نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: شغل نا مناسب

913
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6076
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy شغل نا مناسب

سلام
    من رشته ی تحصیلیم کامپیوتر نرم افزار بوده
    لیسانس گرفتمم و مثلا مهندسم
    من با علاقه وارد رشته ام شدم اما متاسفانه علاقه کافی نبود و من در رشته ام موفق نبودم چون استــــــــــــــــــــعد اد ندارم در این زمینه
    البته معدلم 17 هستش و مدرک معادل فوق لیسانس طراحی وب دارم
    اما برنامه نویسیم ضعیفه و منطق و استعداد کافی برای یک برنامه نویس حرفه ای شدن ندارم
    تلاش کردم و متوجه شدم که استعدادش رو ندارم
    یه مدت کوتاهه 10 روزه در یک شرکت خصوصی مشغول کار شدم اما متاسفانه از شانس من آدم های خوبی نبودن و به زور شکایت و کلانتری و دادسرا از شرکت خارج شدم روز و شبم گریه شده بود
    این اتفاق باعث شده که اصلا نخواهم در شرکت های خصوصی کار کنم و گفته ام اگه در جاهای دولتی کار پیدا شد میرم کار میکنم و در غیر این صورت کار نمیکنم
    اما علت اصلی کار نکردنم این است که من نمیخواهم و دوست ندارم در رشته خودم کار کنم
    حالا من با مامانم مشکل دارم
    مامانم هر روز میگه باید بری سر کار ، به همه رو میندازه حتی تو مترو از زنها شماره میگیره برای اینکه برای من کار پیدا کنه و اصرار داره که من شاغل باشم
    و من میدونم که چون خودش نتوننسته شاغل و مستقل باشه دوست داره من اینطور باشم و میگه باید دستت تو جیبه خودت باشه و پول بگیره شوهر نباشی و هر چی میگم خوده تحصیلات داشتن امتیازه بزرگیه قبول نمیکنه
    تا میگم نمیخوام کار کنم و اصلا رشتمو دوست ندارم و کاش این همه سال عمرمو تلف نمیکردم و حداقل ازدواج میکردم بحثمون میشه و با هم قهر میکنیم و میگه این همه خرجت کردیم و زحمت کشیدیم حالا باید بری سر کار میگه تو که میخواستی نری سر کار چرا رفتی کلاس و ......................
    من دلم میخواد کاره خودمو داشته باشم و روحیاتم بسیار لطیفه و دوست دارم کاره هنری و شادد داشته باشم و تصمیم دارم خیاطی یاد بگیرم و مزون دار باشم اما میترسم بگم میخوام برم کلاس خیاطی چون میترسم مامانم بگه این همه خرجت کردیم حالا بری خیاط بشی !!!!!!!!
    بخاطر همین تصمیم گرفتم وقتی ازدواج کردم دنبال این کارو بگیرم
    اما واقعا از بحث با مامانم خسته شدم،یعنی آدما حق ندارن انتخاب اشتباه داشته باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    یعنی هیچ کس تو زندگیش خطا نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    من رشتمو اشتباه انتخاب کردم و الان پشیمونم اما حق ندارم دوباره شروع کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟ حق ندارم کاریو که دوست دارم بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    توروخدا راهنماییم کنید که چطور با مامانم کنار بیام!!!!!!!!!!!!!!
    چطور به این مشکلا پایان بدم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    در ضمن مامان من از خالم که آدم بسیار منفی هستش تاثیر میگیره و این خالم فقط به پول فکر میکنه و با اون که حرف میزنه بدتر میشه
    توروخدا کمکم کنید خیلی عذاب میکشم.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : دوست ندارم در رشته خودم کار کنم و از جانب مامام اذیت میشم لطفا راهنماییم کنید

خب آدم یکبار زندگی میکنه و بهتره طوری زندگی کنه که از این عمرش لذت ببره

و شمام باید برای این زندگی و این هدف تلاش کنید ....

درسته مادرتون با این رفتارش شمارو ناراحت کرده ولی شما میتونید در کنار این درس به چیزایکه علاقه داری برسی

باید از یک جایی شروع کنی و به وقتی که ازدواج کردی موکول نکنی چون در زندگی مشترک مشکلاتی هست که فرصت فکر کردن

هم پیدا نمیکنی چه برسه که بخوای دنبال چیزایکه علاقه داری بری ...

ولی الان میتونی با تمام سختیایی که داری بازم به هدفی که دوست داری برسی فقط نباید کم بیاری
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8314
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوست ندارم در رشته خودم کار کنم و از جانب مامام اذیت میشم لطفا راهنماییم کنید

سحر جان
    اشتباه منو نکن، من تا دکتری به خاطر خواسته دل مادرم پیش رفتم و الان خیلی بیشتر از تو فرصتهام رو از دست دادم اما به نظرم هرچه زورتر بری دنبال علاقه ات بهتره
    ما اشتباه کردیم اما تا آخر عمر نباید تقاص اون اشتباه رو پس بدیم
    نترس و اگر ایمان داری به علاقه ات، برو دنبالش، به حرف کسی هم گوش نکن، فقط اگر ایمان داری!
    مادر شما خوشحالی و رضایتت رو می خواد

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)