نمایش نتایج: از 1 به 25 از 25

موضوع: علاقه به زنان غریبه

17003
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    تشکر شده 45 بار در 30 پست
    میزان امتیاز
    6

Exclamation علاقه به زنان غریبه

سامان هستم، متولد 1366 (31 ساله).
    در سن دو سالگی پدر و مادرم از هم جدا شدند و من و دو خواهر دیگر با مادر زندگی کردیم. البته سه خواهر دیگر ازدواج کرده بودند. پدر و مادرم در تمام این سالها باهم در حال جنگ بودند. و البته مادرم همیشه به پدرم فحاشی می کرد و از او بد می گفت و حتی ما را تحقیر می کرد بخاطر پدرم. سالها به همیمن صورت گذشت. من چون تنها پسر و جنس مذکر خانواده بودم بیشتر تنها بودم. مادرم اعصاب نداشت و من را مقصر خیلی از مشکلات می دانست. و مادرم آگاهی نسبت به جنس مذکر و مشکلات آن و بلوغ نداشت. او من را مثل دخترانه تربیت کرده بود. مادرم اکثرا من را به دیگر آشناها می سپرد تا با من دعوا کنند و من را مطیع مادرم کنند. او اکثرا از من بد می گفت و به همه شکایت من را میکرد. به دایی، شوهر خواهرها، صاحب خانه، دوستان و ... میگفت تا من را دعوا کنند و بترسانند و اکثرا در جلوی جمع آبروی من را می برد و از من بد و بیراه می گفت و شکایت می کرد. البته فکر میکنم او در این میان دخترهایش را بیشتر دوست می داشت و مخصوصا به نوه های خوب علاقه مند بود. گویا او تمام مشکلات زندگی و طلاق را میخاست سر من خالی کند. سال ها و سال ها به همین صورت می گذشت و من تقریبا پسر ساده و تنهایی بودم. اکثرا هم فامیل یا اقوام هم به نفع مادرم می شدند و به او حق میدادند. و ...
    متاسفانه من از سن خیلی کم با آلتم بازی می کردم و از سن 9 سالگی خودارضایی می کردم و شاید تنها لذت بی دردسر زندگی من بود. کم کم به بلوغ هم رسیدم و احساس خاصی به جنس مخالف داشتم. البته چون 5 تا خواهر و مادر داشتم، بیشتر در خانه چنس مونث را می دیدم و زندگی می کردم. البته ما بچه های خیلی با هم روابط عاطفی نداشتیم. دیگر نیازم به جنس مخالف بیشتر شده بود ولی چون در تمام این سالها اعتماد به نفس خود را از دست داده بودم و خانواده ما تقریبا مذهبی بود، من جرات پیدا کردن دوست دختر نداشتم و رنج میبردم و به خانم های فامیل و خیابان نگاه می کردم و حسرت می خوردم.
    کم کم دیگه به خواهر هایم هم احساس شهوت پیدا کردم. ولی باید این احساسات را در خودم حبس می کردم. به علت سرخودگی در زندگی هم در کارم موفق نبودم.
    سال ها هم همنطور گذشت و من فقط خودارضایی می کردم و فیلم پورن می دیدم. اولین فیلم پورن را در سن 14 سالگی دیدم. البته من واقعا به مسایل جنسی خیلی کنجکاوی داشتم. البته خیلی دوست داشم که جنس مخالف آلت من را ببنید و نگاه کند که برای این کار هم سعی می کردم و لذت می بردم و تا حدودی موفق بودم.
    دیگه در سن 23 سالگی ازدواج کردم که البته مسیر ازدواج هم با بدرفتاری های مادرم همراه بود. بالاخره ازدواج کردیم. که مادرم از همان اوایل هم با همسر خوب نبود.
    در واقع من بدون هیچ آمادگی روحی و روانی، تن به ازدواچ دادم، فقط بخاطر شهوت. متاسفانه در رابطه جنسی با همسرم هم دچار مشکل بودم و از جلو نمی توانستم دخول کنم. چندین بار هم به پزشک رومالولژی و روانشناس مراجعه کردیم ولی حل نشد. البته هنوز من خودارضایی می کردم و نمی توانستم ترک کنم.
    ولی به تمام خانم های غریبه احساس شهوت داشتم، بجز به همسر خودم (با اینکه همسرم خوب بود و مشکلی نداشت). حتی به خواهرزنم احساس شهوت داشتم. دیگه فهمیدم که من به رابطه جنسی ناگهانی و اتفاقی علاقه مندم و به رابطه جنسی از پیش تعیین شده و منظم علاقه ای ندارم. و به خانم های که ممنوع هستند، علاقه فراوانی دارم ولی به خانمی که رسمی باشد خیلی رقبتی ندارم. البته به روابط جنسی گروهی یا مادر و دختر و یا خانوادگی خیلی علاقه مند شدم. و به هر خانمی می رسم اول از او تجسم جنسی در ذهنم میکنم.
    خلاصه دنیای من دیگه شده همین و با همسرم خیلی مشکل دارم و البته او مهربان و صبور است و من هم او را دوست دارم و 7 سال است که باهم ازدواج کردیم. و مشکلات هر روز بیشتر می شود.
    بلکه از خانم های غریبه بیشتر تحریک میشم. مثلا خانم های در جامعه و یا اقوام و حتی خواهر خانم خودم خیلی من رو تحریک می کنند.
    لطفا راهنمایی کنید
    ویرایش توسط saman.gals : 07-16-2018 در ساعت 10:29 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    تشکر شده 387 بار در 249 پست
    میزان امتیاز
    6

پاسخ : کسی می تونه این مشکل را حل کنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط saman.gals نمایش پست ها
    سامان هستم، متولد 1366 (31 ساله).
    در سن دو سالگی پدر و مادرم از هم جدا شدند و من و دو خواهر دیگر با مادر زندگی کردیم. البته سه خواهر دیگر ازدواج کرده بودند. پدر و مادرم در تمام این سالها باهم در حال جنگ بودند. و البته مادرم همیشه به پدرم فحاشی می کرد و از او بد می گفت و حتی ما را تحقیر می کرد بخاطر پدرم. سالها به همیمن صورت گذشت. من چون تنها پسر و جنس مذکر خانواده بودم بیشتر تنها بودم. مادرم اعصاب نداشت و من را مقصر خیلی از مشکلات می دانست. و مادرم آگاهی نسبت به جنس مذکر و مشکلات آن و بلوغ نداشت. او من را مثل دخترانه تربیت کرده بود. مادرم اکثرا من را به دیگر آشناها می سپرد تا با من دعوا کنند و من را مطیع مادرم کنند. او اکثرا از من بد می گفت و به همه شکایت من را میکرد. به دایی، شوهر خواهرها، صاحب خانه، دوستان و ... میگفت تا من را دعوا کنند و بترسانند و اکثرا در جلوی جمع آبروی من را می برد و از من بد و بیراه می گفت و شکایت می کرد. البته فکر میکنم او در این میان دخترهایش را بیشتر دوست می داشت و مخصوصا به نوه های خوب علاقه مند بود. گویا او تمام مشکلات زندگی و طلاق را میخاست سر من خالی کند. سال ها و سال ها به همین صورت می گذشت و من تقریبا پسر ساده و تنهایی بودم. اکثرا هم فامیل یا اقوام هم به نفع مادرم می شدند و به او حق میدادند. و ...
    متاسفانه من از سن خیلی کم با آلتم بازی می کردم و از سن 9 سالگی خودارضایی می کردم و شاید تنها لذت بی دردسر زندگی من بود. کم کم به بلوغ هم رسیدم و احساس خاصی به جنس مخالف داشتم. البته چون 5 تا خواهر و مادر داشتم، بیشتر در خانه چنس مونث را می دیدم و زندگی می کردم. البته ما بچه های خیلی با هم روابط عاطفی نداشتیم. دیگر نیازم به جنس مخالف بیشتر شده بود ولی چون در تمام این سالها اعتماد به نفس خود را از دست داده بودم و خانواده ما تقریبا مذهبی بود، من جرات پیدا کردن دوست دختر نداشتم و رنج میبردم و به خانم های فامیل و خیابان نگاه می کردم و حسرت می خوردم.
    کم کم دیگه به خواهر هایم هم احساس شهوت پیدا کردم. ولی باید این احساسات را در خودم حبس می کردم. به علت سرخودگی در زندگی هم در کارم موفق نبودم.
    سال ها هم همنطور گذشت و من فقط خودارضایی می کردم و فیلم پورن می دیدم. اولین فیلم پورن را در سن 14 سالگی دیدم. البته من واقعا به مسایل جنسی خیلی کنجکاوی داشتم. البته خیلی دوست داشم که جنس مخالف آلت من را ببنید و نگاه کند که برای این کار هم سعی می کردم و لذت می بردم و تا حدودی موفق بودم.
    دیگه در سن 23 سالگی ازدواج کردم که البته مسیر ازدواج هم با بدرفتاری های مادرم همراه بود. بالاخره ازدواج کردیم. که مادرم از همان اوایل هم با همسر خوب نبود.
    در واقع من بدون هیچ آمادگی روحی و روانی، تن به ازدواچ دادم، فقط بخاطر شهوت. متاسفانه در رابطه جنسی با همسرم هم دچار مشکل بودم و از جلو نمی توانستم دخول کنم. چندین بار هم به پزشک رومالولژی و روانشناس مراجعه کردیم ولی حل نشد. البته هنوز من خودارضایی می کردم و نمی توانستم ترک کنم.
    ولی به تمام خانم های غریبه احساس شهوت داشتم، بجز به همسر خودم (با اینکه همسرم خوب بود و مشکلی نداشت). حتی به خواهرزنم احساس شهوت داشتم. دیگه فهمیدم که من به رابطه جنسی ناگهانی و اتفاقی علاقه مندم و به رابطه جنسی از پیش تعیین شده و منظم علاقه ای ندارم. و به خانم های که ممنوع هستند، علاقه فراوانی دارم ولی به خانمی که رسمی باشد خیلی رقبتی ندارم. البته به روابط جنسی گروهی یا مادر و دختر و یا خانوادگی خیلی علاقه مند شدم. و به هر خانمی می رسم اول از او تجسم جنسی در ذهنم میکنم.
    خلاصه دنیای من دیگه شده همین و با همسرم خیلی مشکل دارم و البته او مهربان و صبور است و من هم او را دوست دارم و 7 سال است که باهم ازدواج کردیم. و مشکلات هر روز بیشتر می شود.
    بلکه از خانم های غریبه بیشتر تحریک میشم. مثلا خانم های در جامعه و یا اقوام و حتی خواهر خانم خودم خیلی من رو تحریک می کنند.
    لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست گرامی
    یه خبر خوب و یه خبر بد.
    خبر خوب اینکه مشکل شما قبل حله و میتونید از زندگی لذت ببرید هم زمان افکاری که آزارتون میده دست از سرتون برداره.
    خبر بد اینکه از طریق اینترنت و نوشتن و خوندن نمیشه، باید به یک تراپیست جنسی یا روانشناس حاذق مراجعه کنید و روان درمانی رو در پیش بگیرید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

متاسفانه هزینه جلسه های روانشناسی خیلی بالاست و من ندارم.
    و اینکه فکر نمی کنم که همش با گفتار و روان درمانی حل بشه، زیرا این احساسات جنسی من، تبدیل به عقده و حسرت، خیلی خیلی بزرگ و قوی شده که نیاز به رسیدن به آنها را داره.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

متاسفانه هزینه جلسه های روانشناسی خیلی بالاست و من ندارم.
    و اینکه فکر نمی کنم که همش با گفتار و روان درمانی حل بشه، زیرا این احساسات جنسی من، تبدیل به عقده و حسرت، خیلی خیلی بزرگ و قوی شده که نیاز به رسیدن به آنها را داره.
    خیر دوست من، اتفاقا قابل حل هست و حل میشه.
    مراکز دولتی رو پیدا کنید و برید اونجا

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

متاسفانه با پیگیری از اداره بهزیستی شهر قم، متوجه شدم که مرکز مشاوره و روانشناسی دولتی در شهر قم وجود ندارد!!!

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

متاسفانه با پیگیری از اداره بهزیستی شهر قم، متوجه شدم که مرکز مشاوره و روانشناسی دولتی در شهر قم وجود ندارد!!!
    ؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : علاقه به زنان غریبه

خب چرا خواسته های جنسیت رو با خانمت مطرح نمیکنی ؟!
    مثلا فلان لباس رو واست بپوشه
    ناگهانی که خودت گفتی و ....

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط Tarah4 نمایش پست ها
    خب چرا خواسته های جنسیت رو با خانمت مطرح نمیکنی ؟!
    مثلا فلان لباس رو واست بپوشه
    ناگهانی که خودت گفتی و ....

اولا همسر من ساده است و خیلی حرف های من را باور نداره
    دوما خواسته های من خیلی نامعقول و شدید است که همه اش قابل انجام نیست
    و نیاز خیلی شدید به دیگر خانم های مختلف و گوناگون دارم تا رفع نیاز جنسی شوم

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

نکنه میخای با کل دخترای کالیفرنیا رابطه داشته باشی ؟
    شما تنوع طلبی عزیز

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

گفتم در واقع من عاشق رابطه با همه ی خانم ها و دخترهای دور و ورم هستم
    حتی فامیل و همسایه و اقوام و ...
    باور کنید دست خودم هم نیست
    حتی به خواهر زن خودم هم علاقه ی جنسی فراوان دارم
    حتی شاید باور نکیند به محارم خودم هم همین طرز تفکر رو دارم متاسفانه
    میگم که غیر ارادی است و فکر و ذهنم همش درگیر اینجور چیزا هست
    به هر خانمی که میرسم، فکر و خیالپردازی جنسی در موردش میکنم متاسفانه

11. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

دوست گرامی
    شما نه از مشکل/اختلال جنسی، بلکه از انحراف جنسی رنج می بیرید.
    به سلامت خودتون و زندگیتون بیشتر اهمیت بدین و در سریع ترین زمان ممکن به یک دکتری روانشناسی بالینی یا 3کس تراپیست مراجعه کنید.

12. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط M.D Karimi نمایش پست ها
    دوست گرامی
    شما نه از مشکل/اختلال جنسی، بلکه از انحراف جنسی رنج می بیرید.
    به سلامت خودتون و زندگیتون بیشتر اهمیت بدین و در سریع ترین زمان ممکن به یک دکتری روانشناسی بالینی یا 3کس تراپیست مراجعه کنید.

همانطور که در مطالب بالا گفتم شرایط مراجعه به ************ تراپ یا روانشناس بالینی ندارم (بخاطر هزینه های بالا)
    من بخاطر این مشکلاتم شغلم را هم از دست داده ام چون دیگر نمی توانم خوب تمرکز کنم و کار من فکری و هنری بود.
    التبه با مشاورین دولتی (1480) که تلفنی است صحبت کردم که آنها هم یک دوره کامل برای درمان من بصورت حضوری تشخیص دادند. که متاسفانه مرکز مشاوره و روانشناسی دولتی وجود ندارد
    این مسئله را هم به اداره بهزیستی گفتم و مراجعه کردم ولی متاسفانه هیچ کاری صورت نگرفته است

13. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

همانطور که در مطالب بالا گفتم شرایط مراجعه به ************ تراپ یا روانشناس بالینی ندارم (بخاطر هزینه های بالا)
    من بخاطر این مشکلاتم شغلم را هم از دست داده ام چون دیگر نمی توانم خوب تمرکز کنم و کار من فکری و هنری بود.
    التبه با مشاورین دولتی (1480) که تلفنی است صحبت کردم که آنها هم یک دوره کامل برای درمان من بصورت حضوری تشخیص دادند. که متاسفانه مرکز مشاوره و روانشناسی دولتی وجود ندارد
    این مسئله را هم به اداره بهزیستی گفتم و مراجعه کردم ولی متاسفانه هیچ کاری صورت نگرفته است
    خب دوست من این برای بی اهمیتی به سلامتتون کافی نیست، شما باید بیشتر به سلامت خودتون و زندگیتون اهمین بدین.
    در صورت تمایل یک تاپیک مجزا بزنید سعی میشه تا جای امکان به صورت غیر حضوری روش کار بشه.
    اما لازمه اون اینکه که بپذیرید احساسات و کشش شما طبیعی اما منحرف شده هستند. یعنی میل جنسی طبیعی است اما میل جنسی شما بر اثر بروز یک اختلال، منحرف شده اند.

14. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط M.D Karimi نمایش پست ها
    خب دوست من این برای بی اهمیتی به سلامتتون کافی نیست، شما باید بیشتر به سلامت خودتون و زندگیتون اهمین بدین.
    در صورت تمایل یک تاپیک مجزا بزنید سعی میشه تا جای امکان به صورت غیر حضوری روش کار بشه.
    اما لازمه اون اینکه که بپذیرید احساسات و کشش شما طبیعی اما منحرف شده هستند. یعنی میل جنسی طبیعی است اما میل جنسی شما بر اثر بروز یک اختلال، منحرف شده اند.

واقعا درست است. من الان 31 سالم است و شاید به این مشکل و علل آن خیلی فکر و تحقیق کرده ام و به هیچ راه حل عملی و واقعی دست نیافتم و خسته شدم دیگه
    واقعا حق بدهید که تقریبا 25 سال است با این مشکل درگیر هستم و هیچ کس نتونسته کاری کند و یا پول زیاد میخان برای مشاوره و...
    حتی سایت شما هم یک شماره تلفن داد که زنگ زدم و گفتند مشاروه تلفنی هست ساعتی فکر کنم 50 هزار
    یعنی هیچ کسی اینجا نیست تا بتونه این مشکل کهنه و قدیمی رو حل کنه، بدون هیچ چشم داشتی. به یک هم نوع خود کمک کنه که در واقع به جامعه و انسانیت کمک کرده است
    انگار اینجا فقط کمی راهنمایی میکنند و بعد تبلیغ برای تماس تلفنی خود میکنند که هزینه دریافت کنند
    هیچ کس به فکر کسی نیست و همه دنبال منافع خود هستند ...
    ویرایش توسط saman.gals : 07-31-2018 در ساعت 01:51 PM

15. کاربران زیر از saman.gals بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38467
    تشکـر
    370
    میزان امتیاز
    6

واقعا درست است. من الان 31 سالم است و شاید به این مشکل و علل آن خیلی فکر و تحقیق کرده ام و به هیچ راه حل عملی و واقعی دست نیافتم و خسته شدم دیگه
    واقعا حق بدهید که تقریبا 25 سال است با این مشکل درگیر هستم و هیچ کس نتونسته کاری کند و یا پول زیاد میخان برای مشاوره و...
    حتی سایت شما هم یک شماره تلفن داد که زنگ زدم و گفتند مشاروه تلفنی هست ساعتی فکر کنم 50 هزار
    یعنی هیچ کسی اینجا نیست تا بتونه این مشکل کهنه و قدیمی رو حل کنه، بدون هیچ چشم داشتی. به یک هم نوع خود کمک کنه که در واقع به جامعه و انسانیت کمک کرده است
    انگار اینجا فقط کمی راهنمایی میکنند و بعد تبلیغ برای تماس تلفنی خود میکنند که هزینه دریافت کنند
    هیچ کس به فکر کسی نیست و همه دنبال منافع خود هستند ...
    دوست گرامی
    بنده هیچ ارتباطی با جایی ندارم و اینجا یه آدم معمولی مثل خودتون هستم.
    لطفاً یک تاپیک مجزا بزنید و در موردش بنوسید.
    بنده اونجا بتونم حتماً کمک میکنم

17. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون از دعوتتون جناب سعید
    من نظر شخصیم رو میدم نه نظر تخصصی
    طبق چیزی که تعریف کردین مادرتون رفتار درستی نداشته و این احساس حقارت براتون در زمان بچگی قابل هضم نبوده پس مغز شما نتونسته اونو تحلیل کنه و برای برطرف کردن این مشکل این مسئله براتون تبدیل به لذت شدده یعنی یجور تحقیر همراه با لذت روابط با مادر و خواهر و رابطه جنسی گروهی .شاید از خانم هایی که خشن باشن باهاتون خوشتون بیاد .شما بخاطر مشکلاتی که در کودکی داشتین و متسفانه رفتار نادرست مادر دچار انحراف شدین که برای درمانش حتما باید تحت درمان قرار بگیرین و پیش مشاوره برین. تنها به سایت اکتفا نکنید مشکل شما حادتر از اونیه که تو سایت حل بشه.
    اگر ساکن قم هسین من میتونم بهتون مشاوره معرفی کنم.

18. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    طبق چیزی که تعریف کردین مادرتون رفتار درستی نداشته و این احساس حقارت براتون در زمان بچگی قابل هضم نبوده پس مغز شما نتونسته اونو تحلیل کنه و برای برطرف کردن این مشکل این مسئله براتون تبدیل به لذت شدده یعنی یجور تحقیر همراه با لذت روابط با مادر و خواهر و رابطه جنسی گروهی .شاید از خانم هایی که خشن باشن باهاتون خوشتون بیاد .شما بخاطر مشکلاتی که در کودکی داشتین و متسفانه رفتار نادرست مادر دچار انحراف شدین که برای درمانش حتما باید تحت درمان قرار بگیرین و پیش مشاوره برین. تنها به سایت اکتفا نکنید مشکل شما حادتر از اونیه که تو سایت حل بشه.
    سلام
    صباخانم دلیل دعوتتان به این تایپیک س************ت شما در شهر قم هست پست زیر مال استاتر تایپیک هست
    ؟
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

20. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    صباخانم دلیل دعوتتان به این تایپیک س************ت شما در شهر قم هست پست زیر مال استاتر تایپیک هست
    سلام.من دقیقا چی باید بگم وقتی مرکز مشاوره عمومی تو قم وجود نداره؟
    مشاوره ها چون تحت پوشش بیمه نیستن مرکز دولتی تو قم وجود نداره والا این شهر از همه نظر عقبه
    خب تو خط اخر گفتم اگر مشاوره خوب بخوان قم معرفی میکنم .
    ویرایش توسط saba95 : 07-31-2018 در ساعت 11:45 PM

21. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام.من دقیقا چی باید بگم وقتی مرکز مشاوره عمومی تو قم وجود نداره؟
    مشاوره ها چون تحت پوشش بیمه نیستن مرکز دولتی تو قم وجود نداره والا این شهر از همه نظر عقبه
    خب تو خط اخر گفتم اگر مشاوره خوب بخوان قم معرفی میکنم .
    سلام
    آخر ناسلامتی قم مرکز استان هست یعنی از کاشان هم عقب مانده تر هست؟ این همه بودجه قم دارد یک دهمش کاشان ندارد برایم جای تعجب!!!!!!!!!!!!!!!
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

23. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    آخر ناسلامتی قم مرکز استان هست یعنی از کاشان هم عقب مانده تر هست؟ این همه بودجه قم دارد یک دهمش کاشان ندارد برایم جای تعجب!!!!!!!!!!!!!!!
    سلام .اقا سعید فکر میکنید چرا من اینقدر از قم ناله میکنم؟چون عقب مانده ترین شهر ایرانه و تمام بودجه هاش صرف حوزه علمیه میشه!ینی حوزه علمیه خیلی مهمتر از سلامت و روان مردمه.من خودم پول مشاوره میدم 40 دقیقه 50 تومن دیگه کم کم دارم تصمیم میگیرم نرم چون برام بصرفه نیست اونم تو این اوضاع وحشتناک اقتصادی که دیگه کلا باید بخاطر تورم قید یسری تفریحات اندک رو هم بزنی.
    توقعی نمیره با این وضع افتضاح و عدم رسیدگی مسئولا اینقدر بیمار تو جامعه زیاد باشه.
    ویرایش توسط saba95 : 08-01-2018 در ساعت 08:54 PM

25. 2 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

سلام و خسته نباشید
    میدانم که مشاوره و روانشناسی در شهر قم پیدا میشه. ولی گفتم که من متاسفانه بخاطر مشکلاتم بیکار هستم و هزینه آزاد ندارم.
    مخصوصا که درمان من هم، نیاز به چندین جلسه دارد.
    نمی دانم حالا چکار کنم!؟
    ویرایش توسط saman.gals : 08-02-2018 در ساعت 12:39 AM

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    میزان امتیاز
    0

سلام و خسته نباشید
    میدانم که مشاوره و روانشناسی در شهر قم پیدا میشه. ولی گفتم که من متاسفانه بخاطر مشکلاتم بیکار هستم و هزینه آزاد ندارم.
    مخصوصا که درمان من هم، نیاز به چندین جلسه دارد.
    نمی دانم حالا چکار کنم!؟
    سلام میتونید با یه مشاور خوب حرف بزنید تا از شما هزینه کمی بگیره و بهتون تخفیف بده یا شهر دیگه ای برین که مشاوره دولتی داشته باشه.

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38840
    تشکـر
    28
    میزان امتیاز
    6

سلام میتونید با یه مشاور خوب حرف بزنید تا از شما هزینه کمی بگیره و بهتون تخفیف بده یا شهر دیگه ای برین که مشاوره دولتی داشته باشه.
    شهر دیگر که نمی تونم بروم. و از من کلا چند وقت بیکارم و فعلا هیچ پولی ندارم و از دیگران توقعی برای هزینه ندارم.
    و مشکلات من نیاز به یک دوره درمان داره و چندین جلسات.

آنهایی که باید در این زمینه ها کمک کنند و وظیفه ی آنها است، کار نکردند: سازمان بهزیستی، متولیان دین و مذهب، مجموعه های فرهنگی و دینی، و ...
    ویرایش توسط saman.gals : 08-02-2018 در ساعت 03:51 PM

30. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    42492
    تشکـر
    16
    تشکر شده 31 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    5

در اروپا مراکز مشاوره و روان درمانی رایگان برای افراد نیازمند و فقیر وجود داره ولی بدبختانه در کشور ما اینطور نیست

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)