نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: مزاحمت در مدرسه

1607
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

مزاحمت در مدرسه

سلام ، من طاها هستم و در آستانه ۱۶ سالگی هستم!
    شاید عدد کمی باشه اما با همین عدد کم کلی مشکلات داشتم توی زندگی
    از مشکلات جسمی(مشکل خونی) تا مشکلات خانوادگی(اختلاف پدر و مادر)
    طبعاً آدم ، اروم و غیر اجتماعی ای هستم !
    ظاهراً از بیان دیگران ظاهر خوبی دارم ، این دیگران البته شامل هوموسکشوال های مدرسه و کوچه و خیابون میشه!!
    به بیان رُک تر ، رنگ و پوست و مو و چِشم و ریزه میزه بودن و بی مو بودن صورت ! همه دست به دست هم دادن تا یه سری افراد بیفتن به......
    خوب من هیچ تمایلی بهشون ندارم ، تمایل من کاملاً به جنس مخالفم هست
    اما این دوستان ....!
    چطور باید با هاشون مقابله کرد؟
    اصلا نمیخوام حتی در حد شوخی هم باشه !
    آدم دعوایی ای نیستم اما رزمی کار میکنم ، اصلا دوست ندارم که از این ورزش() برای دعوا استفاده کنم!
    چطور مقابله کنم؟
    داد زدم
    اخم کردم
    چَپ چَپ نگاه کردم
    تهدید به گفتن به اولیا مدرسه کردم
    اما خوب همون طور که احتمالا میدونید جلوی مرد ها رو نمیشه تو این موارد گرفت !!!

من چطور رفتار کنم که دست از سرم بردارن !!
    _______
    •این هم برای اون دسته از آدمایی که حال و هوای مشابه به این همکلاسی های من دارن : چه باور کنید و چه باور نکنید ، نه منِ به قول شما سفید مفید و نه زشت ترین آدم دنیا هیچ دخالتی توی صورت خودشون نداشتن ! همش به یه سری ژن مربوطه!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : مزاحمت در مدرسه

نقل قول نوشته اصلی توسط طاها_۸۱ نمایش پست ها
    سلام ، من طاها هستم و در آستانه ۱۶ سالگی هستم!
    شاید عدد کمی باشه اما با همین عدد کم کلی مشکلات داشتم توی زندگی
    از مشکلات جسمی(مشکل خونی) تا مشکلات خانوادگی(اختلاف پدر و مادر)
    طبعاً آدم ، اروم و غیر اجتماعی ای هستم !
    ظاهراً از بیان دیگران ظاهر خوبی دارم ، این دیگران البته شامل هوموسکشوال های مدرسه و کوچه و خیابون میشه!!
    به بیان رُک تر ، رنگ و پوست و مو و چِشم و ریزه میزه بودن و بی مو بودن صورت ! همه دست به دست هم دادن تا یه سری افراد بیفتن به......
    خوب من هیچ تمایلی بهشون ندارم ، تمایل من کاملاً به جنس مخالفم هست
    اما این دوستان ....!
    چطور باید با هاشون مقابله کرد؟
    اصلا نمیخوام حتی در حد شوخی هم باشه !
    آدم دعوایی ای نیستم اما رزمی کار میکنم ، اصلا دوست ندارم که از این ورزش() برای دعوا استفاده کنم!
    چطور مقابله کنم؟
    داد زدم
    اخم کردم
    چَپ چَپ نگاه کردم
    تهدید به گفتن به اولیا مدرسه کردم
    اما خوب همون طور که احتمالا میدونید جلوی مرد ها رو نمیشه تو این موارد گرفت !!!

من چطور رفتار کنم که دست از سرم بردارن !!
    _______
    •این هم برای اون دسته از آدمایی که حال و هوای مشابه به این همکلاسی های من دارن : چه باور کنید و چه باور نکنید ، نه منِ به قول شما سفید مفید و نه زشت ترین آدم دنیا هیچ دخالتی توی صورت خودشون نداشتن ! همش به یه سری ژن مربوطه!!
    سلام
    والا درمورد ظاهرکه نمی شه کاریش کرد اما به نظرم ازاین به بعد توی رفتاراتون بااینجور آدما جدی تروخشن برخورد کنید البته نه اینکه بگیرید بزنیدشون نه، درحدی که جایگاه خودشونو بفهمن وتوی حرف زدن باهاشون هم محکم وقاطعانه باشه وتاجایی که می تونید باصدای آروم نباشه داد زدن هم نه.اگر لازم شد ازتوانایی رزمیتون هم استفاده کنید.تامی تونید هم ازشون دوری کنید ودرصورت اصرارشون وایجاد مزاحمت براتون به مدیر،معاون مدرسه اطلاع بدیداگرم براتون مقدوره مدرستونو عوض کنید برید یه جای بهتر.
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39546
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنونم از راهنمایی شما
    اینکه میگید خشن تر رفتار کنم با هاشون
    خُب من هیچ وقت راجب این مسعله با کسی نرم رفتار نکردم !
    کُلا آدم اخمویی هستم ، تو این مورد اخمو تر و به قول خودشون بد اخلاق تر
    اما این دوستان ظاهرا!
    به اولیا مدرسه چطور اطلاع بدم ، منظورم اینکه که چی بگم بهشون!؟

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    ممنونم از راهنمایی شما
    اما این دوستان ظاهرا!

تجربه نشان داده ( چه در طول تاریخ تا به الان و چه در گذشته تا الان ) زبان خشونت و دست به زن داشتن و ... این ها هیج کدام به موفقیت منجر نمی شود بلکه همه ی این ها یک شکافی در درون خودت ایجاد می کند که این شکاف رفته رفته بزرگ و بزرگتر میشود و در نهایت دیگران تو را از این شکاف خواهند دید و نگاه ها و برخورد ها و از همه مهمتر روزی خودت را در این شکافی که خودت درست کرده ای گم می کند

بهتره زبان نرمی داشته باشی . و با نرمی سخن بگویی نه با زبان نیش دار و کنایه دار

گاهی بهتره جواب کسی را هم ندهی گاهی همین جواب ندادن از طرف تو یعنی ... ( به قول معروف جواب ابلحان خاموشی است )

این که اخمو هستی درست نیست
    اخم کردن زیاد صورت ادم و سریعتر پیر می کنه و چین و چروک و زیاد میکنه

بهتره روی باز و گشاده رویی داشته باشی تا دیگران در کنارت احساس امنیت کنن نه احساس ترس
    این که خودت را قلدر نشان دهی و ... به جایی نمیرسد

در علم روانشانسی میگویند رفتار تو تعیین می کند که رفتار فرد مقابلت با تو چگونه باشد .

با مشاور مدرسه صحبت کنید و با مدیر و معاون و بگید که تا پدر و مادر این افراد در مدرسه حضور پیدا نکنن من سر کلاس برو نیستم ( وقتی که پدر و مادر اومدن سر صحبت باز میشود چه بخواهی و چه نخواهی ) اما با پدر و مادر خیلی با ملایمت باید رفتار کنی چون اگر تو یک بد زبانی بهشون بکنی می تونن شکایت کنن و بفرستنت اب خنک بخوری

خیلی باید مواظب صحبت هایت باشی چون در جلوی جمع بزرگتر داری صحبت می کنی و باید به خودت مسلط باشی چون در این گونه جمع ها مدیر ها و معاونین طرف والدین و میگیرن ( اگر می خوای حرفات به جایی برسه خیلی با نرمی صحبت کن که هوات رو هم داشته باشن )
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    خیلی ساده اگر کسی بهتان کار بدبدی کرد دعوا کنید ، چندبار این کار را بکنید دیگر سمتتان نمی آیند

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Microsoft نمایش پست ها
    تجربه نشان داده ( چه در طول تاریخ تا به الان و چه در گذشته تا الان ) زبان خشونت و دست به زن داشتن و ... این ها هیج کدام به موفقیت منجر نمی شود بلکه همه ی این ها یک شکافی در درون خودت ایجاد می کند که این شکاف رفته رفته بزرگ و بزرگتر میشود و در نهایت دیگران تو را از این شکاف خواهند دید و نگاه ها و برخورد ها و از همه مهمتر روزی خودت را در این شکافی که خودت درست کرده ای گم می کند

بهتره زبان نرمی داشته باشی . و با نرمی سخن بگویی نه با زبان نیش دار و کنایه دار

گاهی بهتره جواب کسی را هم ندهی گاهی همین جواب ندادن از طرف تو یعنی ... ( به قول معروف جواب ابلحان خاموشی است )

این که اخمو هستی درست نیست
    اخم کردن زیاد صورت ادم و سریعتر پیر می کنه و چین و چروک و زیاد میکنه

بهتره روی باز و گشاده رویی داشته باشی تا دیگران در کنارت احساس امنیت کنن نه احساس ترس
    این که خودت را قلدر نشان دهی و ... به جایی نمیرسد

در علم روانشانسی میگویند رفتار تو تعیین می کند که رفتار فرد مقابلت با تو چگونه باشد .

با مشاور مدرسه صحبت کنید و با مدیر و معاون و بگید که تا پدر و مادر این افراد در مدرسه حضور پیدا نکنن من سر کلاس برو نیستم ( وقتی که پدر و مادر اومدن سر صحبت باز میشود چه بخواهی و چه نخواهی ) اما با پدر و مادر خیلی با ملایمت باید رفتار کنی چون اگر تو یک بد زبانی بهشون بکنی می تونن شکایت کنن و بفرستنت اب خنک بخوری

خیلی باید مواظب صحبت هایت باشی چون در جلوی جمع بزرگتر داری صحبت می کنی و باید به خودت مسلط باشی چون در این گونه جمع ها مدیر ها و معاونین طرف والدین و میگیرن ( اگر می خوای حرفات به جایی برسه خیلی با نرمی صحبت کن که هوات رو هم داشته باشن )
    درود
    کلام یک نفر است انگار زیادی سرش میشود ولی ابله را ابلح مینویسد!
    (صدای ناله عربی حضار!)

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    کلام یک نفر است انگار زیادی سرش میشود ولی ابله را ابلح مینویسد!
    (صدای ناله عربی حضار!)

زیادی سرم نمیشود .

این ها به خاطر تجربیاتم است.

اونقدری که زبان می تونه روی شستشوی مغری اثر بزاره کتک و تنبیه نمی تونه

حتی بعضی از افراد که در صحبت کردن خبره هستن به گونه ای کلام هایشان را بر اساس علم روانشناسی کنار هم میچینن و تکنیک هایی به کار میبرن ( مثلا تلفیق کردن کلام های راست با کلام های دروغ ) که شما باور می کنید و برایتان سوال میشود

مثلا میگویند آمریکا حضرت علی فرموده است که از ان چیزی که میترسی بترس و بلرز و قدمی بردار ( به این میگویند شجاعت قسمت راست داستان ) و حالا واقعا حیفه که نتونی مخ یک دختر رو بزنی و این یعنی تو ترس داری یا این که مخش و زدی نتونی رابطه باهاش برقرار کنی ( منظورم رابطه نامشروع هست )

یاد نیست اما به نظرم در ادبیات فارسی به این روش حسن خلق میگفتن .
    اما از دبیر ادبیات میپرسم بهت میگم .
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39256
    تشکـر
    88
    تشکر شده 98 بار در 77 پست
    میزان امتیاز
    6

هلو مای فرند
    چیزایی که گفتی واسه من یه نوستالژی بود
    یادمه هم سن تو که بودم خیلی خوشگل بودم ( الانم خوشگلما فقط ریش و سیبیل دارم )
    خلاصه مدیر مدرسه ، معاون ، همه بچه ها حتی گنده لات محل دنبال من بودن منو به دست بیارن
    خیلی اذیت میشدم واقعا ما خوشگلا خیلی عذاب میکشیم از نگاه ها
    رفتار ها
    تیکه ها
    و واکنش های بقیه ...
    ولی خب اون دوران رو با بی توجهی گذر کردم و خدا رو شکر اتفاق خاصیم نیفتاد ...
    الهی شکر ...
    امضای ایشان
    [/SIZE]اینجا سرزمین نامردمی هاست،به سلام گرم هیچکس اعتماد نکن
    آدم های این حوالی روی حرف ها و انتخاب هایشان نمیمانند
    همان ها که شروع کردند ،همان ها که تو را خاستند، یک روز در کمال ناباوری و انکار، تو و دل بستگی ات را پس میزنند
    دل نبند!
    اینجا پایان هیچ شاهنامه ای خوش نیست

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    ممنونم از راهنمایی شما
    اما این دوستان ظاهرا!
    سلام
    برید پیش مشاور مدرسه وبهش قضیه رویه طوری که خودتون درست می دونید بگیدتا یا باهمکلاسی هاتون صحبت کنه یااینکه به مدیرومعاون مدرسه بگه تا اونا خودشون اقدام کنن.
    امضای ایشان
    تنها چیز غیر ممکن درجهان خود کلمه غیر ممکن است.

منی که، نام شراب ازکتاب می شستم

زمانه چنان کرد،که کاتب دکان میفروش شدم

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah2019 نمایش پست ها
    هلو مای فرند
    چیزایی که گفتی واسه من یه نوستالژی بود
    یادمه هم سن تو که بودم خیلی خوشگل بودم ( الانم خوشگلما فقط ریش و سیبیل دارم )
    خلاصه مدیر مدرسه ، معاون ، همه بچه ها حتی گنده لات محل دنبال من بودن منو به دست بیارن
    خیلی اذیت میشدم واقعا ما خوشگلا خیلی عذاب میکشیم از نگاه ها
    رفتار ها
    تیکه ها
    و واکنش های بقیه ...
    ولی خب اون دوران رو با بی توجهی گذر کردم و خدا رو شکر اتفاق خاصیم نیفتاد ...
    الهی شکر ...
    درود
    ما چه بگوییم که همزاد برد پیت هستیم؟

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد