مشاور
تبلیغات مشاور

نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
  1. Top | #1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.00
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    مشاور خانواده
    با سلام و خسته نباشید.....من با نامزدم نزدیک ب دوساله ک عقد کردیم ولی چون وضعیت مالی خودشو خانوادش درست نیست نتونستیم ازدواج کنیم.و یک سال هم باهم دوست بودیم.نامزدم متولد 66هست پسر اخر خانواده هست و خودمم متولد 72هستم..مشکلم اینه که همش بحرف خانواده مامانشه و هر بار ک تصمیم داریم یه جایی بریم یه کاری بهش میدن وخیلی تیکه و متلک میندازن بهم ولی هرچی با نامزدم این موضوع رو طرح میکنم ب خانوادش حق میده.هر کسی هر کاری بهش میده در لسرع وقت انجام میده ولی تامن یه کاری بهش میدم انجام نمیدهو تا ی کاری جلو خانوادش بهش بگم داداشش و مامانش بهش میگن زن ذلیل ..این موضوعات منو واقعا عصبی میکنه و نمیدونم چیکار کنم.اگه میشه یه راهنمایی بهم بکنید
    برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی می توانید با متخصصان ما تماس بگیرید.

2. Top | #2

عنوان کاربر
    مدیر کل
    ميانگين پست در روز
    6.73
    تشکـر
    4,074
    تشکر شده 9,694 بار در 4,782 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    حالت من
    Relax
    پاسخ : مشاور خانواده
    نقل قول نوشته اصلی توسط ta saeide نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید.....من با نامزدم نزدیک ب دوساله ک عقد کردیم ولی چون وضعیت مالی خودشو خانوادش درست نیست نتونستیم ازدواج کنیم.و یک سال هم باهم دوست بودیم.نامزدم متولد 66هست پسر اخر خانواده هست و خودمم متولد 72هستم..مشکلم اینه که همش بحرف خانواده مامانشه و هر بار ک تصمیم داریم یه جایی بریم یه کاری بهش میدن وخیلی تیکه و متلک میندازن بهم ولی هرچی با نامزدم این موضوع رو طرح میکنم ب خانوادش حق میده.هر کسی هر کاری بهش میده در لسرع وقت انجام میده ولی تامن یه کاری بهش میدم انجام نمیدهو تا ی کاری جلو خانوادش بهش بگم داداشش و مامانش بهش میگن زن ذلیل ..این موضوعات منو واقعا عصبی میکنه و نمیدونم چیکار کنم.اگه میشه یه راهنمایی بهم بکنید
    دوست عزیز تا شرایط شما در این حالته و زندگی مشترکتون رو شروع نکردید این حرف و حدیثا وجود داره

تا استقلال در زندگی خودتون پیدا نکنید این تحت تاثیر بودن وجود داره

به همین خاطر باید در زمانی مناسب با ایشون صحبت کنید ، اگر شرایط ازدواج شما مهیا نیست

و این روال همچنان ادامه خواهد داشت بهتره فکر دیگه ای برای ادامه این زندگی کرد ، چون عمرتون میگذره و نتیجه ای هم نخواهید گرفت

اولین الویت شما کار کسب درامدی پایداره که بتونید روش حساب کنید

میتونید از وساطت خانواده ها و بزرگان فامیل که قابل اعتماد هستند استفاده کنید تا زمانی مشخص که بتونید تکلیف رو روشن کنید
    از پاسخ به سوالات در پیام خصوصی معذورم.
    سوال‌تون رو یک‌بار و با عنوان مناسب در تاپیک مرتبط مطرح کنید و منتظر پاسخ بمانید.

3. 3 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. Top | #3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    ميانگين پست در روز
    0.05
    تشکـر
    0
    تشکر شده 15 بار در 12 پست
    سیستم عامل و مرورگر
    پاسخ : مشاور خانواده
    من با حرفای شما موافقم آقای فرخ اما ممکنه این وابستگی بعداز شروع زندگی مستقل هم برطرف نشه اون موقع چی؟

اطلاعات موضوع
کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

بازدید کنندگان با جستجو های زیر این صفحه را پیدا کرده اند

مشاوره, روانشناسی,مشاوره جنسی ,مشاوره کودک, مشاوره خانواده,روانشناس ,روانپزشک, مشاور خانواده

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

جستجوهای مرتبط در گوگل

lah vendome aoyama,  مشاور خانواده تلفنی,  مشاور خانواده در تهران,  مشاور خانواده در کرج,  مشاور خانواده در اصفهان,  مشاور خانواده تلفنی رایگان,  مشاور خانواده مشهد,  مشاور خانواده انلاین,  مشاور خانواده در تبریز,  مشاور خانواده خوب در کرج,  مشاور خانواده دکتر مهدی آریافر,  مشاور فقهی,  مشاور قضایی,  مشاور قضایی زن,  مشاور قضایی 129,  مشاور قضایی رایگان,  مشاور قضایی تلفنی,  مشاور قضایی انلاین,  مشاور قضایی خانواده,  مشاور قضایی دادگاه خانواده,  مشاور قضاییه,  مشاور قضایی به انگلیسی,  
کلمات کلیدی این موضوع
علاقه مندي ها (Bookmarks)
علاقه مندي ها (Bookmarks)