مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بدبيني و شك بي مورد

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر

بدبيني و شك بي مورد

سلام روزتون بخيز من يك خانم ٢٤سالم و يك دختر ١٨ماهه دارم همسرم ٢٧ سالشه
    من مشكلم باهمسرم شك و بدبيني ك دارمه و داره ديوونم ميكنه طوري ك چندكيلو لاغر شدم مريضي روده گرفتم ضعف جسماني گرفتم
    منو همسرم پسر عمو دخترعموهستيم و چندسال پيش دختر عموم مادرشو از دست داد و همسرم ب شدت بابت تنهايي و مظلوميت اين دختر ناراحت بود و هميشه از من ميخواست هواي اين دخترو داشته باشم و خودشم خيلي بهش ميرسيد و بعدها اتفاقي فهميدم ك پي ام و اس ام اس هاي مخفاينه زيادي ردوبدل شده و محتوي بسيار بدي داشت بعد از اون ك بخشيدمش دوباره با يكي از همكاراش رابطه صميمي بوقرار كرده بودو بهش همينطور پيغام ميذاد و بمحض اينكه فهميدم رابطشو تموم كرد و يكبار هم توي تانگو بايك دختر نادرست چت كرده بود اما اين چت كردنو زير بار نرفت يعني گفت گوشيم دست خودم نبوده ب هر حال الان نميتونم بهش اعتماد كنم حس ميكنم يك چيزي پشت پرده پنهون مونده واسم الان ب زن داداشم مشكوكم زن داداشك١١ سال از همسرم بزرگتره و با داداشمو همسرم كار ميكنه نميدونم اين شكم درسته يا نه اما خيييلي اذيتم ميكنه اينم بگم همسرم ب شدت بابت اين موضوع واسم تلاش ميكنه تا شكم رفع بشه و هميشه بابت تموم نگراني ها و شك كردنم بهم توضيح ميده و من همونجا قانع ميشم اما دوباره باكوچيكترين رفتار سادشون آشفته ميشم و حتي زن داداشمم اين حس منو ميدونه و خيييلي قسم خورد ك همسر منو فقط ب چشم داداش ميبينه و هيچ حسي جز اين نداره و اينم بگم زياد ديدم زن داداشم بابت من همسرمو نصيحت ميكنه تا هوامو بيشتر داشته باشه و كجاها رفتارش غلطه و كجاها كوتاهيي ميكنه در كل نميدونم الان چيكار كنم اينكه واقعا بدون اون تاريخچه كارهاس همسرم اين نوع رابظه وصميميتو بپذيرم و ذهنمو پاك كنم از هرچي شك و بدبينيه يااينكه اشتباه نميكنم
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.78
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,169 بار در 2,945 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : بدبيني و شك بي مورد

سلام
    خانمی شک و بی اعتماد عاشق ترین افراد را از پا درمیاره
    اطرافیانت الان باهات راه میان. یکم بشه بدبین میشن و ازتون دلزده میشن
    آیا شما خوشتون میاد کسی بهتون تهمت بزنه.
    گذشته ایشون اگر آزارتون میداد همون موقع ازش تعهد کتبی میگرفتین
    و الان به زندگی گرمتون برسین و سعی کنید به خودتون و زندگیتون برسین و خودتون را سرگرم کنید.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل
بدبيني به همسر,  بدبيني در زندگي,  بدبيني و شك,  بدبيني مرد به زن,  بدبيني چيست,  بدبيني شديد,  بدبيني در رابطه,  بدبيني به شوهر,  بدبيني و درمان آن,  درمان بدبيني,  بدبيني و شك,  بدبيني و درمان آن,  بدبيني و درمان,  بدبيني و خوش بيني,  شكاكي و بدبيني,  بيماري شك و بدبيني,  درمان شك و بدبيني,  سوءظن و بدبيني در مردان,  من ما كنتي تكوني,  من و تو,  من انت,  من فضلك,  من سيربح المليون,  مناسك الحج,  من الوزارات,  منتخب مصر,  منتدى الجلفة,  مناسك العمرة,  موضوع,  موضوع تعبير,  موضوع تعبير عن حب الوطن,  موضوع تعبير عن العمل,  موضوع تعبير عن العلم,  موضوع عن الام,  موضوع عن النظافة,  موضوع للنقاش,  موضوع تعبير عن التعاون,  موضوع عن الاخلاق,  

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)