نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: دعوای با شوهر

2011
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39272
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دعوای با شوهر

سلام.من امروز کتک خوردم تحقیرشدم.تواین هفته 3بار.شوهره من یه نفهمه بددهنه.ازخدانفرت دارم این زندگی چراباید اینطوری باشه.انقدر سرموکوبیده به زمین که نمیتونم بالا بیارمش.بدنم کبودشده فقط بخاطره اینکه گفتم بریم خونه بابامینا.خودش هرروزدمیره پیشه خانوادش ولی من....بااینکه امروزبازم منوزد باحاله ندارم بهش گفتم بیاحرف بزنیم امابازم دهنش به فوش بازشد.حالم خرابه توروخدا کمکم کنید.یه دختر3ساله دارم.به دادم برسید

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : اختلاف خانوادگی

نقل قول نوشته اصلی توسط Heng نمایش پست ها
    سلام.من امروز کتک خوردم تحقیرشدم.تواین هفته 3بار.شوهره من یه نفهمه بددهنه.ازخدانفرت دارم این زندگی چراباید اینطوری باشه.انقدر سرموکوبیده به زمین که نمیتونم بالا بیارمش.بدنم کبودشده فقط بخاطره اینکه گفتم بریم خونه بابامینا.خودش هرروزدمیره پیشه خانوادش ولی من....بااینکه امروزبازم منوزد باحاله ندارم بهش گفتم بیاحرف بزنیم امابازم دهنش به فوش بازشد.حالم خرابه توروخدا کمکم کنید.یه دختر3ساله دارم.به دادم برسید

دوست عزیز هیچ کسی مثل شما نمیتونه در این مورد اضهارنظر کنه .
    شما بهتر از هر کسی میدونید آینده این زندگی چه خواهد بود .
    به هر حال این مشکلات همیشه وجود داره ولی ایشون نباید به شما تعرض بدنی کنه.
    اگر کبودی داشته باشه میتونید برای گرفتن گواهی پزشکی قانونی اقدام کنید .
    چون در این مورد بسیار به شما کمک میکنه .
    ولی شما دقت کنید یک دختر سه ساله دارید و باید بخاطرش صبر کنید .
    پس خطوط قرمز شوهرتون رو بشناسید و از ورود به این محدوده ها دوری کنید .
    پس وقتی این اتفاق در هفته سه بار رخ داده یعنی شما به این خطوط دقت نکردید .
    به همین خاطر توصیه میکنم در شناخت این محدوده ها دقت کنید .
    و بدونید با محبت کردن میتونید قلبش رو بدست بیارید .
    حتما توصیه میکنم حضورا خودتون به تنهایی با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید .
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز هیچ کسی مثل شما نمیتونه در این مورد اضهارنظر کنه .
    شما بهتر از هر کسی میدونید آینده این زندگی چه خواهد بود .
    به هر حال این مشکلات همیشه وجود داره ولی ایشون نباید به شما تعرض بدنی کنه.
    اگر کبودی داشته باشه میتونید برای گرفتن گواهی پزشکی قانونی اقدام کنید .
    چون در این مورد بسیار به شما کمک میکنه .
    ولی شما دقت کنید یک دختر سه ساله دارید و باید بخاطرش صبر کنید .
    پس خطوط قرمز شوهرتون رو بشناسید و از ورود به این محدوده ها دوری کنید .
    پس وقتی این اتفاق در هفته سه بار رخ داده یعنی شما به این خطوط دقت نکردید .
    به همین خاطر توصیه میکنم در شناخت این محدوده ها دقت کنید .
    و بدونید با محبت کردن میتونید قلبش رو بدست بیارید .
    حتما توصیه میکنم حضورا خودتون به تنهایی با مشاوری مجرب در این مورد مشورت کنید .
    با سلام
    جناب فرخ من گاهی واقعا تعجب میکنم از پاسخ های شما و به نظر میاد واقعا مشاور نیستید و صرفا نظرات خودتون یا اینکه کپی از اینترنت میذارید.
    یا بی ربطن یا کپین یا انقدر طولانین که کسی نمیخونه. اگر هم صرفا به فکر سئوی سایتتون هستید که باید اعلام کنم گوگل مطالب کپی شده پس از یک مدتی کش میکنه و اتفاقا تاثیر منفی توی رتبه سایتتون داره.

