نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: تحریک بیجا

1600
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

تحریک بیجا

سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    (خواهش میکنم بدون هیچگونه قضاوت بی مورد این موضوع رو مطالعه کنید)
    حقیقتش ماجرا از این قراره که چند وقت پیش با یه پسری از طریق اینترنت آشنا شدم و بعدش با هم ملاقات کردیم و دوستیمون جدی شد ،مثل برادر همدیگه رو دوست داشته و داریم و کلا از وقتی اومده تو زندگیم حال من خوب شده...
    اما مشکل اصلی برمیگرده به چند شب پیش که باهام تماس گرفت و با هم رفتیم بیرون،شام خوردیم ،یه کم گشت زدیم و رفتیم دفتر کارش ،کنار هم نشسته بودیم داشتیم صحبت میکردیم که سرش رو گذاشت رو شونه هام ،بعدش بغلم کرد و در همین حین داشت باهام صحبت میکرد ،منم که هر وقت این دوستم رو میبینم قلبم شروع میکنه تند تند زدن ....
    داشت به هم میگفت آروم باش ،نفس عمیق بکش و از این حرفا که ناگهان اتفاق بسیار بدی افتاد
    من به صورت ناگهانی ارضا شدم و آبرو و حیثیتم پیش دوستم رفت....
    الان چند روزه حالم از خودم بهم میخوره،با کسی هم که نمیتونم جریان رو در میون بذارم،باور کنید به خودکشی هم فکر کردم ولی از ترس عذاب خدا ....تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که از اینجا راهنمایی بگیرم؟
    نمیدونم مشکل من دقیقا چیه؟زود انزالی" onclick="replacer_hook(332)" target="_blank" href="http://forum.moshaver.co/f147">زود انزالی؟گرایشات همجنس خواهی یا چیزای دیگه؟؟؟
    اصلا چرا این اتفاق واسه من افتاد؟
    واسه حل مشکلم باید پیش چه کسی برم؟روانپزشک؟************ تراپیست یا...؟
    دوستان لطفا اگه میتونید کمکم کنید.
    با تشکر...

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : تحریک بیجا

سلام
    برای اینکه کاملا مطمئن بشید در مورد این اتفاقی که پیش اومده حتما به متخصص مربوطه مراجعه کنید تا بیشتر کمکتون کنه.
    من تخصص ندارم اما احتمال میدم در شما گرایشات همجنس خواهانه یا بوجود امده یا وجود داشته. و یا ممکنه در گذشته کمبود محبت از جانب یکی از والدین احساس کرده باشین.
    خودتونم با فکرای منفی مثل فکر کردن به خودکشی و ... اذیت نکنید .فقط اول به یه مشاوره و در صورت نیاز به روانپزشک مراجعه کنید.

3. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan140 نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان گرامی
    (خواهش میکنم بدون هیچگونه قضاوت بی مورد این موضوع رو مطالعه کنید)
    حقیقتش ماجرا از این قراره که چند وقت پیش با یه پسری از طریق اینترنت آشنا شدم و بعدش با هم ملاقات کردیم و دوستیمون جدی شد ،مثل برادر همدیگه رو دوست داشته و داریم و کلا از وقتی اومده تو زندگیم حال من خوب شده...
    اما مشکل اصلی برمیگرده به چند شب پیش که باهام تماس گرفت و با هم رفتیم بیرون،شام خوردیم ،یه کم گشت زدیم و رفتیم دفتر کارش ،کنار هم نشسته بودیم داشتیم صحبت میکردیم که سرش رو گذاشت رو شونه هام ،بعدش بغلم کرد و در همین حین داشت باهام صحبت میکرد ،منم که هر وقت این دوستم رو میبینم قلبم شروع میکنه تند تند زدن ....
    داشت به هم میگفت آروم باش ،نفس عمیق بکش و از این حرفا که ناگهان اتفاق بسیار بدی افتاد

من به صورت ناگهانی ارضا شدم و آبرو و حیثیتم پیش دوستم رفت....
    الان چند روزه حالم از خودم بهم میخوره،با کسی هم که نمیتونم جریان رو در میون بذارم،باور کنید به خودکشی هم فکر کردم ولی از ترس عذاب خدا ....تنها راهی که به ذهنم رسید این بود که از اینجا راهنمایی بگیرم؟
    نمیدونم مشکل من دقیقا چیه؟زود انزالی؟گرایشات همجنس خواهی یا چیزای دیگه؟؟؟
    اصلا چرا این اتفاق واسه من افتاد؟
    واسه حل مشکلم باید پیش چه کسی برم؟روانپزشک؟************ تراپیست یا...؟
    دوستان لطفا اگه میتونید کمکم کنید.
    با تشکر...
    سلام. به سایت مشاور خوش آمدید
    حرکات این دوستتان کمتر شبیه پسرهاست معمول نیست که یک پسر سرش رو شونه یک پسر دیگر بگذارد و بعدش اون را در بغل بگیرد این رفتارهای دوستتان دخترانه هست
    چندتا سوال دارم با بقیه دوستانتان هیچ گرایش جنسیتی ندارید فقط با این دوستتان گرایش جنسی دارید؟چه ویژگی در دوستتان بیشتر شما را جذب میکند؟
    یک حدس به ذهنم رسید که دوستتان ترنس باشد یعنی روحش دخترانه باشد در حالی که جسم پسرانه داشته باشد ضمنا مشاور سایت را دعوت به موضوع کردم تا نظر تخصصیش را در این زمینه بدهد

5. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام. به سایت مشاور خوش آمدید
    حرکات این دوستتان کمتر شبیه پسرهاست معمول نیست که یک پسر سرش رو شونه یک پسر دیگر بگذارد و بعدش اون را در بغل بگیرد این رفتارهای دوستتان دخترانه هست
    چندتا سوال دارم با بقیه دوستانتان هیچ گرایش جنسیتی ندارید فقط با این دوستتان گرایش جنسی دارید؟چه ویژگی در دوستتان بیشتر شما را جذب میکند؟
    یک حدس به ذهنم رسید که دوستتان ترنس باشد یعنی روحش دخترانه باشد در حالی که جسم پسرانه داشته باشد ضمنا مشاور سایت را دعوت به موضوع کردم تا نظر تخصصیش را در این زمینه بدهد
    ضمن تشکر از شما
    عرض کنم خدمتتون نه دوستم ترنس نیست، یه پسر تمام عیاره و اگه مشکلی هست از جانب منه
    من کلا با پسرا بیشتر راحتم، با خانم ها گپ و گفت و تعامل دارم ولی هیچ حسی بهشون ندارم. هیچ حسی...

7. 2 کاربران زیر از ehsan140 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    تشکر شده 23 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan140 نمایش پست ها
    ضمن تشکر از شما
    عرض کنم خدمتتون نه دوستم ترنس نیست، یه پسر تمام عیاره و اگه مشکلی هست از جانب منه
    من کلا با پسرا بیشتر راحتم، با خانم ها گپ و گفت و تعامل دارم ولی هیچ حسی بهشون ندارم. هیچ حسی...

یه سوال که دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن... استانه تحملتون (تحریک جنسی) چقدره ؟ منظورم این بود که از لحاظ جنسی زود تحریک میشید ایا؟ ایا اگه زود تحریک میشید همیشه اینطوریه؟

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35371
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 5 پست
    میزان امتیاز
    0

[quote=سجاد گودرزی;250794]یه سوال که دوستان بهتر بتونن کمکتون کنن... استانه تحملتون (تحریک جنسی) چقدره ؟ منظورم این بود که از لحاظ جنسی زود تحریک میشید ایا؟ ایا اگه زود تحریک میشید همیشه اینطوریه؟[/quot

اخیراً خیلی زود تحریک میشم
    همین مسئله هم موضوع اصلیه این بحثه

10. کاربران زیر از ehsan140 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    11159
    تشکـر
    4,306
    تشکر شده 2,986 بار در 1,492 پست
    میزان امتیاز
    0

اون اقا چیکار کردن بعدش؟

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    تشکر شده 23 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    7

اگه شما اطلاعات بیشتر در اختیار بذارین دوستان بهتر میتونن کمک کنن

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد