمیون بذارید برای خواستگاری

مشکلی که وجود داره اینه که متاسفانه دروغ گویی تو جامعه ما نهادینه شده و کاریش هم نمیشه کرد .

همون دختر پسرایی که با تجربه اند آخر میان سنتی ازدواج می کنن و توسط خونواده یا کسی به هم معرفی میشن ونجابت جز معیارای اکثر افراد هست و کسایی که به هیچ موردی نه نمی گفتن موقع ازدواج میگن طرف باید نجیب باشه و پاک باشه در نتیجه همین جا تعارض پیش میاد.
    ویرایش توسط آرش67 : 06-14-2017 در ساعت 02:25 AM

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. 4 کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.70
    تشکـر
    843
    سیستم عامل و مرورگر
    افرادی که ازشون تحقیق می کنید هم مهم است که چگونه افرادی هستند سعی کنید برای تحقیق بیشتر سراغ اقرادی برید که به صداقت حسن نیتشان تا حدی اطمینان دارید کسایی که بیخودی به کسی تهمت نمیزن

بعضی از افراد اعتقاد دارن همه دخترا دوست پسر دارن بنابراین شما اگه برید ازشون سوال کنید حتی اگه فقط یک بار دختر رو دیده باشن میگن اره میشناسمش دوست پسر داره

نکته دیگر اینکه به نظرم اگه می خواهید تحقیقتان کامل باشه حتما سراغ دختر بازهای کلاس هم برید و ازشون بخواید صادقانه و بدون اغراق بهتون پاسخ بدن

خیلی وقت ها هم پشت سر افراد شایعه وجود داره مثلا پسری با دختری چند بار تلفنی صحبت کرده یا یکی دو بار کار درسی با هم انجام دادن و مثلا نهایتا شوخیهایی هم با هم کردن و بعد میاد جلو دوستاش خالی می بنده که من مخ فلانی رو زدم رابطه ما تا فلان حد بوده و خاطره های کذایی تعریف می کنه

اگه به نظرتون شخص مورد نظرتون آدم خوبیه و فرق شایعه و واقعیت رو تشخیص نمیدید می تونید در آشنایی های اولیه برای ازدواج از خودش بپرسید و با دانسته های خود جمع ببندید تا به حقیقت برسید.
    ویرایش توسط آرش67 : 06-14-2017 در ساعت 02:51 AM

9. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.02
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    من اکثر مواقع از خودشون این سوال رو میپرسیدم که رابطه قبلی داشتن یا نه،‌
    مشکل من این بود برخلاف ظاهری و رفتاری که داشتن ادعا میکردن که چندین رابطه داشتن و خب اکثرشون هم با همکلاسی ها یا هم دانشکده ای های من رابطه داشتن

11. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    478
    تشکر شده 2,720 بار در 1,500 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    تو دانشگاه میتونید کیسای مناسبی پیدا کنید چون دختره هرچقدرم بازیگر باشه چون یه مدت طولانی پیش چشمتونه بالاخره خود واقعیش را نشون میده

12. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    3.00
    تشکـر
    1,021
    تشکر شده 1,499 بار در 858 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    شما آدم مناسب رو نمیتونی جذب کنی
    تا آنجایی که من دیدم دخترها واسه ازدواج به اینکه فلان دانشگاه باشی و شاگرد زرنگ باشی توجه نمیکنن اخلاق و طرز برخورد کردن پسر برایشان مهم تره
    شاید هم چیزی در برخورد شما می بینند فرمی رفتار میکنن شما پا پس بکشی... البته همه نه بعضی ها
    نیست نشان زندگی
    تا نرسد نشان تو

14. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.74
    تشکـر
    2,337
    تشکر شده 2,309 بار در 1,167 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اگر از پسر ها تحقیق میکنید که خب اکثرا دختره کافیه بهشون یه جزوه داده باشه بر اساس توهمات یا هرچیز دیگه اون دخترو یه جور دیگه که نیست معرفی میکنن.اگرم که خودتون تحقیق کردین و به نتیجه نرسیدین که من تعجب میکنم چون چطور ممکنه توی دانشگاه ما این همه دختر خوب وجود داشته باشه ولی تو دانشگاه شما اصلا پیدا نشه!
    توصیه میکنم از پسرا تحقیق نکنید چون جواب منطقی به شما نمیدن و کمکی ازشون حاصل نمیشه.

16. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.79
    تشکـر
    35
    تشکر شده 116 بار در 84 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    سلام

سلام منم مثل خودتم البته اقدام به ازدواج نکردم چون بیکارم
    ببین دختر خوشگل یا هزار تا خواستگار داره یا قبلا کلی دوس پسر داشته
    دخترای که قیافه چندانی ندارن شاید پاک و مهربون باشن ولی خب قیافه هم مد نظره بخصوص ظاهر دختر
    دخترای زیبا که پاک باشن و شانس بیاری بهت جواب مثبت بدن خیلی کمه باید بگردی عجله نکن
    من که قید ازدواجو زدم اصلا با این زندگی حال نمیکنم اصلا کاش میمردم

18. 2 کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.79
    تشکـر
    35
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    پیلوت انتظاراتتان را پایین بکشید به همین راحتی
    طوری میگویید دختر خوب نمیتونید پیدا بکنید انگار قرار است الماس یک کیلویی پیدا بکنید!
    به دخترهای مردم ایراد بنی اسراییلی نگیرید میبینید که تعدادشان هم زیاد است
    اره از نظر تو دختری که دوس پسر داره پاکه و هیچ مشکلی نداره ولی از نظر ما مشکل داره
    هیچ وقت از رو سلیقه و تفکر شخصیت برای بقیه تصمیم نگیر و راهنمایی غلط نکن

20. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    456
    تشکر شده 125 بار در 73 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    اره از نظر تو دختری که دوس پسر داره پاکه و هیچ مشکلی نداره ولی از نظر ما مشکل داره
    هیچ وقت از رو سلیقه و تفکر شخصیت برای بقیه تصمیم نگیر و راهنمایی غلط نکن
    الان تو خودت از روی سلیقه شخصیت احیانا نظر نمیدی ؟!
    خوشم میاد اونقدر زحمت کشیدی و رفتی کلی تحقیق کردی که همچین مسئله ای رو فهممیدی که دخترای خوشکل این مشکل رو دارن.
    اتفاقا برعکسه دخترای خوشکل چون مغرور هستن به کمتر پسری پا میدن.من دور و برم هست دخترای فوق العاده خوشکل که اصلا به پسرا محل نمیزارن چه برسه به دوستی و از همه نظر پاک هستن.
    لطفا از روی کینه یا تجربه شخصی یا هر مشکل دیگه ای که داری ایجاد حس بدبینی نکن و انرژی منفی نده تا طرفی که اومده به کلی نا امید بشه.

21. 3 کاربران زیر از Asal78 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.79
    تشکـر
    35
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    نقل قول نوشته اصلی توسط Asal78 نمایش پست ها
    الان تو خودت از روی سلیقه شخصیت احیانا نظر نمیدی ؟!
    خوشم میاد اونقدر زحمت کشیدی و رفتی کلی تحقیق کردی که همچین مسئله ای رو فهممیدی که دخترای خوشکل این مشکل رو دارن.
    اتفاقا برعکسه دخترای خوشکل چون مغرور هستن به کمتر پسری پا میدن.من دور و برم هست دخترای فوق العاده خوشکل که اصلا به پسرا محل نمیزارن چه برسه به دوستی و از همه نظر پاک هستن.
    لطفا از روی کینه یا تجربه شخصی یا هر مشکل دیگه ای که داری ایجاد حس بدبینی نکن و انرژی منفی نده تا طرفی که اومده به کلی نا امید بشه.
    خوشم میاد تو هر پستی بر علیه من دست به تایپی
    خدا قوت

23. 2 کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.10
    تشکـر
    456
    تشکر شده 125 بار در 73 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Mehraboon
    خوشم میاد تو هر پستی بر علیه من دست به تایپی
    خدا قوت
    بالاخره یه ادم خیر و از خودگذشته باید پیدا بشه متوجهت کنه و تاثیر حرفاتو خنثی کنه البته اگر بخوای متوجه بشی چون تا نخوای هیچ تغیری حاصل نمیشه .

25. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    111
    تشکر شده 50 بار در 31 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام

سلام،

به نظرم شما که پسر مذهبی هستین از طریق مسجد دانشگاه اقدام کنین. احتمالا (یا حتما) دخترهای مناسب شما راحت‌تر پیدا بشه. عجله نکن ولی بی‌خیال هم نشو.

26. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.40
    تشکـر
    1,669
    تشکر شده 972 بار در 702 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام دوست عزیز
    به نظرم هر چی بیشتر زمان میگذره تعداد دختر پسرهایی که تو مجردی رابطه ی دوستانه با جنس مخالف نداشتن کمتر میشه
    و این باعث میشه افرادی که اخلاق و منششون برای ازدواج به این شکل هست به آسونی نتونن کیس مناسبی رو پیدا کنن و اعتمادمشون کم بشه
    البته برای هر دو طرف هست نه فقط پسر
    به نظرم بهترین راه اینه که از طریق خونواده اقدام کنین و برین سراغ دخترهایی که از خونواده های اصیل هستن و شناخت بیشتری راجع بهشون کسب کنید بعد اقدام کنید برای مراحل بعدی
    به قول فاطمه جان شما که خودتون نمیخواید با دختری ازدواج کنید که قبلا تو رابطه ای بوده چطور انتظار دارید برید شخصا تو دانشگاه یا جای دیگه به دختری پیشنهاد ازدواج بدید
    خب این جا تناقض پیش میاد
    خیلی از دوستی ها هم هستن که به هدف ازدواج شکل میگیرن و بعد که د وطرف شناخت بیشتری کسب میکنن متوجه میشن که به درد هم نمیخورن و بعد جدا میشن

من با اینکه خیلی ها رو میدیدم با جنس مخالف دوست بودن ولی همیشه میگفتم پسرای خوب زیاد هست
    اما از چند وقت پیش که مسئله ای برام پیش اومد و دقیقا از کسایی که اصلا بهشون نمیومد( نه ظاهر، نه شغل نه تیپ و شخصیت)
    دیدم که چه برخورد نامناسبی دارن و چقدر زود حرفاشون عوض میشه اعتمادم به جامعه ی پسرا خیلی کمرنگ شده.

27. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.79
    تشکـر
    35
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel
    نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظرم هر چی بیشتر زمان میگذره تعداد دختر پسرهایی که تو مجردی رابطه ی دوستانه با جنس مخالف نداشتن کمتر میشه
    و این باعث میشه افرادی که اخلاق و منششون برای ازدواج به این شکل هست به آسونی نتونن کیس مناسبی رو پیدا کنن و اعتمادمشون کم بشه
    البته برای هر دو طرف هست نه فقط پسر
    به نظرم بهترین راه اینه که از طریق خونواده اقدام کنین و برین سراغ دخترهایی که از خونواده های اصیل هستن و شناخت بیشتری راجع بهشون کسب کنید بعد اقدام کنید برای مراحل بعدی
    به قول فاطمه جان شما که خودتون نمیخواید با دختری ازدواج کنید که قبلا تو رابطه ای بوده چطور انتظار دارید برید شخصا تو دانشگاه یا جای دیگه به دختری پیشنهاد ازدواج بدید
    خب این جا تناقض پیش میاد
    خیلی از دوستی ها هم هستن که به هدف ازدواج شکل میگیرن و بعد که د وطرف شناخت بیشتری کسب میکنن متوجه میشن که به درد هم نمیخورن و بعد جدا میشن

من با اینکه خیلی ها رو میدیدم با جنس مخالف دوست بودن ولی همیشه میگفتم پسرای خوب زیاد هست
    اما از چند وقت پیش که مسئله ای برام پیش اومد و دقیقا از کسایی که اصلا بهشون نمیومد( نه ظاهر، نه شغل نه تیپ و شخصیت)
    دیدم که چه برخورد نامناسبی دارن و چقدر زود حرفاشون عوض میشه اعتمادم به جامعه ی پسرا خیلی کمرنگ شده.
    وقتی ازادی و اختیار از حد بگذره این عواقبو هم داره
    حالا هی منو مسخره کنن بگن تو املی
    تو عقب افتاده هستی
    تو ابوبکری

29. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.40
    تشکـر
    1,669
    تشکر شده 972 بار در 702 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    وقتی ازادی و اختیار از حد بگذره این عواقبو هم داره
    حالا هی منو مسخره کنن بگن تو املی
    تو عقب افتاده هستی
    تو ابوبکری
    حرفتون درسته
    من که مسخره نکردم!
    متاسفانه بعضی ها با روشن فکری هاشون گند میزنن به جامعه.
    وقتی اصالت ها و ارزش ها از بین بره خیلی چیزا بی ارزش میشه و درهم و برهم.
    امیدوارم خدا همه رو هدایت کنه.

30. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.91
    تشکـر
    478
    تشکر شده 2,720 بار در 1,500 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    سلام منم مثل خودتم البته اقدام به ازدواج نکردم چون بیکارم
    ببین دختر خوشگل یا هزار تا خواستگار داره یا قبلا کلی دوس پسر داشته
    دخترای که قیافه چندانی ندارن شاید پاک و مهربون باشن ولی خب قیافه هم مد نظره بخصوص ظاهر دختر
    دخترای زیبا که پاک باشن و شانس بیاری بهت جواب مثبت بدن خیلی کمه باید بگردی عجله نکن
    من که قید ازدواجو زدم اصلا با این زندگی حال نمیکنم اصلا کاش میمردم
    خوب کاری میکنی

31. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. Top | #20

دلنوشته کاربر
    چه بگویم؟
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    262
    تشکر شده 142 بار در 94 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot
    ..................
    ویرایش توسط LLVM : 06-14-2017 در ساعت 11:07 PM
    چیست آنچه ما را زنده نگه می دارد؟
    چیست آنچه وا می داردمان به تحمل؟
    امید دوست داشتن یا دوست داشته شدن…

33. کاربران زیر از LLVM بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)