نمایش نتایج: از 1 به 9 از 9

موضوع: شناخت خواستگار

1746
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36143
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

شناخت خواستگار

با سلام
    من با پسری به مدت 2ماه و نیم که به روش خواستگاری سنتی آشنا شدم، هر دو درونگرا هستیم وحدود 70 درصد همسو اما بعصی مواقع با رفتارها و صحبت هایی مواجه میشم که میترسم مشکلی داشته باشند و یا بازی دهند چون متاسفانه امروزه این مساگل زیاده حتی نانزد هم میکنند و بعد بهم میزنند
    یوی از این موارد مطرح کردن قلیان کشیدن ایشون به صورت تفریحیاست و اینکه ایشون گفتند خانواده نمیدونند ولی من به شما بخاطر صداقتم گفتم و حاصرم کامل کنار بگذارم به نطرتون میشه اعتماد کرد ؟
    مورد بعدی ایشون بیان میکنند که تک بعدی هستن حافطه کوتاه مدت کوتاهی دارند و ...و طی دیدارهایی که داشتیم مثلا قرار بوده بعد از دیدار پیام دهند یا خب از خودشون بدهند ولی خبری نمیشه و بعد که من پیگیری میکنم میگند حق با شماست عدرخواهی میکنند و میگویند مثلا در گیر بیماری مادر و بیمارستان بودم..... از طرفی نطرشون روی 6 ماه آشنایی ولی من مخالفت کردم گفتند چون شما نگرانید فشرده ترش میکنم... ایشون درک بالایی دارند ولی این عیبت ها و اینکه سرشون به کارشون تا اتفاقی پیش میاد منو یادشون میره آیا طبیعیه؟
    از طرفی ایشون میگویند از 18 سالگی مستقل شدند و روی قصیه مهریه کلی وقتته دارند فکر میکنند میگویند خانواده نمیخوام کمک بگیرم و خودم متعهد بشم مثل کسایی که از خانواده ترد شدن برخورد میکنند... واقعا نمیدونم چی درست جی نادرست کجاش حساسیت بیجای منه و کجا هشداری به ترک رابطه است!؟؟؟ لطفا کمک کنید
  2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : شناخت خواستگار

سلام
    درمورد کنار گذاشتن قلیون بستگی به میزان وابستگی شون داره و نمیشه قضاوت کرد.
    اینکه بهشون میگین پیام بده و یادش میره اما وقتی بهش میگین یادش میاد و عذرخواهی میکنه چیز عجیبی نیس چون خودم هم تو مرحله اشنایی همسرم اینطور بود چون مشغله فکر و کار و پول ذهنشون را درگیر کرده.
    و درمورد قسمت اخر حرفتون باید تحقیق کنید ببینید علت مستقل شدنشون چی بود و ایا با خانواده اش مشکلی دارن یا خیر
    اگر منظورشون از مستقل شدن این هست ک شاغل شدن و خرج لباس و تفریح خودش را میداده اما با خانواده زندگی میکرد و رابطه خوبی باهاشون داره خیلی هم عالیه این مستقل شدن.

حساسیت زیاد داشتن در این مرحله خوبه اما نباید طوری باشه ک باعث بی احترامی و خورد کردن طرف باشه بلکه باید با دقت و حرفای زیرکانه به شناخت درست برسین.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام عزیزم به حرف بسنده نکن سعی کن امتحانش کنی،افکار همه ادما زیباست باید ببینی مثل افکارش هست یا نه ؟؟
    رفت امدتون بیشتر کنیدو رابطه بین پدرو مادرش رو بسنج مخصوصا پدرش زیر نظر بگیر پسرا خواه ناخواه به پدرشون میرن
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36143
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از راهنماییتونبه نطر شما من پیام بدهم کار درستیه؟؟یا بگذارم خودشون اقدام کنند؟؟ من واقعا شناختی از پسرها ندارم علت ترس و تردید هام همینه

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36143
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

سپاس از راهنماییتونمیشه چند راه امتحان کردن بهم بگید؟؟برخی مواقع امتحان کردن تازه کار خراب تر میکنه و سوء تفاهم ایجاد میکنه... واقعا نمیدونم چجور امتحانی بکنم به خصوص در مورد بی اعتنایی و استقلالشون برخی مواقع حس میکنم نکنه حسی بهم ندارن و دادم بازیچه میشم یا میخواهند من نه بگم که نه از طرف ایشون نباشه!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط light نمایش پست ها
    ممنون از راهنماییتونبه نطر شما من پیام بدهم کار درستیه؟؟یا بگذارم خودشون اقدام کنند؟؟ من واقعا شناختی از پسرها ندارم علت ترس و تردید هام همینه
    عزیزم این مورد رو یک مشاور به من گفت

منم مثل تو ام اما این مورد رو اتفاقی فهمیدم که اگه آقایان ببینند خیلی در دسترسی و تو دنبالشون میدویی ممکنه طوری بشه که خیلی کم بهت اهمیت بدن و اون توقعاتت رو برآورده نکنند

اصلا به فرض یادش رفته بالاخره برای ادامه آشنایی تون یا دلتنگی اش پیام خواهد داد دیگه نه؟!

مطمئن باش فقط صبر داشته باش حتی اگه یک ماه هم شد تو فقط صبر کن به قول یکی از کاربران غرورت زیر پا نزار دوست نداری مرد زندگیت دنبالت باشه؟

پس صبوری به خرج بده الان همسرت نشده که بگی فرقی نداره من پیام بدم یا اون بده الان فقط در حد آشناییه

خودتو نمیگم خیلی بگیر اما خیلی هم خودتو مشتاق نشون نده
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط light نمایش پست ها
    سپاس از راهنماییتونمیشه چند راه امتحان کردن بهم بگید؟؟برخی مواقع امتحان کردن تازه کار خراب تر میکنه و سوء تفاهم ایجاد میکنه... واقعا نمیدونم چجور امتحانی بکنم به خصوص در مورد بی اعتنایی و استقلالشون برخی مواقع حس میکنم نکنه حسی بهم ندارن و دادم بازیچه میشم یا میخواهند من نه بگم که نه از طرف ایشون نباشه!
    در این مورد هم همون طور که بهت گفتم بخاطر همون خصلت آقایان است

حست رو درک میکنم نگران نباش بخاطر خصلتشه
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36143
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

با سلام مممنون از راهنماییتون
    حدودا ده جلسه چهارساعته بیرون تو کافی شاپی جایی با هم صحبت کردیم. ایشون فوق العاده درونگرا هستند و حریم ها رو حفظ میکنن ابراز احساسات ی حتی نظر خیلی واضحی در مورد ظاهرم نمیدن ...والی که دارم از خدمتتون چگونه میتونم بفهمم که تو مساگل احساسی و جنسی چگونه هستند گرم یاسرد؟؟ ومورد بعدی اینکه دو جلسه آخر حس میکنم منقلب میشن و خودشون کنترل میکنند و میرن سرویس بهداشتی! آیا این نشونا خوبیه یا بد؟؟ جلسات اول حتی یکبار هم سرویس بهداشتی نمیرفتن تو یه جلسه چهارساعته! ازشونم که پرسیدم خوبید گفتن بله خوبم! کمکم کنید چه سوالی و چه رفتاری برای مساءل احساسی و جنسی چک کنم؟

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,187 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

سلام
    بهتره ازش مستقیم درمورد این مسایل نپرسید چون مردا از دخترهای باحیا خوششون میاد
    بهشون بگین ک چندجلسه ای مشاوره قبل ازدواج بریم و اونجا ازتون درمورد این مسایل میپرسن تا به شناخت درست برسین

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

10. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)