نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: بهش بگم یا نه؟

2564
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش بگم یا نه؟

سلام
    پسری هستم 22 ساله که یه دختر خاله دارم که چند ماه از من کوچکتره ما از بچگی با هم بزرگ شدیم و من از همون موقع دوسش
    داشتم و البته اونم.وقتی 18 ساله بودیم پسر یکی از خاله های دیگم رفت خواستگاری ولی اون به خاطر من قبول نکرد
    من هم چون هم خیلی سنم پایین بود هم درس داشتم هم پول نداشتم و تو یه خانواده روستایی بودم احتمال اینکه
    بتونم خانوادم رو راضی کنم برن خواستگاری کم بود بهش گفتم صب کن بعد از کنکور اگه رتبه خوبی بیارم میتونم راضیشون کنم
    اونم قبول کرد.وقتی کنکور دادم به خاطر مسائلی که پیش اومد رتبه خوب نشد و نتونستم اون چیزی که میخواستم قبول بشم
    گذشت و اون پسر خالم هم رفت با یکی دیگه ازدواج کرد.بعد از چند ماه یه روز داداش همون پسر خالم زنگ زد
    بهم گفت میخوام برم خواستگاری همون دختر خاله!پرسید تو میخوایش یانه؟(که دختر خالم خواسته بود ازش و بعد از دوساله بهم گفت) منم که دیگه امیدی نداشتم که کاری پیدا کنم و معلوم نبود چی پیش میاد
    و البته متاسفانه فک میکردم همه چیز به پول بستگی داره برا همین گفتم نه!دروغ گفتم که شاید اون بتونه خوشبخت بشه
    ولی اشتباه کردم که یه طرفه قضاوت کردم الان هنوز بعد از دوساله و نیم که عقد کردن باهم مشکل دارن و من فک میکنم دختره آموز تو فکر منه
    منم که الان بیشتر از قبل دوسش دارم چون چیزای دیگه ای درموردش فهمیدم و البته هیچوقت سعی نکردم باعث بشم طلاق بگیرند و برعکس سعی کردم رابطشون با هم بهتر بشه
    ولی آیا کار درستی دارم میکنم؟
    نباید بهش بگم هنوز دوسش دارم؟بگم یا نگم؟
    کمک کنم به طلاقشون یا دوام ازدواجشون؟
    ویرایش توسط Imannabi : 08-30-2016 در ساعت 09:39 AM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    تشکر شده 5,759 بار در 1,860 پست
    میزان امتیاز
    12

پاسخ : بهش بگم یا نه؟

سلام

همه زن و شوهرها اوایل عقد یا نامزدی مطمنا باهم مشکل دارن چون هنوز باهم اونطور که باید صمیمی نشدن و دارن همو میشناسن

دوم اینکه اون خانم الان شوهر داره و بهتره که فکرشو از سرت بیرون کنی چرا که فکر کردن به دختر متاهل گناهه

سوم اینکه به هیچ وجه به هیچ وجه ابراز علاقه نکن و بزار اون خانم تلاش کنه برای درست کردن رابطش و بی خودی درگیر احساس شما نشه

اگه واقعا خوشبختیش رو می خوای زندگیت رو بکن و دست از ابراز علاقه بردار

چون اگر ابراز علاقه کنی و اون خانم رو احساساتی کنی ممکنه یه زندگی رو خراب کنی پس اینکارو نکن

شما سنی نداری در اینده مطمنا دختری مناسب پیدا میکنی و ازدواج میکنی

موفق باشی
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

صلح جهانی کاری انجام دهید ؟

به خانه بروید و به خانواده تان
    عشق بورزید

3. کاربران زیر از سمیراه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

آره دقیقا منم به همین دلیل تا حالا سعی کردم ازش دور باشم چون میشناسمش و میدونم اگه بهش بگم هرچند اولش انکار میکنه ولی حتما طلاق میگیره
    ولی درمورد این که گفتین اوایل ازدواجشون باید بگم خیلی هم اوایل نیست الان دوسال و نیم ازش میگذره
    و درمورد فرد مناسب من هم باید بگم که شک دارم چون الان سه ساله که دانشجو اهوازم که بیشتر از چند هزار دختر
    از همه نوع و نمونه هست ولی من به هیچکدوم هیچ وقت نتونستم هیچ حسی پیدا کنم اتفاقا برای فراموش کردن دختر خالم خیلی سعی کردم ولی نشد که بدتر هم شد

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط Imannabi نمایش پست ها
    آره دقیقا منم به همین دلیل تا حالا سعی کردم ازش دور باشم چون میشناسمش و میدونم اگه بهش بگم هرچند اولش انکار میکنه ولی حتما طلاق میگیره
    ولی درمورد این که گفتین اوایل ازدواجشون باید بگم خیلی هم اوایل نیست الان دوسال و نیم ازش میگذره
    و درمورد فرد مناسب من هم باید بگم که شک دارم چون الان سه ساله که دانشجو اهوازم که بیشتر از چند هزار دختر
    از همه نوع و نمونه هست ولی من به هیچکدوم هیچ وقت نتونستم هیچ حسی پیدا کنم اتفاقا برای فراموش کردن دختر خالم خیلی سعی کردم ولی نشد که بدتر هم شد
    خب چند سال اول معنی همون اوایل ازدواج رو میده ولی حتی اگر 10 سال از ازدواجشون بگذره و بازهم مشکل داشته باشن

بازم به شما ارتباطی پیدا نمیکنه دونفر دیگه تشکیل زندگی دادن پس خودشون هم باید مشکلاتشون رو حل کنن

اون خانوم هم حتما علاقه داشته که ازدواج کرده

ازدواج که لباس خریدن نیست به این راحتی طلاق بگیره بیاد سمت شما لطفا ازین فکرها بیاید بیرون

چون ذهنتون درگیر اون خانومه که بشدت کار اشتباهیه

اشکالی نداره بالاخره حل میشه مطمن باش راه حلش این نیست که به اون خانم ابراز علاقه کنی

پسر فهمیده ای هستی از صحبتهات مشخص کاملا

امیدوارم بتونی ذهنتو منحرف کنی و شخصی رو که باب میلت هست پیدا کنی

خوشبخت باشی
    ویرایش توسط سمیراه : 08-30-2016 در ساعت 10:00 AM
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

متشکرم
    فقط اگه اشکال نداشته باشه میخواستم سن و تحصیلات شما رو بدونم

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

متشکرم
    فقط اگه اشکال نداشته باشه میخواستم سن و تحصیلات شما رو بدونم

من 24 سالمه متاهل هستم و لیسانس نقاشی دارم و البته کتابهای زیادی راجب علم روانشناسی خوندم.
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30623
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون
    فقط میخواستم مطمئن بشم باکسی دارم حرف میزنم که تجربش از خودم بیشتر هست

9. کاربران زیر از Imannabi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    19153
    تشکـر
    1,726
    میزان امتیاز
    12

ممنون
    فقط میخواستم مطمئن بشم باکسی دارم حرف میزنم که تجربش از خودم بیشتر هست
    من فقط یکسری از تجربیاتم رو گفتم

البته اگر مشاوره تخصصی می خواید
    میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864
    ویرایش توسط سمیراه : 08-30-2016 در ساعت 10:23 AM
    امضای ایشان
    آیا دوست دارید برای

عشق بورزید

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30613
    تشکـر
    116
    تشکر شده 75 بار در 46 پست
    میزان امتیاز
    8

منم موافقم به هیچ وجه ابراز علاقه نکن مطمن باش دختره طلاق نمیگیره بخاطرت ولی زندگیش خراب میشه امیدوارم به ارامش برسی و بتونی فراموشش کنی

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28860
    تشکـر
    135
    تشکر شده 155 بار در 105 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام.
    دوست عزیز من هم با نظر دوستان موافقم٬ شما مطمئن باش در این مورد نظر هر کسی رو که جویا بشی بر این نکته تاکید داره که از اون خانوم فاصله بگیری.

هر حرف و رفتار شما در برابر اون خانوم در شرایطی که با همسرش مشکل هم داره باعث جریحه دار شدن احساساتش میشه به طوری که در تصمیمات زندگی و رفتارش در قبال همسرش تاثیر میزاره.

به عنوان یه خانوم متاهل و کسی که تجربه زندگی مشترک داره میخوام بگم که مطمئن باش هیچ وقت هیچ آدمی حتی پدر و مادر هم نمیتونه در مورد مشکلات و مسائل زندگی و زناشویی یک زن و شوهر نظر بده.

اون چیزی که شما از بیرون میبینی و میشنوی متفاوت با واقعیته.

جزییات روابط زناشویی پیچیده تر از اونیه که شما با قطعیت در موردش نظر بدید.

ضمنا اگر هم فرض کنیم اون خانوم صد در صد با همسرش مشکل داره بازم شما نباید هیچ حرفی بزنید چون اینکار در شرایطی که اون خانوم شوهر داره چیزی جز رنج و عذاب براش به وجود نمیاره٬ از طرفی با شوهرش مشکل داره و از طرف دیگه مطمئنا به شما وابسته میشه. اونوقت نه میتونه مشکلشو حل کنه و نه میتونه شما رو داشته باشه. و این برای یک زن یعنی یک برزخ جهنمی.

من برداشتم از حرفای شما این بود که شاید چون فک میکنید اون خانوم مشکل داره و احتمالا بخواد جدا بشه شما علاقتونو مطرح کنید تا اون خانوم مصمم تر تصمیمشو بگیره تا باهاش ازدواج کنید.
    نمیدونم برداشتم درسته یا نه ولی اگه اینطوره بازم شما به هیچ وجه هیچ اقدامی نکنید و به زندگی خودتون ادامه بدید و فقط خوشبختی اون خانوم رو از خدا بخواید.
    اگر خدا نخواست و به هر دلیلی از هم جدا شدن اونوقت شما تازه میتونی به این فک کنی و تصمیم بگیری که بری به سمتش و علاقتو مطرح کنی یا نه!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد