مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 48 از 48
  1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.01
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟
    سلام بشین یکم فیلم نگاه کن از فکرش بیا بیرون بیین بگردی پیدا نمیشه نگردی خودش پیدا میشه جایی که ادمی که فکرشو هم نمیکنی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    111
    تشکر شده 50 بار در 31 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    با بخشی از نظرتان مخالفم
    اتفاقا دختر و پسر باید با هم دوست باشند تا بیشتر با جنس مخالف خود آشنا بشوند که وقتی ازدواج کردند این عدم اگاهی باعث کدورت ها نشود, طبیعتا دختر پسری که "هپلی" باشند و هیچ بینشی از جنس مخالف خود نداشته باشند وقتی ازدواج کردند خواه نا خواه با هم اصطکاک پیدا میکنند و چون با جنس مخالف و روحیاتش آشنا نیستند گند میزنند به زندگیشان.

سلام،
    بایدی در کار نیست. برای آشنایی جنس مخالف غیر از مادر و خواهر، مشاور، کتاب و سایتهای معتبر هم هست. من با هیچ دختری دوست نبودم اما به اندازه کافی و شاید هم بیشتر شناخت دارم.

3. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    111
    سیستم عامل و مرورگر
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl-fth نمایش پست ها
    سلام
    این که بگم برای دین شورع کردم به تحقیق ، نه ، اول من تحقیق میکنم ببینم اصلا خدایی وجود داره یا نه!
    با وجود مشغله های درسی برام خیلی سخت بود کتاب غیر درسی خوندن ، حتی من تا اواسط تیر ماه هم مشغول به درس خوندن هستم ، چون کنکور دارم.اولین بار مطلبی در مورد اتئیست ها منو جلب توجه خودش کرد ، اعتبار ائئیست ها
    به خاطر همین به سایت هایی مثل : نیویورک تایمز ، واشنگتن پست ، ساینتبفیک امریکن سر زدم و یک سری چیز ها دربارش خوندم.
    الَّذینَ جاهَدوا فینا لَنَهْدِیَنَّهُمْ سُبُلَنا

4. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.72
    تشکـر
    843
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    اتفاقا دختر و پسر باید با هم دوست باشند تا بیشتر با جنس مخالف خود آشنا بشوند که وقتی ازدواج کردند این عدم اگاهی باعث کدورت ها نشود
    آدما با هم متفاوتند پس این راه شناخت نیست

گاهی اوقات باعث مقایسه میشود و گاهی باعث انتظارات و توقعات بیجا و با توجه به فرهنگ ایران ضمینه به وجود آمدن این اتفاق بیشتر از جاهای دیگه است
    گاهی اوقات هم آسیب های بدی به افراد وارد میشه
    ویرایش توسط آرش67 : 06-19-2017 در ساعت 03:31 AM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

5. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    111
    سیستم عامل و مرورگر
    درود
    لابد غذا خوردن دستشویی رفتن و آزمایش کردن رو هم از روی کتاب انجام میدهید
    به شخصه بعید میدانم بشود از روی کتاب از طرف مقابل بشود شناخت پیدا کرد تابحال نشنیدم شناخت از همه انسان ها با خواندن کتاب میسر باشد!
    مثالی میزنم : آیا با ورق زدن مجله شنا شما شناگر میشوید؟ ( به نظر شما بله میشوید!) اما حقیقت این است وقتی پایتان به آب رسید میگرخید
    البته ما نمیدانیم شاید شما هم با خواندن کتاب و حرف زدن با مشاور بتوانید شناگر هم بشوید , شما اعجوبه اید اما عجالتا ما اعجوبه ها را ببخشید که نمیتوانیم از روی کتاب شناگر بشویم بنده پوزش میطلبم
    سلام،

فکر کنم از بحث خارج شدید و طبق معمول مسخره‌بازی رو شروع کردین. با این حال چشم‌پوشی می‌کنم و پاسخ میدم.
    شما بحث شناخت از جنس مخالف رو گفتین (و نه شناخت از یک فرد خاص) من هم راه‌های شناخت رو گفتم و تنها کتاب رو هم نگفتم (مطلب رو کامل بخونین)، پاسخ خیلی روشن بود.
    در ضمن برای شناخت یک فرد خاص از جنس مخالف فرآیند تحقیق و خواستگاری و پرس و جو، چندین جلسه رفت و آمد و صحبت شناخت لازم رو آدم پیدا می‌کنه. بیشتر دوستای من اینجوری ازدواج کردن، الان هم بچه دارن و موفق هم هستن.
    کمی هم فکر کنین می‌فهمید ازدواج شنا کردن نیست که مقایسه کردین. برای اینکه حتی کسایی هم که قبل از ازدواج چند سال دوست بودن یا مثلا حتی دخترعمه-پسردایی که با هم بزرگ شدن همدیگر رو کامل نشناختن و بعد از اینکه رفتن زیر یه سقف تازه مشکلاتشون شروع شده. کلا هیچ انسانی، نمی‌تونه انسان دیگه رو کامل بشناسه. آدمها تغییر می‌کنن. آدم حتی خودش رو هم نمی‌تونه بشناسه و نمی‌دونه در آینده چه تغییری خواهد کرد.

6. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.72
    تشکـر
    843
    تشکر شده 522 بار در 395 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    درود
    بله از این حیث حق به جانب شماست ممنونم بابت ارسال این نظر با شما موافقم, اما باز هم در عمل فرقی نمیکند چون اگر اشخاص "هپلی" هم وارد رابطه بشوند حتما خراب کاری خواهند کرد, برای این چه نظری میشود داد؟
    من فکر می کنم مشکلم رو در این ضمینه تا حدودی که لازم است حل کرده ام .ابتدا باید شخص خودش را بشناسد و بعد سعی کند به صورت کلی انتظارات طرف مقابل را بشناسد که می توان از اینترنت ، فایل های صوتی و تصویری و متنی که به وفور پیدا می شود و همچنین محیطی که در آن هستیم و زندگی می کنیم استفاده کرد
    و اگر فقط قصد شناخت باشد نیاز انسان رفع می شود. و در ازدواج بعد مدت کئتاهی دونفر با همم مچ میشوند

حال اگر بحث تفریح کردن و پر کردن تنهایی و اوقات فراغت و و کسب تجربه های متفاوت جنسی و ... هست که اون موضوع دیگریست و با عقل ناقصم فکر می کنم برای داشتن جامعه سالم برای این شرایط پیش نیازهایی لازم است که به نسل ما قد نخواهد داد.

این قدر افراد بودن با اینکه دوست از جنس مخالف هم داشتند باز موقع ازدواج همچنان هپلی بودند.و تفاوت ازدواج و دوستی را نفهمیدن و اینقدر مفزشان از چرندیات پر بوده که کار راخراب کردند.

هپلی بودن تا مقدار زیادی به خلق و خو ، شخصیت و دیدگاه افراد به دنیا و محیط خودشان ، همچنین خانواده و تربیتشان بر می گردد.
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

7. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.34
    تشکـر
    111
    سیستم عامل و مرورگر
    درود
    امیدوارم منظورتان از این آیه تفسیر جناب مشکینی نباشد...
    آیه را هم ناقص نوشتید ها صحیح آیه چنین است : وَ الَّذينَ جاهَدُوا فينا لَنَهْدِيَنَّهُمْ سُبُلَنا وَ إِنَّ اللَّهَ لَمَعَ الْمُحْسِنينَ , پندارم آیه 69 یا 68 سوره عنکبوت باشد , البنه چون آیه را قطاع فرمودید "کار زشتی کردید" این آیه میگوید خدواند با محسنین است , هر مومنی هم "محسن" نیست زیر بغل دوستان هندوانه نگذارید

سلام،
    فکر کنم علاقه دارین کل کل کنین. اولا ذکر یک جمله از یک آیه زشت نیست. دوم ابنکه شما نیستین که تعیین می‌کنین چه کاری زشته و این نکته فوق‌العاده مهمه. من باید جواب خدا رو بدم و خدا از نیت من خبر داره. آیه مورد نظر آیه آخر سوره عنکبوت هست که در شب قدر به خواندن توصیه شده و من به حرمت شب قدر برای ایشون نوشتم تا سرنخ بهشون بدم. ترجمه یا تفسیر به رای هم نکردم که زشت باشه.

اگه به کل کل علاقه دارین، من همین جا پا پس می‌کشم، می‌تونین در جواب این نوشته من هزار خط بنویسید. اگر حرفی هم بزنین که درست نباشه و به من مربوط باشه، شما رو مطمئن باشید می‌بخشم.

8. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.26
    تشکـر
    113
    تشکر شده 36 بار در 27 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    درود
    جالب شد پس فعلا دارید درمورد خدا تحقیق میکنید و هنوز به دین نرسیده اید! (حال باید بگویید پس چطوری خود را مسلمان میدانید حالی اینکه فعلا دنبال اثبات خدا هستید؟) حرف شما به مصداق این است که شخصی هنوز اندر خم دیپلم باشد بعد مدرک دکتری تخصصی داشته باشد.
    خب بزرگوار پیرامون اثبات وجود خدا تحقیق چیزی کرده اید؟ اگر بله بگویید ببینیم چه کتبی خوانده اید؟
    درمورد آتیست ها تحقیق کرده اید؟ درود بر شما , میتوانید بگویید چه کتبی من باب این دوستان خوانده اید؟ , فقط مقالات آن وبسایت ها را خوانده اید؟ یا تیتر خبر (چون بیشترشان روزنامه هستند) , اگر مقاله ایی چیزی در این باب خوانده اید لطف بکنید اسمی چیزی بگویید از مقاله. آن مطلب را به یاد دارید از کی بود؟
    بله بزرگوار میدانم کنکور دارید و زمانتان محدود است کاملا واقف هستم , پس عجالتا نگویید دینتان تحیقی بوده.....
    من را که میبینید حداقل به اندازه سن شما ضربدر سه عدد کتاب فقط مذهبی خوانده ام (کتاب های غیر مذهبی را نمیشمارم چون میگویند تبلیغ کردی اما شمار آنها هم به چهل تا میرسد)...(پز نمیدهم خواستم بگویم من با این هوش کم تحقیقاتم از شما بیشتر بود بروید خجالت بکشید )
    بله
    شما به قولتان هوشتان کم هست( چرا هوشتون پایین باشه خب؟:| ) اما وقتتون زیاد!!

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)