نمایش نتایج: از 1 به 20 از 20

موضوع: حس سرزندگی ندارم

4069
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

حس سرزندگی ندارم

سلام دوستان ، امیدوارم که برقرار باشین پسری هستم مجرد ، متولد فروردین شصت ، به تنهایی زندگی میکنم ، درحال حاضر بیکارم ، ازلحاظ مادی به اندازه خودم دارم (خونه،ماشین، کمی پس انداز ) ، حدود یکی ، دوسالی میشه رضایتی ندارم از زندگی ، یا از زنده بودنم یا از خودم یا ..... ، کارم شده هرروز گریه و زاری ، یجورایی خودم فکرمیکنم قاطی کردم ، میدونم کلی گفتم ولی بنظرتون چه کنم؟ من مشکل دارم؟ دیوونه شدم؟ راستی چندماهی میشه از خونه بیرونم نمیرم مگربرای خرید مایحتاج خونه ، لطفا اگرکسی میتونه راهنماییم کنه ممنون میشم ، فقط مردونه از افسانه ها و قصه ها نگین چیزی بگین واقعیت ، دیده بشه ، منظورم قصه خدا و امام و ... . قبلا ازهمتون ممنونم

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    تشکر شده 2,513 بار در 1,691 پست
    میزان امتیاز
    13

پاسخ : سر در گمم تو کار خودم

دوس دختر یا نامزد نمیخوای؟

3. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

از خودت انتظارت چیه؟

خواسته اصلیت چیه؟

چرا ازدواج نمیکنی؟
    ویرایش توسط Experience : 09-16-2016 در ساعت 02:50 AM

5. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

6. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط تجربه نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ، اول خیلی ممنونم بابت اینکه وقتتون روبهم دادین ، دوم : بنظر شما اگر باجنس مخالف رابطه دوستی برقرار کنم از این وضعیت د رمیام؟ سوم : این خودش ی مشکل دیگه میشه چون من اصلا اهل خانم بازی و .... نیستم !!!!!! خنده داره نه؟؟؟؟؟؟

7. کاربران زیر از animo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پژمان نمایش پست ها
    من 27 سالمه تو خونه پدرم هستمنه کا دارم نه خونه نه ماشین نه همسرخیلی احساس حقارت میکنم و فک میکنم به هیچ دردی نمیخورم و کل زندگیم اشتباه بوده تا الانروزبروز دارم افسرده تر میشمهیچی برام جذاب نیسحافظم مثل قبل نیست فراموش میکنم همه چیوخیلی تنهام خیلی به نظرم مشکلات اصلی ما تنهایی و گوشه گیری هست
    سلام داداش گلم ، ازشماهم ممنونم بابت اینکه وقتتون روبهم دادین دوست عزیز ، دقیقا درکت میکنم !!! اما باورکن خودم توی مشکلاتم موندم ولی اگر روزی راه حلسو روپیداکنم حتما لشماهم خواهم گفت

9. کاربران زیر از animo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

از خودت انتظارت چیه؟خواسته اصلیت چیه؟چرا ازدواج نمیکنی؟
    سلام دوست عزیزم ، ازتون سپاسگذارم که درحل مشکلاتم کمکم میکنید واقعیتش اینه که احساس رضایتی ندارم !!!! از خودم انتظار شق القمر ندارم اما دوست دارم لااقل بعنوان ی ادم ، مفید باشم حقیقتش از خانومها کمی میترسم چون فکر میکنم که خیلی پیچیده هستند و برای همینم هیچوقت بسمتشون نرفتم ! حالا شما میفرمایید چرا ازدواج نمیکنم؟؟؟؟؟ بعدشم کدوم دختری حاضر میشه با یک دیوونه یا چه مبدونم افسرده دوست باشه ؟ حالا چه برسه به ازدواج؟؟؟؟ از همه هم مهمتر درسته مرد هستم اما فوق العاده احساسیم !!! فوق العاده !!!! و همین باعث میشه بترسم باکسی دوست بشم و بهش وابسته بشم و یکمرتبه برود!!!!!! واویلا ، دیگه حتی همین امیر نصفه و نیمه هم نخواهد ماند ، اینم حقیقتش

11. کاربران زیر از animo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

12. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    29717
    تشکـر
    201
    تشکر شده 444 بار در 250 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط animo نمایش پست ها
    سلام دوست عزیزم ، ازتون سپاسگذارم که درحل مشکلاتم کمکم میکنید واقعیتش اینه که احساس رضایتی ندارم !!!! از خودم انتظار شق القمر ندارم اما دوست دارم لااقل بعنوان ی ادم ، مفید باشم حقیقتش از خانومها کمی میترسم چون فکر میکنم که خیلی پیچیده هستند و برای همینم هیچوقت بسمتشون نرفتم ! حالا شما میفرمایید چرا ازدواج نمیکنم؟؟؟؟؟ بعدشم کدوم دختری حاضر میشه با یک دیوونه یا چه مبدونم افسرده دوست باشه ؟ حالا چه برسه به ازدواج؟؟؟؟ از همه هم مهمتر درسته مرد هستم اما فوق العاده احساسیم !!! فوق العاده !!!! و همین باعث میشه بترسم باکسی دوست بشم و بهش وابسته بشم و یکمرتبه برود!!!!!! واویلا ، دیگه حتی همین امیر نصفه و نیمه هم نخواهد ماند ، اینم حقیقتش

سلام شما که همه شرایط رو دارید خب ازدواج کنید ، این مشکل مربوط به تنهاییه باازدواج حل میشه ، دوستی کار درستی نیست چون موقته و فقط آسیب میمونه ولی قول میدم با ازدواج حالتون خوب خوب بشه
    امضای ایشان
    اى خدا بى تو ميسر نمى شود...

بهش نزديکتر از هميشه ات شو تا نظرش عوض شود

13. 2 کاربران زیر از JOY بابت این پست مفید تشکر کرده اند

14. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

همون اول از طرز پوشش و نگاه و حرف زدنشون میشه فهمید که مورد مناسبی برامون هستن یا نه.

حالا این بستگی به شما و معیاراتون داره که چه کسیو انتخاب کنید و کسی که شما انتخاب میکنید مسلماً شباهتهای شخصیتی به خودتون خواهد داشت، پس ترس واسه چی؟

خودتونم اگه متین و مودب باشین و ظاهر آراسته داشته باشین و با شخصیت جلوه کنین، خیلیا ازتون خوششون میاد.

البته خانمها هم معیارای خودشونو دارن و باید بهشون حق داد که طبق معیارای خودشون رفتار کنن.

15. کاربران زیر از Experience بابت این پست مفید تشکر کرده اند

16. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام
    رابطه تون با مادر و خواهرتون اگر دارید چطوری بوده؟ صمیمی بودی؟

17. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    25992
    تشکـر
    2,703
    تشکر شده 2,480 بار در 1,283 پست
    میزان امتیاز
    12

به نظرم شما اعتماد به نفس خیلی پایینی دارین و به شدت بدبین هستید و زندگی رو سخت گرفتید . اینکه خانما رو نمیشناسین به خاطر اینه که مطالعه ندارید یکم در این رابطه مطالعه کنید میفهمید خانما خیلی پیچیده نیسن همونجوری که دوست داری خانمت باهاتون رفتار کنه خانما هم همون خواسته ها رو دارن . اگر هم بر طبق اصول خودش یعنی خاستگاری رسمی و نامزادی و... این مراحلو طی کنی به شناخت درست میرسی و دیگه احساساتتون درگیر نمیشه . اگر مرتب به این فکر کنی که ممکنه شکست بخوری و هیچ وقت نمیتونی زنا رو بشناسی مطمن باش دقیقا نخواهی شناخت و شکستم میخوری چون انسان به هرچی فکر کنه به سرش میاد پس مثبت بین باشید اجازه ندین این افکار منفی به ذهن شما حمله کنه با افکار منفی بجنگید . فکر میکنم شما عادت کردین به این روند و میترسید که مسولیت یه زندگی رو بر عهده بگیرین و ترک عادتم خب اولش خیلی سخته ولی اگر به همین روند همیجوری ادامه بدی تا چند سال دیگه وضعت از اینم بدتر میشه و اصلا نمیتونی پیشرفت کنی پس هر چه سریعتر یک تغیر در زندگیت ایجاد کن اولش مسولیت یک کار رو برعهده برگیر بعدش کم کم مسولیت یک زندگی مشترک و بعد میبینی که اونقدرام سخت نبوده که میترسیدی
    یه جمله معروفی میگه از هر چه میترسی واردش شو تا برایت سهل و آسان شود.
    من بهتون پیشنهاد میکنم یه مدت پیش روانشاس برید تا دراین زمینه دیدگاه بهتری پیدا کنید یا اینکه بیشتر مطالعه کنید .
    ویرایش توسط eli2 : 09-16-2016 در ساعت 06:35 PM
    امضای ایشان
    و خدایی هست . مهربان تر از حد تصور ...

18. کاربران زیر از eli2 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    3761
    تشکـر
    197
    تشکر شده 180 بار در 116 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام چرا به خودتون انگ دیوونگی میزنید معلومه که نیستید. ممکن هست افسرده شده باشین که اونم بخاطر شرایط زندگیتونه اما دیوونه نیستید. از فکر دوست دختر کاملا بیاین بیرون با توجه به سنتون گزینه های مناسبی برای این امر وجود نداره چرا که یا افراد مطلقه هستند یا کسانی که به دنبال سو استفاده های مالی. زن گرفتن هم راه حل شما نیست، باید ابتدا حالتون خوش باشه بعدا اقدام کنید.
    گاهی ما آدمها از بی دردی دچار کسالت و روزمرگی میشیم و این افکار مزاحم میاد سراغمون و احساس نارضایتی از زندگی را برامون بوجود میاره.
    باید هرکاری که باعث میشه بیکار نمونین و همراه با حالت انگیزشیه پیدا کنین و انجام بدید. به هر حال منتظر دست غیب نمونین که بیاد و اجی مجی کنه براتون. خودتون یه یا علی بگید و پاشید.
    ویرایش توسط gOli! : 09-16-2016 در ساعت 06:45 PM

20. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31037
    تشکـر
    0
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

باسلام خدمت داداشهای گلم ازتون ممنونم که قصدکمک و حل کردن مشکلم رو داربن، تشکراز همه عذرمیخوام قصدجسارت یا توهین یا بی ادبی بکسی رو ندارم من اگه اومدم اینجا و مشکلمومطرح کذردم چون فکرمیکردم اینجا مشاوره و راهنمایب میدن!!!!!! اما مثل اینکه اینجا بادفترخونه ازدواج قرارداد بستن!!!!! فقط میخواهید ادمو شوهربدین!!!!! خخخخخخ فکرنکردین من بااین سنی که دارم یعنی فکرازدواج رو نکردم تا الان؟؟؟؟؟چرا ، منتها از حرغام لایدمتوجه مبشدبد که باخانوما رابطه خوبی ندارم چرا؟ چون اونیکه مرده و ادعای مردونگی داره توخیلی ازجاها کم میاره و جاخالی میکنه!!!! حالا چه برسه به ی خانوم!!!! اینم دلیلشپس زن و ازدواج و دوست دختر و .....تعطیلاگه راه حل دیگه ای هست خوشحال مبشم بازم ازهمتون کمنونم

21. کاربران زیر از animo بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    27944
    تشکـر
    3,916
    میزان امتیاز
    13

راه حل دیگه مثلا میتونید باشگاه برید و ورزش کنید.

کلاس زبان برید.

اینا میتونه از تنهایی درتون بیاره.

23. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30845
    تشکـر
    77
    تشکر شده 25 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

داشتن چند دوست صمیمی در این اوضاع به شما کمک خواهد کرد. تلفن رو بردارید و به دوستانتون زنگ بزنید و قرار ملاقات بزارید باهاشون. مطمئنن وقتی در پیرامون شما افراد هم سن و سال و دوستان شما قرار میگیرند شما دچار نوعی شادی میشید و همین اعتماد به نفس شمارو بالاتر میبره.هرچی روابط اجتماعی بیشتری داشته باشید اعتماد به نفس بالاتری هم خواهید داشت. اگه کار هم ندارید شاید دوستان و آشنایانتون بتونن کمکتون کنن.با توجه به سنتون دیگه واقعا وقت ازدواج شما هست. بعد از رفع مشکل افسردگی و... به نظرم اقدام به ازدواج با فرد مورد علاقتون کنید.
    امید وارم هرچه زود تر به روزهای خوش یمن و شادی آفرین زندگیتون برسید.
    موفق باشی رفیق.

24. کاربران زیر از ReFigH بابت این پست مفید تشکر کرده اند

25. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31067
    تشکـر
    27
    تشکر شده 36 بار در 18 پست
    میزان امتیاز
    0

از خودت انتظارت چیه؟

خواسته اصلیت چیه؟

چرا ازدواج نمیکنی؟
    دوست عزیز شما چرا انقدر راحت میگین چرا ازدواج نمیکنید ... حالا کاری ندارم با مشکلات ایشون یا حالی که ایشون دارن در کل تو اینجور موقعیت ها ازدواج اصلا پیشنهاد خوبی نیست تازه خدایی نکرده اونجا هم مشکلی پیش بیاد چی باو ادم داغون میشه ... به نظره من ادما تا مشکلات خودشونو حل نکردن دلیلی نداره که دیگران بخان درگیرش کنن ... در ضمن زندگی مجردی هزنیه کمتری داره ...( به نظر من سعی کن ورزش کنی ... پارک بری ... گل و گیاه پرورش بدی شاید بتونه بهترت کن )

اوضاع منم مثل شماست ...
    ویرایش توسط CMD : 09-19-2016 در ساعت 06:01 AM

26. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

مواظب باشید!چرا مردمو از راه بدر میکنید؟
    دوست دختر چیه؟!!!
    ویرایش توسط saba95 : 09-19-2016 در ساعت 03:45 PM

27. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

سلام دوست عزیز ، اول خیلی ممنونم بابت اینکه وقتتون روبهم دادین ، دوم : بنظر شما اگر باجنس مخالف رابطه دوستی برقرار کنم از این وضعیت د رمیام؟ سوم : این خودش ی مشکل دیگه میشه چون من اصلا اهل خانم بازی و .... نیستم !!!!!! خنده داره نه؟؟؟؟؟؟
    سلام .به نظرم بشینید اون ایده ال هایی که دارید رو لیست کنید و سعی کنید براورده شون کنید .باتوجه به جنسیتتون هم که محدودیت برای انجام خیلی فعالیت ها ندارید.اگر هم حس میکنید اینجا ایده ال هاتون اجرا نمیشه به لاتارین هم فکر کنید بد نیست.

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30544
    تشکـر
    498
    تشکر شده 470 بار در 269 پست
    میزان امتیاز
    8

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-88472864

مشکل نداری.... فقط از وقتت به خوبی استفاده نمی کنی و بیکار میشینی خونه از فکرای الکی می پوسی... منم منتظرم به زودی درسا شروع بشه پوسیدم از بیکاری

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    2067
    تشکـر
    51
    تشکر شده 23 بار در 14 پست
    میزان امتیاز
    0

نه زن نه دوس دختر فقط خانواده اگر دسترسی داری یا دوست خوب که واقعا دوست باشه و بتونی باهاش درد و دل کنی و بری بیرون بگردی حتی قدم بزنی.. نمیدونم زندگی خیلی سخت شده، هممون یجوری گرفتاریم ولی فقط خودمون میتونیم به خودمون کمک کنیم

30. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    8203
    تشکـر
    1,983
    تشکر شده 5,258 بار در 1,556 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام جیگر خان
    من خودمم این حس و حال خیلی داشتم (ی خیلی میگم ی خیلی میبینی ها ..)
    اما خوب چون ی چیزایی راجب روانشناسی میدونم نمیزاشتم یک نواخت ادامه داشته باشه (با ورزش و نماز و بیرونگردی و...بقیه کارهای سرگرم کننده)
    اما بازم چون مدار زندگیم جوری تنظیم بود که منو میکشید سمت تنهایی این مشکلم شده بود همیشگی
    بعد با یکی از دوستام توی مسجد بود حرف میزدم (البته دوست که چ عرض کنم جای بابای من بود ی آزاده و....)
    بهم حرف جالبی زد
    گفت اینجوری نیست که تو گاهی وقتا ی چیزایی رو خیلی دوست داری و میخوای (زندگی و پولو عشق و خوشحالی و .....)
    و گاهی وقتا هیچکدومشو....
    گفت تو تنها مشکلت اینکه توی مغزت همه چیز قاطی پاتی کردی ...ریختی وسط اتاق و حالا چیزایی ک میخوای نمیتونی پیدا کنی و نمیخوای دائم جلو چشاته ...
    گفت باید اول از همه توی مغزت مرتب کنی ...هرچیزی سرجای خودش باشه مسجد سرجای خودش دوست بازی سرجای خودش کار سرجای خودش تفریح سرجای خودشو......
    واسه اینکارم باید افکارت واقع بینانه و چینش درستی داشته باشه ...
    اینجوری هرچیزی که دم دستت میاد زود توی قفسه های مغزت جامیکنی و مغزت روز به روز قوی تر و پر تر میشه و بدون اینکه ی دفه گیر کنه...هنگ کنی به قول کامپیوتری ها

دیدم واقعا راست میگه
    مغز تو هم 2 حالت داره که توی این حس و حالی
    یا اصلا چیزی توش نیست (البته بد برداشت نکن منظورم اینکه سمت چیزی کشش نداری لذت جنسی ورزشی و اعتقادی و شخصیتی و....)
    یا اینکه از بس به بیشترشون کشش داری که سردرگم شدی (مثل من .....)
    دیگه فکر کنم بقیشو گرفتی
    ینی اگر اولی باید کشش رو ایجاد کنی جذابیت دار کردن کارها (به عنوان مثال لذت جنسی با تنظیم درست عقاید اینکه فکر کنی چون حالت بده اصلا سمت ازدواج نری غلطه خوب برو موقت ...چیدن غلط افکار )
    فقط مثال زدم
    یا لذت ورزشی ( که دقیق نمیدونم حست چیه بهش ولی حدس میزنم امیدی نداری به حال و احوالت کمکی بکنه در حالی که هرکسی بپرسی میگه ورزش حال روحیشو خوب کرده و تو به حرفش اعتماد نمیکنی هموون ایراد چیدن غلط افکار و عقاید .....)
    اینا باعث میشه کشش ها و جذابیت اون لذت ها از بین بره (ی جورایی حسو حال تهی بودن بکنی البته نه حسین تهی بودن هاا اااااااااخخخخخخ)

بعید میدونم باحرفایی که زدی و عقایدی ک داری مثل من کشش های روحی زیادی داشته باشی ....(پس بقیشو نمیگم )

فعلا زت زیاد
    ویرایش توسط Reepaa : 09-20-2016 در ساعت 03:13 AM
    امضای ایشان
    عشق مهمترین امتحان خداست ..
    فرزندان آدم و حوا چندهزار سال است که عشق را حل میکنند
    اما فقط کسانی قبول می شوند که عشق را زیبا بکِشند
    بقیه فقط عشق را می کِشند و می کُشند(ReePaa)

31. کاربران زیر از Reepaa بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد