مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 81 به 82 از 82

موضوع: مشکلات مالی شدید

1. Top | #81

دلنوشته کاربر
    دلم چون شقایق مردابی چون نیلوفر تنهایی و همچون کودک درونم به افقهای دوردستی می نگرد ، که هنوز عطر تنور های دوستی در نانِ سلامِ مرد مانش گر گرفته خدا حافظسلامهای سوخته ی مرا به بارانِ نگاهت برسان توشه ای خواهم برد به اندازه ی تمام نگاههای به دیوار دوخته ات بیشترازمحبتِ تمام دست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    553
    تشکر شده 112 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo

پاسخ : مشکلات مالی شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    اگر می توانید وام خود اشتغالی از کمیته امداد بگیرید حتما به بهزیستی یا کمیته امداد مراجعه کنید.
    سلام مراجعه کردم ولی فایده نداشته ...
    تسهیلات گذاشتید خوندم منتها ان ها گفتن به شرایط نمیخوره دوتا ضامن معتبر مییخواست من نداشتم مرسی /.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

2. Top | #82

دلنوشته کاربر
    دلم چون شقایق مردابی چون نیلوفر تنهایی و همچون کودک درونم به افقهای دوردستی می نگرد ، که هنوز عطر تنور های دوستی در نانِ سلامِ مرد مانش گر گرفته خدا حافظسلامهای سوخته ی مرا به بارانِ نگاهت برسان توشه ای خواهم برد به اندازه ی تمام نگاههای به دیوار دوخته ات بیشترازمحبتِ تمام دست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.29
    تشکـر
    553
    تشکر شده 112 بار در 87 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Akhmoo

پاسخ : مشکلات مالی شدید

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام میتراجان
    شرایطتت خیلی پیچیدس ولی خیلی باید سخت تر خشن تر با صاحب کارت برخورد کنی طوری که بترسه بیاد طرفت چه برسه بهت پیشنهاد بده.
    اول از همه یکی محکم بزن تو گوش صاحب کارت و سعی کن اگر خانواده داره جلو خانوادش ابروشو ببره کنف بشه دیگه هوس هرزگی نکنه.
    دوم اینکه تو سایت دیوار و روزنامه ها اگر بگردی کار پیدا میکنی که ساعت کاریش یکم بالاس ولی حقوقش بد نیست.
    سعی کن ارایشگریو کاشت ناخن یاد بگیری درامد داره. ببین میتراجان شرایطت مملکت خرابه قوانین مملکت اسمش اسلامه ولی با داعش فرقی نداره این وسط فقط خودت باید زرنگ باشی هوای خودتو داشته باشی هیچکی نیست کمکت کنه اگر مردی خواست کمکت کنه فک نکن اون مرد مهربونه اون مرد هرزس اینو بدون هیچ گربه ای محض رضای خدا موش نمیگیره.
    به هیچکی اعتماد نکن فقط خودت به خودت میتونی کمک کنی اونم با پیدا کردن یه کار خوب.
    که من فکر میکنم با توجه به اینکه تمام دخترا الان فقط دغدغه شون زیبایی هست ارایشگری و کاشت مژه و ناخون میتونه خوب باشه .پرستاری از سالمندان هم خوبه ولی یه دردسرایی داره حالا خودت انتخاب کن کدوم برات راحت تره.
    سلام مشکل اصلی من و گذشته هست . دوم من ادم بخوام ابرو ببرم نیستم ان ولش کردم بیخیال پول شدم سالمندان کارش سخته ارایشگری کلاس میخوام برم که هزینه داره و من مشکل دارم . مرسی دغدغه من اینه که بتوانم مشکل الان حل کنم ... تا الان موفق نشدم .
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.
    لعنت به جهانی که غمش نصیب ما شد ....

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
مشکلات معده,  مشکلات زندگی در کانادا,  مشکلات چپ دست ها,  مشکلات پژو پارس tu5,  مشکلات اینستاگرام,  مشکلات زندگی در آلمان,  مشکلات زندگی در گرجستان,  مشکلات زناشویی,  مشکلات کبد و پوست,  مشکلات سامسونگ c7,  مشکلات مالی,  مشکلات مالی در زندگی زناشویی,  مشکلات مالی به انگلیسی,  مشکلات مالیاتی,  مشکلات مالی شهرداریها,  مشکلات مالی نی نی سایت,  مشکلات مالیات بر ارزش افزوده,  مشکلات مالی و طلاق,  مشکلات مالی در ازدواج,  مشکلات مالی دانشجویان,  مالیزیا,  مالیسیا,  مالی,  مالیات,  مالی خلق,  مالیات حقوق,  مالیات بر ارزش افزوده,  مالیخولیا,  مالیسا,  مالیبۆ,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)