مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: طریقه معلم شدن

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

طریقه معلم شدن

سلام
    امیدوارم کمک کنید یا حداقل جایی معرفی کنید که درست راهنماییم کنن
    من دیپلم هنرستان دارم رشته عمران سشاختمان و کاردانی ناپیوستم و همچنین کارشناسیم رو در همین رشته گرفتم....
    علاقه زیادی به معلم شدن دارم.... فقط تا همین حد یکی از اشنایان گفته که اموزگاری با دبیری فرق داره و برای اموزگار شدن حتما باید تربیت معلم خوند....
    حواهشا راهنمایی کنید که ایا میتونم دبیر بشم حالا یا در هنرستان یا مدارس و .... یا خیر ؟؟؟ امتحان باید داد ؟ اصلا کجا باید مراجعه کرد....
    مدرکمم کارشناسی عمران ساختمان هستش.... با تشکر .....
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.00
    تشکـر
    4,201
    تشکر شده 10,158 بار در 5,093 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : طریقه معلم شدن

نقل قول نوشته اصلی توسط pourya333 نمایش پست ها
    سلام
    امیدوارم کمک کنید یا حداقل جایی معرفی کنید که درست راهنماییم کنن
    من دیپلم هنرستان دارم رشته عمران سشاختمان و کاردانی ناپیوستم و همچنین کارشناسیم رو در همین رشته گرفتم....
    علاقه زیادی به معلم شدن دارم.... فقط تا همین حد یکی از اشنایان گفته که اموزگاری با دبیری فرق داره و برای اموزگار شدن حتما باید تربیت معلم خوند....
    حواهشا راهنمایی کنید که ایا میتونم دبیر بشم حالا یا در هنرستان یا مدارس و .... یا خیر ؟؟؟ امتحان باید داد ؟ اصلا کجا باید مراجعه کرد....
    مدرکمم کارشناسی عمران ساختمان هستش.... با تشکر .....

داشتن حداقل معدل 15 در دوره تحصیلی متوسطه (3 سال دبیرستان)، دارا بودن قد 155 برای خانم‌ها و 160 برای آقایان و برخورداری از سلامت جسمی و روانی و همچنین موفقیت در مصاحبه و تایید صلاحیت‌های عمومی از شرایط حال حاضر برای معلم شدن است.
    چگونگی تأمین و تربیت نیروی انسانی به ویژه معلم برای نظام آموزشی کشور همواره یکی از موضوعات اساسی دولت‌ها و وزارت آموزش و پرورش بوده و با توجه به حساسیت و تاثیرگذاری که شغل معلمی در توسعه کشور و همچنین باورهای دینی و ملی دارد در تمامی دوره‌های تاریخی سعی می‌شد تا ضوابط و شرایط خاصی را برای آن تدوین کنند.
    معاون هماهنگی آموزش عالی مرکز نیروی انسانی آموزش و پرورش درباره نحوه جذب و استخدام در آموزش و پرورش گفت: در دولت دهم برای اولین بار تامین و تربیت نیروی انسانی، نهادینه شد و با راه‌اندازی دانشگاه فرهنگیان، مقرر شد تا آموزش وپرورش نیروهای مورد نیاز خود را از طریق دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی تامین کند که این موضوع در اسناد بالادستی همچون برنامه پنجم توسعه، سند تحول بنیادین، احیاء قانون متعهدین خدمت و اساسنامه این دانشگاه‌ها به صراحت آمده است.
    در اولین اقدام هیات دولت مجوز پذیرش 25 هزار دانشجوی متعهد خدمت را در سال 91 را صادر کرد که این روند در سال 92 نیز با همین تعداد پذیرش دانشجو در حال انجام است.
    شرایط تحصیلی و جسمانی برای معلم شدن

به گفته شریف‌زاده، در حال حاضر افرادی می‌توانند وارد دانشگاه‌های فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی شوند که تمامی شرایط شرکت در آزمون سراسری دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی را داشته باشند، همچنین علاوه براین شرایط ، داشتن حداقل معدل 15 در دوره تحصیلی متوسطه ( 3 سال دبیرستان )، دارا بودن قد 155 برای خانم‌ها و 160 برای آقایان و برخورداری از سلامت جسمی و روانی و همچنین موفقیت در مصاحبه و تایید صلاحیت‌های عمومی پیش بینی شده است.
    همچنین افرادی که در این دانشگاه‌ها پذیرفته می‌شوند پس از چهار سال تحصیل، مدرک تحصیلی کارشناسی مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را که امکان ادامه تحصیل در تمامی دانشگاه‌های داخل و خارج برای آنان فراهم است را دریافت می‌کنند.

به هر حال شما از طریقه آزمون استخدامی باید جذب بشید مگر مکانیسم ها و پارتی های خاص خودتون رو داشته باشید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    021-88422495
    021-88472864
    021-22689558
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام من رشته دبیرستانم مدیریت خانواده بود والان دردانشگاه حسابداری میخونم.دوست دارم تربیت معلم شرکت کنم آیا راهی داره لطفا راهنمایی کنید

4. Top | #4

دلنوشته کاربر
    خــــدایا … دخیــل می‌بنــدم! 
نـه اینـکه گــره بگــشایی ؛ نـه ! می‌بنـدم که رهــایم نکــنی !
    عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    ميانگين پست در روز
    2.93
    تشکـر
    3,521
    تشکر شده 6,698 بار در 2,666 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

نقل قول نوشته اصلی توسط ذبیده نمایش پست ها
    سلام من رشته دبیرستانم مدیریت خانواده بود والان دردانشگاه حسابداری میخونم.دوست دارم تربیت معلم شرکت کنم آیا راهی داره لطفا راهنمایی کنید
    شما باید در یکی از گروه های آزمایشی شرکت میکردید .

موقع انتخاب رشته هم از دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنید

اگر امسال دانشگاه شرکت کرده باشید باید تا موقع انتخاب رشته صبر کنید .
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

5. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ستیلا نمایش پست ها
    شما باید در یکی از گروه های آزمایشی شرکت میکردید .

موقع انتخاب رشته هم از دانشگاه فرهنگیان انتخاب رشته کنید

اگر امسال دانشگاه شرکت کرده باشید باید تا موقع انتخاب رشته صبر کنید .
    سلام دوستان
    برای شرکت در آزمون تربیت معلم شرط معدل برای دیپلمه های نظام قدیم چجوری میشه ؟
    ویرایش توسط 4*4 : 10-01-2017 در ساعت 06:10 AM

6. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سوال

سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته فیزیک از دانشگاه سراسری هستم تربیت معلم نخوندم ولی میخام معلم فیزیک شم البته بدون کنکور مجدد
    لطفا راهنماییم کنید با سپاس

7. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.31
    تشکـر
    316
    تشکر شده 752 بار در 509 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir

پاسخ : سوال

نقل قول نوشته اصلی توسط مهسا77 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید من دانشجوی رشته فیزیک از دانشگاه سراسری هستم تربیت معلم نخوندم ولی میخام معلم فیزیک شم البته بدون کنکور مجدد
    لطفا راهنماییم کنید با سپاس
    درود
    به این پست نگاه کردین؟؟
    Top | #2

با اینجا هم برین
    http://www.entekhab.ir/fa/news/26333...8C%D8%B3%D8%AA
    ویرایش توسط javaheri69 : 10-14-2017 در ساعت 10:55 AM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

شرایط معلم شدن در هنرستانراههای معلم شدننحوه معلم شدنشرایط معلم شدنراه های معلم شدنمراحل معلم شدنمدارک لازم برای معلم شدنراه های دبیر شدنمعلم شدنراه معلم شدنبرای معلم شدن چه باید کردچگونگی معلم شدنطریقه معلم شدنروش معلم شدنمعلم هنرستانراهای معلم شدنمعلم شدن#spf=1راههاي معلم شدننحو معلم شدنروش های معلم شدنطریقه معلمبرای معلم شدن چکار باید کردبرای معلم روش دبیر شدنشرایط دبیرشدن برای رشته کامپیوترخودشناسی برای معلم شدن راه کار های معلم شدنچ راه هایی برای معلم شدن باید رفتبرای دبیرشدن چ بایدکرداموزگار شدنراه اي دبير حسابداري شدنمعلم هنرستان شدن طریقه اقدام برای معلمی در هنرستانشرایط لازم برای دبیر شدنراهکارهای دبیرشدن

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
طریقه عمل البیتزا,  طریقه عمل البسبوسه,  طریقه عمل الکیکه,  طریقه عمل الکریب,  طریقه دانلود از یوتیوب,  طریقه عمل الکفته,  طریقه خواندن نماز شب,  طریقه عمل الکنافه,  طریقه عمل الکبده,  طریقه عمل الغریبه,  طریقه معلم شدن,  طریقه رزرو خانه معلم,  طریقه سرباز معلم شدن,  طریقه جذب سرباز معلم,  طریقه معلمی,  طریقه رزرو خانه معلم تهران,  طریقه ی معلم شدن,  طریقه رتبه بندی معلمان,  طریقه گرفتن سرباز معلم,  طریقه گرفتن خانه معلم,  طریقه معلم شدن,  طریقه سرباز معلم شدن,  طریقه ی معلم شدن,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)