نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: مشاوره شغلی : بازاریابی شبکه ای

1362
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33476
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره شغلی : بازاریابی شبکه ای

سلام خسته نباشید من امروز توسط یکی ازدوستان دعوت شدم تا پرزنت بشم اولش هرچی گفتم بهم نگفت چکارداره گفت بیا کارت دارم بعد رفتیم توی یک آپارتمان چندنفربودن واسم توضیح دادن وگفتن مال شرکت بادران گستران هستن ویه سری توضیحات دادن بعدهم همه ازآپارتمان خارج شدیم رفتیم اونا صاحب خونه نبودن من تحقیق کردم مثل اینکه شرکت بادران مجوز داره و قانونیه اما هنوزنمیدونم مطمئن نیستم لطفا راهنمایی کنید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33479
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : بازاریابی شبکه ای

اصلا یه ذره هم شک نکن که کلاه برداری درست و حسابیه
    منم بردن تو همچین سیستمی اما دم به تله ندادم
    اونایی که رفته بودن الان همه دراومدن و حسابی پشیمونن

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

این شرکتای شبکه ای باز و بادران و پنبه ریز

همشون سرکاریه فقط وقتتو میگیرن یا با آینده مجازی که واست توصیف میکنند

4. کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27671
    تشکـر
    995
    تشکر شده 634 بار در 431 پست
    میزان امتیاز
    0

اینا جز کلاه برداری و ... چیزی دیگه ای نمیکنن
    کلا بازار یابی شبکه ای انواع روش های کلاه برداری رو در بر داره

6. کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8050
    تشکـر
    3,819
    تشکر شده 3,324 بار در 1,147 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز من خودم خیلی درمورد این شرکت ها شنیدم ولی اکثرا راضی نبودن و میگفتن همش با زبون بازی میخان تو رو بکشونن سمت اون کار ولی منفعتی هم اگه داشته باشه برای سرشاخه هاشون داره و بیشتر ضرره تا سود.

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

سود اینا تو جذب زیرشاخه مثل شماست بعدشم سود شما بستگی داره یه سری ادم دیگرم ببری تو کاری که واسه خودت مبهمه هنوز نمیدونی چی به چیه .
    وقتی سیستم کارش اینه ایندشم معلومه دیگه

9. کاربران زیر از ملکه شیشه ای بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4579
    تشکـر
    8
    تشکر شده 103 بار در 58 پست
    میزان امتیاز
    10

دوست عزیز نکنید از این کارا برو یه حرفه یادبگیر رو خودت سرمایه گزاری کن واسه خودت تلاش کن نه واسه یکی دیگه در ثانی مگه این دنیا فقط به فروشنده نیاز داره که همه چیزو تو بازاریابی شبکه ایی خلاصه کردن بذبخت جونای بی گناه که گرفتار چند تا ادم بیسواد میشن که به هوای به قول دوستمون یه اینده مجازی یه شغل سبک و بی هویت رو انتخاب میکنن

11. کاربران زیر از سوریاش بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشاوره شغلی : بازاریابی شبکه ای

دوست عزیز اگر قراره در این رابطه مشغول به کار بشید

باید مواردی رو در نظر بگیرید

به احتمال قوی در ذهن شما هم همان تصویر کلیشه ای ثابت از بازاریابی شبکه ای هک شده است. تصویر زنان خانه داری که در حال درست کردن ساندویچ خانگی سعی دارند شما را به هر قیمتی شده قانع کنند که به یک کرم نرم کننده منحصر بفرد نیاز دارید و باید آن را بخرید و یا مرد شیک پوشی که با صرف انرژی زیاد قصد دارد به شما بقبولاند که چقدر راحت اگر خودتان، دوستان تان و دوستانِ دوستان تان به او در فروش ویتامین کمک کنید، میلیاردر خواهید شد.
    هیچ یک از این تصویرها صحیح نیست. بازاریابی شبکه ای نه صرفاً یک تفریح است و نه قادر است شما را یک میلیاردر کند ولی می‌توان بعنوان یک شغل نیمه-وقت و تحت شرایط خاص تمام وقت روی آن حساب باز کرد.ولی عوامل موفقیت کسانی که در این رشته از بازاریابی به درجات خوب و درآمدهای بالا رسیده‌اند چیست؟ Vincent J. Kellsey که مؤسس شرکت معتبر Direct Selling Women’s Alliance در زمینه فروش مستقیم و بازاریابی شبکه ای است، رعایت 7 نکته زیر را برای بازاریابان شبکه ای لازم می داند:

1) هوشمندانه انتخاب کنید
    در هنگام انتخاب شرکت مناسب برای همکاری توجه به 6 نکته ضروری است. اولین موضوع پایداری است. چه مدتی است که این شرکت در این تجارت در حال فعالیت است؟ دومین مسأله کیفیت خدمات و محصولاتی است که مشتریان به آن‌ها نیاز دارند. شماره سه برنامه بازاریابی و میزان عدالت رعایت شده در آن است. آیا شرکت مورد نظر به‌قدری منصف است که با بخشندگی سود را بین زیرمجموعه های خود تقسیم کند؟
    موضوع چهارم پس زمینه مدیرعامل شرکت است. تحقیق کنید که مدیرعامل کیست و فعالیت‌های او چقدر با فعالیت شرکت یکپارچگی دارد.
    موضوع مهم بعدی زمان بندی و نحوه مدیریت در شرکت است. خوب به فعالیت‌های شرکت نگاه کنید و مطمئن شوید که شرکت در حال توسعه است.
    موضوع ششم و نهایی پشتیبانی، آموزش و سیستم تجارت است. شما ممکن است شرکتی ایده آل را با مدیریت عالی، محصولاتی متفاوت و جذاب، یک سیستم پرداخت بخشنده و پرسود و با پایداری کامل انتخاب کنید ولی اگر تجارت موجود در شرکت تبدیل به یک سیستم نشده باشد همه چیز به زودی از بین خواهد رفت. این شرکت باید یک سیستم ایده‌آل برای آموزش داشته باشند تا فرایند رشد شرکت ادامه پیدا کند.

2) موضوعاتی که تدریس می شود را تمرین کنید
    برای موفقیت در بازاریابی شبکه ای باید به مربیان خود گوش دهید و از آن ها یاد بگیرید. نحوه بوجود آمدن بازاریابی شبکه ای بر پایه تجربه کهنه کاران شرکت است.
    فعالیت‌هایی که مربی شما برای موفقیت انجام داده اند قابل تقلید هستند به شرطی که به آن ها گوش بدهید، یاد بگیریدشان و آن سیستم را دنبال کنید.

3) سرگروه ها بسیار مهم هستند
    سرگروه های شما بسیار مهم هستند. چقدر از شما پشتیبانی می کنند؟ آیا با شما تماس می گیرند؟ آیا به اندازه ای که موفقیت خودشان برایشان ارزشمند است به موفقیت شما نیز ارزش قائل اند؟
    شما باید در هر زمانی از روز قادر به تماس با آنها و درخواست کمک باشید. میزان این پشتیبانی بسیار مهم است.

4) رهبری زیرمجموعه خود را در دست بگیرید
    در بازاریابی شبکه ای اصطلاحی به معنای یتیم وجود دارد. این اصطلاح برای تازه واردهایی به کار برده می شود که به تازگی وارد سیستم شده اند ولی کسی که آن ها را وارد سیستم کرده، خود به قدری سرش شلوغ است که زمان لازم برای آموزش آن ها را ندارد.
    شما اگر شخص جدیدی را وارد سیستم کردید، حداقل باید 30 روز از او پشتیبانی کنید تا بتواند کار را به تنهایی ادامه دهد.
    باید قبل از این کار از خود بپرسید که آیا واقعاً دوست دارید چنین کاری کنید؟ آیا قادر به انجام این کار هستید؟

5) از اینترنت استفاده کنید
    بسیاری از بازاریابان برای فروش محصولات خود از اینترنت استفاده می کنند. شما هم می توانید یک سایت شخصی راه بیاندازید و محصول مورد نظر را از طریق آن به فروش برسانید.
    در صورت بازاریابی اینترنتی مطمئن شوید که فعالیت های شما هرزنامه نخواهد شد. هرزنامه ها نه تنها منجر به فروش کمتر شما می شوند بلکه به فرایند برندسازی شرکت نیز لطمه می زنند.

6) از تجارت خود مراقبت کنید
    فعالیت شما یک تجارت است و همه تاجران مراقب تجارت خود هستند. بحث های حسابداری را جدی بگیرید و حتماً از یک حسابدار و وکیل که تخصص هایی در زمینه بازاریابی شبکه ای دارند کمک بخواهید.

7) کار روزانه خود را فعلاً تعطیل نکنید
    به هیچ وجه کار اصلی خود را تا وقتی که از میزان درآمد بازاریابی شبکه مطمئن نشده اید، ترک نکنید. مدتی را در شرکت سپری کنید و از کیفیت کاری آن ها مطلع شوید سپس اگر حقوقی مساوی یا بیشتر دریافت کردید، کار روزانه خود را ترک کنید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33493
    تشکـر
    0
    تشکر شده 10 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

داداش من خودم توی بیز بودم و بیرون اومدم
    حوصله میخواد وحشتناک ، ینی شاید تا یک 6 ماه اصلا هیچی ازش نبینی و بعد بترکه
    که من تا ترکیدنش نموندم و خودم ترکیدم
    بازم میگم خیلی خیلی خیلی حوصله و صبر میخواد و شدیدا آدم بعضی مواقع منفی میشه و میبره
    و مطمئن باش حداقل باید 50 نفر رو ببری دفتر که وردی بشن
    و شاید نصفشونم حتی دیگه جواب تلفنتو ندن

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

بازاریابی سخترین شغله تویه ایران
    مخصوصا اگه دختر باشی فکر میکنن میتونن هرچی بگن بهت یا صمیمی بشن باهات چون نیاز داری کالاتو بخرن
    واقعا ادم از زندگی سیر میشه وقتی بازاریاب میشه
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33476
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان ازهمتون ممنونم من خودم هم راغب نبودم ولی وسوسه شده بودم اما الان پاسخ منفی بهشون دادم یه نکته ای هم که فهمیدم این بود که کالاهاشون هیچ مارک شناخته شده ای توی مردم ندارن واحتمالا بی کیفیت هستن بعلاوع تنوعشون خیلی خیلی کم بود

16. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

سللام بادوستان وsam127 موافقم متعصفانه به عنوان کارفرماو...... بهشون جایزه هم میدن . مردم هم زیاد تقصیرندارن خب وقتی می بینن مثل صنعت ومعدن تایید می کنه اونا هم اعتماد می کنند.
    من با پنبه ریز بصورت تلفنی حدود چند ساعت و.... حرف میزدیم ولی اینقد این تبلیغات الکی راشنیدم که هرچی میگفت راضی نمی شدم توپنبه ریز یا.. همه میشن کارگر اون اولی که اصولا صاحب شرکته وسود اصلی را اون میبره واقعا ما کجاییم پنبه ریز پلیمر بوشهرو........

17. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32580
    تشکـر
    46
    تشکر شده 85 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    0

یکی از دوستام تو بیز بود چند روز با من صحبت کرد که برم منم کلی دلیل براش اوردم که نره همش کلاه برداریه اونم دیگه نرفت
    طرف تو سوپر مارکت با اون همه تنوع هیچی در نمیاره بعد بیا تو دوست و فامیل التماس کنی جنس آشغال و گرون تر بخرن با عقل جور در نمیاد
    امضای ایشان
    هیچ کس ، هرگز ، به هدفی که نمی بیند ، نخواهد رسید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد