نمایش نتایج: از 1 به 24 از 24

موضوع: سردرگمی شغلی

3606
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

سردرگمی شغلی

سلام بچه ها من دچار یه سردرگمی شغلی شدم و نمیدونم کدوم را باید انتخاب کنم

همزمان 4 تا پیشنهاد شغلی بهم شده که باید با انتخاب 2 تا از این 4 پیشنهاد ادامه زندگیم را با اون ببرم جلو و 2

تای دیگه حذف میشه

و تا شنبه بیشتر وقت ندارم

پیشنهاد اول : شرکتی که در زمینه ارائه اینترنت و آی تی هستش بابت اخذ نمایندگی بهم اوکی داده .مشکل اینه که دست تنهام یا باید خودم برم یا منشی بگیرم که تا خودم نباشم خیلی خوب از آب در نمیاد و پول الکیه و مجدد باید از 0 شروع بشه که حده اقل یکسال زمان میخواد.خیلی جز علایقم نیست ولی میگم 2 سال پیگیرش بودی 40.50 تا سفر به تهران داشتی حالا که وقتشه بگی منصرف شدم؟

پیشنهاد دوم : استاد فن بیانم بهم پیشنهاد داده در یک برنامه که جمعه ها از صدا و سیما استان پخش میشه در چند ایپزود به عنوان مجری حضور داشته باشم که خب بعدا سطح کاریم وسیع تر میشه چه به عنوان مجری مراسمات چه به عنوان مجری تلویزیون.مشکل اینه که ممکنه خیلی خوب نباشم و دیگه نتونتم خیلی موفق باشم ولی از اونور میگم وقتی بین 200 .300 نفر به تو این پیشنهادو داده حتما یه چیزی بارت دیده و اینکه تا به حال 2 تا استاد بهت گفتن در زمینه اجرا استعداد داری که هرکدومشون 20.30 سال سابقه دارن و از مجریان موفق استانی و کشوری هستن( یکی از علایق نوظهورمه که تا الان چند اجرایی که داشتم کسی نگفته استعداد نداری آخرین اجرامم جلوی رئیس میراث فرهنگی استان بوده.)

پیشنهاد سوم : یکی از اساتید دانشگاهمون پیشنهاد برگزاری نمایشگاه بین المللی در حد 200 غرفه را بهم داده و اینکه بعدا شرکتی تاسیس بشه و در زمینه برگزاری نمایشگاه و همایش و کنسرت و جشنهای مختلف اقدام کنیم.میتونه مکمل باشه با صدا و سیما و اجرا .چون اگه تو اجرا موفق باشم میتونم از طریق همین شرکته و نیروی انسانی و گروهی که الان داریم هنرمندای معروف و خواننده های معروفو دعوت کنیم یزد و درآمد زایی خوبی داره تو یزدم به خاطر کمبود تفریحات جواب داده حسابی.(یکی از علایقمه برگزار کننده باشم و الانم کل مراسمات و جشنهای دانشگاه به عهده من و گروهمه)

پیشنهاد چهارم : یکی از بچه های دانشگاه بهم پیشنهاد داده در زمینه بلد محلی و تورلیدر داخلی باهاش همکاری کنم.اینم جز درسیه که دارم میخونم و البته از علایقمه چون اطلاعاتم بالا هستش به عنوان یه شغل دوم میتونه مناسب باشه حالت تفریح داره

نمیدونم باید چیکار کنم و کدومارو مکمل همدیگه بکنم

پ.ن : در کنار همه اینا دانشگاه و درسمم هست که ظهر تا عصرمو کامل پر میکنه مثلا 14 تا 20 شب به مدت 2 سال
    ویرایش توسط sam127 : 07-11-2017 در ساعت 09:07 PM

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

پاسخ : سردرگمی شغلی

سلام
    سه و چهار خیلی خوبه
    دو هم وسوسه کننده هست البته اگه موفق باشی واقعا

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

3. کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    سه و چهار خیلی خوبه

ممنون منتظر باقی نظرات دوستان هستیم

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    سه و چهار خیلی خوبه

در مورد شماره 1 هم نظرتو بگو

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34330
    تشکـر
    144
    تشکر شده 67 بار در 47 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام.به نظرم مورد دوم و سوم بهتره به خاطر این که در راستای هم هستند و در مورد دوم میتونی توانایی اجراتو بیشتر کنی و برای موقعیت های بهتر اماده تر باشی

7. کاربران زیر از آروین 24 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط آروین 24 نمایش پست ها
    سلام.به نظرم مورد دوم و سوم بهتره به خاطر این که در راستای هم هستند و در مورد دوم میتونی توانایی اجراتو بیشتر کنی و برای موقعیت های بهتر اماده تر باشی
    در مورد شماره 1 هم نظرتو بگو

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    34133
    تشکـر
    190
    تشکر شده 91 بار در 65 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها

همزمان 4 تا پیشنهاد شغلی بهم شده که باید با انتخاب 2 تا از این 4 پیشنهاد ادامه زندگیم را با اون ببرم جلو و 2

تای دیگه حذف میشه

پیشنهاد اول : شرکتی که در زمینه ارائه اینترنت و آی تی هستش بابت اخذ نمایندگی بهم اوکی داده .مشکل اینه که دست تنهام یا باید خودم برم یا منشی بگیرم که تا خودم نباشم خیلی خوب از آب در نمیاد و پول الکیه و مجدد باید از 0 شروع بشه که حده اقل یکسال زمان میخواد.خیلی جز علایقم نیست ولی میگم 2 سال پیگیرش بودی 40.50 تا سفر به تهران داشتی حالا که وقتشه بگی منصرف شدم؟

پیشنهاد دوم : استاد فن بیانم بهم پیشنهاد داده در یک برنامه که جمعه ها از صدا و سیما استان پخش میشه در چند ایپزود به عنوان مجری حضور داشته باشم که خب بعدا سطح کاریم وسیع تر میشه چه به عنوان مجری مراسمات چه به عنوان مجری تلویزیون.مشکل اینه که ممکنه خیلی خوب نباشم و دیگه نتونتم خیلی موفق باشم ولی از اونور میگم وقتی بین 200 .300 نفر به تو این پیشنهادو داده حتما یه چیزی بارت دیده و اینکه تا به حال 2 تا استاد بهت گفتن در زمینه اجرا استعداد داری که هرکدومشون 20.30 سال سابقه دارن و از مجریان موفق استانی و کشوری هستن( یکی از علایق نوظهورمه که تا الان چند اجرایی که داشتم کسی نگفته استعداد نداری آخرین اجرامم جلوی رئیس میراث فرهنگی استان بوده.)

پیشنهاد سوم : یکی از اساتید دانشگاهمون پیشنهاد برگزاری نمایشگاه بین المللی در حد 200 غرفه را بهم داده و اینکه بعدا شرکتی تاسیس بشه و در زمینه برگزاری نمایشگاه و همایش و کنسرت و جشنهای مختلف اقدام کنیم.میتونه مکمل باشه با صدا و سیما و اجرا .چون اگه تو اجرا موفق باشم میتونم از طریق همین شرکته و نیروی انسانی و گروهی که الان داریم هنرمندای معروف و خواننده های معروفو دعوت کنیم یزد و درآمد زایی خوبی داره تو یزدم به خاطر کمبود تفریحات جواب داده حسابی.(یکی از علایقمه برگزار کننده باشم و الانم کل مراسمات و جشنهای دانشگاه به عهده من و گروهمه)

پیشنهاد چهارم : یکی از بچه های دانشگاه بهم پیشنهاد داده در زمینه بلد محلی و تورلیدر داخلی باهاش همکاری کنم.اینم جز درسیه که دارم میخونم و البته از علایقمه چون اطلاعاتم بالا هستش به عنوان یه شغل دوم میتونه مناسب باشه حالت تفریح داره

پ.ن : در کنار همه اینا دانشگاه و درسمم هست که ظهر تا عصرمو کامل پر میکنه مثلا 14 تا 20 شب به مدت 2 سال
    سلام
    ممنون بابت دعوتتون
    در مورد پیشنهاد اول به قول خودتون اگر خودتون پیگیر کارها باشین ممکنه بیشتر وقتتون گرفته بشه و از طرفی همونطور ک گفتین ممکنه خودتون هم نباشین خوب از آب درنیاد من خودم ب شخصه تا خودم به کارام نظارت نداشته باشم و خودم دنبالشون نباشم خیالم راحت نمیشه و از طرفی منشی هم یک هزینه مازاد برای شما داره
    در مورد پیشنهاد دوم به نظرم پیشنهاد خوبیه من اگر بودم این ریسک رو میپذیرفتم چون ممکنه سکوی پرتابی برای رسیده به موفقیت های بیشتر شما باشه
    الان خیلی کم هستن افرادیکه دارای فن بیان خوبن و بین سخنوری هاشون تپق نمیزنن همچنین اینکه جز علایقتون هست مسلما اکثر افراد دنبال علایقشون میرن و کاری ک دوست دارن رو انجام میدن
    باز هم میگم ب نظر من خوبه شاید از دید بقه خو نباشه ولی یک ریسک بزرگ هستش
    در مورد پیشنهاد سوم هم میتونه خوب باشه چون ب نظر من اگر با دومی تلفیق بشه میتونه عالی باشه
    اما در مورد پیشنهاد چهارم خوبه ک جز علایقتون هستش و اطلاعات بالایی در این زمنه دارین ولی به نظر من این کار فصلی هستش و ب قول خودمون بگیر نگیر داره ( مثلا تو یه تایم و یه فصل توریست و بازدید کننده ممکنه زیاد باشه و تو یه تایم دیگه ممکنه رکود داشته باشه )
    در نهایت جمع بندی از حرفام : ب نظر من پیشنهاد دوم و سوم هر دو خوب هستن و مکمل خوبی از آب درمیاد
    امضای ایشان
    اگر من همه قوانین را رعایت کرده بودم هیچوقت به هیچ کجا نمیرسیدم
    مریلین مونرو

10. کاربران زیر از maryam sadat بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam sadat نمایش پست ها
    سلام
    ممنون بابت دعوتتون
    در مورد پیشنهاد اول به قول خودتون اگر خودتون پیگیر کارها باشین ممکنه بیشتر وقتتون گرفته بشه و از طرفی همونطور ک گفتین ممکنه خودتون هم نباشین خوب از آب درنیاد من خودم ب شخصه تا خودم به کارام نظارت نداشته باشم و خودم دنبالشون نباشم خیالم راحت نمیشه و از طرفی منشی هم یک هزینه مازاد برای شما داره
    در مورد پیشنهاد دوم به نظرم پیشنهاد خوبیه من اگر بودم این ریسک رو میپذیرفتم چون ممکنه سکوی پرتابی برای رسیده به موفقیت های بیشتر شما باشه
    الان خیلی کم هستن افرادیکه دارای فن بیان خوبن و بین سخنوری هاشون تپق نمیزنن همچنین اینکه جز علایقتون هست مسلما اکثر افراد دنبال علایقشون میرن و کاری ک دوست دارن رو انجام میدن
    باز هم میگم ب نظر من خوبه شاید از دید بقه خو نباشه ولی یک ریسک بزرگ هستش
    در مورد پیشنهاد سوم هم میتونه خوب باشه چون ب نظر من اگر با دومی تلفیق بشه میتونه عالی باشه
    اما در مورد پیشنهاد چهارم خوبه ک جز علایقتون هستش و اطلاعات بالایی در این زمنه دارین ولی به نظر من این کار فصلی هستش و ب قول خودمون بگیر نگیر داره ( مثلا تو یه تایم و یه فصل توریست و بازدید کننده ممکنه زیاد باشه و تو یه تایم دیگه ممکنه رکود داشته باشه )
    در نهایت جمع بندی از حرفام : ب نظر من پیشنهاد دوم و سوم هر دو خوب هستن و مکمل خوبی از آب درمیاد
    ممنون بابت حضورتون .ازشون تا شنبه وقت گرفتم که جمع بندی نهایی را بکنم و شنبه انتخابمو بهشون بگم.

منتظر باقی دوستان هم هستم

12. 2 کاربران زیر از sam127 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

به نظر من و خیلی ها اولین و مهترین شرط در انتخابهای آدم علاقه ست. مخصوصا در زمینه شغل. به شرط آینده نگری.

مهمترین بحث اینه که شروع کنی.. یعنی با این فکر که (می خوام بهترین رو انتخاب کنم و بهترین باشم و ...)، فرصت ها از دست میرن و زمان می گذره.
    اتفاقا در جریان یک کار آدم می تونه با علایق و استعدادهای دیگه اش آشنا بشه. و شاید مسیر دیگه ای رو انتخاب کنه.
    شاید هم به این نتیجه برسه که از کارفعلیش احساس رضایت داره.

الویت بندی هم بحث مهم دیگه ای هست. شاید شما به دو یا چند شغل علاقه داشته باشی یا شاید هم برای رفع نیازهای مادی.

پس اینجا بستگی به شرایط خود آدم هم داره. که با فکر کردن به الویت های مهمتر زندگیش، انتخاب کنه.
    و اینکه مدیریت و استراتژی ها می تونه نقش خیلی پررنگی رو برای ساماندهی شغل های مورد علاقت داشته باشه.

مثلا شما می تونی نمایندگیت رو بگیری و از کارکنان دیگه ای استفاده کنی. و خودت هم به شغل دیگه ای مشغول باشی. و همچنین نظارت بر کار نمایندگیت داشته باشی.

14. 2 کاربران زیر از arameshh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

15. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    مورد پنجمی هم هستش یا خیر؟

16. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    سلام
    مورد پنجمی هم هستش یا خیر؟
    سلام خیر فقط همین 4 مورد

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

مورد اول رو اگر علاقه داشتید خیلی خوب بود پیشنهادم روی اولی هست.
    اما با توجه به اینکه جزو علایق شما نیست مورد دوم و سوم بهتر هستش.مورد سوم از مورد دوم هم بهتر هست.

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    الان من را چرا تگ کرده اید دقیقا ؟
    میخواستید دلمان را بچزانید؟
    باشد دلمان چزید.
    پیشنهاد من کاریست که درش بیشتر پول است , پول مایه حیات است

19. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

من خودمم دقیق نمیدونم بگم کدوم اما به نظرم اگر به کار مورد علاقه ات مشغول بشی خیلی برات بهتره مثل مورد 2 که گفتی مورد 4 هم مطابق رشته ات هست و میگی اطاعاتت در اون رابطه خوبه میتونه مفید باشه.
    ااما به هر حال خودت بیشتر با روحیاتت اشنایی داری و بهتر میدونی.

20. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_en نمایش پست ها
    مورد اول رو اگر علاقه داشتید خیلی خوب بود پیشنهادم روی اولی هست.
    اما با توجه به اینکه جزو علایق شما نیست مورد دوم و سوم بهتر هستش.مورد سوم از مورد دوم هم بهتر هست.
    ممنونم میشه دلایلتون را بگید از انتخاب مورد اولی

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    الان من را چرا تگ کرده اید دقیقا ؟
    میخواستید دلمان را بچزانید؟
    باشد دلمان چزید.
    پیشنهاد من کاریست که درش بیشتر پول است , پول مایه حیات است

دلیل اینکه دعوتت کردم .حس میکنم آدم باهوشی هستی و میخوام بدونم اگه این 4 پیشنهاد به تو میشد کدوم را انتخاب میکردی و چرا

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    من خودمم دقیق نمیدونم بگم کدوم اما به نظرم اگر به کار مورد علاقه ات مشغول بشی خیلی برات بهتره مثل مورد 2 که گفتی مورد 4 هم مطابق رشته ات هست و میگی اطاعاتت در اون رابطه خوبه میتونه مفید باشه.
    ااما به هر حال خودت بیشتر با روحیاتت اشنایی داری و بهتر میدونی.
    آیا این حرف درستیه که بگم مورد 1 را انتخاب میکنم چون چندین سال پیگیرش بودم ؟

از اون طرف اون زمان تک انتخابم مورد 1 بوده ولی الان انتخاب های دیگه دارم

23. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

آیا این حرف درستیه که بگم مورد 1 را انتخاب میکنم چون چندین سال پیگیرش بودم ؟

از اون طرف اون زمان تک انتخابم مورد 1 بوده ولی الان انتخاب های دیگه دارم
    به درامد هر کدومم نگاه کن .درسته پیگیرش بودی ولی ایا به مورد یک علاقه داری؟چون اگر یه کارو بدون علاقه انجام بدی کسل میشی.
    به این دو مورد توجه کن یکی منبع درامدت یکی هم میزان علاقت . این دو فاکتور از نظر من مهمه.
    اگر میخوایی مورد یک رو انتخاب کنی ببین حداقل این کارت برات کسل کننده نباشه که بخوای از سر رفع تکلیف انجامش بدی.
    بازم خودت بهتر میدونی .

24. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

دلیل اینکه دعوتت کردم .حس میکنم آدم باهوشی هستی و میخوام بدونم اگه این 4 پیشنهاد به تو میشد کدوم را انتخاب میکردی و چرا
    درود
    لطف دارید بزرگوار اما حقیقتا من باهوش نیستم و ضریب هوشی پایینی دارم.
    از نظر من کاری بهتر است که پول بیشتری درش باشد چون اگر کاری مورد علاقه تان باشد ولی پولی درش نباشد اشتیاقتان از بین میرود.
    اگر بر فرض محال به من میشد نه من نه به شما منظورم است چون من این توانایی ها را ندارم
    به نظرم چهارمی و سومی را میشود بصورت تلفیقی داشت

25. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    31916
    تشکـر
    2,376
    تشکر شده 1,676 بار در 966 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام
    من اگر به جای شما بودم گزینه جهارم را انتخاب میکردم هم به درسم مربوط هست هم خبر دارم الان هتلها باید یک کارشناس گردشگری داشته باشند آینده خوبی دارد ضمنا هم تجربه ات در یک زمینه زیاد میشود ضمنا من خودم از این شاخه به اون شاخه خیلی پریدم بهتر هستش آدم روی یک کار متمرکز بشود و ادامه دهد وقتی متخصص یک کار باشی همه جا شما را میخواهند چون الان در مملکت متخصص واقعی در یک کار کم هستش لذا انرژیتان را روی یک کار بگذارید این صرفا نظر من بود
    ویرایش توسط سعید62 : 07-12-2017 در ساعت 08:54 PM
    امضای ایشان

تا میتوانی دلی به دست آور
    دل شکستن هنر نمی باشد

26. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    میزان امتیاز
    0

ممنونم میشه دلایلتون را بگید از انتخاب مورد اولی

مورد اول رو شما دو سال پیگیری کردید و تا حدودی با چم و خم کار آشنا شدید.
    با راه اندازی این کار شانس خود را در جای دیگری برای شغل مهیا میکنید و جهش و محک برای شماست که اگر موفقیت آمیز باشه پیشرفت شما صعودی خواهد شد.
    امکان اخذ نمایندگی برای شماست که یک نوع برند کاری محسوب میشه و به مرور نام و کار شما در این سیستم جای خود را باز میکند
    درآمد مالی خوبی نصیب شما میشه و شاید در شهر شما یک نو آوری محسوب بشه و با یک نگاه بلند مدت به مرور میتونید این سیستم رو ارتقا بدید و نمایندگی های متعدد رو بگیرید
    به گفته شما برای این کار سفرهای زیادی انجام دادید و زحمت کشیدید و حالا که ماهی به دمش رسیده بخواهید رها کنید شاید بعدها پشیمانی داشته باشه
    اما باید شرایط خانوادگی تون رو در نظر بگیرید از نظر مسافتی و س************ت همه جوانب رو بررسی کنید که به نظر من پیشرفت در کار ارزشش رو داره
    ابعاد مالی رو هم مد نظر داشته باشید باید کاری باشه که شما فقط نخواهید از جیب هزینه کنید کار درآمد زا باشه.
    حتی اگر یک ملک یا مغازه رو برای ایجاد شغل خریداری میکنید بایست میزان اجاره اون ملک رو جزو هزینه ها حساب کنید و کنار بگذارید و این جدای از سود شما محسوب میشه

درباره پیشنهادهای دیگر...
    مورد دوم رو خیلی پیشنهاد نمیکنم چون همه چیز در هنر خصوصا در مجری گری و بخصوص در صدا وسیما بسیار سلیقه ای اعمال میشه و خیلی راحت با یک اعمال فشار یا راه نیامدن با سلیقه شون شما رو کنار میگذارند و اتلاف زمان و انرژی هست.

مورد سوم... این مورد هم خوبه حتی در تهران شرکت هایی هستند که زیر نظر وزارتخانه ها این کار رو انجام میدهند و اگر پیگیری و علاقه باشه خوبه اما بازدهی درآمدش به نظر میرسه مدت دار باشه.

مورد چهارم... تور لیدری خوبه اما درآمد آنچنانی نداره حدود دو سه تومن آن هم شاید اگر داشته باشه اگر زبان فول باشید سفر خارجی هم دارید که یک مفدار درآمدش بیشتر هستش.

در کل بخواهم جمع بندی کنم اگر برای شما یک شغل ثابت و در آمد زا مد نظر هست کاری رو انجام بدید که به نفع شماست در کنار آن کار به علایقتون هم برسید.
    درآمد که بالا باشه به همه چیز در کنار اون دست پیدا میکنید.فکر و انرژی رو بر روی یک کار متمرکز کنید اگر تنها یک کار رو انجام بدید و عالی انجام بشه خیلی بهتر است تا دو یا سه کار رو باهم انجام بدید و از هرکدام یک نتیجه نصفه و نیمه بگیرید آخر سر هم آن رضایتی که میخواهید رو ندارید.

27. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31648
    تشکـر
    92
    تشکر شده 186 بار در 148 پست
    میزان امتیاز
    8

تای دیگه حذف میشه

سلام
    ممنون بابت دعوتتون
    به نظر من پیشنهاد یک خوبه و دایمی، ولی در صورتی که بتونید ادامش بدید ولی چون گفتین الان درس و دانشگاهتون هم هس، به نظرمن پیشنهاد دو و چهار بخاطر اینکه تمام وقت نیستن خوبن ، سه هم خوبه ولی انرژی و وقت زیادی میخواد ... در کل کاری رو انجام بدین که ب دلتونه...
    موفق باشین

28. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    31215
    تشکـر
    1,960
    تشکر شده 1,912 بار در 980 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام.

راستش من در مورد مشاغلی که گفتین اطلاع دقیقی ندارم٬
    نظرمو طبق اطلاعات محدودی که دارم میگم٬ نمیدونم شاید شرایط کاری برای مواردی که گفتین طوری نباشه که من فکر میکنم و نظراتم کلا انجام شدنی نباشن.

مورد ۱ همونطور که خودتونم گفتین جوریه که باید حضور دائم و جدی براش بزارید تا موفق بشین؛
    و اگه بخواین انتخابش کنین منم فکر میکنم پول خوبی داشته باشه و جای موفقیتش بیشتر باشه اما با انتخاب این مورد کارای دیگه رو نمیتونید براش زیاد وقت بزارین و زندگیتون معطوف همین شغل میشه!

درباره ۳٬۲و ۴ هم من فکر میکنم میتونید همزمان ۳ تا رو داشته باشید؛

از بین این سه تا٬ شماره ۳ جدی تر و پر درآمد تره و اینکه من فکر میکنم یه حالت مناسبتی داره و احتمالا وسطاش میتونید تایم خالی برای ۲ مورد دیگه هم داشته باشید؛

البته من با ساز و کار شروع به کار در صدا و سیما آشنایی ندارم و نمیدونم آیا از ابتدا حتی بعد از پایان برنامه هایی که مسئولیت اجرا در اونو دارید باید تعهد طولانی مدت راجع به کارتون داشته باشین یا نه٬

اما اگه چنین چیزی نباشه و شما بعد از اتمام پخش برنامه حق انتخاب داشته باشین که در صدا و سیما حضور داشته باشین یا نه میتونید کار اجرا رو همزمان با ۳ استارتشو بزنید و اگه توی ۳ پیشرفت خوبی داشتید طوری که وقت مجری گری رو نداشتید میتونید بعد از اتمام یک دوره تعهد کاری ( مثلا پایان اون برنامه ای که در اون اجرا دارید) دیگه مجری گری رو ادامه ندید.

تور لیدری رو هم میشه به عنوان یه شغل فرعی در کنار ۲ و ۳ واسش برنامه ریزی کنید و داشته باشید‌.

29. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

تای دیگه حذف میشه

سلام
    به نظرم اولین رو که خودتون هم مایل نیستید بهتر کنارش بذارید، درسته به خاطرش کلی زحمت کشیدید ولی خب آدم بهتر هست تو اهدافش انعطاف پذیر باشه و این زیاد آینده ی خوبی نداره یعنی به نوعی دیر بازده هم هست

دومی رو اگه علاقه دارید و واقعا تضمیمی هست که پیشرفت کنید و آینده ی خوبی داشته باشید خب هدف خوبی میتونه باشه.

سومی رو معلومه علاقه دارید و خب پشتوانه ی خوبی هم دارید، به نظرم این گزینه ی خوبی میتونه باشه و آینده دار هم هست.

چهارمی ، این هم بسته به شرایط و اهداف دوستتون و علاقه ی شما هست
    باید دقیق تر بررسی کرد که بهش بهتر تصمیم گرفت در این مورد.

امیدوارم بهترین ها رو انتخاب کنید و موفق بشین.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد