مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: مشاوره شغلی

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

مشاوره شغلی

با سلام خدمت همه من جوان لیسانس کامپیوتر۲۶ ساله جویای کار هستم که یک سالی هست ازدواج کردم تو این مدت خیلی شغل عوض کردم هم بخواست خودم هم بخواست روزگار و الان دوماهه بیکارم و از وضعیت موجود خسته شدم چقدر شبها ما سر بیشام رو بالشت گذاشتیم خدا میدونه حالا دوستان من کمک میخواستم که من الان با وام ازدواجم و طی یه حادثه سرکار که مهره آخر کمرم آسیب دید یعنی شکست
    بخواست خداوند متعال صاحب سرمایه ای شدم حدود پنجاه میلیون وقراره بیست تومن دیگه وام بگیرم که کاری رو برا خودم دست و پاکنم از تجربیات و دانش شما کمک میخوام.
    متشکرم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.94
    تشکـر
    1,877
    تشکر شده 1,425 بار در 806 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : مشاوره شغلی

سلام
    به سایت مشاور خوش آمدید. عیدتان مبارک.
    مهندس کامپیوتر گرایش نرم افزار یا سخت افزار؟
    اگر نرم افزار هستید اگر به برنامه نویسی علاقه مندید که بازار خوبی دارد میتوانید پول زیادی از این راه دربیآورید شما همچنین در زمینه هایی مثل طراحی وبلاگ و وبسایت و....... میتوانید فعالیت داشته باشید
    اگر مهندس سخت افزار هستید میتوانید یک مغازه اجاره کنید برای تعمیر لپ تاب و کامپیوتر حتی خرید و فروش در این زمینه حتی نصب نرم افزارهای گوناگون و......

3. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.02
    تشکـر
    4,197
    تشکر شده 10,127 بار در 5,065 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : مشاوره شغلی

نقل قول نوشته اصلی توسط M.music نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه من جوان لیسانس کامپیوتر۲۶ ساله جویای کار هستم که یک سالی هست ازدواج کردم تو این مدت خیلی شغل عوض کردم هم بخواست خودم هم بخواست روزگار و الان دوماهه بیکارم و از وضعیت موجود خسته شدم چقدر شبها ما سر بیشام رو بالشت گذاشتیم خدا میدونه حالا دوستان من کمک میخواستم که من الان با وام ازدواجم و طی یه حادثه سرکار که مهره آخر کمرم آسیب دید یعنی شکست
    بخواست خداوند متعال صاحب سرمایه ای شدم حدود پنجاه میلیون وقراره بیست تومن دیگه وام بگیرم که کاری رو برا خودم دست و پاکنم از تجربیات و دانش شما کمک میخوام.
    متشکرم

همونطور که دوستا ن گفتن میتونید در زمینه طراحی سایت و مباحثی که مربوط به رشته شما میشه درآمد زایی کنید

و حس این روش عدم نیاز به سرمایه گذاری زیاد برای کسب درآمده و میتونید همین پول و پس انداز کنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مشاوره,  مشاوره خانواده,  مشاوره تحصیلی,  مشاوره ازدواج,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره آنلاین,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره حقوقی,  مشاوره انلاین رایگان,  مشاوره انتخاب رشته,  مشاوره شغلی آنلاین,  مشاوره شغلی تلفنی,  مشاوره شغلی چیست,  مشاوره شغلی در اصفهان,  مشاوره شغلی و کاریابی,  مشاوره شغلی در ایران,  مشاوره شغلی و تحصیلی,  مشاوره شغلی مشهد,  مشاوره شغلی در رشت,  مشاوره شغلی در تبریز,  مشاوره,  مشاوره خانواده,  مشاوره تحصیلی,  مشاوره ازدواج,  مشاوره قبل از ازدواج,  مشاوره آنلاین,  مشاوره حقوقی رایگان,  مشاوره حقوقی,  مشاوره انلاین رایگان,  مشاوره انتخاب رشته,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)