ازدواج

1. Esmail
    Esmail
    به نظر بنده وقتی انسان ازدواج میکند خودش رو محدود میکند و تا آخر عمر باید به یک نفر متعهد باشد همچنین غریزه جنسی انسان که با غریزه زندگی او در رابطه است سرکوب میشود به خاطر همین انسان از لحاظ روانی بیمارتر میشود و به سمت خودارضایی و رویاپردازی کشیده میشود البته بنده مخالف افراط در ارضای نیاز جنسی هستم به خاطر اینکه افراط باعث میشود انسان از حالت تعادل خارج شود و از متمدن بودن فاصله بگیرد اما ازدواج کردن هم سرکوب شدید میل جنسی مخصوصا در مردان است چون ذاتا تنوع طلب هستند و یک زن جوابگوی اساسی ترین غریزه آنها یعنی غریزه جنسی نیست بهتر است ازدواج سفید جایگزین ازدواج سنتی شود البته ازدواج سفید هم مشکلات خودش رو دارد اما به نظر بهتر از ازدواج سنتی است خلاصه بنده مشتاق شنیدن نظرات دیگران در این باره هستم ....امیدوارم هرکسی در این باره نظر میدهد منطقی فکر کند و نظر بدهد .با تشکر
  2. reza1
    reza1
    چیزی که در رابطه طولانی مدت و رابطه عاطفی عمیق با همسر هست اصلاً قابل مقایسه با حس تنوع تلبی نیست .
    این که شخصی دوست داره آزادی و تنوع تلبی داشته باشه به خاطر اینه که هیچ وقت محدودیتی برای هوس های خودش نذاشته و به این حس ها پرو بال داده و در زهنش ریشه کرده .
    تعهد زندان نیست ، تعهد و عهد بستن یک رهای به سمت کامل شدنه ، رها شدن از بقیه هوس ها رها شدن از موانع که ما رو برای رسیدن به هدف اصلی انسان بودن دور میکنه ، تعهد شیرینه
    من به شخصیه ازدواج رو میپسندم ، اونم فقط یک ازدواج و تک همسری بودن . ( چند همسری رو که شرعی هم هست اصلاً نمیپسندم )
    من حتی الان که هیچ عهدی ندارم خودم رو نصبت به خودم متعهد میدونم و با دختری رابطه نداشتم و ندارم و بعد ازدواج هم علاقه ای به تنوع تلبی ندارم ، به نظر من رشیه این تنوع تلبی توی افکار آدمه که پرورش پیدا میکنه نه توی طبیعت انسان
    آدم فقط باید مال همسرش باشه همسرش هم مال اون ، همین حس خودش شیرینه .
  3. reza1
    reza1
    ازدواج سفید دیگه چیه ؟؟؟؟!!!

همه زندگی که مسائل جنسی نیست ، وقتی جنسیت رو حذف میکنی چیزای بیشتری میتونیم ببینیم که خیلی قشنگ تر از دید جنسیه ، و دیگه دید جنسی بی ارزش میشه
    آدم باید دلایلش برای ازدواج فقط رفع نیاز های جنسی غریزه نباشه .
  4. asal.h
    asal.h
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد