نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3

موضوع: نحوه برخورد با همکار

1240
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نحوه برخورد با همکار

سلام دوستان خوبید؟
    همونطور که قبلا گفته بودم من توی یک شرکت صبح ها کار میکنم. مشکلم اینه که یک همکار بازاریاب خانم دارم که عملا از صبح تا عصر هیچ کاری نمیکنه و مدام داره با گوشیش بازی میکنه. ولی سر من خیلی شلوغه ولی ایشون نمیدونم چه زد و بند پشت پرده ای داره که هم کار نمیکنه هم حقوقش دوبرابر من هستش.
    ایشون متاسفانه از انجام دادن کوچکترین کاری طفره میره و کافیه بهش کاری محول بشه با زرنگی میندازه گردن من. البته خانم خوبی هست از لحاظ اخلاقی و با هم مشکلی نداریم و منو خیلی دوست داره ولی خیلی با سیاسته. منم به علت دوستیمون نمیتونم بهش چیزی بگم. آخر کار هم جالب اینجاست جوری برخورد میکنه که انگار تمام کار رو ایشون انجام دادن و هیچ کس به ایشون هیچی نمیگه. تازه هر روز هم میره تایم کاریشو کمتر میکنه و حقوق بیشتر.
    من واقعا نمیدونم باهاش چه برخوردی بکنم که انقدر کارهاشو نریزه روی سر من! به ریاست گفتن هم فرقی ایجاد نمیکنه چون کل هیات مدیره پشت ایشون هستن. و عملا هیچکس طرف من نیست. سایر همکارا میبینن که ایشون کار نمیکنه ولی کسی نمیتونه حرفی بزنه بهشون
    پی نوشت: واقعا متاسفم که توی این مملکت کار کردنش یه مشکله کار نکردنش یک مشکل
    ویرایش توسط ghm : 05-20-2018 در ساعت 12:06 PM

2. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    37437
    تشکـر
    127
    تشکر شده 158 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : نحوه برخورد با همکار

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبید؟
    همونطور که قبلا گفته بودم من توی یک شرکت صبح ها کار میکنم. مشکلم اینه که یک همکار بازاریاب خانم دارم که عملا از صبح تا عصر هیچ کاری نمیکنه و مدام داره با گوشیش بازی میکنه. ولی سر من خیلی شلوغه ولی ایشون نمیدونم چه زد و بند پشت پرده ای داره که هم کار نمیکنه هم حقوقش دوبرابر من هستش.
    ایشون متاسفانه از انجام دادن کوچکترین کاری طفره میره و کافیه بهش کاری محول بشه با زرنگی میندازه گردن من. البته خانم خوبی هست از لحاظ اخلاقی و با هم مشکلی نداریم و منو خیلی دوست داره ولی خیلی با سیاسته. منم به علت دوستیمون نمیتونم بهش چیزی بگم. آخر کار هم جالب اینجاست جوری برخورد میکنه که انگار تمام کار رو ایشون انجام دادن و هیچ کس به ایشون هیچی نمیگه. تازه هر روز هم میره تایم کاریشو کمتر میکنه و حقوق بیشتر.
    من واقعا نمیدونم باهاش چه برخوردی بکنم که انقدر کارهاشو نریزه روی سر من! به ریاست گفتن هم فرقی ایجاد نمیکنه چون کل هیات مدیره پشت ایشون هستن. و عملا هیچکس طرف من نیست. سایر همکارا میبینن که ایشون کار نمیکنه ولی کسی نمیتونه حرفی بزنه بهشون
    سلام به مشاور نمونه خوب هستین ؟

خانم ghm راستش مطلبتون رو خوندم و یه جایی از متنتون نمیدونم کجا ... ولی یه جزیی چیزایی احساس کردم و اینکه یه جزیی نظرم اینه که مسوول این وضعیت شما خود شما هستید.

فکر کنم باید برگردیم و دوباره متن رو بخونیم.

ولی قبلش یه بار خود شما برگردین متنتون رو دوباره بخونین و از دید ما به قضیه نگاه کنین.

و این که خودتون هم قبلا بهم گفتین و من هم جسازت نمیکنم که به شما راه نشون بدم. ولی این یادتون باشه که به هیچ کسی اعتماد نکنین حتی اگه دوسستون باشه.. یه روزی ... البته امیدوارم برای شما اینطوری نباشه ولی اکثرا ضربه رو از جایی میخوریم که میگیم امکانش نیست. امیدوارم تونسته باشم مطلب رو خوب عنوان کنم. بحث رو سربسته گفتم تا به چیزایی که گفتم فکر کنین... ببنین وضعیت رفتار ایشون تو بلند مدت چقدر بدتر شده؟ بدتر شده باشه یعنی اینکه این روال خوب نیست و باید یه حرکت اساسی کرد. یکی دو بار متنم رو بخونین متوجه میشین منظور اصلیم چی بود.
    امضای ایشان
    Neurosurgeon Sajad

4. 2 کاربران زیر از ss75 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : نحوه برخورد با همکار

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام دوستان خوبید؟
    سلام
    به نظرم شما زرنگتر از ایشون عمل کنید
    و بدون دشمنی و بحث کارهاشونو محول کنید به خودشون
    بگید سرتون شلوغه و وقت نمیکنید
    صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است.
    پس وقتی ایشون اینگونه رفتار میکنن
    شما هم خوبه سیاست به خرج بدین

برام سوال شد شما چرا باید منفعلانه برخورد کنین در مقابل خواسته های ایشون؟
    در حالیکه وظایف کاری خودشون هست نه شما

با توجه به اینکه خودتون مشاور هستین میتونین قشنگ کاری کنین که به جای بازی با گوشی بشینه کاراش رو انجام بده!
    ولی با توجه به اوضاع مدیریت یا بقیه رو فعلا در جریان نذارید.

البته دانش شما در مشاوره تخصصی هست و بنده رو ببخشید
    فقط جهت یاد آوری براتون پست گذاشتم
    وگرنه عموم این نکات رو خودتون آگاهی دارید.

طبق گفته ی بعضی مشاورها و حتی روانپزشکان
    گاهی خود این افراد هم وقتی تو موقعیتی هستن
    براشون یه مقدار سخت میشه تمرکز کردن و پیدا کردن راه حل.
    وقتی این ها رو شنیدم و خوندم برام خیلی جالب بود
    قبلنا فکر می کردم اینگونه افراد معمولا خودشون همه ی مسائل زندگیشون رو حل میکنن!

یه بار که به یه مشاور مراجعه کردم
    گفتن خودم گاهی تو بعضی مسائل سردرگم میشم و میرم از استادام کمک میگیرم.
    امیدوارم به خوبی براتون حل بشه این موضوع.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-24-2018 در ساعت 06:51 PM

6. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

ghm

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد