نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: خیانت همسرم با دوست صمیمیم

2849
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32999
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت همسرم با دوست صمیمیم

سلام خدمت دوستان میخوام خیانت شوهرم رو با دوست صمیمیم فراموش کنم میخوام به زندگیم برگردم شک داره خودم رو داغون میکنه شوهرم 10سال با دوست صمیمیم رابطه داشته همیشه بهشون شک داشتم ولی همسرم اینقدر خوب بود که اصلا قابل تصور برام نبود که چنین کاری کنه ولی الان که فهمیدم ابراز پشیمانی کرده حتی از اون شهر نقل مکان کردیم میگه یه فرصت بهم بده ولی من نمی تونم شک نداشته باشم آخه بزرگترین ضربه رو ازبهترین دوستم خوردم شک دیدنم کرده

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : خیانت همسرم با دوست صمیمیم

واقعا متاسفم بابت اتفاقی که براتون افتاده. حق دارین نخواین ادامه بدین.
    چند وقت از اشکار شدن این قضیه گذشته؟ ممکنه هنوز عصبانی باشین و نتونین عاقلانه تصمیم بگیرین.
    البته ارامش حق شماست. اگه واقعا نمیتونین ادامه بدین، بهتره جدا بشین که حداقل ارامشتون رو دوباره بدست بیارین.

امیدوارم بهترین و درست ترین تصمیم رو بگیرین.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    تشکر شده 130 بار در 91 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    واقعا متاسفم بابت اتفاقی که براتون افتاده. حق دارین نخواین ادامه بدین.
    چند وقت از اشکار شدن این قضیه گذشته؟ ممکنه هنوز عصبانی باشین و نتونین عاقلانه تصمیم بگیرین.
    البته ارامش حق شماست. اگه واقعا نمیتونین ادامه بدین، بهتره جدا بشین که حداقل ارامشتون رو دوباره بدست بیارین.

امیدوارم بهترین و درست ترین تصمیم رو بگیرین.
    چقد راحت در مورد جدا شدن صحبت میکنید مگه زندگی کشکه

4. 2 کاربران زیر از الهه‌ی‌عشق بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سو گل نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان میخوام خیانت شوهرم رو با دوست صمیمیم فراموش کنم میخوام به زندگیم برگردم شک داره خودم رو داغون میکنه شوهرم 10سال با دوست صمیمیم رابطه داشته همیشه بهشون شک داشتم ولی همسرم اینقدر خوب بود که اصلا قابل تصور برام نبود که چنین کاری کنه ولی الان که فهمیدم ابراز پشیمانی کرده حتی از اون شهر نقل مکان کردیم میگه یه فرصت بهم بده ولی من نمی تونم شک نداشته باشم آخه بزرگترین ضربه رو ازبهترین دوستم خوردم شک دیدنم کرده
    خیلی سخته هیچکدوممون نمیتونیم درکت کنیم چون جات نبودیم ولی اگر بهش فرصت دادی باید باهمه ی وجودت ببخشیش دیگه بهش غر نزن و اون مسئله رو به روش نیار و توکل کن بخدا تا همسرت رو تو مسیر راست هدایت کنه
    دلتو صاف کن اگه شوهرت دنبال فرصت نبود طلاقت میدادو میرفت با دوستت رابطتش رو ادامه میداد ولی اینکارو نکرد بخاطر شما نقل مکان کرد پس بدون قصد داره زندگی جدیدی اغاز کنه
    زنا اسانه تحملشون خیلی زیاده سعی کن صبرتو زیاد کنی مطمنم کم کم بهت ثابت میکنه که عوض شده
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32999
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوستان سو گل هستم الان حدود7ماه این موضوع رو فهمیدم اون کنجکاوی کردن من باعث شد من 16سال که دارم باهاش زندگی میکنم چطور میتونم با داشتن دوتا دختر طلاق بگیرم حتی فکر خودکشی هم به سرم زد ولی باز خدا پ حالا فکرو خیال داره آزارم میده فکر گذشته که با دوست خیر ندیدم رفت وآمد میکردم حتی مسافرت رفتنمون بچه‌ها م بهش می گفتن عمه تا این حد صمیمی بودیم از نظر سطح فرهنگی هم ما خیلی بالاتر از اون بودم من مثلا دختر تهران بودم اون دختر یه روستا تو بوشهر به خاطر کار شوهرم مجبور بودم توی اون روستا زندگی کنم الان که نقل مکان کردم ابادان ولی شوهرم در ماه به خاطر کارش باید بده شرکت که تو بوشهر و این منو عذاب میده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

سوگل عزیز
    اولین اشتباه شما این بوده که دوستت رو وارد زندگی مشترکتون کردید
    کاملا واضحه هر کسی نیاز به دوست داره در هر برهه ای از زندگی
    شما اولبن کسی نیستی که از طرف همسرو دوستتون بهتون خیانت شده

اخری هم نیستید
    پس از این به بعد دوستانتون رو وارد زندگی خانوادگی نکنید
    حتی دوست متاهلتون رو
    نگفتید دوست شما متاهل بوده یا مجرد
    من احتمال میدم مجرد بوده
    به فرض مجرد بودن کار درستی نکردید
    که اینقدر با هم ارتباط داشتید حتی در مسافرت
    و این ارتباط در چه حدی بوده
    تلفنی یا ....
    اگر امکان داره مشاوره حضوری داشته باشید
    البته برای بهبود روابط با همسرتون
    از اون گذشته ببینید دوستتون چه مزیتی نسبت به شما داشته
    اگر کم کاری در حق همسر داشتید جبران کنید
    راه تکرار بر خطا ببندید .
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14456
    تشکـر
    6
    تشکر شده 575 بار در 298 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط الهه‌ی‌عشق نمایش پست ها
    چقد راحت در مورد جدا شدن صحبت میکنید مگه زندگی کشکه
    بله. طلاق سخته. خیلی هم تبعات ناخوشایندی داره. خصوصا برای خانمها.
    اما با شک زندگی کردن خیلی بدتره. اینکه مجبور باشی با کسی زیر یه سقف زندگی کنی که لحظه ای بهش اعتماد نداری خیلی وحشتناک تره. انگار یه چیزی تو مغز ادم همش درحال تلنگر زدنه. حتی عادی ترین کارهای طرف مقابل برات میشه اسباب شک و تردید و به مرور ادم رو دیوانه میکنه.
    من نگفتم همین الان برین طلاق بگیرین. گفتم اگه تمام فکراتونو کردین و تو عصبانیت تصمیم نگرفتین، طلاق گزینه بدی نیست.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

بانو سوگول

میشه بدونم خیانت همسرتون تا چه حد بود و چجوری متوجه شدید

دوم اینکه بعد از افشای خیانت همسرتون چه کارهایی انجام داده چه تغییراتی داشته

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط talieh نمایش پست ها
    بله. طلاق سخته. خیلی هم تبعات ناخوشایندی داره. خصوصا برای خانمها.
    اما با شک زندگی کردن خیلی بدتره. اینکه مجبور باشی با کسی زیر یه سقف زندگی کنی که لحظه ای بهش اعتماد نداری خیلی وحشتناک تره. انگار یه چیزی تو مغز ادم همش درحال تلنگر زدنه. حتی عادی ترین کارهای طرف مقابل برات میشه اسباب شک و تردید و به مرور ادم رو دیوانه میکنه.
    من نگفتم همین الان برین طلاق بگیرین. گفتم اگه تمام فکراتونو کردین و تو عصبانیت تصمیم نگرفتین، طلاق گزینه بدی نیست.
    ب هرحال این موضوع اوتقد کهنه نیست که بخواد نا امید باشه و بگه طلاق .
    انسان جایزالخطاست و با فرصت دوباره ی زندگیرو میتونه از نو بسازه

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27703
    تشکـر
    59
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

ب هرحال این موضوع اوتقد کهنه نیست که بخواد نا امید باشه و بگه طلاق .
    انسان جایزالخطاست و با فرصت دوباره ی زندگیرو میتونه از نو بسازه
    ببخشید این حرفو بهتون میزنم ولی هیچ جا نیومده که انسان جایزه خطا کنه تو قران اومده انسان ممکنه خطا کنه
    و به نظر بنده یه فرصت بهش بدید و فرصتی که دادین با تمام وجود بهش فرصت بدید و فکر اینده بچه هاتون باشید به نظر من این اشتباه خیلی بزرگه و ببخشش خیلی سخته شما باید به دخترانتون یاد بدید که تو شرایط سخت بهترین تصمیماتو بگیرن و نظاری اب تو دل دخترانتون ت************ بخوره

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    25500
    تشکـر
    239
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sajjadfox نمایش پست ها
    ببخشید این حرفو بهتون میزنم ولی هیچ جا نیومده که انسان جایزه خطا کنه تو قران اومده انسان ممکنه خطا کنه
    و به نظر بنده یه فرصت بهش بدید و فرصتی که دادین با تمام وجود بهش فرصت بدید و فکر اینده بچه هاتون باشید به نظر من این اشتباه خیلی بزرگه و ببخشش خیلی سخته شما باید به دخترانتون یاد بدید که تو شرایط سخت بهترین تصمیماتو بگیرن و نظاری اب تو دل دخترانتون ت************ بخوره
    مطمعنا شما چون مادر نیستید و نمیتونید خودتونو بزارید جای طرف مقابل همچین دیدی دارید من کاری ب قران و بقیه ندارم .اما نگه داشتن زندگی خیلی بهتر از طلاقه .بنده خودم تجربه کردم ک میگم

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

دلایل خیانت مردان

1. انتخاب همسر ‌آگاهانه نبوده و براساس تصورات ذهنی مثل زیبایی، پول و... بوده و زمانی‌که مرد در زندگی مشترک به آگاهی رسیده و خود را فرد موفقی ندیده، به سمت خیانت رفته است.
    2. افراد وقتی وارد زندگی مشترک می‌شوند، معیارهای‌شان سریع‌تر تغییر می‌کند. یعنی اگر زیبایی بوده، دیگر نیست و خانواده مهم‌تر است. تغییر جهشی نگرش، فرد را درگیر خیانت می‌کند.
    3. نیازهای عاطفی ـ احساسی و جنسی مرد از سوی زن تامین نشده و مرد تصور می‌کند این نیازها را باید در فضای خارج از خانه تامین کند.
    4. رفتارهای همسر تغییر می‌کند؛ یعنی زن با دلایلی وارد زندگی می‌شود که از نظر مرد خوب بوده، اما پس از آن، این‌طور نیست.
    5. نبود آرامش و آسایش در خانواده؛ زن دعوا می‌کند، فریاد می‌کشد و همسرش را تحقیر و سرزنش می‌کند .
    6 . زنانی که به لحاظ پزشکی نتوانسته‌اند صاحب فرزندی شوند و فضای خانه را شاد کنند؛ در این حالت مرد این حق را به خودش می‌دهد که با اختیار‌کردن همسر دوم صاحب فرزند‌ شود.
    7. خانواده‌های‌کنترل‌کننده عامل‌ دیگری است‌که مرد را به سمت خیانت به خانواده‌اش سوق می‌دهد. بخصوص زمانی‌که رابطه میان خانواده همسر و عروس، رابطه خوبی نباشد. در این صورت خانواده کنترل‌کننده مرد را به سمت خود می‌کشد و با رفتارهایی که به مرد آموزش می‌دهد، از او می‌خواهد که به همسرش بی‌توجهی کند. چنین خانواده‌هایی در واقع آتش‌بیار معرکه هستند.
    8 . دلیل دیگر خیانت مرد، برخوردار نبودن از زندگی سالم در دوران جوانی است. مردی که با انتخاب دوست‌دختران متعدد، دوره جوانی خود را سپری کرده، احتمال داردکه در زندگی مشترک نیز نتواند با همسر خود سازگاری و ارتباط‌کلامی لازم و موثر را داشته باشد. چنین مردی همیشه به دنبال رابطه‌های جدید غیر از همسر خود است و این موضوع می‌تواند رفتار آموخته‌شده از دوران جوانی یا یک‌نوع روش زندگی برای این فرد باشد و در نظام خانواده خلل ایجاد کند.
    در این میان، دو دلیل مهم بیش از دیگر دلایل، خیانت مردان را رقم می‌زند؛ نخست سرد‌مزاجی زنان یا اختلالات جنسی یا روانی ـ جنسی است‌ که باعث می‌شود به تمایلات جنسی در حد انتظار و متناسب با خواست مرد پاسخ داده نشود و او برای تامین بخشی از نیازهای خود، به خارج از خانه پناه ببرد. این نکته را نیز در نظر بگیرید که پناه‌بردن به فضای بیرون از خانه ممکن‌ است احساس رضایت‌مندی را که مرد به دنبالش است در او ایجاد نکند.
    علت دوم، تنوع‌طلبی مردان است ‌که مشکل اخلاقی به‌شمار می‌رود. مردان نسبت به آنچه دارند، ممکن است احساس رضایت‌مندی نداشته و قانع نباشند و به‌همین‌دلیل به سمت فرد دیگری بروند. البته این تنوع‌طلبی ممکن است ریشه در سبک زندگی والدین داشته باشد. وجود مردان چند‌همسری، می‌تواند در بافت و نظام تفکری خانواده اختلال ایجاد کند. مجموعه این عوامل سبب می‌شود فضای داخل خانه ملتهب شود و مرد به سمت خیانت پیش برود.

راه‌حل چیست؟
    1. زن باید حالات روحی و روانی مرد خود را بشناسد یا شناخت دقیق‌تری نسبت به این حالات پیدا کند.
    2. حساسیت‌های شوهر خود را بشناسد و به آنها احترام بگذارد.
    3. رابطه عاطفی و کلامی خود و همسرش را در سطح مطلوبی نگه دارد.
    4. عواملی‌ که همسرش را عصبانی کرده و باعث قطع رابطه می‌شود، از مسیر زندگی خود بردارد.
    5. به تقاضای همسرش پاسخ دهد و در‌ صورتی‌که نامطلوب بود با صحبت کردن با شوهر یا خانواده شوهر حل کند. در غیر این صورت با کمک گرفتن از یک مشاور و روان‌شناس، مشکل را برطرف کند.
    6 . اگر زن با مشکل سرد‌مزاجی مواجه است، برای بهبود رابطه با شوهر به درمان مشکل اقدام کند تا شاید با رفع این مشکل فضای داخل خانه به ثبات و آرامش برسد.
    7. رفتارهای ‌کنترل‌کننده همراه با محدودیت و جستجو‌گرایانه، مرد را از خانواده دور می‌کند. خانم‌ها از این رفتار دوری کنند.
    8 . آراسته‌ بودن زن، منظم بودن، رسیدگی به امور بچه‌ها و خانه، احترام به خانواده، دروغ‌ نگفتن و پرهیز از مخفی‌کاری باعث می‌شود مرد در درون خانواده نیازهای عاطفی و احساسی خود را تامین کند و به بیرون پناه نبرد.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

14. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    27703
    تشکـر
    59
    تشکر شده 17 بار در 12 پست
    میزان امتیاز
    0

مطمعنا شما چون مادر نیستید و نمیتونید خودتونو بزارید جای طرف مقابل همچین دیدی دارید من کاری ب قران و بقیه ندارم .اما نگه داشتن زندگی خیلی بهتر از طلاقه .بنده خودم تجربه کردم ک میگم
    من پدرم نیستم که بخوام اینجوری قضاوت کنم طلاق باعث میشه فرزندان ایشون در موقه ازدواج به مشکل برخورد کنن من با یکی از دوستان که دانشجوی وکالت هست صحبت کردم میگه برای تهدید همسرش و بالابردن مانور خودش میتونه اینکارو انجام بدهو فرصت دوباره به همسرش بده . ایشون باید همسر خودش که خیانت کرده رو ببره محضری که عقد کردن یا هر محضر دیگه ولی اونجایی که عقد کردن بهتره یه تعهد نامه کتبی بگیره که اگر خیانت کرد حق طلاق با ایشون باشه اینجوری میتونه اگر ایشون خیانت کرد 1 تمام مهریه که الان مجلس تصویب کرده 110 تا بیشتر نمیدن یعنی اگر 300 تاسکه باشه 110 تاشو میتونه بگیره و نصف اموال همسرشونو این به نظر من پشت وانه خوبی هست برای محکم کردن و جلوگیری کردن از خیانت همسر به نظر بنده اینکارو بکنن بهتره و هیچ حرفی راجب این گزینه ها نزنه و فقط بگه بیا بریم حق طلاقو بنداز گردن خودم همین و این یک تاهدید برای همسر ایشون به حساب میاد و باعث میشه هواسشو بهتر و بیشتر جم کنه

16. کاربران زیر از sajjadfox بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32999
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام من سو گل هستم آیا کسی الان آنلاین است من باهاش صحبت کنم مشکل من طلاق نیست و دوست ندارم در این مورد اصلا حرف بزنم مشکل الان خودم هستم که خاطرات داره دیدنم میکنه از کامنتاتون تشکر میکنم ولی من هنوز شک وانت قدم تو وجودم هست درسته که به همسرم گفتم میبخشمت ولی خودم میدونم که دروغ گفتم هیچ وقت نمی بخشمشون چون دوتاشون از اعتماد من سو استفاده کردن میدونم برای رهایی باید بخشید حتی برای بهتر شدن حالم صوتی دکتر ازمندیان روهم گوش کردم دخترم 15سالشه به نظر من اون بهتر از من میفهمه چون بهم میگه مامان تموم شد ولی من نمی دونم چرا حساس شدم

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32999
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطشون اون طور که خودش میگه فقط در حد پیامک تلفنی بوده همین بعد دوستم مجرد بوده از اون دختر ترشیده های 40ساله که قابل مقایسه نیستیم حالا وقتی قبلا با همسرم حرف میزدم که چرا اینکار رو کردی میگفت از بیکاری منطقه ای که کارش بود جای ساکتی بود مردمشان ساعت 7شب دیگه بیرون نمیان پیش خودم میگم شاید میخواسته فقط وقتشو پر کنه همین ولی وقتی میفتم یادش که چه پیام های بهم میدادن حس حالم بهم میرزه الان که میبینم گوشی‌ش زنگ میخوره یا من پشت خطش میام حس شک ولی اعتمادیم زیاد میشه طوری که دخترم میفهمه ازچهر م که مامان باز چی گاه گاهی می رم سر گوشیش پیام وتماسش روچک میکنم می‌دونم که بی فایده است ولی چیکار کنم اونقدر درد تو دلم که فقط خدا میتونه کمکم کنه از هر نظر تامینش کردم هیچی کم نداره خودم مطمئنم از اراستگی خودم تا خونه وزندگی رسیده تا رسیدگی به کار بچه هاو حتی خودش طوری که تا من پیشش نباشم حتی نمی خوابه نمی دونم چرا این کارروکرد میگه تنوع طلبی همه مرداکنجکاون واینکاررو میکنن ولی هیچ وقت برام جزئیات رو تعریف نمی کنه میگه هیچ وقت نپرس پیش مشاور نمیاد ولی خودم باید بدم

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32417
    تشکـر
    607
    تشکر شده 1,198 بار در 636 پست
    میزان امتیاز
    8

رابطشون اون طور که خودش میگه فقط در حد پیامک تلفنی بوده همین بعد دوستم مجرد بوده از اون دختر ترشیده های 40ساله که قابل مقایسه نیستیم حالا وقتی قبلا با همسرم حرف میزدم که چرا اینکار رو کردی میگفت از بیکاری منطقه ای که کارش بود جای ساکتی بود مردمشان ساعت 7شب دیگه بیرون نمیان پیش خودم میگم شاید میخواسته فقط وقتشو پر کنه همین ولی وقتی میفتم یادش که چه پیام های بهم میدادن حس حالم بهم میرزه الان که میبینم گوشی‌ش زنگ میخوره یا من پشت خطش میام حس شک ولی اعتمادیم زیاد میشه طوری که دخترم میفهمه ازچهر م که مامان باز چی گاه گاهی می رم سر گوشیش پیام وتماسش روچک میکنم می‌دونم که بی فایده است ولی چیکار کنم اونقدر درد تو دلم که فقط خدا میتونه کمکم کنه از هر نظر تامینش کردم هیچی کم نداره خودم مطمئنم از اراستگی خودم تا خونه وزندگی رسیده تا رسیدگی به کار بچه هاو حتی خودش طوری که تا من پیشش نباشم حتی نمی خوابه نمی دونم چرا این کارروکرد میگه تنوع طلبی همه مرداکنجکاون واینکاررو میکنن ولی هیچ وقت برام جزئیات رو تعریف نمی کنه میگه هیچ وقت نپرس پیش مشاور نمیاد ولی خودم باید بدم
    عزیزم اینکه شوهر ادم میره سراغ زن دیگه ای نباید اعتماد بنفس شما گرفته شه
    نمیدونم چرا تا مرد خیانت میکنه به زن میگن به خودت برس!!!!
    اینا دلایلش نیست پس هی سوال تو ذهنتون واسه خودتون درست نکنین
    بنظر من که نمیشه هیجوره این مسئله رو توجیه کرد
    بنظرم دیگه با شوهرتون راجبش حرف نزنید بزارید فکر کنه فراموش کردید و بخشیدیش چون اگر حس کنه بهش مشکوکید
    ممکنه باز این راهو ادامه بده.
    بهش بگید می خوام بهت اطمینان کنم و میدونم که همیشه بهم وفادار میمونی اینجوری خوشحال میشه و شرمنده میشه از خیانت دوباره،
    به اون خانوم هم نگید ترشیده خیلی حرف زشتیه به هرحال هردو مقصر بودن رابطه دو طرفه بوده
    اگر تا این حد استرس اذیتتون میکنه به همسرتون بگید خطش عوض کنه
    و سعی کنید خودتون سرگرم کنین تا بدبینی به دلتون راه ندید
    امضای ایشان
    أَلَم تَرَ كَيفَ ضَرَبَ اللَّهُ مَثَلًا كَلِمَةً طَيِّبَةً كَشَجَرَةٍ طَيِّبَةٍ أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِي السَّماءِ

حرفی که می‌زنی می‌شه بذری که
    می‌کاری توی دل آدم‌ها
    و یه روز
    درخت می‌شه

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32999
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

قصدتوهین ندارم بخدا رنجش دیدم فکرشو کنید انگار خواهرت بهت خیانت کنه من دوسش داشتم اعتماد بی اندازه داشتم اینا داره اذیتم میکنه بجای اینکه روز به روز بهتر بشم دارم بدتر میشم حس ناامیدی و شکست دارم من خودم مربی ورزش هستم دیگه ورزش کنار گذاشتم میگم از فردا شروع میکنم ولی این فردا هنوز نیومده همسرم رو عاشقانه دوست دارم حاضرم جونم بدم این دوست داشتن من باعث شده که نتوانم خودم رو جمع و جور کنم

21. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32935
    تشکـر
    32
    تشکر شده 24 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام
    درسته این فکر ها تا مدت زیادی شما رو اذیت خواهد کرد ولی بهتره زیاد دنبالش و نگیرین.
    نوشتین کسی انلاین هست تا من باهاش صحبت کنم.
    به نظر من شما الان باید مواظب باشین از اون طرف ماجرا نیوفتین .الان شما در موقعیتی هستین که برخی افراد فرصت طلب میتونن سوء استفاده کنن.پس با هرکسی مشورت نکنین.بخصوص فضای مجازی.
    بیشتر آدمها اون چیزی نیستن که در ظاهر نشون میدن.
    اینطوری برین جلو ممکنه به همون خطای شوهرتون گرفتار بشین.

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    32999
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام سوتفاهم نشه اگه من گفتم کسی نیست که باهاش حرف بزنم قصدندارم که انتقام بگیرم یا بخوام از اون طرف ماجرا بیفتم من گفتم راهنمایی مشاوره بگیرم ولی بااین صحبت شما متوجه شدم اینچ جای نیست که بتونم مشکلم رو حل کنم باید به قول دوستامون مشاوره حضوری میتونم به خودم کمک کنم از تمام دوستان بابت نظراتشان تشکر میکنم

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)