صفحه 2 از 3 123
نمایش نتایج: از 51 به 100 از 141

موضوع: بی احترامی زنان

19587
  1. بالا | پست 51

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

پاسخ : بی احترامی زنان

نقل قول نوشته اصلی توسط pesarbahal نمایش پست ها
    من نمی‌دونم شما ها تو چه شهری هستین و اونجا چ خبره
    اما احساس میکنم زن های شهر شما پخمه هستن
    با این تعاریف ک شما میکنید یزد ما خیلی لاکچریه !
    الان دو یزد خانم ها تو بازار جایگاهی خوبی دارن ب شکلی ک یکی از بزرگترین فست فود یزد برا ی خانم هستش
    ۸۰ درصد راننده ها تو شهر خانم ها هستن
    اینجا تو یزد روسری هم سرت نباشه کسی کارت ندارهایدر حدی ک هرکی چادری باشه تعجب اوره!!
    برا همینه ک یزد جهانی شده!
    به قول یکی از بچه ها هرکی بخواد بیاد یزد باید پاسپورت بده دم پلیس راه یزد
    این چیزایی که برا شما تازگی داره خیلی سال پیش تو شهر ما رواج پیدا کرده بود!!! جای که من هستم حداقلش پخمه هم نیستن الان همینا یی که نام بردید شد ازادی؟؟؟ شک همه حقوق زن ها؟ تموم؟
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

2. بالا | پست 52

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36965
    تشکـر
    150
    تشکر شده 435 بار در 240 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    این چیزایی که برا شما تازگی داره خیلی سال پیش تو شهر ما رواج پیدا کرده بود!!! جای که من هستم حداقلش پخمه هم نیستن الان همینا یی که نام بردید شد ازادی؟؟؟ شک همه حقوق زن ها؟ تموم؟
    سلام عزیزم
    والا من که توی یزد یدونه خانم غیرچادری ندیدم هربار که رفتم. یزد بنظرم اتفاقا شهر فوق العاده مذهبی و محافظه کاری هست.
    ولی یک مشکلی که هست دخترهای ما خیلی ترسو هستند و یا بهتره بگم ترسو بار اومدند. مثلا دختر ما دلش میخواد شب بره بیرون با دوستاش. به پدر و مادر میگه اونام میگن نه.
    دختر خانم هم دیگه هیچ تلاشی نمیکنه و میگه نذاشتن در حالی که اقا پسر اگر این اتفاق براش بیفته می ایسته، عصبانی میشه میشکنه داد میکشه.(هرچند من این رفتارهارو تایید نمیکنم. منظورم به گرفتن حق هستش.
    زمانی که من شروع به سفر کردم خوب همانطور که قبلا گفتم خانواده بنده مذهبی هستند و خیلی براشون عجیب بود این موضوع و قطعا با مخالفت های زیادی رو به رو میشدم ولی من هربار که نه میشنیدم ناامید نمیشدم و دفعه بعد باز روی حرفم می ایستادم و توی دوران دبیرستان و اوایل دانشگاه به مشاور هم جهت حل اختلافات فکری مون رو اوردم حتی. تا این مشکل تفاوت های فکری خانوادم حل بشه.
    خلاصه ما خیلی سر خواسته هامون توی خانواده جنگیدیم. (دیگه جامعه که سهله)
    ولی دوستان دخترم که منو میدیدن با حسرت میگفتن خوش بحالت که میتونی سفر بری حتما خانوادت خیلی روشن فکرن. در حالی که من خیلی سرش تلاش کرده بودم. من دانشگاهم یک شهر دیگه بود و خیلی وقت ها با دوستانم میرفتم سفر به شهرهای اطراف ولی به دوستان هم اتاقیم که میگفتم بیاین بریم حتی جرات نداشتن وقتی خانواده هاشونم نبودن بدون اجازه کاری انجام بدند.
    الان خودت ببین توی این سایت چنتا پست هست که چرا من ازدواج نمیکنم چرا زود ازدواج نمیکنم هست؟ و یک عالمه پست از خانم ها که قران فرموده فلان اسلام فرموده بهمان. زن فلان است بهمان است(من مخالف این چیزها نیستم، البته برای دیگران نه برای خودم) و اگر بهشون انتقاد کنی که چرا طرز فکرت اینه عصبانی میشن و میگن بهم توهین کردی و بی ایمانید و یا یک عالم پست از دخترخانم ها با حرف های عجیب غریب که من واقعا نمیفهمم این همه نادانی از کجا سرچشمه میگیره؟... این حرف ها واقعا منو عصبانی میکنه.
    کلام اخر اینکه پریماه جان من نمیگم جامعه در حق ما بد نکرده. چرا خیلی به ما اجحاف شده ولی متاسفانه خودمون هم نقش عمده ای توی تخریب خودمون داریم.
    تا وقتی ما فقط چیزهای خوب فمنیست رو اجرا کنیم و از حقوق زنان فقط اسمشو بلدیم و از اروپا فقط چیزهای خوبشو میخواییم گلچین کنیم. واقعا نباید انتظاری از مردای این جامعه که خودشون حسابی درگیر و به خود مشغولن داشته باشیم.

3. 2 کاربران زیر از ghm بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 53

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23562
    تشکـر
    163
    تشکر شده 115 بار در 56 پست
    میزان امتیاز
    9

یعنی چی من کی گفتم تازگی داره
    رواج پیدا کرده بود؟ ینی الان از رواج برش داشتن؟
    ینی چی بابا چرا شماها اینجورید؟ الان از کلمه آزادی چی برداشت کردید ؟
    چرا همش می‌نالید؟

5. بالا | پست 54

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

الان بحث حدود نیست بحث آزادی انتخابی برا خود‌‌ش هرکسی که باید اختیاری باشه
    این آزادی انتخاب که میگین فقط برا خانمها میخواین یا بطور منصفانه برا آقایونم در این مورد حق میدید که آزاد باشن؟

چون اگه خانمها آزادی در نوع پوشش رو میخوان، آقایونم آزادی در نگاه کردن و چیزای دیگه میخوان که نتیجه ای جز مزاحمت برا خانما نداره و خانمی که لباس ناجور میپوشه(هرچند از نظر خودش متعارف باشه) اگه توقع داشته باشه همه آقایون باهاش با فرهنگ رفتار کنن بنظرم توقع بیجائیه.

6. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 55

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

چرا همش می‌نالید؟
    نظر من اینه که خانمها میخوان خودشون هرجور خواستن در مورد پوشش راحت باشن و توقع دارن هیچ جنس مذکری هیچ مزاحمتی براشون ایجاد نکنه اونم در کشوری که به باحجابها نگاه و متلک وجود داره چه برسه به اونای دیگه، این سطح از فرهنگ رو از آقایون توقع داشتن برا خودش هنریه .

8. بالا | پست 56

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    والا من که توی یزد یدونه خانم غیرچادری ندیدم هربار که رفتم. یزد بنظرم اتفاقا شهر فوق العاده مذهبی و محافظه کاری هست.
    ولی یک مشکلی که هست دخترهای ما خیلی ترسو هستند و یا بهتره بگم ترسو بار اومدند. مثلا دختر ما دلش میخواد شب بره بیرون با دوستاش. به پدر و مادر میگه اونام میگن نه.
    دختر خانم هم دیگه هیچ تلاشی نمیکنه و میگه نذاشتن در حالی که اقا پسر اگر این اتفاق براش بیفته می ایسته، عصبانی میشه میشکنه داد میکشه.(هرچند من این رفتارهارو تایید نمیکنم. منظورم به گرفتن حق هستش.
    زمانی که من شروع به سفر کردم خوب همانطور که قبلا گفتم خانواده بنده مذهبی هستند و خیلی براشون عجیب بود این موضوع و قطعا با مخالفت های زیادی رو به رو میشدم ولی من هربار که نه میشنیدم ناامید نمیشدم و دفعه بعد باز روی حرفم می ایستادم و توی دوران دبیرستان و اوایل دانشگاه به مشاور هم جهت حل اختلافات فکری مون رو اوردم حتی. تا این مشکل تفاوت های فکری خانوادم حل بشه.
    ولی دوستان دخترم که منو میدیدن با حسرت میگفتن خوش بحالت که میتونی سفر بری حتما خانوادت خیلی روشن فکرن. در حالی که من خیلی سرش تلاش کرده بودم. من دانشگاهم یک شهر دیگه بود و خیلی وقت ها با دوستانم میرفتم سفر به شهرهای اطراف ولی به دوستان هم اتاقیم که میگفتم بیاین بریم حتی جرات نداشتن وقتی خانواده هاشونم نبودن بدون اجازه کاری انجام بدند.
    الان خودت ببین توی این سایت چنتا پست هست که چرا من ازدواج نمیکنم چرا زود ازدواج نمیکنم هست؟ و یک عالمه پست از خانم ها که قران فرموده فلان اسلام فرموده بهمان. زن فلان است بهمان است(من مخالف این چیزها نیستم، البته برای دیگران نه برای خودم) و اگر بهشون انتقاد کنی که چرا طرز فکرت اینه عصبانی میشن و میگن بهم توهین کردی و بی ایمانید و یا یک عالم پست از دخترخانم ها با حرف های عجیب غریب که من واقعا نمیفهمم این همه نادانی از کجا سرچشمه میگیره؟... این حرف ها واقعا منو عصبانی میکنه.
    کلام اخر اینکه پریماه جان من نمیگم جامعه در حق ما بد نکرده. چرا خیلی به ما اجحاف شده ولی متاسفانه خودمون هم نقش عمده ای توی تخریب خودمون داریم.
    تا وقتی ما فقط چیزهای خوب فمنیست رو اجرا کنیم و از حقوق زنان فقط اسمشو بلدیم و از اروپا فقط چیزهای خوبشو میخواییم گلچین کنیم. واقعا نباید انتظاری از مردای این جامعه که خودشون حسابی درگیر و به خود مشغولن داشته باشیم.

=========

ببخشید میشه بفرمایید چند میلیون سال پیش یزد اومدید که اینو میگید؟؟؟

9. بالا | پست 57

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    این آزادی انتخاب که میگین فقط برا خانمها میخواین یا بطور منصفانه برا آقایونم در این مورد حق میدید که آزاد باشن؟

چون اگه خانمها آزادی در نوع پوشش رو میخوان، آقایونم آزادی در نگاه کردن و چیزای دیگه میخوان که نتیجه ای جز مزاحمت برا خانما نداره و خانمی که لباس ناجور میپوشه(هرچند از نظر خودش متعارف باشه) اگه توقع داشته باشه همه آقایون باهاش با فرهنگ رفتار کنن بنظرم توقع بیجائیه.

تعارف که نیست آزادی خوبه ولی زمانی خوبه که اول فرهنگشو جا بندازیم چه واسه خانما چه واسه آقایون

الان خانمای ایرانی و آقایون ایرانی فرهنگ آزادی پوشش را ندارن .چرا؟؟ چون 40 ساله تو سرشون زدن اوایل گفتن حجاب چادر الانم مانتو روسری آقایونم گفتن متلک بگی فلان میشی دست درازی کنی فلان میشی

ایران باید به جایی برسه که بفهمن اگه خانمی با مایو مثلا اومد لب ساحل یا با مینی جوب اومد تو خیابون صرفا فاحشه نیست

10. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 58

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

صاف و بدون تعارف بگم
    تا زمانی که ما مردهای ایرانی آدمهایی باشیم که پول خرج کنیم بریم ترکیه و دبی و تایلند تو ساحل یا تو دیسکو فیلم بگیریم و اونو زوم کنیم رو باسن و سینه دختر خانمها

و تا زمانی که تو کشورهای خارجی بشه دخترای ایرانی با از روی آرایش و تیپ جلفشون شناخت و تیپشون برابری میکنه با تیپ فاحشه های خارجی

قطعا آزادی در ایران واسه خانمها چیزی فراتر از فاجعه خواهد بود

پس خانمها بشینید سر جاتون اینقدر نق نزنید چون تا فرهنگ ازادی حجاب چه واسه خانمها چه آقایون در ایران نباشه آزادی حجاب ممکن نخواهد بود
    ویرایش توسط sam127 : 07-14-2018 در ساعت 11:47 AM

12. بالا | پست 59

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    صاف و بدون تعارف بگم
    تا زمانی که ما مردهای ایرانی آدمهایی باشیم که پول خرج کنیم بریم ترکیه و دبی و تایلند تو ساحل یا تو دیسکو فیلم بگیریم و اونو زوم کنیم رو باسن و سینه دختر خانمها

شما چندبار تاحالا اینجوری فیلم گرفتی؟ به این سادگیام نیستا،بعضیا شکایت میکنن..اصلا شبیه تو فیلما نیس که زنه بگه داری از بدنم عکس میگیری؟خوشت میاد؟بریم؟ خخخ

13. بالا | پست 60

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Bad نمایش پست ها
    شما چندبار تاحالا اینجوری فیلم گرفتی؟ به این سادگیام نیستا،بعضیا شکایت میکنن..اصلا شبیه تو فیلما نیس که زنه بگه داری از بدنم عکس میگیری؟خوشت میاد؟بریم؟ d:
    تا دلت بخواد خارج کشور رفتم و این چیزا را هم دیدم

و تا دلت بخواد فیلمبرداری های یواشکی بی جنبگان ایرانی را دیدم که شرمم گرفت

حالا رفتارهای دیگش بماند

14. بالا | پست 61

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

تا دلت بخواد خارج کشور رفتم و این چیزا را هم دیدم

و تا دلت بخواد فیلمبرداری های یواشکی بی جنبگان ایرانی را دیدم که شرمم گرفت

حالا رفتارهای دیگش بماند
    خخخخ جدی؟ دیده بودم فیلم میگیرن ولی ایرانی نبودن...آره ایرانیا شورشو در آوردن...تو مالزی یه جا میخواستمم برم..بیس دقه تو اوتوبوس ازم مشاوره گرفتن که گذاشتن رد شیم.میگفتن ایرانیا اینجا خیلی گند زدن

15. بالا | پست 62

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

خخخخ جدی؟ دیده بودم فیلم میگیرن ولی ایرانی نبودن...آره ایرانیا شورشو در آوردن...تو مالزی یه جا میخواستمم برم..بیس دقه تو اوتوبوس ازم مشاوره گرفتن که گذاشتن رد شیم.میگفتن ایرانیا اینجا خیلی گند زدن
    توی تایلند واکینگ استریت دیسکویی وجود داره به اسم دیسکو مکس اونجا یه زمانی ورود همه اتباع آزاد بود

ولی 2 ساله 2 تا بادیگارد سیاهپوست گردن کلفت گذاشتن عرب و افغانی و آفریقایی راه میدن ولی ایرانی باشی رات نمیدن

این یه نمونه از هزاران نمونشه

16. بالا | پست 63

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

توی تایلند واکینگ استریت دیسکویی وجود داره به اسم دیسکو مکس اونجا یه زمانی ورود همه اتباع آزاد بود

ولی 2 ساله 2 تا بادیگارد سیاهپوست گردن کلفت گذاشتن عرب و افغانی و آفریقایی راه میدن ولی ایرانی باشی رات نمیدن

این یه نمونه از هزاران نمونشه
    اسمشو شنیدم...خخخخ...حالا چرا فقط عرب و اینا؟هیچوقت اینایی که واسه فاحشه تا تایلند میرن رو درک نکردم
    مگه همین ایرران چشه؟ هیچ جای دنیا زنایی به این زیبایی نداره
    تازه بعضیاشون عاشقت میشن ازت پولم نمیگیرن خخخ

17. بالا | پست 64

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا انقدر تو جامعه ما به زن ها بی احترامی میشه؟؟؟

چرا براشون ارزش قائل نیستند؟؟؟

چرا انقدر محدودشون میکنن؟؟؟؟

اتفاقات اخیر هم که درجریانید!

چرا نمیتونن آزاد نظر بدن زندگی کنن؟؟؟

چرا نمیذارن زن ها در سطح جامعه فعالیت داشته باشن چرا باید همیشه زن خودشو بسته نگهداره و مرد بلعکسش

البته بعضی از زن ها تقصیر خودشون که فکر میکنن ضعیف هستن و توسری خور شدن و تازه افتخارم میکنن

لطفا نیاید بگید جنس زن ضعیف و از این حرف های سنه یکی بزنید
    حقوق زنان احترام به زن هیچ ربطی به این کلمه نداره

آقایون واقعا چه کار مفیدی برای زن و دختر و مادر و خواهر خودتون انجام دادین چه احترامی براشون گذاشتید چندتا از شماها اینکار و کرده؟؟!

احترام فقط این نیست با مهربونی حرف زدن و قربون صدقه رفتن!

چقدر از حقوقشون دفاع کردید؟؟

تاریخ و مطالعه کنید آدم لذت میبره که گذشته در ایران چقدر به زن ها ارزش میدادن چقدر مقدس بوده وقتی تاریخ و بخونید متوجه میشید الان فاجعه شده الان زن ها اصلا یکذره ارزش قائل نیستند فقط تاسف تاسف تاسف ما تمدن 2500ساله داشتیم (داشتیم) الان نیستیم

اگر می‌خواهید بدونید یه جامعه چقدر قدرت منده و پایداره احترامی که به حقوق زنانش میذارن نگاه کنید
    سلام زن ها اونقدرها هم که فکر میکنید بدبخت نیستن..من زن دیدم شوهرو فراری داده..یا دیدم شوهرو انداخته زندان.

درسته زن ها خیلی درد ها دارن مثلا پریود میشن دلدرد میگیرن یا حالشون بد میشه...درد زایمان و...من خودم شده که به خانما بی احترامی کنم..همین دیروز همینجا ولی از عملکردم پشیمون هستم..کلا زیاد دلم واسه خانمای دیگه نمیسوزه نه فقط واسه خانما واسه هیچکس دلم نمیسوزه حتی واسه فامیل خودم.ولی اینطوری هم نیست که بهشون بی احترامی کنم همیشه.فقط به خواهرای خودم اهمیت میدم..یه خواهر بزرگتر داشتیم که فوت کرد.الانم منم و دوتا خواهر ک سه قلو هستیم. خواهرای من اصلا احساس بدبختی نمیکنن..به جز موتوری هایی که با تیکه و تکچرخ مزاحمشون میشن هیچ بی حرمتی بهشون نمیشه. و در مورد این سوالتون:
    آقایون واقعا چه کار مفیدی برای زن و دختر و مادر و خواهر خودتون انجام دادین چه احترامی براشون گذاشتید چندتا از شماها اینکار و کرده؟؟!
    پول تو جیبیشونو من میدم..من واسشون لباس و پوشاک میخرم...من تاریخ پریودشونو حفظم تا بدونم تو چه زمان هایی باهاشون چطور برخورد کنم.من میبرمشون بیرون میگردونمشون تا حس کنن تو ایرانی که خانما حق و حقوق کمی دارن و خیلی فشارا روشون هست هم میشه خوش بود..چه حسی خوبی داره گفتن اینا..بهترین حسش وقتی هست که بهم افتخار میکنن...منو خواهرام تصمیم گرفتیم ازدواج هم نکنیم . واسه همیشه باهم زندگی کنم الان هرکدوم 26 سالمونه.ازدواج یه چیزه مسخرس.چرا وقتی منو دارن و من اونا رو ازدواج کنیم؟ صرفا واسه نیاز جنسی؟ لازمه بدونید هر آدمی به تنهایی از پس یاز های جنسیش بر میاد..فقط با خودش...که فردا سرش قر بزنن یا پیر شد چین و چروک اومد رو صورتش دیگه مثل قبل نخوادش؟ا یا وقتی پریوده درکش نکنه و هی سربه سرش بزاره؟بهش گیر بده که چته حالت خوب نیست؟ ولی برادر و خواهر هیچوقت از هم خسته نمیشن...این پست واسه زن ضعیفاس. اینایی ک.ه همش یه جا نشستنو میگن ما محدودیم حق نداریم..کیمیا علی زاده هم یکی مثل شماها بود
    ویرایش توسط Bad : 07-14-2018 در ساعت 12:19 PM

18. بالا | پست 65

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط ghm نمایش پست ها
    سلام عزیزم
    درسته عزیزم خیلی حرفهات قبول دارم من خودم خداروشکر خداروشکر تو یه خانواده هستم که آزاد هستیم

هیچ وقت از بابت این مشکلاتی که برای تو پیش آمده برا من نیامده

و پشتکارت واقعا عالی بهت تبریک میگم امیدوارم همیشه موفق باشی در تمام مراحل زندگیت

ولی من آزادی حقوقی میخوام که از طرف جامعه بیرون جلومون و گرفته
    شده به اسم قانون این مملکت
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. بالا | پست 66

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

چرا همش می‌نالید؟
    والا یه جور میگید انگار خیلی این چیزایی که نام بردید براتون عجیبه و فکر می‌کنید خیلی کار شاخی اینکارا خانم ها انجام بدن!!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

20. بالا | پست 67

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نخیر منظورم آزادی هم برای خانم ها هم آقایون
    همه آزادن که زندگی کنن هرجور که دلشون میخواد با هر دین و مذهبی با هر فکر و عقیده ای با هر نوع پوششی.. من ممکن یه پوشش خودم نپوشم ولی یکی دیگه رو ببینم پوشش آزاد تر باشه برام عادی دلیل نمیشه چون من نپوشم دیگران هم نپوشن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. بالا | پست 68

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نظر من اینه که خانمها میخوان خودشون هرجور خواستن در مورد پوشش راحت باشن و توقع دارن هیچ جنس مذکری هیچ مزاحمتی براشون ایجاد نکنه اونم در کشوری که به باحجابها نگاه و متلک وجود داره چه برسه به اونای دیگه، این سطح از فرهنگ رو از آقایون توقع داشتن برا خودش هنریه .
    تو یه جامعه وقتی یه چیزی زیاد باشه عادی میشه و اون تصور وحشتناکی که دارید نمیافته.. مثل زنانی که لباس محلی میپوشن چار قدی که رو سرشون میندازن تور و کل موها مشخصه ولی برای جمع خودشونن اصلا عجیب نیست کسیم تحریک نمیشه و عادی چون عرف جا افتاده و کسیم دید کثیفی نداره کسی که دید کثیف داره همه جوره طرفشون دید میزنه متلک هم میپرونه چه اونی که چادری پوشیه زدن چه اونی که لباسش آزاد تره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

22. بالا | پست 69

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

صاف و بدون تعارف بگم

و تا زمانی که تو کشورهای خارجی بشه دخترای ایرانی با از روی آرایش و تیپ جلفشون شناخت و تیپشون برابری میکنه با تیپ فاحشه های خارجی

پس خانمها بشینید سر جاتون اینقدر نق نزنید چون تا فرهنگ ازادی حجاب چه واسه خانمها چه آقایون در ایران نباشه آزادی حجاب ممکن نخواهد بود
    همیشه برا اینکه تو یه جامعه یه چیز عادی بشه یه عده یا یه نسلی نابود میشن ولی درست میشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

23. بالا | پست 70

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

سلام زن ها اونقدرها هم که فکر میکنید بدبخت نیستن..من زن دیدم شوهرو فراری داده..یا دیدم شوهرو انداخته زندان.

درسته زن ها خیلی درد ها دارن مثلا پریود میشن دلدرد میگیرن یا حالشون بد میشه...درد زایمان و...من خودم شده که به خانما بی احترامی کنم..همین دیروز همینجا ولی از عملکردم پشیمون هستم..کلا زیاد دلم واسه خانمای دیگه نمیسوزه نه فقط واسه خانما واسه هیچکس دلم نمیسوزه حتی واسه فامیل خودم.ولی اینطوری هم نیست که بهشون بی احترامی کنم همیشه.فقط به خواهرای خودم اهمیت میدم..یه خواهر بزرگتر داشتیم که فوت کرد.الانم منم و دوتا خواهر ک سه قلو هستیم. خواهرای من اصلا احساس بدبختی نمیکنن..به جز موتوری هایی که با تیکه و تکچرخ مزاحمشون میشن هیچ بی حرمتی بهشون نمیشه. و در مورد این سوالتون:
    پول تو جیبیشونو من میدم..من واسشون لباس و پوشاک میخرم...من تاریخ پریودشونو حفظم تا بدونم تو چه زمان هایی باهاشون چطور برخورد کنم.من میبرمشون بیرون میگردونمشون تا حس کنن تو ایرانی که خانما حق و حقوق کمی دارن و خیلی فشارا روشون هست هم میشه خوش بود..چه حسی خوبی داره گفتن اینا..بهترین حسش وقتی هست که بهم افتخار میکنن...منو خواهرام تصمیم گرفتیم ازدواج هم نکنیم . واسه همیشه باهم زندگی کنم الان هرکدوم 26 سالمونه.ازدواج یه چیزه مسخرس.چرا وقتی منو دارن و من اونا رو ازدواج کنیم؟ صرفا واسه نیاز جنسی؟ لازمه بدونید هر آدمی به تنهایی از پس یاز های جنسیش بر میاد..فقط با خودش...که فردا سرش قر بزنن یا پیر شد چین و چروک اومد رو صورتش دیگه مثل قبل نخوادش؟ا یا وقتی پریوده درکش نکنه و هی سربه سرش بزاره؟بهش گیر بده که چته حالت خوب نیست؟ ولی برادر و خواهر هیچوقت از هم خسته نمیشن...این پست واسه زن ضعیفاس. اینایی ک.ه همش یه جا نشستنو میگن ما محدودیم حق نداریم..کیمیا علی زاده هم یکی مثل شماها بود
    خدا شما و خواهرتون و برا هم حفظ کنه و همیشه پایدار باشید ولی اینایی که نام بردید الان شد حقوق زنان؟؟ من شاید ده برابر خواهرای شما آزادی و شادی داشته باشم اون آزادی که شما دارید تعریفش میکنیدا خوب که همین پست اول کار گفتم احترام گذاشتن به حقوق زنان با مهربونی یا قربون صدقه رفتن منظورم نیست (نه تروخدا بیا همینا خم نباشه) اول عزیزمن اینا که نشد حقوق من الان ضعیفم؟؟ شما منو میشناسی که بهم میگی نشستم و فقط میگم محدودم؟؟؟!!!! . دنیا برا شما خوبه که فکر می‌کنید زندگی فقط تو همینا خلاصه میشه و خوش به‌حالتون همینجوری خوشحالم هستید فارغ از واقعیت های دنیا ولی من خیلی فراتر از اون چیزی که فکر می‌کنید دارم میبینم حس میکنم و اذیت میشم

تعریف از آزادی من و شما خیلی فرق داره آزادی که مد نظر شماست من ده برابرش دارم!!!
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

24. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 71

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

خدا شما و خواهرتون و برا هم حفظ کنه و همیشه پایدار باشید ولی اینایی که نام بردید الان شد حقوق زنان؟؟ من شاید ده برابر خواهرای شما آزادی و شادی داشته باشم اون آزادی که شما دارید تعریفش میکنیدا خوب که همین پست اول کار گفتم احترام گذاشتن به حقوق زنان با مهربونی یا قربون صدقه رفتن منظورم نیست (نه تروخدا بیا همینا خم نباشه) اول عزیزمن اینا که نشد حقوق من الان ضعیفم؟؟ شما منو میشناسی که بهم میگی نشستم و فقط میگم محدودم؟؟؟!!!! . دنیا برا شما خوبه که فکر می‌کنید زندگی فقط تو همینا خلاصه میشه و خوش به‌حالتون همینجوری خوشحالم هستید فارغ از واقعیت های دنیا ولی من خیلی فراتر از اون چیزی که فکر می‌کنید دارم میبینم حس میکنم و اذیت میشم

تعریف از آزادی من و شما خیلی فرق داره آزادی که مد نظر شماست من ده برابرش دارم!!!
    این از قضاوت شما...شما چه میدونید منا چقدر آزادی داریم؟ بعدشم من حرفی از قربون صدقه زدم؟ وقعیت اینه که ما داریم تو مزخرف ترین کشور دنیا زندگی میکنیم..و فقط دلمون خوشه زندگی داریم...آره ما هم رفتیم دانشگاه یه چیزایی خوندیم یه واقعیتایی رو فهمیدیم...من نگفتم حقوق زنان رعایت شده گفتم همینجا هم که خانما حق و حقوق کمی دارن من کاری میکنم خواهرام حس کنن خوشبختن...وگرنه من که پسرم و محدودیت هام رو به توان 1000 هم برسونی نصب محدودیت های خانما نمیشه هم اگر جراتشو داشتم فورا خودکشی میکردم.دلم نمیخواد یه لحظه هم تو این زمینه کسافت زندگی کنم...شماها دلتونو به چه چیزایی خوش میکنید...ازدواج کردن بچه دار شدن...من حالم به هم میخوره از همه اینا...کاش زمین بترکه هممون منقرض بشیم...اون وقت دیگه لازم نیست نگران هیچی باشیموووحتی حقوق زنان...

26. بالا | پست 72

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

همیشه برا اینکه تو یه جامعه یه چیز عادی بشه یه عده یا یه نسلی نابود میشن ولی درست میشه
    به جرات میگم چرنده

27. بالا | پست 73

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    ملت نون شبش ندارن بخورن حتی برق را تو تابستان قطع می کنند حالا شما پی چه چیزی هستی معلوم هست خیلی مرفهی که دردت این چیزهاست.
    خوب هست یک سری هم به محله های فقیر نشین بزن من پسرم ولی یک بار هم نرفتم ورزشگاه. متاسفانه شما در آسمان سیر می کنی هر وقت یک ذره پول به فقیر دادی بعد داعیه دار حقوق زنان شو.
    ببخشید ماشاءالله بعضی خانمها آنقدر از کیسه شوهرشان به قر و فرشان میرسند که نمی فهمند همین پول از کجا در می آید.
    خوب یک طرفه به قاضی نروید خانم مهرش اجرا گذاشته تمام مایملک شوهرش را توقیف کرده بعد میاد میگه چرا ارث زن نصف مرده؟
    بابا یک سوزن به خودت بزن یک جوالدوز به دیگران.
    مرد باید نفقه بدهد مهریه بدهد خرج فرزندان را. ولی زن حتی یک ریال از حقوقش را هم خرج نکند. خوب انصافا شما درست هست زن و مرد یکسان ارث ببرند. شما زن مرد بیکار نمیشید حتما باید خونه داشته باشد اقلا بالای 3میلیون حقوق داشته باشد ماشین داشته باشد بعد هم بگو حق زن ضایع میشود.

28. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 74

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

به جرات میگم چرنده
    چرند نیست گفته چرند ده پیش اگر یه عکسی از یه دختر حتی کاملا پوشیده پخش می‌شد دست به خودکشی میزدن ولی الان میبینی عادی عادی عکس ها رو و بدل میشه و دیگه کسی زشت نمیدونه چون عادی شده همون یه عده سوختن ولی الان عادی

حتی مدرسه رفتن دخترا 50 سال پیش زشت میدونست خیلبیا رفتن حرف شنیدن توسری خوردن الان نه عادی شده و و خیلی چیزای دیگه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

30. بالا | پست 75

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38130
    تشکـر
    162
    تشکر شده 99 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    0

جناب من تو جامعه ای که زور باشه و به زن احترام نذارن علاقه ای ندارم زندگی کنم حالا هرجا میخواد باشه

خیلی حرفهاتون تناقض داره شما یا معنی حقوق زنان و نمیدونید یا فقط ادا دارید درمی‌آید که میدونید؟؟؟ نه واقعا چیه؟؟؟،

فقط مشکلمون یه ورزشگاه نیست ولی همینم مشکل خب ما مادر و خواهر شما نیستیم و تازه جالب اینجاست افتخارم میکنید از این کارتون

50 سال پیش مدرسه رفتن دخترا وجه بدی داشت و بد میدونست الان با فهمیدنش خندون میگیره چندین سال دیگه نوه های ما هم از این قانون مسخره زن ها ورزشگاه نمی‌رفتند خندشون میگیره دقیقا تا همین حد فکر عقب افتاده و پوسیده داریم

اینجا جامعه اسلامی هست یا نه!؟؟ جامعه ای که باید از همه بهتر باشه چرا بدتره؟؟؟ سرتون کردید تو برف خودتونم زدید بخواب

بحث با شما بی فایدست

از همین حرفتون میگید چه تبعیضی هست آدم خندش میگیره از فکرتون از اینکه واقعا چشمتون بستن!!! دلم به حال خواهر و مادرتون و شاید دخترتون میسوزه گرچه اگر اونا هم مثل خودتون همچین طرز فکری داشته باشن مشکلی نیست زندگی براشون راحته

زندگی برا اونایی سخته که متوجه دور و اطراف هستن بیشتر می‌فهمن

درضمن گفتید هرکشوری قانون خودشو داره!!!!! مگه هرقانونی درسته هرنسلی حق داره اونجور که باید زندگی کنه قانون ها باید عوض بشن

خود امام علی میگه بچه هاتون طبق زمان خودشون تربیت کنید

مگه قانونی که برا پدر بزرگ من بوده الانم باید باشه؟؟؟؟

خوب حق هر کسیه چجور زندگیه کنه یا کجا زندگی کنه

خوب ورزشگاه های ما جای مناسبی نیس.مشکلم ما مردا هستیم.وقتی تیم میبازه.وقتی داور.......جای مناسبی که برا خانوما نیس هیچ برا جوون ونوجونم خوب نیس
    شما خواهر مادر من نیستین.ولی غرورمون غیرتمون اجازه نمیده ناموس کسی تو همچین ورزشگاهی باشه.

ما الان پنجاه سال قبل کار نداریم .الانم همپسر در س میخونه همدختر هم مردا گواهینامه دارن هم زنا
    هر کشوری قانون خودشو داره کاملا درسته.کسی حق نداره سر لخت تو این جامعه باشه
    امضای ایشان
    مهدی76ص

31. بالا | پست 76

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    ملت نون شبش ندارن بخورن حتی برق را تو تابستان قطع می کنند حالا شما پی چه چیزی هستی معلوم هست خیلی مرفهی که دردت این چیزهاست.
    خوب هست یک سری هم به محله های فقیر نشین بزن من پسرم ولی یک بار هم نرفتم ورزشگاه. متاسفانه شما در آسمان سیر می کنی هر وقت یک ذره پول به فقیر دادی بعد داعیه دار حقوق زنان شو.
    ببخشید ماشاءالله بعضی خانمها آنقدر از کیسه شوهرشان به قر و فرشان میرسند که نمی فهمند همین پول از کجا در می آید.
    خوب یک طرفه به قاضی نروید خانم مهرش اجرا گذاشته تمام مایملک شوهرش را توقیف کرده بعد میاد میگه چرا ارث زن نصف مرده؟
    مرد باید نفقه بدهد مهریه بدهد خرج فرزندان را. ولی زن حتی یک ریال از حقوقش را هم خرج نکند. خوب انصافا شما درست هست زن و مرد یکسان ارث ببرند. شما زن مرد بیکار نمیشید حتما باید خونه داشته باشد اقلا بالای 3میلیون حقوق داشته باشد ماشین داشته باشد بعد هم بگو حق زن ضایع میشود.
    هر دفعه گفتیم این مشکل مهم نیست اون مشکل مهم تره و مشکل دیگه بیخیال شدیم مشکل مشکل مهمتر کم اهمیت تر نداره چون یه مشکل دیگه وجود داره دلیل نمیشه این مشکل گذاشت کنار از کل اسلام فقط یه مهریه برای زن داده شده چیز دیگه ای هست؟؟ اینم ازش بگیرن؟؟ خب بخوام مثال مثل شما هم بزنم دقیقا میتونم برعکسش بگم ولی بیهودست

بین این همه نطرات آقایون آقا نیما بهتر از همه شاید تونستن یکمی از حقوق زن هارو بیان کنن

درسته من زن آدم بیکار نمیشم شما خودتم دختر داشتی دخترت با یه پسر بیکار نمیدادی.

نه ماهم مرفه نیستیم
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

32. 2 کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 77

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

نمیدونم چرا هرککی دوترم دانشگاه میره باید بره همه جا داد بزنه آهای ملت شماها سرتون زیر برفه من واقعیت ها رو میفهمم...یکی نیس بگه جوجه ماهم واقعیت ها رو میفهمیم،همچنین میفهمیم که شما خیلی باسواد و دانشگاه رفته ای،ماهم دانشگاه رفتیم،ما فقط الکی خوشیم...

34. بالا | پست 78

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط maam76 نمایش پست ها
    خوب حق هر کسیه چجور زندگیه کنه یا کجا زندگی کنه

خوب ورزشگاه های ما جای مناسبی نیس.مشکلم ما مردا هستیم.وقتی تیم میبازه.وقتی داور.......جای مناسبی که برا خانوما نیس هیچ برا جوون ونوجونم خوب نیس
    شما خواهر مادر من نیستین.ولی غرورمون غیرتمون اجازه نمیده ناموس کسی تو همچین ورزشگاهی باشه.

ما الان پنجاه سال قبل کار نداریم .الانم همپسر در س میخونه همدختر هم مردا گواهینامه دارن هم زنا
    هر کشوری قانون خودشو داره کاملا درسته.کسی حق نداره سر لخت تو این جامعه باشه
    چرا پس رفتن زن ها برا دیدن والیبال ممنوع نیست چرا اونجا اتفاقی نمی‌افته مطمعن باشید رفتن به ورزشگاه برای دیدن فوتبال هم آقایون رعایت میکنن و اینکه با برنامه ریزی کاملا درست میتونن جلو این اتفاق هارو بگیرن خوب بلدن برا هرچیزی گشت بذارن فرت و فرت بندازن تو گونی آدم ببرن تو ورزشگاه هم میتونن گشت هرچیزی ذیگه بذارن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

35. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 79

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

اونوقت میان به من شکایت میکنن که چرا میگی مردای ایرانی کوته فکر چرا مردای ایرانی فلانن خب دلیلشو همینجام میتونید ببینید دیگه بین کل کاربرای مرد که نظر دادن فقط دو نفرشون عاقلانه نظر دادن.
    بقیه طبق عقاید مردسلارانه نظر دادن.
    میگه تا وقتی خانما ازاادی تو پوشش دارن نباید توقع داشت بهشون متلک نگنو تجاوز نکنن(مث اینکه من بگم من گرسنم شما که جلو من غذا میخوریو کتک بزنم که چرا جلو من که گرسنم غذا میخوری وقتی جلو من که گرسنم غ ذا میخوری توقع کتک خوردنم داشته باش)!!!!!!خدایا انصافتو چرا ما رو با اینا یه جا افریدی؟!!
    میگه ورزشگاه محیط خوبی واسه خانما نیست انگار خیابون خیلی محیط سالمیه و به ما نازک تر از بلبل و گل نمیگن انگار زنهای خارج که میرن ورزشگاه با ده تا بچه ده قلو برمیگردن.
    میگه مردم تو وضع بد اقتصادی هستن ولی شما دغدغه ازادی زنان داری خب برادر من اینم بخشی از ظلمی هست که جامعه داره به قشر زن میکنه.
    هوفففف
    ویرایش توسط saba95 : 07-14-2018 در ساعت 03:05 PM

37. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

38. بالا | پست 80

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

سلام

حرف حق جواب ندارع

39. بالا | پست 81

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

چرند نیست گفته چرند ده پیش اگر یه عکسی از یه دختر حتی کاملا پوشیده پخش می‌شد دست به خودکشی میزدن ولی الان میبینی عادی عادی عکس ها رو و بدل میشه و دیگه کسی زشت نمیدونه چون عادی شده همون یه عده سوختن ولی الان عادی

حتی مدرسه رفتن دخترا 50 سال پیش زشت میدونست خیلبیا رفتن حرف شنیدن توسری خوردن الان نه عادی شده و و خیلی چیزای دیگه
    آهان یعنی شما میفرمایی آزادی حجاب بشه ولی این وسط تعداد تجاوزات هم بالاتر از حد الان رفت اشکالی نداره؟؟

فرهنگ آزادی باید کم کم به مردم تزریق بشه نه یهویی و این تزریق داره مرحله به مرحله انجام میشه

40. بالا | پست 82

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

چرا پس رفتن زن ها برا دیدن والیبال ممنوع نیست چرا اونجا اتفاقی نمی‌افته مطمعن باشید رفتن به ورزشگاه برای دیدن فوتبال هم آقایون رعایت میکنن و اینکه با برنامه ریزی کاملا درست میتونن جلو این اتفاق هارو بگیرن خوب بلدن برا هرچیزی گشت بذارن فرت و فرت بندازن تو گونی آدم ببرن تو ورزشگاه هم میتونن گشت هرچیزی ذیگه بذارن
    عزیزم تعدادی از همین دخترایی که اومدن اینجا ژست ستم دیده ها رو گرفتن اه و ناله میکنن خودشون همه اینا که داری میگیو پذیرفتن و اعتقاد دارن زن بخاطر جنسیتش باید اینجور باشه.یکم راجب تاپیک ورود بانوان به ورزشگاه و حجاب اجباری فکر کن یادت میاد.
    خب وقتی همچین دخترایی هست توقعی از مردا نمیشه داشت.
    زنهای ایرانم دقیقا مث زنهای عربستان(کلا زنهای مسلمون ذلیلن)اونا راجب رانندگی هیچ حق و حقوقی نداشتن و خودشونم پذیرفته بودن اینو بعد که پادشاه عربستان رانندگی زنها رو ازاد کرد عین ندید بدیدا پشت فرمون نشستن حالا زنهای ایرانی هم همین طور خیلیا همینجورن و بقول خانمghmبرای رسیدن به تساوی تلاشی نمیکنن .
    من خودم تو خانواده سنتی بودم و همین طور که ایشون گفت خیلی از ازادی هایی که دارمو با تلاش بدست اوردم.

41. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 83

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نمیدونم چرا هرککی دوترم دانشگاه میره باید بره همه جا داد بزنه آهای ملت شماها سرتون زیر برفه من واقعیت ها رو میفهمم...یکی نیس بگه جوجه ماهم واقعیت ها رو میفهمیم،همچنین میفهمیم که شما خیلی باسواد و دانشگاه رفته ای،ماهم دانشگاه رفتیم،ما فقط الکی خوشیم...
    واقعا شعور ربطی به تحصیلات نداره الان متوجه شدم

یکم تو حرف زدنتون دقت کنید

من نمیتونم مثل شما الکی خوش باشم واقعیت هارو ببینم برام مهم نباشه
    و ساده بگذرم وقتی شما اینجور نیستید زورتون هم نیاد بیاید اینطور حرف بزنید که بگید آره بابا شماهم آره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

43. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 84

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

آهان یعنی شما میفرمایی آزادی حجاب بشه ولی این وسط تعداد تجاوزات هم بالاتر از حد الان رفت اشکالی نداره؟؟

فرهنگ آزادی باید کم کم به مردم تزریق بشه نه یهویی و این تزریق داره مرحله به مرحله انجام میشه
    تا وقتی همه اینجور فک کنن وضع عوض نمیشه.ما باید بیاییم به مردای غارنشینمون یاد بدیم زن یه موجوده که راجب پوشش و زندگیش حق انتخاب داره و این حق انتخاب نباید باعث بشه یه عده حیوان صفت اذیتش کنن.

45. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 85

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نترس اینجور که فکر می‌کنید نمیشه مگه 40سال قبل یهویی چادر کردن سر همه به زور آمار تجاوز ها آمد پاین
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

47. بالا | پست 86

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

اگر تلاشی برای کاهش ناراحتی و استرس زن ها و محدودیت هایشان نمی کنیم، اگر حمایت نمی کنیم حداقل مانع هم نشویم
    اگر تزهای مردسالارانه ما مردهای ایرانی نبود الان زن های ما در این وضعیت به سر نمیبردند
    چرا نمیخواهیم بفهمیم جامعه ای که زن رو ببخشید اینطوری میگم ،آدم حساب نمیکنه و نصف یه مرد دیه داره و شهروند درجه دومه،مثل یه انسانی هست که فقط روی یک پا حرکت میکنه و با یک پا میتونه راه بره
    اگر تلاش نمیکنید مانع هم نشوید ، طرف در جامعه هزار و یکی تبعیض و محدودیت داره اینجا میخواهد حتی شده کمی از بار این تنش ها کم کنه
    شوالیه های ایرانی شمشیر بدست شدن. چه خبره واقعا
    همه توی کامنت و مجازی روشنفکریم. ادعای دموکراسی هم داریم نه داداش من شما دنبال دموکراسی هستی که فقط خودت از این وضعیت نجات پیدا کنی
    ببخشید لحنم کمی تند بود ولی واقعیت بود

48. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 87

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نترس اینجور که فکر می‌کنید نمیشه مگه 40سال قبل یهویی چادر کردن سر همه به زور آمار تجاوز ها آمد پاین
    ما فامیلامون اکثرا محجبه هستن و وقتی پای درد دل نشستیم همشون حداقل چندبار تو بچگی و چند تو بزرگسالی مورد اذیت جنسی قرار گرفتن که حتی هیچ کی هیچ بویی نبرده.
    دختر دایی خودم فوقالعاده مذهبیه و حتی دست به صورتش نزده ولی بار ها میگه توی تاکسی مورد اذیت قرار گرفته و در این مورد به هیچکی هیچی نگفته.
    توی ایران بخاطر فرهنگ و سنتمو دخترا نمیتونن راجب تجاوز حرف بزنن چون حس ترحم و ترد شدگی از جانب اجتماع براشون همراهه وگرنه اگر مث خارج دخترا راحت اینو بیان میکردن شک ندارم ایران جزو کشورایی بود که اما ر تجاوزش در صدر بود.

50. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 88

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38862
    تشکـر
    9
    تشکر شده 10 بار در 7 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا شعور ربطی به تحصیلات نداره الان متوجه شدم

یکم تو حرف زدنتون دقت کنید

من نمیتونم مثل شما الکی خوش باشم واقعیت هارو ببینم برام مهم نباشه
    و ساده بگذرم وقتی شما اینجور نیستید زورتون هم نیاد بیاید اینطور حرف بزنید که بگید آره بابا شماهم آره
    خخخ والا از طرز حرف زندتون معلومه شما زورتون اومده من از از اول حرفم گفتم به هیچکس اهمیتی نمیدم خخخخخ...

52. بالا | پست 89

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خخخ والا از طرز حرف زندتون معلومه شما زورتون اومده من از از اول حرفم گفتم به هیچکس اهمیتی نمیدم خخخخخ...
    اوکی مشخصه خب خوشحال میشیم نظر ندید چون این تاپیک برا کسایی که براشون حرفی یا کسی اهمیت داره روز خوش
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

53. بالا | پست 90

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    ما فامیلامون اکثرا محجبه هستن و وقتی پای درد دل نشستیم همشون حداقل چندبار تو بچگی و چند تو بزرگسالی مورد اذیت جنسی قرار گرفتن که حتی هیچ کی هیچ بویی نبرده.
    دختر دایی خودم فوقالعاده مذهبیه و حتی دست به صورتش نزده ولی بار ها میگه توی تاکسی مورد اذیت قرار گرفته و در این مورد به هیچکی هیچی نگفته.
    توی ایران بخاطر فرهنگ و سنتمو دخترا نمیتونن راجب تجاوز حرف بزنن چون حس ترحم و ترد شدگی از جانب اجتماع براشون همراهه وگرنه اگر مث خارج دخترا راحت اینو بیان میکردن شک ندارم ایران جزو کشورایی بود که اما ر تجاوزش در صدر بود.
    خب منم دقیقا همین و میگم کسی که مریض باشه کاری نداره طرف مقابل چی پوشیده کارشو میکنه.. کسیم که با وقار و با شخصیت باشه راحت میگذره کار به پوشش دیگران نداره
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

54. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 91

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    اگر تلاشی برای کاهش ناراحتی و استرس زن ها و محدودیت هایشان نمی کنیم، اگر حمایت نمی کنیم حداقل مانع هم نشویم
    اگر تزهای مردسالارانه ما مردهای ایرانی نبود الان زن های ما در این وضعیت به سر نمیبردند
    چرا نمیخواهیم بفهمیم جامعه ای که زن رو ببخشید اینطوری میگم ،آدم حساب نمیکنه و نصف یه مرد دیه داره و شهروند درجه دومه،مثل یه انسانی هست که فقط روی یک پا حرکت میکنه و با یک پا میتونه راه بره
    اگر تلاش نمیکنید مانع هم نشوید ، طرف در جامعه هزار و یکی تبعیض و محدودیت داره اینجا میخواهد حتی شده کمی از بار این تنش ها کم کنه
    شوالیه های ایرانی شمشیر بدست شدن. چه خبره واقعا
    همه توی کامنت و مجازی روشنفکریم. ادعای دموکراسی هم داریم نه داداش من شما دنبال دموکراسی هستی که فقط خودت از این وضعیت نجات پیدا کنی
    ببخشید لحنم کمی تند بود ولی واقعیت بود
    واقعا
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

56. بالا | پست 92

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا
    نرود میخ آهنی در سنگ
    به نظر من خودتون رو با این بحث های الکی آزرده خاطر نکنید
    همه این مسائل فقط یک راه داره و اون قانون هست، همانطور که یک زمانی حجاب و یک سری محدودیت ها قانون شد و با قانون شکن برخوردهای سخت شد
    وقتی پوشش آزاد قانونی باشه مطمئن باشید با قانون شکن و هنجارشکن که بخواهد باعث آزار دیگران بشه برخورد قانونی میشه
    فقط زمان می طلبه تا وقتش بشه و همه چیز تغییر کنه
    تا اون روز که زمان زیادی باقی نمانده سعی کنید از همین فضایی که به عنوان یه دخترخانم یا خانم دارید به نحو احسنت که نمیشه گفت به نحو مطلوب استفاده کنید تا از پیشرفت های تان عقب نیفتید
    جامعه ای که دغدغه اش موی زن شده خیلی خیلی کار داره به ثبات فکری و فرهنگی برسه
    روی داشته های تان مانور بدهید تا وقتی اون حس آزادی رو پیدا کردید روحیه تون همینطور خوب باقی بمونه

57. 4 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 93

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

هر دفعه گفتیم این مشکل مهم نیست اون مشکل مهم تره و مشکل دیگه بیخیال شدیم مشکل مشکل مهمتر کم اهمیت تر نداره چون یه مشکل دیگه وجود داره دلیل نمیشه این مشکل گذاشت کنار از کل اسلام فقط یه مهریه برای زن داده شده چیز دیگه ای هست؟؟ اینم ازش بگیرن؟؟ خب بخوام مثال مثل شما هم بزنم دقیقا میتونم برعکسش بگم ولی بیهودست

بین این همه نطرات آقایون آقا نیما بهتر از همه شاید تونستن یکمی از حقوق زن هارو بیان کنن

درسته من زن آدم بیکار نمیشم شما خودتم دختر داشتی دخترت با یه پسر بیکار نمیدادی.

نه ماهم مرفه نیستیم
    سلام
    آخر همش آقایون مورد حمله قرار دادید که چرا کاری نمی کنند؟ مثلا برای مادر و خواهرتان و دخترانتان و خانمتان.من نه زن دارم نه دختر و نه خواهر. از دار دنیا فقط مادر دارم که احترامش را دارم. ضمنا نه به دختری متلک انداختم نه به زن و دختری نگاه چپ کردم.ضمنا من هم قانونگذار این کشور نیستم. مشکلات در ایران زیاد هست فقط شما هم انتظار نداشته باش که برای یک دختر پولدار که همه چیز دارد میخواهد لخت بیاد بیرون من اعتراض کنم چون فقط دیدگاه شدید فمنسیتی انگار مردان دیوهای دو سر هستند که میخواهند به زن تجاوز کنند را هم قبول ندارم.
    خشمتان را به حکومت نشان دهید نه من.
    منم دوست دارم همه در آزادی باشند هرگز رنج کسی را نخواستم.
    ضمنا یک حس کاذب هم در خیلی از دختران ایجاد کردند از جمله شما که انگار مردان در بهشت برین هستند و زنان در جهنم.

59. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 94

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    تا وقتی همه اینجور فک کنن وضع عوض نمیشه.ما باید بیاییم به مردای غارنشینمون یاد بدیم زن یه موجوده که راجب پوشش و زندگیش حق انتخاب داره و این حق انتخاب نباید باعث بشه یه عده حیوان صفت اذیتش کنن.
    بله تو خونه زیر کولر نشستن و شعار دادن خیلی راحته

شما چیکار کردی بابت این موضوع؟

61. بالا | پست 95

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

40 سال قبل اشتباه زیاد انجام دادن و الان اون اشتباهات تبدیل به یک هیولا شده

62. بالا | پست 96

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

سلام دوست گرامی
    برخلاف تصور خودتون،رابطه شما با خواهرای گرامیتون چندام هم سالم نیست، همچین تفکراتتون هم سالم نیست.
    پیشنهاد میکنم حتماً در خودتون و روابطتتون با خواهراتون تجدید نظر کنید.
    نزدیکی بیش از حد شما به خواهراتون نه یک نقطه مثبت، بلکه قابل نقده.

63. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 97

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

این از قضاوت شما...شما چه میدونید منا چقدر آزادی داریم؟ بعدشم من حرفی از قربون صدقه زدم؟ وقعیت اینه که ما داریم تو مزخرف ترین کشور دنیا زندگی میکنیم..و فقط دلمون خوشه زندگی داریم...آره ما هم رفتیم دانشگاه یه چیزایی خوندیم یه واقعیتایی رو فهمیدیم...من نگفتم حقوق زنان رعایت شده گفتم همینجا هم که خانما حق و حقوق کمی دارن من کاری میکنم خواهرام حس کنن خوشبختن...وگرنه من که پسرم و محدودیت هام رو به توان 1000 هم برسونی نصب محدودیت های خانما نمیشه هم اگر جراتشو داشتم فورا خودکشی میکردم.دلم نمیخواد یه لحظه هم تو این زمینه کسافت زندگی کنم...شماها دلتونو به چه چیزایی خوش میکنید...ازدواج کردن بچه دار شدن...من حالم به هم میخوره از همه اینا...کاش زمین بترکه هممون منقرض بشیم...اون وقت دیگه لازم نیست نگران هیچی باشیموووحتی حقوق زنان...
    شما کارایی رو که باید برای یک خانوم دیگه انجام بدین، توجه ای که باید متوجه دوست دختر یا همسرتون باشه، اموری که به مروبط به پارتنرتون هست رو به خواهرای گرامیتون منتقل کردین. تصور میکنم سن شما از خواهراتون بیشتر باشه.
    دوست من اینو دوستانه میگم، افکار، طرز فکر و عقایدتون هیچ سالم نیست. حتماً به روانشناس مراجعه کنید.

65. کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 98

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

سلام
    آخر همش آقایون مورد حمله قرار دادید که چرا کاری نمی کنند؟ مثلا برای مادر و خواهرتان و دخترانتان و خانمتان.من نه زن دارم نه دختر و نه خواهر. از دار دنیا فقط مادر دارم که احترامش را دارم. ضمنا نه به دختری متلک انداختم نه به زن و دختری نگاه چپ کردم.ضمنا من هم قانونگذار این کشور نیستم. مشکلات در ایران زیاد هست فقط شما هم انتظار نداشته باش که برای یک دختر پولدار که همه چیز دارد میخواهد لخت بیاد بیرون من اعتراض کنم چون فقط دیدگاه شدید فمنسیتی انگار مردان دیوهای دو سر هستند که میخواهند به زن تجاوز کنند را هم قبول ندارم.
    خشمتان را به حکومت نشان دهید نه من.
    منم دوست دارم همه در آزادی باشند هرگز رنج کسی را نخواستم.
    ضمنا یک حس کاذب هم در خیلی از دختران ایجاد کردند از جمله شما که انگار مردان در بهشت برین هستند و زنان در جهنم.
    درود دوست عزیز
    ورای بخشی هایی از صحبتتون، اما بنده هم سر این موضوع که مردای ایرانی زیادم خوشبخت نیست کاملاً موافقم، در واقع جز عده معدودی، بقیه به مراتب کمتر از خانوما از زندگی لذت میبرن. اما باید مسله خوشبختی رو از حقوق جدا کرد. کسی هم که خوشبخت نیست یا احساس خوشبختی نمیکنه باز حقوق اش سر جای خودش باید باشه.

67. 2 کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

68. بالا | پست 99

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    نرود میخ آهنی در سنگ
    به نظر من خودتون رو با این بحث های الکی آزرده خاطر نکنید
    همه این مسائل فقط یک راه داره و اون قانون هست، همانطور که یک زمانی حجاب و یک سری محدودیت ها قانون شد و با قانون شکن برخوردهای سخت شد
    وقتی پوشش آزاد قانونی باشه مطمئن باشید با قانون شکن و هنجارشکن که بخواهد باعث آزار دیگران بشه برخورد قانونی میشه
    فقط زمان می طلبه تا وقتش بشه و همه چیز تغییر کنه
    تا اون روز که زمان زیادی باقی نمانده سعی کنید از همین فضایی که به عنوان یه دخترخانم یا خانم دارید به نحو احسنت که نمیشه گفت به نحو مطلوب استفاده کنید تا از پیشرفت های تان عقب نیفتید
    جامعه ای که دغدغه اش موی زن شده خیلی خیلی کار داره به ثبات فکری و فرهنگی برسه
    روی داشته های تان مانور بدهید تا وقتی اون حس آزادی رو پیدا کردید روحیه تون همینطور خوب باقی بمونه
    یکی از بنیادین ترین مشکلات و اشتباهات ما ایرانی ها ینه که وقتی چیزی با یک یا چند بار تلاش به نتیجه نمیرسه، تموم! در حالی که نباید عقب نشینی کرد....

69. 3 کاربران زیر از M.D Karimi بابت این پست مفید تشکر کرده اند

70. بالا | پست 100

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

اگر بخام کلمه ی ازادی رو معنی کنیم یعنی من هر جور که دلم میخوات دوس دارم زندگی کنم و به هیچ کس هم مربوط نیست و کسی حق نداره در مورد من نظر بده و هر نظری هم بده باهاش مقابله میکنم.
    اما ما ادما نمیتونیم خودخواه باشیم چون روی زندگی هم تاثیر میزاریم همونطور که یک حرف میتونه کله زندگی یک فرد رو تغییر بده پس این نشون میده چقدر همه میتونیم روی هم اثر بزاریم . به قول یکی از دوستان اگر بخایم این ازادی رو پیاده کنیم یعنی ازادی در همه ی زمنیه .پس یک مسله مهم مطرح میشه اونم امنیت هست . چون هر کسی برای اینکه امنیت خودشو حفظ کنه مجبوره مثلا یه اسلحه یا چاقو یا اسپری فلفل با خودش داشته باشه به خاطر همین هست که در خارج داشتن اسلحه ازاد هست. چون نمیتونه حتی داشتن اسلحه هم ممنوع کنه چون قانونش ازادی هست . حالا فکر میکنید چه اتفاقی میوفته من از ازون شخص عصبانی میشم دنگ میزنم طرفو میکشم که همون فجایعی که تو مدرسه های مختلف امریکا اتفاق افتاد که همه حتی از رفتن به مدرسه هم وحشت دارن.
    اما در ایران با توجه به اینکه میخاسن این موضوع رو جا بندازن که زندگی هر شخصی روی فرد دیگر تاثیر میزاره مثلا دختری که بیحجابه میتونه باعث گمراهی پسر نوجوانی بشه و روی زندگی ایندش اثر بزاره و به دنبالش اون پسر ممکنه برای اون دختر مزاحمت و حتی منجر به تجاوز بشه قانون هایی رو ایجاد کردن که البته متاسفانه چون درست فلسفه ی حجاب و امنیت و تفاوت های بین زنو مرد از همون کودکی توسط والدین و اموزش پرورش به درستی گفته نشد و همش از روش زور و اجبار و تهدید استفاده شد خب نتیجه عکس داد . واسه همین هست که در کشوری مثله ژاپن و چین همه به قانونهایی که گذاشته میشه احترام میزارنو عمل میکنن چون از همون ابتدا بهشون درست اموزش میدن و در نتیجه به قانون هایی که گذاشته میشه همه عمل میکنن .
    ویرایش توسط eli2 : 07-14-2018 در ساعت 05:20 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

71. 2 کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

صفحه 2 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد