نمایش نتایج: از 1 به 5 از 5

موضوع: همسر اول یا دوم

1168
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32786
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همسر اول یا دوم

سلام ضمن سپاس خواهش می کنم سوال من رو کمی با حوصله بیشتری پاسخ بفرمایید من همسر دوم هستم وبه پیشنهاد وموافقت همسر اول شوهرم با ایشان ازدواج کردم الان 10سال می گذره ومن سه فرزند دارم وشوهرم رو هم خیلی دوست دارم در واقع عاشق شوهرم هستم بهخاطر خوبی خودش در هفته دوشب بیشتر با من نیست و پنج شب با همسر اولش هست اما روزها خیلی به من سر می زند خیلی کمتر از اونجا و خیلی هم اظهار علاقه به من وبچه هام داره حلاصه الحمدلله از زندگیم راضیم نکته ای که من روعذاب می ده اینه که هر وقت همسرم با خانمش رابطه جنسی داره و روز بعد از ظواهرش می فهمم خیلی ناراحت می شم به قدری که دیگه دوسش ندارم و دلم نمی خاد پیش من بیاد از طرفی می بینم که به خاطر من خیلی وقتا خودداری می کنه و من خیلی نگرانم به خاطر ملاحظه من نیاز همسر اولش رو پاسخ نده و من در پیشگاه خدا مقصر باشم نه می تونم ترکش کنم چون دوسش دارم نه می تونم تحمل کنم نه می تونم بهش شکایت کنم چه کار کنم؟؟!!!

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

پاسخ : همسر اول یا دوم

سلام

یادمه قبلا یه خانمی تاپیکی زده بودن که همسر دوم هستن و چون همسر اول باردار نمیشده شوهرشون ازدواج مجدد میکنن و صاحب یه بچه هم میشن ، به خواست خدا زن اول باردار میشه ، حالا ناراحتیشون از این بود چرا همسرم داره به زن اولش که بارداره توجه میکنه !! از طرفی هم میگفتن به من و بچمون هم توجه داره ولی توجه به زن اول آزارشون میداد .

خب دوست عزیز من نمیدونم چی باعث شد همسر اولشون رضایت و پیشنهاد بدن ولی شما از همون اول با قبول همسر دوم بودن وارد این زندگی شدید و قطعا میدونستید همسرتون روزها و شبایی با همسر اولش هم هست پس باید آمادگیشو داشته باشید و دیگه رابطه ی جنسی رو حق زن اول هم بدونید و خودخواه نباشید .

البته این احساسات شما کاملا طبیعیه ولی چون قبول کردید این شرایط رو ، باید چشمتون رو روش ببندید چون همسرتون هم در قبال همسر اولش مسئوله ؛ همون اندازه که شما ازش انتظار دارید باید همون رو برای همسر اولش هم بخواید .

برای اینکه این افکار آزارتون نده بهش فکر نکنید ، خداروشکر که عاشق همسرتون هستید پس زندگی رو به کام خودتون تلخ نکنید .

3. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,197 بار در 635 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم همسر دوم شدن این مشکلات رو هم به دنبال داره قطعا ماها هیچکدوم نمیتونیم شمارو قضاوت کنیم و حتما دلیلی داشته که همسر دوم شدید.
    ولی وقتی پذیرفتید که همسر دوم بشید با عواقبش رو هم بپذیرید و غر زدن به همسرتون چیزی رو درست نمیکنه بلکه باعث میشه همسرتون تحت فشار قرار بگیرن و زندگی رو به شما تلخ کنن پس به ایشون هیچی نگید و بجاش اینو هضم کنید که شما همسرتون رو با کس دیگه ای شریک هستید تا دیگه این موضوع ازارتون نده.
    چون ایشون که خلاف شرع نکردن اینو به خوودتون به قبولونید و حالا که همچین شرایطی رو پذیرفتید اعتراضی نکنید
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

5. 3 کاربران زیر از حناء بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31895
    تشکـر
    29
    تشکر شده 92 بار در 71 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط امیر مهدی نمایش پست ها
    سلام ضمن سپاس خواهش می کنم سوال من رو کمی با حوصله بیشتری پاسخ بفرمایید من همسر دوم هستم وبه پیشنهاد وموافقت همسر اول شوهرم با ایشان ازدواج کردم الان 10سال می گذره ومن سه فرزند دارم وشوهرم رو هم خیلی دوست دارم در واقع عاشق شوهرم هستم بهخاطر خوبی خودش در هفته دوشب بیشتر با من نیست و پنج شب با همسر اولش هست اما روزها خیلی به من سر می زند خیلی کمتر از اونجا و خیلی هم اظهار علاقه به من وبچه هام داره حلاصه الحمدلله از زندگیم راضیم نکته ای که من روعذاب می ده اینه که هر وقت همسرم با خانمش رابطه جنسی داره و روز بعد از ظواهرش می فهمم خیلی ناراحت می شم به قدری که دیگه دوسش ندارم و دلم نمی خاد پیش من بیاد از طرفی می بینم که به خاطر من خیلی وقتا خودداری می کنه و من خیلی نگرانم به خاطر ملاحظه من نیاز همسر اولش رو پاسخ نده و من در پیشگاه خدا مقصر باشم نه می تونم ترکش کنم چون دوسش دارم نه می تونم تحمل کنم نه می تونم بهش شکایت کنم چه کار کنم؟؟!!!
    خاصیت هوو داشتنه. زنها حسودند دوست دارن شوهرشون فقط به اون دل بده. اما شما خودت قبول کردی. مطمئنا همسر اول صد برابر شما این حس رو تجربه میکنه. اما داره زندگیشو میکنه و چون قبول کرده داره کنار میاد. شما هم قبول کردی پس اگر همسرتو دوس داری و زندگیت آرومه بهش فکر نکن و سعی کن بهش به عنوان یه امر عادی نگاه کنی. اما ایشون نه خیانت میکنن نه بی اعتنایی به شما. و شما موقعی که قبول کردی باید به همه جوانب فکر میکردی. با همسرت در میون بذار و بگو که به خاطر علاقه زیادی این حس بهتون دست میده و ایشون سعی کنن جلوی شما بروز ندن.

7. کاربران زیر از ؛آیسان؛ بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32790
    تشکـر
    18
    تشکر شده 39 بار در 23 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز هرکی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه در هر صورت شما باید قبل اینکه با ایشون ازدواج کنین به این موضوع فکر میکردین که ایا میتونین از این موضوع به راحت یچشم پوشی کنین یا نه؟؟؟حالا که قبول کردی باید مدارا کنی چون در هرصورت به اندازه ای که شما از همسرت سهم داری خانم اولشم سهم داره بهتره به این موضوع فکر نکنین و جوری رفتار کنین که همسرتون هم دلخور نشه ازتون،بجای حسادت خانمانه بهتره کاری کنید که همسرتون در عشق ورزیدن به شما نسبت به همسر اولش پیشی بگیره، و مطمئن باش همسر اولشم به اندازه شما حرص میخوره و حسودیش میشه

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد