نمایش نتایج: از 1 به 47 از 47

موضوع: شکایت از همسر

10636
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

شکایت از همسر

سلام به همگی
    برادر من با همسرش دعواش شده
    البته اینجوری که داداشم میگه همسرش بعد اینکه بعد از چند روز از خونه مادرش برگشته شروع به غرزدن و دعوا با داداشم کرده که چرا نرفته دنبالش
    داداشمم گفته که قرار بوده مادرش برش گردونه و خودشم این چند روز اصلا به داداشم نگفته بره دنبالش
    خلاصه سر این موضوع و چند تا بحث دیگه دعواشون میشه و زنش دست داداشمو چنگ میندازه و اذیتش می کنه داداشمم هر چی بهش گفته کوتاه بیا نیومده
    تا اینکه این هم عصبانی میشه و کتکش میزنه
    ولی بعد نیم ساعت زنش اومده معذرت خواهی کرده و خواسته که داداشم بره پیشش
    البته به مادرشم زنگ زده و همه چی رو بهش گفته اون موقع
    روز بعد که داداشم از سرکار برمیگرده میبینه زنش خونه نیست بعد که باهاش تماس میگیره میگه مادرش اومده دنبالش و رفته خونه اونا
    البته بعد این موضوع شوهر خواهر زنش به داداشم زنگ زده و گفته اون چند روزی که زنت خونه مادرش بوده اونا هم بودن و میخواستن نقشه بکشن که کاری کنن تو کتکش بزنی که بعدش برن ازت شکایت کنن!
    چند روز بعدشم که چند بار تلفنی حرف زدن با هم، داداشم گفت اگه خودت میای سرزندگیت میتونی بیای وگرنه من دنبالت نمیام چن بدون اجازه من رفتی
    دیروز از دادگاه با برادرم تماس گرفتن که همسرت ازت شکایت کرده و باید بیای دادگاه
    داداشمم گفته فعلا نمیتونم بیام
    از طرفی میگه اه طلاقش بدم آبرومون میره...
    الان به نظر شما راه حل این مشکل چیه؟
    خواهش می کنم اگه کسی میتونه کمک کنه
    خیلی شرایط بدیه...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    21182
    تشکـر
    764
    تشکر شده 1,211 بار در 755 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : شکایت از همسر

سلام
    عزیزم این یک مشکل خونوادگیه و با چند خط تعریف شما نمیتونیم قضاوت کنیم .
    وقتی نه برادرتون اینجان نه همسرشون .
    اگر از اول زندگی با هم اختلاف داشتن و تصمیم به جدایی هم مطرح شده و علاقه ای بینشو نیست ، این قرار دادگاه عاملی میشه که د مورد ادامه یا عدم ادامه زندگی مشترکشون یه تصمیم جدی بگیرن .

اگر نه جریان فقط همین اختلاف اخیره، برادرتون باید حتما از یک وکیل مشاوره بگیرن ، چون دیگه مسیله حقوقی شده و شکایت همسرشون ممکنه براشو سنگین تموم بشه ، خصوصا اگر قصد جدایی داشت باشن .

پس در حال حاضر باید با یک وکیل مشورت کنن بعد تو دادگاه حاضر بشن .
    فک کنم همین انجمن هم وکیل داشته باشه .
    خوب یا غلط کار برادرتون و همسرشون فعلا بماند .پس در حال حاضر مشاوره های روانشناسی و خانوادگی در درجه اول برای این موضوع نیست ، الان باید هر چه زودتر مشاوره حقوقی خانوادگی بگیرن و وکیل ایشونو از اهدافی که ممکنه همسرشون داشته باشن هم اگاه میکنن .

3. 2 کاربران زیر از ghazal1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

بله درسته
    خیلی ممنون از راهنماییتون
    برادرم دوستش وکیل هست
    فکر کنم روش نشده فعلا بهش بگه
    متاسفانه این دو نفر و خونواده ها از همون خواستگاری مشکل داشتن
    این ازدواج از همون اولش نباید صورت می گرفت چون درست نبود
    من میدونم کار برادرم اشتباه بوده و زن میتونه به علت کتک از شوهرش شکایت کنه
    اما خب خودشم پاش گیره
    چون بدون اطلاع و اجازه برادرم از خونه رفته
    همچنین مدرکشم هست که این زن از نظر روانی سلامتی کامل نداره
    و روانپزشک این رو تایید کرده
    و علاوه برا این ها خودش شروع کننده دعوا بوده و دست داداشم رو چنگ انداخته و عینکش رو پرت کرده
    من باشم همین امروز میرم طلاقش میدم
    آخه به همچین زنی امیدی هست؟؟؟
    نمیدونم برادرم به قول خودش چه پوئنای مثبتی تو این زن دیده که دست بردارش نیست...
    همسرش عصبیه خودشم همشه میگه من اعصاب ندارم، من نباید ازدواج می کردم و ...
    حتی خودش و خونواده اش هم به داداشم گفتن هر موقع حرفتو گوش نکرد و اذیتت کرد کتکش بزن که حساب کار دستش بیاد..!
    خیلی غم انگیزه واقعا...
    با همه این ها من مقصر اول رو داداش خودم میدونم که با این دختر ازدواج کرد.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    تشکر شده 4,097 بار در 2,142 پست
    میزان امتیاز
    14

یلدا جان به قولت نمیدونم داداشت چه پوئنای مثبتی در این دختر دیده که طلاقش نمیده ولی اگه فقط بخاطر آبروشه که میگه طلاقش نمیدم خیلی داره اشتباه میکنه چون اینجوری داداشتم روز به روز عصبی تر و از نظر روحی به مشکل میخوره .

ان شالله هرچی صلاحه پیش بیاد .

6. کاربران زیر از love بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام به همگی
    البته اینجوری که داداشم میگه همسرش بعد اینکه بعد از چند روز از خونه مادرش برگشته شروع به غرزدن و دعوا با داداشم کرده که چرا نرفته دنبالش
    داداشمم گفته که قرار بوده مادرش برش گردونه و خودشم این چند روز اصلا به داداشم نگفته بره دنبالش
    خلاصه سر این موضوع و چند تا بحث دیگه دعواشون میشه و زنش دست داداشمو چنگ میندازه و اذیتش می کنه داداشمم هر چی بهش گفته کوتاه بیا نیومده
    روز بعد که داداشم از سرکار برمیگرده میبینه زنش خونه نیست بعد که باهاش تماس میگیره میگه مادرش اومده دنبالش و رفته خونه اونا
    البته بعد این موضوع شوهر خواهر زنش به داداشم زنگ زده و گفته اون چند روزی که زنت خونه مادرش بوده اونا هم بودن و میخواستن نقشه بکشن که کاری کنن تو کتکش بزنی که بعدش برن ازت شکایت کنن!
    چند روز بعدشم که چند بار تلفنی حرف زدن با هم، داداشم گفت اگه خودت میای سرزندگیت میتونی بیای وگرنه من دنبالت نمیام چن بدون اجازه من رفتی
    خیلی شرایط بدیه...

در این مورد حتما" با متخصصین و مشاوران حقوقی کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

۱. هدف از زدن باید اصلاح و تربیت باشد نه انتقام جویی؛

۲. با دست باشد یا چوب نازک، چنان که در روایات آمده با چوب مسواک؛

۳. طوری بزند که بدن او سیاه و قرمز نشود وگرنه باید جریمه (دیه) بپردازد؛

۴. از ضربه زدن به جاهایی که احتمال خطر دارد، مانند چشم، سر و شکم جداً اجتناب نماید؛

۵. ضرب طوری باشد که موجب کدورت عمیق و عقده غیرقابل علاج نگردد، وزن را به لج‌بازی و تمرّد و طغیان بیشتر وادار ننماید؛

۶. همواره این نکته را در نظر داشته باشد که می‌خواهد با این زن زندگی کند و از محبت‌های قلبی و صفا و اخلاص او بهره بگیرد؛

۷. توسل به کتک در صورتی تجویز شده، که زن در برابر عدم تمکین، معذور نباشد؛ مثلًا، اگر زن به علت حایض بودن، یا روزه‌دار بودن در ماه رمضان، یا در حال احرام بودن و یا بیمار بودن، از تمکین خودداری نمود، مرد حق ندارد او را تنبیه نماید.

دوم، زن اگر خواست از منزل خارج شود باید از شوهرش اجازه بگیرد و اگر اجازه نداد شرعاً حق ندارد خارج شود. اگر بدون اجازه خارج شود مرتکب گناه می‌شود. درحدیث آمده که پیغمبر اکرم‌ه نهی کرد که زن بدون اجازه شوهر از منزل خارج شود و فرمود:

هر زنی که بدون اذن شوهر از منزل خارج شود همه فرشتگان آسمان و هر چیزی که بر او مرور می‌کند- از جن و انس- او را لعنت می‌کنند تا اینکه به منزل برگردد.

این حقی است که شوهر برگردن زن دارد که واجب است زن آن را ادا کند؛ لیکن مرد نباید در این باره سخت‌گیری کند و همسرش را بدین‌وسیله اذیت نماید. بهتر است در هر جا که محذوری نمی‌بیند اجازه بدهد برود. تشریع این حق، برای قدرت‌نمایی و تحت فشار قرار دادن همسر نیست، بلکه بدان منظور است که مرد بتواند همسرش را ازرفتن به جاهای غیر مناسب باز دارد و در حفظ و صیانت او اقدام نماید. سخت‌گیری‌های بی‌جا نه تنها مفید نیست، بلکه به انس و محبت و اعتماد خانوادگی نیز لطمه وارد می‌سازد و حتی ممکن است گاهی موجب طغیان، تمرد و انحراف او شود. اگر شوهر جایی را غیر مناسب و باعث فساد اخلاق و ارتکاب گناه تشخیص داد، باید همسرش را از رفتن به‌آنجا جداً نهی کند و بر زن هم واجب است اطاعت کند و از رفتن به آن مجلس خود داری نماید.

به هرحال اگر زن از دستورات شوهر سرپیچی و تمرد کند و بدون اجازه بلکه با نهی شوهر از منزل خارج شود، مرد حق دارد او را با حفظ‌‌ همان مراحل و شرایط مورد تنبیه قرار دهد. البته در چند مورد زن می‌تواند بدون اجازه شوهر از منزل خارج شود و شوهر حق ندارد او را منع نماید:

۱. خارج شدن از منزل برای یادگرفتن مسائل ضروری دین؛

۲. مسافرت برای حج در صورت استطاعت؛

۳. خارج شدن از منزل برای پرداخت بدهی در صورتی که بدون خروج امکان پرداخت نباشد.

امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

8. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط love نمایش پست ها
    یلدا جان به قولت نمیدونم داداشت چه پوئنای مثبتی در این دختر دیده که طلاقش نمیده ولی اگه فقط بخاطر آبروشه که میگه طلاقش نمیدم خیلی داره اشتباه میکنه چون اینجوری داداشتم روز به روز عصبی تر و از نظر روحی به مشکل میخوره .

ان شالله هرچی صلاحه پیش بیاد .
    بله واقعا
    گاهی میگه دلم واسش میسوزه
    خونواده اش اصلا رفتارشون مناسب نیست
    حتی با دختر خودشون، همونا اینجوریش کردن
    میگه هنر اینه که بتونی کسی رو اصلاح کنی!
    با اینکه یک سال و نیم از شروع زندگیشون میگذره هنوز که نتونسته اصلاحش کنه...
    داداشم شش ماه که عقد بودن با وجود رفتارهای زننده و نادرست همسرش که در حد یه بچه هفت ساله هم نبود یه سیلی هم بهش نزده بود
    ولی وقتی خونواده اش این وضع رو دیدن به داداشم گفته بودن هر موقع بهت گوش نداد کتکش بزن! خودشم گفته بود گاهی عصبی میشم اگه کتک بخورم درست میشم..!
    آخه این ها اسمشون رو میشه خونواده گذاشت؟
    داداشم خیلی تلاش می کنه جدا نشن
    صبح پدرمادرم پیش یه پیشگو رفته بودن! که ببینن باید چیکار کنن
    گفته بود طلاق نمیگیرن
    و قسمتشون مال همدیگه است
    باید کوتاه بیان و صبور باشن که زندگیشونو کنن..
    نمیدونم واقعا تا چه حد این میتونه درسته باشه
    ولی خب خداوند به آدما چیزی به اسم عقل داده که باهاش انتخاب کنن.

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

البته داداش منم زیاد عصبانی میشه
    مثلا
    میگه از در که بیام تو باید غذا آماده باشه
    چون معده ام عصبی میشه...
    تو خونه خودمون هم اینجوری بود
    گاهی ده دیقه غذا حاضر دیر حاضر بشه همش غر میزنه و باید یه چیزی واسش حاضر کنی...

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    در این مورد حتما" با متخصصین و مشاوران حقوقی کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

۱. هدف از زدن باید اصلاح و تربیت باشد نه انتقام جویی؛

۲. با دست باشد یا چوب نازک، چنان که در روایات آمده با چوب مسواک؛

۳. طوری بزند که بدن او سیاه و قرمز نشود وگرنه باید جریمه (دیه) بپردازد؛

۴. از ضربه زدن به جاهایی که احتمال خطر دارد، مانند چشم، سر و شکم جداً اجتناب نماید؛

۵. ضرب طوری باشد که موجب کدورت عمیق و عقده غیرقابل علاج نگردد، وزن را به لج‌بازی و تمرّد و طغیان بیشتر وادار ننماید؛

۶. همواره این نکته را در نظر داشته باشد که می‌خواهد با این زن زندگی کند و از محبت‌های قلبی و صفا و اخلاص او بهره بگیرد؛

۷. توسل به کتک در صورتی تجویز شده، که زن در برابر عدم تمکین، معذور نباشد؛ مثلًا، اگر زن به علت حایض بودن، یا روزه‌دار بودن در ماه رمضان، یا در حال احرام بودن و یا بیمار بودن، از تمکین خودداری نمود، مرد حق ندارد او را تنبیه نماید.

دوم، زن اگر خواست از منزل خارج شود باید از شوهرش اجازه بگیرد و اگر اجازه نداد شرعاً حق ندارد خارج شود. اگر بدون اجازه خارج شود مرتکب گناه می‌شود. درحدیث آمده که پیغمبر اکرم‌ه نهی کرد که زن بدون اجازه شوهر از منزل خارج شود و فرمود:

هر زنی که بدون اذن شوهر از منزل خارج شود همه فرشتگان آسمان و هر چیزی که بر او مرور می‌کند- از جن و انس- او را لعنت می‌کنند تا اینکه به منزل برگردد.

این حقی است که شوهر برگردن زن دارد که واجب است زن آن را ادا کند؛ لیکن مرد نباید در این باره سخت‌گیری کند و همسرش را بدین‌وسیله اذیت نماید. بهتر است در هر جا که محذوری نمی‌بیند اجازه بدهد برود. تشریع این حق، برای قدرت‌نمایی و تحت فشار قرار دادن همسر نیست، بلکه بدان منظور است که مرد بتواند همسرش را ازرفتن به جاهای غیر مناسب باز دارد و در حفظ و صیانت او اقدام نماید. سخت‌گیری‌های بی‌جا نه تنها مفید نیست، بلکه به انس و محبت و اعتماد خانوادگی نیز لطمه وارد می‌سازد و حتی ممکن است گاهی موجب طغیان، تمرد و انحراف او شود. اگر شوهر جایی را غیر مناسب و باعث فساد اخلاق و ارتکاب گناه تشخیص داد، باید همسرش را از رفتن به‌آنجا جداً نهی کند و بر زن هم واجب است اطاعت کند و از رفتن به آن مجلس خود داری نماید.

به هرحال اگر زن از دستورات شوهر سرپیچی و تمرد کند و بدون اجازه بلکه با نهی شوهر از منزل خارج شود، مرد حق دارد او را با حفظ‌‌ همان مراحل و شرایط مورد تنبیه قرار دهد. البته در چند مورد زن می‌تواند بدون اجازه شوهر از منزل خارج شود و شوهر حق ندارد او را منع نماید:

۱. خارج شدن از منزل برای یادگرفتن مسائل ضروری دین؛

۲. مسافرت برای حج در صورت استطاعت؛

۳. خارج شدن از منزل برای پرداخت بدهی در صورتی که بدون خروج امکان پرداخت نباشد.

خیلی ممنون از راهنماییاتون.

12. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

ولی برداشتی که داداش من از کتک داره نادرست هست متاسفانه
    میگه من سه بار قرآن رو خوندم خدا خودش گفته اگه زنت بهت گوش نداد کتکش بزن.
    ولی خب به نظرم وقتی مردی همسرش رو اینجوری کتک میزنه دیگه مهر اون شوهر تو قلبش نمیشینه
    ولی خب این دفعه هم مقصر زن داداشم بوده
    خونواده های ما مرد سالار هستن
    با این وضع زن داداشم شروع کرده
    دستشو چنگ انداخته هییییچ چند بارم عینکشو از روی چشماش پرت کرده
    ظاهرا همونطور که شوهر خواهرش گفته نقشه از قبل آماده بوده که کاری کنه داداشم بزنتش و بعد بره دنبال شکایت و این ها
    وگرنه از چندوقت پیش داداشم قول داده بود که دیگه کتکش نزنه...

13. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

هردو باید برن پیش مشاور تا راه و روش درست زندگی کردن رو بهشون یاد بدن ، داداشتم باید یاد بگیره عصبی شدن و غر زدن دردی رو دوا نمیکنه ، زن داداشتم باید درمان بشه حتما .

اونوقت با تلاش خیلی زیاد هردو کم کم حل میشه ، البته به شرطی که تزهایی مثل " کتکش بزن درست میشه " از اینور و اونور نرسه .

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

هردو باید برن پیش مشاور تا راه و روش درست زندگی کردن رو بهشون یاد بدن ، داداشتم باید یاد بگیره عصبی شدن و غر زدن دردی رو دوا نمیکنه ، زن داداشتم باید درمان بشه حتما .

اونوقت با تلاش خیلی زیاد هردو کم کم حل میشه ، البته به شرطی که تزهایی مثل " کتکش بزن درست میشه " از اینور و اونور نرسه .
    من پارسال به داداشم همین رو گفتم متاسفانه گوش نکرد
    البته داداشم میگه روانپزشک گفته مشکل همسرش جدیه و تا حدودی غیر قابل درمان!
    ولی خب دارو هم داده بود عمه ام که متوجه شد بهش گفته بود بریزشون دور نخوریااا
    زن داداشمم داروهارو دور ریخته بود
    البته شبی که این بار دعوا کردن داداشم به عمه ام اینا زنگ زده بود گفته بود بیاین دخترتونو ببرین!
    بعد شاکی شده میگه نباید بی خبر می رفت
    وقتی میگم برین مشاوره داداشم میگه این دختر 28 ساله اینجوری رفتار می کنه
    محاله روانشناس بتونه عوضش کنه
    چند جلسه که رفته بودن گفت تا چند روز خوب بوده ولی بعد مدتی بازم راه قبلیش رو در پیش گرفته..!
    البته مهریه اش هم زیاده
    شاید داداشم به این خاطر مخالفت کنه ولی خب میگه اینجوری نیست همه رو یه شبه بخوان...

16. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    11132
    تشکـر
    6,908
    میزان امتیاز
    14

ولی برداشتی که داداش من از کتک داره نادرست هست متاسفانه
    میگه من سه بار قرآن رو خوندم خدا خودش گفته اگه زنت بهت گوش نداد کتکش بزن.
    ولی خب به نظرم وقتی مردی همسرش رو اینجوری کتک میزنه دیگه مهر اون شوهر تو قلبش نمیشینه
    ولی خب این دفعه هم مقصر زن داداشم بوده
    خونواده های ما مرد سالار هستن
    با این وضع زن داداشم شروع کرده
    دستشو چنگ انداخته هییییچ چند بارم عینکشو از روی چشماش پرت کرده
    ظاهرا همونطور که شوهر خواهرش گفته نقشه از قبل آماده بوده که کاری کنه داداشم بزنتش و بعد بره دنبال شکایت و این ها
    وگرنه از چندوقت پیش داداشم قول داده بود که دیگه کتکش نزنه...
    یلدا جان تو دعواهای زن و شوهری نمیشه گفت مقصر کیه ، چون تمام رفتارا کنش و واکنش همدیگن

یکی یه اشتباهی میکنه اونیکی از سر عصبانیت میاد یه رفتار بدترشو انجام میده ، همینجوری شدت اشتباها تصاعدی بالا میره ...

ولی اگه این وسط یکی از طرفین بزرگی کنه و عاقلتر باشه و صبوری کنه دیگه دعوا شدت نمیگیره ، اونوقت با رفتار قشنگش با صبوریش با صحبت کردن میاد همسرش رو متوجه اشتباهش میکنه و هرمشکلی رو حل میکنن با کمک هم

ولی متاسفانه چیزی که در رابطه ی برادر و زن برادرتون هست خلافه اینه

زن برادرتون یه دختر که رفتارش بچه ساله و حرکاتش بدون تفکره

برادرتون هم انعطاف نداره و به قول خودت روحیه ی مرد سالاری داره و همین عصبی شدنش هم بهش فرصت درست تصمیم گرفتن تو دعوا رو نمیده

همینا باعث شده که مشکلاتشون حل نشه و دعواهاشون شدت بگیره .

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

یلدا جان تو دعواهای زن و شوهری نمیشه گفت مقصر کیه ، چون تمام رفتارا کنش و واکنش همدیگن

یکی یه اشتباهی میکنه اونیکی از سر عصبانیت میاد یه رفتار بدترشو انجام میده ، همینجوری شدت اشتباها تصاعدی بالا میره ...

ولی اگه این وسط یکی از طرفین بزرگی کنه و عاقلتر باشه و صبوری کنه دیگه دعوا شدت نمیگیره ، اونوقت با رفتار قشنگش با صبوریش با صحبت کردن میاد همسرش رو متوجه اشتباهش میکنه و هرمشکلی رو حل میکنن با کمک هم

ولی متاسفانه چیزی که در رابطه ی برادر و زن برادرتون هست خلافه اینه

زن برادرتون یه دختر که رفتارش بچه ساله و حرکاتش بدون تفکره

برادرتون هم انعطاف نداره و به قول خودت روحیه ی مرد سالاری داره و همین عصبی شدنش هم بهش فرصت درست تصمیم گرفتن تو دعوا رو نمیده

همینا باعث شده که مشکلاتشون حل نشه و دعواهاشون شدت بگیره .
    بله متاسفانه دقیقا همینطوره
    من هم اینارو دیدم بهشون گفتم برین پیش روانشناس خب داروهم بخوره ولی در عوض حالش طبیعی بشه خوبه یا یه عمر دو تاشون عذاب بکشن!؟
    زن داداشم خیلی عصبیه و بی تحمل
    عذر میخوام این رو می گم ولی مثلا
    یه بار دکتر زنان رفته بود تحمل یه معاینه پزشکی رو نداشته و با لگد زده بود به دکتره..!
    دکتره بهش گفته بود بیچاره به اون شوهرت چی میکشه از دست تو...
    خب این ها در حد یه زن جوون هست؟!
    من موندم چجوری میخواد نه ماه بارداری و بعدش بچه داری رو تحمل کنه
    البته همیشه میگه من اعصاب بچه بزرگ کردن ندارم زیاد ولی بچه دوست دارم
    واسه همین میگه بچه دار بشیم میدم مادرم اینا بزرگش کنن!
    من به داداشم میگم مقصر اول خودتی
    چون زن داداشم که خودش نیومده به برادرم پیشنهاد ازدواج بده یا بیاد خونه ما
    این برادر من بود که رفت خواستگاری ایشون
    متاسفانه این پسرای مرد سالار همه چیز رو خراب میکنن
    وقتی مجرد بود هیمشه می گفت اگه ازدواج کنم و خدایی نکرده همسرم به خونواده ام بی احترامی کنه طلاقش میدم تموم
    ولی الان اینطوری..!
    البته عمه من هیچی ازش بعید نیست
    همیشه سراغ دعا نویس و این چیزا میره.

19. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

سلام یلدا جان

راستش من تاپیک قبلیت رو هم خوندم

ترجیح دادم نظر ندم چون تخصصی در روابط زناشویی ندارم

اما مورد شما خیلی شبیه به یکی از اقوام دور ما هست

ایشون هم زنش خیلی اذیتش میکرده به هرنحوی که بگی

حتی زنش دست روش بلند میکرده، آب جوش روش ریخته و این چیزا

اما آقائه حتی یه بار هم همسرش رو نزد

چندین بار هم خانمه خودکشی کرده بود و بردنش پیش مشاور میگفتن مشکل داره باید حتما روان درمانی بشه

و دقیقا مثه زن عموی شما مادر خانمه نمیذاشتش قرص بخوره میگفت فردا برات پرونده میسازن و اینا

آقا هم بخاطر اینکه دوتا بچه داشت همش سعی میکرد خانمش رو نگه داره

حتی مجبور شده بود به خاطر خانمش دیوار بکشه بین طبقات خودش و خانوادش چون خانمش فحاشی میکرده به اونا هم

هرچی هم بگی در اختیار زنش گذاشته بود خونه، طلا، ماشین، هرچی که فکرش رو بکنی

اما نهایت آبرویی که واسش انقد زحمت میکشید تا مبادا با طلاق از بین بره ریخته شد

اونم به این شکل که زنگ زدن بهش که خانمت رو با یه آقایی بیرون دیدیم!!!

ایشون هم انکار میکنه میگه نه اون آقا فامیلشونه و غریبه نیست واسه اینکه آبروش حفظ بشه

درنهایت مجبور میشن طلاق بگیرن

باز خدا رو شکر که زن داداش شما اهل خیانت و اینا نیست

ولی به نظرم زندگی ایی که انقد حرمت شکنی توش شده دیگه سرپا نمیشه

داداشت هم باید یه کم فکرش رو باز کنه...طلاق تو قرآن هم اومده پس اصلا بی آبرویی نیست

وقتی همه راه ها رو امتحان کرده و جواب نداده دیگه ادامه دادن فقط باعث پریشونی میشه

اینجوری بخوان ادامه بدن فقط جنگه اعصابه و تلف کردن عمر

زن داداشت تا وقتی این همه حرف شنوی از خانوادش داره درست نمیشه

امیدوارم به خیر بگذره و بشه کاریش کرد

بهر حال کش دادن ماجرا فقط کار رو بدتر میکنه

21. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

سلام به همگی
    خیلی شرایط بدیه...
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم. باز دخالت اطرافیان و 2 کودک بالغی که به جان هم افتاده اند!!!!؟؟؟

کوتاه سخن هر دو با هم بدون دخالت دیگران مراجعه به یک مشاور همکار و سپس تصمیم بر سر اینکه چه کنند

سپاس

دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

23. کاربران زیر از شهرام2014 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها
    سلام یلدا جان

راستش من تاپیک قبلیت رو هم خوندم

ترجیح دادم نظر ندم چون تخصصی در روابط زناشویی ندارم

اما مورد شما خیلی شبیه به یکی از اقوام دور ما هست

ایشون هم زنش خیلی اذیتش میکرده به هرنحوی که بگی

حتی زنش دست روش بلند میکرده، آب جوش روش ریخته و این چیزا

اما آقائه حتی یه بار هم همسرش رو نزد

چندین بار هم خانمه خودکشی کرده بود و بردنش پیش مشاور میگفتن مشکل داره باید حتما روان درمانی بشه

و دقیقا مثه زن عموی شما مادر خانمه نمیذاشتش قرص بخوره میگفت فردا برات پرونده میسازن و اینا

آقا هم بخاطر اینکه دوتا بچه داشت همش سعی میکرد خانمش رو نگه داره

حتی مجبور شده بود به خاطر خانمش دیوار بکشه بین طبقات خودش و خانوادش چون خانمش فحاشی میکرده به اونا هم

هرچی هم بگی در اختیار زنش گذاشته بود خونه، طلا، ماشین، هرچی که فکرش رو بکنی

اما نهایت آبرویی که واسش انقد زحمت میکشید تا مبادا با طلاق از بین بره ریخته شد

اونم به این شکل که زنگ زدن بهش که خانمت رو با یه آقایی بیرون دیدیم!!!

ایشون هم انکار میکنه میگه نه اون آقا فامیلشونه و غریبه نیست واسه اینکه آبروش حفظ بشه

درنهایت مجبور میشن طلاق بگیرن

باز خدا رو شکر که زن داداش شما اهل خیانت و اینا نیست

ولی به نظرم زندگی ایی که انقد حرمت شکنی توش شده دیگه سرپا نمیشه

داداشت هم باید یه کم فکرش رو باز کنه...طلاق تو قرآن هم اومده پس اصلا بی آبرویی نیست

وقتی همه راه ها رو امتحان کرده و جواب نداده دیگه ادامه دادن فقط باعث پریشونی میشه

اینجوری بخوان ادامه بدن فقط جنگه اعصابه و تلف کردن عمر

زن داداشت تا وقتی این همه حرف شنوی از خانوادش داره درست نمیشه

امیدوارم به خیر بگذره و بشه کاریش کرد

بهر حال کش دادن ماجرا فقط کار رو بدتر میکنه

سلام مریم جان
    چه بد واقعا ناراحت کننده است
    طفلی آقاهه و بچه ها این وسط قربانی شدن
    نه عزیزم اهل خیانت نیست طفلی
    ولی وقتی که نامزد بودن یادمه یه بار خونه یکی از آشناها داشتیم می رفتیم زن داداشم اونارو ندیده بود قبلا
    به شوخی گفت پسر دارن کمی عاشقی کنیم باهاش!!!؟
    حرفش شوخی بود ظاهرا ولی عین چاقو تو قلب هممون رفت...
    بعد داداشم دعواش کرده بود فکر کنم
    آدم به خدا این زندگیارو میبینه دلش می خواد صد سال تنها باشه ولی یه روز همچین زندگی رو نداشته باشه
    خیلی سخته
    با این کاراشون زندگی رو به کام همه تلخ کردن...
    ممنونم عزیزم بابت راهنماییات.

25. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    سلام

متاسفم از آنچه که خواندم. باز دخالت اطرافیان و 2 کودک بالغی که به جان هم افتاده اند!!!!؟؟؟

کوتاه سخن هر دو با هم بدون دخالت دیگران مراجعه به یک مشاور همکار و سپس تصمیم بر سر اینکه چه کنند

سپاس

دکتر
    بله متاسفانه دکتر
    تعدا این به قول شما کودکان بالغ کم نیست به خصوص اطراف ما...
    مشاوره رفتن ولی میگن مقطعی بوده و بعد مدتی دوباره مثل اول شدن...
    یه دختری هست میگن با اجنه ارتباط داره و آینده زندگی آدم ها رو میگه
    این خانوم گفتن که این دو نفر با هم جفت هستن طالعه شون و به جدایی نمیکشه و به این زودی ها هم بچه دار میشن! اما دوتاشون عصبانی هستن و باید اخلاقشون رو درست کنن..
    همه میگن هر حرفی ایشون بزنه درست از آب در میاد
    بنا برا صحبت ایشون بزرگترا میخوان دوباره آشتیشون بدن که برن سر زندگیشون
    من نمیدونم چی بگم واقعا
    چی درسته چی نیست
    ولی خب این رو میدونم خداوند به آدما عقل داده که بکارش ببرن تو زندگیشون
    اما متاسفانه...

26. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8594
    تشکـر
    74
    تشکر شده 1,314 بار در 743 پست
    میزان امتیاز
    11

بله متاسفانه دکتر
    تعدا این به قول شما کودکان بالغ کم نیست به خصوص اطراف ما...
    مشاوره رفتن ولی میگن مقطعی بوده و بعد مدتی دوباره مثل اول شدن...
    یه دختری هست میگن با اجنه ارتباط داره و آینده زندگی آدم ها رو میگه
    این خانوم گفتن که این دو نفر با هم جفت هستن طالعه شون و به جدایی نمیکشه و به این زودی ها هم بچه دار میشن! اما دوتاشون عصبانی هستن و باید اخلاقشون رو درست کنن..
    همه میگن هر حرفی ایشون بزنه درست از آب در میاد!!!!!؟؟؟

بنا برا صحبت ایشون بزرگترا میخوان دوباره آشتیشون بدن که برن سر زندگیشون
    من نمیدونم چی بگم واقعا
    چی درسته چی نیست
    ولی خب این رو میدونم خداوند به آدما عقل داده که بکارش ببرن تو زندگیشون!!؟؟
    اما متاسفانه...
    عزیز با گفته بالا دیگه صحبتی از عقل و علم و دانش و..... نمیمونه!!!!؟؟؟

موفق باشن

سپاس
    دکتر
    امضای ایشان
    وقتی که بدن فیزیکی بیمار شد باید به پزشک رجوع کرد

و وقتی که بدن روانی مجروح و بیمار شد باید به روانشناس رجوع کرد

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط شهرام2014 نمایش پست ها
    عزیز با گفته بالا دیگه صحبتی از عقل و علم و دانش و..... نمیمونه!!!!؟؟؟

موفق باشن

سپاس
    دکتر
    بله آقای دکتر حق با شماست
    متاسفانه اینطوری هست..!
    و ایشون گفته که به این زودیا بچه دار هم میشن!
    من نمیدونم اینا درست باشه یا نه
    ولی خب عقل چیز خوبیه واسه آدم اگه به کار گرفته بشه...
    متشکرم از راهنماییاتون.
    موفق باشین.

28. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    تشکر شده 43 بار در 29 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام
    یلدا خانم این دعوا ها توی هر خانواده ای ممکنه پیش بیاد
    اما مطمئن باشی بعد چند وقت دوباره انشاا... همه چیز مثل روز اولش میشه و برمیگردن سر زندگیشون
    مگه نشنیدید دعوا نمک رندگیه

29. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

فقط شما یه کاری بکنید.......نذارید کسی این وسط موش بدوونه
    نذارید کسی آتیش بیار معرکه باشه البته خیلی باید مواظب باشید که جنجال دیگه درست نشه
    انشاا........ همه چیز درس میشه

31. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

نقل قول نوشته اصلی توسط sina210 نمایش پست ها
    سلام
    یلدا خانم این دعوا ها توی هر خانواده ای ممکنه پیش بیاد
    اما مطمئن باشی بعد چند وقت دوباره انشاا... همه چیز مثل روز اولش میشه و برمیگردن سر زندگیشون
    مگه نشنیدید دعوا نمک رندگیه
    ممنون ازلطفتون
    نمیدونم چرا قدیمیا این ضرب المثل رو بیان کردن
    اگ اینطور هم باشه دعواهای کوچیک منظورشون بوده
    نه اینجوری
    و تا این حد...

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

فقط شما یه کاری بکنید.......نذارید کسی این وسط موش بدوونه
    نذارید کسی آتیش بیار معرکه باشه البته خیلی باید مواظب باشید که جنجال دیگه درست نشه
    انشاا........ همه چیز درس میشه
    ممنونم بازم
    ولی خب هم توی شرع و هم توی قانون مردی که همسرش رو کتک میزنه محکوم هست
    متاسفانه برادر من هنوز کوتاه نیومده از این موضوع...

34. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

یلدا خانم دختر فامیل ما با شوهرش دعوا شون شد اونم چه دعوایی ........بزن بزنی بود ها........اول دوتایی شون باهم.....بعدخانواده هاشون باهم....
    تا جایی که رفتن شکایت کردن و دامادم حکم جلبش اومد وحتی یه روز رفت بازداشگاه اما.........
    اما دوباره بعد یکی دو ماه آشتی کردن و خیلی هم باهم خوب و صمیمی اند......
    مطمئن باشید اگه برادر شما و همسرش اون اول هم دیگه رو درست انتخاب کرده باشن...........دوباره برمیگردن..........گرچه یکم طول بکشه....
    ویرایش توسط sina210 : 10-20-2016 در ساعت 11:37 PM

35. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

یلدا خانم دختر فامیل ما با شوهرش دعوا شون شد اونم چه دعوایی ........بزن بزنی بود ها........اول دوتایی شون باهم.....بعدخانواده هاشون باهم....
    تا جایی که رفتن شکایت کردن و دامادم حکم جلبش اومد وحتی یه روز رفت بازداشگاه اما.........
    اما دوباره بعد یکی دو ماه آشتی کردن و خیلی هم باهم خوب و صمیمی اند......
    مطمئن باشید اگه اون اول هم دیگه رو درس انتخاب کرده باشن...........دوباره برمیگردن..........گرچه یکم طول بکشه....

ممنون از قوت قلبتون
    امروز پدرم زن داداشم رو برگردوند...
    داداشمم رفت خونشون
    امیدوارم آرامش تو همه زندگیا برقرار بشه
    زندگی داداش و زن داداش منم همینطور
    ولی خب انصافا این رسمش نیست...

37. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

اشکال نداره....بخشش مال این روزاس دیگه
    اانشاا... همه چیز درست میشه
    ویرایش توسط sina210 : 10-20-2016 در ساعت 11:50 PM

38. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

اشکال نداره....بخشش مال این روزاس دیگه
    درسته ولی خب
    راستش من خودم که دخترم اصلا نمیتونم با همچین مردی زندگی کنم..!
    و البته پسر هم بودم با همچین دختری نمیتونستم زندگی کنم..!
    منظورم اینه که دوتاشون مشکل دارن
    من تو خونه پدرم یه سیلی نخوردم چه بچگی چه بعدها
    آخه این کتک کاریا شد زندگی!؟
    ولی خب تقصیر زن داداشمم هست به چند دلیل:
    یک نباید به حرف خونواده اش گوش میکرد و به این ازدواج بله میگفت
    دو وقتی ازدواج کردن حداقل یه مقدار خودش رو جمع و جور میکرد و با خونواده ما وفق میداد به خصوص داداشم
    اون اولا همش میگفت شما خونواده تون خیلی حساسن فلانن اینجورین اونجورین
    دلیلشم این بود یه بار گوشی داداشمو جواب داده بود
    بعد گفت مگه چیه شماها خیلی سخت میگیرین
    گاها گوشی مادرمم پیش من باشه زنگ بخوره میگه جواب بده مگه چی میشه میگم نه...
    هر اتفاقی تو زندگیشون باشه زودی به مادرش همه چی رو گزارش میده با جزئیات کامل..!
    گذشته از تموم این ها
    وقتی دکتر بهش دارو داده به حرف مادرش گوش داده و همه رو ریخته دور و دیگه هم سراغ دکتر نرفته
    خب این خیلی بده
    یعنی این ریشه ای این مشکلش این دختر هیچوقت پدرشو ندیده
    و خیلی به مادرش وابسته است
    عمه ام هم با روشای سنتی خودش میخواد مشکلارو درست کنه میزنه همه چی رو خراب میکنه
    به خصوص این بحث شکایتشون
    من یکی هنوز نتونستم این رو هضم کنم..!

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

شما دیگه دخالت نکنید و همه چیزا رو فراموش کنید ........
    شما فقط به فکر نزدیکتر کردنشون به هم باشید تا همه چیز درست بشه....

41. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

شما دیگه دخالت نکنید و همه چیز رو فراموش کنید ........
    به فکر نزدیکتر کردنشون به هم باشید

باور کنین من دخالتی نکردم
    ولی خب روی این موضوع کتک زدن خیلی باهاش حرف میزنم همیشه
    مادرم اینا میگن اگه کسی خواهر خودت رو اینجوری کتک بزنه چیکار می کنی
    میگه کسی جرات این کاررو نداره چون میدونم خواهر من کاری نمیکنه که حقش کتک باشه... همش میپیچونه خلاصه
    ولی خب داداشمه ، هم خونمه وقتی میبینیم اینطوری حالش گرفته است قلبم خب به درد میاد
    غیر این بود که نمیومدم اینجا به خاطر مشکلش تاپیک بذارم و انقدر حالم بهم بریزه...

43. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

البته شما فقط زن داداشتون رو مقصر ندونید......قطعا برادرتونم مقصره.....
    اما همونطور که گفتم شما همه چیزا رو فراموش کنید ........
    شما فقط به فکر نزدیکتر کردنشون به هم باشید(البته در حد توان)

44. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

این کتک زدن رو باید حلش کنید.......اون دختر پدر نداره نباید کتک بخوره......
    بدتون نیاد ولی میترسم یه عذابی گریبان گیر برادرتون بابت این کارش بشه

45. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

این کتک زدن رو باید حلش کنید.......اون دختر پدر نداره نباید کتک بخوره......
    بدتون نیاد ولی میترسم یه عذابی گریبان گیر برادرتون بابت این کارش بشه

دقیقا عین همین حرفای شما رو بارها من یکی بهش گفتم
    ولی خب

47. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

ببینید گاهی خدا از طریق حرفای دیگران با ما اتمام حجت میکنه....اگه حجت تمام بشه و ما درست نشیم اونوقته که خدا تلافی کنه

48. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

49. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

ببینید گاهی خدا از طریق حرفای دیگران با ما اتمام حجت میکنه....اگه حجت تمام بشه و ما درست نشیم اونوقته که خدا تلافی کنه

بله درسته
    به قول معروف دنیا دار مکافاته از هر دستی بدی از همون دستی میگیری
    خدایی که انقدر کاراش دقیق هست مطمئنن به همه چیز رسیدگی می کنه
    امیدوارم خدا هدایتش کنه...

50. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

شما هم سعی کنید رابطه صمیمی با زن داداشتون برقرار کنید......انقدر که بهتون احساس اطمینان پیدا کنه......
    اینطوری خیلی خوب میشه
    ویرایش توسط sina210 : 10-21-2016 در ساعت 12:29 AM

51. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

شما هم سعی کنید رابطه صمیمی با زن داداشتون برقرار کنید......انقدر که بهتون احساس اطمینان پیدا کنه......
    اینطوری خیلی خوب میشه
    من از اول سعی کردم باهاش خوب باشم
    ولی خب تو این دوسال اتفاقایی که افتاد خیلی باعث شد ازش برنجم
    یه بار تو جمع یه حرف خیلی بد زد حرفش کنایه به داداشم بود
    من اونقدر عصبانی شدم که دلم خواست واقعا بزنمش!!!
    ولی خب خدا میدونه با چه سختی خودم رو کنترل کردم
    این رفتارای زننده باعث میشه بقیه از آدم فاصله بگیرن
    خب اون با برادرم مشکل داره
    آخه من چه گناهی دارم یا خونواده ام؟
    خیلی بدم میاد از این حرکات و رفتارا
    اما خب معمولا بهم اعتماد میکنه
    عین بچه ها هر چی بشه میاد سریع میگه به من..

53. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

خب هر دوستی یه عیب هایی هم داره....شما باید عاقلانه رفتار کنید و به خاطر این جور حرفا از هم دور نشید.....
    میتونید بعدا بهش بگید (البته خیلی مهربانانه و پنهانی) که فلان حرف رو که زدی ناراحتم کرد لطفا دیگه از این حرفا نزن وبعدشم دوباره بشی همون رفیق صمیمی وحتی بهتر از قبل...
    اینطوری اونم جذبت میشه

54. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

خب هر دوستی یه عیب هایی هم داره....شما باید عاقلانه رفتار کنید و به خاطر این جور حرفا از هم دور نشید.....
    میتونید بعدا بهش بگید (البته خیلی مهربانانه و پنهانی) که فلان حرف رو که زدی ناراحتم کرد لطفا دیگه از این حرفا نزن وبعدشم دوباره بشی همون رفیق صمیمی وحتی بهتر از قبل...
    اینطوری اونم جذبت میشه
    درسته
    من شاید عیب هام بیشتر از داداشم و زن داداشم باشه
    ولی خب انصافا خوب نیستش
    زن داداشم خب میدونه خودش
    نباید اینجوری باشه
    یا مثلا وقتی بحثی دارن میاد پیش ما میگه
    منم اصلا خوشم نمیاد بینشون دخالت کنم
    صمیمیت هم راستش تقریبا تو همه عمرم با هیچ کسی زیاد صمیمی نبودم به جز مادرم
    ولی خب صمیمی معمولی هستم
    و وقتی کسی دل آدم رو بشکنه خودش باید عذرخواهی کنه
    خودش میدونه من چقدر هواشو دارم
    هر چند بارها هم ازش عصبانی شدم...
    ولی خب تصمیم گرفتم یه رابطه معمولی باهاش داشته باشم.

55. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

هرکس به اندازه عقلش عمل میکنه.......شما هم به اندازه عقلتون باهاش رفتار کنید نه به اندازه عقل ایشون.

56. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

اینطوری اونم جذبت میشه
    درسته
    من شاید عیب هام بیشتر از داداشم و زن داداشم باشه
    ولی خب انصافا خوب نیستش
    زن داداشم خب میدونه خودش
    نباید اینجوری باشه
    یا مثلا وقتی بحثی دارن میاد پیش ما میگه
    منم اصلا خوشم نمیاد بینشون دخالت کنم
    صمیمیت هم راستش تقریبا تو همه عمرم با هیچ کسی زیاد صمیمی نبودم به جز مادرم
    ولی خب صمیمی معمولی هستم
    و وقتی کسی دل آدم رو بشکنه خودش باید عذرخواهی کنه
    خودش میدونه من چقدر هواشو دارم
    هر چند بارها هم ازش عصبانی شدم...
    ولی خب تصمیم گرفتم یه رابطه معمولی باهاش داشته باشم.

57. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

هرکس به اندازه عقلش عمل میکنه.......شما هم به اندازه عقلتون باهاش رفتار کنید نه به اندازه عقل ایشون.
    نمیدونم دقیقا تا چه این طوری باید باشه
    ولی خب سخته واقعا توی عمل
    بعضیا میگن برخورد آدم باید متناسب با شخصیت فرد مخاطبش باشه
    بعضیا هم میگن آدم باید همیشه خوب باشه
    من قبلنا سعی کردم همیشه خوب باشم
    ولی خب گاها ضربه میخوردم
    گاهی خنثی بودن هم خوووووووبه به نظرم...
    ممنونم

58. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

با دشمنان باید در بهترین حالت ممکن مثل خودشون رفتار کرد ......... ام با دوستان باید خیلی بهتر از رفتار اونها باهاشون رفتار کنیم..
    ایشون که زن داداش شماست
    پس باید خیلی بهتر رفتار کنید......

59. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

با دشمنان باید در بهترین حالت ممکن مثل خودشون رفتار کرد ......... ام با دوستان باید خیلی بهتر از رفتار اونها باهاشون رفتار کنیم..
    ایشون که زن داداش شماست
    پس باید خیلی بهتر رفتار کنید......
    حرف شما متین هست
    ولی خب بالاخره من هم کامل نیست و در حدی که همیشه بهترین رفتار رو داشته باشم
    هر چند سعی می کنم ولی خب این تلاش زیادی میخواد و صبر خیلی زیادی...
    منم یه دخترم...

60. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

از شما هم فقط همین خواسته شده.......که تلاش کنید
    هرکس به اندازه ی توانش تلاش میکنه دیگه

61. 2 کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

از شما هم فقط همین خواسته شده.......که تلاش کنید
    هرکس به اندازه ی توانش تلاش میکنه دیگه
    بله
    درسته
    خداوند میگن که برای انسان جز سعی و تلاش چیز دیگری نیست.

63. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28349
    تشکـر
    10
    میزان امتیاز
    8

ما باید الگو داشته باشیم که بهترین الگو ها هم ائمه اند....
    ما اگه نمیتونیم 100% شبیه اونها بشیم...........ولی باید سعی کنیم که حداقل 60% شبیه بشیم
    فقط تلاش...........
    این جمله از حضرت داود(ع) است ..........خداوند بهشت را برای آرامش قرار داده ولی مردم در دنیا به دنبال آنند..........
    این یعنی باید خیلی تلاش کنیم .....خیلی

64. کاربران زیر از sina210 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

65. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    میزان امتیاز
    12

بله
    ممنون جمله قشنگی بود.

66. کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)