مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: انتخاب شغل

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

انتخاب شغل

سلام دوستان عزیز.شغل مورد علاقه من روزنامه نگاریه.اما تو شهر من متاسفانه حقوق خوبی برای روزنامه نگارها درنظر نمی گیرن. چند سال هم تو روزنامه های مختلف کار کردم و بدلیل همین کم بودن حقوق استعفا دادم.چند ماه پیش الز طریق یکی از آشناها یه کار پیدا کردم تو یه شرکت طراحی و ساخت کابینت.به عنوان مسئول دفتر. کارش خیلی زیاده تقریبا و حقوقش ماهی 650 تومن با بیمه. یه هفته پیش اتفاقی با یکی از روزنامه نگارای قدیمی و موفق شهرم دیدار کردم و ازم دعوت به کار کرد. ماهی یک میلیون با بیمه.حالا من موندم چیکار کنم.اخه سربازی نرفتم و غیبت خوردم.باید کاری رو انتخاب کنم که حداقل چندسال بتونم تو باشم.اخه متاهلم. روزنامه قرارداد 2 ساله می بنده،این شرکته طراحی و ساخت کابینت 5 ساله.خواهشن بهم کمک کنید.شما بودین چیکار می کردین؟کار مورد علاقتونو انتخاب می کردین که بعداز دوسال احتمال داره تموم شه یا کاری که دوس ندارین رو انتخاب می کردین چون مطمئن بودین تا 7 یا 8 سال دیگه میمونه؟
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.29
    تشکـر
    4,179
    تشکر شده 9,952 بار در 4,955 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : انتخاب شغل

نقل قول نوشته اصلی توسط rezasoren نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.شغل مورد علاقه من روزنامه نگاریه.اما تو شهر من متاسفانه حقوق خوبی برای روزنامه نگارها درنظر نمی گیرن. چند سال هم تو روزنامه های مختلف کار کردم و بدلیل همین کم بودن حقوق استعفا دادم.چند ماه پیش الز طریق یکی از آشناها یه کار پیدا کردم تو یه شرکت طراحی و ساخت کابینت.به عنوان مسئول دفتر. کارش خیلی زیاده تقریبا و حقوقش ماهی 650 تومن با بیمه. یه هفته پیش اتفاقی با یکی از روزنامه نگارای قدیمی و موفق شهرم دیدار کردم و ازم دعوت به کار کرد. ماهی یک میلیون با بیمه.حالا من موندم چیکار کنم.اخه سربازی نرفتم و غیبت خوردم.باید کاری رو انتخاب کنم که حداقل چندسال بتونم تو باشم.اخه متاهلم. روزنامه قرارداد 2 ساله می بنده،این شرکته طراحی و ساخت کابینت 5 ساله.خواهشن بهم کمک کنید.شما بودین چیکار می کردین؟کار مورد علاقتونو انتخاب می کردین که بعداز دوسال احتمال داره تموم شه یا کاری که دوس ندارین رو انتخاب می کردین چون مطمئن بودین تا 7 یا 8 سال دیگه میمونه؟
    چیزی رو انتخاب کنید که بهش علاقه داشته باشید چون تفاوتی بین زمان این دوشغل وجود نداره

ولی وقتی بتونی کاری رو با علاقه انجام بدید میتونه بعد از دو سال فردی باشید که از نظر روحی و روانی و جسمی سالم موندید و

انگیزه برای پیدا کردن کار دیگه همراه با تجربه خواهید داشت ... هر چند کسی از فردای خودش خبر نداره

در صورتی که اگر کاردوم که بدون علاقه است فقط به شما یک کار میده و در عوض استرس و بی انگیزگی ارمغانش خواهد بود

من اگر بودم کاری رو انتخاب میکردم که بهش علاقه دارم
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.11
    تشکـر
    60
    تشکر شده 81 بار در 48 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ghamgin

ببخشید ولی با ماهی 650 چطوری زندگی می کنید؟!!!
    ما که هنوز ازدواج نکردیم من میگم ماهی 600 واسه من کمه!!!
    خوب معلومه که دومی رو انتخاب میکردم. چون هم حقوقش بیشتره هم بهش علاقه دارین. اینکه 2سال یه جا باشید و ماهی یه تومن بگیرید خیلی بهتر از جایی هست که هم کارش سخته هم علاقه ای نیست هم حقوقش پایینه!
    خسته شدم!

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    سیستم عامل و مرورگر

ممنون دوستان عزیز.همون کاریو که دوس داشتم انتخاب کردم.مرسی از راهنماییتون.کمک بزرگی بهم کردین

6. کاربران زیر از rezasoren بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام به نظرم من کار دوم بهتره چون شما بخاطر یک احتمال که دو سال دیگه قراره اتفاق بیفته میخواید حقوق کمتر رو که تفاوتش سی درصد هست رو انتخاب کنید. درحالیکه توی دو سال آینده لااقل به اندازه 350 هزار تومان خانواده شما در رفاه بیشتری هستند . تا دو سال دیگه خدا کریمه سعی کن توی این دو سال روابط عمومیت رو طوری قوی کنی که توی همون روزنامه نگهت دارن یا یا کار بهتر بهت پیشنهاد بدن.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
انتخابات مصر,  انتخابات,  انتخابات نقابة المهندسين,  انتخابات لبنان 2018,  انتخابات 2018,  انتخابات لبنان,  انتخابات العراق,  انتخابات الرئاسة,  انتخابات ٢٠١٨,  انتخاب,  انتخاب شغل آینده,  انتخاب شغل مورد علاقه,  انتخاب شغل پردرآمد,  انتخاب شغل با سرمایه کم,  انتخاب شغل در ایران,  انتخاب شغل مغازه داری,  انتخاب شغل,  انتخاب شغل دکتر هلاکویی,  انتخاب شغل و رشته تحصیلی,  انتخاب شغل به انگلیسی,  انتخابات مصر,  انتخابات,  انتخابات نقابة المهندسين,  انتخابات لبنان 2018,  انتخابات 2018,  انتخابات لبنان,  انتخابات العراق,  انتخابات الرئاسة,  انتخابات ٢٠١٨,  انتخاب,  انتخاب مرد برای ازدواج,  انتخاب مرد مناسب برای ازدواج,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)