راهنمایی میخوام لطفا

1. perin
    perin
    سلام
    من حدود 4 ماهی هست که نامزد کردم(هنوز عقد نکردیم).ماباهم دوست نبودیم. به روش سنتی باهم اشنا شدیم و علاقه مون روزبه روز داره به هم بیشتر میشه. به تازگی نامزدم دوست داره که دستمون توی دست هم باشه و همدیگه رو بغل کنیم و ببوسیم. میخوام راهنماییم کنید.چه کار باید بکنم؟ درخواستاشو قبول بکنم یانه؟
    درضمن خانواده هامون با صیغه مخالفن و ماهم تا 4 ماه آینده شرایط عقدو نداریم
  2. perin
    perin
    من از این گروه بابت این همه پاسخ واقعاااااااااااااااا ممنونم
  3. aida68
    aida68
    سلام دوست عزیز ازدواج یک مبحث خیلی مهمه و کسی که میخواد ازدواج کنه یعنی تمام ابعاد ازدواج در نظر گرفته به نظر من این بستگی به شناخت خودتون از همسر آینده تون داره یعنی دو حالت وجود داره یه سری از افراد هستن که واقعا از ته قلب همدیگرو دوست دارن که در دوران نامزدی با توجه به عقاید خودشون و حتی با وجود عشق زیاد دوست دارن در دوران نامزدی به دلیل هر موضوع مدهبی نمیدونم اعتقادی از نزدیکی فیزیکی باهاش پرهیز میکنن و کسای که مث دسته اول عاشقن اما علاقه هم دارن رابطه فیزیکی مث دست گرفتن بوسیدن اینا رو داشته باشن روشن فکر هستن و فکر بدی راجب نامزدشون نمیکنن و تا پای ازدواج همچنان دوسش دارن و خدارو شکر مشکلی پیش نمیاد..
  4. aida68
    aida68
    اما یه سری دیگه هستن که تکلیفشون با خودشون روشن نیست و خیلی مهمه دلیل ازدواج کردن این دسته از ادما هر ادمی به یه دلیل میخواد ازدواج کنه ولی وای بر روزی یه دسته به خاطر موضوعات جنسی بخوان ازدواج کنن اگر حتی توی دوران نامزدی به خواسته شون یا حتی در حد فقط بوسیدن و اینا ارضا شن خواسته دیگه دارن و در نهایت سو استفاده میکنن میرن که رفتن و میزنن زیر همه چیز اما تمام این چیزایی گفتم به نظر من اعتقادی،بستگی به شناخت شما از نامزدتون،میزان محکم بودن رابطه اشما داره اما من اعتقادم اینه تا کسی که واقا عاشق ادم باشه این موضوعات واسش مهم نیست و به نظر عشقش نامزدش اهمیت میده و تا ازدواج صبر میکنه البته این اعتقاد شخصی منه و تصمیم گیری با خودتونه و مهم اینه شما چقدر از نامزدتون شناخت دارید موفق باشید.
نمایش نتایج: از 1 به 4 از 4
© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد