نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: شغل

953
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5659
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

شغل

با سلام . بنده لیسانس حسابداری . دارای 5 سال سابقه کار در یکی از دانشگاهها که بعد از 5 سال کار مفید با توجه به تعدیل نیرو اخراج شدیم. 33 سال سن دارم . متاهل هستم و باتوجه به نیازهای اولیه زندگیم مجبور شدم با چند شرکت خصوصی همکاری نمایم که با مشکلات رفتاری و مالی در شرکتها اعم از دیر پرداخت نمودن حقوق . نحوه رفتار مدیریتها . محیط کاری و... مواجه شدم. خیلی سعی کردم خودم را وفق دهم ولی نتوانستم. سرمایه کافی برای کسب و کار جدید و شخصی ندارم و علاقه زیادی برای شروع شغل مناسبی متناسب با روحیاتم دارم. خیلی علاقه دارم یا در یک محیط فرهنگی و یا یک شغل شخصی مناسبی برای خودم داشته باشم. خواهشمندم مرا راهنمایی و کمک نمایید. واقعا به بن بست برخوردم.

2. کاربران زیر از masuood بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : شغل

دوست عزیز در این مورد مشکل شما مالیه و این مورد فقط با داشتن سرمایه حل میشه

و خود شما هم میدونید که کسی نمیتونه در این موارد به شما کمک کنه ...

تنها کمک فکری که میشه به شما کرد اینه که بتونید با جور کردن پولی شرکت حسابداری راه اندازی کنید ....

در این مورد میتونید از وام های خوداشتغالی استفاده کنید ....

وگرنه برای ورود به کار فرهنگی قائدتا" باید یک پارتی خوب در این مورد داشته باشی
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5659
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام ممنون که مرا راهنمایی کردین. میخواستم به اطلاع برسانم که حتی برای گرفتن وام خود اشتغالی نیز جهت راه اندازی یک شرکت کوچک حسابداری هم یک پارتی باید داشته باشی به خدا وضع اشتغال خیلی خراب شده. خدا به دادمان برسد. نمیدونم چیکار کنم. در هر حال از عوامل این سایت کمال تشکر را دارم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5674
    تشکـر
    3
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

به نظر من کارتان را ادامه دهید وکم کم به فکر همان شغل متناسب باروحیاتتان باشید امام برای اینکه به شما سخت نگذرد در کنار کارتان کار فرهنگی هم بکنید حالا لزوما نباید برای انجام کار فرهنگی حقوقی به شما داده بشه کار فرهنگی هم که دیگه پارتی وپول نمیخاد ساده ترینش زدن یه وبلاگ خوبه یا چمی دونم چندتا جوون رو دور خودت جمع کنی یا.....
    (به sh308هم کمک کن)

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    5681
    تشکـر
    0
    تشکر شده 43 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام خوبی به نظر من خواستن توانستن است برای شما آقایون کار زیاده اگه بخوابین باید از صفر شروع کنین مثلا مسافر کشی تا کم کم رشد کنین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد