نمایش نتایج: از 1 به 19 از 19

موضوع: بدگویی مادر همسر در مورد من

3961
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

بدگویی مادر همسر در مورد من

سلام
    مادر همسرم پشت سر من پیش فامیلاشون بدگویی می کنه و این باعث می شه ذهنیت بقیه نسبت به من تغییر کنه اگه شما جای من بودید چیکار می کردید؟
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12497
    تشکـر
    1,041
    تشکر شده 580 بار در 275 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : بدگویی مادر همسر در مورد من

ضمن عرض سلام و احترام
    خیلی خلاصه و مفید بخوام بگم : بنده تصور میکنم که شما در امضای خودتون به طور کامل پاسخ نهاییه مشکل خودتون رو گفته باشید...منتها اگر بازم نیاز به کمکی یا تلنگری هست بنده فقط این عکس رو ضمیمش میکنم...پیوست به امضای شما :

3. 3 کاربران زیر از YAshin.SAhAkiyAn بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط YAshin.SAhAkiyAn نمایش پست ها
    ضمن عرض سلام و احترام
    خیلی خلاصه و مفید بخوام بگم : بنده تصور میکنم که شما در امضای خودتون به طور کامل پاسخ نهاییه مشکل خودتون رو گفته باشید...منتها اگر بازم نیاز به کمکی یا تلنگری هست بنده فقط این عکس رو ضمیمش میکنم...پیوست به امضای شما :

ممنون از پاسختون
    اگه فقط و فقط در مورد خودم بود شاید می توونستم مثل همیشه نادیده بگیرم ولی این قضیه در مورد خانواده م هم هست،خودشون رو خیلی سطح بالا می دونه و همه چیز رو تو پول می بینه،به شدت بد دهنه در حالی که من تا حالا یه حرف بد از دهن مادر خودم نشنیدم نسبت به هیچ کس،برادر همسرم رو همیشه پیش همه میبرن بالا و تعریف می کنن ازش حتی از دوست دخترش هم تعریف می کنن فقط واسه اینکه وضع مالیشون خوبه ولی همسر من و من رو همیشه میارن پایین،منم تو این ۵-۶ سال همیشه یا سکوت کردم یا نادیده گرفتم ولی این روزا کم طاقت شدم
    امضای ایشان

5. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

صبوری و تحمل کردن درمقابل همه ی ادما جواب نمیده و بعضیا بااین رفتار حتی بیشترحق به جانب میشن و گستاخ تر.
    شما درمقابل سایرافرادفامیل و دوستان و اقوام نهایت متانت و ادب رو بخرج بدید اونها اگه ادمای عاقل و کاملی باشن خودشون متوجه حقیقت امر میشن شماخودتو درگیر طرزفکراونا درمورد خودت نکن.
    درمقابل مادرهمسرتم سکوت نکن که رفتارش بدتربشه وقتی داره توهین میکنه خودتو سرگرم کاردیگه ای کن یا شروع کن با شوهرت صحبت کردن جوری که فکرکنه حرفاش برات بی ارزشه و اهمیتی نمیدی.
    یا اگه توهین کرد خیلی مودبانه ولی محکم از موضع خودت دفاع کن و اجازه نده تحقیرت کنه.این راه حل دومه اگه بیمحلی جواب نداد اینکاروانجام بده تا تنش و بحث ادامه نداشته باشه.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

7. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    صبوری و تحمل کردن درمقابل همه ی ادما جواب نمیده و بعضیا بااین رفتار حتی بیشترحق به جانب میشن و گستاخ تر.
    شما درمقابل سایرافرادفامیل و دوستان و اقوام نهایت متانت و ادب رو بخرج بدید اونها اگه ادمای عاقل و کاملی باشن خودشون متوجه حقیقت امر میشن شماخودتو درگیر طرزفکراونا درمورد خودت نکن.
    درمقابل مادرهمسرتم سکوت نکن که رفتارش بدتربشه وقتی داره توهین میکنه خودتو سرگرم کاردیگه ای کن یا شروع کن با شوهرت صحبت کردن جوری که فکرکنه حرفاش برات بی ارزشه و اهمیتی نمیدی.
    یا اگه توهین کرد خیلی مودبانه ولی محکم از موضع خودت دفاع کن و اجازه نده تحقیرت کنه.این راه حل دومه اگه بیمحلی جواب نداد اینکاروانجام بده تا تنش و بحث ادامه نداشته باشه.
    مرسی از راهنمائیت
    مسائل زندگیه مارو پیش همه جار میزنه،من از طریق یکی از بستگانشون که الان با هم به مشکل خوردن متوجه شدم که اومده بود پیش من به قول خودش حلالیت بطلبه
    من با کم ترین توقعات زندگیمو شروع کردم و دلم می خواد حداقل آرامش داشته باشم،شغل همسرم ایجاب می کنه من شبا خونه تنها باشم این تنهایی رو ترجیح میدم به اینکه برم خونه ی پدر همسرم و دلم بشکنه ،من جهیزیه تا جایی که در توان خانواده م بوده که دستشون رو هم می بوسم بردم از ماشین ظرفشویی گرفته تا وسایل و ظروفی که تا ده سال دیگه ام شاید استفاده نشه،ولی همیشه از جهیزیه ی دخترای فامیلشون می شینه تعریف می کنه و با کنایه با من حرف می زنه،منم اگه بخوام مقایسه کنم یا گله کنم اندازه ی تمام این سالها حرف تو دلم دارم ولی سکوت می کنم به خاطر همسرم
    همیشه از خدا صبر و آرامش خواستم و می خوام
    امضای ایشان

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط سایه هستی نمایش پست ها
    مرسی از راهنمائیت
    مسائل زندگیه مارو پیش همه جار میزنه،من از طریق یکی از بستگانشون که الان با هم به مشکل خوردن متوجه شدم که اومده بود پیش من به قول خودش حلالیت بطلبه
    من با کم ترین توقعات زندگیمو شروع کردم و دلم می خواد حداقل آرامش داشته باشم،شدانغل همسرم ایجاب می کنه من شبا خونه تنها باشم این تنهایی رو ترجیح میدم به اینکه برم خونه ی پدر همسرم و دلم بشکنه ،من جهیزیه تا جایی که در توان خانواده م بوده که دستشون رو هم می بوسم بردم از ماشین ظرفشویی گرفته تا وسایل و ظروفی که تا ده سال دیگه ام شاید استفاده نشه،ولی همیشه از جهیزیه ی دخترای فامیلشون می شینه تعریف می کنه و با کنایه با من حرف می زنه،منم اگه بخوام مقایسه کنم یا گله کنم اندازه ی تمام این سالها حرف تو دلم دارم ولی سکوت می کنم به خاطر همسرم
    همیشه از خدا صبر و آرامش خواستم و می خوام
    سلام
    یک کادو یا هرچی که محبت شما به مادرشوهرتان برساند بخرید و به او تقدیم کنید کار سختی هست می دانم ولی بعضی وقتها با گذشت و مهربانی دل اشخاص را به دست آورد اگر بتوانید با تحمل و صبر خودتان را به مادرشوهرتان ثابت کنید بعدش خیلی اوضاعتان بهتر میشود در وضعیت خوبی نیستید این را میفهمم ولی اگر بتوانید از این گردنه عبور کنید روزهای خوش هم خواهند آمد
    ان مع العسر یسرا.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

10. کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    یک کادو یا هرچی که محبت شما به مادرشوهرتان برساند بخرید و به او تقدیم کنید کار سختی هست می دانم ولی بعضی وقتها با گذشت و مهربانی دل اشخاص را به دست آورد اگر بتوانید با تحمل و صبر خودتان را به مادرشوهرتان ثابت کنید بعدش خیلی اوضاعتان بهتر میشود در وضعیت خوبی نیستید این را میفهمم ولی اگر بتوانید از این گردنه عبور کنید روزهای خوش هم خواهند آمد
    ان مع العسر یسرا.
    سلام آقا سعید
    باور کنید من خیلی سعی می کنم صبور باشم ،همیشه واسه تولد خانواده ی همسرم کیک گرفتم رفتم پیششون در حد توانم کادو گرفتم واسشون ولی به چشمشون نمیاد،ولی خدا نکنه اونا یه کاری واسه ما بکنن صدبار منت میذارن سرمون،من الان سرکار نمیرم که بتوونم کادو بخرم واسشون از همسرمم نمی توونم فعلا" پول طلب کنم
    آخه مگه من خواسته ی زیادی دارم که می گم کاری به کار من نداشته باشن!مگه خواسته ی زیادیه که می گم نمی خوام تعریفمو کنن فقط بدگویی هم نکنن!
    هر روز اتفاقات جدید و اعصاب خرد شدن جدید،آدم دیگه از یه جایی به بعد کم میاره منم دارم می رسم به اونجا
    امضای ایشان

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30434
    تشکـر
    199
    تشکر شده 452 بار در 246 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام آقا سعید
    باور کنید من خیلی سعی می کنم صبور باشم ،همیشه واسه تولد خانواده ی همسرم کیک گرفتم رفتم پیششون در حد توانم کادو گرفتم واسشون ولی به چشمشون نمیاد،ولی خدا نکنه اونا یه کاری واسه ما بکنن صدبار منت میذارن سرمون،من الان سرکار نمیرم که بتوونم کادو بخرم واسشون از همسرمم نمی توونم فعلا" پول طلب کنم
    آخه مگه من خواسته ی زیادی دارم که می گم کاری به کار من نداشته باشن!مگه خواسته ی زیادیه که می گم نمی خوام تعریفمو کنن فقط بدگویی هم نکنن!
    هر روز اتفاقات جدید و اعصاب خرد شدن جدید،آدم دیگه از یه جایی به بعد کم میاره منم دارم می رسم به اونجا
    هنوز نسل اینجور مادرشوهرامنقرض نشده!
    فکرمیکنن عروس یه موجودعجیب و غریبه که از یه سیاره ی دیگه اومده و پسرشونو تصاحب کرده ومیخوادباخودش ببره!
    کاش متوجه بودن و میفهمیدن که این دخترباهزار ارزو واردخانواده شون شده و پا به زندگی پسرشون گذشته،این دختر قراره به زندگیه پسرشون آرامش و امید بده .
    کاش میفهمیدن هر حرف و هر حرکت ازاردهنده ای مستقیما زندگی پسرشونو هدف میگیره،شما اگه ازخانواده همسرت دلگیرمیشی ولی اعتراضی بهشون نمیکنی درعوض ناراحتیت رو زندگی مشترکت تاثیر بدی میذاره واین دلخوریو سرهمسرت درمیاری و ارامش هردوتون از دست میره.
    امضای ایشان
    جوری عاشقتم که

انگار دنیا فقط همین یه مرد رو داره

13. کاربران زیر از hamideh banoo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh banoo نمایش پست ها
    هنوز نسل اینجور مادرشوهرامنقرض نشده!
    فکرمیکنن عروس یه موجودعجیب و غریبه که از یه سیاره ی دیگه اومده و پسرشونو تصاحب کرده ومیخوادباخودش ببره!
    کاش متوجه بودن و میفهمیدن که این دخترباهزار ارزو واردخانواده شون شده و پا به زندگی پسرشون گذشته،این دختر قراره به زندگیه پسرشون آرامش و امید بده .
    کاش میفهمیدن هر حرف و هر حرکت ازاردهنده ای مستقیما زندگی پسرشونو هدف میگیره،شما اگه ازخانواده همسرت دلگیرمیشی ولی اعتراضی بهشون نمیکنی درعوض ناراحتیت رو زندگی مشترکت تاثیر بدی میذاره واین دلخوریو سرهمسرت درمیاری و ارامش هردوتون از دست میره.
    کاش واقعا" می توونستن درک کنن ،من هر وقت میرم پیششون بعدش که بر می گردم خونه کلی گریه می کنم،شاید من زیاد حساس شدم ولی با همین رفتاراشون که بدگویی می کنن حرف می برن میارن زندگیه یکی از بستگانشون رو به هم زدن،من می ترسم از روزی که بخواد حرمتا از بین بره
    امضای ایشان

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

کاش واقعا" می توونستن درک کنن ،من هر وقت میرم پیششون بعدش که بر می گردم خونه کلی گریه می کنم،شاید من زیاد حساس شدم ولی با همین رفتاراشون که بدگویی می کنن حرف می برن میارن زندگیه یکی از بستگانشون رو به هم زدن،من می ترسم از روزی که بخواد حرمتا از بین بره
    سلام
    نه کسی نمی تواند زندگی کس دیگری را بهم بپاشد مگر اینکه در افکارش نفوذ کند پس شما اگر حساس بشوید و عکس العمل نشان بدهی در حقیقت گذاشتی مادرشوهرت روی شما نفوذ کند و تفکراتش موجب نگرانی شما شود و در نهایت باعث افسردگی و سردی شما نسبت به شوهرت شود پس محکم باش و به همسرت مهربانی کن مطمئن باش که هیچ نیرو و قدرتی نمی تواند زندگی شما را بهم بزند اگر نمی توانی بروی بیرون صبحها در داخل خانه نرمش کن ورزش روحیه آدم را بالا می برد دی وی دی آموزش زبان بگیر و شروع به آموختن زبان انگلیسی کن نیاز نیست پول زیادی خرج کنی با همین امکانات می توانی شادتر و بهتر زندگی کنی.
    موفق و پیروز باشید.
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

16. 2 کاربران زیر از سعید62 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    ممنون از دعوت آقا سعید، راستش من تجربه اش رو در زندگی ام نداشتم چون مادرم و خانمم رابطه خوبی با هم داشتن
    دو سه مرتبه هم اگر گله و شکایت کردم مادرم گفتن زندگی خودته یه جوری مسئله رو حل کن که از تو ناراحت نشه ، من خیلی هنر کنم زندگی خودم رو حواسم باشه.
    واقعا هم مادرم کاری نداشتن و چیزی نمیگفتن ،چون دیگه سعی کردم رابطه ام با خانمم و خانوادم رو مدیریت کنم
    فکر کنم بهتر باشه وقتی پیش خانواده همسرتون هستید بیشتر سکوت کنید و رفتارهایی نشان ندهید که باعث جبهه گیری بشه. درون بعضی آدمها با خودشون خیلی تضاد داره شما ممکنه محبت کنید نتیجه عکس بگیرید
    لزومی نداشت برای تولد خانواده همسرتون کیک بگیرید واسه همسر میگیرید کافیه، شما هدیه اش رو میگرفتید کافی بود. چرا شما خانمها بعضی اوقات شور یه چیزی رو درمیارید بعد شکایت میکنید که قدر نمی دونند
    اگر کاری انجام میدهید بدون توقع باشه در غیر اینصورت انجام ندهید که باعث سو تفاهم نشه

18. 3 کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط سعید62 نمایش پست ها
    سلام
    نه کسی نمی تواند زندگی کس دیگری را بهم بپاشد مگر اینکه در افکارش نفوذ کند پس شما اگر حساس بشوید و عکس العمل نشان بدهی در حقیقت گذاشتی مادرشوهرت روی شما نفوذ کند و تفکراتش موجب نگرانی شما شود و در نهایت باعث افسردگی و سردی شما نسبت به شوهرت شود پس محکم باش و به همسرت مهربانی کن مطمئن باش که هیچ نیرو و قدرتی نمی تواند زندگی شما را بهم بزند اگر نمی توانی بروی بیرون صبحها در داخل خانه نرمش کن ورزش روحیه آدم را بالا می برد دی وی دی آموزش زبان بگیر و شروع به آموختن زبان انگلیسی کن نیاز نیست پول زیادی خرج کنی با همین امکانات می توانی شادتر و بهتر زندگی کنی.
    موفق و پیروز باشید.
    ممنونم
    حتما" از پیشنهاداتتون استفاده می کنم
    امیدوارم و تمام تلاشم رو می کنم که بتوونم خودم رو از این وضعیت که روز به روز دارم افسرده تر می شم نجات بدم
    امضای ایشان

20. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از دعوت آقا سعید، راستش من تجربه اش رو در زندگی ام نداشتم چون مادرم و خانمم رابطه خوبی با هم داشتن
    دو سه مرتبه هم اگر گله و شکایت کردم مادرم گفتن زندگی خودته یه جوری مسئله رو حل کن که از تو ناراحت نشه ، من خیلی هنر کنم زندگی خودم رو حواسم باشه.
    واقعا هم مادرم کاری نداشتن و چیزی نمیگفتن ،چون دیگه سعی کردم رابطه ام با خانمم و خانوادم رو مدیریت کنم
    فکر کنم بهتر باشه وقتی پیش خانواده همسرتون هستید بیشتر سکوت کنید و رفتارهایی نشان ندهید که باعث جبهه گیری بشه. درون بعضی آدمها با خودشون خیلی تضاد داره شما ممکنه محبت کنید نتیجه عکس بگیرید
    لزومی نداشت برای تولد خانواده همسرتون کیک بگیرید واسه همسر میگیرید کافیه، شما هدیه اش رو میگرفتید کافی بود. چرا شما خانمها بعضی اوقات شور یه چیزی رو درمیارید بعد شکایت میکنید که قدر نمی دونند
    اگر کاری انجام میدهید بدون توقع باشه در غیر اینصورت انجام ندهید که باعث سو تفاهم نشه
    مرسی از پاسخ شما
    خانواده همسرم دختر ندارن دلم می خواست واسشون مثل دختر باشم و اون اوایل واقعا" مثل خانواده ی خودم می دونستم مخصوصا" پدر همسرم رو چون پدر خودم فوت کرده خیلی دوست داشتم
    باور کنید من هیچ توقعی ازشون ندارم وقتی میرم خونه شون اتفاقا" بیشتر از اینکه حرف بزنم سکوت می کنم مگر اینکه در مورد موضوعی صحبت کنیم ، با صحبت فامیلشون متوجه شدم چه ها که پشت سر من و خانواده م نمی گن،هر بار که با همسرم بحث می کنیم سر هر چیزی خانواده ش میان سراغ من می گن چرا اینجوری گفتی چرا اونجوری گفتی،همین چند ماه پیش بود پدرش با توپ پر اومد سراغم گفت ما فکر می کردیم تو مظلومی و این حرفا چی بوده زدی به شوهرت زندگی کردن اینجوری فایده نداره منم گفتم نباید فقط حرفای پسرتون رو بشنوید و قضاوت کنید منم آدمی نیستم که بخوام مشکلات زندگیمونو ببرم بیرون از خونه خلاصه که خودش یه سری حرفا زد و رفت من موندم و یه دل شکسته و کلی گریه،فرداش دوباره اومد گفت از حرفای من ناراحت نشدی ،خوب اونا سن و سالی ازشون گذشته نباید خودشون باعث بشن بهشون بی احترامی بشه با دخالت بی جا کردن
    امضای ایشان

21. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

مرسی از پاسخ شما
    خانواده همسرم دختر ندارن دلم می خواست واسشون مثل دختر باشم و اون اوایل واقعا" مثل خانواده ی خودم می دونستم مخصوصا" پدر همسرم رو چون پدر خودم فوت کرده خیلی دوست داشتم
    باور کنید من هیچ توقعی ازشون ندارم وقتی میرم خونه شون اتفاقا" بیشتر از اینکه حرف بزنم سکوت می کنم مگر اینکه در مورد موضوعی صحبت کنیم ، با صحبت فامیلشون متوجه شدم چه ها که پشت سر من و خانواده م نمی گن،هر بار که با همسرم بحث می کنیم سر هر چیزی خانواده ش میان سراغ من می گن چرا اینجوری گفتی چرا اونجوری گفتی،همین چند ماه پیش بود پدرش با توپ پر اومد سراغم گفت ما فکر می کردیم تو مظلومی و این حرفا چی بوده زدی به شوهرت زندگی کردن اینجوری فایده نداره منم گفتم نباید فقط حرفای پسرتون رو بشنوید و قضاوت کنید منم آدمی نیستم که بخوام مشکلات زندگیمونو ببرم بیرون از خونه خلاصه که خودش یه سری حرفا زد و رفت من موندم و یه دل شکسته و کلی گریه،فرداش دوباره اومد گفت از حرفای من ناراحت نشدی ،خوب اونا سن و سالی ازشون گذشته نباید خودشون باعث بشن بهشون بی احترامی بشه با دخالت بی جا کردن
    به اندازه ظرفیت آدم ها رفتارکنید و محبت کنید
    بقول مادرم اگر میخواهی کسی رو با خودت دشمن کنی ، اول بهش بده بعد ازش بگیر. شما بدون شناخت خیلی راحت برخورد کردید و الان دلخور شدید
    من ایراد اصلی رو در همسرتون می بینم که هر حرف و بحث شما رو پیش خانواده میبرند یک بالغ شکل نگرفته است
    با گریه و دل شکستگی چیزی درست نمیشه فقط باید رابطه تون را با همسرتون مدیریت کنید

22. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

23. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

به اندازه ظرفیت آدم ها رفتارکنید و محبت کنید
    بقول مادرم اگر میخواهی کسی رو با خودت دشمن کنی ، اول بهش بده بعد ازش بگیر. شما بدون شناخت خیلی راحت برخورد کردید و الان دلخور شدید
    من ایراد اصلی رو در همسرتون می بینم که هر حرف و بحث شما رو پیش خانواده میبرند یک بالغ شکل نگرفته است
    با گریه و دل شکستگی چیزی درست نمیشه فقط باید رابطه تون را با همسرتون مدیریت کنید
    بله خوب همسرم نباید هر حرفی رو پیش خانواده ش بزنه ولی این ایراد رو داره ،مشکل اصلیه من الان بدگویی کردن مادر همسرم در غیاب من هست
    امضای ایشان

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

بله خوب همسرم نباید هر حرفی رو پیش خانواده ش بزنه ولی این ایراد رو داره ،مشکل اصلیه من الان بدگویی کردن مادر همسرم در غیاب من هست
    اگر همسر شما حرف زندگی تون رو پیش خانوادشون بازگو نکنند بهانه دست مادر ایشون نمیادش از شما بدگویی کنند
    ایشون اگر با اخلاق مادرشون آشنایی دارند و آرامش شما و زندگی واسشون مهمه نباید هیزم در آتش بریزند
    مشکل اصلی همسر شما هستند که نباید حرف ببرند و بیارن

25. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

اگر همسر شما حرف زندگی تون رو پیش خانوادشون بازگو نکنند بهانه دست مادر ایشون نمیادش از شما بدگویی کنند
    ایشون اگر با اخلاق مادرشون آشنایی دارند و آرامش شما و زندگی واسشون مهمه نباید هیزم در آتش بریزند
    مشکل اصلی همسر شما هستند که نباید حرف ببرند و بیارن
    بله همین طوره و این وسط من اذیت می شم،خدا کنه مشکلاتمون زودتر حل بشه و امیدوارم بتوونم همسرم رو مجاب کنم به اینکه حریم داشته باشیم و کسی رو وارد حریم خودمون نکنیم
    امضای ایشان

27. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

بله همین طوره و این وسط من اذیت می شم،خدا کنه مشکلاتمون زودتر حل بشه و امیدوارم بتوونم همسرم رو مجاب کنم به اینکه حریم داشته باشیم و کسی رو وارد حریم خودمون نکنیم
    آفرین .. حفظ حریم زن و شوهر بسیار مهمه .
    نوع رفتار با مردهای بچه ننه، ببخشید این رو عنوان کردم چون یه اصطلاحه که حتی در روانشناسی برای چنین مردانی به کار میره، نوع برخورد با ایشون راهکارهای خاصی میطلبه
    حتما بایست مشاوره حرفه ای وحضوری بگیرید ، سپس همسرتون رو ترغیب کنید با شما مشاوره حضوری انجام بدهند

28. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    میزان امتیاز
    10

آفرین .. حفظ حریم زن و شوهر بسیار مهمه .
    نوع رفتار با مردهای بچه ننه، ببخشید این رو عنوان کردم چون یه اصطلاحه که حتی در روانشناسی برای چنین مردانی به کار میره، نوع برخورد با ایشون راهکارهای خاصی میطلبه
    حتما بایست مشاوره حرفه ای وحضوری بگیرید ، سپس همسرتون رو ترغیب کنید با شما مشاوره حضوری انجام بدهند
    ممنونم از راهنمائیتون
    امضای ایشان

30. کاربران زیر از سایه هستی بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)