مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از 61 به 66 از 66

موضوع: شروع کسب و کار

1. Top | #61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    257
    تشکر شده 293 بار در 191 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

پاسخ : شروع کسب و کار

مهد کودک که نشد بزنم مجوز نمیدن به تهران البته فعلا" خواستم مجوز پیش دبستانی بگیرم که اونم درد سر خودشو داره باید یه فکر دیگه کنم اصلا" شاید تو خونه بشه یه کاری رو شروع کرد
    مثلا" نمایندگی یه شرکت اینترنتی رو بگیرم تو خونه یه خط تلفن می خواد و یه اینترنت و یه آگهی تو همشهری و تبلیغ رایگان تو سایت ها چون کارش فقط تلفنی انجام می شه ، باید از یه جایی شروع کنم اینجوری نمی شه
    نظرتون چیه؟!
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

2. Top | #62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.37
    تشکـر
    598
    تشکر شده 3,021 بار در 1,690 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah نمایش پست ها
    پس چرا خودت هنوز توی عرصه اینترنت فعالیت میکنی و شرکت It داری ؟
    چون ما دیگه پیر اینکار شدیم کار دیگه ای بلد نیستیم

3. Top | #63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

می توانید مشاوره ای در مورد شروع کسب و کارهای اینترنتی مانند کاری که سایت سندباد انجام می دهد به من بدهید ؟
    با سپاس

4. Top | #64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.53
    تشکـر
    45
    تشکر شده 80 بار در 72 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Delvapas

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه هستی نمایش پست ها
    سلام به همه
    دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم
    من در حال حاضر کارمند فروش و پشتیبانی اینترنت پرسرعت هستم از سال 86 هم مشغول به کار شدم ولی احساس می کنم که دیگه باید با دوران کارمندی خداحافظی کنم خسته شدم دلم می خواد خودم یه کاری رو شروع کنم یه سری گزینه هم دارم واسه انتخاب مثل دفتر بیمه ، پیشخوان دولت ، شرکت اینترنتی مثل 5040 و ...
    می خواستم راهنماییم کنید تو بازار فعلی شروع چه کاری بهتره راستی این رو هم بگم که سرمایه کلانی ندارم در حد 40 میلیون راهنماییم کنید آهان یه چیز دیگه کاری رو بهم پیشنهاد بدید که با روحیه خانم ها سازگار باشه
    بنظرم الان بهترین کار اینه که خودت دست به کار بشی و کارافرینی کنی. کار فنی الان خیلی رو بورس هست. برای این منظو هم خیلی از موضوعات برای کارافرینی مربوط ب بانوان هست عزیزم.

5. کاربران زیر از samane.m بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. Top | #65

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.36
    تشکـر
    257
    تشکر شده 293 بار در 191 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

نقل قول نوشته اصلی توسط samane.m نمایش پست ها
    بنظرم الان بهترین کار اینه که خودت دست به کار بشی و کارافرینی کنی. کار فنی الان خیلی رو بورس هست. برای این منظو هم خیلی از موضوعات برای کارافرینی مربوط ب بانوان هست عزیزم.
    راستش الان که بر می گردم به عقب می بینم کلی تجربه کسب کردم ولی همش تو زمینه کارمندی بوده با وجودی که دوره مسئول فنی و موسس مهدکودک و پیش دبستانی رو دارم می گذرونم ولی می دونم که تاسیس مهد کودک تو تهران حداقل ۳۰۰ میلیون سرمایه می خواد که اونم یک سال خواب داره، به قول شما تو فکر کار فنی ام مثل قالی بافی یا خیاطی که علاقه دارم بهشون می دونم علاقم با رشته ای که دنبال کردم خیلی فرق می کنه ولی الان دلم می خواد یه کار عاقلانه انجام بدم، می توونم سرمایه گذار پیدا کنم واسه مهد کودک ولی خوب اونم مشکلات خودش رو داره،تا آخر امسال حداکثر باید تصمیم خودمو بگیرم
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

7. Top | #66

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.16
    تشکـر
    4,194
    تشکر شده 10,052 بار در 5,020 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

شروع کسب و کار : چگونه یک کسب‌وکار شخصی را آغاز کنیم؟ این بخش توصیه‌هایی در مورد چگونگی آغاز کسب‌وکار می‌کند و راه‌کار‌هایی را ارائه می‌دهد که فرد به‌وسیله آن‌ها می‌تواند در کسب‌وکار خود موفق باشد. برای مثال از نقطه‌ی شروع یک این ایده به‌صورت رویایی در ذهن تا مرحله انجام تحقیقات درخصوص کسب‌وکار و درنظر گرفتن تمام جوانب آن از قبیل: داشتن برنامه مالی، درنظر داشتن منابعی برای تأمین هزینه‌ها، حتی انتخاب ساختار مناسب، انتخاب نام و ثبت آن، گرفتن مجوز و گواهینامه‌های آن، مکان مناسب آن، و حتی سیستم حسابداری مناسب کسب‌وکار را در بر دارد.

تصمیم‌گیری در مورد شروع کسب‌وکار خودتان می‌تواند یکی از هیجان‌انگیزترین تصمیمات در زندگی‌ باشد. در این مقاله مراحل مورد نیاز برای ایجاد یک کسب‌وکار کوچک و یک شروع موفقیت آمیز را به طور اجمالی، بررسی می کنیم.
    یک الهام، یک نقطه‌ی شروع
    همه‌ی کسب‌وکارها از یک نقطه‌ی مشترک شروع می‌شوند: ایده. ممکن است سال‌ها آرزوی شروع کسب‌وکاری را در رویای‌تان داشته باشید، و یا ممکن است که ایده‌ای به طور غیرمنتظره به شما الهام شده باشد. صرف‌نظر از منبع ایده، اولین قدم شروع یک کسب‌وکار خود آن ایده است.

ایده‌ی بزرگ خود را مشخص کرده‌اید و اکنون زمان به واقعیت رساندن آن است. در صورتی‌که ایده کسب‌وکار پتانسیل لازم را داشته باشد، تحقیق در فرایند راه‌اندازی کسب‌وکار، شما را به راه‌حل لازم می‌رساند.
    برای این‌که کسب‌وکارهای کوچک موفق شوند باید یک مشکل را حل کنند، یک نیاز را برآورده سازند و یا پاسخ‌گوی تقاضای موجود در بازار باشند. بعضی سؤالات که باید در تحقیقات بازاری خود پاسخ دهید، عبارتند از:
    • آیا در بازار کار نیازی در ازای کالاها یا خدمات پیش‌بینی شده‌تان وجود دارد؟
    • چه کسانی نیازمند آن هستند؟
    • آیا اکنون شرکت‌های دیگری وجود دارد که کالاها یا خدمات مشابه را عرضه کنند؟
    • وضعیت رقابت در بازار به چه صورت است؟
    • کسب‌وکار شما چه جایگاهی در بازار خواهد داشت؟
    هرگز فراموش نکنید قبل از این‌که درگیر کسب‌وکار شوید، این سوالات را از خودتان بپرسید.

برای واقعیت بخشیدن به رویای کسب‌وکار نیازمند یک برنامه‌اید. اگر قصد دارید به‌دنبال حمایت‌های مالی از یک سرمایه‌گذار یا مؤسسه مالی باشید، باید برنامه‌ای رسمی برای کسب‌وکارتان نوشته باشید. حتی اگر پیگیر حمایت‌های مالی نباشید، باز هم یک برنامه کاری می‌تواند به گام‌های دستیابی به هدف‌تان نظم ببخشد. به‌طور کلی برنامه کسب‌وکارتان باید اهداف کاری و انگیزه انجام‌شان را از قبل تعیین کند. همچنین طرح های مربوط به بازاریابی و تامین مالی را مشخص نماید.

شروع یک کسب‌وکار کوچک پول زیادی لازم ندارد، اما نیازمند برخی سرمایه‌گذاری‌های اولیه است. تعدادی از روش‌های موجود که می‌توانید با استفاده از آن‌ها برای کسب‌وکارتان برنامه‌ریزی مالی کنید، عبارتند از:

• تأمین مالی
    • وام‌های مربوط به کسب‌وکارهای کوچک
    • امتیازهای مربوط به کسب‌وکارهای کوچک
    • سرمایه‌گذاران
    همچنین می‌توانید کسب‌وکارتان را با استفاده از تکنیک بوت‌استرپینگ به راه بیاندازید. به این ترتیب که با حداقل سرمایه‌ی لازم، کار را شروع کنید و در هر مرحله، بودجه‌ی لازم برای ادامه‌ی کار را از حداقل عواید حاصل از سوددهی مرحله‌ی پیشین کسب کنید.

کسب‌وکار کوچک شما می‌تواند مالکیت تنها (صاحب ملک یا مغازه بودن)، شراکت، شرکت با مسئولیت محدود، یا یک شرکت سهامی باشد. ساختار کسب‌وکاری که انتخاب می‌کنید بر عوامل بسیاری از جمله نام کسب‌وکارتان، مسئولیت‌پذیری و چگونگی ثبت امور مالیاتی تأثیر خواهد گذاشت. ممکن است در ابتدا یک ساختار برای کسب‌وکارتان برگزینید، ولی در ادامه تجدیدنظر کرده و با پیشرفت کار و تغییر نیازها، ساختار را تغییر دهید.

یک نام مناسب تقریبأ در همه جوانب کار شما نقش دارد. بنابراین برای‌ ممتاز بودن به آن نیازمندید. هم‌چنان‌که تمام گزینه‌های‌تان را بررسی می‌کنید و نام کسب‌وکارتان را انتخاب می‌کنید، اطمینان حاصل کنید شما به تمام اثرات بالقوه آن آگاه‌اید. باید مطمئن شوید که نام انتخابی شما قبلا انتخاب نشده باشد. آن‌گاه می‌توانید ثبت‌اش کنید. فراموش نکنید بعد از انتخاب نام، حتما نام دامنه وب‌سایت مربوط به کسب‌و‌کارتان را ثبت کنید.

وقتی کسب‌وکارتان را شروع می‌کنید، امور اداری بخشی از روند کار است. بسته به نوع و محل کسب‌وکار، انواع مختلف گواهینامه‌ها و مجوزهای کسب‌وکارهای کوچک وجود دارد که ممکن است بنا به وضعیت شما درخواست شود. در طول روند راه‌اندازی، نیازمند تحقیقاتی پیرامون گواهینامه‌ها و مجوزهای لازم خواهید بود.

تعیین جای مناسب در میزان سوددهی تاثیر دارد. خواه یک دفترخانه داشته باشید، خواه فضای اداری شراکتی و یا خصوصی، یا یک مکان خرده‌فروشی، نیازمند بررسی مکان، تجهیزات و به‌طور کلی مقدمات راه‌اندازی آن هستید. اطمینان حاصل کنید که مکان کسب‌وکارتان با نوع کسب‌وکاری که انجام خواهید داد متناسب باشد.

کسب‌وکارهای کوچک اگر به صورت سیستماتیک عمل کنند، موثرتر خواهند بود. یکی از مهم‌ترین جنبه‌های عملکرد سیستماتیک، داشتن یک سیستم حسابداری است. برای تامین و مدیریت بودجه، تنظیم نرخ‌های مختلف مالی، تعامل تجاری با دیگران و ثبت امور مالیاتی، استفاده از سیستم حسابداری اجتناب‌ناپذیر است.
    انجام این فعالیت‌ها‌، به شما کمک می‌کند تا تصمیم‌های درستی بگیرید و کسب‌و‌کار موفقی داشته باشید.
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)