نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7

موضوع: پوست و مو

851
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26683
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

پوست و مو

سلام اقای دکتر خسته نباشید دو تا سوال داشتم یکی در خصوص موهام که خیلی چربه وداره شروع به ریزش میکنه و اگر یک روز در میان نشورمشون خیلی اوضاع خراب میشه چرب چرب چرب میشه انگار روغن زدم به سرم.میخاستم بدونم دلیلش چیه اینجوریم؟چندسال پیش رفتم دکتر بهم یک شامپو بنام(ایروکس)معرفی کرد ولی ریزشم برطرف نشد که نشد نمیدونم چیکار کنم.شما دارویی چیزی میشناسید بهم معرفی کنید سوال دومم درباره رشد سبیل و ریش هست اقای دکتر من ریش هام که کلا کم پشت هست سبیلام هم که یه جاش در میاد یجاش در نمیاد.ابروم میره اگر یه روز نزنمش.توراخدا اگه دارویی چیزی میدونید بهم معرفی کنید تا این مشکلم برطرف شه. ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : پوست و مو

شما احتمالا مشکل هورمونی داشته باشید .

به هر حال با یک متخصص غدد مراجعه کنید بهتره .البته به خاطر رشد موهای صورت که وابسته به جنسیت شماست .

در مورد موهاتون هم مشخصه که جنس موهای شما چربه

شستن به موقع موهها با شامپوی مخصوص موهای چرب از ریختن موهای شما جلوگیری می کنه .

از طب سنتی برای ریزش موهاتون کمک بگیرید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

3. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26244
    تشکـر
    295
    تشکر شده 719 بار در 357 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.
    دوست عزیز شما باید به پزشک متخصص پوست و مو مراجعه کنید اینجا انجمن مشاوره هست.
    امضای ایشان
    من دِس بوی هستم، نه دیس بوی!

1

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

1- آب نارنج را گرفته و سپس آنرا صاف نمایید. مالیدن این آب به موها، چربی های اضافی آنرا می‌گیرد و پوست سر را نیز ضدعفونی می‌کند و همچنین موها را براق می‌نماید. بعد از مالیدن این آب و بعد از گذشت 40 دقیقه موها را خوب آبکشی کنید.

2- گرد زنبق برای موهای چرب و روشن به عنوان شامپوی خشک به کار می‌رود. برای این کار باید اندکی گرد را به سر خود بپاشید . ده دقیقه صبر کنید سپس با دقت و قدرت موها راشانه کنید.

3- برای چربی زدایی مو، هر دو روز یک بار، پوست سر را با جوشانده مخلوطی از گیاهان زیر مالش دهید. این جوشانده علاوه بر خاصیت چربی زدایی، موها را تقویت کرده و از ریزش آنها جلوگیری می‌کند: تخم گشنیز، بابونه، گزنه، گل ختمی، شاه تره از هر کدام 20 گرم ، در نیم لیتر آب جوشانده، بعد از صاف کردن، پوست سر را با آن مالش دهید.
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,740 بار در 6,988 پست
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsanbibak07 نمایش پست ها
    سلام اقای دکتر خسته نباشید دو تا سوال داشتم یکی در خصوص موهام که خیلی چربه وداره شروع به ریزش میکنه و اگر یک روز در میان نشورمشون خیلی اوضاع خراب میشه چرب چرب چرب میشه انگار روغن زدم به سرم.میخاستم بدونم دلیلش چیه اینجوریم؟چندسال پیش رفتم دکتر بهم یک شامپو بنام(ایروکس)معرفی کرد ولی ریزشم برطرف نشد که نشد نمیدونم چیکار کنم.شما دارویی چیزی میشناسید بهم معرفی کنید سوال دومم درباره رشد سبیل و ریش هست اقای دکتر من ریش هام که کلا کم پشت هست سبیلام هم که یه جاش در میاد یجاش در نمیاد.ابروم میره اگر یه روز نزنمش.توراخدا اگه دارویی چیزی میدونید بهم معرفی کنید تا این مشکلم برطرف شه. ممنون
    میدونستید یکی از عواملی که باعث میشه موهای شما زود به زود چرب بشه زیر اب گرفتن مو و مالش دادنش ؟!!! شما هرچقدر بیشتر موقع شستن مو سرتون مالش بدید غدد که باعث میشه موهاتون چرب بشه بیشتر تحریک تر میشه و واکنش نشون میده

این مطلب چند مدت پیش تو تلوزیون شندیم و واسم خیلی جالب بود
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

اولا از شامپو مخصوص موهای چرب استفاده کنید همیشه !!پیشنهاد من شامپو سریتا ضد ریزش و تقویت کننده (سبز رنگ )
    دوما هر انسانی با هر نوع مویی نیاز به یک روز در میان استحمام رو داره ...موهای خشک بخاطر استفاده از نرم کننده و موهای چزب بخاطر شستشو و رفع چربی !!
    در مورد موهای ریش و سبیل ممکنه دکتر به شما قرص های هورمونی بده که حاوی هورمون های مردانه هست که باعث پرمویی کلی میشه :نا فقط افزایش رشد در ریش و سبیل و همچنین مصرف هورمون های مردانه رو عملکرد کلی بدن تاثی میزاره مثل افزایش خشونت ...میل جنسی و ....
    بنابرین اگر در زمینه های دیگر مشکل کم مویی در حد اذیت کننده ندارید مصرفشون توصیه نمیشه ...البته این مدل ریش و سبیل یک اصطلاح عامیانه داره که همون دلیل بر رواج این مدل هست و حای نگرانی نیست ..با اصلاح و استفاده از تیغ بعد از چند سال شاهد رویش موهای جدید خواهید بود .

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28639
    تشکـر
    1
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    من از اسکراب استفاده کردم برای صورتم البته قبلش حدودا 4 ماه پیش از کرم های aha استفاده میکردم صورتم خوب شده بود aha رو قطع کردم فقط هفته ای دوبار از اسکراب استفاده کردم نمیدونم چرا صورتم یهویی دوباره ریخت بیرون و پر از جوشهای ریز زیرپوستی که انگار شن ریخته ان روی صورتم شده خیلی هم مقاومه الان حدود دوماه اصلا هیچی استفاده نمیکنم فقط دوبار در روز با صابون NG صورتمو میشورم ولی بهبودی حاصل نشده باتوجه به اینکه تابستونه لایه برداری هم نمیشه کرد لطفا یه راه حلی بهم بگید خوب بشه
    ممنون

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)