نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10

موضوع: همکار فضول

1563
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38479
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

همکار فضول

سلام من میترا 29ساله هستم نزدیک به هشت ماهه که به سختی تونستم یه کار تو یه شرکت خصوصی پیدا کنم اهل کارکردن هستم وهر سختی رو تو کارم تحمل میکنم محیط کارم کاملا مردونه اس و200تا آقا هستن وتو قسمت ما 6تا هستن که بیشترین ارتباط من با آقایی هست که مجرد و متولد 1360هستش..از طرف شرکت به من یه سیمکارت دادن که دردسترس باشم از روزهای اول این آقا به اون خط باخط شخصی خودش زنگ زد اونم ساعت غیر کاری منم اون خط و تو ساعت غیر کاری خاموش کردم تا اینکه رابطمون به خاطر کار خودمونی تر شد ومن احساس کردم داره ابراز علاقه میکنه ایشون تحصیلاتش دیپلمه و آدم مودبی نیس وخیلی چرتو پرت بدون اینکه دست خودش باشه میگه منم سعی کردم هیچ حرکتی نکنم که فکر کنه بهش فکر میکنم درحالی که واقعا،فکرمو مشغول کرده همه جور کمک کاری که از دستم بر بیاد براش انجام دادم به خاطر اینکه نشون بدم کاربلدم که مبادا منو اخراج کنن.اما ایشون بد برداشت کرده وخیلی راحت قربون صدقه ی من می ره زنگ میزنه به بهونه ی کار حرف میزنه منم فکر کردم قصد ازدواج داره اما دیروز سرکار اشتباهی که تقصیر من نبود سر من شروع کرد داد زدن درحالی که نیم ساعت قبلش واقعا داشت ابراز علاقه میکرد و رفتارش کاملا مشخصه که چرا من ساکتم و بهش ابراز علاقه نمیکنم..منتظر هست من بهش چی بگم؟رفتارش واقعا عجیبه من کارمو خیلی بادقت انجام میدم اما مدام در کار به خاطر کار درارتباطم با دادی که دیروز سرم زد امروز مرخصی گرفتم اومدم خونه فقط گریه کردم..من خیلی سختی کشیدم...نمیدونم منظور این آقا چیه اگه قصد ازدواج داره چرا خواستگاری نمیکنه تغییر یهویی رفتارش چیه؟لطفا راهنماییم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

پاسخ : یه راهی جلوی پام بذارین

سلام شما ازایشون خوشتون میاد؟

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38479
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط sam127 نمایش پست ها
    نه بیشتر تنهام اما رفتار ایشون واقعا داره اذیتم میکنه من نمیخوام کارمو از دست بدم تنها دلخوشیم کارمه

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    14030
    تشکـر
    725
    تشکر شده 3,402 بار در 1,916 پست
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Mitrahastam نمایش پست ها
    نه بیشتر تنهام اما رفتار ایشون واقعا داره اذیتم میکنه من نمیخوام کارمو از دست بدم تنها دلخوشیم کارمه
    خب پس باهاش جدی و سرد برخورد کنید خودش متوجه میشه و اگرم متوجه نشد و بازم خواست مزاحم بشه خیلی جدی بهش اخطار بدید بالاخره شما بی کس و کار نیستید

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : همکار فضول

سلام من میترا 29ساله هستم نزدیک به هشت ماهه که به سختی تونستم یه کار تو یه شرکت خصوصی پیدا کنم اهل کارکردن هستم وهر سختی رو تو کارم تحمل میکنم محیط کارم کاملا مردونه اس و200تا آقا هستن وتو قسمت ما 6تا هستن که بیشترین ارتباط من با آقایی هست که مجرد و متولد 1360هستش..از طرف شرکت به من یه سیمکارت دادن که دردسترس باشم از روزهای اول این آقا به اون خط باخط شخصی خودش زنگ زد اونم ساعت غیر کاری منم اون خط و تو ساعت غیر کاری خاموش کردم تا اینکه رابطمون به خاطر کار خودمونی تر شد ومن احساس کردم داره ابراز علاقه میکنه ایشون تحصیلاتش دیپلمه و آدم مودبی نیس وخیلی چرتو پرت بدون اینکه دست خودش باشه میگه منم سعی کردم هیچ حرکتی نکنم که فکر کنه بهش فکر میکنم درحالی که واقعا،فکرمو مشغول کرده همه جور کمک کاری که از دستم بر بیاد براش انجام دادم به خاطر اینکه نشون بدم کاربلدم که مبادا منو اخراج کنن.اما ایشون بد برداشت کرده وخیلی راحت قربون صدقه ی من می ره زنگ میزنه به بهونه ی کار حرف میزنه منم فکر کردم قصد ازدواج داره اما دیروز سرکار اشتباهی که تقصیر من نبود سر من شروع کرد داد زدن درحالی که نیم ساعت قبلش واقعا داشت ابراز علاقه میکرد و رفتارش کاملا مشخصه که چرا من ساکتم و بهش ابراز علاقه نمیکنم..منتظر هست من بهش چی بگم؟رفتارش واقعا عجیبه من کارمو خیلی بادقت انجام میدم اما مدام در کار به خاطر کار درارتباطم با دادی که دیروز سرم زد امروز مرخصی گرفتم اومدم خونه فقط گریه کردم..من خیلی سختی کشیدم...نمیدونم منظور این آقا چیه اگه قصد ازدواج داره چرا خواستگاری نمیکنه تغییر یهویی رفتارش چیه؟لطفا راهنماییم کنین

همیشه از این افراد در همه جا پیدا میشه .
    به هر حال طبیعت به خرمگس هم نیاز داره .
    بهتره یه خورده در رفتارتون تغییرات ایجاد کنید .
    به ایشون کمک کردم و غیر برای ما توجیح پذیر نیست !
    اینکه شما احساس میکنید قراره به خواستگاری شما بیاد هم برای ما قابل درک نیست !
    چون مشخص نیست شما از این فرد خوشتون میاد یا خیر ؟
    اگر از ایشون فراری هستید پس دلیلی برای اینکه قراره به خواستگاری شما بیاد وجود نداره.
    بهترین کار شما بی اهمیت بودن به رفتارهای ایشونه .
    در صورت فحاشی کردن میتونید با مسئولی که قابل اعتماد هست مشورت کنید .
    ولی تا وقتی که کارهایی برای ایشون انجام میدید ایشون هم خیالات خامی پیش خودش داره .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

6. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38479
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اول ازش بدم نمیومد باهاش خوب بودم البته رفتار خونگرمی دارم کلا همکارام میگن تو واقعا نمونه ی ی دختر خوب هستی ظاهر خندون دارم اهل خیلی کارا نبودم برای کارم از جونم مایه میذارم تو محیط مردونه به خیلی اتفاقا که برای ی دختر میوفته بی محل بودم ...این همکارم هم منو دوس داره هم وقتی عصبانی میشه اصلا انگار شعور نداره داد میزنه ..

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    همیشه از این افراد در همه جا پیدا میشه .
    به هر حال طبیعت به خرمگس هم نیاز داره .
    بهتره یه خورده در رفتارتون تغییرات ایجاد کنید .
    به ایشون کمک کردم و غیر برای ما توجیح پذیر نیست !
    اینکه شما احساس میکنید قراره به خواستگاری شما بیاد هم برای ما قابل درک نیست !
    چون مشخص نیست شما از این فرد خوشتون میاد یا خیر ؟
    اگر از ایشون فراری هستید پس دلیلی برای اینکه قراره به خواستگاری شما بیاد وجود نداره.
    بهترین کار شما بی اهمیت بودن به رفتارهای ایشونه .
    در صورت فحاشی کردن میتونید با مسئولی که قابل اعتماد هست مشورت کنید .
    ولی تا وقتی که کارهایی برای ایشون انجام میدید ایشون هم خیالات خامی پیش خودش داره .
    در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    28420
    تشکـر
    412
    تشکر شده 104 بار در 78 پست
    میزان امتیاز
    8

خانوم عزیز امیدوارم در کارتون موفق باشید و مواظب خودتون و شغلتون باشید
    به این مدل آدم ها اصلا نباید اعتماد کرد و رو داد... خیلی رسمی و خشک برخورد کنید ... بنظر من ایشون قصدشون اصلا خیر نیست... اگر مزاحم شدند مافوقتون رو در جریان بگذارید... باز هم عرض میکنم به هیچ وجه اعتماد نکنید
    امضای ایشان

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    38382
    تشکـر
    79
    تشکر شده 62 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    0

برو به رئیس اونجا اطلاع بده پدرشو درمیارن ....

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    26659
    تشکـر
    2,521
    تشکر شده 1,530 بار در 1,089 پست
    میزان امتیاز
    12

سلام دوست عزیز
    خوش اومدید به انجمن

فکر می کنم شما از ایشون خوشتون نیومده!
    و خب با تفاسیری که فرمودید همون بهتر که خوشتون نیاد و رابطه ای هم شکل نگیره!
    به نظرم کسی که در ابتدای رابطه میاد همچین کارایی میکنه همون بهتر جلوش گارد بگیری و اجازه ندی وارد حریمت بشه

بعضی ها هستن اول خیلی اتو کشیده رفتار میکنن و ادای جنتلمن ها رو در میارن بعد که کمی میگذره میبینی یه ژست الکی بیش نبود و شخصیت واقعیشون برعکسه!
    اجازه هم نده که یکی همنیجوری بیاد قربون صدقه ات بره!
    چون روی احساست تاثیر میذاره و باعث میشه احساست به عقلت غلبه کنه و ازش خوشت بیاد!!

به هرحال آدمی مرغ محبته دیگه! ولی باید بدونی از کی داری محبت میگیری
    احساس رو باید برای کسی خرج کرد که قدر بدونه و لیاقت داشته باشه

سعی کن مثل همیشه کارا رو خوب انجام بدی که بهونه ای هم نداشته باشه ازت
    اینجوری حساب کار دستش میاد و اگه کمی عاقل باشه میکشه کنار.

یه نکته ی دیگه هم
    تو کارایی که وظیفه ی خودش هست کمکش نکن و دلسوز نباش باهاش که اشتباه برداشت نکنه.
    کلا تو محیط های مردونه و برخورد با مردها باید خیلی مراقب باشی
    چون ممکنه از کوچیکترین کارت برای خودشون داستان بسازن و سوع تفاهم ایجاد بشه.
    ویرایش توسط یلدا 25 : 05-25-2018 در ساعت 01:22 PM

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    38479
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط یلدا 25 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    خوش اومدید به انجمن

فکر می کنم شما از ایشون خوشتون نیومده!
    و خب با تفاسیری که فرمودید همون بهتر که خوشتون نیاد و رابطه ای هم شکل نگیره!
    به نظرم کسی که در ابتدای رابطه میاد همچین کارایی میکنه همون بهتر جلوش گارد بگیری و اجازه ندی وارد حریمت بشه

بعضی ها هستن اول خیلی اتو کشیده رفتار میکنن و ادای جنتلمن ها رو در میارن بعد که کمی میگذره میبینی یه ژست الکی بیش نبود و شخصیت واقعیشون برعکسه!
    اجازه هم نده که یکی همنیجوری بیاد قربون صدقه ات بره!
    چون روی احساست تاثیر میذاره و باعث میشه احساست به عقلت غلبه کنه و ازش خوشت بیاد!!

به هرحال آدمی مرغ محبته دیگه! ولی باید بدونی از کی داری محبت میگیری
    احساس رو باید برای کسی خرج کرد که قدر بدونه و لیاقت داشته باشه

سعی کن مثل همیشه کارا رو خوب انجام بدی که بهونه ای هم نداشته باشه ازت
    اینجوری حساب کار دستش میاد و اگه کمی عاقل باشه میکشه کنار.

یه نکته ی دیگه هم
    تو کارایی که وظیفه ی خودش هست کمکش نکن و دلسوز نباش باهاش که اشتباه برداشت نکنه.
    کلا تو محیط های مردونه و برخورد با مردها باید خیلی مراقب باشی
    چون ممکنه از کوچیکترین کارت برای خودشون داستان بسازن و سوع تفاهم ایجاد بشه.
    سلام خیلی ممنون من واقعا طوری رفتار کردم که ثبات شخصیتی رو نشون بدم که اگر خنده رو هستم باهمه هستم اما واقعا کار تو محیط مردونه واقعا روح آدمو می کشه مرسی از راهنماییتون دعام کنین این روزارو بگذرونم..

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد