نمایش نتایج: از 1 به 36 از 36

موضوع: مازوخیسم و چندتا بیماری دیگه

9004
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

Unhappy مازوخیسم و چندتا بیماری دیگه

سلام
    من چندتا مشکل باهم دارم که از اهمیت زیاد به کم به ترتیب میگم: 1.دوقطبی نوع یک: از کودکی پیش فعال بودم و ریتالین میخوردم و در اول دبیرستان تشخیص دوقطبی داده شد 2. فوت فتیش که امیخته با مازوخیسم است این را هم از کودکی داشتم و هرچه میگذرد شدیدتر میشود 3. لکنت زبان شدید دارم: از کودکی بود اما قطع شد و تا یک سال پیش کاملا خوب بودم که ناگهان لکنت زبان مجددا شدید شروع شد 4.دیپلم دارم: پیش دانشگاهی اوج مریضی من بود و در نهایت با زور دیپلم گرفتم اما نتونستم دانشگاه برم...... البته مشتقات دوقطبی هم مثل ترس. استرس. نگاه نکردن در چشم دیگرام. ناتوانی در ارتباط با دیگران.لرزش و غیره سرجای خودش هست.
    احساس میکنم خنگ شدم قبلا نبودم چون من به باهوشی مشهور بودم....الان دوساله که فقط برای دکتر از خونه رفتم بیرون. دوساله که هر سه ماه یه بار میرم حموم. هر روز 4 بار خودارضایی میکنم....
    دوبار خودکشی کردم یک بار با دارو و دفعه دوم که معجزه بود زنده موندم مرگ موش رو در چایی حل کردم و خوردم
    داروهام:
    لیتیم 2تا صبح 2تا شب .... ارپ فورت نصف شب ... فلوکسامین100 صبح یکی شب یکی ... لاموژین شب یکی ... کاربامازپین200 صبخ2تا شب2تا.تا حالا درباره فوت فتیش(مازوخیسم) باکسی صحبت نکردم
    21سالمه

شما جای من بودید چیکار میکردید؟؟؟
    امضای ایشان
    tyler durden: we are God's unwanted children ......... movie= fight club 1999

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    تشکر شده 121 بار در 88 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دوقطبی همراه با مازوخیسم و چندتا بیماری دیگه

نقل قول نوشته اصلی توسط werdon نمایش پست ها
    سلام
    من چندتا مشکل باهم دارم که از اهمیت زیاد به کم به ترتیب میگم: 1.دوقطبی نوع یک: از کودکی پیش فعال بودم و ریتالین میخوردم و در اول دبیرستان تشخیص دوقطبی داده شد 2. فوت فتیش که امیخته با مازوخیسم است این را هم از کودکی داشتم و هرچه میگذرد شدیدتر میشود 3. لکنت زبان شدید دارم: از کودکی بود اما قطع شد و تا یک سال پیش کاملا خوب بودم که ناگهان لکنت زبان مجددا شدید شروع شد 4.دیپلم دارم: پیش دانشگاهی اوج مریضی من بود و در نهایت با زور دیپلم گرفتم اما نتونستم دانشگاه برم...... البته مشتقات دوقطبی هم مثل ترس. استرس. نگاه نکردن در چشم دیگرام. ناتوانی در ارتباط با دیگران.لرزش و غیره سرجای خودش هست.
    احساس میکنم خنگ شدم قبلا نبودم چون من به باهوشی مشهور بودم....الان دوساله که فقط برای دکتر از خونه رفتم بیرون. دوساله که هر سه ماه یه بار میرم حموم. هر روز 4 بار خودارضایی میکنم....
    دوبار خودکشی کردم یک بار با دارو و دفعه دوم که معجزه بود زنده موندم مرگ موش رو در چایی حل کردم و خوردم
    داروهام:
    لیتیم 2تا صبح 2تا شب .... ارپ فورت نصف شب ... فلوکسامین100 صبح یکی شب یکی ... لاموژین شب یکی ... کاربامازپین200 صبخ2تا شب2تا.
    تا حالا درباره فوت فتیش(مازوخیسم) باکسی صحبت نکردم
    21سالمه

دختری یا پسر
    مشکلات روحی رو با بیخیالی و توکل به خدا میشه حل کرد چقد سخت میگیری
    منم مثل تو بودم هر ازگاهی این افکار میاد سراغم از خدا میخوام کمکم کنه و حالم بهتر میشه
    البته یه سری مشکلات جنسی دارم
    مثلا زیاد خودارضایی میکنم
    به کفش و جوراب دختر ها و بچه ها علاقه دارم شدید

3. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط قیامت نمایش پست ها
    دختری یا پسر
    پسر
    امضای ایشان

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات روحی رو با بیخیالی و توکل به خدا میشه حل کرد چقد سخت میگیری
    نه خیر با بیخیالی و توکل به خدا نمیشه حلش کرد
    دوقطبی ادمو از درون میسوزونه
    امضای ایشان

6. کاربران زیر از werdon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

نه خیر با بیخیالی و توکل به خدا نمیشه حلش کرد
    دوقطبی ادمو از درون میسوزونه
    وقتی این حرفو میزنی ینی داری از کمک خدا نا امید میشی و این خودش گناه بزرگیه و خدا رو ناراحت میکنی
    از طرفی قدرتی بیشتر از قدرت پرودگارت میبینی و اسمشو گذاشتی دو قطبی و همین مورد باعث میشه روز بروز در مقابلش ضعیف تر بشی تا جایی که به فکر خودکشی بیفتی
    رابطتت رو با خداوند بیشتر کن و بیشتر فکر اساس زندگی باش و افکارت رو درگیر مد و نظر مردم نکن چون هرکسی یه چیزی میگی قرار نیست طبق نظر همه مردم زندگی کنیم

8. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

وقتی این حرفو میزنی ینی داری از کمک خدا نا امید میشی و این خودش گناه بزرگیه و خدا رو ناراحت میکنی
    من خودم ادم مذهبی هستم اما اینجا اومدم راه حل علمی و عملی پیدا کنم نه موعظه
    افکارت رو درگیر مد و نظر مردم نکن چون هرکسی یه چیزی میگی قرار نیست طبق نظر همه مردم زندگی کنیم
    این حرفت درسته اما برای یک دوقطبی کار ساده ای نیس
    امضای ایشان

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان سوال اصلی من اینه:

قوه تخیل تون به کار بندازید چشم ها را ببندید و خودتون جای من بذارید حالا چیکار میکنید:
    خودکشی؟ خودزنی؟ عدم مصرف دارو؟ و غیره

امضای ایشان

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

دوستان سوال اصلی من اینه:

قوه تخیل تون به کار بندازید چشم ها را ببندید و خودتون جای من بذارید حالا چیکار میکنید:
    خودکشی؟ خودزنی؟ عدم مصرف دارو؟ و غیره

من نیاز به قوه تخیل ندارم چون خودم این مشکلات رو داشتم
    ببین عزیزم سیستم فکر ما درگیر یه نوع روش فکر که نشات گرفته از شخصیت و برخورد دیگران و مطالعه کتاب و ... هست و همین باعث شده که دقیق و حساس باشیم نسبت به انتخاب هامون
    حساس بودن به انتخاب و نداشتن اعتماد به نفس باعث میشه نتونیم تصمیم گیری درستی داشته باشیم و باعث بروز پدیده دوقطبی و اختلال شخصیت میشه
    من خودم پیش مشاور رفتم و دارو مصرف کردم الانم نمیگم خوب شدم اما خیلی بهتر از قبل شدم
    یه سری راهکار بهتون میدم امیدوارم به دردتون بخوره فقط باید این نکته رو در نظر بگیرید و لج بازی نکنید!
    راهکارهای شخصی من :
    1- از وابستگی به مشاور بپرهیزید. من تصمیم گرفتم مشکل روحیمو چیز کوچیکی بدونم چون اگه قرار باشه تا اخر عمر وابسته با مشاور و دارو و ... باشم در لحظه ای قرار میگیرم که اینا در اختیارم نیست و همین باعث میشه مریضیم بدتر بشه
    2- شما انسان هستید و باید بر هر مشکلی غلبه کنید. ما برای زندگی باید بتونیم هر مشکلی رو حل کنیم اینکه به فکر خودکشی و فرار از مشکل باشیم کار مسخره و مضخرفیه
    3- فولاد اب دیده باشید نازک نارنجی بودن ممنوع . یه انسان کامل و با شخصیت در برابر مشکلات ایستادگی میکنه و زجر میکشه تا بتونه اونارو حل کنه اگر بخواید خیلی حساس نازک نارنجی تو زندگیتون برخورد کنید ضربه های زیادی میبینید. شما مثلا پسرید
    4- درگیر کارهای اجتماعی بشید و سعی کنید دیگران رو درگیر خودتون بکنید. منظور اینه کاری کنید یا شغلی انتخاب کنید که وابستگی دیگران به خودتون رو احساس کنید.
    5- از تنهایی زیاد بپرهیزید
    6- سعی کنید زیاد تخیل نکنید چون تخیلات زیاد باعث میشه افکار خیالی جای افکار واقعی رو بگیرن
    7- به خدا توکل کنید نماز بخونید و قران

12. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    34739
    تشکـر
    35
    میزان امتیاز
    0

مثلا یه مشکلی که دارم اینه در انتخاب این مسئله :
    "مثل ادم های معمولی فکر کنم و زندگی کنم یا اینکه عمیق و با قدرت تخیل بالا زندگی کنم مثل دانشمندا"
    دو دل هستم.
    اما اکثر اوقات سعی میکنم اولی رو انتخاب کنم چون حالت دوم هست که منو خیلی تنها میکنه

14. کاربران زیر از قیامت بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

6- سعی کنید زیاد تخیل نکنید چون تخیلات زیاد باعث میشه افکار خیالی جای افکار واقعی رو بگیرن
    دقیقا درسته من الان دو سه سالی هست فکر میکنم یک بازیگر مشهور هالیوود هستم که هفت هشتا هم اسکار بردم جالبش اینجاس که همه چیز واضح و واقعی به نظر میاد در واقع این دنیای خیالی پناهگاه ماست چون از جامعه واقعی رانده شدیم
    امضای ایشان

16. 2 کاربران زیر از werdon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

برادر قیامت لطف کردن نظرشون رو گفتن عزیزان دیگه هم بیان مخصوصا جناب فرخ مشاور اعظم
    امضای ایشان

18. کاربران زیر از werdon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اینطور که گفتین در شرایط روحی خیلی بدی هستین.پس فکر نکنم حرفای مجازی خیلی بتونه بهتون کمک بکنه.حتما به نظرم باید یه مشاوره حضوری برید.
    اما من نظر خودم اینه تا جای کسی نباشی نمیتونی درکش کنی پس منم جای شما نبودم که الان بگم چه تصمیمی میگرفتم.ولی به احتمال زیاد خودکشی نمیکردم و سعی میکردم یه همدم برای خودم پیدا کنم تا حالم بهبود پیدا کنه.

20. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سعی میکردم یه همدم برای خودم پیدا کنم تا حالم بهبود پیدا کنه.
    درسته راه حل اساسی همینه. پدرم سرطان روده بزرگ داره تا دو سه ماه دیگه میمیره مادرم هم دوقطبی بسیار شدید داره و من میمونم تنها
    باید ازدواج کنم
    اما من تمایلات مازوخیسمی دارم چگونه ازدواجی پایدار داشته باشم؟؟
    در ضمن من سرکار نمیتونم برم کی خرج خونه رو بده یعنی اگه برم سرکار امکان داره یه نفر رو بکشم
    در ضمن من سخت پسند هستم و فقط با زنان بسیار زیبا و همه چی تمام میتونم ازدواج کنم
    امضای ایشان

22. کاربران زیر از werdon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    فکر نکنم حرفای مجازی خیلی بتونه بهتون کمک بکنه.حتما به نظرم باید یه مشاوره حضوری برید.
    حالا شما حرفای مجازی رو بزنید شاید تاثیر کنه در ضمن شاید کس دیگری با راهنمایی های این تاپیک مشکلش حل شد

سه تا روانپزشک تا الان رفتم و هرسه تا گفتن مشاوره فایده نداره. در ضمن یک بار روانشناس بالینی هم رفتم فقط حالم بدتر کرد
    امضای ایشان

24. کاربران زیر از werdon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

درسته راه حل اساسی همینه. پدرم سرطان روده بزرگ داره تا دو سه ماه دیگه میمیره مادرم هم دوقطبی بسیار شدید داره و من میمونم تنها
    باید ازدواج کنم
    در ضمن من سرکار نمیتونم برم کی خرج خونه رو بده یعنی اگه برم سرکار امکان داره یه نفر رو بکشم
    در ضمن من سخت پسند هستم و فقط با زنان بسیار زیبا و همه چی تمام میتونم ازدواج کنم
    واقعا متاسفم بابت این مشکلاتتون حتما پیش مشاور برید چون مشکلاتتون و همه این موارد که ذکر کردین خیلی وسیعه و باید قدم به قدم باهاشون مقابله کرد.
    اینکه میگید تمایلات مازوخیسمی دارید رو دقیق ذکر نکردین ولی ممکنه شما جزو کسایی باشین که به رابطه ارباب و برده علاقه دارین که خب بستگی به خودتون داره اگر خودتون بخوایید درمان بشید بازم باید پیش مشاور برید و مراحل روان درمانی یا دارو درمانی رو سپری کنید.
    شما چون در طول زندگی یکسری مشکلات رو داشتین یکسری خصایص و طرحواره هایی دارید که برا بهبود شرایطتون باید حتما از یه متخصص کمک بگیرین.
    نمیگم حالتونن خیلی روبراه میشه ولی از الان ممکنه خیلی بهتر بشین .
    و اینم بگم مشاور تا حدی میتونه کمک کنه جادوگر نیست این بستگی به خود شما داره که چه راهی رو انتخاب کنید و به بهبود اوضاع زندگیتون کمک کنید.

26. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

حالا شما حرفای مجازی رو بزنید شاید تاثیر کنه در ضمن شاید کس دیگری با راهنمایی های این تاپیک مشکلش حل شد

سه تا روانپزشک تا الان رفتم و هرسه تا گفتن مشاوره فایده نداره. در ضمن یک بار روانشناس بالینی هم رفتم فقط حالم بدتر کرد
    روانشناس بالینی اگر خوب باشه خیلی میتونه کمک کنه من خودم برا یکسری مشکلاتم رفتم که میگم حالم بهتر شده.شاید مشاورتون خوب نبوده چون یکسری صرفا برای پول کار میکنن و دلسوز بیمار نیسن.

28. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

غم مرگ برادر مرده رو، برادر مرده میداند...

من خودم دوقطبی دارم و از نوع یک،دوبار بیمارستان بستری شدم و در بیمارستان از لیسانس و فوق لیسانس و دکتری از کانادا بستری شده بودند، پس این امید را داشته باش دوقطبی مثه یک دیابته که برای هرکس اتفاق میفته،دوقطبی یا
    زنتیکی هست یا شرایط محیطی.
    خب من روزی 11تا قرص میخورم و فعلا نرمال کمی در حالت شیدایی یا حالت افسردگی نزول و صعود داریم من وقتی شیدایی بهم دست بده حالت گرگ و زوزه میکشم(هرانسانی یک گرگ درون دارد)
    منم لکنت زبان داشتم و بعد یکم تحقیق متوجه شدم بخاطر ناراحتی اعصاب و سیگنال های عصبی هست.
    بحث مشکل حافظه بود،وقتی فکر درگیر و وسواس فکری ادم بگیره حافظه تا حدود مختل میشه ولی از بین نمیره.
    ادم های باهوش به نوعی این بیماری دوقطبی میگیرند و وقتی هیجان هوش به یک سطح نا پایدار برسه فرد به این بیماری دوقطبی درگیر میشه
    بحث استرس شد،من خودم از سال دوم دانشگاه استرس امد سراغم و باورت نمیشه 163فکر کنم واحد برداشتم، بخاطر استرس هعی حذف اضطراری میکردم که از امتحان و نمرش میترسیدم و شاید کتاب را سه بار میخوندم ولی سرامتحان همه چی یادم میرفت،من پیام نور درس میخوندم باشرایط بدش معدلم گندیده شد و خب لیسانس را گرفت ولی بعدش بیمارستان رفتن و بی قراری های شدید و حالت خودکشی بهم دست میزد که یک بار دست به خودکشی زدم با 10قرص الانزاپین 15 میلی گرم خخخخ ولی مادرم فهمید و به دکترم گفت و بردندم بیمارستان و معدمو شستشو دادن ، و یک امپول هالیپریدول و بی پریدون بهم زدن تا حالم بهتر بشه.
    دکترم بمن گفت برو بیرون ولی بخاطر بیماریم یک ترسی از اجتماع داشتم
    این خودارضایی شما دلیل بر اینکه شما در حالت شیدایی هستید و این داروهایی که برای شما نوشتند فقط لیتیوم برای دوقطبی خوبه و دکتر نتونسته دوقطبی شما ک در حالت شیدایی هست را رفع کنه.
    من این ایدی تلگرامه خواستی بیا داخل تلگرام میحرفیم بهم کمک میکنیم و ی بازی نهنگ ابی میسازیم چون سازنده نهنگ ابی خودش دوقطبی بوده خخخخ شوخی کردم ما ک درد کشیدیم باید تفکرم این باشه ک نگذاریم دیگران درد بکشند و کمکشون کنیم و از زندگی لذت ببرند.

داروهای ک میخورم : کلردیازپوکساید10-پروپرانول20-لیتیم کربنان300-زیپروبایوکس(الانزاپین) 5-لاموبیوژین25-لاموبیوژین100-سرترازین100

من از دوسال ک دوقطبی شکل گرفت انواع و اقسام داروهای اعصابو خوردم و اینا خوب بودن ( البته از قدرت ولبان و هالیپریدول و بی پریدون نباس گذشت )
    @mohammadi_a1370

https://t.me/mohammadi_a1370
    ویرایش توسط amir1370 : 09-22-2017 در ساعت 12:49 PM
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

30. کاربران زیر از amir1370 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4190
    تشکـر
    207
    تشکر شده 163 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    10

باید ازدواج کنم
    اصلا ازدواج نکن،بدترین اشتباه زندگیت را داری رقم میزنی،ما بیماری های اعصاب نمیتونیم درست تصمیم بگیریم و بیشتر احساسی تصمیم میگیریم و یک مشکل اساسی در زندگی زناشویی ما را داغون میکنه داداش/ خواهرم مواظب باش گول ازدواج ک برای بهبود روانت میشه را نخور

تو هنوز بیماریت را باور نکردیییییی.....

متاسفانه بخاطر بیماریت بلند پرواز و ایده الیست شدی
    امضای ایشان
    فهمیدم رویاهام خوابن،آرزوها بَر آبَن

تنها راه
    آرامش این قرص های عصابن
    عشق‌‌ بدون عمل معنایی نداره
    اعتماد بدون اثبات هیچه
    و عذرخواهی بدون اینکه تغییر کنی بی معناست...

این قافله عمر عجب می گذرد
    دریاب دمی که با طرب می گذرد
    ساقی غم فردای حریفان چه خوری
    پیش آر پیاله را که شب می گذرد
    خیام

32. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مازوخیسم و چندتا بیماری دیگه

مازوخیسم روانی حالتی است که در زندگی عادی مردم دیده می‌شود. بعضی افراد در زندگی، خود را از هر لحاظ در اختیار فرد محبوب خویش قرار می‌دهند و هر نوع خفتی را که از طرف وی به آنها تحمیل شود، می‌پذیرند. اگر روابط از مرز تجاوز کند و جنبه‌ ارباب و غلامی پیدا کند و یکی از طرفین تا حدی که برده‌ای از اربابش اطاعت و فرمان‌برداری می‌کند، بنده‌وار خواست‌های طرف مقابلش را اجابت کند، می‌توان گفت که به انحراف مازوخیسم روانی دچار شده است.

مبتلایان به این نوع مازوخیسم، جز دشنام و خفت و خواری چیزی نمی‌طلبند و زخم زبان، اهانت و ناسزا آنها را به اوج می‌رساند. مازوخیست‌های روانی، تا زمانی که از کسی دشنام نشنیده‌اند یا شخصی آنها را تحقیر نکرده است، ناراحت و ناآرامند. بسیاری از زنان جوان و تحصیل‌کرده و برومندی که با مردانی به مراتب پست‌تر از خود ازدواج می‌کنند مبتلا به مازوخیسم روانی هستند. این زنان در برابر قوی‌ هیکل بودن مرد که صفتی به اصطلاح بارز به شمار می‌رود، کلیه‌ معایب و نقایص اخلاقی و ذاتی او را بسادگی نادیده می‌گیرند.

به طورکلی می توان گفت که منحرف مازوخیست، یک انسان خفت‌طلب و اهانت‌جو است و به هر ترتیبی که بتواند خود را به دیگری تسلیم می‌کند تا تمایلات روانی خود را اقناع کند.

مازوخیسم احساساتی
    بعضی از افراد مبتلا به مازوخیسم که معمولأ کمرو، نادان و بی‌سواد هم هستند، از آشکار شدن انحراف خویش خودداری می‌کنند و به درون خود پناه می‌برند. این افراد می کوشند با تجسم صحنه‌های مختلف مازوخیسم از راه فکر و خیال، تمایلات غیر‌ عادی خود را نشان دهند. این دسته از منحرفان را مازوخیست های احساساتی و انحراف آنها را مازوخیسم احساساتی گویند.

مازوخیسم فیزیولوژیک
    مازوخیسم فیزیولوژیک که حادترین و واقعی‌ترین وجه مازوخیسم است حالتی است که انسان را وا‌ می‌دارد تا از احساس درد و رنج، لذت ببرد و بدن خود را با اشتیاق در معرض زجر و درد و عذاب قرار دهد. برای شخصی که به انحراف مازوخیسم فیزیولوژیک مبتلاست، درد مفهوم خود را از دست داده و حتی لذت و شعف می‌شود. مبتلایان به این نوع مازوخیسم که تعدادشان از مبتلایان به دو نوع دیگر بیشتر است، از آزار‌های بدنی مانند شکنجه، پاره شدن پوست و گوشت و یا سوختن بدن‌شان لذت می برند و چنانچه اقدامی برای درمان آنها صورت نگیرد، سرانجام خود را هلاک خواهند ساخت.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

33. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام به شما دوست عزیز و ممنون از راهنمایی و همدلی

نکته اول: چرا اواتار شما بزرگ است؟؟ اواتار من یک سوم شماست

ادم های باهوش به نوعی این بیماری دوقطبی میگیرند
    این توهمی بیش نیست در هر گروهی نوابغ وجود دارند و اون بیست نفر نابغه دوقطبی که توی ویکی پدیا هست دلیل قانع کننده ای نیس جمعیت دوقطبی ها خیلی زیادتر از بیست سی نفر افراد خاص هستش

اصلا ازدواج نکن،بدترین اشتباه زندگیت را داری رقم میزنی
    پس نیاز جنسیمو چطور برطرف کنم؟؟ در ضمن من دوست دارم بچه داشته باشم( بچه خودم نه فرزندخوانده)

بقیه مطالب شما درست است اما چیز جدیدی نیست و کم و بیش بین دوقطبی ها مشترک است
    امضای ایشان

34. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    مازوخیسم روانی حالتی است که در زندگی عادی مردم دیده می‌شود. بعضی افراد در زندگی، خود را از هر لحاظ در اختیار فرد محبوب خویش قرار می‌دهند و هر نوع خفتی را که از طرف وی به آنها تحمیل شود، می‌پذیرند. اگر روابط از مرز تجاوز کند و جنبه‌ ارباب و غلامی پیدا کند و یکی از طرفین تا حدی که برده‌ای از اربابش اطاعت و فرمان‌برداری می‌کند، بنده‌وار خواست‌های طرف مقابلش را اجابت کند، می‌توان گفت که به انحراف مازوخیسم روانی دچار شده است.

مبتلایان به این نوع مازوخیسم، جز دشنام و خفت و خواری چیزی نمی‌طلبند و زخم زبان، اهانت و ناسزا آنها را به اوج می‌رساند. مازوخیست‌های روانی، تا زمانی که از کسی دشنام نشنیده‌اند یا شخصی آنها را تحقیر نکرده است، ناراحت و ناآرامند. بسیاری از زنان جوان و تحصیل‌کرده و برومندی که با مردانی به مراتب پست‌تر از خود ازدواج می‌کنند مبتلا به مازوخیسم روانی هستند. این زنان در برابر قوی‌ هیکل بودن مرد که صفتی به اصطلاح بارز به شمار می‌رود، کلیه‌ معایب و نقایص اخلاقی و ذاتی او را بسادگی نادیده می‌گیرند.

به طورکلی می توان گفت که منحرف مازوخیست، یک انسان خفت‌طلب و اهانت‌جو است و به هر ترتیبی که بتواند خود را به دیگری تسلیم می‌کند تا تمایلات روانی خود را اقناع کند.

مازوخیسم احساساتی
    بعضی از افراد مبتلا به مازوخیسم که معمولأ کمرو، نادان و بی‌سواد هم هستند، از آشکار شدن انحراف خویش خودداری می‌کنند و به درون خود پناه می‌برند. این افراد می کوشند با تجسم صحنه‌های مختلف مازوخیسم از راه فکر و خیال، تمایلات غیر‌ عادی خود را نشان دهند. این دسته از منحرفان را مازوخیست های احساساتی و انحراف آنها را مازوخیسم احساساتی گویند.

مازوخیسم فیزیولوژیک
    مازوخیسم فیزیولوژیک که حادترین و واقعی‌ترین وجه مازوخیسم است حالتی است که انسان را وا‌ می‌دارد تا از احساس درد و رنج، لذت ببرد و بدن خود را با اشتیاق در معرض زجر و درد و عذاب قرار دهد. برای شخصی که به انحراف مازوخیسم فیزیولوژیک مبتلاست، درد مفهوم خود را از دست داده و حتی لذت و شعف می‌شود. مبتلایان به این نوع مازوخیسم که تعدادشان از مبتلایان به دو نوع دیگر بیشتر است، از آزار‌های بدنی مانند شکنجه، پاره شدن پوست و گوشت و یا سوختن بدن‌شان لذت می برند و چنانچه اقدامی برای درمان آنها صورت نگیرد، سرانجام خود را هلاک خواهند ساخت.

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    بنده مازوخیسم جنسی(میسترس اسلیو) دارم از زمان کودکی اما احساس میکنم علاقه ای به اجرای واقعی خیلی از مواردش ندارم...
    در ابتدا با این حس مشکلی نداشتم که هیچ بلکه بسیار راضی بودم اما کم کم این احساس شدید شد و من دچار عذاب شدم و خیلی دوست دارم این حس کاملا ریشه کن بشه ولی من سرچ زیاد کردم و فهمیدم که درمان نداره...
    وقتی به روابط جنسی سالم در فیلم های هالیوودی نگاه میکنم بسیار حسرت میخورم که چرا مثل اونا نیستم حتی تخیلی بارها تمرین کردم تا عادی بشم اما نشد
    یه سوال خیلی خیلی مهم دارم حتما جواب بدید: من در سریال فرانسوی دوبله که از شبکه منوتو پخش میشد فکر کنم اسمش گمشده بود یک جوان 21 ساله که بچه باز بود خواهان درمان بود برای همین داوطلبانه میره پیش یک پزشک(چه دکتری نمیدونم) و اون پزشک هر هفته یا هر ماه امپولی رو به بازوی او تزریق میکرد در طی اون هفته اون جوان دیگه حس بچه بازی نداشت اما هنوز مرد بود( خاجه نشده بود و کاملا مرد بود فقط دیگه بچه باز نبود) هرچند که اخر سریال بدنش نسبت به دارو مقاوم شد و خودکشی کرد به هر حال ایا همچین درمانی یا مشابهش در ایران وجود دارد؟؟؟

​سپاس
    ویرایش توسط werdon : 09-23-2017 در ساعت 01:13 PM
    امضای ایشان

35. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

احساس میکنم نیاز به شوک درمانی دارم تا مغزم ریکاوری بشه اما تا حالا دکتر تجویز نکرده( و البته ما هم بهش پیشنهاد نکردیم) تا حالا تیمارستان هم بستری نشدم چندتا سوال در این باره دارم:
    1. درد داره و چقدر؟؟ 2.ایا درس هایی که از اول دبیرستان تا دیپلم خوندم یادم میره؟؟چقدر یادم میره ایا باز دوباره یادم میاد؟؟ 3.برای این کار به طور متوسط باید چه مدت بستری باشم؟؟ 4.چه مدت بعد از شوک به زندگی عادی برمیگردم؟؟ 5.خاطرات بد برای چه مدت پاک میشوند؟؟ برای همیشه؟؟
    6.ایا مغزم اسیب میبیند؟؟ 7.ایا شما این روش را برای من توصیه میکنید؟؟

شخصا علاقه زیادی به شوک درمانی دارم ولی میترسم
    امضای ایشان

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

من همین الان متوجه شدم عنوان تاپیک چرا ویرایش کردید؟؟
    اصل اصل اصل مشکل من دوقطبی هستش
    در درجه دوم مازوخیسم
    چرا دوقطبی رو حذف کردید
    منتظر پاسخ قانع کننده هستم

کل تاپیک درباره دوقطبی صحبت کردیم بعد نوشته مازوخیسم
    اختیار تاپیک خودم هم ندارم؟؟
    لطفا دوقطبی رو در عنوان تاپیک برگردونید

با سپاس
    ویرایش توسط werdon : 09-23-2017 در ساعت 12:35 PM دلیل: عصبانیت
    امضای ایشان

37. کاربران زیر از werdon بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

مثل اینکه مشاورا ازمن قطع امید کردن جوابمو نمیدن [replacer_img]
    جواب این دوتا پست واسم خیلی مهمه لطفا راهنمایی کنید:

بنده مازوخیسم جنسی(میسترس اسلیو) دارم از زمان کودکی اما احساس میکنم علاقه ای به اجرای واقعی خیلی از مواردش ندارم...
    در ابتدا با این حس مشکلی نداشتم که هیچ بلکه بسیار راضی بودم اما کم کم این احساس شدید شد و من دچار عذاب شدم و خیلی دوست دارم این حس کاملا ریشه کن بشه ولی من سرچ زیاد کردم و فهمیدم که درمان نداره...
    وقتی به روابط جنسی سالم در فیلم های هالیوودی نگاه میکنم بسیار حسرت میخورم که چرا مثل اونا نیستم حتی تخیلی بارها تمرین کردم تا عادی بشم اما نشد
    یه سوال خیلی خیلی مهم دارم حتما جواب بدید:
    من در سریال فرانسوی دوبله که از شبکه منوتو پخش میشد فکر کنم اسمش گمشده بود یک جوان 21 ساله که بچه باز بود خواهان درمان بود برای همین داوطلبانه میره پیش یک پزشک(چه دکتری نمیدونم) و اون پزشک هر هفته یا هر ماه امپولی رو به بازوی او تزریق میکرد در طی اون هفته اون جوان دیگه حس بچه بازی نداشت اما هنوز مرد بود( خاجه نشده بود و کاملا مرد بود فقط دیگه بچه باز نبود) هرچند که اخر سریال بدنش نسبت به دارو مقاوم شد و خودکشی کرد به هر حال ایا همچین درمانی یا مشابهش در ایران وجود دارد؟؟؟

​سپاس
    و

احساس میکنم نیاز به شوک درمانی دارم تا مغزم ریکاوری بشه اما تا حالا دکتر تجویز نکرده( و البته ما هم بهش پیشنهاد نکردیم) تا حالا تیمارستان هم بستری نشدم چندتا سوال در این باره دارم:
    1. درد داره و چقدر؟؟ 2.ایا درس هایی که از اول دبیرستان تا دیپلم خوندم یادم میره؟؟چقدر یادم میره ایا باز دوباره یادم میاد؟؟ 3.برای این کار به طور متوسط باید چه مدت بستری باشم؟؟ 4.چه مدت بعد از شوک به زندگی عادی برمیگردم؟؟ 5.خاطرات بد برای چه مدت پاک میشوند؟؟ برای همیشه؟؟

منتظر راهنمایی هستم
    امضای ایشان

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

کاربران عادی سایت هم اگر راهنمایی مخصوصا درباره دوتا پست بالا دارن لطفا ارائه بدن موضوع حیاتیه سپاس
    امضای ایشان

40. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من شخصا اطلاع زیادی از این بیماریها ندارم فقط درباره تغییر اسم تایپیک توسط مدیر سایت جناب فرخ بوده شما میتوانید روی آخرین پستی که گذاشته دید روی دکمه ویرایش کلیک کنید بعد از باز شدن پنجره جدید روی دکمه ویرایش پیشرفته کلیک کنید حال پنجره جدید باز میشود که در بالای آن عنوان تایپیک قابل ویرایش هست
    ویرایش توسط سعید62 : 09-30-2017 در ساعت 11:49 PM

41. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    من شخصا اطلاع زیادی از این بیماریها ندارم فقط درباره تغییر اسم تایپیک توسط مدیر سایت جناب فرخ بوده شما میتوانید روی آخرین پستی که گذاشته دید روی دکمه ویرایش کلیک کنید بعد از باز شدن پنجره جدید روی دکمه ویرایش پیشرفته کلیک کنید حال پنجره جدید باز میشود که در بالای آن عنوان تایپیک قابل ویرایش هست
    به تصمیم جناب فرخ( مشاور اعظم ) احترام میزارم
    فقط قبلش بهتر بود اطلاع میداد
    ویرایش توسط werdon : 10-02-2017 در ساعت 11:39 PM
    امضای ایشان

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    سعید خان تا اینجا که اومدی یه راهمایی هم بکن اصلا نظر شخصی و غیرعلمیت رو بگو
    امضای ایشان

43. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دوستان این تاپیک خیلی مهمه چون مشکل روحی و جنسی و جسمی باهم هستش و افرادی که بعدا به این تاپیک سر بزنن خیلی راهنمایی میگیرن

به شرط اینکه:

درست و حسابی بیاید راهنمایی کنید

امضای ایشان

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام
    متاسفم از این بابت
    به نظرم خیلی بهتر هست با یک مشاور حضوری حرف بزنید و اگه هم ایشون صلاح بدونن ارجاع بدن به روانپزشک
    زیر نظر دکتر دارو مصرف میکنید؟
    قبلا مشاوره مراجعه کردید؟
    نظرشون چی بوده؟
    ویرایش توسط یلدا 25 : 10-03-2017 در ساعت 12:07 AM

45. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

درود
    می خواستم زودتر پاسخ شما را بدهم ولی بیشتر کسانی که تاپیک ایجاد می کنند اصلا پیگیر نیستند و به راهنمایی ها اهمیت
    نمی دهند.
    خب برسیم به پاسخ شما
    ۱- فوت فتیش بیماری نیست بلکه یک نوع سلیقه جنسی است بنابراین از لیست حذف می شود.
    ۲- مهمترین کاری که باید انجام دهید کم کردن تدریجی دوز داروها و جایگزین کردن داروهایی با عوارض کمتر هست.
    ۳- اینکه دانشگاه نرفتید مهم نیست برای درس خواندن همیشه وقت هست
    ویرایش توسط خرد : 10-04-2017 در ساعت 01:46 PM

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29853
    تشکـر
    50
    تشکر شده 64 بار در 53 پست
    میزان امتیاز
    0

نه توصیه نمی کنم

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام
    متاسفم از این بابت
    به نظرم خیلی بهتر هست با یک مشاور حضوری حرف بزنید و اگه هم ایشون صلاح بدونن ارجاع بدن به روانپزشک
    زیر نظر دکتر دارو مصرف میکنید؟
    قبلا مشاوره مراجعه کردید؟
    نظرشون چی بوده؟
    شما مثل اینکه تاپیک مطالعه نکردی - جواب داروها توی همون پست اول - و موضوع مشاوره توی چندتا پست بعدش هست
    امضای ایشان

48. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

خب برسیم به پاسخ شما
    سپاس
    فوت فتیش بیماری نیست بلکه یک نوع سلیقه جنسی است بنابراین از لیست حذف می شود.
    وقتی مازوخیسم(میسترس اسلیو) بشود مشکل ساز است . از این موضوع عذاب میکشم . و دل میخواد یا حل شه یا برطرف! شه.
    مهمترین کاری که باید انجام دهید کم کردن تدریجی دوز داروها و جایگزین کردن داروهایی با عوارض کمتر هست.
    این بدترین توصیه ای بود که میشد کرد. اگه دارو سنگینه حتما نیازه - به هر حال تشخیص دکتره
    داروهایی که این شخص به شما داده عوارض زیادی دارند و مشکلات شما را بیشتر کرده به جای اینکه درمان کننده باشند
    راه جایگزینتون چیه؟ من توی ذهنم هست حشیش رو جای داروهام بزارم فکر خوبیه؟

اینکه دانشگاه نرفتید اصلا مهم نیست برای درس خواندن همیشه وقت هست
    اتفاقا خیلی هم مهمه ولی سرنوشته و چاره ای جز پذیرش نیست
    امضای ایشان

49. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36680
    تشکـر
    5
    تشکر شده 7 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط خرد نمایش پست ها
    نه توصیه نمی کنم
    میشه یه کم بیشتر توضیح بدید چون تعداد سوالات من بیشتر بود
    سپاس
    امضای ایشان

50. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14313
    تشکـر
    18
    تشکر شده 70 بار در 55 پست
    میزان امتیاز
    9

اقایی خودت رو کنترل کن
    ورزش کن
    فکرت رو درست کن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)