نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: دغدغه زیاد برای شغل

778
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    20605
    تشکـر
    132
    تشکر شده 251 بار در 163 پست
    میزان امتیاز
    9

دغدغه زیاد برای شغل

سلام به همگی
    دوستان من به تازگی تو رشته معماری فارغ التحصیل شدم و الان دغدغه فوق العاده شدیدی برای کار دارم.....دوستانی که با این حرفه آشنایی دارن میخواستم نظرشون رو بگن که برای شروع بهتره چیکار کنم....میخوام هرطور شده استارت کار برام زده بشه.....از الانم توقع حقوق چندانی ندارم.....مهم برام کسب تجریست و اینکه بتونم خودمو جایی نشون بدم....از نظر کاربلدی هم تو سطح نسبتا خوبی هستم و همینجور دارم نرم افزارای بیشتری هم یاد میگیرم....همیشه فکر میکردم موقع فارغ التحصیلی خیلی خوشحالم.....ولی الان واقعا دور شدن از محیط دانشگاه برام ناراحت کننده شده....از مهر دیگه میرم ارشد حالا چه آزاد یا سراسری.....ولی برای اینکه دور شدن از دانشگاه افسردم نکنه باید حتما جایی مشغول شم...دوستان به نظرتون برای شروع چیکار کنم ؟؟؟؟ ممنون از نظراتتون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دغدغه زیاد برای شغل

نقل قول نوشته اصلی توسط delaram1 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    دوستان من به تازگی تو رشته معماری فارغ التحصیل شدم و الان دغدغه فوق العاده شدیدی برای کار دارم.....دوستانی که با این حرفه آشنایی دارن میخواستم نظرشون رو بگن که برای شروع بهتره چیکار کنم....میخوام هرطور شده استارت کار برام زده بشه.....از الانم توقع حقوق چندانی ندارم.....مهم برام کسب تجریست و اینکه بتونم خودمو جایی نشون بدم....از نظر کاربلدی هم تو سطح نسبتا خوبی هستم و همینجور دارم نرم افزارای بیشتری هم یاد میگیرم....همیشه فکر میکردم موقع فارغ التحصیلی خیلی خوشحالم.....ولی الان واقعا دور شدن از محیط دانشگاه برام ناراحت کننده شده....از مهر دیگه میرم ارشد حالا چه آزاد یا سراسری.....ولی برای اینکه دور شدن از دانشگاه افسردم نکنه باید حتما جایی مشغول شم...دوستان به نظرتون برای شروع چیکار کنم ؟؟؟؟ ممنون از نظراتتون

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر قیطریه:
    ۰۲۱-۲۲۶۸۹۵۵۸ خط ویژه
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه
    دفتر شریعتی:
    ۰۲۱-۸۸۴۲۲۴۹۵ خط ویژه
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)