سرکار خانم لطفا سن خودتون و همسرتون نحوه اشنایی و اینکه چندسال ازدواج کردید رو بهم بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم.
    ولی از توضیحاتتون به نظر میاد که همسرتون عصبی و وابسته به خانوادشون باشند تحت هیچ شرایطی حق دست بلند کردن روی شمارو نداره.
    شما ازدواج بدی داشتید سعی کنید طلاق بدی نگذارید دقت داشته باشید بهترین سن کودک برای طلاق از نظر روانشناسان سن 1 تا 6 سال هستش و باید بدونید کودکانی که در یک محیط متشنج بزرگ میشن خیلی خیلی بیشتر از کودکان طلاق اسیب های روحی و جسمی میبینند. پس فکر نکنید با موندن توی یک شرایط بد دارید برای فرزندتون فداکاری میکنید.
    لطفا محکم باشید و بدون ترس تا اثار کبودی بهبود پیدا نکرده به پزشکی قانونی مراجعه کنید و برگه بگیرید. میتونید ایشون رو به دادگاه بیارید و ازشون تعهد بگیرید.
    امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید.
    موفق باشید

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

پاسخ : دعوای با شوهر

سلام

مطلب شما را خواندم عزیز و واقعا متاسفم واسه جامعه ای که خودم نیز بنا بر جبر دنیا در این جامعه رشد و نمو کرده ام!!!!؟؟!!!!

ما چه مرگمونه از طرفی مادر و خواهر را به مقام خدایی و جنت زیر پای مادران هست و ناموس مرز قرمز ماست و....... میرسانیم از طرفی بعضی از ما که شمارمان نیز کم نیست و بسی بسیاراست

چنین بر زنان و مادران اینده و همسر خود بی رحمانه به مانند حیوانی وحشی(البته دور از جون حیوانات) میتازیم, میزنیم و میدریم!!!

ای اووف بر تو که بر جنسی ظریف و از لحاظ فیزیکی نحیف بر او میتازی!!

عزیز باید از خودت دفاع کنی نمیگم از طریق زور و طلافی و کشمکش و دعوا ولی حداقل میتوانی از طریق شکایت و دادگاه پزشکی قانونی به این ابله حالی کنی که دیگه بسه!

متاسفم

و موفق باشی

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

5. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سرکار خانم لطفا سن خودتون و همسرتون نحوه اشنایی و اینکه چندسال ازدواج کردید رو بهم بگید تا بیشتر راهنماییتون کنم.
    ولی از توضیحاتتون به نظر میاد که همسرتون عصبی و وابسته به خانوادشون باشند تحت هیچ شرایطی حق دست بلند کردن روی شمارو نداره.
    شما ازدواج بدی داشتید سعی کنید طلاق بدی نگذارید دقت داشته باشید بهترین سن کودک برای طلاق از نظر روانشناسان سن 1 تا 6 سال هستش و باید بدونید کودکانی که در یک محیط متشنج بزرگ میشن خیلی خیلی بیشتر از کودکان طلاق اسیب های روحی و جسمی میبینند. پس فکر نکنید با موندن توی یک شرایط بد دارید برای فرزندتون فداکاری میکنید.
    لطفا محکم باشید و بدون ترس تا اثار کبودی بهبود پیدا نکرده به پزشکی قانونی مراجعه کنید و برگه بگیرید. میتونید ایشون رو به دادگاه بیارید و ازشون تعهد بگیرید.
    امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیرید.
    موفق باشید
    یعنی واقعاً با شکایت حل نمیشه و طلاق گرفتن لازمه؟

شوهرخاله ام بعد اینکه سه روز زندان رفت دیگه هیچوقت خالمو کتک نزد، نزدیک 20 سال میشه.

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط Experience نمایش پست ها
    یعنی واقعاً با شکایت حل نمیشه و طلاق گرفتن لازمه؟

شوهرخاله ام بعد اینکه سه روز زندان رفت دیگه هیچوقت خالمو کتک نزد، نزدیک 20 سال میشه.
    این که ادم ها چه واکنشی نشون میدن روی مسائل مختلف مربوط به خودشونه.
    بنده هم تاکید کردم ابتدا شکایت کنن گرچه من چنین زندگی هایی رو بالاخص برای خانم که اسیب پذیر تر هست اصلا نمیپذیرم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)