نمایش نتایج: از 1 به 44 از 44

موضوع: سرد شدن همسرم از ازدواج

5587
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

سرد شدن همسرم از ازدواج

سلام دوستان لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه خیلی مستاصل شدم
    2 ساله که عقد کردم با همسرم طی یک رابطه دوستی ازدواج کردیم خیلی ابراز علاقه و عشق میکرد و دوستم داشت اما بعد کم کم فهمیدم که تلفنی با دختری رابطه داره وقتی کنجکاوی کردم متوجه شدم که با دختره قبل از من دوست بوده و حتی رابطه هم داشته(در حالی که اوایل بمن گفته بود اولین دختر زندگیم هستی و فقط چشمام تورو میبینه!)حرفهاشون خیلی عاشقانه بود وقتی اعتراض کردم گفت خب فکر میکردم میتونم فراموشش کنم اما دوستش دارم هنوز! خیلی بهم ریختم گریه کردم بهش التماس کردم زندگیمونو خراب نکنه وقتی که بهش گفتم پس چرا اومدی سراغ من و منو وارد زندگیت کردی خیلی راحت گفت چیزی نشده که هنوز میتونیم جدا بشیم از هم.خلاصه کنار اومدم و مدارا و صبوری کردم به خاطر آبروم و اینکه میخاستم باز بهش فرصت بدم اما باز دیدم که با دخترهای دیگه ای در ارتباطه که با همشون هم اس های عاشقانه میده وقتی که بروش آوردم گفت اینا فقط کلماته حسی توش نیست!!کم کم این مسائل باعث اختلافات زیادی شد و من همش تحمل کردم و تو خودم ریختم به امید بهتر شدن رابطه و تموم شدن این اوضاع که البته خودش قول داده بود بعد از ازدواج همش تموم میشه .اما حالا که 2 ماه به ازدواجمون مونده میگه حسی به زندگی مشترک و ازدواج ندارم و میخام تنها باشم میگه که کنار من احساس خوشبختی نمیکنه و بهتره توافقی جدا بشیم اما من چون این انتخاب خودم بود و بخاطر ترس از آبرو و سرکوفت دیگران و واقعا علاقه ای که بهش دارم تا به امروز تحمل کردم و از خودم گذشتم و باز هم اینکارو میکنم اما با این همه سردی و فاز منفی که میده نمیدونم چکار کنم تا انگیزه زندگی پیدا کنه.اصلا چکار کنم که احساس خشبختی کنیم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سرد شدن همسرم از ازدواج

من خانواده بشدت متعصبی دارم که طلاق رو بد میدونن و بهمین خاطر هم تا الان فقط یکطرفه تحمل کردم و تو خودم ریختم.فقط کاری که کردم مادرشو در جربان ذاشتم و مادرش هم منو دعوت به صبوری و محبت بیشتر به همسرم کرد!میگه تو بچگی محبت ندیده از باباش عقده ای شده و تو باید با محبت درستش کنی.نمیدونم بخدا چکار کنم.همش با خودم درگیرم نکنه من بتونم با سعی و تلاشم و موندنم تو زندگی یه روزی این خربیا رو درست کنم و حالا با جا ردنم عذاب وجدان بگیرم از طرفی هم اگه درست نشد چی...موندم سر دوراهی

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

موضوعی که نگرانم میکنه از اینکه خانوادمو در جران بذارم اینه که پدرم با آرزوی ازدواج من فوت شدن و مادرم هم وضعیت بیماری دارن که اصلا مساعد نیست و تنها آررزوش اینه که من زودتر ازدواج کنم و این روز رو ببینه و ترسم از اینه که حتی کار به این مسائل بکشه حال مادر بدتر نشه یا خدایی نکرده بلایی سرش نیاد نمیدونم باید چکار کنم.

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16950
    تشکـر
    346
    تشکر شده 512 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام دوست عریز متاسفانه گاهی وقتا در زمینه انتخاب همسر اشتباهات جبران ناپذیری میکنیم که بعد واقعا پشیمون میشیم مثلا اینکه اوایل سوالات کافی از طرفمون نمی پرسیم،نشانه های هشدار دهنده رو نادیده میگیریم و بدتر باور داریم میتونیم طرفمون رو تغییر بدیم این ها همه باورهای غلطی که زندگی و خوشبختی خودمون رو فدای عشق و دوست داشتن زیادی میکنیم اولا تصور من اینه همسرتون به خاطر فراموش کردن اون دختر وارد زندگی شما شده آدم های تنوع طلب به خیال خودشون میتونن هرچیزی رو امتحان کنه اما شوهر شما وقتی دیده نتونسته اون رو فراموش کنه الان سرد شده میخواد جدا شه از من به شما نصیحت اول راضیش کنید باهاتون بیاد مشاوره بعد اگر دیدید تغییری اتفاق افتاد که خوبه اگر نه به نظر من همین جا تا بچه ایی وسط نیست جدا شید فکر حرف مردم رو بکنید باید جوری زندگی کنید مردم دوست دارن من نظرم اینه اگرم هم ازدواج کنید بلاخره گذشته ایی هست و خاطراتی که برای همسرتون خوش هستند و اگرم زندگی کنید همیشه سر این موضوع مشکل خواهید داشت بازم میل خودتونه موفق باشید
    امضای ایشان
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..
    حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..
    آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..و خاطره ها در گلو شکست...

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم دوست عزیز از توجه و راهکارهاتون.من میخام همه راههای نرفته رو رفته باشم و بعد برم سراغ گزینه طلاق.شما میگید الان من همه راهها رو رفتم و برم سراغ گزینه آخر؟

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6252
    تشکـر
    216
    تشکر شده 191 بار در 126 پست
    میزان امتیاز
    10

حرف هیچکس به اندازه آینده و زندگیت مهم نیست. ازش سریعا جدا شو. اصلا نمیشه به این آدم گفت مرد

فردا که دیگه باکره نباشی یا بچه داشته باشی و ایشون با زور و خفت از زندگیش بیرونتون کنه خوبه؟

7. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم دوست عزیز از راهنماییتون. همسرم اصلا به مشاوره اعتقادی نداره و میگه که من خودم همه رو مشاوره میدم حالا برم از یکی دیگه مشاوره بگیرم!!نمیدونم شاید بهتره بپذیرم که تلاشم بیهودست

8. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16950
    تشکـر
    346
    تشکر شده 512 بار در 244 پست
    میزان امتیاز
    9

آره من دقیقا منظورم همینه خودم یکی از دوستامو میشناختم که دقیقا مشکل شما رو داشتن و الان بعد 5سال عقد که تازه رفتن سر خونه زندگیشون اولا شوهرش حاضر نشد عروسی بگیره اونم همینجوری قبول کرد و رفت و الان دقیقا مث دو تا همخونه زندگی میکنن بچه اصلا نمیخوان شوهرش راحت با دوست دخترش در ارتباطه و فقط واسه خواب میاد خونه دوست منم عین اون هرکدوم به یه طرفین شوهرشم میگه طلاقت نمیتونم بدم چون مهریه ندارم بدم دوست منم به همین شرایط راضی شده انگار نه انگار نذارید کار شما به اینجا برسه فقط خودتون مهمید نه مردم نه هیچکس دیگه
    امضای ایشان
    آواز عاشقانه ما در گلو شکست..
    حق با سکوت بود..صدا در گلو شکست..
    آن روزهای خوب که دیدیم..خواب بود..خوابم پرید..و خاطره ها در گلو شکست...

9. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15848
    تشکـر
    16
    تشکر شده 34 بار در 15 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام
    دوست من با موندنتون کناره این مرد بیشترین ضربه رو خودتون دارین به خودتون وارد میکنین
    مطمئن باشین اینجور مردها هیچ وقت تغییر نمیکنن اشتباه بزرگه ما آدما همش رو این پایه س رو این کلمه حرفه مردم
    هست
    تمامه زندگیمونو میبازیم تا دهن مردمو ببندیم
    تعصبی بودنه خانواده شما به قیمت تباه شدنه زندگیتونه پس از این خیالات بیاین بیرون که بتونین تغییرش بدین
    متاسفم از این که اینگونه شمارو راهنمایی میکنم اما باور کنین درسته حرفام تلخه اما تنهاراه همینه
    خب دورانه نامزدی رو برای همین گذاشتن تا هردوطرف همدیگروبهتر بشناسن
    پس به آینده امیدوار باشین مطمئن باشین پدرتون هم اینو نمیخواد که شما زندگیتون رو تباه کنید
    ادامه زندگی با نامزدتون اشتباه محضه
    زندگی با آدمای شهوت پرست کاره هرکسی نیست فقط کسی میتونه باهاشون زندگی کنه که بشه مثل خودش!!!!!
    وسلام

10. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    تشکر شده 329 بار در 212 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط chem12 نمایش پست ها
    سلام دوستان لطفا هر کسی میتونه کمکم کنه خیلی مستاصل شدم
    2 ساله که عقد کردم با همسرم طی یک رابطه دوستی ازدواج کردیم خیلی ابراز علاقه و عشق میکرد و دوستم داشت اما بعد کم کم فهمیدم که تلفنی با دختری رابطه داره وقتی کنجکاوی کردم متوجه شدم که با دختره قبل از من دوست بوده و حتی رابطه هم داشته(در حالی که اوایل بمن گفته بود اولین دختر زندگیم هستی و فقط چشمام تورو میبینه!)حرفهاشون خیلی عاشقانه بود وقتی اعتراض کردم گفت خب فکر میکردم میتونم فراموشش کنم اما دوستش دارم هنوز! خیلی بهم ریختم گریه کردم بهش التماس کردم زندگیمونو خراب نکنه وقتی که بهش گفتم پس چرا اومدی سراغ من و منو وارد زندگیت کردی خیلی راحت گفت چیزی نشده که هنوز میتونیم جدا بشیم از هم.خلاصه کنار اومدم و مدارا و صبوری کردم به خاطر آبروم و اینکه میخاستم باز بهش فرصت بدم اما باز دیدم که با دخترهای دیگه ای در ارتباطه که با همشون هم اس های عاشقانه میده وقتی که بروش آوردم گفت اینا فقط کلماته حسی توش نیست!!کم کم این مسائل باعث اختلافات زیادی شد و من همش تحمل کردم و تو خودم ریختم به امید بهتر شدن رابطه و تموم شدن این اوضاع که البته خودش قول داده بود بعد از ازدواج همش تموم میشه .اما حالا که 2 ماه به ازدواجمون مونده میگه حسی به زندگی مشترک و ازدواج ندارم و میخام تنها باشم میگه که کنار من احساس خوشبختی نمیکنه و بهتره توافقی جدا بشیم اما من چون این انتخاب خودم بود و بخاطر ترس از آبرو و سرکوفت دیگران و واقعا علاقه ای که بهش دارم تا به امروز تحمل کردم و از خودم گذشتم و باز هم اینکارو میکنم اما با این همه سردی و فاز منفی که میده نمیدونم چکار کنم تا انگیزه زندگی پیدا کنه.اصلا چکار کنم که احساس خشبختی کنیم

قابل توجه همه دوستان که پاشونو تو یه کفش کردن و طبل طلاق رو میکوبند

این خانم در انتهای درخواستشون سوال بسیار جالبی رو مطرح میکنه ((نمیدونم چکار کنم تا انگیزه زندگی پیدا کنه.اصلا چکار کنم که احساس خشبختی کنیم ))

چرا دوستان به جای حل مسئله ؛؛ همگی حمله کردین که جدا شو جداشو

بهتر نیست به جای پاک کردن صورت مسئله ؛؛ تلاش کنید تا به ایشون در موردی که از شما کمک میخواد ؛؛ راهنمائی کنید ؟؟!!

چند تا مرد رو میشناسید که مشخصات شوهر این خانم رو نداشته باشند ؟؟

راهنمائی باید توام با واقعیتهای زندگی باشه

به عنوان مثال ؛ خود این خانم داشتن ارتباط شوهرشونو میتونه تحمل کنه پس شما راهی رو پیشنهاد بدین تا اول زندگی برای ایشون تعریف پیدا کنه وبعد چجوری به سمت

خوشبختی و.... پیش بره

البته من هم به عنوان یکی از گزینه های روی میز ؛ به پیشنهاد طلاق فکر میکنم ولی تا وقتی تلاشمو نکردم تا راهنمائی مناسبی ارائه بدم ؛ به خودم اجازه نمیدم

فورا" کلمه طلاق رو به زبون یا قلم بیارم (( مابرای وصل کردن آمدیم نی برای فصخ کردن آمدیم ))

11. 3 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز ali502902700 ممنونم ازتون که شما جنبه دیگه ای از مسئله رو دیدید. شما راهنمایی برای من ندارید که من بتونم راههای دیگه ای رو که فکر میکنم شاید به ذهنم خظور نکرده امتحان کنم؟ ممنونم ازتون

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از اول هم باهام شرط کرده بود که بچه نمیخاد من هم خودم چون بچه دوست نداشتم قبول کردم ام الان فکر میکنم بخاطر اینکه راحت تر بتونه جدا بشه از من این پیشنهاد رو داده بود

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از همتون ممنونم بخصوص شما bahareh72.خودش گفته بود بمرور زمان رابطه هاش کم میشه و شده اما الان چیزی که بیشتر آزارم میده سردیش نسبت به زندگیه مشترکه و اینکه شاید فکر میکنه نمیتونه با من از زندگیش لذت ببره همون لذتی که تو دوره مجردیش داشته.شاید حق با شما باشه من میدونم که آینده خوببی ندارم اما دارم دست و پا میزنم و نمیخام بپذیرم ولی تا کی...نمیدونم...

15. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15307
    تشکـر
    1,185
    تشکر شده 204 بار در 134 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    دوست عزيز شما چون هنوز دوسش داري و اگه ميتوني فراموش کني خيانتهاي مکررشو،فعلا ب طلاق فکر نکن.ولي زير يک سقف هم نريد.عروسيتون رو دو سه ماه عقب بندازيد تا مطمئن شي مرد زندگي و تعهد هست يا نه...
    دو سه هفته اي بشدت بهش محبت کن،بعد يهو سرد شو حتي از کلمات محبت اميز هم استفاده نکن.بايد خلا رو حس کنه.متوجه شه حضورتون مهمه.اگه بيتفاوت بود و تغيير نکرد بعد ب طلاق فک کنيد
    موفق باشيد و هميشه شاد

16. کاربران زیر از atoosa66 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17406
    تشکـر
    81
    تشکر شده 173 بار در 67 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    لطفا آروم باشید
    دلیل خیلی از خانم ها برای اصرار برطلاق کاملا منطقی هست و دوست عزیز که اصرار بر حل مشکل داشتن هم عملا راه حل خاصی معرفی نکردن .

همسر شما اولین و مهمترین قانون ازدواج و نقض کردن
    قانونی که نه تنها در ایران بلکه در همه کشور های جهان و پیشرفته رعایت میشه
    اون قاننون وفاداریه

و به نظر من یه موقعیت خاص با ایشون اتمام حجت کنید
    این بی بند و باری جنسی و عاطفی اصلا شوخی بردار نیست
    و متاسفانه همسر شما هم تمایلی به کنترل این احساسات ندارن
    من پیشنهاد میکنم منطقی با قضیه برخورد کنید .

بجای ابراز علاقه به ایشون خیلی سفت و محکم با ایشون صحبت کنید و نارضایتی خودتون و بهشو اعلام کنید
    درسته زن و شوهر هستید اما هر2 تاتون آزاد هستید و حق انتخاب دارید
    هم ایشون حق داره راهشو تو زندگی انتخاب کنه هم شما این حق و دارید

اینا طلاق و جدایی بود

پیشهاد من برای حل مشکل اینکه :
    رفتارتون و به کل با ایشون عوض کنید
    اگر از شما خوشش نمیاد اگر براشون جذاب نیستید اگر تنوع رو در رابطه با چند دختر میدونه ؟؟؟
    باید خودتون عوض کنید
    اگر دائم بهش ابراز علاقه میکنید کلا این ابراز علاقه رو ببوسیدش و بزاریدش کنار چون خوب نیست زن دائم به مرد ابراز علاقه کنه
    تنوع داشتن در زندگی هیجان انگیز هست و لازم
    پس تنوع رو تو رابطه اتون به جریان بنندازید
    خیلی راحت با عوض کردن رفتارتون

مثلا جلو بی بندو باری هاش به جای صحبت منطقی مثل خودش باشید .
    منظورم این نیست که شما هم برید با ی پسر دیگه رابطه برقرارکنید فقط میخوام توجهشو به خودتون برگردونید
    خیلی راحت مشکوک بزنید الکی با تلفن ور برید و دائم عکس العمل هاشو کنترل کنید ...
    این فقط ی مثال بود و خودتون باید موقعیت هارو برای تنوع داشتن اننتخاب کنید .
    (اووف چقدر حرف زدم)
    موفق باشید
    ویرایش توسط ReepaaR : 06-17-2015 در ساعت 04:18 AM

18. 3 کاربران زیر از ReepaaR بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17592
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز،ادامه دادن با این شرایط از نظر عقل،منطق و احساس مورد تائید نیست.مگر اینکه شما غیر از این سه مورد دلیل دیگه ای برای ادامه داشته باشید.

20. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15064
    تشکـر
    0
    تشکر شده 62 بار در 49 پست
    میزان امتیاز
    9

دوستم سلام
    بخاطر شرایط سختت متاسفم .طلاق یه راهه اما همه راه ها به طلاق ختم نمیشه. بهتره یه دلیل جور کنید و عروسی رو عقب بندازید . فعلا باهاش زیر یه سقف نرو. من اگه جات باشم فکر می کنم ازش کاملا دور میشم و به خواست خودش تنهاش میزارم. تنهای تنها . یک ماه دوماه شاید یکسال . تا یادش بیافته زن داره . اگه یادش افتاد خوب براش شرط میزارم از این شرایط به دور باشه امااگه نه باید خودش برا طلاق اقدام کنه . اونوقت توتلاشت رو کردی . سخته اما چاره نیست . چون تو دستشی قدرتو نمی دونه خودتو از دستاش قایم کن همین.
    موفق باشی

21. کاربران زیر از نازنین 1394 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16452
    تشکـر
    220
    تشکر شده 173 بار در 110 پست
    میزان امتیاز
    0

مگه آدم چند بار به دنیا میاد که بخواد ازمایشی زندگی کنه؟
    همه چی رو میشه درست کرد جز ذات خراب...

23. 2 کاربران زیر از Dark Knight بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17281
    تشکـر
    121
    تشکر شده 106 بار در 73 پست
    میزان امتیاز
    9

دوست عزیز من هم در دوران عقد متوجه شدم که همسرم با شخص دیگه ایی رابطه داره ( البته همسر من ابراز علاقه به طرفش نمیکرد

و هیچ وقت نگفت که دوسش داره و مدام میگفت که اون یکی از آشناهای قدیمی هست که فقط براش مشکلی پیش اومده و با من در میون گذاشته ) به هر شکل باعث شد من سر دو راهی قرار بگیرم .

من به خودم و همسرم یک فرصت دوباره دادم و به امید اینکه با رفتن سر زندگی درست میشه زندگی مشترکمون رو شروع کردیم.

ولی بعد از گذشت 2 ماه دوباره من متوجه همون رابطه ی قدیمی شدم . بی تعارف بگم فرصت دادن به مردی که همه جوره زنش رو ستایش کرده و میره سراغ یکی دیگه اشتبااااااهه.

من هم تصورات شما رو از طلاق داشتم ( مادرم ، خانوادم ، آبروم و ... ) ولی ای کاش در دوران عقد جدا میشدم .پس در مورد زندگی با مردی که اینقدر با جسارت ابراز پشیمونی میکنه بیشتر فکر کن عزیزم... این مرد بدتر بشه بهتر نمیشه

ولی از طرفی چون خودت هنوز نمیتونی با قضیه طلاق کنار بیای پیشنهاد میکنم ی مدت طرز رفتارت رو تغییر بدی و توجه و محبت بیشتری به همسرت بکنی

این کار در مورد مشکل من جواب داد چون همسرم در هر حالتی ابراز پشیمونی و سعی میکرد به من بفهمونه که دوستم داره ولی عزیزززززم در مورد شما قضیه فرق میکنه ایشون ابراز کردن که اون خانوم رو دوست دارن و نمیتونن فراموش کنن !!!!!!!!!!!

در هر صورت امیدوارم مشکلت حل بشه ولی بیشتر فکر کن در مورد شروع زندگیت .

25. 2 کاربران زیر از manizhe بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

از همتون ممنونم که اینقدر با خلوص نیت کمکم کردید.امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم.فعلا چند وقتیه که خودش افتاده دنبال کارهای خونه و خرید وسایل منم هیچ کاری باهاش نداشتم.دیروز ازم عذر خواهی کرد بابت رفتارهای بد بامن. اما نمیدونم تا کی میتونه بد نباشه.به نظر شما بهش باید محبت کنم یا خودمو ازش دورتر کنم تو این شرایط.چون دوستان نظرات متفاوتی داشتند با این رفتارش کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟ممنونم که بهم کمک میکنید

27. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز ali502902700 ممنونم ازتون که شما جنبه دیگه ای از مسئله رو دیدید. شما راهنمایی برای من ندارید که من بتونم راههای دیگه ای رو که فکر میکنم شاید به ذهنم خظور نکرده امتحان کنم؟ ممنونم ازتون

متوجه تاپیک شما نشده بودم ؛ پاسخ خواهم داد

28. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Dark Knight نمایش پست ها
    مگه آدم چند بار به دنیا میاد که بخواد ازمایشی زندگی کنه؟
    همه چی رو میشه درست کرد جز ذات خراب...
    ذات خراب رو با یک کلمه نمیشه قطعی دونست

توجه داشته باش که مردا زود خر میشن و گول زبون بازی خانمها رو میخورن ؛؛ ووقتی هم پای شیطنت میون میاد که دیگه نگو !!

شوهر این خانم بیشتر یه فریب خوردست تا ذات خراب و پیشنهاد دوستی مبنی بر تشدید زمان ازدواج بسیار ثمر بخشه

29. 2 کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

30. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

از همتون ممنونم که اینقدر با خلوص نیت کمکم کردید.امیدوارم بتونم تصمیم درستی بگیرم.فعلا چند وقتیه که خودش افتاده دنبال کارهای خونه و خرید وسایل منم هیچ کاری باهاش نداشتم.دیروز ازم عذر خواهی کرد بابت رفتارهای بد بامن. اما نمیدونم تا کی میتونه بد نباشه.به نظر شما بهش باید محبت کنم یا خودمو ازش دورتر کنم تو این شرایط.چون دوستان نظرات متفاوتی داشتند با این رفتارش کدوم راه رو پیشنهاد میکنید؟ممنونم که بهم کمک میکنید
    و اما راه حل برای شما عزیز

چون همسر شما از قصد ازدواجش به سایر دوستاش حرف زده و در همه زنها یک حسادت نهفته وجود داره ؛ در مورد یکی از اونها این حسادت طغیان کرده و با شگردهای زنانه؛؛

اون رو به طرف خودش جذب کرده و حالا این شما هستید که باید از حق خودتون دفاع کنید

اول ؛ زمان ازدواج رو تاخیر بندازین تا یه شوک به داماد و خانواده ها وارد بشه و چشمها و گوشها تیز بشن که موضوع چیه ؟؟و داماد تحت فشار

اذهان قرار بگیره

دوم ؛؛ خودتون فعلا" هیچ توضیحی ندین و همه چیز رو به عهده داماد بزارین تا هر جور که میتونه عمل کنه

سوم ,؛؛ در رفتارتون وقار و آرامش رفتاری نشون بدین ودر عین حال با آرایش مناسب خودتونو لعبت کنید

چهارم ؛؛اجازه هر گونه دسترسی فیزیکی رو به اون ندید تا در ذهنش بتونه شما رو ببینه و هوای شما در سر بپرورونه

پنجم ؛؛رفتارتون طوری باشه در ضمن احترام و محبت ؛ حتما مغرور و دست نیافتنی نشون بدین (( مردا زشت ترین زن رو هم وقتی کلاس میزاره جذبش میشن ))

ششم ؛؛ اگر بیرون رفتین گرونترین بستنی یا گرونترین غذا رو سفارش بدین ونصفشم نخورین

هفتم ؛؛ روش رو بعد از اجرا بامن بازخورد کنید تا مسیر و روش و درستی اون رو چک کنیم

هشتم؛؛ از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشین چون همینجا هم الحسود لایسود
    ویرایش توسط ali502902700 : 06-21-2015 در ساعت 09:59 PM

31. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

32. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز راهنمائی گرفتن از کسی که خودش در زندگی ضربه فنی شده شمارو به مقصد نمی رسونه

راهنمائی باید بدون تاثیر از خواستگاه قلبی و منطبق با حق باشه مثل یه قاضی که نباید نیات و تمایلات شخصیش رو در قضاوتش تاثیر بده

33. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    و اما راه حل برای شما عزیز

چون همسر شما از قصد ازدواجش به سایر دوستاش حرف زده و در همه زنها یک حسادت نهفته وجود داره ؛ در مورد یکی از اونها این حسادت طغیان کرده و با شگردهای زنانه؛؛

اون رو به طرف خودش جذب کرده و حالا این شما هستید که باید از حق خودتون دفاع کنید

اول ؛ زمان ازدواج رو تاخیر بندازین تا یه شوک به داماد و خانواده ها وارد بشه و چشمها و گوشها تیز بشن که موضوع چیه ؟؟و داماد تحت فشار

اذهان قرار بگیره

دوم ؛؛ خودتون فعلا" هیچ توضیحی ندین و همه چیز رو به عهده داماد بزارین تا هر جور که میتونه عمل کنه

سوم ,؛؛ در رفتارتون وقار و آرامش رفتاری نشون بدین ودر عین حال با آرایش مناسب خودتونو لعبت کنید

چهارم ؛؛اجازه هر گونه دسترسی فیزیکی رو به اون ندید تا در ذهنش بتونه شما رو ببینه و هوای شما در سر بپرورونه

پنجم ؛؛رفتارتون طوری باشه در ضمن احترام و محبت ؛ حتما مغرور و دست نیافتنی نشون بدین (( مردا زشت ترین زن رو هم وقتی کلاس میزاره جذبش میشن ))

ششم ؛؛ اگر بیرون رفتین گرونترین بستنی یا گرونترین غذا رو سفارش بدین ونصفشم نخورین

هفتم ؛؛ روش رو بعد از اجرا بامن بازخورد کنید تا مسیر و روش و درستی اون رو چک کنیم

هشتم؛؛ از طریق پیام خصوصی با من در ارتباط باشین چون همینجا هم الحسود لایسود
    سلام دوست عزیز.اولا ممنون که با حوصله جواب دادید و کمکم کردید اما لازمه در مورد بعضی مواردی که گفتید من توضیحات و راه حلهای رفته رو بگم:
    متاسفانه همسر من اصلا رفتارهای قابل پیش بینی نداره و گاهی اوقات توی لحظه تصمیم میگیره.خیلی زود عصبی میشه و داد میزنه( که البته خانوادگی اینجورین) توقع داره که همون بار اول حرفی رو زد از من تایید بشنوه.بارها باهاش مخالفت کردم مقاومت کردم اما جواب نداد.بهش سردی کردم خودم رو دست نیافتنی کردم اما خیلی راحت میگه چیزی که زیاده دختر که از خداشونه باهاشون باشم بعد تو ناز میکنی!!
    موقع بیرون رفتن من همیشه ملاحظه جیبشو میکنم یعنی کلا اینجور آدمیم و همیشه چیزی برمیدارم که به موجودیه جیبش بخوره اما اصلا اینها رو نمیبینه و بحساب درک من نمیذاره یعنی یجورایی نمک نشناسه اماااااا کافیه یکبار باهم بیرون بریم و مثلا بگم بریم فلان رستورانه خاص (که یکم گرونه)میگه تو چه آدم بیدرکی هستی و نمیفهمی و....بعدشم توجیه میکنه که همین غذا یجای دیگه ارزونتر هستش.این رو هم بگم ایشون در مضیغه مالی نیستن.من واقعا خیلی راهها رو رفتم با ایشون ولی همه چیز در موردش توی لحظه هست گاهی اینقدر خوب و مهربونه و حرفهای قشنگ و امیدوار کننده میزنه که میگم خداروشکر زندگیمو خراب نکردم گاهی هم اینقدر حرفهای بد و توهین آمیز میزنه که بشدت خورد میشم و احساس مکنم از زندگی سیر شدم.
    ببخشید طولانی شد
    من واقعا ممنونم از توجهتون
    شاد باشید

35. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز.اولا ممنون که با حوصله جواب دادید و کمکم کردید اما لازمه در مورد بعضی مواردی که گفتید من توضیحات و راه حلهای رفته رو بگم:
    متاسفانه همسر من اصلا رفتارهای قابل پیش بینی نداره و گاهی اوقات توی لحظه تصمیم میگیره.خیلی زود عصبی میشه و داد میزنه( که البته خانوادگی اینجورین) توقع داره که همون بار اول حرفی رو زد از من تایید بشنوه.بارها باهاش مخالفت کردم مقاومت کردم اما جواب نداد.بهش سردی کردم خودم رو دست نیافتنی کردم اما خیلی راحت میگه چیزی که زیاده دختر که از خداشونه باهاشون باشم بعد تو ناز میکنی!!
    موقع بیرون رفتن من همیشه ملاحظه جیبشو میکنم یعنی کلا اینجور آدمیم و همیشه چیزی برمیدارم که به موجودیه جیبش بخوره اما اصلا اینها رو نمیبینه و بحساب درک من نمیذاره یعنی یجورایی نمک نشناسه اماااااا کافیه یکبار باهم بیرون بریم و مثلا بگم بریم فلان رستورانه خاص (که یکم گرونه)میگه تو چه آدم بیدرکی هستی و نمیفهمی و....بعدشم توجیه میکنه که همین غذا یجای دیگه ارزونتر هستش.این رو هم بگم ایشون در مضیغه مالی نیستن.من واقعا خیلی راهها رو رفتم با ایشون ولی همه چیز در موردش توی لحظه هست گاهی اینقدر خوب و مهربونه و حرفهای قشنگ و امیدوار کننده میزنه که میگم خداروشکر زندگیمو خراب نکردم گاهی هم اینقدر حرفهای بد و توهین آمیز میزنه که بشدت خورد میشم و احساس مکنم از زندگی سیر شدم.
    ببخشید طولانی شد
    من واقعا ممنونم از توجهتون
    شاد باشید
    آ

آیا سطح خانوادگی شما و شغل پدرتون و سوادش پائینتر از خانواده همسرتونه ؟؟

36. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ali502902700 نمایش پست ها
    آ

آیا سطح خانوادگی شما و شغل پدرتون و سوادش پائینتر از خانواده همسرتونه ؟؟
    نه خانواده هردوی ما معمولی هستند و سطح سوادمون هم مثل همه تقریبا.ایشون ارشد دارن و من دانشجوی دکترا هستم.فقط ایشون خودشون وضعیت مالیشون خوبه.

37. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    تشکر شده 154 بار در 76 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام خواهر گلم
    به نظرمن تا روز عروسي تحمل كنيد
    تواين مدت بامهربوني ومحبت حتي دعواتون كرد فقط براش بخنديد مثلا داره مي ره جاي برو دم در ازش خداحافظي يا حتي بوس بده بهش
    انقدر بهش بچسبيد ومحبت كنيد اگر واقعا بخواد به زندگي ايش برگرده برمي گرده
    ولي اگر ديديد تغيير نكرد عروسي نكنيد

38. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    11620
    تشکـر
    22
    تشکر شده 34 بار در 20 پست
    میزان امتیاز
    0

اینم نتیجه طولانی شدن دوره عقد وواقعا مزخرفه
    شرایط ازدواج ندارید چرا اصلن عقد میکنید مطمنم تا الان هم هر کاری خواسته انجام داده صد در صد سیر شده وسرد پ ازدواج دیگه میخواد چه تغییری تو زندگیش بکنه
    همش تقصیر خانوادهاست

39. کاربران زیر از amonh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط isa نمایش پست ها
    سلام خواهر گلم
    به نظرمن تا روز عروسي تحمل كنيد
    تواين مدت بامهربوني ومحبت حتي دعواتون كرد فقط براش بخنديد مثلا داره مي ره جاي برو دم در ازش خداحافظي يا حتي بوس بده بهش
    انقدر بهش بچسبيد ومحبت كنيد اگر واقعا بخواد به زندگي ايش برگرده برمي گرده
    ولي اگر ديديد تغيير نكرد عروسي نكنيد
    الان دقیقا همین رزیه رو پیش گرفتم اما نمیدونم فکر میکنه دارم باج میدم بهش یا نه. بعضی دوستان گفتن که خودمو براش دست نیافتنی تر کنم اما دوری سردی میاره برای هردومون و من هم حس تلاشم از بین میره..نمیدونم درسته کارم یا نه.لطفا اگر کسی تجربه یا دانشی تو این زمینه داره بمن راهنمایی بده.

41. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط amonh نمایش پست ها
    اینم نتیجه طولانی شدن دوره عقد وواقعا مزخرفه
    شرایط ازدواج ندارید چرا اصلن عقد میکنید مطمنم تا الان هم هر کاری خواسته انجام داده صد در صد سیر شده وسرد پ ازدواج دیگه میخواد چه تغییری تو زندگیش بکنه
    همش تقصیر خانوادهاست
    خانواده من با عقد طولانی مخالف بودن اما از وقتی فهمید گفت یا خودت راضیشون میکنی که چیزی نگن یا تو هم مثل اونها میخای بمن فشار بیاری جدا میشیم... و من از همون موقع آبروداری کردم...شاید اشتباه بود کارم اما حالا باید چکار کنم؟ این تاسف خوردنها بدون نتیجست

42. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    10

خواهر گلم يه مدت بهش محبت كن يكم غرور داشته باش اگر بعد محبت يه مدتي رفتار بدي باهات كرد تركش كن برو بهش سر نزن زنگشو جواب نده تا رو درك كنه بياد دنبالت اگر اومد ببخشش

43. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط isa نمایش پست ها
    خواهر گلم يه مدت بهش محبت كن يكم غرور داشته باش اگر بعد محبت يه مدتي رفتار بدي باهات كرد تركش كن برو بهش سر نزن زنگشو جواب نده تا رو درك كنه بياد دنبالت اگر اومد ببخشش
    ممنونم از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید.حتما بکار میبرم پیشنهادتون رو به امید خدا که خیر باشه پیش رومون.

44. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    12792
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    10

انشالله همه راهها رو برو
    محبت باعشق خالص بكن اگر بري يه مدت ديه بايد يادت كنه اگر نيومد واقعا بعدشم مطمئن باش يادتم نمي كنه بهتر جدابشين
    حتي يه مدت خونه شوهرتون باهاش زندگي كنيد تمام محبت كه بلدين نثارش كنيد حتي مي دونيد الان مي خواد بره پيش دوست دخترش برو دم در با گرمي استقبالش كن حتي شب مي دوني از پيش دوست دخترش اومده بهش بگو خسته نباشي براش سفره شام پهن كن بهش بگو منتظر بودم تا تو بياي شام بخوريم ياچاي درست كن بيا كنارش باهم بخور خودتو بچسبون بهش باهم بريد مسافرت چند روزه كه ارتباطش با دختره كم بشه
    اگر افادده نكرد ديه هم اثر بعدش نمي كنه

45. کاربران زیر از isa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

46. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییتون و وقتی که گذاشتید.حتما بکار میبرم پیشنهادتون رو به امید خدا که خیر باشه پیش رومون.
    آيا به كسانى كه [شكر] نعمت‏خدا را به كفر تبديل كردند و قوم خود را به سراى هلاكت درآوردند ننگريستى(۲۸)

و از هر چه از او خواستيد به شما عطا كرد و اگر نعمت‏خدا را شماره كنيد نمى ‏توانيد آن را به شمار درآوريد قطعا انسان ستم‏ پيشه ناسپاس است(۳۴)

این دو آیه از سوره ابراهیمه که ناسپاسی افرادی که خداوند نعمتهائی به اونا عطا کرده رو نشون میده و خداوند به این جور آدمها اخطار میکنه که اگه بر ناسپاسی از نعمتها اصرار داشته باشند

هلاک و نابود خواهند شد ؛؛ از آیات من استفاده میکنم و به شماعرض میکنم که بهتره شما بصورت غیر مستقیم در قالب اتفاقات شنیده یا خوانده و روزنامه و حوادث ؛ مطالبی رو پیدا کنید یا جور کنید

که نعمتهای خدا و مخصوصا امکان تحصیلات عالیه و بالا رو حس کنه ومخصوصا مرگ ؛ آخرت و گرفتاریها و مخصوصا حوادث غیر مترقبه و غیر قابل پیش بینی گوشزد کن (( همگی غیر مستقیم ))

و در این کار و ممارست و تداوم داشته باش و به محض اینکه حادثه یا اتفاقی مطلع شدی ؛ در جهت اهداف تعبیرش کن تا چشمانش به راه درست باز بشه انشا الله ودر این راه باخلوص به خدا توکل کن

در نهایت شاید از این جمله من هم ناراحت بشید ولی به تجربه و آزمایش دریافتم که خداوند زن و شوهر ها رو به یه نحوی هم سنخ جفت وجور میکنه و شما باید خودتون هم یه جنم و صلابت فکری و

رفتاری داشته باشین ؛؛ اینجور که میگین فقط تابع محض بودین !!!

فرض کنید شوهر شما خود شیطانه اونوقت این آیه رو در مورد اون و خودتون تطبیق بدین ؛؛

و چون كار از كار گذشت [و داورى صورت گرفت] شيطان می‏گويد در حقيقت‏ خدا به شما وعده داد وعده راست و من به شما وعده دادم و با شما خلاف كردم و مرا بر شما هيچ تسلطى نبود جز اينكه شما را دعوت كردم و اجابتم نموديد پس مرا ملامت نكنيد و خود را ملامت كنيد من فريادرس شما نيستم و شما هم فريادرس من نيستيد من به آنچه پيش از اين مرا [در كار خدا] شريك میدانستيد كافرم آرى ستمكاران عذابى پردرد خواهند داشت(۲۲) سوره ابراهیم

ملاحظه میکنید جواب مثل موز پوست کنده جلوتونه ؛؛ شما تا حالا اطاعت کردین ونتیجش این شده که دوستان میگن طلاق ؛؛ خوب روی افکار و اعتقادات خودتون اگه قابل عرضه هستند اصرار

داشته باشید ؛؛ اگه رستورانی که میگید نمی بره قبول ولی در رستورانی هم که اون میگه لب به غذا نزنید یا نهایتا" الکی باشه رفتنتون !!

تا حالا تاثیر گرفتین ؛ حالاتاثیر گذار باشین و با محبت نه مطیع و فرمانبردار مثل چیزی که شیطان اون دنیا خواهد گفت !!! نهایتا حرف دوستان سر جاشه

47. کاربران زیر از ali502902700 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

خیلی ممنونم ازتون حتمن این راه حل رو بکار میبندم و بازتابش رو میگم.

49. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    18127
    تشکـر
    5
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز
    شاید ما در جایگاه شما نباشیم و نتونیم مشاور خوبی باشیم اما زندگی با مردی که نتونی بهش اعتماد کنی جز ناراحتی و ترس از خیانت تا اخر عمرت چطزی نداره.نگران اتفاقات بعد از جدایی نباش وقتی موندنت اسیب بیشترط بهت میرسونه!کظی که سال 2 ازدواج این ذفتارارو بکنه تو میتونی ضمانت بدی 10 سال دیگه پات میمونه؟اون موقع با یه بچه باید برگردی .البته میدونم که هرگسی میخاد زنددگیشو حفظ کنه و اگه تو مرام شوهرت اصلاح میبینی میتونی فرصت بدی بهش اینو فقط خودت میتونی بفهمی

50. کاربران زیر از drmaryam بابت این پست مفید تشکر کرده اند

51. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    17751
    تشکـر
    12
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز.گاهی که سر عقل میاد میگه نمیدونم چرا تو عصبانیت میخاستم تصمیمی بگیرم که عاقلانه نبود و زندگیمو خراب کنم اما باز بعد از یه مدت باز که عصبی میشه همونجوری میشه.مادرش میگه که بهش فرصت بده یروز شرمنده میشه از رفتاراش و برمیگرده به زندگیش اما من همه آرزوها و رویاهامو باید بپای اون روز بسزونم و سوزوندم

52. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    12210
    تشکـر
    112
    میزان امتیاز
    0

ممنونم از راهنماییت دوست عزیز.گاهی که سر عقل میاد میگه نمیدونم چرا تو عصبانیت میخاستم تصمیمی بگیرم که عاقلانه نبود و زندگیمو خراب کنم اما باز بعد از یه مدت باز که عصبی میشه همونجوری میشه.مادرش میگه که بهش فرصت بده یروز شرمنده میشه از رفتاراش و برمیگرده به زندگیش اما من همه آرزوها و رویاهامو باید بپای اون روز بسزونم و سوزوندم

دوست عزیز شاید شنیده باشید که فکر فقر از خود فقر بدتراست ودر این راستا پولدارهائی را خواهید یافت که به خاطر خسیس بودن ناشی از احساس فقر ؛؛ نه خود خورند ونه کس

دهند گندیده کنند به سگ دهند ؛؛ شما هم باید مراقب باشی چون اگر نتوانید احساسات و شرایط خود را مدیریت نمائید ممکن است وارد همین قاعده شوید و روزی صاحب تمام امتیازات

زندگی خوب باشید اما با تصور وتوهم خود را بدبخترین فرد پنداره کنید و این یعنی از دست دادن همه چیز و مخصوصا آخرت !! پس لازم است خوب یا بد راهی را که پس از مشورت و تفکر

به آن وفادار خواهید بود را انتخاب و اجرا کنید تا سرزنشهای بعدی و عذاب وجدان ؛؛ سیستم روانی شما را مختل ننماید .

53. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    17587
    تشکـر
    480
    تشکر شده 1,427 بار در 770 پست
    میزان امتیاز
    10

زن ها حسود نیستن...در مورد زنها درست حرف بزنید

54. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم الان مشکلتون حل شده یا نه. چون شوهر من هم مشابه همسر شماست و من تصمیم گرفتم جدا بشم.

55. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36687
    تشکـر
    46
    تشکر شده 125 بار در 97 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام من دارم از روی اتفاقی که برای دوستم افتاده و تجربه ش کرده دارم حرف میزنم، همه چیو درک میکنم آرزوی پدر مرحومتون و مریضی مادرتون،اما تنها راه درست اینکه از ایشون جدا بشین،وگرنه چن ماه دیگه یک زن مطلقه تبدیل میشین،یا اینکه بچه دار بشین و طلاق بگیرین،به نظر من تو دوران نامزدی بهم بزنین خیلی به نفعتونه چون آخر این کوتا اومدنهاتون اینکه تا آخر عمر به امید بهتر شدن صبر کنینو به خودتون امید بدین که بعد ازدواج خوب میشه بعد بچه دار شدن وضعیتم بهتر میشه،اما نمیشه،همین الان اقدام کنین میگم از رو تجربه دوستم دارم بهتون میگم

56. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط الهام5566 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز میتونم بپرسم الان مشکلتون حل شده یا نه. چون شوهر من هم مشابه همسر شماست و من تصمیم گرفتم جدا بشم.
    سلام الهام جان

تاپیک واسه دوسال پیش هست و احتمالا ایشون دیگه نیومدن چک کنن!

به تاریخ تاپیک ها و زمان فعالیت کسی که میخوای باهاش صحبت کنی دقت کن!

تو پروفایلشون نوشته که آخرین فعالیتشون مال چه زمانی بوده و میتونی براشون هم خصوصی بفرستی اگه تاپیک خیلی قدیمی بود

57. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

58. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    36730
    تشکـر
    15
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام ممنون درست فرمودین دقت نکرده بودم.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد