مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 48

موضوع: چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟

1. Top | #21

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.15
    تشکـر
    717
    تشکر شده 414 بار در 310 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

پاسخ : چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط LLVM نمایش پست ها
    ..................
    من پستتو خوندم راضی باشی
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

2. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. Top | #22

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35034
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.31
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

دخترا هم مثل مرد ها حق دارند سنشان بالا میره سمت دوست پسر این چیزا میرن...
    یا دختر کم سن باید بگیرید یا این که خانواده مذهبی پیدا کنید بیشتر ان ها گذشته ای دارن که با هیچ پسری نبودن نه همه دیگه باید گشت ....

4. Top | #23

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35478
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.08
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    به نظرم هر چی بیشتر زمان میگذره تعداد دختر پسرهایی که تو مجردی رابطه ی دوستانه با جنس مخالف نداشتن کمتر میشه
    و این باعث میشه افرادی که اخلاق و منششون برای ازدواج به این شکل هست به آسونی نتونن کیس مناسبی رو پیدا کنن و اعتمادمشون کم بشه
    البته برای هر دو طرف هست نه فقط پسر
    به نظرم بهترین راه اینه که از طریق خونواده اقدام کنین و برین سراغ دخترهایی که از خونواده های اصیل هستن و شناخت بیشتری راجع بهشون کسب کنید بعد اقدام کنید برای مراحل بعدی
    به قول فاطمه جان شما که خودتون نمیخواید با دختری ازدواج کنید که قبلا تو رابطه ای بوده چطور انتظار دارید برید شخصا تو دانشگاه یا جای دیگه به دختری پیشنهاد ازدواج بدید
    خب این جا تناقض پیش میاد
    خیلی از دوستی ها هم هستن که به هدف ازدواج شکل میگیرن و بعد که د وطرف شناخت بیشتری کسب میکنن متوجه میشن که به درد هم نمیخورن و بعد جدا میشن

من با اینکه خیلی ها رو میدیدم با جنس مخالف دوست بودن ولی همیشه میگفتم پسرای خوب زیاد هست
    اما از چند وقت پیش که مسئله ای برام پیش اومد و دقیقا از کسایی که اصلا بهشون نمیومد( نه ظاهر، نه شغل نه تیپ و شخصیت)
    دیدم که چه برخورد نامناسبی دارن و چقدر زود حرفاشون عوض میشه اعتمادم به جامعه ی پسرا خیلی کمرنگ شده.
    اره درسته که تعداد کسایی که تا حالا رابطه نداشتن خیلی کم داره میشه و واقعا هم حتی دختری از خانواده های اصیل یا حتی مذهبیم وجود دارن که قبلا رابطه با کسی داشته باشن. و بعضی از مشاورا میگن آینده دختر براتون باید مهم باشه نه گذشته تا حدی این جمله درسته ولی بعضی وقتام گذشته دختر رو آیندش تاثیر میزاره

شاید معیار خوب این باشه (حداقل برا من) که ببینم چقد به دینش پای بنده.

5. Top | #24

نمایش مشخصات کاربری
    دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    شماره عضويت
    27671
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.12
    تشکـر
    697
    تشکر شده 531 بار در 356 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

سام علیکم
    اولا بستگی داره که انتظار شما از دختر خوب چی باشه مثلا معیار هایی که یه دختر خوب باید داشته باشه به نظر شما چیه ؟!
    نکته دوم اینکه الان کمتر دختر و پسری پیدا میشه که رابطه با جنس مخالف نداشته باشه پس توی خاستگاری که میری با دختره حرف بزنی رک و راست بهش بگو که اگه قبل از من رابطه ای داشتی فراموشش کن و زندگی ایندتو با من بساز !
    دختر خوب هم پیدا میشه زیاد هستن دخترای خونگی خوب که دارن میترشن ولی خب تو اجتماع نمیان
    بگرد بین فامیل بین مسجدی ها یه دختر خونگی خوب پیدا کن
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

طراح وب ، سئو ، اندروید ، تبلیغات سوالات کامپیوتری و فناوری خود را خصوصی کنید در خدمت شما هستم

6. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #25

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    3710
    عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.87
    تشکـر
    4,044
    تشکر شده 9,538 بار در 4,703 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    میزان امتیاز
    10

برای آن كه معیارهای مناسبی برای انتخاب همسر در دست باشد، به پاره ای از ویژگی های یك همسر شایسته اشاره می کنیم. این خصوصیات، خصوصیت های عمومی هستند و بعد از آنکه این ها را در فرد مورد نظرتان تایید کردید، باید سراغ کفویت ها و تناسب ها و جور بودن شخصیت هایتان بروید»

خصوصیات شوهر شایسته
    1- دیانت و تقوی: شوهری كه متدین و با تقوی باشد، حقوق همسرش را حفظ می كند و هیچ گاه در پی هوس های نامشروع نیست، به او احترام می گذارد و از هرگونه ستم دوری می كند. امام باقر(ع) می فرمایند: '' شایستگی داماد در تقوا و دیانت و امانت او نهفته است؛ هر كس واجد این شرایط باشد درخواست وی را بپذیرید.''
    2- حسن خلق: یكی از ویژگی های شوهر شایسته آن است كه از نظراخلاقی مهربان، خوشرو و نسبت به همسرش دوستی مخلص باشد. حضرت رسول ( ص ) می فرمایند: هرگاه فردی به خواستگاری دخترتان آمد كه از نظر دین و اخلاق شما را راضی می كرد دخترتان را به ازدواج او در آورید.
    3- فعّال و تلاشگر: شوهر باید برای تأمین نیازمندی های مادی و معنوی خانواده اش كوشش و فعالیت نماید. بدترین شوهر كسی است كه در خانه بنشیند و همسرش را برای تهیه مایحتاج خانه به كار وا دارد.
    4- عفّت زبان: بیان، یكی از عوامل تشكیل دهنده شخصیت است. كسی كه در گفتار با كلمات توهین آمیز و فحش و ناسزا دیگران را بیازارد، عفت زبان ندارد. چنین فردی قبل از هر كس همسرش را مورد حمله قرار می دهد و در برابر هر چیزی كه مطابق میلش نباشد به ناسزاگویی می پردازد. بنابراین، داشتن عفت زبان یكی از خصوصیات یك شوهر شایسته است.
    5- سخاوت: فردی كه خِسّت و بخل را بر خود و دیگران روا دارد، شوهر خوبی نخواهد بود. بخشش و فراهم كردن رفاه و توسعه دادن به زندگی خانواده از طریق مال حلال و دست و دل باز بودن، از خصوصیات یك شوهر خوب است. تهیه هدیه و كادو برای همسر از اعمالی است كه یك شوهر شایسته به مناسبت های مختلف انجام می دهد.
    6- مهمان نوازی: مردی كه نان خانه اش را كسی ندیده و درِ منزلش را به روی دوستان و اقوام ببندد، همسر خوبی نخواهد بود. این مرد باید بداند همسرش كه در خانه پدر و مادر بزرگ شده و با خویشاوندانش معاشرت و رفت و آمد داشته، نمی تواند با آنان قطع رابطه كند. بنابراین مهمان نوازی و معاشرت با خویشاوندان از صفات یك شوهر خوب است.
    7- آراستگی: همانطور كه شوهر متوقع است همسرش آراسته باشد، خودش نیز باید به وضع ظاهرش برسد و از نظر لباس و نظافت دقت كافی بنماید. خیلی از مردان به وضع ظاهر خود توجه ندارند و همیشه مورد انتقاد و اعتراض همسر خود قرار می گیرند.
    8- امین بودن: مرد باید از هرگونه پنهان كاری یا عدم صداقت با همسرش بری باشد؛ زن، امین او و او، امین زن باشد. در این صورت است كه زندگی، سعادت و خوشبختی را به دنبال خواهد داشت.
    9- اصالت و نجابت خانوادگی: از ویژگی هایی كه در شوهر اهمیت خاص دارد، یكی وراثت و دیگری محیط است كه اصالت خانوادگی هر دو را در بر دارد. بنابراین دختران باید در نظر داشته باشند فردی را به شوهری برگزینند كه از یك خانواده نجیب و خوشنام بوده و در یك محیط خانوادگی سالم بزرگ شده باشد.
    10- عاقل و خردمند: یكی از ویژگی های شوهر شایسته، داشتن هوش و ذكاوت كافی و تخصص است. چنین شوهری آموزش لازم برای اشتغال به كسب حلال را دیده؛ و هر اندازه علم و كمالش بیشتر، و هوش و درایتش زیادتر باشد، شایسته تر خواهد بود.

خصوصیات زن شایسته
    1- هماهنگی با شوهر: برای حفظ هر نظامی هماهنگی ضروری است. بنابراین چنانچه زن با شوهر هماهنگی نداشته باشد و از او تبعیت نکند، نظام خانواده به هم خواهد خورد. بدیهی است هماهنگی زن با شوهر در اموری است كه خارج از منطق و وظیفه نباشد، و متقابلاً شوهر نیز باید در این هماهنگی، مقابله به مثل نماید.

2- تمكین و تأمین نیاز جنسی: یكی از انگیزه های مهم در ازدواج نیاز جنسی است كه ضرورت دارد طرفین در ارضای این نیاز اقدام كنند.

3- زینت و آرایش برای شوهر: زن باید برای جلب توجه شوهر به نظافت و آرایش خود برسد و لباس آراسته بپوشد. انجام این امر به قدری مهم است كه در بعضی از موارد به از هم پاشیدگی اساس خانواده می انجامد. در اینجا لازم به یادآوری است كه هیچ شوهری از زنی كه برای دیگران خودآرایی و خودنمایی كند، خوشش نمی آید.
    4- داشتن پوشش مناسب: زنان باید بدن خود را از نامحرم بپوشانند. یكی از عللی كه در غرب بنیان خانواده را سست كرده و از هم گسیخته، خودنمایی زنان با بدن های عریان است. مردان ایرانی،حتی افراد بی بند و بار و به اصطلاح متجدد، زنی را كه با اندام بدون پوشش و لباس های كوتاه و تنگ در برابر نامحرم ظاهر شود، برای همسری نمی پسندند.
    5- داشتن جمال و كمال: زن باید از نظر فیزیكی سالم، و از نظر زیبایی مورد پسند همسرش قرار گیرد. همسر زیبا و سالم با داشتن خصوصیات خلقی مناسب و سایر شایستگی ها، نعمتی است كه مافوق آن متصور نیست.
    6- اصالت خانوادگی: چون وراثت و تربیت اساس رفتار انسان را تشكیل می دهد، بنابراین منظور از اصالت خانوادگی آن است كه دختر در خانواده ای مۆمن و با فرهنگ تربیت شده و از نظر وراثت نیز زمینه داشته باشد ؛ در این صورت متخلق به اخلاق حسنه خواهد بود.
    7- عاقل و خردمند: زنی كه یك عمر با مردی مصاحبت دارد، باید باهوش و خردمند باشد. عقل و خرد از ویژگی های زن شایسته است. امیرالمومنین علی (ع) فرمود: از ازدواج با زنی كه كم خرد است خودداری كنید. زیرا مصاحبت او گرفتاری سختی است و فرزندان او ضایع و مهمل خواهند بود.
    8- دیانت و تقوی و حسن خلق: همانطور كه دیانت و تقوی و حُسن خلق از معیارهای شوهر شایسته است، برای زن نیز از جمله حسنات و ضوابط شایستگی به شمار می رود.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

8. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. Top | #26

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    25992
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.47
    تشکـر
    1,621
    تشکر شده 1,303 بار در 635 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    2

دقیقا اینم مشکلی هست که ما خانما باهاش روبه رو هسیم چرا پسر خوب پیدا نمیشه
    مسافرکوچکی هستم در جستجوی ستاره ای که از آن من است

دل سپرده ام به رنگ آبی دریا

خاطراتم را ولی همه جا با خود خواهم برد

10. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #27

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32510
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    103
    تشکر شده 26 بار در 19 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    بروید درون غارتان
    عقاید پارینه سنگی شما دقیقا متعلق به دنیای غارنشینی خودتان است .میدانم اینکه مردم با قاشق چنگال غذا میخورند درکش برای جنابعالی لامحتمل است لذا مردم با قاشق چنگال غذا میخورند, اینکه شما با دست مبارک این عمل را انجام میدهید و با دیدن قاشق وحشت برتان میدارد (چون هزارسالی با دست غذا خورده اید) مشکل خودتان است.
    سلام
    دوست عزیز این چرت و پرت ها چیه که سر هم می کنید؟
    اگر راه مناسبی دارید پیش پاشون بذارید.
    اینجا جایی نیست که شما انتقام زخم هایی که ازش خوردید رو بگیرید.( برید با هم در خصوصی یا تلگرام بحث کنید تا باد کنید )
    اگر در انتخابشون ،عقیدشون با شما متفاوت هست ، دلیل شما برای اظهار نظر چیه؟
    دیوانه شدم اینقدر که در برخی تاپیک ها فقط چرت و پرت یا اهانت یا جواب بی دلیل شنیدم.
    و در آخر عذرخواهم از همه دوستان بابت این اسپم
    -------------------------
    امیدوارم استارتر تاپیک ، به موردی که میخان دست پیدا کنن.
    برادر من هم به دنبال دختر خوب می گشت و از طرف مادربزرگم که دوستان زیادی داشت و اطرافیان رو خوب میشناخت، مورد رو پیدا کردند.
    موفق باشید
    ویرایش توسط abolfazl-fth : 06-16-2017 در ساعت 09:36 AM

12. Top | #28

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    26542
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.21
    تشکـر
    179
    تشکر شده 343 بار در 232 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir
    میزان امتیاز
    2

نقل قول نوشته اصلی توسط saeet نمایش پست ها
    سلام

من الان نزدیک ۲۵ سالمه، تو دوران دبیرستان کلی به این امید که اگه دانشگاه خوب قبول شم حق انتخاب بهتری تو ازدواج دارم و شاید دخترای بهتری بتونم پیدا کنم حسابی درس خوندم و الان تو یکی از دانشگاه های خوب تهران مشغول تحصیلم. از ابتدای دانشگاه احساس نیاز به ازدواج داشتم ولی خب چون شرایطش محیا نبود از همون اول رفتم سراغ کار.

یکی دو سال بعد که شرایطش رو داشتم دست روی هر دختری از دانشگامون میزاشتم با تحقیق هایی که میکردم یا قبلا کلی روابط عاشقانه با پسرای مختلفی داشته یا خبر خیانت/ ************ و... با کسایی که باهاشون بوده رو میشنیدم. یکم از این بابت که هرکی که به نظرم (از نظر ظاهری) ادم درستی میاد و ولی برعکسش رخ میده مخصوصا اینکه دانشگاهی که هستم چون از نظر اسم و رسم معروفه توقع اینکه اکثر بچه هاش کلا دغدغه های زندگیشون روابط مختلف باشه به شدت دلسردم کرده. خودمم ادم یکم مذهبی ای هستم و اینجور مسائل برام مهمه

نمیدونم چیکار باید بکنم الان کلا دیگه بیخیال ازدواج کردن شدم و سنمم همینطور داره میگذره و رغبتی دیگه ندارم

سلام دوست گلم..
    بهتره از طریق خانواده اقدام کنید
    در جواب این حرفتون..
    چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟

دختر خوب زیاد هست بهتره دور و برتون رو خوب نگاه کنید

انان كه با افكاري پاك و فطرتي زيبا در قلب ديگران جاي دارند را هرگز هراسي از فراموشي نيست چرا كه جاودانند.

زدن دکمه تشکر نشانه شخصیت شما و باعث دلگرمی ما میشود.

13. Top | #29

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34700
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.15
    تشکـر
    717
    تشکر شده 414 بار در 310 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط saeet نمایش پست ها
    من اکثر مواقع از خودشون این سوال رو میپرسیدم که رابطه قبلی داشتن یا نه،‌
    مشکل من این بود برخلاف ظاهری و رفتاری که داشتن ادعا میکردن که چندین رابطه داشتن و خب اکثرشون هم با همکلاسی ها یا هم دانشکده ای های من رابطه داشتن
    باز همین فدر خوبه که راستشو گفتن ( البته یکم عجیبم هست )

به نظرم یا شانس نداشتی یا آدرسو اشتباه میری یا طرف مقابل می خواسته شما رو رد کنه

ولی هر چی که هست ناامید نشو به قول معروف عاقبت جوینده یابندست

حتما هم نباید در دانشگاه دنبال بگردی

در بین همسایه ها ، فامیل و دوست و آشنا هم جست وجو کن

اگر توسط معرف به شخصی معرفی شدید بهتره اون معرف کسی باشه که اولا شما و طرف مقابل رو تا حدودی بشناسه و دوما کسی باشه که دلسوز شما باشه.
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

14. Top | #30

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32510
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.25
    تشکـر
    103
    تشکر شده 26 بار در 19 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    ما نظرمان را گفتیم ایشان آمد کامنت ما را ریپلای کرد و به ما توهین کرد ما هم پاسخ دادیم.طبیعتا انتظار که ندارید ایشان به ما توهین کند ما هم برایش کف بزنیم و هوو بکشیم!
    چرت پرت را ایشان سر هم کرد وگرنه ما همان بالا نظرمان را گفتیم و کاری به کسی نداشتیم.شما هم بهتر است بجای اینکه در مقام دفاع از یک شخص هتاک بددهن دربیاید آن هم بخاطر اینکه جفتتان یک عقیده دارید امتناع کنید , در ضمن جنابعالی نه سر پیاز هستید و نه ته پیاز به شما چه میپرید وسط دعوا هرووقت گفتیم "اسپم انداز" تشریف بیاورید, خود ایشان زبانشان سه متر است پاسخ خواهند داد
    البته اگر میخواهید وکالت ابوبکر را قبول کنید موردی نیست پاسخ شما را هم میدهیم
    سلام
    اول : باید عرض کنم عقیده من مثل ایشون نیست و چون پاسخ شما رو اینطوری ریپلای کردم ، اینطوری فکر کردین
    دوم: من توی صرفا این تاپیک ازشون توهینی ندیدم و اولین پاسخوشن به شما این بود و بعد شما بهش توهین کردید(
    اره از نظر تو دختری که دوس پسر داره پاکه و هیچ مشکلی نداره ولی از نظر ما مشکل داره
    هیچ وقت از رو سلیقه و تفکر شخصیت برای بقیه تصمیم نگیر و راهنمایی غلط نکن)

سوم : مگر در مکتب شما - که نمیدونم دارید یا نه - هرکسی آزاد نیست که عقید خودش رو بیان کنه؟
    ازدواج با همجنس ، با حیوان و اشیا هم آزاده و هرکس هرطور بخواد میتونه ازدواج کنه ، حالا در نظر شما گر کسی بگه من دختر پاک میخوام ، عقیده انسان اولیه داره و کسی که بگه با حیوان میخوام ازدواج کنم، عقیده روشنفکرانه!
    چهارم : ، اینجا یه انجمنه و همه مثل خانواده درکنار هم هستن ، نباید که هر بحثی شد به توهین و بددهنی بکشه
    ( نه شما آقا امیر بلکه همه ) مخصوصا این که شما به انسان بودن عقیده دارید ، بنابر این یک انسان جواب زشتی یا هتاکی رو با زشتی یا هتاکی نمیده. ( شما تو این حرفایی که میزنم استاد تری
    ).
    ویرایش توسط abolfazl-fth : 06-17-2017 در ساعت 02:16 PM

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)