نمایش نتایج: از 1 به 31 از 31

موضوع: دوستی مجازی و عاشق شدن

2331
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    تشکر شده 23 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    7

دوستی مجازی و عاشق شدن

حل شده است ،مرسی
    ویرایش توسط 199252x1 : 12-22-2017 در ساعت 04:07 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوستی مجازی و عاشق شدن -شرایط سخت

نمیتونم هم بهش بگم که عاشق عاشقشم برا ازدواج . چون اگه بگم ترک میکنه و میره.

نمیدونم هم الان با این پسره رابطه داره یا نه. اگه بخوام بپرسم میگه که خب چطور شد پرسیدی ؟ برا ازدواج منو میخوای و اینا. ازش میترسم .میترسم ترک کنه.

ولی

ولی یه لحظه

ولی نمیخوام عمرمو به خاطر یه احتمال به هیچ تبدیل کنم-برای 24 سال اینده برنامه مکتوب دارم.

تا حالا جن بار ترکش کردم ولی هر بار نتونستم دووم بیارم برگشتم -ترکش میکردم چون اعتماد نداشتم و هنوزم ندارم.

خیلی بهش وابسته شدم..

الان هم من فقط خودمم هیچ دوستی ندارم. همه دوستامو از خودم دور کردم تا رو هدفم متمرکز بشم . دوستام اونطوری نبودن که همیشه بشه نگهشون داشت-رشتشون فرق میکنه با من و اینا.

رفت و امد و ارتباط اجتماعی من تو این دو سه سال خیلی خیلی کم شده خیلییییییی.

از شما خواهش میکنم یه راه حلی بهم بگین که بتونم از این سد هم عبور کنم

راسش من میخوام ترکش کنم ولی بهش قول دادم که ترکش نمیکنم اونم برا بار اخر گفته که اگه بازم ترکم کنی رسما بلاکت میکنم و برا همیشه میذارم میرم

الان وضعیت من سخته . من الان عاشقی هستم که مغزش کار نمیکنه-کور ولی شنوا که میخواد بشنوه و بهش عمل کنه هر چند سخت باشه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام شما چند سالته و تابحال این دختر از نزدیک دیدی ؟
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط فرشته مهربان نمایش پست ها
    نه ،مشکل همینه ،مجازی هست ،فقط تلگرام ،زنگ و اینا
    و اینکه فقط چن عکس از هم داریم

من 21 سالمه ،تازه 21 شدم ،ايشونم 20 هستن ،چن ماه از من کوچکترن

من اصلا به ظاهر و اینا اهمیت نمیدم برام مهم نیس
    ویرایش توسط 199252x1 : 07-31-2017 در ساعت 03:44 PM

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

همونطور که گفتم من شمال غربی ایرانم ،ترک هستم ولی ایشون سمنان هستن ، فارس هستن .

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

چیکار کنم بهتره ? لطفا اگه ممکنه یه جواب کاملی بدین تا من بهتر بتونم روی این موضوع فکر کنم.

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد گودرزی نمایش پست ها
    چیکار کنم بهتره ? لطفا اگه ممکنه یه جواب کاملی بدین تا من بهتر بتونم روی این موضوع فکر کنم.
    عزیزم من به ظاهرو اینا اهمیت نمیدوم اصلا حرف درستی نیست
    شما هنوز یه ادمی رو از نزدیک ندیدی پس نمیشه گفت علاقت واقعیه یا نه
    جدا از بحث زیبایی و صورت نوع رفتارو منش هم مهمه فقط نمیشه با دیدن چند عکس و شنیدن یه صدا عاشق شد که
    اگر شد پس عاقلانه نیست
    شما خیلی سنت کمه برای اقدام برای ازدواج تازه اگر هم موقعیتش رو داشته باشی و تو شهرت ازدواج تو این سن عادی و عاقلانه باشه
    بازم نباید به این سرعت دم از علاقه بزنی،باید اول شخص رو ببینی باهاش رفت امد کنی همراه خانواده بعد تصمیم بگیری
    که ایا مناسب هم هستید یا نه

مردم کلی رفت امد میکنن بازهم میرن سر زندگی میفهممن تصورشون از هم اشتبا بود چه برسه بشما که هنوز شخص رو ندیدی
    عزیزم این علاقه های اتشین تو سن تو عادیه بالای 25 که برسه سنت عطشت اروم تر میشه و عقلت بیشتر از احساست کار میکنه

اگه هدفت ازدواجه قرار حضوری باهاش بزار و صحبت اولیه بکن اگر اوکی بودید بقیه شناخت در حضور خانواده
    اگر نه ام که هیچ بزرگ تر شدی بعدا برای زندگیت تصمیم بگیر
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

8. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام..
    به نظر من بیشتر اسیر احساساتت شدی تا عشق!
    خیلیا چنین تجربه هایی رو تو این سن و سالها داشتن..

سعی کن به عقلت رجوع کنی و با منطق تصمیم بگیری.. الان داری ذهنت رو درگیر چه موضوعی می کنی؟
    آیا واقعا می خوای ازدواج کنی؟ تعهد چنین مسئولیتی رو داری؟
    آیا احساس نمی کنی که شاید به خاطر اینکه خیلی از اجتماع دور بودی و به نوعی دچار کمبود عواطف شدی و از طرفی هم به احتمال زیاد تمایلات جنسی بهت داره فشار وارد می کنه (که تو این سن عطش تمایلات زیاده) ، از این طریق احساساتت رو درگیر این شخص کردی؟
    کسی رو که ندیدی و صرفا فقط با هم صحبت کردید.. اون یه حرفهایی زده و شما هم قبول کردید...
    شما فقط حرفهایی رو شنیدید و زده شده که خیلی های دیگه ممکنه بزنن و مطمئنا شما همدیگر رو کامل و صادقانه نمی شناسین! (اگر کمی منطقی تر فکر کنیم).
    وضعیت شما قابل درکه..
    ازدواج نیاز آدمهاست و همین طور دوست داشتن و دوست داشته شدن..
    اما خیلی از مواقع مخصوصا این سن و سال درگیر احساسات و عطشهایی می شیم که زودگذرن... چون به مرور زمان فهم و درک ما از موضوعات بیشتر میشه..
    پیشنهادم اینه که خودت رو زیاد محدود نکنی... و به تفریحاتت هم برسی...
    ورزش کردن می تونه خیلی کمک کنه.. به ارامش اعصاب و تخلیه فشارها.. و همینطور افزایش بهره وری ذهن و بدن..
    و در آخر همون طور که برای 24 سال اینده برنامه مکتوب داری، آینده این رابطه صرفا مجازی رو هم مکتوب کن و ببین چی ازش در میاد؟..

10. کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط arameshh نمایش پست ها
    سلام..
    به نظر من بیشتر اسیر احساساتت شدی تا عشق!
    خیلیا چنین تجربه هایی رو تو این سن و سالها داشتن..

سعی کن به عقلت رجوع کنی و با منطق تصمیم بگیری.. الان داری ذهنت رو درگیر چه موضوعی می کنی؟
    آیا واقعا می خوای ازدواج کنی؟ تعهد چنین مسئولیتی رو داری؟
    آیا احساس نمی کنی که شاید به خاطر اینکه خیلی از اجتماع دور بودی و به نوعی دچار کمبود عواطف شدی و از طرفی هم به احتمال زیاد تمایلات جنسی بهت داره فشار وارد می کنه (که تو این سن عطش تمایلات زیاده) ، از این طریق احساساتت رو درگیر این شخص کردی؟
    کسی رو که ندیدی و صرفا فقط با هم صحبت کردید.. اون یه حرفهایی زده و شما هم قبول کردید...
    شما فقط حرفهایی رو شنیدید و زده شده که خیلی های دیگه ممکنه بزنن و مطمئنا شما همدیگر رو کامل و صادقانه نمی شناسین! (اگر کمی منطقی تر فکر کنیم).
    وضعیت شما قابل درکه..
    ازدواج نیاز آدمهاست و همین طور دوست داشتن و دوست داشته شدن..
    اما خیلی از مواقع مخصوصا این سن و سال درگیر احساسات و عطشهایی می شیم که زودگذرن... چون به مرور زمان فهم و درک ما از موضوعات بیشتر میشه..
    پیشنهادم اینه که خودت رو زیاد محدود نکنی... و به تفریحاتت هم برسی...
    ورزش کردن می تونه خیلی کمک کنه.. به ارامش اعصاب و تخلیه فشارها.. و همینطور افزایش بهره وری ذهن و بدن..
    و در آخر همون طور که برای 24 سال اینده برنامه مکتوب داری، آینده این رابطه صرفا مجازی رو هم مکتوب کن و ببین چی ازش در میاد؟..
    بله کاملا درسته ،از شما تشکر میکنم ،من قبلا به همه اینا فکر کردم ،تقریبا مطمعن شدم که به خاطر دوري از اجتماع چنین خلأ حسی برام پیش اومده .

مشکل اینجاس که نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم ،یه حس عاشقانه غیر واقعی که من دارم و میخوام نباشه ،ولی الان وابسته شدم و دور بودن از ایشون هم برام سخت شده ،با این حال چشم ،راه درست فهمیدم چیه فقط امیدوارم بتونم عملیش بکنم ،چون عقلم یه جائه ،دلم جائه دیگه .
    ویرایش توسط 199252x1 : 07-31-2017 در ساعت 05:18 PM

12. کاربران زیر از 199252x1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

بله این حس رو قبلا هم داشتم ،میدونم تو این سن یه خلأ بوجود میاد که باعث همچین مشکلاتی میشه کاملا هم ازش اطلاع دارم و راجبش دو سال پیش تحقیق کردم .
    ولی منم توش گیر افتادم نه به صورت اینکه خودم بخوام نه .... ولی خوب شد که خیلی سریعتر مشکل رو ریشه یابی کردم .مچکر از همگی حل شد .

من سعی ميکنم به این رابطه خاتمه بدم .ولی طوری که طرف مقابلم کمتر زجر بکشه
    ویرایش توسط 199252x1 : 07-31-2017 در ساعت 05:19 PM

14. کاربران زیر از 199252x1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

بله این حس رو قبلا هم داشتم ،میدونم تو این سن یه خلأ بوجود میاد که باعث همچین مشکلاتی میشه کاملا هم ازش اطلاع دارم و راجبش دو سال پیش تحقیق کردم .
    ولی منم توش گیر افتادم نه به صورت اینکه خودم بخوام نه .... ولی خوب شد که خیلی سریعتر مشکل رو ریشه یابی کردم .مچکر از همگی حل شد .

http://forum.moshaver.co/f83/%D8%AE%...2%DB%8C-30722/
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

16. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

خخخخ نه جانم ،تشکر که کمک میکنی ،ولی این خانم ساده تر این حرفاس،خودش میگفت راحت نیستی فقط اس بده یا زنگ بزنیم ،اصلا بجث تلگرام و اینارو من کشیدم. وسط .

مرسی

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

خخخخ نه جانم ،تشکر که کمک میکنی ،ولی این خانم ساده تر این حرفاس،خودش میگفت راحت نیستی فقط اس بده یا زنگ بزنیم ،اصلا بجث تلگرام و اینارو من کشیدم. وسط .

مرسی

کافیه نگاهی به این سایت بندازید تاببینید ما چند مورد اینطوری داریم که موندن به شخصی که میخوان باهاش ازدواج کنن چی بگن یعنی موندن سر دوراهی که حقیقت رو بیان کند یا نه حالا چه خانم چه آقا چون همشون تو سرشون فکر هایی مثل ازدواج و.. داشتند ، مواظب باشید اینطور نشه خب اگر واقعا قصد ازدواج دارید با خانواده در میان بگذارید تا کنکور ارتباطتون رو باهاشون کم کنید و مدام به خودتون بگید که نگران نباشه چون بعدش دوباره به حالت اول بازمیگردید که باعث آزار ذهنی تون نشه

حواستون به حریم ها باشه ایشون هنوز مشخص نیست که همسر شما بشوند یا نه مخصوصا با این شرایطی که گفتید ..منظورم صحبت هایی که میکنید است بی پروا نباشید که بگید فکر کردم چون همسر آیندمه همهم چیزو گفتم شما یک مردید و خوب میدونید چه قدر سریع و آسان تحریک میشید پس مراقب باشید که ار یک موقعی نشد افسئس نخورید که این چه حرفایی بود زدم

ازشون بخواید با خانواده شون هم صحبت کنند رابطه پنهانی تا کی ؟

ان شاءالله اگر به صلاحه همه چی خوب پیش بره
    امضای ایشان

19. کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

یادم میاد یه زمانی میگفت بیا تو یه دانشگاه درس بخونیم .

این که من بگم ازدواج پس بزنه نمیدونم چرا حس میکنم به خاطر بيماريشه ،گفته بود ترس داره از ازدواج .

من یه فکرم هم اینه که باهاش بتونم یه دانشگاه باشم و یه جوری بتونم این ترسشو از بین ببرم ،من خودم تقریبا با حرفایی که بينمون بوده تقریبا مطمئنم که این وضعیت پس زدن پیشنهاد ازدواج و اینا میتونه حل بشه .

من توانایی اداره يه زندگی رو دارم،خودم خیلی مشکلات داشتم تو زندگی که الان برا همه چی آماده ام .

درسته هدفم بورسیه خارجه ولی ممکنه اگه لازم شد يجور دیگه عمل کنم و کمی مسیر رو تغییر بدم .

کلا نظرتون چیه راجب این مورد که گفتم ،میخوام تو یه دانشگاه باشیم و کنار هم ،حتی اگه لازم شد بحث ازدواج سفید و اینارو بکشم وسط .

این خانم گفته بود که میخواد با من باشه تا آخر ولی ترس داره اونم مربوطه به بيماريش،گفته که همیشه میخواد با من باشه .

درسته فضای مجازی هست قبول میکنم ،ولی اینو هم تو احتمالات داشته باشیم که بشه با این راه پیش رفت .
    مرسی

21. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

از لحاظ فرهنگی درسته دوریم ،ولی ادماي زیادی هستن. که از اون سر دنیا ميرن سر دیگه. دنیا ازدواج میکنن خوشبخت میشن یا حداقل خوش میشن.

فک کنم بعدا بشه این مشکل فرهنگ رو هم حل کرد ..

فقط خواهش میکنم با احترام حرف بزنیم و توهین نکنيم. اگه من اشتباهي دارم لطف میکنید اگه بهم بگید .مرسی

22. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    میزان امتیاز
    8

شما خیلی خیلی خیلی پسر عاقلی هستی امیدوارم زودتر به زندگی قبلیت برگردی ،

سعی کن سرت با چیزهای مختلف گرم کنی
    امضای ایشان
    دندانم شکست

دردم گرفت

نه برای دندانم

23. کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

شما خیلی خیلی خیلی پسر عاقلی هستی امیدوارم زودتر به زندگی قبلیت برگردی ،

سعی کن سرت با چیزهای مختلف گرم کنی

نظری ندارم - الان تصمیم نمیتونم بگیرم - موندم چیکار کنم همین طورم پیش بره کنکور میشه بیشتر قاطی میشه اوضاع

خخخخ میدونم اون حرفای قبلیم با این حرفای خودم تنافض داره خب منم برا همین اینجام چون نمیتونم تصمیم بگیرم

25. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    تشکر شده 91 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام - من یه پشت کنکوری تجربی هستم -هدف امسالم رتبه تک هست چون خیلی براش زحمت کشیدم از دبستان ولی چون بیمار بودم نتونستم ادامه بدم و یه وقفه ایجاد شد ولی الان خوبم.

حدود 1.5 ماه پیش تو یه انجمن با یه دختری اشنا شدم که از یه رشته دیگه اومده بودن میخواستن تجربی بدن. منم باهاشون بودم تو انجمن تا اینکه کار رسید به تلگرام و زنگ و اینا و فراتر از درس و کنکور شدیم دوست یا به قول خودش رفیق

من ساکن یکی از شهرای شمال غربی ایرانم و ایشون ساکن سمنان.

من راسش خیلی دوسش دارم -تا الان ادمای زیادی دیدم ولی طرز فکر این دختره رو خیلی دوست دارم -کلا همه چیشو دوست دارم.

خودش که چن سال پیش دوستش عاشق یه پسری بوده و اون پسره تو یه ماجرایی جلو چش این دوستم میزنه اون دختره رو خیلی بد میکشه . از اون به بعد این دوستم نوعی بیمار میشه که به قول خودش نمیخواد ازدواج کنه و اینا.

پرسیدم نه روانپزشکی رفته و نه روانشناسی صحبت کرده. وقتی عصبی میشه خون دماغ میشه و اگه خیلی عصبی بشه از حال میره.

من خودشو دوست دارم و وقتی از ازدواج و اینا حرف زدم گفته که به من دل نبند اگه منو برا ازدواج میخوای من برم . ولی میدونم این حرفش چرتی بیش نیس چون خودش گفته که الان کلی هدف ارزو تو سرشه که میخواد بشون برسه از بس شکست خورده قاطی کرده - میخواد پیشش باشم به عنوان یه رفیق بهش کمک کنم. میگه که من با بقیه دخترا فرق دارم نمیتونم ازدواج کنم.
    حالا نمیدونم من چیکار کنم. من هدفم بورسیه خارجه ولی ایشون اگه حقیقت رو بگم امیدی نیس.

اینو بگم که خودش گفته که قبلا یه شخصی بوده به اسم رضا . رضا و خواهرش این خانم رو برا ازدواج میخواستن. خیلی هم به این خانم زنگ میزدن. خودش گفت که یبار حالم بد بود اونقد این پسره اصرار کرد که گفتم اره باهات ازدواج میکنم. الانم راسش مطمعن نیستم که خودشم گفته که خیلی وقته این پسره رو ندیده و کلا بلاکش کرده و سیم کارتشو عوض کرده . ولی یبار من یه دروغ کوچیکی گفتم اومدم عذر بخوام جون من از دروغ بدم میاد خیلی -این خانم گفت که راسشو بگم؟ دلم برای این پسره رضا تنگ شده.

الان من همینطور که میبینین قاطی ام. منو خواهشا درک کنید و بی احترامی نکنید .من اومدم از شما کمک بخوام.نمیدونم که باید چیکار کنم.

ولی اینو میدونم عاشقش هستم . حالا من موندم چیکارش کنم. خیلی بهش وابسته شدم . به درسم هم ضربه میزنه. الان تایم فیزیکمه که باهانون صحبت میکنم -وقت تست زنی بود . ولی خیلی فکرمو مشغول کرده(این پسره-من-ازدواج-بیماری-اعتماد-خقیقت- و ... اینا تو سرم رژه میرن)

اگه سوالی داشتین که بشه باهاش بیشتر کمک کنین بپرسین خواهش میکنم من هم حتما صادفانه جواب میدم.
    سلام دوستم
    من تجربیات خودم رو بهت میگم امیدوارم ب دردت بخوره اینارو میگم ک صرفا بدونی ته عشق مجازی چی میشه
    دقیقا من هم در عنفوان جوانی تجربه شما رو داشتم
    از طریق شبکه های مجازی ارتباطات و گروه هایی ک تشکیل میشد این اتفاق هم برای من افتاد و به شدت وابسته شدم طوری ک هر روز لاینم رو باز میکردم فقط به عشق دیدن عکس پروفایل طرف هر وقت ک میدیدم عکس رو عوض کرده از سلامتش خیالم راحت میشد و یه نفس راحت میکشیدم
    شاید باورت نشه حتی بخاطر اون آلپرازولام مینداختم تا بخوابم و بهش فکر نکنم گریه مدام میکردم در عرض 3 ماه پوست استخون شده بودم و جلوی موهام سفید شده بود داشتم پیر میشدم دختری ک همیشه تو خونه شاد بود و بمب انرژیه خونه بود حالا یه گوشه افتاده بود و سرش تو گوشی بود اصلا نمیدونست کی وقت میگذره کی شب میشه کی پیشش نشسته کاملا بی توجه
    پیش روانشناس رفتم اما نتونست بهم کمکی کنه
    ن دیده بودمش ن باهاش حرف زده بودم فقط و فقط چت توی گروه منو وابسته ی اون کرد!!!
    بخدا شاید باورت نشه تا 1 سال و نیم اددشو داشتم و همه ش چکش میکردم بهش ابراز علاقه کردم اما بی توجه بود
    اصلا نمیدونم چرا اینقدر وابسته ش شدم انگار دستو پامو بسته بودن ن از خونه میرفتم بیرون ن شور و شوق جمع خانوادگی رو داشتم منزوی و گوشه گیر شده بودم و مدام سرم تو گوشی بود ک ببینم اون شخص کی تو گروه چت میکنه
    یه روز تصمیم گرفتم دیلیت اکانت بزنم و خودم رو خلاص کنم درد داشت اولش تا چند روز مریض بودم ولی دوباره به زندگی برگشتم ارزشش رو داشت
    الان حدود 1 ساله فراموشش کردم و وقتی به اون موقع فکر میکنم خودم رو سرزنش میکنم ک چرا با خودم این کار رو کردم با خودم چقدر مسخره عاشق شده بودم و دل به حرفاش داده بودم
    کسی ک برام اندازه یه ارزن ارزش قائل نشد
    ویرایش توسط maryam sadat : 08-01-2017 در ساعت 10:04 AM
    امضای ایشان
    اگر من همه قوانین را رعایت کرده بودم هیچوقت به هیچ کجا نمیرسیدم
    مریلین مونرو

26. کاربران زیر از maryam sadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    سلام دوستم
    من تجربیات خودم رو بهت میگم امیدوارم ب دردت بخوره اینارو میگم ک صرفا بدونی ته عشق مجازی چی میشه
    دقیقا من هم در عنفوان جوانی تجربه شما رو داشتم
    از طریق شبکه های مجازی ارتباطات و گروه هایی ک تشکیل میشد این اتفاق هم برای من افتاد و به شدت وابسته شدم طوری ک هر روز لاینم رو باز میکردم فقط به عشق دیدن عکس پروفایل طرف هر وقت ک میدیدم عکس رو عوض کرده از سلامتش خیالم راحت میشد و یه نفس راحت میکشیدم
    شاید باورت نشه حتی بخاطر اون آلپرازولام مینداختم تا بخوابم و بهش فکر نکنم در عرض 3 ماه پوست استخون شده بودم و جلوی موهام سفید شده بود داشتم پیر میشدم
    پیش روانشناس رفتم اما نتونست بهم کمکی کنه
    ن دیده بودمش ن باهاش حرف زده بودم فقط و فقط چت توی گروه منو وابسته ی اون کرد!!!
    بخدا شاید باورت نشه تا 1 سال و نیم اددشو داشتم و همه ش چکش میکردم بهش ابراز علاقه کردم اما بی توجه بود
    اصلا نمیدونم چرا اینقدر وابسته ش شدم انگار دستو پامو بسته بودم ن از خونه میرفتم بیرون ن شور و شوق جمع خانوادگی رو داشتم منزوی و گوشه گیر شده بودم و مدام سرم تو گوشی بود ک ببینم اون شخص کی تو گروه چت میکنه
    یه روز تصمیم گرفتم دیلیت اکانت بزنم و خودم رو خلاص کنم درد داشت اولش تا چند روز میض بودم ولی دوباره به زندگی برگشتم ارزشش رو داشت
    الان حدود 1 ساله فراموشش کردم و وقتی به اون موقع فکر میکنم خودم رو سرزنش میکنم ک چرا با خودم این کار رو کردم با خودم چقدر مسخره عاشق شده بودم و دل به حرفاش داده بودم
    کسی ک برم اندازه یه ارزن ارزش قائل نشد

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. جای افتخار داره با همچین مشکلی کنار اومدین. و جای تشکر هم داره که تجربیاتتون رو برام گفتین-بله منم مث گذشته شما دارم پیش میرم.

فقط برا الان حالا یطوری میگم که من 1 هفته و اینا نیستم تا تو خودم باشم ببینم چیکار باید بکنم.

یه دفه ای کات کردن هم برام مشکله. من باید 1 هفته فکر کنم به این موضوع شما و این رابطه من .
    مرسی جای خیلی تشکر داره این جملات شما.

28. کاربران زیر از 199252x1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    میزان امتیاز
    8

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه. جای افتخار داره با همچین مشکلی کنار اومدین. و جای تشکر هم داره که تجربیاتتون رو برام گفتین-بله منم مث گذشته شما دارم پیش میرم.

فقط برا الان حالا یطوری میگم که من 1 هفته و اینا نیستم تا تو خودم باشم ببینم چیکار باید بکنم.

یه دفه ای کات کردن هم برام مشکله. من باید 1 هفته فکر کنم به این موضوع شما و این رابطه من .
    مرسی جای خیلی تشکر داره این جملات شما.
    خواهش میکنم دوستم
    فقط سعی کن عاقلانه تصمیم بگیری بیشتر وابسته بشی دل کندن سخت تره خودم داشتم ک دارم بهت میگم
    اونموقع دیگه بخوای دل بکنی ب جنون میرسی مثل من
    امضای ایشان
    مریلین مونرو

30. کاربران زیر از maryam sadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دوستی مجازی و عاشق شدن

ببینین الان مشکلم اینه که چطوری کم کم بهش بگم که ما باید از هم جدا باشیم؟
    خب اینکه به دفه بیام بلاک کنم یا اون منو بلاک کنه که راه حل نیس
    اینطوری هر دو مون زجر میکشیم.هر دومون حالا مجازی همدیگه رو دوست داریم ,قبول. ولی چطوری کم کم رابطه مو باهاش قطع کنم؟ ینی اینکه تو چت ها و اینا چطوری باهاش رفتار کنم ؟

کلا میشه در مورد اینکه چطوری کم کم رابطه مو باهاش قطع کنم یه توضیحی بدید؟ مرسی

32. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

امروزه یکی از ابزارهای دوستی البته بهتره عرض کنم یکی از ساده تریم ابزارهای دوستی آشنایی از طریق چت میباشد به راحتی زمانی که در اتاق خود هستید بدون نمای Face 2 Face با هر کسی که بخواهید در تماس هستید خوب اینارو همه شما بهتر از من می دانید اما برخی افارد به دلیل عدم اعتماد به نفس و یا به دلایل کمبود هایی که دارند قادر نیستن در محیط اجتماع دوستی برای خود انتخاب کنند پس چت را بهترین محیط برای رسیدن به هدف خود می دانند معمولا بوسیله عکس های آقا و خانم خوشگل و جذاب که جای خود قالب می کنند چند روزی رو با یک سری حرفهای دروغ که عقده رسیدن به آنه موقعیت را دارند تلف می کنند آخرش چی؟ در بهترین حالت زمانی که همه چیز رو راست باشه هم مشکل بوجود می آید چطور میشه دو نفر بدون اینکه همدیگر رو ببینند و همش با یکسری پی ام و دینگ و دونگ و یه سری اشکال پیوند دوستی و حتی بعضی ها پیوند ازدواج خود را می بندند آن شخصی که از طریق چت با شما آشنا شود مطمئن باشید با صد نفر دیگه هم آشنا می شود از کجا معلوم همون حرفهای که به شما زده رو به دیگران هم نزده باشد

آقا پسرها مواظب باشید:
    چه برداشتی از دختری که دراید باهاش چت می کنید دارید آیا اکثر مواقع غیر از این نیست که قبل از هر اقدامی به شما پی ام میده اول Web plz یا ax plz یا cam plz خوب حالا اگر طرف شما رو دید و پسندید میره سراغ مسادل دیگر چنین دختری که فقط اولین شرط دوستی ظاهر طرف میباشد اصلا دوست خوبی نمی تواند برای شما باشد چون هر زمان که از ظاهر شما خسته شد و یا ظاهر بهتری پیدا کرد میرود سراغ فرد دیگری البته این دختر ها اولین ضربه را خود می خورند چون ظاهر زیبا نشاندهنده باطن زیبا نیست به خاطر داشته باشید برخی از دخترها دوستی را سرگرمی می دانند و برای اینکه مقابل دوستان خود کم نیاورند دنبال یک دوست پسر با ظاهر زیبا و حالا اگر که یه ماشین اسپرت که کمکهاش رو پایین اورده باشند رو رینگ اسپرت و چراغ خطراش رنگ ماشین و سر اگزوز و خلاصه یه الاف به تمام معنا که با یه زنگ واسه خانم حاضر بشه و یه بابای پولدارم داشته باشه تا پاسخگوی عقده های خانم باشه بد نیست خلاصه آخر سر شما آقا پسر که خودت رو زرنگ فرض کردی ضرر می کنی

دختر خانمها مراقب باشید:
    بعضی پسرا یا بهتر بگم بیش از 80 در صد آقا پسرا همونایی که می گن عاشقت هستند همونایی که می گن کوه رو برات جابجا می کنند و خلاصه 4 تا شعر که معلوم نیست از کجا پیدا کردند و اسمتو توش یه جورایی جا دادند و میگن اون هفته میاییم خواستگاری فقط و فقط دنبال رسیدن به جسم و بدن شما هستند تا بواسطه اون شهوت خود را فروکش کنند حتما بارها دیدی تو چت طرف میاد میگه salam asl plz خوب تو هم که جون می کنی تا جواب بدی یا این قدر دران بهت پی ام میدن که تسک بار ویندوزت اون پا یین رو میگم پر شده از پنجره افراد خلاصه با صد تا دینگ و دونگ جلب توجه میکنه اگه جوابش رو دادی که بعد از چندتا پی ام دیگه میپرسه اهل فلان برنامه هستی اگه گفتی آره که دیگه ولت نمی کنه حتی اگه دروع هم گفته باشی همچین آویزونت میشه که به خودت لعنت میفرستی اگه هم که جواب ندی او ه او ه وای وای هر چی فحش و ناسزا تو این چن د سال یاد گرفته رو به جنابعالی نسبت میده

خوب حالا فرض می کنیم همه چیز در بهترین شرایط باشه همه مثبت هستیم هم شما و هم طرفی که چت می کنید و به سلامتی با هم دوست شدید خوب هر زمان که تماس میگیرد با طرف و تلفنش اشغال چه حسی داره ؟ غیر از اینه که دلت زیره حوله نکنه با یکی دیگه آره نکنه داره چت می کنه و 1000 تا فکر بیخودی خوب پسر خوب یا دختر خانم عزیز این میشه چی بی خودی عمرتونو صرف می کنید مگه میشه وابسته نشید به هم دیگه غیر ممکنه نمی گم دوستی بده بر عکس یکی از روابطی که تاکید می کنم باید وجود داشته باشد دوستی سالم بین دختر و پسر میباشد اما اولا همیشه صادق باشید و راست بگویید اون چیزی که هستید رو رو کنید اعتماد به نفس داشته باشید اگر قادر نیستسد ظاهر خود را زیبا کنید مطمئن هستم می توانید باطن زیبایی داشته باشید سعی نکنید از دوستی فقط و فقط دنبال مسائل جنسی این چیزا باشید ارزش دوستی خیلی با لا تر از این حرفاست دوست داشتن رو یاد بگیرید تا دوست داشتن رو لمس کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

33. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    امروزه یکی از ابزارهای دوستی البته بهتره عرض کنم یکی از ساده تریم ابزارهای دوستی آشنایی از طریق چت میباشد به راحتی زمانی که در اتاق خود هستید بدون نمای Face 2 Face با هر کسی که بخواهید در تماس هستید خوب اینارو همه شما بهتر از من می دانید اما برخی افارد به دلیل عدم اعتماد به نفس و یا به دلایل کمبود هایی که دارند قادر نیستن در محیط اجتماع دوستی برای خود انتخاب کنند پس چت را بهترین محیط برای رسیدن به هدف خود می دانند معمولا بوسیله عکس های آقا و خانم خوشگل و جذاب که جای خود قالب می کنند چند روزی رو با یک سری حرفهای دروغ که عقده رسیدن به آنه موقعیت را دارند تلف می کنند آخرش چی؟ در بهترین حالت زمانی که همه چیز رو راست باشه هم مشکل بوجود می آید چطور میشه دو نفر بدون اینکه همدیگر رو ببینند و همش با یکسری پی ام و دینگ و دونگ و یه سری اشکال پیوند دوستی و حتی بعضی ها پیوند ازدواج خود را می بندند آن شخصی که از طریق چت با شما آشنا شود مطمئن باشید با صد نفر دیگه هم آشنا می شود از کجا معلوم همون حرفهای که به شما زده رو به دیگران هم نزده باشد

آقا پسرها مواظب باشید:
    چه برداشتی از دختری که دراید باهاش چت می کنید دارید آیا اکثر مواقع غیر از این نیست که قبل از هر اقدامی به شما پی ام میده اول Web plz یا ax plz یا cam plz خوب حالا اگر طرف شما رو دید و پسندید میره سراغ مسادل دیگر چنین دختری که فقط اولین شرط دوستی ظاهر طرف میباشد اصلا دوست خوبی نمی تواند برای شما باشد چون هر زمان که از ظاهر شما خسته شد و یا ظاهر بهتری پیدا کرد میرود سراغ فرد دیگری البته این دختر ها اولین ضربه را خود می خورند چون ظاهر زیبا نشاندهنده باطن زیبا نیست به خاطر داشته باشید برخی از دخترها دوستی را سرگرمی می دانند و برای اینکه مقابل دوستان خود کم نیاورند دنبال یک دوست پسر با ظاهر زیبا و حالا اگر که یه ماشین اسپرت که کمکهاش رو پایین اورده باشند رو رینگ اسپرت و چراغ خطراش رنگ ماشین و سر اگزوز و خلاصه یه الاف به تمام معنا که با یه زنگ واسه خانم حاضر بشه و یه بابای پولدارم داشته باشه تا پاسخگوی عقده های خانم باشه بد نیست خلاصه آخر سر شما آقا پسر که خودت رو زرنگ فرض کردی ضرر می کنی

دختر خانمها مراقب باشید:
    بعضی پسرا یا بهتر بگم بیش از 80 در صد آقا پسرا همونایی که می گن عاشقت هستند همونایی که می گن کوه رو برات جابجا می کنند و خلاصه 4 تا شعر که معلوم نیست از کجا پیدا کردند و اسمتو توش یه جورایی جا دادند و میگن اون هفته میاییم خواستگاری فقط و فقط دنبال رسیدن به جسم و بدن شما هستند تا بواسطه اون شهوت خود را فروکش کنند حتما بارها دیدی تو چت طرف میاد میگه salam asl plz خوب تو هم که جون می کنی تا جواب بدی یا این قدر دران بهت پی ام میدن که تسک بار ویندوزت اون پا یین رو میگم پر شده از پنجره افراد خلاصه با صد تا دینگ و دونگ جلب توجه میکنه اگه جوابش رو دادی که بعد از چندتا پی ام دیگه میپرسه اهل فلان برنامه هستی اگه گفتی آره که دیگه ولت نمی کنه حتی اگه دروع هم گفته باشی همچین آویزونت میشه که به خودت لعنت میفرستی اگه هم که جواب ندی او ه او ه وای وای هر چی فحش و ناسزا تو این چن د سال یاد گرفته رو به جنابعالی نسبت میده

خوب حالا فرض می کنیم همه چیز در بهترین شرایط باشه همه مثبت هستیم هم شما و هم طرفی که چت می کنید و به سلامتی با هم دوست شدید خوب هر زمان که تماس میگیرد با طرف و تلفنش اشغال چه حسی داره ؟ غیر از اینه که دلت زیره حوله نکنه با یکی دیگه آره نکنه داره چت می کنه و 1000 تا فکر بیخودی خوب پسر خوب یا دختر خانم عزیز این میشه چی بی خودی عمرتونو صرف می کنید مگه میشه وابسته نشید به هم دیگه غیر ممکنه نمی گم دوستی بده بر عکس یکی از روابطی که تاکید می کنم باید وجود داشته باشد دوستی سالم بین دختر و پسر میباشد اما اولا همیشه صادق باشید و راست بگویید اون چیزی که هستید رو رو کنید اعتماد به نفس داشته باشید اگر قادر نیستسد ظاهر خود را زیبا کنید مطمئن هستم می توانید باطن زیبایی داشته باشید سعی نکنید از دوستی فقط و فقط دنبال مسائل جنسی این چیزا باشید ارزش دوستی خیلی با لا تر از این حرفاست دوست داشتن رو یاد بگیرید تا دوست داشتن رو لمس کنید

کامل زدین تو خال 100%

من از این بخش فهمیدم حالا بماند چطور:

به خاطر داشته باشید برخی از دخترها دوستی را سرگرمی می دانند و برای اینکه مقابل دوستان خود کم نیاورند
    دنبال یک دوست پسر با ظاهر زیبا و حالا اگر که یه ماشین اسپرت که کمکهاش رو پایین اورده باشند رو رینگ اسپرت و چراغ خطراش رنگ ماشین و سر اگزوز
    و خلاصه یه الاف به تمام معنا که با یه زنگ واسه خانم حاضر بشه و یه بابای پولدارم داشته باشه تا پاسخگوی عقده های خانم باشه بد نیست خلاصه آخر سر شما آقا پسر که خودت رو زرنگ فرض کردی ضرر می کنی

مرسی که کمک کردین الان دیگه شکی برا این مشکل ندارم - اگه میشد همین الان همه راه های ارتباطیمو باهاش بلاک میکردم ولی همون طور که دوستان گفتن باید پله پله جلو برم.

درسته دوسش داشتم-خیلی موارد بودن که میتونستم بگم این ایراد داره پس من چرا عاشق این شدم؟ مشکل اینجا بود که نتونسته بودم به یه سطحی برسم که بتونم فکرامو به تصمیم تبدیل کنم.

ولی با این جمله که شما گفتین -و راسش من هم در این مورد خیلی فکر کرده بودم و یه چند تا مدرک هم داشتم به این نتیجه رسیدم که اگه میشد همین الان رابطه مو باهاش قطع میکردم.

خب اشکالی نداره-تجربه خوب زندگیم بود. حالا بریم برای ادامه درس -درسته اوایل شاید کمی سخت باشه ولی بعدا بهتر میشه اوضاع.

من از همگی قلبا ممنونم و به حرف همه شما فکر کردم و اینو مطمِین باشین راه درست رو انتخاب میکنم

مرسی.

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    میزان امتیاز
    8

ببینین الان مشکلم اینه که چطوری کم کم بهش بگم که ما باید از هم جدا باشیم؟
    خب اینکه به دفه بیام بلاک کنم یا اون منو بلاک کنه که راه حل نیس
    اینطوری هر دو مون زجر میکشیم.هر دومون حالا مجازی همدیگه رو دوست داریم ,قبول. ولی چطوری کم کم رابطه مو باهاش قطع کنم؟ ینی اینکه تو چت ها و اینا چطوری باهاش رفتار کنم ؟

کلا میشه در مورد اینکه چطوری کم کم رابطه مو باهاش قطع کنم یه توضیحی بدید؟ مرسی
    سعی کنید تعداد دفعات آنلاین بودنتون رو ب مرور زمان کمتر کنید وقتی با شما تماس میگیرن کمتر جواب بدین
    اگه یکم سردتر برخورد کنید خودشون متوجه میشن ک شما نسبت بهش بی علاقه شدین
    بهشون بگین الان ما دو نفر باید تمام فکرمون رو بذاریم روی ادامه تحصیل و موفقیت
    امضای ایشان
    مریلین مونرو

36. کاربران زیر از maryam sadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    سعی کنید تعداد دفعات آنلاین بودنتون رو ب مرور زمان کمتر کنید وقتی با شما تماس میگیرن کمتر جواب بدین
    اگه یکم سردتر برخورد کنید خودشون متوجه میشن ک شما نسبت بهش بی علاقه شدین
    بهشون بگین الان ما دو نفر باید تمام فکرمون رو بذاریم روی ادامه تحصیل و موفقیت

حتما موفق میشیم

چشم خیلی ممنونم بابت کمک

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    میزان امتیاز
    8

کامل زدین تو خال 100%

من از این بخش فهمیدم حالا بماند چطور:

به خاطر داشته باشید برخی از دخترها دوستی را سرگرمی می دانند و برای اینکه مقابل دوستان خود کم نیاورند
    دنبال یک دوست پسر با ظاهر زیبا و حالا اگر که یه ماشین اسپرت که کمکهاش رو پایین اورده باشند رو رینگ اسپرت و چراغ خطراش رنگ ماشین و سر اگزوز
    و خلاصه یه الاف به تمام معنا که با یه زنگ واسه خانم حاضر بشه و یه بابای پولدارم داشته باشه تا پاسخگوی عقده های خانم باشه بد نیست خلاصه آخر سر شما آقا پسر که خودت رو زرنگ فرض کردی ضرر می کنی

مرسی که کمک کردین الان دیگه شکی برا این مشکل ندارم - اگه میشد همین الان همه راه های ارتباطیمو باهاش بلاک میکردم ولی همون طور که دوستان گفتن باید پله پله جلو برم.

درسته دوسش داشتم-خیلی موارد بودن که میتونستم بگم این ایراد داره پس من چرا عاشق این شدم؟ مشکل اینجا بود که نتونسته بودم به یه سطحی برسم که بتونم فکرامو به تصمیم تبدیل کنم.

ولی با این جمله که شما گفتین -و راسش من هم در این مورد خیلی فکر کرده بودم و یه چند تا مدرک هم داشتم به این نتیجه رسیدم که اگه میشد همین الان رابطه مو باهاش قطع میکردم.

خب اشکالی نداره-تجربه خوب زندگیم بود. حالا بریم برای ادامه درس -درسته اوایل شاید کمی سخت باشه ولی بعدا بهتر میشه اوضاع.

من از همگی قلبا ممنونم و به حرف همه شما فکر کردم و اینو مطمِین باشین راه درست رو انتخاب میکنم

مرسی.

ببینید وقتی قلبا خواستید که از این مخمصه بیرون بیاید خدا راه ساده گذاشت جلو پاتون تا دلسرد بشید به همین سادگی

امیدوارم موفق باشید شک نکنید که راهتون درسته
    امضای ایشان

39. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

خب اینم از اپديت :
    این خانم کلا هر چی اثر بود ازش از بین بردم،ازش خواستم دیگه با هم تماس نگیریم .

بعده این خانم هم یکی دیگه اومد گفت بیا دوست بشیم خخخخخخخح عجب .... تو یه انجمن بود ....

به پیشنهاد مشاورم دارم گوشيمو تا کنکور خاموش میکنم و به مادرم تحویل میدم ... و دیگه به انجمن و اینا. نميرم . بکوب درس + رتبه 1 سال 97 تجربي انشالله .... از همگی ممنونم ،مشکل سختی بود ولی حل شد.

40. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

البته به دومی هم طوری گفتم.که ناراحت نشه و تموم شد .

41. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

یه بحثی هست که الان هست اینه که این خانم همش تو ذهنم میاد ... انگاری هر لحظه ناخداگاه فکرم بهش هست... وقتی باشگاه هستم وقتی فوتسال بازی میکنم وقتی درس میخونم وقتی چت میخورم وقتی غذا میخورم... همه جا فکرم بهش هست ..

الان تو ذهنم 2 جور بهش فکر میکنم: 1. ادم خوب و راستگو و ساده ای بود 2.ادم فریبکار و بی بند و باری که مریض روانیه و کارش اینه که از یکی بپره به دیگری الان من هیچ جوابی برا این ندارم ... ینی نمیدونم چیکار کنم.

سوال اینه که میخوام هر طور شده از یاد ببرمش -هر چه سریعتر بهتر .. فقط خواهشا یه راهی بگید..

مطمعن نیستم درست یادم میاد یا نه که میگفت محمد رو هم میشناسه ... نمیدونم محمد هم گفت یا نه ..یادم نیس

الان بازم رفتم پروفایل تلگرامشو چک کردم چون خیلی دلم تنگ میشد دست خودم نبود ... به جای یوزر نیم خودش که اخرش بود 123 زدم 1234 -اسم یوزر نیم این خانم دخترانه هست.. و اسم یوزر نیم این شخصی که اخرش 1234 هست هم دخترانه هست ولی اسم اصلیش محمد هست .

الان من گیج شدم -ینی خودمم نمیدونم دارم دنبال چی میگردم ... نظرتون چیه ... من که تجربه هم چین چیزی نداشتم

42. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    میزان امتیاز
    7

الان دیگه رابطه ای نیس ... ولی به چیزایی فکر میکنم مثلا نکنه این محمد که گفته دوستشه و اینقد هم که من میگفتم ازدواج ازدواج به خاطر این پسره بود که باهاش هست و میخواد باهاش ازدواج کنه؟

دیگه من روک و رو راست هر چی تو ذهنم هست میگم چون به شما اعتماد دارم و میدونم میتونید کمکم کنید از این وضعیت خازج بشم.

یه چیزی هم که هست این میاد فکرم که نکنه بره چه بدونم بلایی سر خودش بیاره و اینا

43. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

الان دیگه رابطه ای نیس ... ولی به چیزایی فکر میکنم مثلا نکنه این محمد که گفته دوستشه و اینقد هم که من میگفتم ازدواج ازدواج به خاطر این پسره بود که باهاش هست و میخواد باهاش ازدواج کنه؟

دیگه من روک و رو راست هر چی تو ذهنم هست میگم چون به شما اعتماد دارم و میدونم میتونید کمکم کنید از این وضعیت خازج بشم.

یه چیزی هم که هست این میاد فکرم که نکنه بره چه بدونم بلایی سر خودش بیاره و اینا
    سلام دوست عزیز
    گفتنی ها رو دوستان گفتن و جای شکرش باقیه که تونستین این رابطه رو تموم کنین
    این دلتنگی ها و یادآوری ها طبیعیه
    آدم موجود پیچیده ای هست
    یه مثال خوب به نظرم در این زمینه این میتونه باشه که شما اگه مکان ساعت خونه یا اتاقتون رو عوض کنید میبینید که ناخودآگاه تا یه مدت بخواید ساعت رو ببینین همون جای قبلی رو نگاه میکنید
    حالا اگه این رو به روابط اون هم تو این سن حساس و اوج شور و احساس جوونی تعمیم بدیم مسلما سخت تر میشه و زمان بیشتری لازمه که اثرات اون رابطه و خاطره هاش برای شما کم کم از بین بره
    منطقی و عاقلانه به این موضوع فکر کنید و قبول کنید که این مسیر اشتباه بوده و باید خیلی خوشحال باشید که زود اقدام کردید
    وابستگی و دلبستگی اون هم به این شکل خیلی سخته
    اگه به این باور برسید که این یه اشتباه بوده و بهتره کم کم همه اش رو بذارید کنار که اثراتش براتون باقی نمونه مسئله واسه تون حل میشه
    وابسته شدن به کسی که فقط از یه عکس و حرفای خودش ازش شناخت داشته باشی کاملا اشتباهه و مثل این میمونه تو سراب باشی
    چون هیچ تعهد و اعتمادی بهش نیست، خیلیا هستن تو محیط های مجازی کاملا برعکس اون چیزی هستن رو نشون میدن و کم و کاستی هاشون رو بیان نمیکنن
    خب وقتی رابطه ای به این شکل باشه آیا عاقلانه است ادامه دادنش؟
    اون دختر خانم هم اشتباه کردن
    هدف هر کاری رو باید ابتدا مشخص کرد
    حالا گیریم همه ی شرایط هم جور باشه باز هم ریسکه
    شناخت واقعی هم خیلی سخت شده و نمیشه کامل یه آدم رو شناخت قبل اینکه باهاش بری زیر یه سقف دیگه چه برسه به مجازی
    سعی کنید به اهداف و برنامه هایی که گفتید مکتوب داریدشون پایبند باشید و از این به بعد چارچوب ها رو بیشتر در نظر داشته باشین
    اگه تو گروه یا انجمن درسی ای هستید فقط بذارید در همون حد باشه و این موضوع رو هم به عنوان تجربه ی زندگی تون داشته باشیدش
    همونطور هم که تونستید رابطه رو تموم کنید قطعا میتونید از فکر کردن بهش هم دور بشید
    اینکه ورزش میکنید خیلی مفیده ولی سعی کنید در لحظه زندگی کنید یعنی موقع ورزش کردن فقط به کارایی که انجام میدید فکر کنید یا موقع درس خوندن و یا کارای دیگه
    اینطوری کم کم روی کاراتون بیشتر متمرکز میشید و روی ذهنتون مسلط تر
    یا مثلا هدف کنکورتون رو رو یه کاغذ درشت بنویسید و بزنید تو اتاقتون و یا جایی که زیاد ببینیدش هر موقع خواستید به چیز دیگه ای فکر کنید بهش نگاه کنید که فکرتون به هدفتون برگرده
    یا برنامه های روزانه تون رو بذارید جلو دستتون و رو کاراتون زوم بشین
    اجازه ندید هیچ عاملی شما رو از اهداف و آرزوهاتون دور کنه
    کلید آرامش تو روابط هم اینه که بدون هدف و اشتباه وارد رابطه ی عاطفی با کسی نشید نه مجازی نه واقعی.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 08-04-2017 در ساعت 08:25 PM

44. 2 کاربران زیر از یلدا 25 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)