نمایش نتایج: از 1 به 30 از 30

موضوع: همجنسگرايي زوجه در زندگي زناشويي

3626
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

همجنسگرايي زوجه در زندگي زناشويي

با سلام خدمت دوستان و مشاوران گرامي
    بنده اقايي ٣٠ ساله هستم با مدرك ليسانس تربيت بدني و شاغل در بخش اموزشي-قد ١٨٧ و وزن ١٠٠ كيلو-پنج سال پيش با خانمي كه از اشنايان دور و بزرگ شده هلند بودن اشنا شدم و خيلي زود به خواستگاري رفتم و ازدواج كرديم و كلا سه ماه نامزد بوديم-همه مدت نامزدي رو مشغول خريد و چيدمان منزل براي بعد از عروسي بوديم.
    بعد از ازدواج احساس كردم كه همسرم لذت كافي نميبره و هميشه انگيزه و هيجان بيشتري ميخواد-بنده دچار هيچ ايراد جنسي نبودم و از نظر سايز آلت تناسلي هيچ مشكلي نداشتم و عالي بودم-بعد از شش ماه احساس كردم همسرم گرايش همجنسگرايانه داره چون زمان زيادي رو با دوستاش تو منزل بود و توي لب تابش يكبار فيلمهاي مبتذل مربوط به همجنسبازي خانمها ديدم-مدتي بعد در كمال ارامش نشستيم و صحبت كرديم و با كلي خجالت و استرس گفت كه من علاقه به همجنسگرايي دارم و با دوستانم اينكار رو ميكنم-من خيلي ناراحت و دپرس شدم ولي با خودم گفتم در هر صورت همسرم هست و شايد من كمبود جنسي واسش ميذارم-چندوقتي مطالعه كردم و تايم عشق بازي و همبستري بيشتري ايجاد كردم-منتها احساس ميكردم لذتي نميبره-تا اينكه روزي پيشنهاد داد كه شريك جنسي داشته باشيم و يكي از دوستانش كه ميدونستم باهاش رابطه داره رو كنارمون داشته باشيم-من اول مخالفت كردم و گفتم اين رفتار خارج از انسانيته ولي اون گفت تنها راه همينه براي تداوم زندگيمون و من تن به اين موضوع دادم و البته برام هيجان داشت ولي كاش هيچوقت قبول نميكردم. و همبستري هاي سه تا چهار نفره شروع شد.اين موضوع سه سال ادامه داشت ولي وقتي به خودم اومدم ديدم چه اشتباهي كردم-باهاش صحبت كردم و الان يكساله ازشون جدا شدم ولي هميشه با پيامها منو تحريك ميكنه و از گذشته صحبت ميكنه-طي اين يكسال با خانمي كه مطلقه بودن اشنا شدم ولي بعد از ازدواج موقت و همبستري اصلا لذتي نبردم و افكارم داغون شده-الان تنها زندگي ميكنم و ميدونم رفتارهاي همسر سابقم منو دچار مشكل جنسي كرده و زياده خواه شدم-اين مشكل عذاب خيلي بزرگي هست -لطفا دوستان و مشاوران گرامي راهكاري براي رهايي از اين موضوع و داشتن زندگي اي نرمال بهم بگن-با تشكر از شما

2. کاربران زیر از nassermahjub بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    تشکر شده 91 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : همجنسگرايي زوجه در زندگي زناشويي و مشكلات زوج

واقعا چقدر سخته
    فکر نمیکردم از این دست رابطه ها در ایران هم باشه!
    امضای ایشان
    اگر من همه قوانین را رعایت کرده بودم هیچوقت به هیچ کجا نمیرسیدم
    مریلین مونرو

4. کاربران زیر از maryam sadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط nassermahjub نمایش پست ها
    بنده اقايي ٣٠ ساله هستم با مدرك ليسانس تربيت بدني و شاغل در بخش اموزشي-قد ١٨٧ و وزن ١٠٠ كيلو-پنج سال پيش با خانمي كه از اشنايان دور و بزرگ شده هلند بودن اشنا شدم و خيلي زود به خواستگاري رفتم و ازدواج كرديم و كلا سه ماه نامزد بوديم-همه مدت نامزدي رو مشغول خريد و چيدمان منزل براي بعد از عروسي بوديم.
    بعد از ازدواج احساس كردم كه همسرم لذت كافي نميبره و هميشه انگيزه و هيجان بيشتري ميخواد-بنده دچار هيچ ايراد جنسي نبودم و از نظر سايز آلت تناسلي هيچ مشكلي نداشتم و عالي بودم-بعد از شش ماه احساس كردم همسرم گرايش همجنسگرايانه داره چون زمان زيادي رو با دوستاش تو منزل بود و توي لب تابش يكبار فيلمهاي مبتذل مربوط به همجنسبازي خانمها ديدم-مدتي بعد در كمال ارامش نشستيم و صحبت كرديم و با كلي خجالت و استرس گفت كه من علاقه به همجنسگرايي دارم و با دوستانم اينكار رو ميكنم-من خيلي ناراحت و دپرس شدم ولي با خودم گفتم در هر صورت همسرم هست و شايد من كمبود جنسي واسش ميذارم-چندوقتي مطالعه كردم و تايم عشق بازي و همبستري بيشتري ايجاد كردم-منتها احساس ميكردم لذتي نميبره-تا اينكه روزي پيشنهاد داد كه شريك جنسي داشته باشيم و يكي از دوستانش كه ميدونستم باهاش رابطه داره رو كنارمون داشته باشيم-من اول مخالفت كردم و گفتم اين رفتار خارج از انسانيته ولي اون گفت تنها راه همينه براي تداوم زندگيمون و من تن به اين موضوع دادم و البته برام هيجان داشت ولي كاش هيچوقت قبول نميكردم. و همبستري هاي سه تا چهار نفره شروع شد.اين موضوع سه سال ادامه داشت ولي وقتي به خودم اومدم ديدم چه اشتباهي كردم-باهاش صحبت كردم و الان يكساله ازشون جدا شدم ولي هميشه با پيامها منو تحريك ميكنه و از گذشته صحبت ميكنه-طي اين يكسال با خانمي كه مطلقه بودن اشنا شدم ولي بعد از ازدواج موقت و همبستري اصلا لذتي نبردم و افكارم داغون شده-الان تنها زندگي ميكنم و ميدونم رفتارهاي همسر سابقم منو دچار مشكل جنسي كرده و زياده خواه شدم-اين مشكل عذاب خيلي بزرگي هست -لطفا دوستان و مشاوران گرامي راهكاري براي رهايي از اين موضوع و داشتن زندگي اي نرمال بهم بگن-با تشكر از شما
    سلام
    بهتره به روانشناس مراجعه کنید تا درمان بشین
    هنوز دیر نشده برای درمان.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

6. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    بهتره به روانشناس مراجعه کنید تا درمان بشین
    هنوز دیر نشده برای درمان.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk
    ممنونم از شما ولي من واقعا نميتونم با مشاور صحبت كنم چون از بيان حضوري اين مطالب واقعا خجالت ميكشم-هر چقدر با خودم كلنجار رفتم كه بتونم با مشاور صحبت كنم نتونستم حتي رفتم تو مطب دكتر ولي اومدم بيرون و نتونستم بگم-

8. کاربران زیر از nassermahjub بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    واقعا با نوشته کسی نمیتونه کمکت کنه این رفتارا میتونه هرادمی رو دچار اختلال کنه ، همینطور که اینجا نوشتی برای مشاوره هم بگو
    میتونی پیش مشاور مرد بری نگران نباش انقدر مردم مشکل دارن که اصلا برای مشاور عجیب نیست
    اونا درگیر این مسائل هستن ادم عادی نیستن که قضاوتت کنن یا سرزنشت کنن،
    با شماره تلفنهای سایت تماس بگیر
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

10. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35440
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام خدمت استارتر تاپیک
    بنده موضوعی رو در تاپیک زیر مطرح کردم که فک میکنم شما بتونید جواب بدید و بگید چرا شما و خانمتون مایل به اینکار نبودید :
    http://forum.moshaver.co/f74/%D8%B3%...83/#post245705

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    واقعا چقدر سخته
    فکر نمیکردم از این دست رابطه ها در ایران هم باشه!
    بله خيلي زياد هست متاسفانه-همسر سابقم متولد و بزرگ شده هلند بودن و تو كشوري زندگي ميكردن كه تمام ازاديهاي اجتماعي رو داشتن-

13. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط صابیر نمایش پست ها
    سلام
    واقعا با نوشته کسی نمیتونه کمکت کنه این رفتارا میتونه هرادمی رو دچار اختلال کنه ، همینطور که اینجا نوشتی برای مشاوره هم بگو
    میتونی پیش مشاور مرد بری نگران نباش انقدر مردم مشکل دارن که اصلا برای مشاور عجیب نیست
    اونا درگیر این مسائل هستن ادم عادی نیستن که قضاوتت کنن یا سرزنشت کنن،
    با شماره تلفنهای سایت تماس بگیر
    من پيش مشاور هم رفتم ولي اولين مشاور خانم بود و جوري رفتار كرد كه من ترسيدم-بعدش پيش اقايي رفتم كه هركار كردم نتونستم صحبت كنم

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

من پيش مشاور هم رفتم ولي اولين مشاور خانم بود و جوري رفتار كرد كه من ترسيدم-بعدش پيش اقايي رفتم كه هركار كردم نتونستم صحبت كنم
    تاوقتی با کسی صحبت نکنی کمکی بهت نمیشه
    خب پیش خانوم نباید میرفتی
    باید تمرین کنی تا بتونی با روانشناس مرد صحبت کنی راه دیگه نداری
    تماس بگیر با مشاوره سایت راهنماییت میکنن
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

15. کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام

این نوع تمایل همسر سابقتون انحراف بوده ( یعنی طبیعی نبوده و اینطور بدنیا بیاد ) و این انحراف جنسی را به شکلی دیگه حتی به شما هم منتقل شده .

بهتره حتماً پیش یک مشاور خوب و با تجربه برین ( ترجیحا از اونای نباشه که مدرکش خارجی باشه ، چون مشاوره کشور های مختلف باهم فرق میکنه ، بعضی چیزا که برای ما عیبه و یا انحراف ، برای اونا طبیعی )

اما تنها راه حلی که بنده برای این موضوع به ذهنم میاد و فکر میکنم درمانش باشه حدیث حضرت زهرا ع است که یک راه حل معنویه ( بهترین چیز برای زن آن است که نه او مردی را ببیند و هیچ نا محرمی هم او را نبیند )

درسته این حدیث برای جنس مونث اومده و پاک موندن ، اما فلسفه و دلیلش را که آدم برسی میبنه این حد از تقوا میتونه بهتر دوا برای خیلی از مشکلات روحی و روانی باشه که مرد هم میتونه استفاده کنه .

اما خب خودسازی نیازمند تحمل و سختی دادنه ، یک مدت خودتون رو از هر گونه تمایلات جنسی دور کنید ، یعنی حتی فیلم معمولی عاطفی جنگی و... هم نگاه نکنید ، با نامحرم و جنس مخالف صحبت نکنید جز در ضرورت و... ( تا میتونید به مطلق بودن خوداری برسید )

در کنار این خوداری ها و سختی دیدن ها برای اینکه روحتون سریعتر سلامت بشه بهتره به نزدکی خدا هم فکر کنید ، هرچی نباشه اون خالق ماست و بهترین راه برای روشن کردن روح گرفتن نور از منبع است ، از خودش کمک بخواهین.

و در آخر هم نباید انتظار داشته باشین مثل روز اول بشین ، شما کاری انجام دادین که نباید میداید ، اگه به اون عمل به صورت سیاهی نگاه کنید میخواهید تو فکر و زندگیتون نمیبود ، بهتره بپذیرید که انجام شده ولی اما دیگه به سمت نور میخواهین برین .

بهتره تا زمانی که بهتر نشدین سراغ ازدواج مجدد نرین ، چون فقط مسئله پیچیده تر میشه .

شاید این چیزای که نوشتم براتون نامفهوم باشه یا الکی اما خب وظیفه بود اونچه که احساس میکردم درسته رو بگم ،

این نوع تمایلات و اعمال برای انسان خوب نیست با روحیه و اصل انسانیت ما سازگار نیست و هرچه به سمت این تاریکی بریم تمایل فرو رفتن بیشتر میشه و سطح نیاز ارضا بالاتر میره ، همیشه هم فرو رفتن راحت تر از خارج شدنه ، برای همین به خودوم سختی نمیدیم .

امیدوارم حالتون بهتر بشه .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    ابتدا باید خدمتتان عارض بشوم چطور با یک شخص همجنسگرا اصلا دوست شده و اصلا چطور ازدواج کردید!(بیشتر شبیه جک نامه بود!)
    دوما روابط چندنفری آن هم وقتی دونفر ازدواج کرده اند صحیح نیست , بهتر بود وارد این رابطه نمیشدید.
    سوما به یک متخصص روانپزشک مراجعه بکنید تا شاید درمان بشوید.
    -----------------
    درود
    جناب فرخ در بعضی نظرها از طرف افرادی دارد به همجنسگراها توهین میشود لطفا نظرات حذف بشود وگرنه به روش خودمان عمل میکنیم و جواب این نظرات نفرت پراکن و هوموفوبیک را میدهیم!
    اگر رسیدگی نشد خودمان پاسخ دندان شکن میدهیم (بعدا نیاید پیام بدهید حرف ضد دین نزن! دهنت را ببند!جایش اینجا نیست! ما عاجزانه درخواست کردیم جلوی این مدل نظراتنفرت پراکن و هوموفوبیک را بگیرید بعد شاکی نشوید چرا فلان نوشتی...)
    باتشکر.

18. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

درود
    پیرامون همجنسگرایی:
    همجنسگرایی یک نوع گرایش جنسی طبیعیست که حتی در انواع اقسام دیگر جانوران هم مشاهده شده و همچنین در انسان تاریخ کهنی به بزرگی تاریخ بابل هم دارد.
    همجنس‌گرایی یکی از گرایش‌های جنسی است که ویژگی آن تمایل زیبایی‌شناختی، عشق رمانتیک، و تمایل جنسی فردی است که تنها متوجه جنس همگون با خود او است. همجنس‌گرایی همراه با دو گرایش دگرجنس‌گرایی و دوجنس‌گرایی، سه گرایش اصلی جنسی را تشکیل می‌دهند. به فردی که به جنس دیگر گرایش داشته باشد «دگرجنس‌گرا» و به افرادی که هم به جنس دیگر و هم به افراد همجنس با خود تمایل دارند، «دوجنس‌گرا» می‌گویند.
    از دههٔ ۱۹۷۰، اتفاق‌نظر دانشمندان علوم اجتماعی و رفتاری، و متخصصان روان‌شناسی در جهان، چنین است که همجنس‌گرایی یک شاخهٔ سالم از گرایش‌های جنسی در انسان است،[۲] هر چند عده‌ای از متخصصان برخلاف دستورالعمل‌های سازمان‌های مرجع علمی، همچنان آن را یک اختلال به حساب می‌آورند. انجمن روان‌پزشکی آمریکا از سال ۱۹۷۴ همجنس‌گرایی را از فهرست بیماری‌های روانی خارج کرد.[۳] دیگر سازمان‌های بزرگ بهداشتی در جهان نیز کمی بعد همجنس‌گرایی را از لیست بیماری‌های خود حذف نمودند. انجمن روان‌شناسی آمریکا در سال ۱۹۷۵، سازمان بهداشت جهانی در سال ۱۹۹۲، سازمان‌های بهداشتی انگلستان از سال ۱۹۹۴، سازمان‌های بهداشتی روسیه از سال ۱۹۹۹ و انجمن روان‌شناسی چین از سال ۲۰۰۱ از جملهٔ این سازمان‌ها هستند.[۴][۵]

طبق تحقیقات دانشمندان ژنتیک از منظر ژنتیکی تئوری‌های کمی به منظور توضیح یک ژن مستقیم برای همجنس‌گرایی وجود دارد هرچند وجود «ژن گی» یک باور عمومی در جامعه است. دیدگاه فراگیر در میان پزشکی آن است که دگرباشان جنسی از همان ابتدای تولد دگرباش به وجود آمده‌اند.[۳۷][۳۸] براساس پاره از پژوهش‌ها ثابت شد که ترتیب چینش ژنوم مادر می‌تواند بر گرایش جنسی فرزند تأثیرگذار باشد. کشف این موضوع که در نشریه Human Genetics به چاپ رسید به اندیشه وجود ژنی مستقل برای همجنس‌گرایی یعنی «ژن گی» را دامن زد. پژوهشگران در این تحقیق کروموزم غیرفعال X را در ۹۷ مادر دارای فرزند همجنس‌گرا و ۱۰۳ مادر دارای فرزند دگرجنس‌گرا مورد آزمایش قرار دادند.[۳۹] با این وجود برخی از پژوهشگران بر این عقیده هستند که ژنی تحت عنوان «ژن گی» وجود ندارد بلکه رفتار همجنس‌گرایانه معلول عملکرد چندین ژن است.[۴۰] آزمایش همر نشان داد که در بازوی بلند کروموزم X همجنس‌گرایان مرد ژن‌هایی وجود دارند که باعث همجنس‌گرایی می‌شوند. از آنجایی که کروموزم X از مادر به فرزند می‌رسد این پژوهش نشان داد که مادران می‌توانند ناقل همجنس‌گرایی بوده و آن را به فرزندان ذکور خود منتقل کنند.[۴۱]

• گزارش‌ها بیان می‌کنند مردان همجنس‌گرا آلت تناسلی بزرگتر و قطورتری نسبت به مردان دگرجنس‌گرا دارند.[۵۲]
    • نیمکره‌های مغز در مردان همجنس‌گرا و زنان دگرجنس‌گرا نسبت به هم موزون است در حالی که نیمکره راست زنان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا نسبت به نیمکره چپ بزرگتر است.[۵۳]
    • بوی حاصل از زیر بغل در مردان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا متفاوت است.[۵۴]
    • مردان و زنان همجنس‌گرا نسبت به دگرجنس‌گرایان بیشتر چپ دست هستند.[۵۵][۵۶][۵۷]
    • مردان همجنس‌گرا توانایی بیشتری در به خاطر سپاری مکان اشیا نسبت به مردان دگرجنس‌گرا دارند. (چنین تفاوتی میان زنان همجنس‌گرا و زنان دگرجنس‌گرا مشاهده نشده‌است)[۵۸]
    • نسبت انگشت دوم به انگشت چهارم که متأثر از ترشح هورمون‌های جنسی است به طور قابل ملاحظه‌ای میان همجنس‌گرایان مرد و زن کمتر از دگرجنس‌گرایان است.[۴۶]

پس همجنسگرایی یک گرایش ژنتیکی و ذاتیست.
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-05-2017 در ساعت 06:24 PM

20. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : همجنسگرايي زوجه در زندگي زناشويي

اگه نمیتونی بیان کنی داستان زندگیتو بنویس بده به دکتر بخونه بنظرم بعد از از اون راحتتر میشه گفت و گو کرد راه حل گرفت

در ضمن فکر می کنم یکی دو جلسه هم کمکی نمی کنه
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

22. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها

درود
    جناب فرخ در بعضی نظرها از طرف افرادی دارد به همجنسگراها توهین میشود لطفا نظرات حذف بشود وگرنه به روش خودمان عمل میکنیم و جواب این نظرات نفرت پراکن و هوموفوبیک را میدهیم!
    اگر رسیدگی نشد خودمان پاسخ دندان شکن میدهیم (بعدا نیاید پیام بدهید حرف ضد دین نزن! دهنت را ببند!جایش اینجا نیست! ما عاجزانه درخواست کردیم جلوی این مدل نظراتنفرت پراکن و هوموفوبیک را بگیرید بعد شاکی نشوید چرا فلان نوشتی...)
    باتشکر.

امیر جان ... لطفا" آرام باش

24. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

این نوع تمایل همسر سابقتون انحراف بوده ( یعنی طبیعی نبوده و اینطور بدنیا بیاد ) و این انحراف جنسی را به شکلی دیگه حتی به شما هم منتقل شده .

بهتره حتماً پیش یک مشاور خوب و با تجربه برین ( ترجیحا از اونای نباشه که مدرکش خارجی باشه ، چون مشاوره کشور های مختلف باهم فرق میکنه ، بعضی چیزا که برای ما عیبه و یا انحراف ، برای اونا طبیعی )

اما تنها راه حلی که بنده برای این موضوع به ذهنم میاد و فکر میکنم درمانش باشه حدیث حضرت زهرا ع است که یک راه حل معنویه ( بهترین چیز برای زن آن است که نه او مردی را ببیند و هیچ نا محرمی هم او را نبیند )

درسته این حدیث برای جنس مونث اومده و پاک موندن ، اما فلسفه و دلیلش را که آدم برسی میبنه این حد از تقوا میتونه بهتر دوا برای خیلی از مشکلات روحی و روانی باشه که مرد هم میتونه استفاده کنه .

اما خب خودسازی نیازمند تحمل و سختی دادنه ، یک مدت خودتون رو از هر گونه تمایلات جنسی دور کنید ، یعنی حتی فیلم معمولی عاطفی جنگی و... هم نگاه نکنید ، با نامحرم و جنس مخالف صحبت نکنید جز در ضرورت و... ( تا میتونید به مطلق بودن خوداری برسید )

در کنار این خوداری ها و سختی دیدن ها برای اینکه روحتون سریعتر سلامت بشه بهتره به نزدکی خدا هم فکر کنید ، هرچی نباشه اون خالق ماست و بهترین راه برای روشن کردن روح گرفتن نور از منبع است ، از خودش کمک بخواهین.

و در آخر هم نباید انتظار داشته باشین مثل روز اول بشین ، شما کاری انجام دادین که نباید میداید ، اگه به اون عمل به صورت سیاهی نگاه کنید میخواهید تو فکر و زندگیتون نمیبود ، بهتره بپذیرید که انجام شده ولی اما دیگه به سمت نور میخواهین برین .

بهتره تا زمانی که بهتر نشدین سراغ ازدواج مجدد نرین ، چون فقط مسئله پیچیده تر میشه .

شاید این چیزای که نوشتم براتون نامفهوم باشه یا الکی اما خب وظیفه بود اونچه که احساس میکردم درسته رو بگم ،

این نوع تمایلات و اعمال برای انسان خوب نیست با روحیه و اصل انسانیت ما سازگار نیست و هرچه به سمت این تاریکی بریم تمایل فرو رفتن بیشتر میشه و سطح نیاز ارضا بالاتر میره ، همیشه هم فرو رفتن راحت تر از خارج شدنه ، برای همین به خودوم سختی نمیدیم .

امیدوارم حالتون بهتر بشه .
    با سلام خدمت شما-ممنونم از توضيحات خوبتون و حرفاي اموزنده اي كه زديد-بله بنده هم موضوعاتي كه گفتيد رو انجام ميدم ولي هنوز نتيجه زيادي نگرفتم -باز هم نا اميد نميشم-بازم ممنون از شما

25. 2 کاربران زیر از nassermahjub بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

درود
    ابتدا باید خدمتتان عارض بشوم چطور با یک شخص همجنسگرا اصلا دوست شده و اصلا چطور ازدواج کردید!(بیشتر شبیه جک نامه بود!)
    دوما روابط چندنفری آن هم وقتی دونفر ازدواج کرده اند صحیح نیست , بهتر بود وارد این رابطه نمیشدید.
    سوما به یک متخصص روانپزشک مراجعه بکنید تا شاید درمان بشوید.
    -----------------
    درود
    باتشکر.
    بنده تقريبا كامل نوشتم-من از همجنسگرا بودنشون اطلاع نداشتم و چون خيلي دوستش داشتم به اصرارمن همسرم شدن-در كشوري كه مفهوم همجنسگرايي و همجنسگرا رو نميفهمن انتظار بيشتري جز عبارت ( جك نامه) نيست-خودم هم ميدونستم صحيح نيست ولي بخاطر علاقه به همسرم اين اتفاق افتاد-ممنون از شما

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

درود
    پیرامون همجنسگرایی:
    همجنسگرایی یک نوع گرایش جنسی طبیعیست که حتی در انواع اقسام دیگر جانوران هم مشاهده شده و همچنین در انسان تاریخ کهنی به بزرگی تاریخ بابل هم دارد.
    همجنس‌گرایی یکی از گرایش‌های جنسی است که ویژگی آن تمایل زیبایی‌شناختی، عشق رمانتیک، و تمایل جنسی فردی است که تنها متوجه جنس همگون با خود او است. همجنس‌گرایی همراه با دو گرایش دگرجنس‌گرایی و دوجنس‌گرایی، سه گرایش اصلی جنسی را تشکیل می‌دهند. به فردی که به جنس دیگر گرایش داشته باشد «دگرجنس‌گرا» و به افرادی که هم به جنس دیگر و هم به افراد همجنس با خود تمایل دارند، «دوجنس‌گرا» می‌گویند.
    از دههٔ ۱۹۷۰، اتفاق‌نظر دانشمندان علوم اجتماعی و رفتاری، و متخصصان روان‌شناسی در جهان، چنین است که همجنس‌گرایی یک شاخهٔ سالم از گرایش‌های جنسی در انسان است،[۲] هر چند عده‌ای از متخصصان برخلاف دستورالعمل‌های سازمان‌های مرجع علمی، همچنان آن را یک اختلال به حساب می‌آورند. انجمن روان‌پزشکی آمریکا از سال ۱۹۷۴ همجنس‌گرایی را از فهرست بیماری‌های روانی خارج کرد.[۳] دیگر سازمان‌های بزرگ بهداشتی در جهان نیز کمی بعد همجنس‌گرایی را از لیست بیماری‌های خود حذف نمودند. انجمن روان‌شناسی آمریکا در سال ۱۹۷۵، سازمان بهداشت جهانی در سال ۱۹۹۲، سازمان‌های بهداشتی انگلستان از سال ۱۹۹۴، سازمان‌های بهداشتی روسیه از سال ۱۹۹۹ و انجمن روان‌شناسی چین از سال ۲۰۰۱ از جملهٔ این سازمان‌ها هستند.[۴][۵]

طبق تحقیقات دانشمندان ژنتیک از منظر ژنتیکی تئوری‌های کمی به منظور توضیح یک ژن مستقیم برای همجنس‌گرایی وجود دارد هرچند وجود «ژن گی» یک باور عمومی در جامعه است. دیدگاه فراگیر در میان پزشکی آن است که دگرباشان جنسی از همان ابتدای تولد دگرباش به وجود آمده‌اند.[۳۷][۳۸] براساس پاره از پژوهش‌ها ثابت شد که ترتیب چینش ژنوم مادر می‌تواند بر گرایش جنسی فرزند تأثیرگذار باشد. کشف این موضوع که در نشریه Human Genetics به چاپ رسید به اندیشه وجود ژنی مستقل برای همجنس‌گرایی یعنی «ژن گی» را دامن زد. پژوهشگران در این تحقیق کروموزم غیرفعال X را در ۹۷ مادر دارای فرزند همجنس‌گرا و ۱۰۳ مادر دارای فرزند دگرجنس‌گرا مورد آزمایش قرار دادند.[۳۹] با این وجود برخی از پژوهشگران بر این عقیده هستند که ژنی تحت عنوان «ژن گی» وجود ندارد بلکه رفتار همجنس‌گرایانه معلول عملکرد چندین ژن است.[۴۰] آزمایش همر نشان داد که در بازوی بلند کروموزم X همجنس‌گرایان مرد ژن‌هایی وجود دارند که باعث همجنس‌گرایی می‌شوند. از آنجایی که کروموزم X از مادر به فرزند می‌رسد این پژوهش نشان داد که مادران می‌توانند ناقل همجنس‌گرایی بوده و آن را به فرزندان ذکور خود منتقل کنند.[۴۱]

• گزارش‌ها بیان می‌کنند مردان همجنس‌گرا آلت تناسلی بزرگتر و قطورتری نسبت به مردان دگرجنس‌گرا دارند.[۵۲]
    • نیمکره‌های مغز در مردان همجنس‌گرا و زنان دگرجنس‌گرا نسبت به هم موزون است در حالی که نیمکره راست زنان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا نسبت به نیمکره چپ بزرگتر است.[۵۳]
    • بوی حاصل از زیر بغل در مردان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا متفاوت است.[۵۴]
    • مردان و زنان همجنس‌گرا نسبت به دگرجنس‌گرایان بیشتر چپ دست هستند.[۵۵][۵۶][۵۷]
    • مردان همجنس‌گرا توانایی بیشتری در به خاطر سپاری مکان اشیا نسبت به مردان دگرجنس‌گرا دارند. (چنین تفاوتی میان زنان همجنس‌گرا و زنان دگرجنس‌گرا مشاهده نشده‌است)[۵۸]
    • نسبت انگشت دوم به انگشت چهارم که متأثر از ترشح هورمون‌های جنسی است به طور قابل ملاحظه‌ای میان همجنس‌گرایان مرد و زن کمتر از دگرجنس‌گرایان است.[۴۶]

پس همجنسگرایی یک گرایش ژنتیکی و ذاتیست.
    ممنونم از شما بابت اطلاعاتتون

28. کاربران زیر از nassermahjub بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    اگه نمیتونی بیان کنی داستان زندگیتو بنویس بده به دکتر بخونه بنظرم بعد از از اون راحتتر میشه گفت و گو کرد راه حل گرفت

در ضمن فکر می کنم یکی دو جلسه هم کمکی نمی کنه
    همه اين راه ها رو امتحان كردم ولي متنفرم از بازگو كردن اين مسايل بصورت حضوري-دكتر بعد از نامه نگاري درخواست مراجعه حصوري داد كه نرفتم

30. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    امیر جان ... لطفا" آرام باش
    درود
    آخر یک توافقی کردیم که بنده دیگر وارد حوزه دین نشوم به شرط اینکه دین داران هم وارد حوزه زیست شناسی و ژنتیک و روانشناسی نشوند.
    سوای از اینکه همجنسگرایی غلط است یا درست اشتباه است یا صحیح وقتی یک دانشمند (جمعی از دانشمندان) که متخصص این حوزه هستند میایند میگویند این قضیه طبیعیست بعد یک نفر بدون داشتن هیچ علم و دانشی و صرفا به استناد حرف یک منبع دینی (مجددا میگویم نمیگویم بد است یا خوب نقدی هم نمیکنم) میاید میگوید "انحراف" آدم نمیتواند ساکت بماند!
    مثل این میماند طرف مثلا کشاورز است میاید از کار متخصصان بیولوژیک ایراد میگیرد!!!
    اگر قرار است ما حرفی نزنیم انتظار داریم آنها هم رعایت کنند , این امکان ندارد ما سکوت کنیم آنها باز هم به حرف زدن غیر علمی و نفرت پراکنی ادامه بدهند....

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

بنده تقريبا كامل نوشتم-من از همجنسگرا بودنشون اطلاع نداشتم و چون خيلي دوستش داشتم به اصرارمن همسرم شدن-در كشوري كه مفهوم همجنسگرايي و همجنسگرا رو نميفهمن انتظار بيشتري جز عبارت ( جك نامه) نيست-خودم هم ميدونستم صحيح نيست ولي بخاطر علاقه به همسرم اين اتفاق افتاد-ممنون از شما
    درود
    بنده اتفاقا این مفاهیم را به طور کامل درک میکنم و میفهمم امکان ندارد یک شخص همجنسگرا (مخصوصا در خارج که آزادیست و همجنسگراها میتوانند ازدواج کنند) بیاید با یک شخص دگرجنسگرا ازدواج بکند!
    برای نمونه اگر یک مرد همجنسگرا به شما گیر بدهد بیا با ما باش شما میروی؟ (یقینا خیر)
    حالا اگر ایران بود میشد گفت مجبوری بوده...
    منظور بنده از "جک نامه" این بود که شما احتمالا قصد دارید با این نوشته به تخریب همجنسگراها بپردازید .
    باتشکر
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-06-2017 در ساعت 11:32 AM

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

ممنونم از شما ولي من واقعا نميتونم با مشاور صحبت كنم چون از بيان حضوري اين مطالب واقعا خجالت ميكشم-هر چقدر با خودم كلنجار رفتم كه بتونم با مشاور صحبت كنم نتونستم حتي رفتم تو مطب دكتر ولي اومدم بيرون و نتونستم بگم-
    با سلام خدمت شما-ممنونم از توضيحات خوبتون و حرفاي اموزنده اي كه زديد-بله بنده هم موضوعاتي كه گفتيد رو انجام ميدم ولي هنوز نتيجه زيادي نگرفتم -باز هم نا اميد نميشم-بازم ممنون از شما
    ممنونم از شما بابت اطلاعاتتون
    همه اين راه ها رو امتحان كردم ولي متنفرم از بازگو كردن اين مسايل بصورت حضوري-دكتر بعد از نامه نگاري درخواست مراجعه حصوري داد كه نرفتم
    سلام

مطلب شما را خواندم و خیلی متاسفم ولی توجه شما و بقیه دوستان خوبم رو به چند نکته جلب میکنم:

1 متاسفانه شناخت کمی از عشق و ازدواج امروز دارید
    2 ازدواج بسیار غلط و بدون شناختی داشته اید و به قول خودتان دوران نامزدی به جای شناخت مشغول چیدمان وسایل بوده اید!!!!؟؟
    3 خشم و کینه شما از ایشون باعث این واکنشها شده اند که در دراز مدت میتواند واقعا برای شما مشکل ساز یشه عزیز
    4 خود ایشان (همسر سابق) قربانی خانواده بوده اند عزیز (و به علت فرهنگ جامعه ایرانی حالا در هر کجا که باشند) مجبور به ازدواج با جنس مخالف!!! پس لطفا به قضیه از این زاویه بنگرید
    5 100% پاسخ شما به داشتن پارتنر دیگری در روابط جنسیتان(2 به 1 یا 2 به2 و.....) زخم روانی شما رو شدیدتر و عمیقتر کرده
    6 باید دید شما رو نصبت به خودتان و جنس مخالف و رابطه جنسی تغییر داد و درست کرد
    7 مشاور شما حتما باید مرد و حاذق باشه
    8 میتوانید مطلب رو بنویسید و به ایشان بدهید و ایشان در جلسه بعدی صحبت رو اغاز کنند
    9 میتوانید مشاوره تلفنی نیز داشته باشید
    10 حتما اقدام کنید تا بیشتر از این اسیب نبینید

موفق باشید

سپاس

دکتر
    ویرایش توسط شهرام2014 : 07-06-2017 در ساعت 03:42 PM
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

33. 6 کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

باید سختی این کار رو قبول کنید تا به آرامش برسید

اگه بحث خجالت که اون دکتر که شما رو نمی شناسه یا بعدا باهاش رودرو نمیشید به نظرم در یک اتاق در بسته که قرار نیست حرفا بیرون بره بهترین جای خالی کردن آدم هست و در عین حال که یه متخصص هم جلوت نشسته باشه و بهت بگه ایراد از کجاست بدون سردرگمی و گیجی به جواب و راه حل برسی و ناراحتیهات درمان بشه دیگه بهتر از این چی می خوای فرض کن دکتر یک ربات هوشمند هست که هیچی رو ذخیره نمی کنه ( و در واقع هم همین طوره ) فقط به سوالات جواب میده

دکترها چشم و گوششون پره از این مسائل و چیزی که شما تجربه می کنید برای اونها خاطره است

همه ما دارای ایراد هستیم داشتن ایراد مسئله ای طبیعیست بیان ایرادات خودمون کمی سخته اما برای حل ایرادات باید سعی کنید کمی پرو باشید.

نامه رو بنویسد برید داخل مطب فقط بشینید و دکتر رو نگاه کنید و اصلا و اصلا برای اولین جلسه برنامه ریزی برای صحبت نداشته باشید اجازه بدید صحبتها فی البداهه بیاد و پیش بینی که چه خواهد شد رو هم انجام ندید اجازه بدید دکتر از شما سوال بپرسه و برای جلسات بعدی از یشون کمک بخواید ( در مورد خجالت یا آماده کردن صحبت )

امیدوارم نتیجه دکتر رفتنتون رو بیاید همین جا بیان کنید
    ویرایش توسط آرش67 : 07-06-2017 در ساعت 03:48 PM
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

35. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

درود
    آخر یک توافقی کردیم که بنده دیگر وارد حوزه دین نشوم به شرط اینکه دین داران هم وارد حوزه زیست شناسی و ژنتیک و روانشناسی نشوند.
    سوای از اینکه همجنسگرایی غلط است یا درست اشتباه است یا صحیح وقتی یک دانشمند (جمعی از دانشمندان) که متخصص این حوزه هستند میایند میگویند این قضیه طبیعیست بعد یک نفر بدون داشتن هیچ علم و دانشی و صرفا به استناد حرف یک منبع دینی (مجددا میگویم نمیگویم بد است یا خوب نقدی هم نمیکنم) میاید میگوید "انحراف" آدم نمیتواند ساکت بماند!
    مثل این میماند طرف مثلا کشاورز است میاید از کار متخصصان بیولوژیک ایراد میگیرد!!!
    اگر قرار است ما حرفی نزنیم انتظار داریم آنها هم رعایت کنند , این امکان ندارد ما سکوت کنیم آنها باز هم به حرف زدن غیر علمی و نفرت پراکنی ادامه بدهند....

سلام
    با کی توافق کردی؟
    " پاپ " رهبر کاتولیک ها یک سفر به اسپانیا رفته بود همجنس گراها یک تظاهرات چندهزارنفری مقابل جایی که ایشون برای سخنرانی رفته بود برگزار کردند با انواع بلندگو و پلاکارد و...
    این تظاهرات رو دقیقا از تلویزیون های خارجی نشان میداد و انتقاد میکردند چرا کلیسا مخالف همجنس گرایی است و در جواب میگفتند چون همجنس گرایی به بنیان خانواده آسیب وارد میکند و...
    مذهب در همه جا به طور کل با این روابط مخالف هستش ... درست با غلطش رو کاری نداریم اما اگر بحث خالق و خداوند رو فاکتور بگیریم مذهب و دین همیشه در تضاد با علم یا مدرنیته بوده و هرچه که به عنوان علم در کتابهای مقدس آمده است همه علم نجوم هستش و با کمک گرفتن از دانشمندان ایرانی و یهودی و نخبگان درآن دوران بوده است.

36. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

سلام
    با کی توافق کردی؟
    " پاپ " رهبر کاتولیک ها یک سفر به اسپانیا رفته بود همجنس گراها یک تظاهرات چندهزارنفری مقابل جایی که ایشون برای سخنرانی رفته بود برگزار کردند با انواع بلندگو و پلاکارد و...
    این تظاهرات رو دقیقا از تلویزیون های خارجی نشان میداد و انتقاد میکردند چرا کلیسا مخالف همجنس گرایی است و در جواب میگفتند چون همجنس گرایی به بنیان خانواده آسیب وارد میکند و...
    مذهب در همه جا به طور کل با این روابط مخالف هستش ... درست با غلطش رو کاری نداریم اما اگر بحث خالق و خداوند رو فاکتور بگیریم مذهب و دین همیشه در تضاد با علم یا مدرنیته بوده و هرچه که به عنوان علم در کتابهای مقدس آمده است همه علم نجوم هستش و با کمک گرفتن از دانشمندان ایرانی و یهودی و نخبگان درآن دوران بوده است.
    درود
    با جناب فرخ (ایشان گفتند وبسایت تحت نظارت است و همچنین مطالب خلاف مذهب و اعتقادات نگو , من هم گفتم اگر خود ایشان جلوی مطالب نفرت پراکن را بگیرد بنده دیگر دخالتی نمیکنم و حرفی نمیزنم به همین سادگی! هم زیستی مسالمت آمیز)
    پیرامون این بحث بله من هم اخبارش را بخاطر دارم , اما الان بیشتر کلیساها دارند حتی ازدواج همجنسگرایان را هم قانونی میدانند و حتی در کلیسا هم این زوجین را با هم ازدواج میدهند!
    چند وقت پیش در کشور تمام کاتولیک و تندرو ایرلند رای به آزادی ازدواج همجنسگرایان داده شد و حتی نخست وزیر حال این کشور هم شخصی همجنسگراست
    کلیسای اعظم اسکاتلند هم از همجنسگراها معزرت خواهی کرد و گفت در این کلیسا هم ازدواج مجاز است...
    در ایالات متحده و آمریکا جنوبی و کانادا هم که عملا آزاد است...
    میبینید که مذهب هم در همه جا مخالف نیست و دست آخر مجبور است به حقیقت تن بدهد و یا اگر تن ندهد سرانجام عاقبتش مثل یاکوزاهای ژاپنی انقراض است! که ظاهرا مسیحی ها باهوشترند....
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-06-2017 در ساعت 11:26 PM

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

درود
    با جناب فرخ (ایشان گفتند وبسایت تحت نظارت است و همچنین مطالب خلاف مذهب و اعتقادات نگو , من هم گفتم اگر خود ایشان جلوی مطالب نفرت پراکن را بگیرد بنده دیگر دخالتی نمیکنم و حرفی نمیزنم به همین سادگی! هم زیستی مسالمت آمیز)
    پیرامون این بحث بله من هم اخبارش را بخاطر دارم , اما الان بیشتر کلیساها دارند حتی ازدواج همجنسگرایان را هم قانونی میدانند و حتی در کلیسا هم این زوجین را با هم ازدواج میدهند!
    چند وقت پیش در کشور تمام کاتولیک و تندرو ایرلند رای به آزادی ازدواج همجنسگرایان داده شد و حتی نخست وزیر حال این کشور هم شخصی همجنسگراست
    کلیسای اعظم اسکاتلند هم از همجنسگراها معزرت خواهی کرد و گفت در این کلیسا هم ازدواج مجاز است...
    در ایالات متحده و آمریکا جنوبی و کانادا هم که عملا آزاد است...
    میبینید که مذهب هم در همه جا مخالف نیست و دست آخر مجبور است به حقیقت تن بدهد و یا اگر تن ندهد سرانجام عاقبتش مثل یاکوزاهای ژاپنی انقراض است! که ظاهرا مسیحی ها باهوشترند....

مذهب باید با زندگی نوین خودش را وفق دهد و الا از گردونه خارج میشه
    همینطور که داریم میبینیم هرجا افراطی گرایی مذهبی شد حالا در هر دین و مسلکی همه دنبا به هم ریخت
    قرون وسطی هم جنگهای صلیبی رو داشتند
    مذهب رو تنها باید به عنوان یه اعتقاد نگاه داشت
    اگر شما خدا رو باور داری یا نداری اگر یک خدا رو میپرستی یا چند خدا رو میپرستی اگر خدا ناباوری
    هر چی میخواهی باش مذهب و مسلکت انسانیتت باشه یه چهارچوب اخلاقی برای خودت تعریف کن و زندگی کن

38. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33316
    تشکـر
    49
    تشکر شده 50 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

همینطور که داریم میبینیم هرجا افراطی گرایی مذهبی شد حالا در هر دین و مسلکی همه دنبا به هم ریخت
    اگر شما خدا رو باور داری یا نداری اگر یک خدا رو میپرستی یا چند خدا رو میپرستی اگر خدا ناباوری
    هر چی میخواهی باش مذهب و مسلکت انسانیتت باشه یه چهارچوب اخلاقی برای خودت تعریف کن و زندگی کن
    با سلام،

خط آخر نوشته شما تناقض دارد:

"هر چه می‌خواهی باش (هر مذهب و مسلکی می‌خواهی داشته باش، مطابق خط ما قبل آخر)، مذهب و مسلکت انسانیت باشه"

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط hamdask نمایش پست ها
    با سلام،

خط آخر نوشته شما تناقض دارد:

"هر چه می‌خواهی باش (هر مذهب و مسلکی می‌خواهی داشته باش، مطابق خط ما قبل آخر)، مذهب و مسلکت انسانیت باشه"

سلام
    تناقضی نمی بینم

41. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

درود
    بله حق به جانب شماست

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34188
    تشکـر
    21
    تشکر شده 28 بار در 26 پست
    میزان امتیاز
    8

مگه میشه همچین چیزی ؟ من بعضی از موضوعات رو که میخونم فکر میکنم طرف ملتو دست انداخته ...
    مگه میشه کسی از شوهرش همچین چیزی بخواد ؟ خوب این خانمها و اقا همه با هم رابطه داشتن مگه همچین چیزی میشه ؟ واقعا چه افکار و عقایدی . یه انگ بیمار هم به خودشون میزنن واسه اینکه خودشون رو موجه جلوه بدن . من اگر بودم همچین زنی رو با دوستاش و شوهرش اتیش میزدم یک جا

43. کاربران زیر از ایتکین بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35506
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام...یعنی به غیر از همسر اتون دو تا زن دیگه بود ؟؟؟؟
    امضای ایشان
    http://moayyeri.ir/

http://bimesite.ir/

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)