نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4

موضوع: ترک قرص های اعصاب

15258
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21232
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ترک قرص های اعصاب

سلام
    دوستان و اساتید محترم
    من حدود 10 سال زندان بودم و مدت 7 سال قرص آلپروزولام و کلونازپام میخوردم حالا مدت 12 روز آزاد شدم و دوست ندارم که دوباره قرص بخورم الان بی حوصله شدم غذا هم نمی تونم بخورم و خواب هم ندارم دچار بدن درد هم شدم در ضمن این قرصها را شب می خوردم و روزها هم 50 سی سی متادون می خوردم حالا تو این 12 روز همه این قرص و شربت ها را کنار گذاشتم و علایم فوق دارم و هرگز هم نمیخام دوباره قرص بخورم به نظر شما باید چکار کنم در ضمن با آدمها و محیط اطراف هم نمی تونم ارتباط برقرار کنم
    ویرایش توسط حسین ص : 08-29-2015 در ساعت 08:51 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    5400
    تشکـر
    99
    تشکر شده 657 بار در 378 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : ترک قرص های اعصاب

نقل قول نوشته اصلی توسط حسین ص نمایش پست ها
    سلام
    دوستان و اساتید محترم
    من حدود 10 سال زندان بودم و مدت 7 سال قرص آلپروزولام و کلونازپام میخوردم حالا مدت 12 روز آزاد شدم و دوست ندارم که دوباره قرص بخورم الان بی حوصله شدم غذا هم نمی تونم بخورم و خواب هم ندارم دچار بدن درد هم شدم در ضمن این قرصها را شب می خوردم و روزها هم 50 سی سی متادون می خوردم حالا تو این 12 روز همه این قرص و شربت ها را کنار گذاشتم و علایم فوق دارم و هرگز هم نمیخام دوباره قرص بخورم به نظر شما باید چکار کنم در ضمن با آدمها و محیط اطراف هم نمی تونم ارتباط برقرار کنم
    به هر حال شما 10 سال در زندان بودید و داروهایی رو مصرف میکردید پس نمیتونید در یک لحظه همه رو کنار بذارید

باید به ارامی اینکار صورت بگیره تا بدن شما واکنش بدی رو نشون نده

بهتره در این مورد حتما" با مشاور روانشناس و یا پزشکی که کلینیک های ترک اعتیاد رو داره مشورت کنید

اینکارو به آرامی انجام بدید و دستوراتی که در این مورد با توجه به وضع ظاهری و عمومی شما تجویز میکنه رو انجام بدید تا از این وابستگی رها بشید

چون شما در کنار بعد درمان جسمی باید مشاوره روانشناسی هم داشته باشید البته در حضور مشاوری مجرب و متعهد

3. کاربران زیر از Bita moein بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21232
    تشکـر
    2
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ضمن تشکر از شما
    خواستم ببینم که علت اینکه من به مصرف قرص و شربت احساس تنفر دارم چی هست
    بعد اینکه من حدود 15 سال قبل دو تصادف شدید داشتم که تو هر دو سرم ضربه خورده و تو قسمت بالای سرم هیچ احساسی ندارم و بی حس هست آیا امکان داره که مغزم دچار اشکالی شده باشه که اینقدر به دارو تنفر دارم یعنی طرز فکرم طوری شده که احساس میکنم که اگر دوباره بخام قرص بخورم وابستگی پیدا میکنم و مجبور میشم که باز مدت طولانی مصرف را ادامه بدهم به همین علت هست که درخواست راهنمایی دارم در ضمن آد رس پزشک ها یی که تو لینک بود همه تهران هست و من دسترسی ندارم و حالم هم طوری نیست که بتونم برم بیرون و با روانشناس مشاوره کنم چون از محیط و آنها ترس دارم آخر من به ناحق 10 سال زندان بودم و به همین دلیل است که طرز فکرم این طور شده
    تشکر فراوان از راهنمایی های شما عزیزیان چون در حال حاضر تنها همدم و آرامشم شما هستید و اعتماد می کنم به شما عزیزان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38883
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

برای ترک قرص اعصاب از همه چیز مهمتر، به آرامش نیاز دارید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)