مشاور
تبلیغات مشاور

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 20 از 49

موضوع: خواستگار ندارم

1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    تشکر شده 20 بار در 18 پست
    سیستم عامل و مرورگر

Unhappy خواستگار ندارم

من با ۲۵ سال سن تو یه شهر بزرگ با خانواده ای از لحاظ فرهنگی خوب و اقتصادی متوسط و از نظر تحصیلات دانشجوی ارشد و شاغل هستم از نظر تیپ و قیافه هم متوسط هستم خواستگار ندارم
    خیلی احساس تنهایی میکنم بدجور ناامید شدم فکر میکنم قراره هیچ وقت ازدواج نکنم وقتی میبینم همه هم سن هام ازدواج کردن یا لااقل چندین تا خواستگار دارن
    همه اینا رو هم تو دلم میریزم خجالت میکشم به کسی بگم
    اگه یکی بپرسه خواستگار مگه نداری که شوهر نمیکنی کلی ناراحت میشم مجبور میشم دروغ بگم در صورتی که از دروغ متنفرم
    حتی نمیتونم با مادرم درد و دل کنم چون هم ناراحت میشه هم موقعی که بحثمون میشه همین موضوع رو کلی سرزنش بهم میزنه که کسی از تو خوشش نمیاد
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.66
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,165 بار در 2,944 پست
    سیستم عامل و مرورگر

پاسخ : خواستگار ندارم

سلام
    اینجور نیست ک برای شما خواستگاری نباشه
    با این چیزایی ک شما گفتین خوب خیلیا درحدی نیستن ک با شما وصلت کنن و اگه به خواستگاریتون هم بیان ممکنه خانواده و یا خودتون ردشون کنین...نگران نباش دختر خوب
    بعضی از خواستگارا بهتره نیان
    مهم اون اصل کاری هست ک مطمین باشه تو بهترین لحظه پیداش میشه و اونوقت هست ک حسرت میخوری روزهای قشنگ زندگیت را چطور خراب کردی
    سعی کن برای خودت تایم تفریح و حضور تو جمع بزاری و همیشه ی دختر شاد و سرزنده و درعین حال سرسنگین باشین
    هرکسی درمورد ازدواج نکردن بهتون گفت بهش بگین من برنامه زندگی خودم را دارم.
    موفق باشی رفیق

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    اینجور نیست ک برای شما خواستگاری نباشه
    با این چیزایی ک شما گفتین خوب خیلیا درحدی نیستن ک با شما وصلت کنن و اگه به خواستگاریتون هم بیان ممکنه خانواده و یا خودتون ردشون کنین...نگران نباش دختر خوب
    بعضی از خواستگارا بهتره نیان
    مهم اون اصل کاری هست ک مطمین باشه تو بهترین لحظه پیداش میشه و اونوقت هست ک حسرت میخوری روزهای قشنگ زندگیت را چطور خراب کردی
    سعی کن برای خودت تایم تفریح و حضور تو جمع بزاری و همیشه ی دختر شاد و سرزنده و درعین حال سرسنگین باشین
    هرکسی درمورد ازدواج نکردن بهتون گفت بهش بگین من برنامه زندگی خودم را دارم.
    موفق باشی رفیق
    ممنون از پاسخگوییت
    میدونی یه جورایی دلگرم کننده بود اگه هیچ وقت هیچ کی حتی خوب نیومد چی؟

5. Top | #4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    4.66
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,165 بار در 2,944 پست
    سیستم عامل و مرورگر

تمام این دوران را یجورایی پشت سر گذاشتم
    با این تفاوت ک من خواستگارایی داشتم ک با اومدنشون فقط باعث اعصاب خوردیم میشدن و من کلی حرص میخوردم از دست شون

تااینکه داشتم از ازدواج زده میشدم
    درست در همان موقع اونی ک دقیقا همونی بود ک میخواستم از لحاظ خانواده و اخلاقی و ظاهری از راه رسید...
    اصلا نگران نباش شما لایق ی فرد در شان خودتون هسین و مطمین بشین تو بهترین وقتش میاد سراغتون
    و خداراشکر کنید ک خواستگارهای بی ارزش نمیان و اعصابتون را خورد نمیکنن‌..

6. Top | #5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    35
    تشکر شده 117 بار در 85 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel

نقل قول نوشته اصلی توسط E.m1993 نمایش پست ها
    من با ۲۵ سال سن تو یه شهر بزرگ با خانواده ای از لحاظ فرهنگی خوب و اقتصادی متوسط و از نظر تحصیلات دانشجوی ارشد و شاغل هستم از نظر تیپ و قیافه هم متوسط هستم خواستگار ندارم
    خیلی احساس تنهایی میکنم بدجور ناامید شدم فکر میکنم قراره هیچ وقت ازدواج نکنم وقتی میبینم همه هم سن هام ازدواج کردن یا لااقل چندین تا خواستگار دارن
    همه اینا رو هم تو دلم میریزم خجالت میکشم به کسی بگم
    اگه یکی بپرسه خواستگار مگه نداری که شوهر نمیکنی کلی ناراحت میشم مجبور میشم دروغ بگم در صورتی که از دروغ متنفرم
    حتی نمیتونم با مادرم درد و دل کنم چون هم ناراحت میشه هم موقعی که بحثمون میشه همین موضوع رو کلی سرزنش بهم میزنه که کسی از تو خوشش نمیاد
    برا چی سرزنش کنن؟ مگه چه مشکلی دارین؟

7. Top | #6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    842
    تشکر شده 525 بار در 397 پست
    سیستم عامل و مرورگر

اینجا اسمش فروم مشاوره هست اما ممکنه نظرایی که میبینین کمکی بههون نکنه کاربرایی که متخصص باشن تو این ضمینه 3-4 نفر بیشتر نیستند و همچنین آدمای افسرده ، مریض عقده ای و ... هم وجود دارند پس توصیه می کنم انتظار هر واکنشی رو از افراد مختلف داشته باشین و هر حرفی رو جدی نگیرین!
    ویرایش توسط آرش67 : 09-19-2017 در ساعت 03:43 AM
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

8. Top | #7

دلنوشته کاربر
    خدا همین نزدیکی هاست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.88
    تشکـر
    52
    تشکر شده 36 بار در 31 پست
    سیستم عامل و مرورگر

..........
    ویرایش توسط کیفسان : 09-20-2017 در ساعت 08:42 PM
    همیشه راهی وجود دارد

9. Top | #8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط کیفسان نمایش پست ها
    سلام عزیزم منم قیافه م مشکلی نداره،تحصیلاتم سطح بالاس،خونواده خوب دارم و کلی ویژگی خوب و پنج سال از تو بزرگترم و خواستگار ندارمو عین خیالمم نیست،طرز رفتار آدم باعث میشه خواستگار داشته باشه یا نداشته باشه،مهمونیایی که میری جمع هایی که میری محیطایی که هستی،اینا همشون تو این مورد تاثیر گذارن،مطمان باشید تا حالا خودتون نخواستین که خواستگار داشته باشین و اینو به اطرافیانتون منتقل کردین،خدا تو قرآن میگه که ازدواج و مرگ رو تو بهترین موقعیت نصیب میکنم ،حتما فعلا وقتش نرسیده
    یعنی شما خودتون نخواستین؟

10. Top | #9

دلنوشته کاربر
    خدا همین نزدیکی هاست
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.88
    تشکـر
    52
    تشکر شده 36 بار در 31 پست
    سیستم عامل و مرورگر

یعنی شما خودتون نخواستین؟
    ........
    ویرایش توسط کیفسان : 09-20-2017 در ساعت 08:41 PM
    همیشه راهی وجود دارد

11. Top | #10

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.56
    تشکـر
    4,087
    تشکر شده 9,758 بار در 4,824 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax

البته اینکه چرا برخی از دخترها دیر ازدواج می کنن یه دلیلش می تونه این باشه که خواستگاری نداشتن و یا دست کم خواستگار مناسبی اون طور که باید و شاید و مناسب حالشون بوده براشون نیومده ولی خب انکار هم نمیشه کرد که معدود دخترانی هم هستن که خودشون نخواستن این کار رو انجام بدن ( حالا به هر علتی که بوده )
    ولی برای اونایی که خواستگار نداشتن خب یه دلیل ساده اش می تونه این باشه که پسر مناسب این دختر خانوم در بین اطرافیان و فامیل وجود نداشته

1- وقتی سن پسرها بالا میره توقعاتشون هم بیشتر می شه و دیگه راضی به ازدواج باهر دختری نمیشن !
    2- دیدن این همه خانوم های خوشگل و مانکن از ماهواره و اینترنت انتظارات پسرها رو خیلی بالا می بره
    3- وقتی سن دخترها از یه مرحله ای بالاتر میره دیگه تعداد پسرهایی که می تونن خواستگار اونا باشن کم میشه
    4- غرق شدن دخترها در درس و تحصیل و کار باعث میشه که دنبال شوهر نباشن و کسی هم اونا را خواستگاری نکنه
    5- پسرها بخاطر دیدن دخترهای خیلی متنوع ممکنه چهره و اندام شما رو نپسندن
    6- گاهی هم مشکل از قیافه شما نیست و پسرها به علت شرایط بهتری که دخترهای دیگه دارن سراغ اونا میرن من یه همکاری داشتم که همش دنبال خانومی بود که شاغل باشه و پول دربیاره !
    7- وقتی دختری خواستگار نداره ربطی به قضا و سرنوشت و اینجور چیزها نداره با دعا کردن و نذر و نیاز هم درست نمیشه بنظرم بهتره فعالیت های اجتماعی انجام بده و خودش بره و یه نفر را پیدا کنه و بقول معروف تور کنه !
    8- سخت گیری والدین دخترها باعث می شه که خواستگارهای احتمالی گاهی جرات پاجلو گذاشتن رو نداشته باشن .
    9- دخترها نباید زیاد روی چهره ظاهری مرد سخت گیری کنند مردها باید ویژگیهای دیگری داشته باشن
    10- ساده لباس پوشیدن و آرایش نکردن باعث میشه که دخترها توجه هیچ پسری رو جلب نکنن . آسمون زمین بیاد همه مردها بصری اندیعنی به چهره و اندام و لباس زن خیلی اهمیت میدن .
    11- شما اگر توی خانه بشینید و برون نروید خدا از آسمان برای شما خواستگار نمی فرستد حداقل به یه استخر زنونه برید شاید مادر و یا خواهر یکی از این پسرها شما رو و دید برای پسرش خواستگاری کرد!
    12- اعتقاد به قسمت و سرنوشت و اینجور خرافات رو کنار بذارید اینکه خدا یک نفر رو برای ما انتخاب کرده که نمی توانیم با غیر او ازدواج کنیم عقیده چرندیه
    13- دخترا باید سعی کنن که با رفتارشون بطور غیر مستقیم پسرها رو به سمت خودشون بکشن به شکلی که علاقه جدی شکل بگیره و بیان خواستگاری نه اینکه فقط وعده و وعید دروغ باشه برای فریب دخترها
    14- هیچ ایرادی ندارد که یکی از عکسهای با وقار خود را از طریق اس ام اس یا ایمیل برایش بفرستید و از او هم بخواهید که عکسش را برای شما بفرستد وقتی چند عکس را مقایسه کنید می توانید تصویر نسبتاً واقعی از وی بدست آورید اگه تا اینجای کار چهره اش برای شما قابل قبول بود و شما هم برای او همین حالت رو داشتین می تونید به رابطه به شکلی جدی تر ادامه بدین و آشنایی بیشتری با هم پیدا کنید
    15- شیوه و اندازه ارتباط باپسر : دخترها نباید درارتباط با پسرها خیلی بسته و دگم عمل کنند و هیپ انعطافی نشون ندن و به اصطلاح طرف رو فراری بدن و نباید هم از اون طرف بام بیفتن پائین و و ذوق زده بشن و سریع پیش برن که خودشون رو بی ارزش کنن
    16- بیخود و بی جهت خواستگارهای خوب را بی خودی رد نکنید : اینو بدونید که ادم بی عیب و نقص پیدا نمیشه . بقول شاعر :
    هر گلی علت و عیبی دارد ..... گل بی علت و بی عیب خداست /
    تازه اگه این نفری که مقابل شماست گل باشه اگه از همون اولش خار باشه که دیگه هیچ... یادتون باشه که برخی عیب های قابل تحمل هم زندگی رو به هم نمی ریزه

17- زمان بسرعت می گذرد : یه فرق اساسی دخترها و پسرها اینه که پسرها در هر زمانی و هر سنی این امکان براشون هست که به خواستگاری یه دختر یا زن برن ولی دخترها این امکان رو ندارن که به خواستگاری پسر برن ویا حتی نمی تونن فرصت ازدواج با مرد بیوه رو آزمایش کنن . به همین جهت نباید بذارن سن شون از یه حدی فراتر بره . چاره ای نیست گاهی باید سبک و سنگین کرد بعضی وقتها گذشتن از منافع برای فرار از ضررهای بیشتر قابل توجیهه شاید این آقایی که سر راه شما قرار گرفته بهترین گزینه شما نباشه ولی دست کم از نظر عقلی ممکنه یکی از گزینه های مناسب موجود بر اساس شرایط شما باشه . اگه شما یه دختر سن بالا هستین این احتمال وجود داره که تا آخر عمر مجرد و تنها بمونین و به همین جهت بهتره که با فردی که تحصیلات یا شرایط ظاهری خیلی بالایی هم نداره یا حتی سالم نیست ! یا سنش خیلی بالاست ازدواج کنید یا حتی ممکنه کار به جایی بکشه که زن دوم مردی بشین که توانایی اداره دو زندگی رو داره هر چند من اینو توصیه نمی کنم چون به دردسرهاش نمی ارزه و باید فقط در شرایط خاص و با رضایت زن اول صورت بگیره ( شرایطی مثه بچه دار نشدن و از این جور چیزها ... )

18- رودربایستی رو کنار بذارین :خیلی وقتها باید ایده ال گرایی و رویا پردازی رو کنار بذارین به دوستان و آشنایان بسپرید که اگه مورد مناسبی رو سراغ دارن به شما معرفی کنن البته خیلی ها این کار رو نمی کنن شاید برای اینکه نمی خوان برای خودشون دردسر درست کنن و یا شاید هم بخاطر بخل و تنگ نظری ! ولی بهرحال شاید یه نفر پیدا بشه که واقعاً دلسوز و خیر باشه و بتونه براتون کار مثبتی انجام بده

19- در همه حال رفتارهای خوب داشته باشید : خیلی از دخترها فقط هنگامی که در ارتباط با پسری هستند رفتارشان خوب و معقول میشه ولی باید بدونید که در همه حال بهتره که خوش برخورد باشین شاید این خانومی که کمکش کردین که زنبیل خریدش رو به مقصد برسونه مادر همون پسری باشه که می تونه گزینه خوبی برای ازدواج شما باشه باور کنید خیلی از ازدواج های موفق این طوری صورت گرفته . مادرم خیلی ازوقتها از دخترهایی برای من حرف می زنه که به هنگام خرید با کارت اعتباری کمکش کردن و یا وقتی می خواسته برگرده خونه با ماشین اشون اونو رسوندن و این می تونه شروع یک رابطه جدی و صمیمی باشه که در نهایت منجر به ازدواج می شه

20- حضور آراسته در مجالس زنانه : توصیه من اینه که در محافل و مجالس زنانه و با لباسی باوقار شرکت کنید . این به شناسایی شما به دیگران کمک می کنه

21- استفاده از فناوری مدرن : تو این دیار مردم از فناوری های مدرن به نحو مطلوب و درست استفاده نمی کنند مثلا شبکه اینترنت می تونه مکان خوبی برای همسر یابی باشه الان رو سایت که بری می بینی از دور افتاده ترین نقاط سیبری دخترا مشخصات خودشون رو همراه عکس و تفصیلات در یک صفحه گذاشتن روی شبکه و همه می تونن اونا را ببینن چرا تو ایران این چیزا نیست و این رو بد می دونن . تازه معدود کسانی هم که تو این سایت ها هستن از خودشون عکسی نذاشتن ! مثلاً دخترای روسی و اکرایئنی سایتهای همسریابی دارند به همین جهت دخترا باید از این محیط فقط به اندازه اشنایی اولیه استفاده کند ولی یادتون باشه که اشنایی و ارتباط رو به خواستگاری موکول کنید
    -مراجعه به سایتهای همسریابی باعث خفت و خواری دختر نیست چون به معنی عیب دار بودنش نیست بلکه شاید برای اینه که مورد مناسبش به خواستگاریش نیامده و می خواهد بیشتر شناخته شود تا فرد مناسبش رو پیدا کنه پسرانی هم که از طریق سایتهای همسریابی مراجعه می کنند مشکل دار و بی عرضه نیستند چون گاهی وقت ها در دور و بر خود کسی را پیدا نکرده اند یا اینکه شاید خونواده آنها این کار را نکرده است یا سلیقه خونواده را قبول نداشته اند یا اینکه فکر می کنند ممکن است بتوانند از طریق اینترنت مورد بهتری پیدا کنند
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

12. Top | #11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    البته اینکه چرا برخی از دخترها دیر ازدواج می کنن یه دلیلش می تونه این باشه که خواستگاری نداشتن و یا دست کم خواستگار مناسبی اون طور که باید و شاید و مناسب حالشون بوده براشون نیومده ولی خب انکار هم نمیشه کرد که معدود دخترانی هم هستن که خودشون نخواستن این کار رو انجام بدن ( حالا به هر علتی که بوده )
    ولی برای اونایی که خواستگار نداشتن خب یه دلیل ساده اش می تونه این باشه که پسر مناسب این دختر خانوم در بین اطرافیان و فامیل وجود نداشته

1- وقتی سن پسرها بالا میره توقعاتشون هم بیشتر می شه و دیگه راضی به ازدواج باهر دختری نمیشن !
    2- دیدن این همه خانوم های خوشگل و مانکن از ماهواره و اینترنت انتظارات پسرها رو خیلی بالا می بره
    3- وقتی سن دخترها از یه مرحله ای بالاتر میره دیگه تعداد پسرهایی که می تونن خواستگار اونا باشن کم میشه
    4- غرق شدن دخترها در درس و تحصیل و کار باعث میشه که دنبال شوهر نباشن و کسی هم اونا را خواستگاری نکنه
    6- گاهی هم مشکل از قیافه شما نیست و پسرها به علت شرایط بهتری که دخترهای دیگه دارن سراغ اونا میرن من یه همکاری داشتم که همش دنبال خانومی بود که شاغل باشه و پول دربیاره !
    7- وقتی دختری خواستگار نداره ربطی به قضا و سرنوشت و اینجور چیزها نداره با دعا کردن و نذر و نیاز هم درست نمیشه بنظرم بهتره فعالیت های اجتماعی انجام بده و خودش بره و یه نفر را پیدا کنه و بقول معروف تور کنه !
    8- سخت گیری والدین دخترها باعث می شه که خواستگارهای احتمالی گاهی جرات پاجلو گذاشتن رو نداشته باشن .
    9- دخترها نباید زیاد روی چهره ظاهری مرد سخت گیری کنند مردها باید ویژگیهای دیگری داشته باشن
    10- ساده لباس پوشیدن و آرایش نکردن باعث میشه که دخترها توجه هیچ پسری رو جلب نکنن . آسمون زمین بیاد همه مردها بصری اندیعنی به چهره و اندام و لباس زن خیلی اهمیت میدن .
    11- شما اگر توی خانه بشینید و برون نروید خدا از آسمان برای شما خواستگار نمی فرستد حداقل به یه استخر زنونه برید شاید مادر و یا خواهر یکی از این پسرها شما رو و دید برای پسرش خواستگاری کرد!
    12- اعتقاد به قسمت و سرنوشت و اینجور خرافات رو کنار بذارید اینکه خدا یک نفر رو برای ما انتخاب کرده که نمی توانیم با غیر او ازدواج کنیم عقیده چرندیه
    13- دخترا باید سعی کنن که با رفتارشون بطور غیر مستقیم پسرها رو به سمت خودشون بکشن به شکلی که علاقه جدی شکل بگیره و بیان خواستگاری نه اینکه فقط وعده و وعید دروغ باشه برای فریب دخترها
    14- هیچ ایرادی ندارد که یکی از عکسهای با وقار خود را از طریق اس ام اس یا ایمیل برایش بفرستید و از او هم بخواهید که عکسش را برای شما بفرستد وقتی چند عکس را مقایسه کنید می توانید تصویر نسبتاً واقعی از وی بدست آورید اگه تا اینجای کار چهره اش برای شما قابل قبول بود و شما هم برای او همین حالت رو داشتین می تونید به رابطه به شکلی جدی تر ادامه بدین و آشنایی بیشتری با هم پیدا کنید
    15- شیوه و اندازه ارتباط باپسر : دخترها نباید درارتباط با پسرها خیلی بسته و دگم عمل کنند و هیپ انعطافی نشون ندن و به اصطلاح طرف رو فراری بدن و نباید هم از اون طرف بام بیفتن پائین و و ذوق زده بشن و سریع پیش برن که خودشون رو بی ارزش کنن
    16- بیخود و بی جهت خواستگارهای خوب را بی خودی رد نکنید : اینو بدونید که ادم بی عیب و نقص پیدا نمیشه . بقول شاعر :
    تازه اگه این نفری که مقابل شماست گل باشه اگه از همون اولش خار باشه که دیگه هیچ... یادتون باشه که برخی عیب های قابل تحمل هم زندگی رو به هم نمی ریزه

17- زمان بسرعت می گذرد : یه فرق اساسی دخترها و پسرها اینه که پسرها در هر زمانی و هر سنی این امکان براشون هست که به خواستگاری یه دختر یا زن برن ولی دخترها این امکان رو ندارن که به خواستگاری پسر برن ویا حتی نمی تونن فرصت ازدواج با مرد بیوه رو آزمایش کنن . به همین جهت نباید بذارن سن شون از یه حدی فراتر بره . چاره ای نیست گاهی باید سبک و سنگین کرد بعضی وقتها گذشتن از منافع برای فرار از ضررهای بیشتر قابل توجیهه شاید این آقایی که سر راه شما قرار گرفته بهترین گزینه شما نباشه ولی دست کم از نظر عقلی ممکنه یکی از گزینه های مناسب موجود بر اساس شرایط شما باشه . اگه شما یه دختر سن بالا هستین این احتمال وجود داره که تا آخر عمر مجرد و تنها بمونین و به همین جهت بهتره که با فردی که تحصیلات یا شرایط ظاهری خیلی بالایی هم نداره یا حتی سالم نیست ! یا سنش خیلی بالاست ازدواج کنید یا حتی ممکنه کار به جایی بکشه که زن دوم مردی بشین که توانایی اداره دو زندگی رو داره هر چند من اینو توصیه نمی کنم چون به دردسرهاش نمی ارزه و باید فقط در شرایط خاص و با رضایت زن اول صورت بگیره ( شرایطی مثه بچه دار نشدن و از این جور چیزها ... )

18- رودربایستی رو کنار بذارین :خیلی وقتها باید ایده ال گرایی و رویا پردازی رو کنار بذارین به دوستان و آشنایان بسپرید که اگه مورد مناسبی رو سراغ دارن به شما معرفی کنن البته خیلی ها این کار رو نمی کنن شاید برای اینکه نمی خوان برای خودشون دردسر درست کنن و یا شاید هم بخاطر بخل و تنگ نظری ! ولی بهرحال شاید یه نفر پیدا بشه که واقعاً دلسوز و خیر باشه و بتونه براتون کار مثبتی انجام بده

19- در همه حال رفتارهای خوب داشته باشید : خیلی از دخترها فقط هنگامی که در ارتباط با پسری هستند رفتارشان خوب و معقول میشه ولی باید بدونید که در همه حال بهتره که خوش برخورد باشین شاید این خانومی که کمکش کردین که زنبیل خریدش رو به مقصد برسونه مادر همون پسری باشه که می تونه گزینه خوبی برای ازدواج شما باشه باور کنید خیلی از ازدواج های موفق این طوری صورت گرفته . مادرم خیلی ازوقتها از دخترهایی برای من حرف می زنه که به هنگام خرید با کارت اعتباری کمکش کردن و یا وقتی می خواسته برگرده خونه با ماشین اشون اونو رسوندن و این می تونه شروع یک رابطه جدی و صمیمی باشه که در نهایت منجر به ازدواج می شه

20- حضور آراسته در مجالس زنانه : توصیه من اینه که در محافل و مجالس زنانه و با لباسی باوقار شرکت کنید . این به شناسایی شما به دیگران کمک می کنه

21- استفاده از فناوری مدرن : تو این دیار مردم از فناوری های مدرن به نحو مطلوب و درست استفاده نمی کنند مثلا شبکه اینترنت می تونه مکان خوبی برای همسر یابی باشه الان رو سایت که بری می بینی از دور افتاده ترین نقاط سیبری دخترا مشخصات خودشون رو همراه عکس و تفصیلات در یک صفحه گذاشتن روی شبکه و همه می تونن اونا را ببینن چرا تو ایران این چیزا نیست و این رو بد می دونن . تازه معدود کسانی هم که تو این سایت ها هستن از خودشون عکسی نذاشتن ! مثلاً دخترای روسی و اکرایئنی سایتهای همسریابی دارند به همین جهت دخترا باید از این محیط فقط به اندازه اشنایی اولیه استفاده کند ولی یادتون باشه که اشنایی و ارتباط رو به خواستگاری موکول کنید
    -مراجعه به سایتهای همسریابی باعث خفت و خواری دختر نیست چون به معنی عیب دار بودنش نیست بلکه شاید برای اینه که مورد مناسبش به خواستگاریش نیامده و می خواهد بیشتر شناخته شود تا فرد مناسبش رو پیدا کنه پسرانی هم که از طریق سایتهای همسریابی مراجعه می کنند مشکل دار و بی عرضه نیستند چون گاهی وقت ها در دور و بر خود کسی را پیدا نکرده اند یا اینکه شاید خونواده آنها این کار را نکرده است یا سلیقه خونواده را قبول نداشته اند یا اینکه فکر می کنند ممکن است بتوانند از طریق اینترنت مورد بهتری پیدا کنند
    خب الان با پسرهایی که فقط ظاهربین هستن چی کتر میشه کرد؟ برم هزار تا عمل کنم یا خودم رو رنگ و وارنگ کنم؟
    در ضمن الان دیگه ازدواج های سنتی اونم تو شهرهای بزرگ‌ مثل تهران خیلی کم شده الان دختر و پسر همدیگه رو میپسندن ازدواج میکنن
    کدوم مادر و خواهری با یه کمک ساده مثل حمل خرید وسایل میاد سریع بدون شناخت برای پسرش در نظر بگیره

13. Top | #12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها

خب الان با پسرهایی که فقط ظاهربین هستن چی کتر میشه کرد؟ برم هزار تا عمل کنم یا خودم رو رنگ و وارنگ کنم؟
    در ضمن الان دیگه ازدواج های سنتی اونم تو شهرهای بزرگ‌ مثل تهران خیلی کم شده الان دختر و پسر همدیگه رو میپسندن ازدواج میکنن
    کدوم مادر و خواهری با یه کمک ساده مثل حمل خرید وسایل میاد سریع بدون شناخت برای پسرش در نظر بگیره

14. Top | #13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر

سایت های همسریابی جاییه برای مسخره بازی و سواستفاده
    پس فردا خواستم به خانوادم معرفیش کنم بگم کجا باهاش اشنا شدم؟

15. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. Top | #14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    ميانگين پست در روز
    3.64
    تشکـر
    842
    تشکر شده 525 بار در 397 پست
    سیستم عامل و مرورگر

در شهر های بزرگ 25 سال سن برای دختر خیلی زیاد نیست

به نظرم اول حضور در مجالس زنانه کمک کنندس و برای بعضیها لذت بخش هم هست

دوم که اصلی ترین هست آشنایی شدن با خانمهایی که علاقه به رساندن جوونها به همدیگه دارن . راویهایی که پول میگیرند رو نمیگم منظور بعضی از خانم ها که نه به خاطر پول بلکه به خاطر علاقه یا هر چیزی خانواده ها رو بهم معرفی می کنند
    آشنا شدن با این آدما زیاد سخت نیست یکی دو جلسه هم صحبتی یه عالم خواستگار میفرستند

سوم حضور بیشتر در اجتماع مثل رفتن به باشگاه ورزشی ، حضور در بسیج ، هلال احمر و جاهایی از این دست

چهارم هم که مهمه همین کارها رو مادرتون باید انجام بده که به نظرم تاثیر گذاریش بیشتر هست
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

17. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

18. Top | #15

دلنوشته کاربر
    دلم از دنیا گرفته ... غم من مهتاب نداره
    عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    1.11
    تشکـر
    981
    تشکر شده 625 بار در 425 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Sarbezir

درود
    یه گوهر ناب همیشه گوهر نابه
    متاسفانه فرهنگ جامعه ما طوری شده که پسرا بیشتر به دنبال دختر های هرزه هستن و باعث ایجاد شدن چنین فضایی میشن
    ولی یادتون باشه شما از جمله دخترایی هستین که کیمیا و کمیاب هستین
    خیلی از پسرا هستن که دنبال دختر های پاک و کیمیا هستن
    شما هم باید از منزوی بودن دوری کنید
    توی مهمونی های خانوادگی شرکت کنید + توی محیط های زنونه + توی اجتماع
    نگرانی بیخودی هم نداشته باشید و از زندگی خود لذت ببرید
    قدر دان دانشته هایتان باشید نمیتوانید باور کنید که چه بسیار ادم هایی که به داشتن آنها ارزو مندند

19. 2 کاربران زیر از Tarah بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. Top | #16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.58
    تشکـر
    412
    تشکر شده 498 بار در 289 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

سلام با این چیزایی که تعریف کردید شما شرایط بسیار خوبی برای ازدواج دارید الان سن ازدواج بالا رفته متاسفانه انقدر شرایط زندگی سخته تا ما مردا بریم سربازی تا درس بخونیم تا کار پیدا کنیم تا پس انداز کنیم شده 40 سالمون
    بنظر من سن ازدواج دخترا تا 35 سالم رفته الان
    فعالیتتون تو اجتماع زیاد کنیدو بدونید هنوز وقتش نیست براتون و بزودی پیش میاد
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

21. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. Top | #17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.58
    تشکـر
    412
    تشکر شده 498 بار در 289 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Bitafavot

سایت های همسریابی جاییه برای مسخره بازی و سواستفاده
    پس فردا خواستم به خانوادم معرفیش کنم بگم کجا باهاش اشنا شدم؟
    کی به شما گفت تو سایت همسریابی ثبت نام کن
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

23. Top | #18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    ميانگين پست در روز
    1.38
    تشکـر
    35
    تشکر شده 117 بار در 85 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Kesel

مگه ظاهرتون چطوریه؟
    خب برا من پاکی مهمه و زیبایی
    اگر یه دختر پاک باشه و زیبایی نداشته باشه خب چجوری و به چه امیدی ازدواج کنیم؟

24. Top | #19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    مگه ظاهرتون چطوریه؟
    خب برا من پاکی مهمه و زیبایی
    اگر یه دختر پاک باشه و زیبایی نداشته باشه خب چجوری و به چه امیدی ازدواج کنیم؟
    اولا که من نگفتم زیبایی ندارم گفتم معمولیم
    دوما که شما میتونی بری با یکی که خیلی قشنگه ولی اخلاق نداره ازدواج کنی البته منظورم این نیست که هر کی قشنگه و زیباست اخلاق نداره از این جهت میگم ظاهر برای ادم تکراری میشه ولی اخلاق که میمونه

25. کاربران زیر از E.m1993 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. Top | #20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.28
    تشکـر
    2
    سیستم عامل و مرورگر

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    کی به شما گفت تو سایت همسریابی ثبت نام کن
    جناب فرخ

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)