نمایش نتایج: از 1 به 33 از 33

موضوع: شغلت چیه ؟

2737
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

شغلت چیه ؟

سریع میرم سر اصل مطلب پارسال تو مرداد علی رغم اینکه اصلا نیازی به درآمدش نداشتم واسه اینکه بتونم یه کارآفرینی بکنم و چند تا جوون را از بیکاری در بیارم با وجود مخالفت خانوادم که میگفتن تو درآمد داری بیخود واسه خودت استرس درست نکن یه شرکتی را راه اندازی کردم و در زمینه it شروع به فعالیت کردم الان که یکسال گذشته خیلی دلسرد شدم و میخوام شرکتمو واگذار کنم به چند تا دلیل اول اینکه این یکسال خیلی بی نظمی ها دیدم خیلی خورده شیشه بازی ها دیدم از طرف کارمندام و چند باری تایپیکشم زدم و الانم وقتی از مسافرت برگشتم یه نکته دیگه را متوجه شدم که بیشتر دلم گرفت از ناصافی آدما دوم اینکه این یکسال خیلی درآمدی نداشتیم و من حقوق همکارامو از درآمد شخصی خودم میدادم و همش ضرر بوده چون نمیخواستم واسشون رئیس بازی در بیارم و حکمرانی کنم بهشون سعی کردم دوستانه رفتار کنم و به جا اینکه حالت رئیس و زیردست باشه بیشتر حالت رفاقتی و شراکتی بود ولی نتیجش فقط این شد که اونا فک کردن من چیزی بارم نیست و سرناسازگاری گذاشتن و به خصوص اون پسری که از اقوام دورمه حسابی سهم داشت در این دلسردی والا برنامم اینه تا آخر مهر شرکت را تعطیل کنم دلیلی نداره وقتی میتونم کل درآمد ماهانمو واسه خودم بردارم خرج مسائل مختلف مثل اجاره و برق و آب و گاز و حقوق کارمندا که واقعا بی چشم و رو هستن بکنم .راسش الان مردد هستم بعد از تعطیلی شرکت چیکار باید بکنم باز درآمد هست ولی عنوان شغلی نیست البته خودم برنامم اینه بعد از تعطیلی شرکت فعالیتم را به صورت عمده در زمینه مودم و قطعات ادامه بدم به اینصورت که قطعات را از چین وارد کنم و پخش کنم تو استان بین مغازه دارا و شرکتها خوبیشم اینه نه پول اجاره و حقوق و آب و برق میدم نه کل کل با کارمند و مسافرتم زیاد میرم ولی به نظرتون این میتونه عنوان شغلی باشه؟؟؟ مثلا الان هرکی ازم میپرسه چیکاره ای میگم شرکت فلان دارم ولی بعدا چی باید پاسخ بدم

دوم اینکه به خاطر نجربم میتونم با کمی هم پارتی و آشنا بازی برم به صورت نیمه وقت با یه حقوق خیلی خوب تو یه شرکتی یا سازمانی استخدام بشم مثلا صبحاش برم شرکت عصرهاش دانشگاه اینطوری هم درآمد راحت دارم بدون استرس سرماه میدونم چقد درآمدمه هم بیمه و امکانات رفاهی هم محل کار خوب و هم عنوان شغلی طرف تا ازم پرسید شغلت چیه میگم مدیر فروش یا مدیر it فلان شرکتم ولی راستش ته دلم صاف نیست از اینکار چون مخالفت رانت بازیم از اونور هم میگم خیلی ها آرزوشونه خانوادشون تو شهرشون اینقدر رانت و آشنا داشته باشن تو همه ارگان ها و قطعا استفاده میکردن پس چرا من استفاده نکنم

سومم اینکه هیچکدوم از این 2 کار بالا را انجام ندم بیکار بشینم تو خونه تا 2 ماه دیگه که طراحی وبسایتمون به پایان برسه و پروژه بزرگی که همون وبسایت هستش شروع به فعالیت بکنه و منم به عنوان مدیر فعالیت بکنم ولی در خونه اینم مشکل اینه که نمیدونم چه عنوان شغلی باید بهش بدم به خصوص در زمان ازدواج و حتی الان در دانشگاه و زمان صحبت با اساتید و دانشجوها وقتی میپرسن شغلت چیه

الان سر این 3 راهی موندم
    ویرایش توسط sam127 : 09-01-2016 در ساعت 11:12 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : ...کار درست چیه؟...

کسی نظری نداره؟؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام
    هر کار حلالی را که دوست داری انجام بده ، مهم نیست عنوان یا کلاس شغلیش چیه

ببینم کودوم در آمد و آینده بهتری داره برو سراغ همون ، چون الان که سن کمه، آدم منعطف پذیر تره و راحت شغل عوض میکنه یکم که سن بگذره به یک کار عادت کنی ترک کردنش سخت میشه .

4. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

ممنون از دعوتت...

اگه میدونی با یمقدار تغییرات میتونی شرکت ای تی رو وارد مرحله جدید با راندمان بیشتری کنی، اینکارو بکن...

اینکه شغل دولتی گیرت بیاد حالا چه با پارتی چه بی پارتی بحاطر درامد ثابتش خیلی هم خوبه درکنارش شرکت ای تی رو هم داشته باشی عالیه.. این دوره زمونه اگه از پارتی استفاده نکنی مردم حرف میزنن پشت سرت، درست برعکس قدیما

اما بیکاری راه خوبی نیست... عادت میکنی به بیکاری و زندگیت نامنظم و بی هدف میشه.

در هر حال ارزوی موفقیت

6. کاربران زیر از orbital بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام
    هر کار حلالی را که دوست داری انجام بده ، مهم نیست عنوان یا کلاس شغلیش چیه

ببینم کودوم در آمد و آینده بهتری داره برو سراغ همون ، چون الان که سن کمه، آدم منعطف پذیر تره و راحت شغل عوض میکنه یکم که سن بگذره به یک کار عادت کنی ترک کردنش سخت میشه .
    یعنی عنوان شغلی تو زمان ازدواج تاثیری نداره بین این شغلایی که گفتم؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط orbital نمایش پست ها
    ممنون از دعوتت...

اگه میدونی با یمقدار تغییرات میتونی شرکت ای تی رو وارد مرحله جدید با راندمان بیشتری کنی، اینکارو بکن...

اینکه شغل دولتی گیرت بیاد حالا چه با پارتی چه بی پارتی بحاطر درامد ثابتش خیلی هم خوبه درکنارش شرکت ای تی رو هم داشته باشی عالیه.. این دوره زمونه اگه از پارتی استفاده نکنی مردم حرف میزنن پشت سرت، درست برعکس قدیما

اما بیکاری راه خوبی نیست... عادت میکنی به بیکاری و زندگیت نامنظم و بی هدف میشه.

در هر حال ارزوی موفقیت
    نظرت درمورد گزینه سومم چیه و اگه تو بودی بین پخش مودم یا مدیریت سایت کدوم را انتخاب میکردی

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام

یه نکته ای

شما خیلی ادم دلسوزو مهربانی هستی که با اینکه مدیر مجموعه بودی خواستی جو دوستانه باشه اما کار اشتباهیه

چون تو اصول مدیریت یه مدیر میتونه به وقتش با کارمنداش شوخی و خنده انجام بده اما نه همیشه

همیشه باید اون پرستیژ مدیریت رو داشت که بقیه روتون حساب باز کنن

باید جدی بود توی انجام کارها و جراتمند صحبت کرد.باید مرز بین کارمند و مدیر مشخص بشه

امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

10. 3 کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

والا دیدگاهم اشتباه بود که فکر میکردم چون تقریبا هم سن و سال من هستند نباید واسشون رئیس بازی در بیارم که یهو غرورشون نشکنه

و الان از دستم در رفته چاره ای جز تعطیلی شرکت ندارم البته واسمم مهم نیست چون ضرر بوده تو این یکسال

فقط موندم بعد از تعطیلی شرکتم کدوم راه را برسم

12. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    24045
    تشکـر
    990
    تشکر شده 1,812 بار در 718 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    نظرت درمورد گزینه سومم چیه و اگه تو بودی بین پخش مودم یا مدیریت سایت کدوم را انتخاب میکردی
    فروشندگی کار بی زحمت و راحتیه... اگه بازارشو داشته باشی بهترین گزینس

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : شغلت چیه ؟

پس نظر شما پخش مودم ممنون

باقی بچه ها نظرشون چیه

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

استاد فرخ گرامی من کجای تایپیکم درباره شغل بقیه پرسیدم که عنوانش عوض شده ؟؟؟

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    تشکر شده 40 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    به نظر من هم شما که شرایط کار دولتی و نیمه وقت رو داری می تونی برای صبح کار نیمه وقت رو انتخاب کنی در کنارش می تونی به برنامه نویسی و طراحی وبسایتتون برسی
    اینطوری هم دو تا درآمد داری هم یک عنوان شغلی داری هم اینکه تو خونه نیستی
    البته این نظر منه چون خودم کارمندم و فوق العاده علاقه به کار بیرون دارم و بعد از ظهر هامم به خاطر رشته ای که دارم یک وقتایی تو خونه کار می کنم
    در هر صورت امیدوارم بهترین تصمیم و بگیری و موفق باشی

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

راستش چون شروعش با پارتی بازیه حس خوبی بهم نمیده میگم شاید حق الناس باشه

18. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

منم با پارتی رفتم سر کار
    ولی انقد خالصانه خدمت می کنم که امکان نداره تو ماه برام هدیه یا قدردانی نشه
    این شاید خدمت به خلق خودش عذاب وجدان و از بین می بره

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

بازم ارجعیت با خودتونه
    نظر خودتون خیلی مهمه

20. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

شما کارتون چیه؟

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30752
    تشکـر
    164
    میزان امتیاز
    0

کارمند نظام مهندسی

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

یعنی عنوان شغلی تو زمان ازدواج تاثیری نداره بین این شغلایی که گفتم؟
    نه ، عنوان شغلی چه اهمیتی داره وقتی پول حلال میبری خونه

دختری که عنوان و کلاس شغلیت براش مهم باشه پس بهتره که بره با اون شغل ازدواج کنه تا شما

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

دختری که عنوان و کلاس شغلیت براش مهم باشه پس بهتره که بره با اون شغل ازدواج کنه تا شما
    این از اون حرف ها بودا مثلا دختری که باباش کارخانه داره. میلیارد براش مهم نباشه یه پسر میوه فروش بره براش ؟؟؟ نه تو باشی دخترت میدی ,؟؟؟ انقد قشر متفاوت شغلی نسبت به خود و دوماد باشه ؟

هر دختری طبق خانواده فرهنگ خودش باید انتخاب کنه و شغل هم خیلی هم مهمه که فرهنگ هم بخورن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

تاحالا کسی این حرفو بهم نزده بود برعکس همه میگفتن باید یه عنوان شغلی داشته باشی تا موقع ازدواج جواب مثبت بگیری میگفتن فکر کن فردا که از خانمت میپرسن شوهرتون شغلش چیه چه جوابی باید بده

25. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    این از اون حرف ها بودا مثلا دختری که باباش کارخانه داره. میلیارد براش مهم نباشه یه پسر میوه فروش بره براش ؟؟؟ نه تو باشی دخترت میدی ,؟؟؟ انقد قشر متفاوت شغلی نسبت به خود و دوماد باشه ؟

هر دختری طبق خانواده فرهنگ خودش باید انتخاب کنه و شغل هم خیلی هم مهمه که فرهنگ هم بخورن
    اگه عنواین شغلی برای خودشون مهمه بهتره برن دنبال همون شغل .

هم کفو بودن مهمه ، اما وقتی در آمد ایشون بالاس دیگه مهم که حتماً عنوان شغلیشون مدیر شرکت .... باشه .

منم دخترم رو به شغل کسی نمیدم ، به فرهنگ طبقاتی اهمیت نمیدم ، در کل سمت و منطقه ما اهمیت نمیدن ، استثنا هست که اهمیت بده اما اکثریت نمیده .

ازدواج دختر که دکتر است با کارگر ، ازدواج استاد دانشگاه با پسر شغل آزاد و...

شاید برای شما عجیب باشه اما ارزش های که برای شما مهمه برای شاید بقیه نیست ، نمیگم کفویت فرهنگی مهم نیست ، اما نباید الویت باشه ، همچنین کقویت فرهنگی نمیگه ازدواج نکنین میگه ببینین میتونین تفاوت های همدیگه رو درک کنید و یا بپذیرین ...

26. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

یکی از مشکلاتی که من الان درگیرم درآمد هست شغل نیست و چون از نظر خیلی ها مرد بودن یعنی کله صبح بری بوق سگ برگردی این درآمدی که من دارم پول مفته تا درآمد در صورتی که واسش زحمت کشیدم و میکشم و واسش مدیریت مالی دارم فقط دلیلی نمیبینیم دوران جوونیم را با الکی کار کردن و تو دفتر نشستن هدر بدم من شاید قبلا روزی 1 ساعت والان روزی 3 ساعت بیشتر نرم دفتر اما سعی میکنم این 1 ساعت 3 ساعت مفید باشه.

ولی میگن نه عاره اگه مرد همش بخواد تو خونه باشه از مردونگی میوفته مرد باید کار کنه تلاش کنه

27. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اگه عنواین شغلی برای خودشون مهمه بهتره برن دنبال همون شغل .

هم کفو بودن مهمه ، اما وقتی در آمد ایشون بالاس دیگه مهم که حتماً عنوان شغلیشون مدیر شرکت .... باشه .

منم دخترم رو به شغل کسی نمیدم ، به فرهنگ طبقاتی اهمیت نمیدم ، در کل سمت و منطقه ما اهمیت نمیدن ، استثنا هست که اهمیت بده اما اکثریت نمیده .

ازدواج دختر که دکتر است با کارگر ، ازدواج استاد دانشگاه با پسر شغل آزاد و...

شاید برای شما عجیب باشه اما ارزش های که برای شما مهمه برای شاید بقیه نیست ، نمیگم کفویت فرهنگی مهم نیست ، اما نباید الویت باشه ، همچنین کقویت فرهنگی نمیگه ازدواج نکنین میگه ببینین میتونین تفاوت های همدیگه رو درک کنید و یا بپذیرین ...
    من نگفتم کسی که درامدش بالان فلان باشه اونجور باشه بازم برمیگرده به فرهنگ خانواده و قرار نیست اشتباه. هم باشه. هرکسی دلیلی برا خودش داره
    نه داداش خیلی زندگی رو بچه بازی میبینی که. هم طبق بودن هم فرهنگ. بودن و شغل برات مهم نیست چون شغل در شان هر خانواده ای باشه زیر مجموعه ای از فرهنگ هست
    جدیدا پسرا این حرف شما رو بهونه میکنن چون نتونستن کار پیدا کنن یا از تنبلی کار نمیکنن

من به شخصه با پسر میلیاردی ازدواج نمیکنم با پسر میوه فروش هم ازدواج نمیکنم چون هیچ کدومشون در حد من نیست
    برامم خیلی مهم شغلش درست باشه..

با این طرز فکر موفق باشید فقط امیدوارم چندسال دیگه موقع ازدواج دختر یا پسر خودت رسید حرف امروزت عوض نشه .........
    شب خوش
    ویرایش توسط پریماه. : 09-04-2016 در ساعت 01:30 AM
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

28. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چه ربطی به تنبلی داره اصل اینه فرد کار درست انجام بده ولو نیم ساعت در شبانه روز

29. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چه ربطی به تنبلی داره اصل اینه فرد کار درست انجام بده ولو نیم ساعت در شبانه روز
    یه وقت زحمت نباشه نیم ساعت کار کنه ,؟!!!!!!!

بله ربط داره به تنبلی عملا پسرا میگن کار نیست دخترا توقعشون بالاست نه داداش من همش بحث عرضست کلاسشون بالان. هرکاری نمیکنن از قبل فکرش نبوون وقتی سن 25 سالگی رسیدن تازه کاسه چه کنم دست گرفتن و حتما. میخوان همون اول کاری بشن مدیر یه شرکت انقد جالبن پسرامون.... کار عار نیست( هرکاری چه میلیادر چه رفتگر) ..بیکاری عاره. ..و بدتر این دنبال بهونه باشن ..ولی من میگم شغل مهم هر دختری طبق خانواده خودش میتونه همسر انتخاب کنه که شغلش چیزی که مد نظرش ...من خودم اصلا نمیشینم بگم شوهرم فلان چیز باشه فلان باشه. ولی دوس هم دارم شغل ابرو مندانه باشه مثلا حقوق کمتر 5میلیون نباشه ...چیز خاصی مد نظرم نیست بگم حتما شوهرم باید مهندس باشه اصلا...
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

عرضه تو اینه بتونی روز به روز موفق باشی قرار نیست هرکی 8 ساعت کار میکنه خدای عرضه باشه و هرکی 1 ساعت کار میکنه بی عرضه

الان فکر کردی کارمندایی که تو این مملکت مشغول به کارن روزی 8 ساعت واقعا روزی 8 ساعت دارن کار مفید انجام میدن؟؟؟؟

خب چه کاریه به جا اینکه روزی 8 ساعت تو اداره بشینن روزی 2 ساعت تو اداره بشینن 6 ساعت بعدیشم بغل زن و بچشون ولی مفید کار کنند این 2 ساعت را

31. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

در مورد کار باید بگم مهمترین اصل کار احساس رضایتمندی هستش. شما هر کاری رو می تونی انجام بدی که بهتون احساس رضایت می ده به نظر من که به همه عناصر ترجیح داده می شه ، البته تو نظر خیلیا این مهم نیست مهم درآمد شغله . اما اگه شما یه شغل پر درآمد داشته باشی ولی رضایت شغلی توش نباشه خب خیلی زود خسته می شی و سعی می کنی که عوضش کنی.
    در مرحله بعدی یه توصیه دارم و اون اینه که برای ازدواج و آینده سعی کنید شغلی رو انتخاب کنید که زیاد تو خونه نباشید . تجربه به من نشون داده شغلهایی که وقت زیادی از روز تو خونه می گذرونید اولا که از نظر خیلیها شغل به حساب نمیاد در ثانی ایجاد اختلاف می کنه تو خونه. بهتره مثل باقی مردم حتما یه ساعاتی از روز رو بیرون خونه باشید. البته این تجربه شخصی منه ممکنه که عطف به همه نشه .

32. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

من نگفتم کسی که درامدش بالان فلان باشه اونجور باشه بازم برمیگرده به فرهنگ خانواده و قرار نیست اشتباه. هم باشه. هرکسی دلیلی برا خودش داره
    نه داداش خیلی زندگی رو بچه بازی میبینی که. هم طبق بودن هم فرهنگ. بودن و شغل برات مهم نیست چون شغل در شان هر خانواده ای باشه زیر مجموعه ای از فرهنگ هست
    جدیدا پسرا این حرف شما رو بهونه میکنن چون نتونستن کار پیدا کنن یا از تنبلی کار نمیکنن

من به شخصه با پسر میلیاردی ازدواج نمیکنم با پسر میوه فروش هم ازدواج نمیکنم چون هیچ کدومشون در حد من نیست
    برامم خیلی مهم شغلش درست باشه..

با این طرز فکر موفق باشید فقط امیدوارم چندسال دیگه موقع ازدواج دختر یا پسر خودت رسید حرف امروزت عوض نشه .........
    شب خوش
    شغل تنها نشون دهنده فرهنگ نیست ، فرهنگ آپشن های زیادی داره ، شغل اونقدر برای ما مهم نیست تا وقتی که حلال باشه و در آمدش هم خوب باشه .

اینم که شما چه معیار ها و نظر های داری قرار نیست همه داشته باشن .

برای هر کس درستی یک چیز تعریف میشه .

تاحالا کسی این حرفو بهم نزده بود برعکس همه میگفتن باید یه عنوان شغلی داشته باشی تا موقع ازدواج جواب مثبت بگیری میگفتن فکر کن فردا که از خانمت میپرسن شوهرتون شغلش چیه چه جوابی باید بده
    خب هر کس با توجه به انتظارات و توقعات خودش نظر میده .

مثلاً تو همین سایت میتونی این مسئله رو برسی کنی ، یک نفر نظر میده عنوان شغلی براش مهمه یک نفر میگه مهم نیست .

مثلاً انتظارات دختر های همین سایت ، یک نفر مثل فاطمه بپرسی یک جواب مید ، پریماه یک جواب دیگه ، سمیراه خانوم یکجور دیگه و . . . ( ازشون بپرس )

این که دختر از شغل همسر چه انتظاری داره نشون دهنده توقعات و انتظارات اون در زندگیه .

33. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

عرضه تو اینه بتونی روز به روز موفق باشی قرار نیست هرکی 8 ساعت کار میکنه خدای عرضه باشه و هرکی 1 ساعت کار میکنه بی عرضه

الان فکر کردی کارمندایی که تو این مملکت مشغول به کارن روزی 8 ساعت واقعا روزی 8 ساعت دارن کار مفید انجام میدن؟؟؟؟

خب چه کاریه به جا اینکه روزی 8 ساعت تو اداره بشینن روزی 2 ساعت تو اداره بشینن 6 ساعت بعدیشم بغل زن و بچشون ولی مفید کار کنند این 2 ساعت را
    کار کار چه یه ساعت چه 8 ساعت ولی مردی که 1ساعت کار میکنه کلی میتونه درامد خوبی داشته باشه خیلیم خوب
    ولی مردی که یک ساعت کار میکنه ولی هنوز نمیتونه و شبش بگیره باید بیشتز کار کنه ....اسمش روشه مرررررد
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

34. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

شغل تنها نشون دهنده فرهنگ نیست ، فرهنگ آپشن های زیادی داره ، شغل اونقدر برای ما مهم نیست تا وقتی که حلال باشه و در آمدش هم خوب باشه .

اینم که شما چه معیار ها و نظر های داری قرار نیست همه داشته باشن .

برای هر کس درستی یک چیز تعریف میشه .

خب هر کس با توجه به انتظارات و توقعات خودش نظر میده .

مثلاً تو همین سایت میتونی این مسئله رو برسی کنی ، یک نفر نظر میده عنوان شغلی براش مهمه یک نفر میگه مهم نیست .

مثلاً نتظارات دختر های همین سایت ، یک نفر مثل فاطمه بپرسی یک جواب مید ، پریماه یک جواب دیگه ، سمیراه خانوم یکجور دیگه و . . . ( ازشون بپرس )

این که دختر از شغل همسر چه انتظاری داره نشون دهنده توقعات و انتظارات اون در زندگیه .
    من.نگفتم شغل نشونه صدرصد فرهنگ توجه کنید نوشتم زیر مجموعه ای از فرهنگ ...

بله هرکی معیاری داره ولی بعضی معیار ها کلی و همه باید درنظر بگیرن زندگی بچه بازی نیست .....

خب بازم موفق باشید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

من.نگفتم شغل نشونه صدرصد فرهنگ توجه کنید نوشتم زیر مجموعه ای از فرهنگ ...

بله هرکی معیاری داره ولی بعضی معیار ها کلی و همه باید درنظر بگیرن زندگی بچه بازی نیست .....

خب بازم موفق باشید
    ممنون از توصیه شما

شما هم همیشه زیر سایه حق موفق باشید

36. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

کار کار چه یه ساعت چه 8 ساعت ولی مردی که 1ساعت کار میکنه کلی میتونه درامد خوبی داشته باشه خیلیم خوب
    ولی مردی که یک ساعت کار میکنه ولی هنوز نمیتونه و شبش بگیره باید بیشتز کار کنه ....اسمش روشه مرررررد
    من دارم در مورد وضعیت خودم حرف میزنم بین این 3 راه کدوم را انتخاب کنم بهتره

38. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

باقی دوستانم نظرشون را بگن ممنونم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد