نمایش نتایج: از 1 به 22 از 22

موضوع: دیدن خواب بد

1543
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

دیدن خواب بد

سلام خسته نباشید . من رها 23 ساله و متاهل و فرزند اول خانواده،کارشناس حسابداری و شاغل هستم.
    من 3 شبه که مداوم خواب فوت مادرمو میبینم .طوریه که انگار واقعیه .تو خوابم خیلی گریه و زاری میکنم و وقتی از خواب بیدار میشم یه ساعت درگیر اون خواب لعنتی میشم و نمیتونم جلوی گریمو بگیرم . زنگ میزنم حال مادرمو میپرسم و میبینم حالش خوبه ولی حالم خوب نمیشه. هر ساعت هر دقیقه هر جایی یاد خوابم میفتم بی اختیار گریم میگیره و نمیتونم احساسمو کنترل کنم.خیلی اذیت میشم. خیلی حالم بده توروخدا کمکم کنین چیکار کنم خوب شم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    تشکر شده 170 بار در 96 پست
    میزان امتیاز
    8

پاسخ : خواب

نقل قول نوشته اصلی توسط رها.74 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید . من رها 23 ساله و متاهل و فرزند اول خانواده،کارشناس حسابداری و شاغل هستم.
    من 3 شبه که مداوم خواب فوت مادرمو میبینم .طوریه که انگار واقعیه .تو خوابم خیلی گریه و زاری میکنم و وقتی از خواب بیدار میشم یه ساعت درگیر اون خواب لعنتی میشم و نمیتونم جلوی گریمو بگیرم . زنگ میزنم حال مادرمو میپرسم و میبینم حالش خوبه ولی حالم خوب نمیشه. هر ساعت هر دقیقه هر جایی یاد خوابم میفتم بی اختیار گریم میگیره و نمیتونم احساسمو کنترل کنم.خیلی اذیت میشم. خیلی حالم بده توروخدا کمکم کنین چیکار کنم خوب شم

شما با ثبت نام در لینک زیر می توانید خوابتان را بزارید تا معبر به آن پاسخ دهد .
    ابتدا خوابتان را بزارید سپس اگر نیاز بود میگه پنج هزار تومن واریز کنید (برای تعبیرش )
    خیلی سریع جواب میدهند.
    کد PHP:
    https://www.tabirestan.com 
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **اگر ميخواهيد دشمنان خود را تنبيه كنيد به دوستان خود محبت كنيد. (كورش كبير)
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

نظر شخصیم اینه حتما یه صدقه بزار کنار و دعا بخون تا به ارامش برسی
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

4. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنون از پاسختون . من تعبیرشو دیدم که خیر بود. ولی خوابام یه لحظه فراموشم نمیشه . هرشبم خوابای پریشون میبینم.حالمو خیلی خراب کرده طوریکه همش غمگینم .برا هیچی حوصله ندارم.برا اینکه حالم خوب شه چه کنم😣😣😣

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

هرشبم خوابای پریشون میبینم
    سلام
    بستگی به امروزتون داره
    چقدر فشار کار و زندگی روی شما هست
    در مورد حالت rem یک تحقیقی داشته باشید

حالمو خیلی خراب کرده طوریکه همش غمگینم
    نیازی نیست به تمام مسِئله های زندگی فکر کنید
    چیزی به اسم سختی وجود نداره
    همه چیز اسون هستش این ماییم که تو ذهنمون این ها رو تربیت میکنیم
    حتما اهنگ غمگین هم گوش میدهید؟؟

برا هیچی حوصله ندارم.برا اینکه حالم خوب شه چه کنم??????????????????
    اول از همه خودتون باید بخواید که حالتون خوب بشه
    بعدش یک تعریفی از حال خوب برای خودتان داشته باشید
    امضای ایشان
    **ملاصدرا مي گويد: خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدرآرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود.
    **نويسنده معروفي مي گويد: زن مانند كروات است هم زيبايي به مرد مي بخشد و هم گلويش را فشار مي دهد.
    **چارلي چاپلين: وقتي زندگي 100 دليل براي گريه كردن به تو نشان ميده تو 1000 دليل براي خنديدن به اون نشون بده

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد خواب rem مطالعه کردم ممنونم از راهنمایی های درستتون. درست میگین، آهنگ غمگینم گوش میدم.ولی فشار کاری و سختی زندگی نیست خداروشکر نمیگم مرفه بی دردم. نه ! ولی تو زندگیم مشکل خاصی ندارم که فکرمو درگیر کنه و عامل خواب های پریشونم باشه . فقط روحیم طوری هستش که بخاطر مسائل کوچیکی زود بهم میریزم و احساساتی میشم . خیلی سخته گفتنش ولی ...
    من همش در حال فکر کردن در مورد مرگ عزیزانم هستم !!!و ناخودآگاه خودمو در اون شرایط تصور میکنم و فک میکنم که اگه این اتفاق برا یکیشون بیفته چه حالی پیدا میکنم.این حالت احساسی که دارم خیلی اذیت میشم .بارها سعی کردم نسبت به اینطور قضایا بی تفاوت باشم. ولی از اینکه بی تفاوت باشم احساس گناه بهم دست میده. نمیدونم چیکار کنم .

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد خواب رم مطالعه کردم ممنونم از راهنمایی های درستتون. درست میگین آهنگ غمگینم گوش میدم . ولی فشار کاری وسختی زندگی ندارم.خداروشکر .نمیگم مرفه بی دردم !نه! ولی مشکلی که دلیل خواب های پریشونم باشه نیست .
    ولی روحیم طوری هست که نسبت به کوچکترین مسئله ای حساس میشم و نمیتونم بر احساساتم غلبه کنم. گفتنش خیلی سخته ولی من همیشه در حال فکر کردن به مرگ عزیزانم هستم و ناخودآگاه خودمو در اون شرایط قرار میدم که اگه اتفاقی برا یکیشون بیفته من چه حالی میشم. بارها سعی کردم نسبت به این افکار بی تفاوت باشم .و حال خودمو خوب کنم و قبول کنم مرگ حقه و براهمه اتفاق میفته. ولی نتونستم.از خدا میخوام قبل از عزیزانم بمیرم.چون میدونم طاقت نمیارم.

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

در مورد خواب رم مطالعه کردم ممنونم از راهنمایی های درستتون. درست میگین آهنگ غمگینم گوش میدم . ولی فشار کاری وسختی زندگی ندارم.خداروشکر .نمیگم مرفه بی دردم !نه! ولی مشکلی که دلیل خواب های پریشونم باشه نیست .
    ولی روحیم طوری هست که نسبت به کوچکترین مسئله ای حساس میشم و نمیتونم بر احساساتم غلبه کنم. گفتنش خیلی سخته ولی من همیشه در حال فکر کردن به مرگ عزیزانم هستم و ناخودآگاه خودمو در اون شرایط قرار میدم که اگه اتفاقی برا یکیشون بیفته من چه حالی میشم. بارها سعی کردم نسبت به این افکار بی تفاوت باشم .و حال خودمو خوب کنم و قبول کنم مرگ حقه و براهمه اتفاق میفته. ولی نتونستم.از خدا میخوام قبل از عزیزانم بمیرم.چون میدونم طاقت نمیارم. نمیدونم دیگه چکار باید کنم این اخلاقم خیلی اذیتم میکنه

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام
    باید بررسی کنید ببینید چندروزپیش ازاینکه این خواب روببینید چه اتفاق خاصی
    براتون افتاده ویااینکه چه فیلم وسریالایی رومشاهده کردید وچه نوشته هایی روخوندید که احتمالابه خواب شما ربط داشته،درمرحله بعداگربررسی کردیدومربوط به اون موضوع بودکه خب به احتمال زیادمربوط به اون موارد بوده.امااگرنبود می تونه بازم دلایل زیادی داشته باشه مثل وابستگی خاصی که بین شماومادرتون هست وترس ازدست دادنش که باعث ایجاد کابوس درشما شده ویااینکه این خواب می خواد چیزی روبه شمابگه که خودتون باید بفهمید چی هست وآخرین موردی که به ذهنم می رسه اینکه احتمال داره خواب شما یک رویای صادقانه باشه(البته انشاالله که نباشه) درموردمرگ یک شخصی که درآینده اتفاق میوفته که دراین مورد توصیه شده که برای رفع بلاصدقه بدید.

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

در مورد خواب rem مطالعه کردم ممنونم از راهنمایی های درستتون. درست میگین، آهنگ غمگینم گوش میدم.ولی فشار کاری و سختی زندگی نیست خداروشکر نمیگم مرفه بی دردم. نه ! ولی تو زندگیم مشکل خاصی ندارم که فکرمو درگیر کنه و عامل خواب های پریشونم باشه . فقط روحیم طوری هستش که بخاطر مسائل کوچیکی زود بهم میریزم و احساساتی میشم . خیلی سخته گفتنش ولی ...
    من همش در حال فکر کردن در مورد مرگ عزیزانم هستم !!!و ناخودآگاه خودمو در اون شرایط تصور میکنم و فک میکنم که اگه این اتفاق برا یکیشون بیفته چه حالی پیدا میکنم.این حالت احساسی که دارم خیلی اذیت میشم .بارها سعی کردم نسبت به اینطور قضایا بی تفاوت باشم. ولی از اینکه بی تفاوت باشم احساس گناه بهم دست میده. نمیدونم چیکار کنم .

درست میگین، آهنگ غمگینم گوش میدم
    گوش دادن آهنگ های غمگینتون و متوقف کنید
    صدا یا صوت حامل انرژی هست و می تونن انرژی های مثبت یا منفی رو به شما منتقل کنند
    سعی کنین بیشتر اهنگ های انرژی بخش گوش کنین تا روحیه و اعتماد به نفستون بالا بره
    از گوش دادن به صوت های قرآنی غافل نشوید که چرا بهترین روحیه ها رو بهتون میده

فقط روحیم طوری هستش که بخاطر مسائل کوچیکی زود بهم میریزم و احساساتی میشم
    معمولا افرادی اینجوری میشن که نمیتونن احساساتشون و کنترل کنن یا هدف مشخصی در زندگی خود ندارند.
    اگر هدف ندارید بهتون توصیه میکنم کتاب پنیر مرا برده را مطالعه کنید چرا که بهتون یاد میده چجوری با مشکلات مقابله کنید و چجوری در مقابل مشکلات تصمیم گیری کنین
    باید برای خودتان تمرین کنید ...
    مثلا یک کش به دست خودتون ببنید و هر موقع که در موقعیتی از روی احساس اشتباه کردید اون کش رو بکشید تا به دستتون اثابت کنه ( تنبیه کوچولو ) یا مثلا هر موقع که در کاری موفق شدید بگید که اگه فقط یک کار مثبت دیگه انجام بدم میرم برای خودم یک بستنی میخرم یا فلان کار و میکنم یا فلان دوستم و سوپرایز میکنم و ...
    برای خودتون تنبیهات و تشویقات ترتیب بدید تا تشویق بشید و تمرین کردن براتون لذت بخش باشه نه نفرت انگیز

ولی ...
    چه بگویم والا انشاا... که خیر است
    من همش در حال فکر کردن در مورد مرگ عزیزانم هستم !!!و ناخودآگاه خودمو در اون شرایط تصور میکنم و فک میکنم که اگه این اتفاق برا یکیشون بیفته چه حالی پیدا میکنم
    قرآن خواندن را شروع کنین و نماز هایتان را اول وقت بخوانید ( مخصوصا زیارت عاشورا و دعای عهد )
    نماز خواندن و گفتن ذکرهای خدای یگانه و بی همتا که هیچ شریکی ندارد و خالق دنیا و آخرت است قلبتان را آرام میکند
    شک نکنید هیچ چیزی در این دنیا اتفاقی نیست...

• خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است. از زندگی لذت ببرید حتی اگر چیز با ارزشی را از دست داده اید…
      فراموش هم نکنید سه چیز در دنیا وجود داره که هیچ بنی بشری نمیتواند در آن دخل و تصرف داشته باشد و دست خود انسان هم نیست و آن سه چیز مرگ - رزق - قسمت هست
      پس از مرگ نترسید چون مرگ روزی همه هست
      قسمت مال همه هست و رزق هم دست خداست

امضای ایشان

12. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

ولی روحیم طوری هست که نسبت به کوچکترین مسئله ای حساس میشم و نمیتونم بر احساساتم غلبه کنم. گفتنش خیلی سخته ولی من همیشه در حال فکر کردن به مرگ عزیزانم هستم و ناخودآگاه خودمو در اون شرایط قرار میدم که اگه اتفاقی برا یکیشون بیفته من چه حالی میشم. بارها سعی کردم نسبت به این افکار بی تفاوت باشم .و حال خودمو خوب کنم و قبول کنم مرگ حقه و براهمه اتفاق میفته. ولی نتونستم.از خدا میخوام قبل از عزیزانم بمیرم.چون میدونم طاقت نمیارم. نمیدونم دیگه چکار باید کنم این اخلاقم خیلی اذیتم میکنه

از خدا میخوام قبل از عزیزانم بمیرم
    زبانتان را کمی گاز بگیرید و هیچ گاه آرزوی مرگ نکنید بلکه آرزوی سعادت و خوشبختی کنید
    فکر کردن به مرگ با ارزوی مرگ فرق میکند
    برای همه ی عزیزانتون دعای خوشبختی کنید
    برای کسی که ازش بدتون میاد دعای سلامتی کنین و دعا کنید خدا دستتون و بگیره و شک نکنید هر زمان که کمک کسی کنید که پیشرفت کنه یا کمکش کنین مشکلش حل بشه ( چه دشمن چه دوست ) خدا هم کمکتون میکنه
    برای این مورد بالا باید این موضوع رو به یاد داشته باشید که تحت هیچ شرایطی از دیگران نباید انتظار تشکر را داشته باشید مگر برای تشکر کردن دیگران کمک کسی میکنیم یا برای تشکر کردن دیگران دعا میکنیم و ...
    کسی تشکر هم نکرد ان دنیا خدا پاداش شما رو هم میدهد..

چون میدونم طاقت نمیارم
    بزرگترین دروغی که از بچگی به همه ی ما اموخته اند و باعث شده غرور و تکبر خیلی توسعه پیدا کنه مخصوصا در دل جون های امروز گفتن سه کلمه ی
    من
    این را
    میدانم
    هست
    گفتن سه کلمه ی من این را میدانم باعث میشود انسان پیشرفت نکند.
    در این دنیایی که همه چیزش به بینهایت ختم میشود و هر علم جدیدش دنیایی به علم های جدید و تمام نشدنی است هیچ کسی و هیچ بنی بشری هیچ چیز را نمیداند.
    پس نگویید که من میدانم چون شما هیچی در مورد مرگ و زمان مرگ نمیدانید .

اگر دوستتان هم گفت فلان چیز یا فلان موضوع را میدانی بگو خیر نمیدانم و از آن اطلاعات بیرون بکشید ( این هست رمز پیشرفت و موفقیت)
    چون زمانی که شما به دوستتان میگویید من این را میدانم طرف دیوانه نیست که برای شما وقت بزارد و توضیح دهد
    اما وقتی میگویید من نمیدانم و جمله را منفی میکنید دوستتان برایتان موضوع را تعریف میکند و بهتون آموزش میده
    حالا اگر ندونید به شما یک علم جدیدی اضافه میشه اگر هم که میدونستید : تاییدی بر دانسته های شما هست
    و در حالت اولی ( من میدانم ضرر کردید ) چون بزرگترین گنج زندگیتان را از دست دادید و در حالت دومی اگر هم ضرر نکردید ( چون گنجی را از دست ندادید یا این امکان وجود دارد که گنج جدیدی را نیز به دست آورید )
    پس گفتن جمله ی من این را میدانم فقط توجیه خودتان است
    امضای ایشان

14. کاربران زیر از Microsoft بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنون از حرفای ارزشمندتون. تو این مدت فقط شما بودین که درکم کردین و حرفمو فهمیدین و بدون هیچ انتظاری جواب دادین ممنون که حرفامو گوش دادین .از حرفاتون حالم کمی بهتر شده.ان شاالله خدا خواسته ی دلتونو بده که حال بنده هاشو خوب میکنین 💝💝💝

16. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

و اینکه درست میگید روز پیش از خوابم یه فیلم دیده بودم که مرگ توش بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفته بودم و اینکه مادرم میگرن داره و من اونروز بهش زنگ زدم خواهرم گف از دکتر اومده خوابیده و من نتونستم باهاش حرف بزنم که خیالم راحت بشه و با فکرش نگران خوابیدم. شایدهم انشاالله بخاطر این موضوع بوده باشه. مرسی که کمکم کردین حالم خوب شه. به حرفاتون اعتماد میکنم و همشو انجام میدم . خیلی نیاز داشتم با کسی که درک میکنه صحبت کنم .ممنون که شما بودین.براتون سلامتی و موفقیت از خدا میخوام .

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

خیلی ممنون از حرفای ارزشمندتون. تو این مدت فقط شما بودین که درکم کردین و حرفمو فهمیدین و بدون هیچ انتظاری جواب دادین ممنون که حرفامو گوش دادین .از حرفاتون حالم کمی بهتر شده.ان شاالله خدا خواسته ی دلتونو بده که حال بنده هاشو خوب میکنین

سلام
    این خصلت خوب بچه های انجمن هست که دوست دارن به هم دیگه بدون هیچ چشم داشتی کمک کنند
    البته من صحبت هایم گاهی طولانی شد که بنده حقیر رو به بزرگی خودتون ببخشید

انشاا... هر چیزی را که از خدا میخواهید سریع مستجاب شود
    امضای ایشان

18. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30051
    تشکـر
    105
    میزان امتیاز
    8

و اینکه درست میگید روز پیش از خوابم یه فیلم دیده بودم که مرگ توش بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفته بودم و اینکه مادرم میگرن داره و من اونروز بهش زنگ زدم خواهرم گف از دکتر اومده خوابیده و من نتونستم باهاش حرف بزنم که خیالم راحت بشه و با فکرش نگران خوابیدم. شایدهم انشاالله بخاطر این موضوع بوده باشه. مرسی که کمکم کردین حالم خوب شه. به حرفاتون اعتماد میکنم و همشو انجام میدم . خیلی نیاز داشتم با کسی که درک میکنه صحبت کنم .ممنون که شما بودین.براتون سلامتی و موفقیت از خدا میخوام .
    پیش از خوابم یه فیلم دیده بودم که مرگ توش بود خیلی تحت تاثیر قرار گرفته بودم
    انشاا... که خیر است

اینکه مادرم میگرن داره و من اونروز بهش زنگ زدم خواهرم گف از دکتر اومده خوابیده و من نتونستم باهاش حرف بزنم که خیالم راحت بشه و با فکرش نگران خوابیدم
    انشاا... که خدا به مادر عزیزان ( استاد بزرگ و عزیز دلتان ) سلامتی بدهد و انشاا... که زود حالش خوب شود
    از خدای بزرگ میخواهم بزرگترین نعمتی که به شما میدهد سلامتی استاد(مادر) عزیز و دلسوزتان باشد

به حرفاتون اعتماد میکنم و همشو انجام میدم . خیلی نیاز داشتم با کسی که درک میکنه صحبت کنم .ممنون که شما بودین.براتون سلامتی و موفقیت از خدا میخوام
    انشاا... که بتونید بزرگترین تحول های زندگیتان را در خودتان ایجاد کنید چرا که اکثر انسان ها میدانند تاریخ تولد مهم نیست و مهم تاریخ تحول است

انشاا... که بتونید با کمک کردن به مادر عزیز و دوست داشتنیتان بهترین سرنوشت ها رو برای خودتون رقم بزنید
    امضای ایشان

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

یه دنیا ممنون از لطفتون 💝💝💝💝💝

20. کاربران زیر از رها.74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    تشکر شده 6,747 بار در 2,688 پست
    میزان امتیاز
    13

یه دنیا ممنون از لطفتون
    سلام
    خواب ها به چند نوع تقسیم میشن همه که رویای صادقه نیستند
    معمولا ما خواب هایی که میبینیم که از افکار روزانه یا ترس ها و یا کارهای روزانه ما نشات میگیره
    شما همیشه ترس از دست دادن خانواده و عزیزانتون رو دارید برای همین
    زیاد بهش فکر می کنید خواب های شما هم خواب آشفته است .
    تعبیری نداره ...
    خدا به مادرتون عمر با عزت بده
    امضای ایشان
    خدا مرهم تمام دردهاست هر چه عمق

خراش های وجودت بیشتر باشد

خدا برای پر کردن آن بیشتر در وجودت جای می گیرد

خدایا دردهایم دلنشین می شود

وقتی درمانم " تویی "

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنونم از وقتی که گذاشتین . بله درست میگین

23. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

خواهش میکنم وظیفه است احتیاج به تشکر نداره
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    17322
    تشکـر
    3,638
    میزان امتیاز
    13

یه دنیا ممنون از لطفتون
    رهای عزیز برای تشکر از آقای مایکروسافت میتونیداز دکمه تشکر و دکمه ستاره
    کنارش استفاده کنید .
    اینجوری بقیه هم تشویق میشن که خوب پاسخ بدن .
    امضای ایشان

وقتی درمانم " تویی "

25. کاربران زیر از ستیلا بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    39412
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : دیدن خواب بد

عذر میخوام کجا باید تشکر بنویسم؟؟؟

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38058
    تشکـر
    382
    تشکر شده 245 بار در 157 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : دیدن خواب بد

عذر میخوام کجا باید تشکر بنویسم؟؟؟
    جایی لازم نیست بنویسید کافیه هر وقت خواستید تشکرکنید روی علامت دست که درگوشه سمت راست قسمت پایین پست هاهست بزنید تااسمتون به عنوان فردی که تشکرکرده زیرپست نمایش داده بشه.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد