مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 41 به 52 از 52

موضوع: چه جوری عشقمو برگردونم؟

1. Top | #41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    63
    تشکر شده 13 بار در 11 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : چه جوری عشقمو برگردونم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط توسکا2016 نمایش پست ها
    سلام. دوستان راهنمایی های لازم رو کردن، امیدوارم این روزها رو که گذروندنش کمی سخته رو پیش رو بذاری و آدمی که مثل خودت باشه بیاد توی زندگیت
    سلام ممنونم. آدمی مثل خودم فکر می کنم وجود نداره. پسری که اون همه بهش اعتماد داشتم و سالها خانوادشو میشناختم اینطوری از آب در اومد وای به حال بقیه که شناختی نداری...واقعا اعتمادمو نسبت به همه از دست دادم دیگه....نسبت به همه پسرا بدبین شدم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    207
    تشکر شده 162 بار در 108 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط حدیثه71 نمایش پست ها
    سلام ممنونم. آدمی مثل خودم فکر می کنم وجود نداره. پسری که اون همه بهش اعتماد داشتم و سالها خانوادشو میشناختم اینطوری از آب در اومد وای به حال بقیه که شناختی نداری...واقعا اعتمادمو نسبت به همه از دست دادم دیگه....نسبت به همه پسرا بدبین شدم
    بدبین نباش،مواظب باش

ببین بردار یک سری الویت برای خودت در نظر بگیر و هرکس امد تو زندگیت رو با الویت هات بسنج

شاید ی زمانی اسکل وار با کلمات عشق و جونم و نفسم و عاشقتم و دوست دارم خام شدم ولی الان میگم دوست داشتن رو باید اثبات کنید نه تایپ و نه فقط با زبان فقط اثبااااات

7تا قانون دوست داشتن برای خودم الویت زدم و به دوستامم گفتم، من واقعن حوصله دختر ندارم چون نه اعصاب هست نه دیگه صبوری، به اونا گفتم اگر این قوانین که فیلتر دوست داشتن هست رو طرفتون رد کرد باهاش بمونید، رد نکرد شوتش کنید وگرنه به راحتی شوت میشید
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

3. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط amir1370 نمایش پست ها
    بدبین نباش،مواظب باش

ببین بردار یک سری الویت برای خودت در نظر بگیر و هرکس امد تو زندگیت رو با الویت هات بسنج

شاید ی زمانی اسکل وار با کلمات عشق و جونم و نفسم و عاشقتم و دوست دارم خام شدم ولی الان میگم دوست داشتن رو باید اثبات کنید نه تایپ و نه فقط با زبان فقط اثبااااات

7تا قانون دوست داشتن برای خودم الویت زدم و به دوستامم گفتم، من واقعن حوصله دختر ندارم چون نه اعصاب هست نه دیگه صبوری، به اونا گفتم اگر این قوانین که فیلتر دوست داشتن هست رو طرفتون رد کرد باهاش بمونید، رد نکرد شوتش کنید وگرنه به راحتی شوت میشید
    من خودم آدم منطقی هستم. تو تصمیمات و انتخابهای مهم زندگیم احساسات رو در نظر نمی گیرم. وگرنه مثل خیلی از دخترا از رو احساسات با اون پسره رفته بودم خونه! واسه خودم قوانین و 4چوبهایی دارم که تحت هیچ شرایطی زیر پا نمیذارمشون. منم اولویت ها و ملاکهایی دارم برا خودم. خانواده طرف خیلی واسم مهمه و نظرم اینه بچه ها 90درصد راه خانواده رو میرن. یه زمانی ممکنه حالا نادونی کنن ولی در نهایت اکثرا میشن مثل خانوادشون. و اینکه اون پسر انقدری ظاهر موجه و مودب و سر به زیری داره که هرکسی ببیندش فکر نمی کنه پسر بدی باشه. به شدت سربه زیر بود . قبل دوستیمون حتی یکبارم سرشو بالا نمیاورد تو چشام نگاه کنه و من این ویژگیشو خیلی دوس داشتم که چشم چرون نبود. آخه الان حتی مردای متاهل رو میبینم چشم چرون هستن واسه همین خیلیییی واسم مهم بود طرف مقابلم چشم ناپاک نباشه. از اینا نبود که موهاشو عجق وجق درست کنه. مردونه بود. کلا ظاهری کاملا مثبت داشت و من همیشه ازش خوشم میومد. واسه همینه موقعی که پیشنهاد خونه داد من فقط خندیدم و فکر کردم شوخی میکنه. پسری که انقد قبولش داشتم اینطوری از آب دراومد. حالا چه طوری به بقیه اعتماد کنم؟

5. Top | #44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    207
    سیستم عامل و مرورگر

من خودم آدم منطقی هستم. تو تصمیمات و انتخابهای مهم زندگیم احساسات رو در نظر نمی گیرم. وگرنه مثل خیلی از دخترا از رو احساسات با اون پسره رفته بودم خونه! واسه خودم قوانین و 4چوبهایی دارم که تحت هیچ شرایطی زیر پا نمیذارمشون. منم اولویت ها و ملاکهایی دارم برا خودم. خانواده طرف خیلی واسم مهمه و نظرم اینه بچه ها 90درصد راه خانواده رو میرن. یه زمانی ممکنه حالا نادونی کنن ولی در نهایت اکثرا میشن مثل خانوادشون. و اینکه اون پسر انقدری ظاهر موجه و مودب و سر به زیری داره که هرکسی ببیندش فکر نمی کنه پسر بدی باشه. به شدت سربه زیر بود . قبل دوستیمون حتی یکبارم سرشو بالا نمیاورد تو چشام نگاه کنه و من این ویژگیشو خیلی دوس داشتم که چشم چرون نبود. آخه الان حتی مردای متاهل رو میبینم چشم چرون هستن واسه همین خیلیییی واسم مهم بود طرف مقابلم چشم ناپاک نباشه. از اینا نبود که موهاشو عجق وجق درست کنه. مردونه بود. کلا ظاهری کاملا مثبت داشت و من همیشه ازش خوشم میومد. واسه همینه موقعی که پیشنهاد خونه داد من فقط خندیدم و فکر کردم شوخی میکنه. پسری که انقد قبولش داشتم اینطوری از آب دراومد. حالا چه طوری به بقیه اعتماد کنم؟
    ابن ملجم هم میگفتن ادم خوبیه و گنده مسلمونا بود ولی چی شد؟

من خودم احساسی،منطقیم،ولی ی چیزی بگم شما منطقی که فکر میکنید نیستید.

ببینید ظاهر ادما و رفتار ظاهری دلیل بر تعهد باطنی و زندگی نیست

مشکل ما اینه برای برقراری رابطه ظاهر و خوشگلی و جیگولی طرف را میسجیم فکر میکنیم اره ظاهرش هم مثه اخلاق و وفاداریش و حمایت کردناشه.

درسته كه ظاهر آدما باعث شروع رابطه ميشه اما اخلاقشونه كه باعث ادامه پيدا كردن رابطه ميشه.

اگر منطقی بودی و کلن طرف را حذفش میکردی،به ادمین سایت میگفتی لطفا اسم تایپیک را عوض کن چون من فراموشش کردم

تو پست قبلی گفتی ،هنوز نمیتونم باور کنم طرفم این جور باشه،زندگی بتهون را بخون تا اینقدر نگی خانواده طرف اکی بودن و با ابرو چرا این پسر اینجوری شد یا نه اصلن این پسر خوبه و من اشتباه فکر میکنم.

منطقی تر همه چیز را برسی کن

چیزی که من دارم میبینم تو رابطه ها !حتی زندگی زناشویی ، سیاست دارند نه وجدان....

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

6. Top | #45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.33
    تشکـر
    7,866
    تشکر شده 8,133 بار در 3,694 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

سلام. من خودم میدونم که اکثر پسرا هدفشون از دوستی فقط خوش گذرونی و روابط....هستش واسه همین هیچ وقت با پسری دوست نشده بودم. اما این پسر همسایمون بود، پدرش با پدرم و عموم دوست هستش، خودش با داماد عموم همکار هستش و خانوادشم خیلی باآبرو و محترم هستن واسه همین با وجود این همه راه های ارتباطی که داشتیم و تو محل هم نزدیک بودیم و همدیگرو می دیدیم، فکرشو نمی کردم که به قصد سواستفاده سراغم اومده باشه. آخه شما شرایطی که گفتمو در نظر بگیر! واقعا عقلانی هست که به قصد سواستفاده منو انتخاب کنه؟؟ هر کسی باشه میره سراغ دخترای غریبه که بعدا که ولش کرد اثری از خودش نباشه! نه اینکه بیاد سراغ دختری مثل من که این همه نزدیک هستیم و تازه منو هم میشناسه که اهلش نیستم!!!!! اینجا همه نظرشون این بود که اون پسر خواسته سواستفاده کنه و قصدش فقط رابطه...بوده ولی من همچنان نتونستم باور کنم و مثل معمای حل نشده مونده برام!
    درک میکنم که باورش برات سخت باشه
    چون پیش زمینه‌ی ذهنی شما مثبت بوده و تفکر منفی نداشتی
    اما عزیزم به تاپیکای همینجا یه سری بزن!
    طرف پسرخالش بوده بعد از رابطه ولش کرده رفته!! دیگه از پسرخاله آشناتر نیست که...
    یا خانمایی که از طرف برادر شوهر فریب خوردن و به بهونه محبت و احساس نهایت کارشون به رابطه جنسی کشیده شده! و خودشون موندن و زندگی که جمع شدنی نیست
    داماد به خواهر زن تجاوز کرده...در حالیکه ابتدا بهش گفته من میخام رابزم با خواهرت خوب باشه کمکمون کن!!!
    و و و و و....
    میبینی؟؟ اینا فامیل نزدیک بودن...پیوند خونی داشتن!! چه دلیلی میتونست باشه که اعتماد نکنند؟
    اینکه فامیل بود و آشنا بود و نماز میخوند و پسر حاجی بود همه رو بذار کنار!
    یه حساب دو دوتا چهارتاست!
    اگه قصدش ازدواج بوده چرا وقتی شما امتناع کردی از رابطه جنسی نامتعارف بدون هیچ توضیحی گذاشته رفته؟
    اگه دنبال رابطه جنسی نبوده چرا پیشنهاد تنها بودن داده؟
    چرا به خودش اجازه داده قبل از ازدواج حریم شما رو بشکنه؟
    اگه میتونی جواب منطقی و قانع کننده ای به این چراها بدی اونوقت معمات حل میشه!
    یه چیز خیلی مهم...این پیش زمینه‌ی ذهنی مثبت رو به خنثی تبدیلش کن
    در مورد دیگران نه مثبت فکر کن نه منفی!
    هیچ چیز از هیچکس بعید نیست!
    شرایط شما کاملا قابل درکه! اما باید واقع بین باشید!
    دوستانی که لطف میکنید و در پست کاربران نظر میذارید،

یه مسئله رو فراموش نکنید،

کسانی که برای مشاوره به این سایت مراجعه میکنند به اندازه کافی حالشون نامناسب هست

پس تو حرفهاتون این نکته رو لحاظ کنید که :

حال پریشان به آرامش نیاز دارد نه سرزنش!

7. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.72
    تشکـر
    91
    تشکر شده 178 بار در 145 پست
    سیستم عامل و مرورگر

خب متاسفانه منم این بد بینی رو پیدا کردم، و این موضوع باعث شده که هم دخترا به همه پسرا بی اعتماد بشن هم پسرا به دخترا... به نظر من تا این حد هم نباید بدبین بود و شاید باشن کسایی که هنوز خوبی خودشونو حفظ کردن

9. کاربران زیر از توسکا2016 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. Top | #47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر

ابن ملجم هم میگفتن ادم خوبیه و گنده مسلمونا بود ولی چی شد؟

من خودم احساسی،منطقیم،ولی ی چیزی بگم شما منطقی که فکر میکنید نیستید.

ببینید ظاهر ادما و رفتار ظاهری دلیل بر تعهد باطنی و زندگی نیست

مشکل ما اینه برای برقراری رابطه ظاهر و خوشگلی و جیگولی طرف را میسجیم فکر میکنیم اره ظاهرش هم مثه اخلاق و وفاداریش و حمایت کردناشه.

درسته كه ظاهر آدما باعث شروع رابطه ميشه اما اخلاقشونه كه باعث ادامه پيدا كردن رابطه ميشه.

اگر منطقی بودی و کلن طرف را حذفش میکردی،به ادمین سایت میگفتی لطفا اسم تایپیک را عوض کن چون من فراموشش کردم

تو پست قبلی گفتی ،هنوز نمیتونم باور کنم طرفم این جور باشه،زندگی بتهون را بخون تا اینقدر نگی خانواده طرف اکی بودن و با ابرو چرا این پسر اینجوری شد یا نه اصلن این پسر خوبه و من اشتباه فکر میکنم.

منطقی تر همه چیز را برسی کن

چیزی که من دارم میبینم تو رابطه ها !حتی زندگی زناشویی ، سیاست دارند نه وجدان....

من گفتم منطقی هستم اما نگفتم احساسات ندارم که! همین احساسات باعث شده الان ناراحت باشم و نتونم فراموشش کنم و بقول شما نتونم شمارشو حذف کنم! منظورم از اینکه منطقی هستم اینه که احساسات باعث نمیشه که عملکردم تحت تاثیر قرار بگیره و کار غیر معقولی ازم سر بزنه! مثلا خودمو نگه داشتم و بهش دیگه زنگ نزدم. دو روز پیشم دم درمون بودم این با ماشین رد میشد از جلو درمون، من رومو برگردوندم.
    عنوان تاپیک هم کاملا بی ربطه. من روز اول با حال پریشون اومدم که سریع اینجا پست بذارم مشاوره بگیرم بعد دیدم نوشتن که عنوان مناسبی انتخاب کنید و مثلا ننویسید مشاوره فوری و فلان. من تو اون شرایط و با اون حالم اصلا مخم کار نمی کرد که چه عنوانی انتخاب کنم همین طوری یه چیزی نوشتم تو عنوان

11. Top | #48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    درک میکنم که باورش برات سخت باشه
    چون پیش زمینه‌ی ذهنی شما مثبت بوده و تفکر منفی نداشتی
    اما عزیزم به تاپیکای همینجا یه سری بزن!
    طرف پسرخالش بوده بعد از رابطه ولش کرده رفته!! دیگه از پسرخاله آشناتر نیست که...
    یا خانمایی که از طرف برادر شوهر فریب خوردن و به بهونه محبت و احساس نهایت کارشون به رابطه جنسی کشیده شده! و خودشون موندن و زندگی که جمع شدنی نیست
    داماد به خواهر زن تجاوز کرده...در حالیکه ابتدا بهش گفته من میخام رابزم با خواهرت خوب باشه کمکمون کن!!!
    و و و و و....
    میبینی؟؟ اینا فامیل نزدیک بودن...پیوند خونی داشتن!! چه دلیلی میتونست باشه که اعتماد نکنند؟
    اینکه فامیل بود و آشنا بود و نماز میخوند و پسر حاجی بود همه رو بذار کنار!
    یه حساب دو دوتا چهارتاست!
    اگه قصدش ازدواج بوده چرا وقتی شما امتناع کردی از رابطه جنسی نامتعارف بدون هیچ توضیحی گذاشته رفته؟
    اگه دنبال رابطه جنسی نبوده چرا پیشنهاد تنها بودن داده؟
    چرا به خودش اجازه داده قبل از ازدواج حریم شما رو بشکنه؟
    اگه میتونی جواب منطقی و قانع کننده ای به این چراها بدی اونوقت معمات حل میشه!
    یه چیز خیلی مهم...این پیش زمینه‌ی ذهنی مثبت رو به خنثی تبدیلش کن
    در مورد دیگران نه مثبت فکر کن نه منفی!
    هیچ چیز از هیچکس بعید نیست!
    شرایط شما کاملا قابل درکه! اما باید واقع بین باشید!
    همه حرفاتون درسته قبول دارم...خیلی هم خوب ذهن آدمو باز می کنید..من بچه نیستم که خودم میفهمم اگر پیشنهاد خونه رو رد کنی و بعدش طرف ولت کنه خب نشون میده که صددرصد نیتش سواستفاده بوده
    من به شک افتادم و برام معما شد چون بعد اینکه جواب رد به پیشنهاد خونه دادم ولم نکرد که..حتی بشوخی گفت "نیا انگار که من لولوخرخره هستم"..بعدشم خیلی خوابش میومد شب بخیر گفت خوابش برد. اما من پیام نوشتم که صبحش بخونه. بهش فهموندم که قصدم جدی هست و اهل دوستی دو روزه نیستم گفتم حقم نیست لطمه ببینم و کسی با احساساتم بازی کنه. اینارو که صبحش خوند جواب نداد. با خودم فکر کردم شاید نباید بهش میفهموندم که قصدم جدی هست شاید من باید صبر می کردم که خودش پیش قدم بشه...شاید فکر کرد من هولم..ذهنیت بدی بهم پیدا کرد...یا بخودش مطمئن نبود که باهام میمونه واسه همین خواست لطمه نبینم...چه میدونم میگن اگه به کسی بفهمونی دوسش داری ولت می کنه اما اگر محل ندی جذبت میشه و دنبالت میفته...شاید منم سیاست نداشتم...و شایدهای دیگری که تو ذهنمه...
    یکی از دلایل دیگه ای که باعث شده به شک بیفتم اینه که من مدتی قبل از اون حرفا کلی براش حرف زده بودم و براش گفته بودم درسته که جوونیم و احساس و نیازهایی داریم اما خراب نیستیم و درست نیست که 4چوبها رعایت نشه..گفته بودم تاحالا دست پسری بهم نخورده..اونم حرفامو تایید کرد گفت عالی گفتی..حتی گفت یکبار دیگه کلمه "خراب" رو استفاده کنی من میدونم و تو....
    خب الان با خودم میگم اینکه همه حرفامم تایید کرد پس چی شد؟واسه همین بیشتر به این نتیجه میرسم که دلیل ترک کردنم خونه نرفتن و فلان نبوده...دیگه واقعا گیج شدم...

ویرایش توسط حدیثه71 : 03-24-2018 در ساعت 03:15 PM

12. Top | #49

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    207
    سیستم عامل و مرورگر

من گفتم منطقی هستم اما نگفتم احساسات ندارم که! همین احساسات باعث شده الان ناراحت باشم و نتونم فراموشش کنم و بقول شما نتونم شمارشو حذف کنم! منظورم از اینکه منطقی هستم اینه که احساسات باعث نمیشه که عملکردم تحت تاثیر قرار بگیره و کار غیر معقولی ازم سر بزنه! مثلا خودمو نگه داشتم و بهش دیگه زنگ نزدم. دو روز پیشم دم درمون بودم این با ماشین رد میشد از جلو درمون، من رومو برگردوندم.
    عنوان تاپیک هم کاملا بی ربطه. من روز اول با حال پریشون اومدم که سریع اینجا پست بذارم مشاوره بگیرم بعد دیدم نوشتن که عنوان مناسبی انتخاب کنید و مثلا ننویسید مشاوره فوری و فلان. من تو اون شرایط و با اون حالم اصلا مخم کار نمی کرد که چه عنوانی انتخاب کنم همین طوری یه چیزی نوشتم تو عنوان
    پس ی جا احساساتت میچربه ی جا منطقت، من هرموقع منطقی تصمیم گرفتم عملکردم بهتر بود خدایی

شماره،چت ها،اس مس ها،هرچیزی ک شمارو بیادش میندازه حذف کنید...اون ادم اشتباهی زندگیتون بوده که شمادوستدارید خاطراتش را نگهدارید.

دیگه نمیدونم چی بگم

خود من بعد رفتنم برای برگردوندنم(با رفتارش مجبورم کرد ک برم،فکر میکرد چون احترام میزارم یا سکوت میکنم و صبورم و باز محبت میکنم،یعنی اویزون شدم یعنی هیچ دختری نمیاد سمتم) وقتی زنگ یا اس میداد،مجاب میشدم جواب بدم ولی زوم کردم روی روزایی که براش دلم تنگ میشد و میزدم بیرون و تو پارک با هنذفری اهنگ گوش میدادم،همینا جلو جواب دادنم را گرفتن و خوشحالم ک بجایی رسیدم ک اگر ی روزی باز همو از نزدیک ببینیم برام فرقی نداره و چیزی ک همون موقع بذهنم میاد خاطرات ناخوشاینده
    ویرایش توسط amir1370 : 03-24-2018 در ساعت 03:53 PM

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

13. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. Top | #50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.38
    تشکـر
    63
    سیستم عامل و مرورگر

پس ی جا احساساتت میچربه ی جا منطقت، من هرموقع منطقی تصمیم گرفتم عملکردم بهتر بود خدایی

شماره،چت ها،اس مس ها،هرچیزی ک شمارو بیادش میندازه حذف کنید...اون ادم اشتباهی زندگیتون بوده که شمادوستدارید خاطراتش را نگهدارید.

دیگه نمیدونم چی بگم

خود من بعد رفتنم برای برگردوندنم(با رفتارش مجبورم کرد ک برم،فکر میکرد چون احترام میزارم یا سکوت میکنم و صبورم و باز محبت میکنم،یعنی اویزون شدم یعنی هیچ دختری نمیاد سمتم) وقتی زنگ یا اس میداد،مجاب میشدم جواب بدم ولی زوم کردم روی روزایی که براش دلم تنگ میشد و میزدم بیرون و تو پارک با هنذفری اهنگ گوش میدادم،همینا جلو جواب دادنم را گرفتن و خوشحالم ک بجایی رسیدم ک اگر ی روزی باز همو از نزدیک ببینیم برام فرقی نداره و چیزی ک همون موقع بذهنم میاد خاطرات ناخوشاینده
    چت ها و عکسو حذف کنم خودشو چیکار کنم که هرروز جلو چشممه؟ حتی همین چن لحظه پیش که داشتم اینجا جواب پیام میدادم چشمم از پنجره بیرون افتاد و دیدمش که همراه پدرش سوار ماشین شد و رفت....با این حساب هیچ جوره نمیتونم فراموش کنم و راستش زیادم دلم نمیخواد فراموش کنم

15. Top | #51

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.15
    تشکـر
    207
    سیستم عامل و مرورگر

چت ها و عکسو حذف کنم خودشو چیکار کنم که هرروز جلو چشممه؟ حتی همین چن لحظه پیش که داشتم اینجا جواب پیام میدادم چشمم از پنجره بیرون افتاد و دیدمش که همراه پدرش سوار ماشین شد و رفت....با این حساب هیچ جوره نمیتونم فراموش کنم و راستش زیادم دلم نمیخواد فراموش کنم

درک میکنم،روانشناس نیستم حرفای قلمبه سلمبه بزنم ولی زندگی و تجربه زندگیم روانشناسمون کرده..

از کلمه باید استفاده نمیکنم ولی میگم توانستن سخته ولی توانستن بعد از یکم تلاش میاد...

ما فکر میکنیم با محبت و کمک و فداکاری ادم بد ذات درست میشه ولی نمیشه فقط ذهنیت ماهاست ک میگه خوب میشه ولی ی جا هم هست بعضی ادما ذاتشون بد نیست از بس بهشون بدی کردن ،بد شدن ولی همون ادم اگر بهش خوبی کنیم برات میشه ی همدم ولی طرف شما از دسته اول بوده هرچی محبت و مهربونی کنی موقتی نگه میداریش نه دایمی

هرچی بهش فکر کنی بیشتر افسرده و منزوی و بی علاقه و بی هدف میشی...بخودت فکر کن.

یاد گرفتیم قرار نیست همیشه شرایط بر نظر و علاقه ما پیش بره

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    اعتماد بدون اثبات هیچه

خیام

16. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.04
    تشکـر
    0
    تشکر شده 13 بار در 7 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Khoonsard

یعنی اون میخواسته فریبم بده و سواستفاده کنه؟ آخه چرا اومد سراغ منی که همسایه هستیم و خانواده هامون دوست هستن؟ نترسید از عواقب کارش؟ ممکن بود من گول بخورم و باهاش برم اونوقت نترسید خانوادم بفهمن و برن جلو پدرشو بگیرن؟ اینم بگم پدرش یه پست مهمی تو شهرمون داره و این به شدت از آبروی پدرش می ترسید. با این اوصاف نترسید و اومد سراغ من؟ یعنی من اشتباه نکردم که اون حرفای آخرو بهش گفتم؟
    همونطور ک گفتی اون میدونسته تو دختر معصوم و ابروخواهی هستی و هیچ وقت براش شر نمیشی. کار خیلی عاقلانه ای انجام دادی و حرفتو رک و مستقیم گفتی. مطمئن باش خدا برات بهترین هارو رقم میزنه و این پسر تو زندگی شما جایگاهی نداره.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

یهو دیگه عشقمو دوست نداشتمچه جور عشقمو بسوزونم

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
چهارشنبه سوری,  چه گوارا,  چه خبر,  چهار چرخ موتور,  چهارشنبه های سفید,  چهار قل,  چه روزی ولنتاین است,  چه روزی روز ولنتاین است,  چه روزی روز عرفه است,  چهرازی رادیو,  چه جوری,  چه جوری ایمیل بسازم,  چه جوری فراموشش کنم,  چه جوری برم برج میلاد,  چه جوری چاق شویم,  چه جوری باردار شویم,  چه جوری بگم دوست دارم,  چه جوری دیلیت اکانت کنم,  چه جوری تلگرام نصب کنم,  چه جوری لاغر شویم,  فکر,  فکرە,  فکر برتر,  فکر انت فی الخرطوم,  فکرتک شرکت,  فکر آخرت,  فکرخانە,  فکري پوهنه,  فکر معاش عشق بتاں,  فکرشم نکن محمد علیزاده,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)