نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: لرزش شدید دست و پا در هنگام عصبانیت

15494
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29309
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لرزش شدید دست و پا در هنگام عصبانیت

با سلام من هر وقت عصبی میشم که البته زیاد هم اتفاق میفته حتی اگه یک جر و بحث کوتاه باشه سریع دست و پاهام شروع به لرزیدن میکنه جوری که هر کار میکنم نمیتونم کنترلش کنم .. مثلا حتی اگه هنگام رانندگی یکنفر به قصد آزار بپیچه جلو ماشینم و بهم راه نده ... و یا هنگام یک بگو مگوی ساده ... در کل زیاد هم عصبانی میشم ... دلم میخاد درمان بشم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : لرزش شدید دست و پا در هنگام عصبانیت

منم قبلا زیاد عصبانی می شدم ، ولی لرزش دست و پا نداشتم اما عصبانی هم که می شدم تا چند روز عصابم خورد بود . و یه مشکلی که برام پیش میومد که هنوزم دارم اینکه پرش چشم پیدا می کردم و چشمم تیک می گیره.
    خب فقط رو خودم کار کردم عوض دعوا و بگو مگو با دیگران سعی می کنم که همه چی و با آرامش حل کنم ، و همش تکرار می کنم که برای این مسائل به این سادگی که احتیاج به عصبانی شدن نیست ، کلا خیلی آدم مغروری بودم و حتی اگه تقصیر من بود با عصبانیت با طرف مقابلم حرف می زدم اما حالا با یه عذرخواهی همه چی حل می شه و میره پی کارش .
    اعصابم هم دیگه خورد نمی شه.
    پسرم که هی بالا و پایین می پرید و داد و بیداد می کرد همش سرش داد می کشیدم الان می گم خب بچه س مگه ما بچه بودیم چی کار می کردیم همین کارا رو دیگه عصبانیت میره.
    یکی که می پیچه جلو ماشینم تو رانندگی می گم حتما یه مشکلی براش پیش اومده که اینجوری داره رانندگی می کنه آدم از زندگی هیچ کی خبرنداره.
    یا اینکه اگه یکی با عصبانیت بدون دلیل باهام حرف زد فکر می کنم که شاید مشکلی از طرف من باشه پس اون موقع سکوت می کنم که کار به جاهای باریک نکشه و وقتی طرف آروم شد علت رو ازش می پرسم که تو خیلی از مواقع طرف ازم عذر خواهی کرده و خیلی عذاب وجدان گرفته که با من اون طوری رفتار کرده.
    خب همین ها باعث شده اگه مثلا قبلا 10 بار تو روز به شدت عصبانی می شدم الان هر دو هفته و شاید هر ماه یکبار عصبانی بشم و بتونم خیلی موارد رو کنترل کنم.
    شما هم می تونی اینا رو امتحان کنی.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)