مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 49

موضوع: چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟

1. Top | #31

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32510
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    77
    تشکر شده 24 بار در 17 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : چرا دختر خوب نمیتونم پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2020 نمایش پست ها
    درود
    ما نظرمان را گفتیم ایشان آمد کامنت ما را ریپلای کرد و به ما توهین کرد ما هم پاسخ دادیم.طبیعتا انتظار که ندارید ایشان به ما توهین کند ما هم برایش کف بزنیم و هوو بکشیم!
    چرت پرت را ایشان سر هم کرد وگرنه ما همان بالا نظرمان را گفتیم و کاری به کسی نداشتیم.شما هم بهتر است بجای اینکه در مقام دفاع از یک شخص هتاک بددهن دربیاید آن هم بخاطر اینکه جفتتان یک عقیده دارید امتناع کنید , در ضمن جنابعالی نه سر پیاز هستید و نه ته پیاز به شما چه میپرید وسط دعوا هرووقت گفتیم "اسپم انداز" تشریف بیاورید, خود ایشان زبانشان سه متر است پاسخ خواهند داد
    البته اگر میخواهید وکالت ابوبکر را قبول کنید موردی نیست پاسخ شما را هم میدهیم
    سلام
    اول : باید عرض کنم عقیده من مثل ایشون نیست و چون پاسخ شما رو اینطوری ریپلای کردم ، اینطوری فکر کردین
    دوم: من توی صرفا این تاپیک ازشون توهینی ندیدم و اولین پاسخوشن به شما این بود و بعد شما بهش توهین کردید(
    اره از نظر تو دختری که دوس پسر داره پاکه و هیچ مشکلی نداره ولی از نظر ما مشکل داره
    هیچ وقت از رو سلیقه و تفکر شخصیت برای بقیه تصمیم نگیر و راهنمایی غلط نکن)

سوم : مگر در مکتب شما - که نمیدونم دارید یا نه - هرکسی آزاد نیست که عقید خودش رو بیان کنه؟
    ازدواج با همجنس ، با حیوان و اشیا هم آزاده و هرکس هرطور بخواد میتونه ازدواج کنه ، حالا در نظر شما گر کسی بگه من دختر پاک میخوام ، عقیده انسان اولیه داره و کسی که بگه با حیوان میخوام ازدواج کنم، عقیده روشنفکرانه!
    چهارم : ، اینجا یه انجمنه و همه مثل خانواده درکنار هم هستن ، نباید که هر بحثی شد به توهین و بددهنی بکشه
    ( نه شما آقا امیر بلکه همه ) مخصوصا این که شما به انسان بودن عقیده دارید ، بنابر این یک انسان جواب زشتی یا هتاکی رو با زشتی یا هتاکی نمیده. ( شما تو این حرفایی که میزنم استاد تری
    ).
    ویرایش توسط abolfazl-fth : 06-17-2017 در ساعت 01:16 PM
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #32

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.19
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    اره از نظر تو دختری که دوس پسر داره پاکه و هیچ مشکلی نداره ولی از نظر ما مشکل داره
    هیچ وقت از رو سلیقه و تفکر شخصیت برای بقیه تصمیم نگیر و راهنمایی غلط نکن
    ا
    هرکی دوست پسر داشته با اطمینان میتونی بگی دختر خوبی نیست ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!

arash.AP

3. Top | #33

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34739
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    24
    تشکر شده 81 بار در 50 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    ا
    هرکی دوست پسر داشته با اطمینان میتونی بگی دختر خوبی نیست ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
    بله
    چون قابل اطمینان نیست
    و اینکه شرع و دینشو حفظ نکرده

4. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. Top | #34

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    6159
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    12.19
    تشکـر
    10,097
    تشکر شده 12,943 بار در 6,566 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    بله
    چون قابل اطمینان نیست
    و اینکه شرع و دینشو حفظ نکرده
    تو شرع دینت همش حفظ کردی ؟ خوبی فقط تو داشتن یا نداشتن دوست پسر دوست دختر خلاص میشه ؟؟

اگر جواب اره مس خیلی عقب افتاده ای

arash.AP

6. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #35

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    14030
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    5.33
    تشکـر
    438
    تشکر شده 2,606 بار در 1,418 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    8

البته دوستی داریم تا دوستی

یه جور هست دختره هنوز با دوست پسر اولی کات نکرده تو بغل دومیه و الی آخر اینو با قیامت موافقم

ولی یه جور هست دختره یه رابطه داشته هدفشم ازدواج بوده خط قرمز میشه رابطه جنسی ولی قربون صدقه رفتن که عادیه.ولی نامردیه به خاطر یک رابطه بخوایم چماق کاری کنیم

تو هردو جنس هم یکسانه چه پسر چه دختر

8. Top | #36

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34471
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.65
    تشکـر
    122
    تشکر شده 47 بار در 29 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    1

سلام،

یه مساله ای که هست تو بعضی پست های این سایت هم می بینم، اینه که بعضی میان میگن الان اکثر دختر پسرا از جنس مخالف دوست دارن یا رابطه دارن و بعضی هم تایید می کنن.
    من کاملا مخالفم. اولا من خودم شاید 20 جا خواستگاری رفتم همه دخترهای خوبی بودن. هم چادری، هم مانتویی و حتی کسی هم بود که گفت نماز و روزه نمی‌خونه ولی مطمئن بودم اهل رابطه نیست. پس الکی نگیم دختر خوب پیدا نمیشه.
    در ضمن یه چیزی رو فراموش نکنیم. دختر و پسرهای خوب کمتر تو چشم هستن. دختر پسرهای مورددار اکثرا تو کوچه و خیابون یا حتی تو دانشگاه پرسه می‌زنن. مثلا یه دختر یا پسر خوب تو دانشگاه کلاسهاش تموم شه صاف میره خونشون و کمتر وقت برای پرسه زدن دارن. دختر پسرایی که درس نمی‌خونن و تو دانشگاه الافن و دنبال دوستی با جنس مخالفن به بهانه درس و پروژه و بد گفتن از فلان استاد یا دانشجو یا وضع مملکت (برای مثال) تو حیاط دانشگاه نیمکت‌ها رو اشغال می‌کنن و بیشتر به چشم میان.

9. 2 کاربران زیر از askquest120 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #37

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    35591
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.07
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    البته دوستی داریم تا دوستی

یه جور هست دختره هنوز با دوست پسر اولی کات نکرده تو بغل دومیه و الی آخر اینو با قیامت موافقم

ولی یه جور هست دختره یه رابطه داشته هدفشم ازدواج بوده خط قرمز میشه رابطه جنسی ولی قربون صدقه رفتن که عادیه.ولی نامردیه به خاطر یک رابطه بخوایم چماق کاری کنیم

تو هردو جنس هم یکسانه چه پسر چه دختر
    اره، اینکه بگیم رابطه داشته پس ادم بدیه غلطه ولی مشکلی که این جور رابطه ها به نظرم ایجاد میکنه مخصوصا کسی که چندین رابطه مختلف داشته، بی اعتمادیه و اینکه حتما یه مشکل یا کمبود بزرگی تو زندگیش بوده که بخاطر فراموش کردن یا هرچیز دیگه رو اورده به اینجور رابطه ها. مثلا من یه تجربه ای داشتم یه دختری بود از نظر رفتاری و ظاهر به نظر ادم خوب و درستی میومد و درس خونو ویژگی های مثبت دیگه ای هم داشت ولی بعدا از زبون خودش فهمیدم که مشکل خیانت تو خانواده داشته و با ۲-۳ تا پسر رابطه داشته.

و خب واقعا هرچقدرم طرف ادم خوبی باشه به نظرم نمیشه تو زندگی آینده خیلی بهش تکیه کرد

11. Top | #38

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    34739
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.28
    تشکـر
    24
    تشکر شده 81 بار در 50 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    تو شرع دینت همش حفظ کردی ؟ خوبی فقط تو داشتن یا نداشتن دوست پسر دوست دختر خلاص میشه ؟؟

اگر جواب اره مس خیلی عقب افتاده ای
    نه چیزای دیگم دخیله ولی هر کدوم میتونه خوب بودن یا نبودن یکیو زیر سوال ببره

12. Top | #39

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32510
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    77
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درود
    1-اینکه عقیده جنابعالی چیست به من مربوط نیست و درش آزاد هستید بزرگوار اما وقتی عقیده ایی که میدهید افراطیست طبیعتا افراطی میبینمتان.
    2-متوجه نشدید ایشان به من تهمت زد که بنده در کامتنم گفتم بروید هرزه گی کنید درحالی که من فقط گفتم سطح انتظارشان را پایین بیاورند همین شرحی هم ندادم اصلا منظورم از انتظار چه بود(شاید قیافه منظورم بود!)
    جالب است وقتی هم کیشان شما ما را هرزه میخوانند رگ گردنتان ورم نمیکند ولی وقتی ما میگوییم متعصب در مقام دفاع برمیاید؟!
    (ایشان دارد با توجه به علاقه قرون وسطی خودش راهنمایی میکند نه بنده!)
    3-درود بله هرکسی آزاد است نظر خودش را بیان کند ما که نگفتیم بیان نکن(!) بیان بکن و همانطوری که ایشان آزاد هستند ما هم آزادیم
    در رابطه با ازدواج همجنسگرایان باید خدمتتان عارض شوم
    اولا-بر طبق تحقیقات همه دانشمندان در کل جهان (آمریکا اروپا انگلستان چین و روسیه و...)همه و همه تایید کردند که این پدیده کاملا طبیعیست
    دوما-ازدواج این قشر همجنسگرا با هم هست و کاری به بقیه ندارند(نترسید نمیایند شما را بگیرند)
    در رابطه با رابطه با حیوانات(؟) بعید میدانم روشنفکری اصلا نظری داده باشد این کار غلط است.
    در رابطه با اشیا شما بهتر است فلسفه تسبیح دست گرفتن اعراب را بدانید همین خدمتتان کافیست
    کمی هم درباره روابط چند همسری (مثلا سه زن گرفتن) از نظر ما کاری شنیع و زشت است (از نظر کل دنیا ) اما از نظر شما کاری نیکو و پسندیده است!
    پس در این بحث هم رویه شما سیاه تر
    4-این هم کیش شما بود که بانوان را تهدید به تجاوز میکرد نه بنده, بنده فقط نقدی همراه با طنز میکنم شما اگر توانستید یک کلمه حاوی فحش پیدا بکنید نشان دهید حق به جانب شما
    بنده جواب توهین را با طنز تلخ میدهم طبیعتا وقتی بهمان توهین میشود "کف" نمیزنیم , نه از آنجا که هویت مان خدشه دار میشود از آنجا که افراطیها (که تعدادشان در اینجا هم کم نیست) اگر ببینند ما چیزی نمیگوییم گستاختر میشوند و ما پا پس بگذاریم آنها پیش میایند پس ما پا پس نمیگذاریم و جوابشان را با قاطعیت میدهیم که توهم مقدس پنداری برشان ندارد.
    اگر توجه کنید از وقتی ما آمدیم کمی ملایمتر شدید(البته شماها)
    سلام عزیز
    1- من آدم افراطی نیستم ، واگر در قضیه ازدواج باشه ،ا گر کسی قبلا دوستی داشته باشه ، برای من مهم نیست. البته باید بدونم در چه حد بوده!
    2- این که شما ذهنیتون با ایشون مخالفه ، مشکلی نیست ، اما اگر ایشون هتاک هستند ، شما چرا خودتون رو به هتاکی آلوده میکنید؟
    3- لطفا جمع نبندید!
    4- توضیح و شرحی بی جا بود ، من نگفتم که ازدواج همجنسان طبیعیست یا نه ، از باب آزادی عقیده گفتم. ( در مورد تسبیح ، تسبیح که یک وسیله برای شمارشه و برای کاری مشخص ، اما فلسفشو شما بفرمایید )
    5- ازدواج چند همسری شرط و شروطی داره.
    6- شما ایشون رو به یک انسان عقب افتاده تشبیه کردید! کار پسندیده ای نبود ، حالا هر عقیده ای دارند. به صورت من نگاه کنید و این رو بگید ، بهش میگن طنز تلخ؟
    7- اگه رفتار هر کسی به اصطلاح هم کیش رو به همه هم عقیده هاش نسبت بدید که بیجاست ، توجه دارید که هم کیشان شما هم مبرا نیستن از این موضوعات ، همیشه افراد تند رو در هر عقیده ای وجود داره !
    ویرایش توسط abolfazl-fth : 06-17-2017 در ساعت 09:24 PM

13. Top | #40

نمایش مشخصات کاربری
    شماره عضويت
    32510
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.27
    تشکـر
    77
    سیستم عامل و مرورگر
    میزان امتیاز
    0

درود
    1-آفرین بر شما
    2-ما هتاکی نکردیم طنز تلخ کردیم , فرق است بین فحش زیر شکمی به بانوان دادن با طنز خنده دار دو پهلو , در همانجا هم گفتیم ما هتاکی نکردیم اگر دیدید مصداق بیاورید.
    3-ببینید از آنجا که اسلام هزاران تعریف دارد و هر کوی برزنی یک اسلام را قبول دارند عجالتا(متاسفانه) تمیز دادن شما ها از هم سخت است لذا مجبوریم بگوییم شماها , اگر شما تعریفی دیگر دارید از خودتان بفرمایید چطور اسمتان را صدا بزنیم , مثلا به آنها بگوییم مسلمان به شما بگوییم چه؟
    4-ازدواج همجنسبازان؟ بزرگوار فرق است بین همجنسباز و همجنسگرا بهتان پیشنهاد میکنم قبل از ارسال نظر یکم بیشتر مطالعه کنید زیرا تنفر متعصبانه در این خط موج میزند , پیرامون تسبیح نگوییم بهتر است اگر از یک متخصص امور دینی بپرسید بهتان خواهد گفت (میگفتند اعراب عادت زشتی داشتند بعد پیامبر خواست این عادت را از بین ببرد و بعد....بگزریم)
    5-چه بانمک با شرط شروط!
    یعنی اگر بشود یک زن هم با شرط شروط چند شوهر بگیرد خیالی نیست؟ راضی میشوید؟ شرط شروط دارد ها
    عجالتا الان احساس خواهید کرد که رگ غیرتتان باد میکند اما باور کنید همینقدر که شما ناراحت میشوید زنتان با چندنفر باشد, زن ها هم همینطورند.
    متوجه شدید دوست من؟ کراهت و زشتی را درک کردید؟
    6-ایشان هم منرا به یک آدم هرزه تشبیه کردند درحالی که اصلا من چنین حرفی نزدم , ایشان تهمت ناروا روا داشتند اما من باتوجه به نظرات تندروانه شان گفتم که ایشان متعصب و عقب افتاده هستند , اگر بنده واقعا دعوت به هرزه بودن میکردم حق به جانب ایشان بود اما چون چنین نکردم پس حق به جانب من است , در ضمن کسی که با دست غذا میخورد تمام تمام تفکرش پیرامون گذشته است خب عقب مانده است دیگر...
    اگرچه من باز هم این لفظ را بکار نبردم این را شما فرمودید....
    در ضمن بزرگوار اینکه ایشا عقب افتاده هستند نظر شخص من نیست بفرمایید حتی در بین دیگران هم ایشان عقب افتاده خوانده میشود برای نمونه :

دیگر بانو پریماه را که قبول دارید؟ حالا حرف ما را قبول ندارید.
    7-بله اما وقتی هم کیشان او هم افراطی هستند بیجا نیست, شما هم قدری تعصب همراه با عدم مطالعه کافی درتان موج میزند اما از انجا که خوشبختانه جوان هستید و دوروبرتان آدم متعصب کمتر است قدری از این تعصب کمتر بهتان رسیده , خب به ایشان بگوییم تندرو به شما بگوییم کند رو؟!
    عجالتا مرز خودتان را مشخص کنید تا احساس توهین بهتان دست ندهد
    بله افراد تندرو در همه عقاید هستند حق به جانب شماست.اما تندروهای مسلمان به مراتب خطرناک تر هستند تا تندروهای پوچ گرا , سندش را هم در جهان ببینید
    1- من یک مسلمانم ، هرچند مسلمان بودن من به انتخاب خودم نبوده ، اما تحقیق میکنم که ببینم راه درستیه یا نه!
    2- عذر خواهم ، من نگفتم > ازدواج همجنسبازان < ، گفتم > ازدواج همجنسان < ، دوباره مشاهده بفرمایید اون تاپیک رو.
    3- شما میتونید من رو یه آدم و یک شهروند متعادل صدا بزنید، من دوستان زیادی دارم ، از مسلمان تا اتئیست و دگراندیشان و با همه صفا میکنم!!!
    4- بنده شرط عدالت رو گفتم در ازدواج چند همسری و فکر میکنم این خیلی مفصل تر از این حرفا باشه!
    5- طوری که مشخصه ایشون اینجا شخص محترمی به شمار نمیان!!!
    6- این که گفتید جوان ، بله درسته ، من 18 سالمه و تازه مطالعه رو شروع کردم ، هرچند دروس مدرسه به قدری وقتمو پر میکرد که قبلش نمیتونستم!

صفحه 4 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)