مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 43

موضوع: اعتمادی که باعث مشکل شده

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    تشکر شده 1,374 بار در 1,000 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اعتمادی که باعث مشکل شده

سلام
    یه مسئله ای پیش اومده که میخواستم اینجا از مشورت دوستان استفاده کنم بلکه شاید حل بشه
    پیشاپیش ممنونم از کسانی که میخونن و اگه تجربه یا اظهارنظری دارند که به حل موضوع کمک میکنه دریغ نمیکنن

چند وقت پیش پرینتر دوستم توی محل کارش خراب شده بود
    زیر نوشته ها خط مینداخت
    برادر من فروشگاه کامپیوتر و موبایل دارن
    دوستمم ازم پرسید که ایشون میتونه درست کنه یا نه
    منم ازشون پرسیدم گفتن یکی از همکاراشون توی پاساژ کارشون پرینتر هست
    بعد دوستم گفت اگه میشه یه روز با هم بریم ببینم درست میشه
    منم قبول کردم و یه روز با هم رفتیم پاساژ و برادرم ما رو برد پیش دوستش

دوستشم گفت این کارتریج استارتر هست یعنی کمپانی زده و چیز حرفه ای نیست معمولا افراد بعد از خرید پرینتر بهتره که عوضش کنن کارتریجه رو
    دوستمم گفت من 5 ساله خریدمش و مشکلی نداشته که عوضش کنم فقط مدتیه خط میندازه و نمونه ی پرینت رو بهش نشون داد
    بعد داداشم از دوستش خواست اگه از اون مدل داره یدونه بده دوستم که تست کنه روی دستگاهش
    ایشونم گفت من مدل 737 الان تو مغازه ندارم اصلا و گرنه میدادم بهشون

بعد گفت من بازش می کنم که ببینم چشه
    بعد من و دوستم و برادرم اومدیم تویمغازه ی برادرم که چند متری فاصله هست
    و داداشم شروع کرد کامپیوتر دوستمم که خراب شده بود رو درست میکرد
    ده دیقه نشده بود که دوست داداشم اومد تو و یه کارتریج گذاشت رو میزش و رفت
    منم گفتم داداش این یدونه دیگه است گفت نه دوستم میگه مال خانوم هست و درستش کرده
    بعد چون دوستم کیس دستش بود من کارتریج رو برداشتم توی پلاستیک گذاشتم و ما رفتیم آموزشگاه
    دوستم هم ظاهرا متوجه نشده بود این کارتریج خودشه

چون داشت شب میشد و فرصت نشد تست کنه گفت فردا صبح میام تست می کنم
    وقتی کارتریج رو تست میکنه میبینه خط نمیندازه ولی نوشته کمرنگ هستن
    نوشته ی خودش خیلی پررنگ بود و فقط ایرادش این بود خط مینداخت
    بعد کارتریج رو میبره میده داداشم و میگه به دوستش بگه کارتریج سالمه و کارتریج خودشو بهش پس بده
    داداشمم وقتی اینو به دوستش میگه دوستش گفته که این کارتریج همون کارتریج خانوم هست
    دوستمم قبول نمیکنه
    میگه کارتریج من که این نیست من روش با ماژیکی که با راحتی پاک نشه دو تا علامت کشیدم هم روی خودش هم درامش
    و بعدشم یه برچسب داره روش که روی این نیست مطمئنم این مال من نیست شاید شما اشتباه کردید
    خلاصه بحث درست شد

وقتی دوستم بهم موضوع رو گفت من به داداشم گفتم دوستم نیاز داره تو محل کار به دستگاهش و چند روزه کارش لنگه
    لطفا یه روز مشخص کن که دوستم بیاد مشکل رو حل کنین بالاخره شاید اشتباهی شده
    داداشم با دوستش هماهنگ کرد و ما رفتیم دیروز پیش اون آقا
    دوستمم گفت آقای محترم این کارتریج مال من نیست مگه یادتون نیست مال من علامت داشت قشنگ معلوم بود برچسبش هم که نیست
    آقا هم گفت که من اون روزم گفتم مدل 737 نداشتم اصلا تو مغازه و ندارمم الان که بخواد عوض بشه
    بعدشم وقتی شما رفتین من کارتریج رو باز کردم زباله اش رو خالی کردم و دوباره بستمش و آوردم دادم دست رفیقم که بده بهتون
    علامت و اتیکت هم روش ندیدم!

دوستمم گفت آقا شما دارید به من توهین میکنید یعنی من دستگاهمو نمیشناسم و الکی اومدم اینجا با شما بحث کنم
    ایشونم گفت شما هم توهین کردید خانوم من میگم به خدا عوض نشده و عوض نکردم اگه دروغ میگم بچه ام که 4 روزشه بمیره امشب!
    همه مون ناراحت شدیم
    بعد آقاهه نشست و سرشو انداخت پایین
    بعد داداشم باهاش حرف زدن سرشو بلند کرد دیدم اشک تو چشماش بود و چشاش قرمز شده بود!!!!!
    نمیدونم حس کردم یه چیزی مثل غرور توی وجودش شکست
    من خیلی ناراحت شدم، دوستمم گفت اقا بحث بین منو شماست چرا پای یه طفل معصوم رو باز میکنید به قضیه
    (از طرفی هم گهگاهی به چشماش نگاه میکردم حس کردم یه چیزی تو چشماش هست که ابراز نمیکنه
    نه اینکه دروغ بگه ها یه چیزی که نمیگه
    فکر کردم شاید از دستش افتاده یا بلایی سرش اومده رفته یدونه دیگه اورده
    که خب تو پاساژ کسی دیگه کار پرینتر انجام نمیده داداشمم گفت اصلا نمیشه تو ده دقیقه رفته باشه اینکارو کرده بعدشم اگه همچین چیزی بود به شماها نمیگفت حداقل من که دوستشم بهم میگفت)

منم گفتم آقای ...با اجازه تون من یه نکته ای رو بگم
    گفتم خانوم ... اونقدر از دستگاهش مطمئن هست و همون روز علامت ها و برچسب رو روی دستگاه دیده به این خاطر شک کرده
    (دوستمم حتی رفته به فروشنده ی که ازش خریده نشون داده و ایشونم تایید کرده که این کارتریج خودش نیست)
    بعد گفتم شاید اشتباهی صورت گرفته شاید اون روز کسی از مغازه برداشته شاید از دستتون افتاده جایی یه مقدار بیشتر فکر کنید
    گفت برادرتون چند ساله منو میشناسه من ادم غیر قابل اعتمادی نیستم واقعا این کارتریج همون هست که ایشون دادن دست من
    داداشمم گفت منو دوستم چند ساله همو میشناسیم و گاها پیش میاد کلیدهامون رو میدیم دست همدیگه یعنی اونقدر برای هم قابل اعتمادیم
    الان هم واقعا نمیدونم چرا اینجوری شده
    دوستمم گفت من 5 ساله اینو خریدم و دوبار بردم جوهرش رو عوض کردم خودم بالا سر تعمیرکار وایسادم تا بهم پس بده و کسی عوضش نکنه چون اصل هستش
    و اگه هر کارتریج دیگه ای رو برای من بیارید من ازتون قبول نمیکنم من کارتریج خودمو میخوام با همون نشونه ها

بعد آقاهه به دوستم گفت مگه نگفتی میرم شکایت میکنم خب برید اصلا بذارید خودم برم بالا مسئول صنف رو بیارم قانون باید قضاوت کنه ما رو
    برادرمم گفت نه داداش وایسا الان خانوم و خواهر من میرن به کارشون برسن
    من و شما هم میگریدم شاید جایی افتاده تو مغازه شلوغ هست به هر حال شاید کسی جا به جا کرده
    بعد ما اومدیم

دوستم هم قسم خورد گفت اگه این علامت ها و اتیکت نبود من اینجوری اصرار نمیکردم
    بعد گفت من میدونم یه چیزی شده این اقا نمیگه شکایت هم کنم پسش نمیده

بعد شب داداشم اومد من پرسیدم ازش گفت با دوستم حرف زدم قسمم میخوره میگه این همونه و عوض نشده
    و گفت من این پسرو چند ساله میشناسمش ندیدم ازش کلاهبرداری کنه
    دوستم میگه من رفتم پرسیدم گفتن این اقا چند بار سر چند رو کلاه گذاشته!

منم دیدم قضیه بیخ پیدا کرد گفتم ما یدونه براتون میخریم که موضوع تموم شه
    دوستمم گفت شما چرا بخرید این وسط اعصاب تو و برادرتم خراب شد
    از طرفی هم بدبختی اونجاس این استارترها فقط یک بار میزنن روی دستگاه و فروشنده ای که دوستم اینو ازش خریده گفته اون کارتریج الان اصلش کم پیدا میشه توی بازار و اگه باشه 340 تومنه
    داداشمم میگه قیمت مدل 737 هفتاد تومنه یدونه براش میخریم میدیم بهش یا بره شکایت کنه

من این وسط هم دوستم عذرخواهی کردم و هم از داداشم که اینجوری توی دردسر افتاد
    از طرفی هم خودم کلی ناراحت شدم گفتم کاش اون روز نرفته بودیم یا تو مغازه میموندیم که اینجوری نشه
    الان هم خدا میدونه و اون آقا
    نمیدونم کی داره اشتباه میکنه یا کسی یه چیزی رو پنهون کرده یا نکرده.

ببخشید طولانی شد
    ممنون میشم اگه کسی میتونه نظر بده کمک کنه لطفا.
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.16
    تشکـر
    4,195
    تشکر شده 10,060 بار در 5,026 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

پاسخ : اعتمادی که باعث مشکل شده

بهترین راه خرید یه کاتریج دیگه است که این بحث و جدل تمام بشه .
    به هر حال در تعمیرات این اتفاقات میفته و مشخص نیست حق با کیه .
    فقط باید مثل این کاتریج و تهیه کرد و تحویل داد .
    پس بهتره اهمیت ندید چون ادامه این موضوع فقط دلخوری به بار میاره .
    حتی اگر ایشون هم شکایت کنه و بتونه اثبات کنه طرف مقابل یک کاتریج باید تحویل ایشون بده .
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    بهترین راه خرید یه کاتریج دیگه است که این بحث و جدل تمام بشه .
    به هر حال در تعمیرات این اتفاقات میفته و مشخص نیست حق با کیه .
    فقط باید مثل این کاتریج و تهیه کرد و تحویل داد .
    پس بهتره اهمیت ندید چون ادامه این موضوع فقط دلخوری به بار میاره .
    حتی اگر ایشون هم شکایت کنه و بتونه اثبات کنه طرف مقابل یک کاتریج باید تحویل ایشون بده .

متشکرم آقا فرخ
    من هم وقتی وضع رو دیدم حرف شما رو زدم
    حتی برادرم هم گفتن من برای خانوم یه کارتریج دیگه میخرم و بهشون میدم که نه دوستشون قبول کردن و نه دوست من
    یا من هم به دوستم گفتم من به جای اون کارتریج یدونه میخرم و میدم به شما
    به هر حال ایشون روی اعتماد من و برادرم اون روز از مغازه بیرون اومدن و این قضیه ی ناراحت کننده پیش اومد
    که ایشون هم قبول نکردن میگن یکی دیگه خیانت در امانت کرده شما و برادرت چرا تاوانش رو بدید

حالا دیروز دوست برادرم رفته از دوست من شکایت کرده گفته این خانوم میاد محل کارم بهم تهمت میزنه
    دوست منم هم امروز قراره بره تغزیرات میگه باهاشون حرف زدم کارشناسشون میاد کارتریج رو بررسی میکنه که ببینه اصل هست یا نه
    دوستم میگه اگه اونقدر به خودم اعتماد نداشتم اینکارو نمیکردم ولی این آقا عمدا یا سهوا کارتریج دیگه رو جای دستگاه خودم به من داده
    و میگه منم قبول نمیکنم چون داره اینجوری بهم توهین میکنه و حرمت برادر تو هم نگرفته!
    میگفت اگه کارتریجم رو شکسته یا کسی برداشته باید به جای دروغ بهم راستش رو میگفت که منم کوتاه بیام و حتی خسارت هم نمیگرفتم
    خدا میدونه این بین چی شده.
    شاید واقعا کارشناس باید بررسی کنه.

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

دوسه روز پیش که اون آقا اونجوری قسم خورد و بغض کرد و جلوی ما چند نفر غرور مردونه اش شکست انگاری دنیا روی سر من خراب شد
    لعنت به اون کارتریج لعنتی که غرور یه مرد رو خورد کرد
    لعنت بهش....
    هر وقت اون صحنه یادم میاد اعصابم خورد میشه و بغض می کنم
    ای کاش زمان برمیگشت و من هیچوقت اینکارو نمیکردم
    ای کاش دوستم اون روز نمیومد بیرون
    ای کاش این اتفاق نمیفتاد
    من از سه نفر شرمنده شدم
    دیگه روم نمیشه تو چشمای اون آقا نگاه کنم
    اون از اون که غرورش شکست جون بچه ی چهار روزه اش رو قسم خورد خدا رو شاهد گرفت
    ولی دوستم میگه همه ی دنیا هم بگن این کارتریج مال من نیست و من کارتریج خودمو میخوام!!!!!!!!!!!!

بدبختی دیگه اینجاست میگه این آقا که تا الان حقیقت رو نگفته شکایت هم کنم نمیگه
    شاید تعزیرات مغازه ی این آقا رو ببنده تنا زمان روشن شدن قضیه
    هر چند مسئول تعزیرات دوست برادرم و این آقا هست و ایشون رو میشناسن
    ولی این کارتریج استارتر بوده و کمپانی فقط یک بار پک میکنه رو دستگاه
    بعد هم میگه من 5 سال پیش خریدم الان جنس بازار تقلبیه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-03-2018 در ساعت 12:41 PM

6. Top | #5

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,584
    تشکر شده 1,243 بار در 720 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    دوسه روز پیش که اون آقا اونجوری قسم خورد و بغض کرد و جلوی ما چند نفر غرور مردونه اش شکست انگاری دنیا روی سر من خراب شد
    لعنت به اون کارتریج لعنتی که غرور یه مرد رو خورد کرد
    لعنت بهش....
    هر وقت اون صحنه یادم میاد اعصابم خورد میشه و بغض می کنم
    ای کاش زمان برمیگشت و من هیچوقت اینکارو نمیکردم
    ای کاش دوستم اون روز نمیومد بیرون
    ای کاش این اتفاق نمیفتاد
    من از سه نفر شرمنده شدم
    دیگه روم نمیشه تو چشمای اون آقا نگاه کنم
    اون از اون که غرورش شکست جون بچه ی چهار روزه اش رو قسم خورد خدا رو شاهد گرفت
    ولی دوستم میگه همه ی دنیا هم بگن این کارتریج مال من نیست و من کارتریج خودمو میخوام!!!!!!!!!!!!

بدبختی دیگه اینجاست میگه این آقا که تا الان حقیقت رو نگفته شکایت هم کنم نمیگه
    شاید تعزیرات مغازه ی این آقا رو ببنده تنا زمان روشن شدن قضیه
    هر چند مسئول تعزیرات دوست برادرم و این آقا هست و ایشون رو میشناسن
    ولی این کارتریج استارتر بوده و کمپانی فقط یک بار پک میکنه رو دستگاه
    بعد هم میگه من 5 سال پیش خریدم الان جنس بازار تقلبیه.
    سلام
    یاد این ضرب المثل افتادم که سلام با آشنا سودا با غریبه
    بحث اینجاست که اگر شما بده بستان با غریبه داشته باشی اگر اختلافی پیش آمد میشود رفع و رحوع کرد ولی خوب با آشنا باعث کدورت میشود خوب معمولا مسئله ساز هست. حالا شما کار خودت را کردید شما اشتباهی نکردید و مقصر نیستید بهتر هستش دخالت نکنید چون مثل چوب دو سر سوخت میشوید ضمنا با یک نه گفتن خیلی راحت میتوانستید وارد ماجرا نشوید یا حتی نیاز نبود حتی نه بگویید اصلا موضوع را مطرح نمی کردید الان بیخیال شوید دوستتان میتونست خیلی راحت به یک تعمیرکار پرینتر مراجعه کند درمانده کمک شما نبود ضمنا من اگر بتونم خودم به دیگران کمک میکنم ولی هرگز کسی را معرفی نمی کنم چون اگر احیانا موردی پیش آمد من مسئول کار دیگری نباشم کلا یک توصیه اینقدر پیش قدم نشو.

7. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    یاد این ضرب المثل افتادم که سلام با آشنا سودا با غریبه
    بحث اینجاست که اگر شما بده بستان با غریبه داشته باشی اگر اختلافی پیش آمد میشود رفع و رحوع کرد ولی خوب با آشنا باعث کدورت میشود خوب معمولا مسئله ساز هست. حالا شما کار خودت را کردید شما اشتباهی نکردید و مقصر نیستید بهتر هستش دخالت نکنید چون مثل چوب دو سر سوخت میشوید ضمنا با یک نه گفتن خیلی راحت میتوانستید وارد ماجرا نشوید یا حتی نیاز نبود حتی نه بگویید اصلا موضوع را مطرح نمی کردید الان بیخیال شوید دوستتان میتونست خیلی راحت به یک تعمیرکار پرینتر مراجعه کند درمانده کمک شما نبود ضمنا من اگر بتونم خودم به دیگران کمک میکنم ولی هرگز کسی را معرفی نمی کنم چون اگر احیانا موردی پیش آمد من مسئول کار دیگری نباشم کلا یک توصیه اینقدر پیش قدم نشو.

سلام آقا سعید
    ممنونم از حرفای خوبتون

درسته دقیقا مشکل همینجاست که هر دو طرف آشنا هستن
    وقتی دوسه ماه پیش دوستم گفتم پرینترم اینجوری شده منم گفتم من دقیقا نمیدونم به پرینتر وارد نیستم باید یه تعمیرکار ببینه
    بعد گفت راستش نمیدونم یه بار رفتم گفتن از جوهرشه عوض کردن باز درست نشده نمیدونم کی کاربلد هست تو شهر بدم دستش درست کنه
    منم اصلا پیشنهاد ندادم بره پیش کسی
    بعد گفت برادرت نمیتونه درست کنه منم از داداشم پرسیدم ایشون گفتن من کارم پرینتر نیست
    ولی یکی از بچه ها تو پاساژ هستن که چند ساله تو این کار هستن
    منم گفتم اگه کار بلد هست که خوبه
    بعد داداشمم گفت کارش خوبه اگه دوستت تمایل داشت یه روز بیاره ببینه شاید درست شد
    چند هفته گذشت من فرصت نکردم برم پیش دوستم
    ولی بهش حرفای داداشم رو گفتم تشکر کرد
    گفت اگه زحمتی نیست یه روز باهام بیا بریم پیشش

تا اینکه چند روز پیش دوستم باهام تماس گرفت و یه کار اداری رو برای من باید انجام میداد
    منم سراغ گرفتم گفت کامپیوترم چند روزه خراب شده منم رفتم محل کارش یه روز
    بعد سیستم رو نگاه کردم گفتم باید تست بشه
    ایشونم گفت داداشت میتونه به نظرت درست کنه منم با برادرم تماس گرفتم مشکل رو گفتم داداشمم گفتن بیاریدش باید ببینمش
    داشتیم میرفتیم دوستم گفت پرینتر رو هم بیارم دوست برادرت بیینه؟
    منم گفتم هنوز درست نشده ؟ گفت نه
    دوباره تماس گرفتم به داداشم گفتم ایشونم گفتن دوستشون تو پاساژ هستن امروز
    دیگه ما رفتیم
    و بعد این اتفاق افتاد

بعد دوستم گفت من تو این 5 سال که این پرینتر رو خریدم دوبار بردمش برای شارژ بیرون
    هر دوبار هم خودم تو مغازه موندم تا بهم بدنش چون دوسنتم اصل هست گفتم نکنه عوضش کنن!
    ولی اینارو اون روز به من نگفت و منم نمیدونستم اینقدر حساس هست این آدم

یا اینکه دوستم به من نشونه ها رو نشون نداد یا چیزی بگه که علامت گذاشته یا به من یا برادرم یا اون آقا
    اگر میدونستم اون دو دیقه رو میموندیم توی مغازه که این داستان هم درست نمیشد
    اول هم که دوست برادرم کارتریج رو دید گفت من مدل 737 ندارم!
    نمیدونم این وسط چه اتفاقی افتاده
    از طرفی هم دوستم قسم میخوره چند بار میگه همون روز خودم نشونه ها رو دیدم روش

پریروزهم که رفتیم مغازه ی اون آقا وقتی حرف میزد راستش من داشتم نگاش میکردم یه لحظه حس کردم یه چیزی رو داره پنهون میکنه
    نمیدونم دقیقا ولی یه چیزی توی چشماش بود که ابرازش نمیکرد
    نمیدونم دیگه حسم درست بود یا نه
    بعد گفتم شاید از دستش افتاده شاید فنرش شکسته نتونسته بگه
    برادرم گفت اگه اینجوری بود تو دو دیقه این کارتریج همون مدلی رو از کجا اورده!
    درست هم میگفت
    تهمت هم خوب نیستش من چیزیو ندیدم نمیتونم بگم
    خدا اون موقع بوده کاش میشد حقیقت روشن بشه.

دیشب هم دوستم زنگ زده به من حدود 40 دقیقه جرف میزد از اول تا اخر داستان!
    من واقعا دیگه خسته شدم از حرفاش
    ازش عذرخواهی کردم گفتم من برات یدونه میخرم گفت من اینکارو نمیکنم
    بعد گفت از طرف من به برادرت بگو ناراحت نشه که من شکایت کنم
    داداشمم میگه اگه این دختر با این سنش حرمت سرش میشد خدا و پیغمبر سرش میشد این قسم ها رو باور میکرد
    یا حداقل کارتریج هم مال خودش نبود به حرمت ما کوتاه میومد ، فک کرده شکایت کنه چی میشه اعدامش که نمیکنن
    بعد هم داداشم به من گفت این دختر آدم نرمالی نیست ارتباطاتت رو باهاش یا قطع کن یا حداقل کن!
    منم از داداشم و دوستم عذر خواهی کردم اونا هم گفتن تقصیر تو نیست و نیازی هم به عذرخواهی نیست
    به برادرمم گفتم از دوستت هم شاید لازمه عذرخواهی کنم
    داداشم گفت اصلا نیازی به این کار نیست تو نه اشتباهی کردی و نه چیزی گفتی به کسی که عذرش رو بخوای.
    ولی من واقعا توبه کردم گفتم خدایا توبه دیگه در تمام عمرم همچین کاری رو تکرار نمیکنم!
    بعد داداشم میگه اینجوری نگو شاید من بخوام وام بگیرم تو خواستی ضامن بشی یا کاری برام انجام بدی
    منم گفتم منظورم این وساطت ها و اطمینان هاست
    اگه کارتریج مال من بود و میدونستمم عوض شده به خاطر دوستی برادرم با این آقا و حرمت برادرم کوتاه میومدم دیگه ایشونم خودش و وجدانش.
    خودمم کارتریج ندارم وگرنه میدادم به دوستم که این قضیه تموم میشد زودتر.

9. Top | #7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.07
    تشکـر
    54
    تشکر شده 45 بار در 38 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Ashegh

بزارین دادگاه هرچی حکم کرد همونو بگین

10. کاربران زیر از Tarah4 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.80
    تشکـر
    135
    تشکر شده 201 بار در 146 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Gerye

درود
    این شخص خائن کثیف خیانت در امانت کرده و کاتریج اوریجنال دوست گرامی شما را قاپیده ، اوف و توف به شرافت همچین انسان سخیفی که حاضر شده بی شرمانه جان بچه اش را قسم بخورد.
    پشت دوستتان را بگیرید قسم به همین خط و نشان این تعمیرکارها انسانهای بسیار کثیف و دزدی هستند هر بلایی هم سرشان بیاید حقشان است.
    برود تعزیرات شکایتشان را بکند ضمنا یک سری هم به سازمان اصناف شهرتان برود تا جواز کسب این نان به حرامی باطل شود.
    شما بانویه گرامی هم کار بزرگی کردید باعث شدید یک دزد سخیف رسوا شود ضمنا غرور ننگین یک دزد بی شرف ارزش ناراحتی شما را ندارد شما این صنف را نمیشناسید اینها یک مشت دله دزد شیاد هستند ما چندسال کارگری میکردیم باورتان نمیشود چطور از کیت های مردم دزدی میکردند چطور قطعات یک سیستم سوخته را بار یک سیستم جدید میکردند.
    قسم به این خط مقدس و این کلمات یک بیچاره ایی لپ تاپش را آورده بود ویندوز عوض بکند نان به حرامی تعمیرکار قطعات لپ تاپ را با هویه برداشت جایش قطعات کهنه جا زد بعد هم ژست مسخره مضحک قسم قرآن به خودش گرفت.
    اگر خودتان خجالت میکشید آمارش را بدهید ما بدهیم تعزیرات کل بیاید لت و پارش کند دزد بی سروپا را.
    پایدار باشید.
    خطرناک ترین آدمها آنهایی هستند که درک و فهمشان کم و ایمان اعتقادشان زیاد است!
    *آنتوان چخوف

12. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. Top | #9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    9.28
    تشکـر
    10,472
    تشکر شده 13,235 بار در 6,730 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badhal

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    این شخص خائن کثیف خیانت در امانت کرده و کاتریج اوریجنال دوست گرامی شما را قاپیده ، اوف و توف به شرافت همچین انسان سخیفی که حاضر شده بی شرمانه جان بچه اش را قسم بخورد.
    پشت دوستتان را بگیرید قسم به همین خط و نشان این تعمیرکارها انسانهای بسیار کثیف و دزدی هستند هر بلایی هم سرشان بیاید حقشان است.
    برود تعزیرات شکایتشان را بکند ضمنا یک سری هم به سازمان اصناف شهرتان برود تا جواز کسب این نان به حرامی باطل شود.
    شما بانویه گرامی هم کار بزرگی کردید باعث شدید یک دزد سخیف رسوا شود ضمنا غرور ننگین یک دزد بی شرف ارزش ناراحتی شما را ندارد شما این صنف را نمیشناسید اینها یک مشت دله دزد شیاد هستند ما چندسال کارگری میکردیم باورتان نمیشود چطور از کیت های مردم دزدی میکردند چطور قطعات یک سیستم سوخته را بار یک سیستم جدید میکردند.
    قسم به این خط مقدس و این کلمات یک بیچاره ایی لپ تاپش را آورده بود ویندوز عوض بکند نان به حرامی تعمیرکار قطعات لپ تاپ را با هویه برداشت جایش قطعات کهنه جا زد بعد هم ژست مسخره مضحک قسم قرآن به خودش گرفت.
    اگر خودتان خجالت میکشید آمارش را بدهید ما بدهیم تعزیرات کل بیاید لت و پارش کند دزد بی سروپا را.
    پایدار باشید.
    با اطمینان میگی تعمیرگاه دزده؟؟؟؟
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. Top | #10
    ghm
    ghm آنلاین نیست.

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.52
    تشکـر
    129
    تشکر شده 346 بار در 204 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام آقا سعید
    ممنونم از حرفای خوبتون

درسته دقیقا مشکل همینجاست که هر دو طرف آشنا هستن
    وقتی دوسه ماه پیش دوستم گفتم پرینترم اینجوری شده منم گفتم من دقیقا نمیدونم به پرینتر وارد نیستم باید یه تعمیرکار ببینه
    بعد گفت راستش نمیدونم یه بار رفتم گفتن از جوهرشه عوض کردن باز درست نشده نمیدونم کی کاربلد هست تو شهر بدم دستش درست کنه
    منم اصلا پیشنهاد ندادم بره پیش کسی
    بعد گفت برادرت نمیتونه درست کنه منم از داداشم پرسیدم ایشون گفتن من کارم پرینتر نیست
    ولی یکی از بچه ها تو پاساژ هستن که چند ساله تو این کار هستن
    منم گفتم اگه کار بلد هست که خوبه
    بعد داداشمم گفت کارش خوبه اگه دوستت تمایل داشت یه روز بیاره ببینه شاید درست شد
    چند هفته گذشت من فرصت نکردم برم پیش دوستم
    ولی بهش حرفای داداشم رو گفتم تشکر کرد
    گفت اگه زحمتی نیست یه روز باهام بیا بریم پیشش

تا اینکه چند روز پیش دوستم باهام تماس گرفت و یه کار اداری رو برای من باید انجام میداد
    منم سراغ گرفتم گفت کامپیوترم چند روزه خراب شده منم رفتم محل کارش یه روز
    بعد سیستم رو نگاه کردم گفتم باید تست بشه
    ایشونم گفت داداشت میتونه به نظرت درست کنه منم با برادرم تماس گرفتم مشکل رو گفتم داداشمم گفتن بیاریدش باید ببینمش
    داشتیم میرفتیم دوستم گفت پرینتر رو هم بیارم دوست برادرت بیینه؟
    منم گفتم هنوز درست نشده ؟ گفت نه
    دوباره تماس گرفتم به داداشم گفتم ایشونم گفتن دوستشون تو پاساژ هستن امروز
    دیگه ما رفتیم
    و بعد این اتفاق افتاد

بعد دوستم گفت من تو این 5 سال که این پرینتر رو خریدم دوبار بردمش برای شارژ بیرون
    هر دوبار هم خودم تو مغازه موندم تا بهم بدنش چون دوسنتم اصل هست گفتم نکنه عوضش کنن!
    ولی اینارو اون روز به من نگفت و منم نمیدونستم اینقدر حساس هست این آدم

یا اینکه دوستم به من نشونه ها رو نشون نداد یا چیزی بگه که علامت گذاشته یا به من یا برادرم یا اون آقا
    اگر میدونستم اون دو دیقه رو میموندیم توی مغازه که این داستان هم درست نمیشد
    اول هم که دوست برادرم کارتریج رو دید گفت من مدل 737 ندارم!
    نمیدونم این وسط چه اتفاقی افتاده
    از طرفی هم دوستم قسم میخوره چند بار میگه همون روز خودم نشونه ها رو دیدم روش

پریروزهم که رفتیم مغازه ی اون آقا وقتی حرف میزد راستش من داشتم نگاش میکردم یه لحظه حس کردم یه چیزی رو داره پنهون میکنه
    نمیدونم دقیقا ولی یه چیزی توی چشماش بود که ابرازش نمیکرد
    نمیدونم دیگه حسم درست بود یا نه
    بعد گفتم شاید از دستش افتاده شاید فنرش شکسته نتونسته بگه
    برادرم گفت اگه اینجوری بود تو دو دیقه این کارتریج همون مدلی رو از کجا اورده!
    درست هم میگفت
    تهمت هم خوب نیستش من چیزیو ندیدم نمیتونم بگم
    خدا اون موقع بوده کاش میشد حقیقت روشن بشه.

دیشب هم دوستم زنگ زده به من حدود 40 دقیقه جرف میزد از اول تا اخر داستان!
    من واقعا دیگه خسته شدم از حرفاش
    ازش عذرخواهی کردم گفتم من برات یدونه میخرم گفت من اینکارو نمیکنم
    بعد گفت از طرف من به برادرت بگو ناراحت نشه که من شکایت کنم
    داداشمم میگه اگه این دختر با این سنش حرمت سرش میشد خدا و پیغمبر سرش میشد این قسم ها رو باور میکرد
    یا حداقل کارتریج هم مال خودش نبود به حرمت ما کوتاه میومد ، فک کرده شکایت کنه چی میشه اعدامش که نمیکنن
    بعد هم داداشم به من گفت این دختر آدم نرمالی نیست ارتباطاتت رو باهاش یا قطع کن یا حداقل کن!
    منم از داداشم و دوستم عذر خواهی کردم اونا هم گفتن تقصیر تو نیست و نیازی هم به عذرخواهی نیست
    به برادرمم گفتم از دوستت هم شاید لازمه عذرخواهی کنم
    داداشم گفت اصلا نیازی به این کار نیست تو نه اشتباهی کردی و نه چیزی گفتی به کسی که عذرش رو بخوای.
    ولی من واقعا توبه کردم گفتم خدایا توبه دیگه در تمام عمرم همچین کاری رو تکرار نمیکنم!
    بعد داداشم میگه اینجوری نگو شاید من بخوام وام بگیرم تو خواستی ضامن بشی یا کاری برام انجام بدی
    منم گفتم منظورم این وساطت ها و اطمینان هاست
    اگه کارتریج مال من بود و میدونستمم عوض شده به خاطر دوستی برادرم با این آقا و حرمت برادرم کوتاه میومدم دیگه ایشونم خودش و وجدانش.
    خودمم کارتریج ندارم وگرنه میدادم به دوستم که این قضیه تموم میشد زودتر.
    سلام عزیزم
    من باز میخواستم چیزی نگم ولی این حساسیت شما ناراحتم کرد و ترجیح دادم باهاتون چند کلمه ای صجبت کنم. من باز کاری با اتفاقات افتاده و اینکه الان کی مقصر هست ندارم.
    ولی این روحیه مهرطلبی و حساسیت شما، بالاخره دیر یا زود شمارو از پا در خواهد اورد.
    یک ضرب المثل عربی هست که میگه " راضی کردن همه ی مردم امری است نشدنی"
    انقدر در پی بدست اوردن رضایت همه نباش و خودتو بابت این چیزها ناراحت نکن. من دارم بهت اخطار میکنم با این روحیه ازدواج و زندگی موفقی نخواهی داشت.
    اینکه دوستتون ادم بدجنسیه یا دوست برادرتون دزده به شما مربوط نیست. اگر دوستتون پیش هرکس دیگری هم میرفت ممکن بود این اتفاق بیافته.
    اینکه دوستتون نقشه داشته یا اون اقا به شما هیچ ربطی نداره. بهشون بگید بهتره که مشکلشون رو خودشون حل کنند. در ضمن الان انقدر کارتریج مدل های مختلف و قیمت های مناسب ریخته توی بازار که ما توی شرکتمون چندین کارتریج داریم و به محض خراب یا کمرنگ شدن یکی، اون یکی رو میندازیم روش و قبلی رو میندازیم بره.
    لطفا و خواهشا با این روحیه حساستون دیگر سعی نکنید برای کسی کاری انجام بدید.
    اصلا یک تمرین بهتون میدم و امیدوارم اجراش کنید و با خودتون این رو تکرار کنید تا یک مدت تا بهتر بشید:
    1. کارهای مردم به من ربطی نداره من به کسی کمک نمیکنم.
    (منظورم از کمک کردن این نیست که حتی به پدر و مادرتون در کارهای روزمره هم کمک نکنید. ولی از همفکری کردن، کسی رو به کسی معرفی کردن راهنمایی کردن دیگران تا یک مدت دست بردارید. اگر کسی ازتون چیزی خواست یا کمکی خواست خودتون رو با گفتن نمیدونم و نمیتونم ازاد کنید.)
    دیگران از انسانی که حساس هست و مهر طلبی داره به شدت سواستفاده می کنند. پس با یک سری تمرین های "رفع مهرطلبی و وسواس"(توی اینترنت میتونید سرچ کنید درموردش) به خودتون کمک کنید.
    در ضمن یک تجربه شخصی (حالا باز یک عده میان میگن خانم اگر روانشناسی چرا تجربه شخصی تعریف میکنی راست میگی راهکار بده، نمیدونن مشاوره اصولش همینه)
    من سال اولی که توی یک شرکت کار میکردم خب هم جام خوب بود و هم مقامم، برای همین یکی از دوستانم رو از طریق مصاحبه استخدام کردم. و خداروشکر به شرکتمون نگفتم که ایشون رو میشناسم وگرنه فکر میکردند پارتی بازی کردم.
    خلاصه ایشون بعد از اینکه یک ماه کار کرد همه چی اکی بود ولی ریاست ما به شدت ادم دمدمی مزاجی بود و گفت به ایشون نیازی نداریم. دوست من خیلی عصبانی شد و همه چیو انداخت گردن من گفت تو منو استخدام کردی تو گفتی بیا ....خلاصه دوستی ما هم بعد از این ماجرا تا مدتی بهم خورد چون ایشون فکر میکرد من مقصرم. ولی بعد از اینکه از المان برگشتم دوستم بهم زنگ زد و منو برای عروسیش دعوت کرد و گفت بعد از اینکه از شرکت ما رفته توی یک شرکت استخدام شده و همکارش خیلی ازش خوشش اومده و اومده خواستگاریش و گفت فکر کنم یک حکمتی بود که من از شرکت شما برم و بابت رفتارش ازم عذرخواهی کرد. به همین سادگی
    پس خیلی اتفاقات اطرافتو سخت نگیر و بیخیال باش
    موفق باشی.

16. 5 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.74
    تشکـر
    76
    تشکر شده 124 بار در 96 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Badjens

اولا... کارتریج استارتر حجم کمتری پودر توش جا میشه و معمولا شارژ هم نمیشه یا اگر بشه درست کار نمیکنه... دوست شما تا حالا اونو شارژ نکرده و نمی دونسته... وگرنه می برد پیش همون نفر قبلی که شارژش کرده... کمرنگ زدنش به خاطر فاصله ی مگنت با درام هست... کمی پیچاشو شل و سفت کنه بهتر میشه ولی مثل قبل نمیشه... کارتریج استارتر اگر اصل آمریکا هم باشه بازم ارزش نداره و چیزی نیست که کسی بخواد بدزدتش... بهش بگید زنگ بزنه گارانتی اصلی نمایندگی و از اونا بپرسه کارتریج استارتر فرقش با بقیه ی کارتریجا چیه، اونا براش توضیح میدن و روشن میشه...

دوما... با آشنا و فامیل معامله نکن آقا جان... فرض بگیر یه طلا فروش فامیلاش بفهمن این مغازه طلا فروشی داره، همه شون میان قسطی طلا بر میدارن و سر ماه نرسیده میان عوض میکنن... اصلا دوست و آشنا و فامیل پرسیدن کارت چیه؟ بگو تو یه شرکت خصوصی منشی ام، کارمم خوب نیست دارم میام بیرون... برادرت چی؟ اونم تو یه شرکت خصوصی کار میکنه اونم ناراضیه میخواد بیاد بیرون... الکی سردرد و دردسر برای خودت درست نکن
    از مخاطبینی که مشاوره و راهنمایی دریافت میکنن میخوام که
    بعد از انجام دادن راه کارها بیان و بگن جواب گرفتن یا نه

وقتی بی خداحافظی میرید، من می مونم و این سوال که؛
    آیا حرفم درست بود و مشکلش حل شد؟

18. کاربران زیر از heh_heh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    بزارین دادگاه هرچی حکم کرد همونو بگین

ممنون از نظرتون
    تعزیرات بررسی میکنه
    به دادگاه مربوط نمیشه.

20. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    پایدار باشید.

سلام آقا امیر
    ممنونم از نظرتون

واقعا نامردیه کسی بخواد در امانت خیانت کنه
    اونم تا این حد که کلا برادرن قطعات رو و هویه بزنن
    متاسفم
    هر چند این مدل آدم های نامرد که اسم مرد رو فقط به یدک میکشند این روزا زیاد پیدا میشن ولی کلیت هم نداره و هنوزم آدم های با وجدان هستن

راجب این موضوع ما واقعا سردرگم بودیم که حق با کی هست
    دوستم رفته بودن تعزیرات و مسئول تعزیرات هم اول رفته بودن از چند نفر که کارشون مرتبط با شغل آقا هست تحقیق و پرس و وجو کرده بودن
    گفته بودن روال کار ما به این شکل هستش
    جالب اینجاست از چند نفری که پرسیده بودن، همشون گفته بودن ما سال هاست این آقا رو میشناسیم و تا حالا ندیدیم در حق کسی بدی کنه یا مسئله ای برای کسی پیش بیاره!

بعدش اومده بودن دو طرف رو آورده بودن و موضوع رو بررسی کرده بودن
    کارشناس تعزیرات کاتریج رو چک کرده بودن و گفته بودن این کارتریج استارتر اصل هست و تقلبی نیست!
    آقا گفته بودن منم این رو به خانوم گفتم و گفتم اگه دلتون راضی نمیشه من یه نو رو براتون میگیرم
    برادر من هم آنچه که دیده بودن رو گفته بودن به عنوان شاهد ماجرا
    من هم دیگه دخالتی نکردم ، دوستم هم قبلش بهم گفتن دیگه خودم موضوع رو پیگیری می کنم

دوستم به مسئولین گفته بودن که فروشنده ی دستگاه و دوسه نفر دیگه تقلبی بودن کارتریج رو تایید کردن و فروشنده گفته بود کارتریج اصل به آسونی تو بازار گیر نمیاد و اگه هم پیدا شه 340 تومنه! و گفته بود چرا رفتی دادی آقای ... ایشون کلاهبرداره و همیشه سر بقیه کلاه میذاره!
    مسئول هم گفته بودن نه خیر همچین چیزی نیست و اصلش تو بازار 70 تومنه ، ایشون خیلی بی جا کردن اینو گفتن
    بعد گفته بودن اگه خدا تا فردا بهم عمر بده حساب این آقای فروشنده رو باید اساسی برسم که دیگه اینجوری پشت سر بقیه بد نگه و دروغ نگه به مردم!

برادرم میگفت راجب دوستت هم گفته این دختر چند نفر براش زنگ زدن حس می کنم مشکل خاصی با دوستت داره که اینجوری داره تلافی میکنه
    داداشمم گفته بودن خیر این دو نفر تا قبل این جریان همدیگه رو اصلا نمیشناختن
    بعد آقاهه گفته بودن این خانوم ظاهرا مشکل داره و فقط از سر لجبازی میخواد قضیه رو کش بده!

دوستم هم گفته بودن اگه کارتریج مال منه پس نشونه هاش که با ماژیک کشیدم کجاست و برچسبی که روش بوده چجوری این ها در عرض دو دقیقه از بین رفته!؟
    و اینکه این کارتریج کهنه است و بارها شارژ شده ولی دستگاه من نو هست و فقط دو بار شارژ شده
    مسئول تعزیرات هم گفته بودن فردا یعنی امروز میایم پرینتر رو کارشناسی می کنیم و تطبیقش میدیم با کارتریج
    دوستمم گفته بود این آقا باید برام یه کارتریج نو بخره!
    منم دیگه ازش خبری نگرفتم هنوز، نمیدونستم اینقدر کش پیدا میکنه

برادرم هم گفتن دیروز که مامور تعزیرات با دوستت تماس گرفتن که بیان پاساژ
    میگفتن طبق ساعتی که خودشون گفتن نیم ساعت دیر کردن و آقاهه هم گفته بودن این خانوم ظاهرا مشکل دارن کلا!
    برادرمم میگه دوستت بعضی حرفارو دروغ گفته! میگفتن ایشون اول گفتن تو خیابون هستم دارم میام
    بعد گفتن کارآموز دارم باید کارشو راه بندازم بعد بیام!

دوست من یکی از رشته هایی که خونده توی دانشگاه حقوق هستش
    شاید به این خاطر باشه آدم خیلی ریز بین و حساسیه و دقیق
    یه بار که راجب شکایت و دادگاه حرف میزدیم
    میگفت تو مدتی که دادگستری میرفتم دیدم کسانی که همون جلوی در دادگستری بودن اومدن به خاطر یه مبلغ کم کلی قسم قرآن رو به دروغ گفتن!
    منم تعجب کردم گفتم واقعا اینجوریه
    گفت آره هر کسی قسم میخوره که نباید باورش کنی.

حالا ببینیم سرانجام این کارشناسی ها به کجا میرسه.

21. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    1,137
    تشکر شده 1,813 بار در 999 پست
    سیستم عامل و مرورگر

سلام
    دوره و زمانه بدی شده آدم به بعضی ها لطف میکنه کاری میکنند پشیمان بشه
    بهترین راهش این هستش یه کارتریج بخرید و قال قضیه رو بکنید
    نمیشه واقعا گفت چه کسی درست میگه و چه کسی اشتباه میگه. ضمن اینکه یه فروشنده معمولا واسه یه کارتریج اعتبار خودش رو توی بازار خراب نمیکنه اون هم کسی که چندساله در یه صنف خاص مشغول به کار هست. شاید آنهایی که گفته بودند ایشون سر چند نفر رو کلاه گذاشته از حسادت یا بخاطر خصومت شخصی چنین حرفی رو زدند.البته این احتمال هم هستش دوست شما درست گفته باشند
    هیچوقت برای اینکه کار کسی رو راه بیندازید وسط جریان قرار نگیرید. بهترین کار این بود میگفتید من فلانی رو میشناسم کارش خوبه اما دیگه خودت میدونی.اینکه بفرمایید دوست داداشتون هست و با اون تا پاساژ برید و ... این ها اضافه کاریه. شما میخواهید محبت کنید نتیجه عکس میگیرید. اگر وسط قرار نمیگرفتید الان لازم نبود برای فیصله دادن موضوع ضرر کنید.
    برای همه ما ممکنه پیش بیادش واسه منم از این اتفاقات افتاده اما رویه م رو تغییر دادم
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

22. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. Top | #15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.28
    تشکـر
    7,905
    تشکر شده 8,199 بار در 3,730 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sepasgozar

صادقانه بگم یلدا

این همه حساسیت و نگرانیت کلافم میکنه

بارها باهم در موردش حرف زدیم ولی مثه اینکه قرار نیست تغییری توی خودت ایجاد کنی!

اینکه اون آقا کاتریج رو عوض کرده یا این خانم داره اشتباه میگه فک میکنی به تو ربطی داشته باشه؟؟؟

تو میخاستی اینجوری بشه؟؟؟

تا کی میخای خودت رو مسئول اشتباهات دیگران بدونی؟؟

تو فقط راهنمایی کردی و تمام.

این مشکل رو هم خودشون باید حل کنند.

حتی اگه دوستت هم تو رو مقصر بدونه خودت باید باور داشته باشی که مقصر نیستی!

به نظرم دوستت هم داره خیلی سخت میگیره!

آخه یه کاتریج چیه که مثلا اون آقا بخاد اعتبار خودشو پیش دوستش خراب کنه؟ حالا اگه آشنا هم نبود یه چیزی!

الان انواع کاتریج ها توی بازار هست که حتی از اولیش هم میتونه بهتر باشه

نهایتش اینکه یه کاتریج میخره بهش میده دیگه

این همه دردسر نداره که

با من مدارا کن

بعدها، دلت برایم تنگ خواهد شد...

24. 4 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. Top | #16

دلنوشته کاربر
    همیشه با خودمان مهربان باشیم
    عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    1.93
    تشکـر
    1,584
    تشکر شده 1,243 بار در 720 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    نمیشه واقعا گفت چه کسی درست میگه و چه کسی اشتباه میگه. ضمن اینکه یه فروشنده معمولا واسه یه کارتریج اعتبار خودش رو توی بازار خراب نمیکنه اون هم کسی که چندساله در یه صنف خاص مشغول به کار هست. شاید آنهایی که گفته بودند ایشون سر چند نفر رو کلاه گذاشته از حسادت یا بخاطر خصومت شخصی چنین حرفی رو زدند.البته این احتمال هم هستش دوست شما درست گفته باشند
    هیچوقت برای اینکه کار کسی رو راه بیندازید وسط جریان قرار نگیرید. بهترین کار این بود میگفتید من فلانی رو میشناسم کارش خوبه اما دیگه خودت میدونی.اینکه بفرمایید دوست داداشتون هست و با اون تا پاساژ برید و ... این ها اضافه کاریه. شما میخواهید محبت کنید نتیجه عکس میگیرید. اگر وسط قرار نمیگرفتید الان لازم نبود برای فیصله دادن موضوع ضرر کنید.
    برای همه ما ممکنه پیش بیادش واسه منم از این اتفاقات افتاده اما رویه م رو تغییر دادم
    سلام
    بحث بر سر کارتریج نیست حتی یلداخانم هم کارتریج برای دوستش بخرد هم قانع نمیشود این را ازش پرسیدم هر دو سنگ یه من هستند قضیه حیثیتی هستش اون میگه من راست میگم این یکی برعکسش. اینجا همان سنگینتر هستش یلداخانم دخالت نکند وقتی یکی زحمت شکایت کردن را به خودش میدهد دیگر دنبال چندرغاز پول کارتریج نیست حاضر بیشترش خرج کند تا حرفش را به کرسی بنشاندفعلا همان بهتر هستش خودش را از قضیه کنار بکشد بیطرف باشد ضمنا یلداخانم به هیچ وجه ممکن ذهنتان را مشغول این دو تا آدم غد نکن. شما نیتت خیر بوده و به هیچ وجه مقصر نیستی. ضمنا بهتر بود می گفتی به دوستت که داداشم گفته تو کار پرینتر نیست دگه امتدادش نمی گفتید اصلا دگه این بحثها هم پیش نمی آمد.

26. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    2.17
    تشکـر
    1,137
    تشکر شده 1,813 بار در 999 پست
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    بحث بر سر کارتریج نیست حتی یلداخانم هم کارتریج برای دوستش بخرد هم قانع نمیشود این را ازش پرسیدم هر دو سنگ یه من هستند قضیه حیثیتی هستش اون میگه من راست میگم این یکی برعکسش. اینجا همان سنگینتر هستش یلداخانم دخالت نکند وقتی یکی زحمت شکایت کردن را به خودش میدهد دیگر دنبال چندرغاز پول کارتریج نیست حاضر بیشترش خرج کند تا حرفش را به کرسی بنشاندفعلا همان بهتر هستش خودش را از قضیه کنار بکشد بیطرف باشد ضمنا یلداخانم به هیچ وجه ممکن ذهنتان را مشغول این دو تا آدم غد نکن. شما نیتت خیر بوده و به هیچ وجه مقصر نیستی. ضمنا بهتر بود می گفتی به دوستت که داداشم گفته تو کار پرینتر نیست دگه امتدادش نمی گفتید اصلا دگه این بحثها هم پیش نمی آمد.

بله متوجه هستم
    منم همین رو عرض کردم نباید عنوان میکردند برادر ایشون میشناسند و....
    برای همین میگم یکی تهیه کنند که فیصله پیدا کنه
    گاهی بهتره خودمون رو جریمه کنیم تا درس بشه یه اشتباه رو دوباره و چند باره تکرار نکنیم
    طالع بخت مرا هیچ منجم نشناخت
    یا رب
    ز مادر گیتی به چه طالع زادم !

28. 2 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    من باز میخواستم چیزی نگم ولی این حساسیت شما ناراحتم کرد و ترجیح دادم باهاتون چند کلمه ای صجبت کنم. من باز کاری با اتفاقات افتاده و اینکه الان کی مقصر هست ندارم.
    ولی این روحیه مهرطلبی و حساسیت شما، بالاخره دیر یا زود شمارو از پا در خواهد اورد.
    یک ضرب المثل عربی هست که میگه " راضی کردن همه ی مردم امری است نشدنی"
    انقدر در پی بدست اوردن رضایت همه نباش و خودتو بابت این چیزها ناراحت نکن. من دارم بهت اخطار میکنم با این روحیه ازدواج و زندگی موفقی نخواهی داشت.
    اینکه دوستتون ادم بدجنسیه یا دوست برادرتون دزده به شما مربوط نیست. اگر دوستتون پیش هرکس دیگری هم میرفت ممکن بود این اتفاق بیافته.
    اینکه دوستتون نقشه داشته یا اون اقا به شما هیچ ربطی نداره. بهشون بگید بهتره که مشکلشون رو خودشون حل کنند. در ضمن الان انقدر کارتریج مدل های مختلف و قیمت های مناسب ریخته توی بازار که ما توی شرکتمون چندین کارتریج داریم و به محض خراب یا کمرنگ شدن یکی، اون یکی رو میندازیم روش و قبلی رو میندازیم بره.
    لطفا و خواهشا با این روحیه حساستون دیگر سعی نکنید برای کسی کاری انجام بدید.
    اصلا یک تمرین بهتون میدم و امیدوارم اجراش کنید و با خودتون این رو تکرار کنید تا یک مدت تا بهتر بشید:
    1. کارهای مردم به من ربطی نداره من به کسی کمک نمیکنم.
    (منظورم از کمک کردن این نیست که حتی به پدر و مادرتون در کارهای روزمره هم کمک نکنید. ولی از همفکری کردن، کسی رو به کسی معرفی کردن راهنمایی کردن دیگران تا یک مدت دست بردارید. اگر کسی ازتون چیزی خواست یا کمکی خواست خودتون رو با گفتن نمیدونم و نمیتونم ازاد کنید.)
    دیگران از انسانی که حساس هست و مهر طلبی داره به شدت سواستفاده می کنند. پس با یک سری تمرین های "رفع مهرطلبی و وسواس"(توی اینترنت میتونید سرچ کنید درموردش) به خودتون کمک کنید.
    در ضمن یک تجربه شخصی (حالا باز یک عده میان میگن خانم اگر روانشناسی چرا تجربه شخصی تعریف میکنی راست میگی راهکار بده، نمیدونن مشاوره اصولش همینه)
    من سال اولی که توی یک شرکت کار میکردم خب هم جام خوب بود و هم مقامم، برای همین یکی از دوستانم رو از طریق مصاحبه استخدام کردم. و خداروشکر به شرکتمون نگفتم که ایشون رو میشناسم وگرنه فکر میکردند پارتی بازی کردم.
    خلاصه ایشون بعد از اینکه یک ماه کار کرد همه چی اکی بود ولی ریاست ما به شدت ادم دمدمی مزاجی بود و گفت به ایشون نیازی نداریم. دوست من خیلی عصبانی شد و همه چیو انداخت گردن من گفت تو منو استخدام کردی تو گفتی بیا ....خلاصه دوستی ما هم بعد از این ماجرا تا مدتی بهم خورد چون ایشون فکر میکرد من مقصرم. ولی بعد از اینکه از المان برگشتم دوستم بهم زنگ زد و منو برای عروسیش دعوت کرد و گفت بعد از اینکه از شرکت ما رفته توی یک شرکت استخدام شده و همکارش خیلی ازش خوشش اومده و اومده خواستگاریش و گفت فکر کنم یک حکمتی بود که من از شرکت شما برم و بابت رفتارش ازم عذرخواهی کرد. به همین سادگی
    پس خیلی اتفاقات اطرافتو سخت نگیر و بیخیال باش
    موفق باشی.

سلام خانوم ghm
    طبق معمول از نکته سنجی ها و راهنمایی هاتون خیلی ممنونم
    و متشکرم که تجربه تون رو بیان کردین

اتفاقا من اصلا با این موضوع که یه مشاور نباید تو زندگیش به هیچ مشکلی بخوره اصلا موافق نیستم
    و یاد دیوید برنز افتادم که مسائل زندگی خودشون رو توی کتابشون مطرح میکردن و حتی ناراحتی ها و عصبانیت هاشون رو
    بر همگان واضح هست مشاوران و روانپزشکان هم مثل بقیه آدم هستن و روحیه دارن همیشه هم قرار نیست هیچ آسیبی نبینن
    ولی مهم اینه که توی برخورد با مسائل آگاهانه و عاقلانه رفتار کنن

قبول دارم من روحیه ی حساسی دارم و با اینکه گاهی به خاطرش آسیب میبینمولی مورد هم چیزی نیست تو مدت کم بتونم حلش کنم، یه مقدار زمان میبره و اتفاقا دارم این روزا خیلی بهش فکر می کنم
    نمیدونم دقیقا ریشه ی این حساسیت یا به قول شما وسواس من دقیقا چی یا چیا هستش ولی خب با تحلیل هایی که خودم دارم از این قضیه فکر نمیکنم محیط خونواده و اطراف و شرایط زندگی بی ارتباط باشه باهاش
    ولی تصمیم گرفتم همچنان تلاش کنم و کمتر به خودم اسیب بزنم به خاطر مسائل و میخوام این مسئله رو برای خودم حل کنم
    تا وقتی هم که این رو حل نکردم و مسائل دیگه رو نمیخوام ازدواج کنم

اما این دفعه فرق داشت یه جورایی
    اینجا نمیشه همه چی رو گفت ای کاش سایت امکان پیام صوتی داشت
    چون توی تایپ آسون نیست آدم همه چی رو دقیق بگه یا خیلی طولانی میشه

ناراحتی من از این قضیه دلیل داشت و من هم تا حدودی باید مسئولیتش رو قبول میکردم دلایلیش رو میگم شاید از نظر شما منطقی باشه شایدم نباشه، حالا چند مورد رو خدمتتون عرض می کنم که ببینین بازم حساس بودن درست بوده یا نادرست

من از وقتی که با این خانوم آشنا شدم(آشنایی ما از طریق برادرم بود البته این برادرم که به این قضیه مربوط میشه نه،برادر کوچیکم منظورمه)
    بعد یکی دوبار که من ایشون رو دیدم
    ایشون یه معرفی نامه قرار شد برای من انجام بدن که قبول کردن و پیگیر کاراش شدن
    یه بار شماره ی من رو از برادرم گرفته بودن و برای یه استخدامی به من پیشنهاد دادن که برم آزمون بدم
    کارش وابسته به یکی از اداره های دولتی بود و چون دادگستری باید آزمون رو میگرفت و کسی هم که کار رو گرفته بود از این خانوم خواسته بودن که خودشون برن
    ایشونم گفته بودن من تمام وقت توی دفترم باید باشم و برام ممکن نیست
    خلاصه گفتن که از شخصیت من خوششون اومده و من و یه آشنای دیگه شون رو معرفی کرده بودن
    من اول فکر کردم دو نفر نیاز دارن
    بعد ما رفتیم با اون آقا حرف زدیم و رفتیم آزمون ، خانومی که آشنای ایشون بودن توی آزمون رد شدن
    و آزمونگر هم رضایت بیشتری از من رو اعلام کرده بودن
    اون آقایی هم که واسط بود و قرار بود کار توی دفتر ایشون باشه من رو تایید کردن و نظر خانوم رو هم خواسته بودن
    خانوم هم گفتن ایشون رو از هر نظر تایید میکنم و شما فکر کنید خود من اونجا هستم
    آقا هم به من گفتن اولین باری که اومدید اینجا من شما رو تایید کردم بدون هیچ پارتی و هیچ سفارشی
    دادگستری هم نمیتونه شما رو رد کنه چون تایید منم هست
    گفتن ما اینجا اطلاعاتی داریم که نباید از اینجا بیرون بره و ما بهتون اعتماد می کنیم
    خلاصه این شد که این خانوم همه جوره تو این جریان هوای من رو داشتن و چند بار به خاطر من به اون آقایون تلفن کردن و پیگیری میکردن
    میگفتن از شخصیتت خوشم اومده و به نظرم برات مناسب نیست بعضی جاهای دیگه کار کنی و این حرفا
    منم خیلی تشکر کردم
    خب نه فامیل بودیم و نه آشنایی از قبل داشتیم ، در واقع لطف داشتن به من
    هر چند که به خاطر روال اداری هنوز تایید نهایی کار رو اعلام نکردن اما من این لطف های ایشون مد نظرم بود
    به این خاطر این مسائل رو عرض کردم که دلایلم رو برای اهمیت این موضوع و پیگیریش بهتون بگم

این شد که ارتباط ما بیشتر شد ما چند بار هم رو دیدیم
    و یه روز که من دفتر ایشون بودم چون میدونستم ایشون علاوه بر کامپیوتر حقوق هم خوندن
    ازشون سوال حقوقی پرسیدم و گفتن که چرا این سوال رو مبپرسم، چون میدونستن من مجردم
    منم گفتم برای برادرم میخوام و اتفاقی سر بحث باز شد و گفتم ایشون دارن از همسرشون جدا میشن
    برادرم اون موقع میخواستن وکیل بگیرن و وقتی خانوم این رو متوجه شدن گفتن من تقریبا همه ی وکیل های شهر رو میشناسم
    وکیلی هم که برادرم باهاشون حرف زده بودن از دوستان ایشون بودن
    و بعد که یه مقدار حرف زدیم گفتن که هر وقت برادرت میخواست با وکیل قرارداد ببنده بهم بگو که سفارششون رو بکنم و گفتن که هزینه ی وکالتی که ایشون گفتن خیلی بالاست و چرا اینقدر هزینه کنید و این حرفا
    خلاصه تو این چند ماه ارتباط ما صمیمی تر شد و من هر بار میرفتم پیششون خیلی با احترام برخورد و پذیرایی میکردن
    و من در تمام این مدت هیچ ایرادی از ایشون ندیدم
    توی برخورد خیلی مودب و سنگین و بعدا که صمیمی شدیم صمیمانه تر حرف میزدن

متقابلا من هم میخواستم در حق ایشون لطفی انجام بدم یا اگه کاری داشته باشن براشون انجام بدم
    در مورد کارتریج هم وقتی بهم گفتن چون خودم بلد نبودم کسی رو معرفی نکردم اصلا
    ولی وقتی خودشون پرسیدن که برادرم انجام میدن یا نه این شد که پای دوست داداشم اومد وسط و چون ایشون محل کار برادرم و آقا رو نمیدونستن از من خواستن که یه روز با هم بریم
    وقتی که قضیه ی کارتریج پیش اومد
    من اصلا فکر نمیکردم این مدلی بخوان برخورد کنن چون پیش نیومده بود از این برخوردها ازشون ببینم و دقیقا این هنوز برام سواله!
    چون به نظر من هم یه کارتریج ارزش اینقدر دردسر رو نداره واقعا
    حالا فکر کنید دو هفته است که این جریان پیش اومده حتی حاضر نشدن آقا براشون یه کارتریج بگیرن که کار خودشون عقب نیفته به این خاطر!
    نمی دونم واقعا دلیل این همه حجم از جساسیت ایشون چی هستش ولی طبق حرفاشون میگفتن از این ناراحتن که این آقا با این کار ایشون رو ساده لوح فرض کرده و میخواستن سرشون کلاه بذارن!

بعد هم من وقتی دیدم این جریان پیش اومد خب من معرف بودم و ناراحت شدم بهشون گفتم اگه میدونستم اینجوری میشه هیچوقت اینکارو نمیکردم و خلاصه ابراز تاسف کردم
    یا حداقل اون روز میگفتم خودتون بمونید توی مغازه که این مسئله پیش نمیومد
    بعد برادرم به دوستش گفته بودن من خودم برای خانوم یه کارتریج میگیرم که قضیه تموم بشه
    دوستشون گفته بودن اگه اینجور راضی میشن من بهشون یه کارتریج نو میدم
    منم گفتم من براتون یدونه میخرم همه رو رد کردن و گفتن تو و برادرت مقصر نیستین یکی دیگه خیانت کرده شماها چرا تاوان بدید!؟
    این آقا اشتباه کرده و باید مسئولیتش رو قبول کنه و دیگه هم سر کسی از این کلاهها نذاره

خلاصه این وسط فروشنده ی پرینتر و چند نفر دیگه هم که گفته بودن این آقا تو شهر همه به چشم خوبی نمیشنناسنش و ازت کلاهبرداری کرده
    حتی گفته بودن کارتریج خودت اصلا تو بازار پیدا نمیشه و اون آقا عمدا برش داشته!!!
    ایشونم گفت هر کی بگه این کارتریج مال منه من قبول نمیکنم هیچ کارتریج دیگه هم نمیخوام من کارتریج خودمو میخوام چون میدونم این آقا باهام صادق نیست
    گفتن اگه کارتریجم دست ایشون میشکست یا هر اتفاق دیگه میفتاد بهم راستشو میگفتن منم اینقدر بی شرف نیستم که بخوام قضیه رو بزرگ کنم به خاطر یه کارتریج
    گفتن ایشون من رو ساده لوح و ... فرض کرده که داره سرم کلاه میذاره و فردای روز هم لابد سر افراد دیگه هم از این کلاه ها میذاره و من دیگه اجازه نمیدم! و نمیذارم اینکارو بکنه
    وقتی هم دیدم اینجوری حتی به خودشون هم فحش میدن منم ناراحت شدم
    دیگه این شد که اینقدر بزرگش کردن
    حالا من اگه میرفتم دفترشون یا تلفنی حرف میزدیم همش بحث این کارتریجه بود! من هم دیگه اعصابم خورد شد و از طرفی هم برام سوال بود که حقیقت چی هستش
    حتی سر این موضوع توبه کردم گفتم خدایا توبه دیگه از این وساطت ها برای کسی نکنم
    بارها دوستام که برادرم رو میشناسن و میخواستن از ایشون خرید کنن ازم سوال میکردن و نظرمو میخواستن
    منم گفتم من نمیدونم هر جور نظر خودتونه برید چند جا دیگه رو ببینید اگه دیدین پسند کردین بخرین
    تا حالا هم دوستام یا آشناها از برادرم خرید کردن از این مشکلات پیش نیومده اصلا

جالب تر این بود بعضی وقت ها فکر میکنم من گاها روی مسائل زیادی حساس میشم ولی وقتی ایشون رو و برخوردهاشون و ناراحتی و عصبانیت هاشون رو تو این قضیه دیدم
    دیگه فهمیدم ایشون خیلی حساس تر و سخت گیر تر هستن
    شاید شما هم میدیدین میگفتین من در برابر ایشون اصلا حساس نیستم!!!!!!

میگفتن دیشب تا یک شب خوابم نبرده و همش دارم فکر می کنم این آقا بهم توهین کرده و حتی حرمت برادرت رو هم نگرفته!
    بعد گفتن که از طرف من به داداشت بگو رابطه ی دوستیشون سر جاش ولی دیگه کسی رو به این آقا معرفی نکنه چون اصلا قابل اعتماد نیست
    بعد گفتن یه بار فکر می کنم ببخشمش یه بار هم میگم نه دوباره به این کارش ادامه میده!
    منم گفتم والا من نمیدونم چی بگم از طرفی قسم های شما که میگین علامت ها رو همون روز دیدین
    از طرفی هم قسم های ایشون که از اول هم گفتن من مدل 737 ندارم اصلا
    برادرمم گفتن رفیق من اگه آدم کلاهبرداری هم باشه که نیست ، مطمئن باش به خاطر یه کارتریج اینکارو نمیکنه و حداقل اعتماد من رو به خودش خراب نمیکنه

ضمن اینکه من هم تقصیرم همین بود که ایشون رو معرفی کردم
    وگرنه این موضوع تقصیر من نبود
    ولی به خاطر همون لطف هاشون و اینکه من معرف بودم دیگه تو جریان قرار گرفتم ناخواسته
    به رسم ادب هم خب درست نبود اون روز بگم ببخشید به من ارتباطی نداره و خودتون برید پیگیری کنید
    ولی بعد هم دیدم کار به شکایت و کارشناسی اینا رسید ایشون بهم زنگ زدن و گفتن ممنون دیگه خودم پیگیری میکنم و شما و برادرت مقصر نیستید خیلی هم اذیت شدید
    منم راستش دیگه ناراحت نبودم چون تقصیر من نبود این جریان پیش اومد
    اون روز هم خودشون وقتی میدونستن اینقدر حساس هستن میتونستن بگن که میخوان تو مغازه بمونن بهتر بود تا این جوری نشه
    منم اگه خلاقشون رو دستم بود اون روز نمیذاشتم از مغازه برن تا کارتریجشون درست نشده بود
    بعدشم هر کاری از دستم برمیومد انجام دادم و اگه به قول شما هر کدوم از طرفین اشتباهی کردن خواسته یا ناخواسته به قول شما به من مربوط نمیشه
    حتی وقتی هم که زنگ زدن و گفتن تو اداره ی صنعت و معدن هستم و شماره ی برادرم رو خواستن من بعدش بهشون زنگ نزدم و پیششونم نرفتم
    گفتم حالا مسئله تموم بشه معلوم میشه حقیقت چی بوده یا معلوم هم نشه یه جوری حل میشه بالاخره.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 07-06-2018 در ساعت 02:09 PM

30. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط heh_heh نمایش پست ها
    اولا... کارتریج استارتر حجم کمتری پودر توش جا میشه و معمولا شارژ هم نمیشه یا اگر بشه درست کار نمیکنه... دوست شما تا حالا اونو شارژ نکرده و نمی دونسته... وگرنه می برد پیش همون نفر قبلی که شارژش کرده... کمرنگ زدنش به خاطر فاصله ی مگنت با درام هست... کمی پیچاشو شل و سفت کنه بهتر میشه ولی مثل قبل نمیشه... کارتریج استارتر اگر اصل آمریکا هم باشه بازم ارزش نداره و چیزی نیست که کسی بخواد بدزدتش... بهش بگید زنگ بزنه گارانتی اصلی نمایندگی و از اونا بپرسه کارتریج استارتر فرقش با بقیه ی کارتریجا چیه، اونا براش توضیح میدن و روشن میشه...

دوما... با آشنا و فامیل معامله نکن آقا جان... فرض بگیر یه طلا فروش فامیلاش بفهمن این مغازه طلا فروشی داره، همه شون میان قسطی طلا بر میدارن و سر ماه نرسیده میان عوض میکنن... اصلا دوست و آشنا و فامیل پرسیدن کارت چیه؟ بگو تو یه شرکت خصوصی منشی ام، کارمم خوب نیست دارم میام بیرون... برادرت چی؟ اونم تو یه شرکت خصوصی کار میکنه اونم ناراضیه میخواد بیاد بیرون... الکی سردرد و دردسر برای خودت درست نکن

سلام
    ممنون از نظرتون
    اتفاقا همین حرفای شما در مورد کارتریج رو برادرم هم گفتن دقیقا
    ولی مسئله اینجاست دوست من قبول نمیکنه
    تو این 5 سال هم که کارتریج رو خریدن دوبار بردن شارژ کردن
    و گفتن وقتی اینجوری شده و زیر نوشته ها خط میندازه خواستم ببرم کسی تعمیر کنه ترسیدم نکنه خرابش کنن یا عوضش کنن!

راجب معاشرت های کاری هم از نظر بعضی ها حرف شما درسته
    به خصوص اونجا که گفتید به کسی نگم که کارم چیه یا برادرم چیکار میکنه!
    یکی دو بار که اتفاقی بیرون با دو تا آقا همکار شدم وقتی شغلم رو پرسیدن و من هم گفتم
    دوتاشون هم گفتن ما هم میخوایم از آموزش شما استفاده کنیم
    و بعدا هم فهمیدم نیتشون آموزش نبوده به خصوص یکیشون
    که وقتی هم رفتارشون رو دیدم ناراحت شدم و تعجب کردم
    حالا من به خاطر ارتباط کاری شماره ام رو بهشون داده بودم
    یکیشون اومده بودم از شب پیام رمانتیک برای من میفرستادن
    منم تعجب کردم و ناراحت شدم که چرا حرف بی ربط زدن
    بهشون گفتم هیچ تمایلی به ارتباط غیر رسمی با هیچ کسی ندارم
    وقتی دیدن من بهم برخورده گفتن که زود قضاوت کردید و قصد من استفاده از تدریس شما بوده!
    منم عصبانی شدم خواستم یه چیزی که درست نبود رو بهشون بگم که اگه قصدتون تدریسه چرا باید برای من که با شما غریبه هستم بدون دلیل پیام رمانتیک بفرستید!؟
    جالب اینجاست بعضی آدما وقتی میبینن اشتباه کردن به جای عذرخواهی انکار میکنن و این اصلا درست نیست
    خیلی کار زشتیه همینجوری آدم به حریم خصوصی کسی وارد بشه

با این حال بعضا پیش اومده که با توجه به شرایط دروغ میگفتم به نفعم بود ولی من صداقت رو به دروغ ترجیح دادم
    اینکه بقیه چیکار میکنن یا ناراحت بشن یا نشن یا به ضرر منم تموم بشه برام مهم نیست
    چون فکر می کنم صداقت یکی از ارزش های انسانی هستش. و حداقل سودش اینه که همیشه وجدانم آرومه.

31. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    2.62
    تشکـر
    2,356
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    سلام آقا سیاوش
    متشکرم از نظر خوبتون

توی پست اشاره کردم
    من به دوستم گفتم این آقا هستن حالا خودتون میدونید
    حتی چند هفته بعدش خودشون گفتن که من محل کار برادرت رو بلد نیستم و اون آقا رو هم نمیشناسم اگه میشه لطف کن باهم بریم
    منم به این خاطر قبول کردم

تا حالا از این مسائل برای من پیش نیومده بود
    به هر حال با اینکه من و برادرم هم این وسط یه مقدار ناراحت شدیم
    ولی من تجربه ای از این موضوع یاد گرفتم که دیگه از این لطف ها در حق کسی نکنم که مسئله ای هم پیش نیاد و خاطر خودمم آزرده نشه.

32. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)