دلتنگی

1. eshgh
    eshgh
    دوباره رسیدم اول خط زندگی
    نمیدونم چرا هیچ چیز اون طور که میخوام پیش نمیره
    یک زمانی تصمیم گرفتم درس بخونم برم دانشگاه برا خودم کسی بشم بگن تحصیل کرده است بعد درس به هیچ جا که نرسیدیم تصمیم گرفتم از نو شروع کنم تصمیم گرفتم از خانواده جدا بشم مستقل عمل کنم برای خودم کاری داشته باشم وجهه اجتماعی داشته باشم .کار رو هم شروع کردم اما الان بعد چند سال میبینم نه جای من تو بازار گرگ ودرندشت که احتمال هر خطری واسه یک دختر تنها میشه حدس زد نبود .
    امان از لجبازی ما آدمها با سرنوشت خودمون .
    کاش شانه هایی برای گریه کردن داشتم
  2. satare
    satare
    منم مث تو درس خوندم سرکار رفتم مستقل شدم از بچگی رو پای خودم بودم ولی هیچوقت از خانوادت جدا نشو میدونی چرا چون تنها چیزی ک ادم میتون تا اخرش باهاش باش دم نزنه تنها ادم هایی هستن ک میش روراست بود باهاشون و هیچ تلاشی نداشته باش برا جدایی از خانوادت مگر اینکه خانوادت یکم گسسته باش ولی بازم دلیل نمیش میدونی چرا چون ادمهایی هستن ک تو بهترین لحظه های ناب زندگی تو باهاشون قسمت کردی اره شاید کم بود باش ولی اون باهم بودن هست درست . زندگی یعنی از نو درست کردن هر روزش یه زندگی جدید قرار نیست دیروز مث امروز باش حالا وقت پیدا کردن شریک زندگی ی ادم ک بشه بهش تکه کنی منم بعضی اوقات از مستقل بودن حالم بهم میخوره ولی همین راه ادمو بزرگ میکنه یعنی ب ادم انرژی میده ک منم میتونم زندگیمو خودم اداره کنم اینا همش ی نقطه مثبت خیلی ها هستن ک از پس همینم بر نمیان خیلی ها رو میشناسم ک زندگی مشترک دارن بچه دارن هنوز خرجشونو پدر و مادر میدن این یعنی نتونستن مستقل باشن نتونستن روپای خودشون باشن درست ؟؟!!!!
  3. bahar21
    bahar21
    منم دلم تنگه
  4. elham70
    elham70
    دلم تنگهههههههههههه از روزگار
  5. (تبسم)
    (تبسم)
    مستقل بودن واسه من بهترین شرایطه هیچی مثل این لذت بخش نیست که خودت صاحب زندگی بشی و به خوبی ادارش کنی و بهترین تصمیمات رو بگیری . همیشه میشه از نو شروع کرد و زندگی که دلمون میخواد و بسازیم فقط باید بخواهیم همیشه به این فکر میکنم که نکنه بزودی عمرم تموم شه و من غافل باشم از زندگیم و افسوس زنده بودن و و اینکه زمانی ک زنده بودم مرده باشم و بخورم.
  6. _farZaneh_
    _farZaneh_
    منم زندگیم شده گذشتن لحظه هام ... همین ! ولی بدون همیشه این تویی که سرنوشتت رو میسازی ، پیدا کن خودتو ... راه های زیادی برای ادامه دادن هست دوست من
نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6
© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد