نمایش نتایج: از 1 به 23 از 23

موضوع: منتظرکسی هستم که نیست

4364
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

Lightbulb منتظرکسی هستم که نیست

سلام من29سالمه خواستگاردارم ملاکامم میدونم اما علاقه به ازدواج ندارم هیچکس توزندگیم نیست از یه مشاورکمک گرفتم بهش گفتم که قبلاتودانشگاه پسری بود که خییییییییییلی ابراز علاقه میکردالبته بدون کلام بلکه بانگاه رفتارش منم هیچ عکس العملی نشون نمی دادم تاوقتی که پیش قدم بشه دانشگاه تموم شد رابطه ازاول نبودماهم تموم امامن چه درحین تحصیل چه بعدش هرچی خواستگارمیاومدومیادیه حس عجیبی دارم انگار میدونم که نمیشه یا این مردزنوگیم نیست یه حس انتظاری در من مونده توتحصیلمم خواستگارموجواب نمی دادم می گفتم بذار اول این پسره بیآدبایداول تکلیف اورومعلوم کنموجوابش بدم ولی او بی کلام وباکللللی بروز علاقه ون.آه اومد بی کلام هم...تمام.الان نمیدونمچیکارکنم البته من دررابطه با او خیلی سرسنگین وبیتفاوت بودم شایدبخاطرهمین جرات حرف زدن نداشت نمیدونم اما الان انگار من هنوز منتظرم ازروانشناس محترم خواهش میکنم من دربرزخ افتاده را کمک کنن.ممنون

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : منتظرکسی هستم که نیست

شق حالت هیجانی نیرومندی است و اگر کامیاب نشود و معشوق به دست نیاید یکی از غم انگیزترین حادثه ها و اندوهگین ترین تجربه های زندگی به وقوع می پیوندد. حتی شاید سایه این ناکامی بعد از ازدواج شما با فردی دیگر، همچنان روی سرتان بماند و دلتان را هوایی گذشته ای کند که دیگر از دست رفته است.

قبل از هر چیز باید بدانید که ازدواج با فردی دیگر، پاسخ خوبی به شکست عاطفی ای که قبلا داشته اید نیست. شما نباید برای فراموش کردن یک شکست عشقی یا بهم خوردن نامزدی قبلی تان، فوری به یک رابطه جدید و ازدواج با فردی جایگزین روی بیاورید. جایگزین پیدا کردن برای تسکین یک احساس، نه تنها دل شما را آرم و قرار نمی دهد، بلکه در کلاف سردرگمی گیر می افتید و زمانی چشم باز می کنید که می بینید نه از زندگی امروزیتان راضی هستید و نه توانسته اید ردپای عشق قبلی را از قلبتان پاک کنید.
    اگر در حال حاضر ازدواج کرده اید یا نامزد دارید اما مزه تلخ عشق ناکام قبلی خود را همچنان در زندگی خود حس می کنید، بهتر است تا دیر نشده دنبال راهکاری باشید. شما امروز زندگی جدیدی دارید و عشق قدیمی در این زندگی جایی نخواهد داشت. پس اجازه ندهید گوشه ای از روح شما هم توسط هیجانات ابراز نشده این عشق تسخیر شود.

در این مورد حتما " با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    دفتر سعادت آباد:
    ۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

نباید انتظار داشت که بتوان همه چیز را فراموش کرد. بسیار پیش می آید که نمی توانیم خیلی از چیزها را فراموش کنیم به خصوص اگر خاطرات خوبی با آن فرد داشته باشید. به هر صورت، بخشی از آن خاطرات همیشه همراه ما خواهد بود. برای رها شدن از گذشته باید یاد بگیرید که ذهن را مدیریت کنید و هر لحظه نسبت به خودتان آگاه باشیدو نگذارید ذهن هرگاه که خواست به گذشته سفر کند. اگر دقت کرده باشید بیشتر اوقات ذهن یا در گذشته سیر می کند یا در آینده و کمتر پیش می آید که ذهن به زمان حال فکر کند.

در طول زندگی مشترک کنونی خود شاید بارها به خاطر مسائل و مشکلات گوناگون به خود و دیگران گفته اید که اگر میان من و همسر کنونی ام عشق وجود داشت، چنین مشکلاتی به وجود نمی آمد. شاید هم به دختران و پسران جوان توصیه کرده اید که عشق و دوست داشتن برای یک زندگی مشترک کافی است اما گرچه عشق یکی از ارکان اصلی زندگی مشترک است اما برای اداره و ادامه دادن رابطه کافی نیست. هر چقدر که زندگی جلوتر می رود و ساز و کارهای زندگی پیچیده تر می شود، خودتان به مرور می فهمید که زندگی به چیزهای دیگری نیز نیاز دارد.

بسیار برایتان پیش آمده که وقتی تنها هستید به مرور خاطرات بپرادزید، یکی از کارهایی که می توانید در این مواقع انجام دهید، دادن دستور ایست دهید؛ این روش بسیار ساده و کارساز است، یعنی لازم است خیلی محکم و مقتدر به ذهن تان ایست بدهید تا نتواند به هر کجا خواست برود. در حقیقت اگر آگاه نباشید و نبینید که ذهن تان در حال سفر به گذشته است نمی توانید جلوی آن را بگیرید اما اگر حواستان باشد به محض اینکه ذهن بخواهد به گذشته سفر کند به آن یک ایست محکم می دهید و از پیشروی آن جلوگیری می کنید.

به جای آنکه دائما به چیزهایی فکر کنید که همسرتان ندارد اما معشوق قبلی تان آنها را داشت، بر روی آن چیزهایی که باعث تمایز همسر کنونی تان می شود، تمرکز کنید

می توانید به خود بگویید: «ساکت، دیگر نمی خواهم بیشتر فکر کنم! یا هیس» یا در ذهن مان روی این فکرها ضربدر بزنیم و جلوی آنها را بگیریم.

مقایسه کردن شاید مهمترین ابزار برای شما باشد که احساس ناکامی و حسرت را تقویت کند. بسیاری از افراد که عشق ناکام را تجربه کرده اند، بعد از ازدواج دائما به مقایسه محبوب سابق خود با همسر فعلی شان می پردازند و بر اساس جهت گیری ذهنی مبنی بر ضعیف تر بودن همسر فعلی شان، دچار حس سرخوردگی می شوند اما این را باید بدانید هر فردی متفاوت است.

نامزد یا همسر فعلی ود را از هیچ لحاظ (شکل، قیافه، وزن، استعداد و غیره) با همسر یا نامزد قبلی مقایسه نکنید، چون هر چه این کار را بیشتر انجام بدهید، بیشتر احساس حسرت می کنید. واقعیت دیگر این است که به علت بالا بودن هیجانات در شما، احساستان به معشوق قبلی مانند یک بت ستودنی و بدونه نقص است، پس مقایسه شما شاید اساس واقعی نداشته باشد.

به جای آنکه دائما به چیزهایی فکر کنید که همسرتان ندارد اما معشوق قبلی تان آنها را داشت، بر روی آن چیزهایی که باعث تمایز همسر کنونی تان می شود، تمرکز کنید. بدانید که همه انسان ها ویژگی هایی برای دوست داشته شدن دارند؛ برای مثال از خود بپرسید همسرم چه ویژگی های استثنایی دارد؟ چه کاری می تواند انجام دهد که دیگران از آن عاجزند؟ با پاسخ گفتن به این سوالات خواهید توانست خصیصه هایی که باعث عشق ورزیدن شما نسبت به او می شود را دریافته و آنها را همیشه مورد تحسین قرار دهید.

وقتی از ویژگی های مثبت همسرتان نزد دیگران تعریف می کنید و از وی یک شخصیت مثبت و دوست داشتنی نزد دیگران می سازید باعث می شود تا بتوانید سریع تر محبوب قبلی خود را فراموش کنید. هنگامی که دیگران شروع به در نظر گرفتن شما به عنوان دو یار جدید نموده و معشوق قبلی شما را از یاد می برند، شما نیز همین کار را آسان تر انجام خواهید داد.

سعی نکنید با نامزد یا همسر فعلی خود به همان رستوران یا پارکی که با محبوب گذشته خود می رفتید، سر بزنید چون این باعث می شود به جای اینکه حواستان به نامزد یا همسرتان باشد به یاد محبوب قبلی خود بیفتید. بهترین کار این است که محل های تفریحی جدیدی انتخاب کنید که تا به حال نرفته اید. آنجا بیشتر فرصت خواهید کرد که به همسرتان توجه کنید و سعی کنید او را دوست داشته باشید.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

3. کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35034
    تشکـر
    3
    تشکر شده 17 بار در 13 پست
    میزان امتیاز
    0

تو ایران چرا دختر خانم ها اکثرا این جورین هی میخون خودشون بزرگ جلوه بدن و سرد ؟!

5. کاربران زیر از Name12 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

البته همون طور که گفتم ایشون به بنده ابراز علاقه داشتن وماهیچگوته رابطه ایی نداشتیم حتی سلام.بنده حس انتظاری که الان دارم نمیتونم تصمیم بگیرم روبیان کردم مسئله بنده این هست.

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 875 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط 66ام نمایش پست ها
    سلام من29سالمه خواستگاردارم ملاکامم میدونم اما علاقه به ازدواج ندارم هیچکس توزندگیم نیست از یه مشاورکمک گرفتم بهش گفتم که قبلاتودانشگاه پسری بود که خییییییییییلی ابراز علاقه میکردالبته بدون کلام بلکه بانگاه رفتارش منم هیچ عکس العملی نشون نمی دادم تاوقتی که پیش قدم بشه دانشگاه تموم شد رابطه ازاول نبودماهم تموم امامن چه درحین تحصیل چه بعدش هرچی خواستگارمیاومدومیادیه حس عجیبی دارم انگار میدونم که نمیشه یا این مردزنوگیم نیست یه حس انتظاری در من مونده توتحصیلمم خواستگارموجواب نمی دادم می گفتم بذار اول این پسره بیآدبایداول تکلیف اورومعلوم کنموجوابش بدم ولی او بی کلام وباکللللی بروز علاقه ون.آه اومد بی کلام هم...تمام.الان نمیدونمچیکارکنم البته من دررابطه با او خیلی سرسنگین وبیتفاوت بودم شایدبخاطرهمین جرات حرف زدن نداشت نمیدونم اما الان انگار من هنوز منتظرم ازروانشناس محترم خواهش میکنم من دربرزخ افتاده را کمک کنن.ممنون
    عزیزم اگه علاقه ای بهت داشت حتما یه قدم جلو میگذاشت به نظرم این فکرا همش زاده ذهن خودته
    از کجا معلوم فقط نگاه کردن بهت رو دوست نداشته همین و بس؟؟!
    فرصت هات رو از دست نده ، تو که اون ادم رو نمیشناسی اصلا شاید شخصیت خوبی هم نداشته حقت نیست بخاطر چندتا نگاه فرصت هات رو از دست بدی

به زندگیت برس و به فکر خودت باش
    امضای ایشان
    دندانم شکست

برای سنگریزه ای که در غذایم بود

دردم گرفت

نه برای دندانم

برای کم شدن سوی چشم مادرم

8. 2 کاربران زیر از فرشته مهربان بابت این پست مفید تشکر کرده اند

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

من درطول این مدت8سال اصلا به اون فردفکرنمیکردم بعضی اوقات که یاد گذشته می افتادم سر خودم رو مشغول چیزدیگری میکردم خیلی حس دل تنگی واندوه میگرفتم اون زمان دانشگاه برام مث یه قفس شده بود که من مدام زیرنظراون شخص بودم مستقیم یاغیر.یاد چهره شون که پرازبغض و یه جورایی پرگره بودوچشمای قرمزشان که ازپشت عینک هم مشخص بود...سعی میکنم به اینافکرنکنم اما یه حس گناهی میگیرم که باعث ناراحتی اون شخص شدم ...همش درناخودآگاهم منتظربرگشتنم هر خواستگاری که میآمدند از قبل مطمئنم که نمیشهخیلی حس بد یه اون مشاوربهم گفت تود زمان تحصیلت به خودت اجازه ندادی احساست رو احساس کنی.منم کم تقصیرنبوددم میتونستم بالغانه باموضوع برخوردکنم وازدوست ومشاوردانشگامون هرجوربودکمک بگیرم ولی خب20سالم بودونابلد.....کاش یه فرد آگاه جوابم میداد.
    ویرایش توسط 66ام : 08-07-2017 در ساعت 04:31 PM

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

چرا کسی جوابمو نمیده؟؟

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35223
    تشکـر
    96
    تشکر شده 23 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    7

چرا کسی جوابمو نمیده؟؟
    شما ايشونو دوست دارید ? واقعیت .

12. کاربران زیر از 199252x1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد گودرزی نمایش پست ها
    شما ايشونو دوست دارید ? واقعیت .
    فقط میدونم تمام تلاشموکردم که این اتفاق نیفته سوالتون عجیبه تاحالابهش فکرنکردم یادمه تواون دوران مراقب بودم علاقه مندنشم وبتونم عاقلانه تصمیم بگیرم ختی اگریشنهادازدواج داد.وایشون روهم به خودم علاقه مند نکنم.همین اما دلیل این انتظار وهم نمیفهمم.بااینکه رفتارهایی ازشون دیده بودم که برام خوشایندنبود یه جورایی عقلم بهم میگه مابه درد هم نمیخوردیم.چرانمیتونم تصمیم بگیرم پس

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

ببینید من هم موردی مثل شما داشتم و جلو رفتم و حرف همه چی زده بودیم با هم کلی هم تلاش میکردم براش با صداقت و با دلم رفته بودم جلو و به خاطر رفتاراش کاراش حرفاش باورش کرده بودم بعد کلی فداکاری بعد چند ماه اذیت کردنم بهم گف که داشته چند ماه منو بازی میداده تا ازش دلسرد بشم ولی کلی اذیتم کرد ناراحتم کرد و آخرش تموم شد دیگه اونقدر اصرار کردم تا حرفشو بگه که چرا این کاراو میکنه.هر کسی حق انتخاب داره ولی نه با اذیت کردن کسی هر کاری یه آدابی داره یه راهی داره.

به نظرم به طریقی باهاش ارتباط برقرار کنید مثل دوتا دوست ببینید الان در چه حالی هستن ازدواج کردن یا نه چه کاری میکنن و ...
    و یه چند ماهی منتظر بمونید و ارتباط رو ادامه بدین اگه بازم حرفی زد کاری کرد ادامه بدین وگرنه به کلی دیگه تمومش کنید
    عمل کردن بهتر از انتظار کشیدنه. امیدوارم اتفاقای خوبی بیفته براتون

15. کاربران زیر از khoshans بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    ببینید من هم موردی مثل شما داشتم و جلو رفتم و حرف کلی هم تلاش میکردم براش با صداقت و با دلم رفته بودم جلو و به خاطر رفتاراش کاراش حرفاش باورش کرده بودم بعد کلی فداکاری بعد چند ماه اذیت کردنم بهم گف که داشته چند ماه منو بازی میداده تا ازش دلسرد بشم ولی کلی اذیتم کرد ناراحتم کرد و آخرش تموم شد دیگه اونقدر اصرار کردم تا حرفشو بگه که چرا این کاراو میکنه.هر کسی حق انتخاب داره ولی نه با اذیت کردن کسی هر کاری یه آدابی داره یه راهی داره.

به نظرم به طریقی باهاش ارتباط برقرار کنید مثل دوتا دوست ببینید الان در چه حالی هستن ازدواج کردن یا نه چه کاری میکنن و ...
    و یه چند ماهی منتظر بمونید و ارتباط رو ادامه بدین اگه بازم حرفی زد کاری کرد ادامه بدین وگرنه به کلی دیگه تمومش کنید
    سلام.میبخشیدایا آقا هستیدوبه خواستگاری دخترموردعلاقه رفتید؟

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دخترموردعلاقتدن شماردتذیت کرد؟؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط khoshans نمایش پست ها
    ببینید من هم موردی مثل شما داشتم و جلو رفتم و حرف همه چی زده بودیم با هم کلی هم تلاش میکردم براش با صداقت و با دلم رفته بودم جلو و به خاطر رفتاراش کاراش حرفاش باورش کرده بودم بعد کلی فداکاری بعد چند ماه اذیت کردنم بهم گف که داشته چند ماه منو بازی میداده تا ازش دلسرد بشم ولی کلی اذیتم کرد ناراحتم کرد و آخرش تموم شد دیگه اونقدر اصرار کردم تا حرفشو بگه که چرا این کاراو میکنه.هر کسی حق انتخاب داره ولی نه با اذیت کردن کسی هر کاری یه آدابی داره یه راهی داره.

دخترموردعلاقتون اذیت کرد؟؟

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36217
    تشکـر
    52
    تشکر شده 42 بار در 36 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام این چیزی که شما در موردش حرف می زنیدو من نوزده سالگی تجربه کردم چون منم همسن شما هستم،گاهی اوقات تجربه کردن این روابط تو سنین 17تا 19 سال اینا خیلی به نفع آدمه حتی اگه رابطه به جدایی ختم بشه یا شکست عشقی و این چیزا،اگه آدم تو سن کمتر این چیزا رو تجربه کنه دیگه تو سن ن بیست و نه سالگی نمیشینه فک کن به آدمی که هشت سال پیش بوده و الان نیست!اصلا شاید این آدم ازدواج کرده باشه،من درکتون میکنم دخترایی که وارد روابط دوستی و..نمیشن،خیلی ضربه میخورن و هر رابطه ی هر چن بی ارزش هر چن بی فایده روی احساسات و ر و روحیه شون تاثیر منفی داره،اصلا نمیخوام سرزنشتون کنم و درک میکنم که چون هیچوقت تجربه نکردین تو این سن اینجوری برخورد می کنین،اما به خودتون بیاین انتظار آدم از دختری با سنوسال شما خیلی بیشتر از این حرفاست،چرا با زندگیتون بازی میکنین؟به دخترایی فک کنین که نزدیک به هفت یا هشت سال با یه نفر تو رابطخ هستن برای ازدواج،آخر سر رابطه شون به جدایی ختم میشه،باید تا ابد بشینن و ازدواج نکنن؟!

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15635
    تشکـر
    61
    تشکر شده 283 بار در 121 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام.میبخشیدایا آقا هستیدوبه خواستگاری دخترموردعلاقه رفتید؟
    آقا هستم
    آشنایی برای ازدواج بود چون شرایطم جور نبود نشد رسمی اقدام کنم ازش وقت خواسته بودم تموم تلاشمم میکردم تا سر موقع جور بشه
    قصدم جدی بود خودشم میدونست ولی نشد دیگه.
    بازم میخواست ادامه بده یه مدتی ولی اونقدر اصرار کردم تا اخرش گفت و تموم کردیم
    این تجربه اولم بود ولی برا اون تجربه دوم بودم تجربه اولش 5 سال طول کشیده بود
    کلی با خودم کلنجار رفتم تا بتونم هضم کنم این موضوع رو و کنار بیام باهاش.
    خیلی چیزا فهمیدم که آدما شبیه حرفاشون نیستن و کلی چیزای دیگه. اگه بدونید چقدر یه آدم میتونه فرق کنه

شما سعی کنید برین جلو باهاش یه ارتباطی داشته باشین.صبر کردن دیگه بسه خیلی صبر کردین .خودتونو از این سرگردونی در بیارید
    ویرایش توسط khoshans : 09-01-2017 در ساعت 02:13 AM

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

بنده حس انتظاری که الان دارم نمیتونم تصمیم بگیرم روبیان کردم
    به نظرم اگه منتظرید که اون آدم دوباره پیداش بشه که اشتباه محضه و معذرت می خوام اینطوری میگم خیلی خنده دار و احمقانست اصلا در مورد شما برزخی نیست بهترین راه فراموش کردن ایشون هست

به نظرم تصور شما از ایشون یه خیال و بازی بوده که تو ذهنتون انجام میدادین و نوعی مشغله فکری بوده که برای خودتون ایجاد کردین

تا حالا سعی کردین ایشون رو فراموش کنین؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

والله بعضی ازشماآقایون انقدرعجیب هستی دکه نه میشه فراموش کرد ونه حل تون. منم اصلا تو اون دوره به ایشون فکرمیکردم منتها ایشون مثل ردشدن ازسوراخ سوزن خودشون رود بنده جا کرد.البته انشاله میتونم حتما دیگه بهش فکرنکنم.انشاله
    ویرایش توسط 66ام : 09-16-2017 در ساعت 09:51 PM

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

ازراهنماییتون ممنون
    ویرایش توسط 66ام : 09-16-2017 در ساعت 09:47 PM

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    به نظرم اگه منتظرید که اون آدم دوباره پیداش بشه که اشتباه محضه و معذرت می خوام اینطوری میگم خیلی خنده دار و احمقانست اصلا در مورد شما برزخی نیست بهترین راه فراموش کردن ایشون هست

به نظرم تصور شما از ایشون یه خیال و بازی بوده که تو ذهنتون انجام میدادین و نوعی مشغله فکری بوده که برای خودتون ایجاد کردین

تا حالا سعی کردین ایشون رو فراموش کنین؟
    من فکر نمیکنم این یه خیال بوده باشه چون اگه یکی به آدم توجه نکنه هیچ وقت دغدغه فکری یکی دیگه نمیشه اگه اینطوریه پس اینهمه آدم هست چرا فقط یه نفر خاص تو فکر آدم میاد این حرف اصلا منطقی نیست

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پرستوی مهاجر نمایش پست ها
    من فکر نمیکنم این یه خیال بوده باشه چون اگه یکی به آدم توجه نکنه هیچ وقت دغدغه فکری یکی دیگه نمیشه اگه اینطوریه پس اینهمه آدم هست چرا فقط یه نفر خاص تو فکر آدم میاد این حرف اصلا منطقی نیست

دقیق متوجه صحبتتون نشدم
    لطفا بیشتر توضیح بدین
    امضای ایشان

نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

26. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36499
    تشکـر
    0
    تشکر شده 11 بار در 6 پست
    میزان امتیاز
    0

دقیق متوجه صحبتتون نشدم
    لطفا بیشتر توضیح بدین
    منظورم اینه که احتمالا حرف شما اینه که این موضوع یک طرفه بوده ولی من میگم اینطور نیست و خیال و تصور نیست چون که ما در طول روز افرادی رو می بینیم در حالی که هیچ وقت همچین فکری نداریم پس حتما این شخص یه چراغی نشون داده که این خانوم فکر کرده که ایشون بهش علاقه مند شده

28. کاربران زیر از پرستوی مهاجر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط پرستوی مهاجر نمایش پست ها
    منظورم اینه که احتمالا حرف شما اینه که این موضوع یک طرفه بوده ولی من میگم اینطور نیست و خیال و تصور نیست چون که ما در طول روز افرادی رو می بینیم در حالی که هیچ وقت همچین فکری نداریم پس حتما این شخص یه چراغی نشون داده که این خانوم فکر کرده که ایشون بهش علاقه مند شده

اولا از این حرفتون نتیجه ای که گرفته میشه این هست که عشق (یا وابستگی یا علاقه ی ) یک طرفه وجود نداره که در واقعیت مخالف این رو میبینیم

در ثانی بین این دو نفر گفت و گویی رخ نداده شاید بشه گفت در چند نگاه یا صحبت کاری توجهشون به هم جلب شده باشه ولی چون حد رابطه از این بیشتر نرفته نتیجتا در حالت نرمال نمی تونه وابستگی در این حد پیش بیاد به نظرم در واقع گفت و گوها (=علت وابستگی ) در ذهن این خانم انجام گرفته مثلا ممکنه این خانم خودشو در حالات مختلف زندگی خودش با این آقا در نظر می گرفته و یا هر کار یا فعالیتی که می کرده تو ذهنش بازخورد اون آقا رو بررسی می کرده در حالی که اون آقا روحش هم خبردار نبوده و اصلا شاید ایشون رو فراموش کرده یا اصلا به ایشون فکر نمی کرده
    اگه این صحبت من درست باشه با توجه به این که این گفت و گوهای ذهنی بدون شناخت واقعی بودهو چند سال هم ازش می گذره احتمالا شخصیتی که استارتر تایپیک از اون آقا در ذهنش درست کرده تفاوت فاحشی با حقیقت اون آقا داره

به نظرم همه اینها باید یکی یکی بررسی بشه و به خانم اثبات بشه تا بتونه از وابستگی به هیچ (=تخیلش ) دربیاد که برای انجامش باید از روانشناس کمک بگیره
    همچنین به نظرم اگه دلیل رفتار این خانم مشخص بشه گره مسائل دیگه ای زندگی شون هم باز خواهد شد
    ویرایش توسط آرش67 : 09-20-2017 در ساعت 02:21 AM
    امضای ایشان

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36148
    تشکـر
    4
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اولا از این حرفتون نتیجه ای که گرفته میشه این هست که عشق (یا وابستگی یا علاقه ی ) یک طرفه وجود نداره که در واقعیت مخالف این رو میبینیم

در ثانی بین این دو نفر گفت و گویی رخ نداده شاید بشه گفت در چند نگاه یا صحبت کاری توجهشون به هم جلب شده باشه ولی چون حد رابطه از این بیشتر نرفته نتیجتا در حالت نرمال نمی تونه وابستگی در این حد پیش بیاد به نظرم در واقع گفت و گوها (=علت وابستگی ) در ذهن این خانم انجام گرفته مثلا ممکنه این خانم خودشو در حالات مختلف زندگی خودش با این آقا در نظر می گرفته و یا هر کار یا فعالیتی که می کرده تو ذهنش بازخورد اون آقا رو بررسی می کرده در حالی که اون آقا روحش هم خبردار نبوده و اصلا شاید ایشون رو فراموش کرده یا اصلا به ایشون فکر نمی کرده
    اگه این صحبت من درست باشه با توجه به این که این گفت و گوهای ذهنی بدون شناخت واقعی بودهو چند سال هم ازش می گذره احتمالا شخصیتی که استارتر تایپیک از اون آقا در ذهنش درست کرده تفاوت فاحشی با حقیقت اون آقا داره

به نظرم همه اینها باید یکی یکی بررسی بشه و به خانم اثبات بشه تا بتونه از وابستگی به هیچ (=تخیلش ) دربیاد که برای انجامش باید از روانشناس کمک بگیره
    همچنین به نظرم اگه دلیل رفتار این خانم مشخص بشه گره مسائل دیگه ای زندگی شون هم باز خواهد شد

با سلام مجدد و عرض ادب
    گاهی اوقات مادرشرایطی قرارمیگیریم که برای دیگران اصلا قابل هضم نیست. من صحبتهای شما و کاملا متوجه شدم اما اتفاقا با دوست روان شناسی هم مشورت کردم وهنوزدرتلاشم.
    نا بیک ابتدایی رو خوب نخوندید،من در تمام طول تحصیل وبعدازاوبه ایشون فکر هم نمی کردم اما خب مثل اینکه ایشون باخودخواهی تمام بنده رود حال انتظارناخودآگاهی قراردادن.
    رفتارهای غیرمنطقی چون بنظرم اگرپسری دختری رو میخواد یابابدبره به روش مناسب باهاش صحبت کنه ولی حق آزاراورونداره وهرکسی حق انتخاب داره ایشون منو اذیت کرد حتی اگر عاشق بود اما بنده رو مث یک زندانی در زندان رفتارها حرکات و نگاه های خودش حضر کرد وبعد از پایان تحصیلات ای رابطه هم تموم شد.من دیگه بیشترازاین ازرفتارهاو اشک های اوین نمیگم.اما تجربه بدی بود وازهمه آقای کنی که به دخترخانم علاقه دارن خواهش میکنم ازراه معقولانه بااوارتباط برقرارکنندوهرگز اون شخص محترم رودربازیهای ذهنی احساسی خودشون قرارندن که آخرش یه مخاطبی مسئله و مشکل روازجانب خانم ببینه البته که تمام ما نیاز به صحیح کردن پیش نویس زندگیمون داریم اما خب.
    الهی ور بی من لی غیرک. خدایاماروآنی کمترازآنی به خودمون وانگذارالهز آمین
    ویرایش توسط 66ام : 09-20-2017 در ساعت 07:25 PM

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)