نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بدبيني و شك بي مورد

1066
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33697
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بدبيني و شك بي مورد

سلام روزتون بخيز من يك خانم ٢٤سالم و يك دختر ١٨ماهه دارم همسرم ٢٧ سالشه
    من مشكلم باهمسرم شك و بدبيني ك دارمه و داره ديوونم ميكنه طوري ك چندكيلو لاغر شدم مريضي روده گرفتم ضعف جسماني گرفتم
    منو همسرم پسر عمو دخترعموهستيم و چندسال پيش دختر عموم مادرشو از دست داد و همسرم ب شدت بابت تنهايي و مظلوميت اين دختر ناراحت بود و هميشه از من ميخواست هواي اين دخترو داشته باشم و خودشم خيلي بهش ميرسيد و بعدها اتفاقي فهميدم ك پي ام و اس ام اس هاي مخفاينه زيادي ردوبدل شده و محتوي بسيار بدي داشت بعد از اون ك بخشيدمش دوباره با يكي از همكاراش رابطه صميمي بوقرار كرده بودو بهش همينطور پيغام ميذاد و بمحض اينكه فهميدم رابطشو تموم كرد و يكبار هم توي تانگو بايك دختر نادرست چت كرده بود اما اين چت كردنو زير بار نرفت يعني گفت گوشيم دست خودم نبوده ب هر حال الان نميتونم بهش اعتماد كنم حس ميكنم يك چيزي پشت پرده پنهون مونده واسم الان ب زن داداشم مشكوكم زن داداشك١١ سال از همسرم بزرگتره و با داداشمو همسرم كار ميكنه نميدونم اين شكم درسته يا نه اما خيييلي اذيتم ميكنه اينم بگم همسرم ب شدت بابت اين موضوع واسم تلاش ميكنه تا شكم رفع بشه و هميشه بابت تموم نگراني ها و شك كردنم بهم توضيح ميده و من همونجا قانع ميشم اما دوباره باكوچيكترين رفتار سادشون آشفته ميشم و حتي زن داداشمم اين حس منو ميدونه و خيييلي قسم خورد ك همسر منو فقط ب چشم داداش ميبينه و هيچ حسي جز اين نداره و اينم بگم زياد ديدم زن داداشم بابت من همسرمو نصيحت ميكنه تا هوامو بيشتر داشته باشه و كجاها رفتارش غلطه و كجاها كوتاهيي ميكنه در كل نميدونم الان چيكار كنم اينكه واقعا بدون اون تاريخچه كارهاس همسرم اين نوع رابظه وصميميتو بپذيرم و ذهنمو پاك كنم از هرچي شك و بدبينيه يااينكه اشتباه نميكنم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : بدبيني و شك بي مورد

سلام
    خانمی شک و بی اعتماد عاشق ترین افراد را از پا درمیاره
    اطرافیانت الان باهات راه میان. یکم بشه بدبین میشن و ازتون دلزده میشن
    آیا شما خوشتون میاد کسی بهتون تهمت بزنه.
    گذشته ایشون اگر آزارتون میداد همون موقع ازش تعهد کتبی میگرفتین
    و الان به زندگی گرمتون برسین و سعی کنید به خودتون و زندگیتون برسین و خودتون را سرگرم کنید.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد