صفحه 1 از 3 123
نمایش نتایج: از 1 به 50 از 111

موضوع: رابط جنسی مقعدی با همسر

22395
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

رابط جنسی مقعدی با همسر

سلام
    من مردی 28 ساله هستم که حدود 3 ساله ازدواج کردم
    در مسائل مختلف زندگی با همسرم مشکلی نداریم اما چیزی که همیشه من رو اذیت کرده علاقه شدید من به رابطه جنسی مقعدی هست
    در حالی که همسرم به هیچ وجه راضی نیست
    نمیدونم چرا اما دست خودم نیست قبلا از ازدواج هم رابطه جنسی نداشتم . حالا هر کاری میکنم بتونم سر این موضوع خودم رو کنترل کنم نمیتونم. نمیخوام زنم رو ناراحت کنم اما علاقه ام داره بهش کم میشه.
    اگر هم رابطه جنسی متعارف باهاش برقرار میکنم بخاطر اونه
    نمیدونم آیا این خواسته من ظلم در حقش یا من این حق رو ندارم
    اگر وضعیت به همین شکل پیش بره شاید قبل از اینکه پای بچه ای به وسط کشیده بشه بخوام ازش جدا بشم.
    به نظر شما چیکار کنم؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    تشکر شده 2,644 بار در 1,053 پست
    میزان امتیاز
    10

پاسخ : رابط جنسی مقعدی با همسر

جدا بشی؟؟؟؟؟بخاطر رابطه مقعدی؟؟؟ عجب!
    امضای ایشان
    خداحافظ
    این ایدی دیگه دست من نیست..خصوصی نفرستید..
    اینم از سعید021 ک ب پایان رسید.....

3. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16467
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بابا جون من در حقش داری ظلم میکنه . از پشت کردن حرامه میفهمی حرامه . برا خودت ضرر داره بیماری های تناسلی و گوارشی شدیدی میگیری . ای ای ای اه اه اه اه

ان اووووووووع

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    تشکر شده 158 بار در 84 پست
    میزان امتیاز
    9

یا خدااااااا

6. کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دست خودم نیست
    بیمار روانی ام؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Opera نمایش پست ها
    دست خودم نیست
    بیمار روانی ام؟
    ببینید خیلی مشکلات میتونه ایجاد کنه این روابط...مثلا دیگه نمیتونه مدفوع خودشو نگه داره!!
    امضای ایشان
    خداحافظ

9. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

10. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saeed021 نمایش پست ها
    ببینید خیلی مشکلات میتونه ایجاد کنه این روابط...مثلا دیگه نمیتونه مدفوع خودشو نگه داره!!
    خب تکلیف چیه
    طبع جنسی من اینطوریه
    آیا من این حق رو ندارم؟
    قانونا یا شرعا؟
    اگر من برم زن صیغه کنم کار درستیه؟
    دو ساله با خودم میجنگم

11. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

خب تکلیف چیه
    طبع جنسی من اینطوریه
    آیا من این حق رو ندارم؟
    قانونا یا شرعا؟
    دو ساله با خودم میجنگم
    دوست عزیز نه این حق رو ندارید شرعا و قانونا!!
    حرامه...دین اسلام کلا حرام اعلام کرده اینو
    امضای ایشان
    خداحافظ

12. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

13. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    تشکر شده 13,741 بار در 6,989 پست
    میزان امتیاز
    24

خب تکلیف چیه
    طبع جنسی من اینطوریه
    آیا من این حق رو ندارم؟
    قانونا یا شرعا؟
    دو ساله با خودم میجنگم
    به جای انکه فک کنی حتما رابطه داته باشی فکر این باش خودتو درمان کنی فکر این رابطه ها معقدی نکنی برو پیش روان پزشک
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

14. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

دوست عزیز نه این حق رو ندارید شرعا و قانونا!!
    حرامه...دین اسلام کلا حرام اعلام کرده اینو
    اگر زن صیغه کنم چی و زنی که صیغه میکنم راضی باشه چی؟

15. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

وقاحت و قباحت وطی زنان از غیر محلّ توالد و تناسلآمیزش مردان با زنان از غیر طریق زناشوئی نیز کاری بسیار قبیح و زشت است.یعنی آمیزش با آنها از دُبُر (عقب)نه از قُبُل (جلو) که محلّ عادی زناشوئی و طریق توالد و تناسل است، محلّ اشکال است. فقهاء ما قائل به حرمت، و یا کراهت شدیده اکیدة مُغلَّظه شده‌اند که این نوع کراهت تالی تِلوِ حرمت است؛ یعنی با حرمت تقریباً هم میزان و هم درجه است.«فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَ نَّی" شِئْتُمْ» دلالت بر جواز وطی زنان از غیر محلّ تناسل ندارداکثر مجتهدان عقیده دارند که نزدیکی با زن از دُبُر (عقب) کراهت شدیده دارد.(1) برخی از مراجع دیگر بنابر احتیاط وَطی (نزدیکی) با زن از دُبُر را جایز ندانسته‏اند. بعضی از فتاوا چنین است: اراکی: در دُبُر زن حائض، وطی کردن، محل اشکال است. خوئی: بنابر احتیاط لازم وطی زن در دُبُر، چه حائض باشد و چه نباشد، حرام است.سیستانی: بنابر احتیاط وطی زن در دُبُر اگر راضی نباشد، چه حائض باشد و چه نباشد جایز نیست.(2) در روایت از رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلّم وارد است که فرمود: مَحَآشُّ النِّسَآءِ عَلَی أُمَّتِی حَرَامٌ. (3)«آمیزش نمودن با زنان از محلّی که غائط و فضولات خارج میشود، بر اُمّت من حرام است.»سُیوطی و ابن کثیر در تفسیر خود آورده‌اند که: أحمدبن حنبل و عبد بن حمید و تِرمِذی و نَسائی و أبویَعلَی و ابن جَریر و ابن مُنذر و ابن أبی حاتِم و ابن حِبّان و طبرانی و خرائطی در «مساوی الاخلاق» و بیهقی در «سُنَن» و ضیاء در «مختارة» از ابن عبّاس روایت کرده‌اند که گفت:جآءَ عُمَرُ إلَی رَسولِ اللَهِ صَلَّی اللَهُ عَلَیْهِ [وَ ءَالِهِ ] وَ سَلَّمَ فَقالَ: یَا رَسولَ اللَهِ! هَلَکْتُ!قالَ: وَ مَا أَهْلَکَکَ؟! قالَ: حَوَّلْتُ رَحْلی اللَیْلَةَ. فَلَمْ یَرُدَّ عَلَیْهِ شَیْئًا، فَأوْحَی اللَهُ إلَی رَسولِهِ هَذِهِ ا?یَةَ: نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّی شِئْتُمْ. (4)یَقولُ: أقْبِلْ وَ أدْبِرْ وَ اتَّقِ الدُّبُرَ وَ الْحَیْضَةَ! (5)«عمر به نزد رسول خدا صلّی الله علیه و آله و سلّم آمد و گفت: ای رسول خدا، من هلاک شدم!رسول خدا فرمود: چه چیز باعث هلاکتت شد؟!عمر گفت: من زن خود را دیشب در رختخواب واژگون نمودم! پیامبر هیچ پاسخی به او نداد، تا خداوند به پیغمبرش این آیه را وحی فرستاد: زنهای شما محلّ کشت و زار اولاد شما هستند، بنابراین در محلّ کشت و زرع خود به هر کیفیّتی که میخواهید بروید!خدا میفرماید: میخواهی با زنان از جلو و روبرو، و میخواهی با ایشان از پشت سر، ولی در محلّ کشت و زرع که محلّ زناشوئی است مجامعت کن! و از دو چیز پرهیز کن: یکی از مجامعتشان در دبر یعنی از پشت که محلّ توالد و تناسل نیست، و دیگری در حال حیض و عادت ماهیانه.» و نیز از أحمد بن حنبل از ابن عبّاس روایت کرده‌اند که: جماعتی از انصار به حضور رسول الله صلّی الله علیه و آله و سلّم آمدند و از کیفیّت جماع پرسیدند، این آیه نازل شد: نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ و رسول خدا فرمود:ائْتِهَا عَلَی کُلِّ حَالٍ إذَا کَانَ فِی الْفَرْجِ. (6)«به هر کیفیّت و به هر صورتی میخواهی میتوانی با ایشان در آمیزی، مشروط به آنکه در خصوص فرج باشد نه در دبر.» از شرع و شریعت که بگذریم، در طبّ نیز مضارّ جماع با زنان از دبر به ثبوت رسیده است. (7) میرزا محمّد حکیم (مَلِک الاطبّآء) گوید: )) از جمله جماعهای لازم الاجتناب، لواط با زنان نمودن است. زیرا که به تجربه یافته‌اند که اولاد چنین شخصی مبتلا به علّت معروف(8) خواهد شد. زیرا که پاره حکایات و أخبارات طبّیّه بر اثبات این مطلب در این بابست که ذکر آنها در این رساله موجب طول است. (9)----------------------------------------------------------------------------(1) توضیح‏المسائل مراجع، ج‏1، ص 276.2(2) همان(3) این روایت صحیحه است که سَدِیر از حضرت صادق علیه السّلام از رسول خدا روایت نموده است، و شهید ثانی در «شرح لمعه» آورده است، و نیز مجلسی در «بحارالانوار» طبع کمپانی، ج 23، ص 98، از «تفسیر عیّاشی» از یزید بن ثابت روایت کرده است که مردی از أمیرالمؤمنین علیه السّلام درباره وطی زنان از دُبُر پرسید. حضرت فرمود: سَفَلْتَ سَفَلَ اللَهُ بِکَ! أما سَمِعْتَ اللَهَ یَقولُ: أَتَأْتُونَ الْفَـحِشَةَ مَا سَبَقَکُم بِهَا مِنْ أَحَدٍ مِّنَ الْعَـلَمِینَ؟ «پست شدی، خدا ترا پست کند! مگر نشنیدهای که خدا درباره قوم لوط میگوید: آیاشما کار قبیحی را انجام میدهید که هیچکس از جهانیان در این کار بر شما سبقت نگرفته است؟!»و نیز عیّاشی از صفوان بن یحیی از بعض اصحاب روایت کرده است که گفت: از حضرت صادق علیه السّلام درباره آیه نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّی? شِئْتُمْ پرسیدم. فرمود: از جلو با آنها آمیزش کنید؛ و از پشتشان ولیکن در فرج باید باشد.و نیز عیّاشی از مُعَمّر بن خَلاّد از حضرت رضا علیه السّلام روایت میکند که از من پرسید: شما درباره آمیزش با زنان از عقبشان چه میگوئید؟! عرض کردم: به من اینطور رسیده است که اهل مدینه در آن باکی نمیبینند. حضرت فرمود: یهود چنین میپنداشتند که چون مردی با زنش از عقب ولیکن در فرجش نزدیکی کند، بچّهاش أحْول یعنی چپچشم متولّد میشود. خداوند این آیه را نازل کرد: نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّی? شِئْتُمْ یعنی: از جلو و یا از عقب جماع کنید اشکال ندارد ولیکن باید در فرج آنها باشد؛ در مقابل گفتار یهود. و مراد خداوند جواز وطی در دبرهایشان نبوده است. و عین این روایت را عیّاشی، نیز از حسن بن علیّ از حضرت صادق علیه السّلام روایت کرده است.و همچنین عیّاشی از زرارة از حضرت باقر علیه السّلام آورده است که چون من از قول خدا: نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ پرسیدم، فرمود: مِنْ قُبُلٍ. «باید وطی در خصوص فرج باشد». و باز عیّاشی از أبوبصیر از حضرت صادق علیه السّلام روایت کرده است که گفت: پرسیدم از کسی که با زنش در دبر جماع میکند، حضرت بدشان آمد و گفتند: معنای نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّی? شِئْتُمْ اینست که: أیَّ ساعَةٍ شِئْتُمْ «هر زمان که بخواهید» نه هر جا که بخواهید.در مقابل این دسته از روایات، عیّاشی از ابن أبی یَعفور از حضرت صادق علیه السّلام روایت میکند که: پرسیدم از وی از وطی کردن زنان را در دبرشان، فرمود: باکی ندارد و سپس این آیه را قرائت کرد: نِسَآؤُکُمْ حَرْثٌ لَّکُمْ فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّی? شِئْتُمْ و عیّاشی از عبدالرّحمن بن حجّاج روایت میکند از حضرت صادق علیه السّلام که وقتی نزد آن حضرت از وطی با زنان از دبر سخن به میان آمد فرمود: من هیچ آیهای را در قرآن که آن را جائز شمرده باشد نیافتم مگر آیة: إِنَّکُمْ لَتأْتُونَ الرِّجَالَ شَهْوَةً مِّن دُونِ النِّسَآءِ. و نیز عیّاشی از حسین بن علیّ ابن یَقطین روایت میکند که از حضرت کاظم علیه السّلام از این امر پرسیدم، فرمود: یک آیه در قرآن آن را حلال کرده که درباره قوم لوط است: هَـ?ؤُلآءِ بَنَاتِی هُنَّ أَطْهَرُ لَکُمْ «این دختران منند که برای شما پاکیزهترند» و حضرت لوط میدانست که آن قوم فرج را نمیخواستند.باری، از مجموعه این روایات آنچه بدست میآید، حرمت آمیزش در دبر است. زیرا معنای حرث کشت و تناسل است و آن فقط از فرج متحقّق میشود، بنابراین فَأْتُوا حَرْثَکُمْ أَنَّی? شِئْتُمْ مسلَّماً به معنای مکان نیست؛ بلکه به معنای کیفیّت است یعنی باید جماع در فرج باشد بهر صورتی که میخواهید. و روایتی که دلالت داشت مراد از أَنَّی"، زمانیّه است _ معارض است با روایتی که بر این معنی دلالت دارد فلهذا ساقط است. و صحیحه ابن أبییعفور معارض است با این روایات کثیره دالّه بر حرمت و ساقط است؛ با وجود معارضه با ظاهر کتاب که فی حدِّ نفسِها موجب سقوط آنست. و روایت ابن حجّاج و همچنین روایت حسین بن علیّ بن یقطین، متشابه المعنی است زیرا استناد به دو آیه شده که هیچکدام دلالت بر جواز ندارند. بنابراین رفع ید از این روایات معارضه اوّلاً بجهت مخالفتشان با ظاهر کتاب و ثانیاً بجهت تعارضشان با روایات کثیره دیگری که متناً و سنداً از اینها أقوی هستند لازم است.(4) صدر آیه 223، از سوره 2: البقرة؛ و کلمه أَنِّی" در این آیه روشن است که به معنای زمان و مکان نیست، زیرا منافات با معنای حَرْث دارد که به معنای کشت و تولید مثل است؛ و حتماً باید به معنای حَیْثُ که دلالت بر کیفیّت دارد باشد، تا با معنای حَرْث مناسب باشد؛ و در اینصورت این آیه را میتوان از ادلّه حرمت وطی در دبر به شمار آورد.(5) «الدُّرّ المَنثور» ج 1، ص 262؛ «تفسیر ابن کثیر دِمَشقی» طبع دارالفکر، _ ج 1، ص 463(6) «الدُّرُّ المَنثور» ج 1، ص 262؛ «تفسیر ابن کثیر» طبع دارالفکر، ج 1، ص 463(7) و از آنچه گفته شد معلوم میشود که: آنچه را که در ص 275 از کتاب «بازشناسی قرآن» بنام دکتر روشنگر آورده، و نسبت جواز وطی زنان در دبر را به قرآن داده و استناد به کلمه أَنَّی نموده است چقدر بیاساس است.(8) مراد از علّت معروف ظاهراً مرض اُبْنَه میباشد؛ یعنی کسالتی که در دبر پیدا میشود و غیر از وطی مردان و آب منی چاره ندارد.(9) «حفظ صحّت ناصری» طبع سنگی، ص 158؛ این رساله را برای ناصرالدّین شاه نوشته است
    امضای ایشان
    خداحافظ

16. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

تا جایی که من تحقیق کردم اگر زن راضی باشه مکروه است
    من که این همه برای زنم از همه چی مایه میزارم خونه پول زندگی همه چی فراهمه چرا اون حاضر نیست یه کاری برای من انجام بده؟
    من هم میرم زن صیغه میکنم
    چاره ای ندارم

18. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اگر زن صیغه کنم چی و زنی که صیغه میکنم راضی باشه چی؟
    زن صیغه کنی زنت میفهمه دلش نیشکنه آهش دامنتو میگیره
    زندگیت کلا از هم میپاشه

ولی آه یه نف. هم بگیرتتون که دلش. شکسته روز خوش تو زندگیتون نمیبینید

چقد راحت دم از این چیزا میزنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

19. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

20. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

تا جایی که من تحقیق کردم اگر زن راضی باشه مکروه است
    من که این همه برای زنم از همه چی مایه میزارم خونه پول زندگی همه چی فراهمه چرا اون حاضر نیست یه کاری برای من انجام بده؟
    من هم میرم زن صیغه میکنم
    چاره ای ندارم

ای بابا شما خوشیش و میکنید زنتون مریض میشه دردش و زنتون میکشه

شما بهتر خودتون درمان کنید
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

21. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

22. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط پریماه. نمایش پست ها
    زن صیغه کنی زنت میفهمه دلش نیشکنه آهش دامنتو میگیره
    زندگیت کلا از هم میپاشه

ولی آه یه نف. هم بگیرتتون که دلش. شکسته روز خوش تو زندگیتون نمیبینید

چقد راحت دم از این چیزا میزنید
    خواهر من خب راضی نمیشه لجبازه
    راهی نداره بتونم راضیش کنم؟ نمیخوام بهش خیانت کنم اما نمیتونم اینطوری بتونم ادامه بدم.یا باید با یکی دیگه اینکارو بکنم یا اون

23. کاربران زیر از Opera بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

خواهر من خب راضی نمیشه لجبازه
    راهی نداره بتونم راضیش کنم؟ نمیخوام بهش خیانت کنم اما نمیتونم اینطوری بتونم ادامه بدم.یا باید با یکی دیگه اینکارو بکنم یا اون

شما اصلا متوحه حرف من شدید؟؟به جای اینکه فکر کنید باهاش رابطه از پشت داشته باشید به این فکر کنید که خودتون درمان کنید که فکر رابطه از پشت از سرتون بیاد بیرون و دلسرد بشید و بهترین راه حل رفتن پیش روان پزشک
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

25. کاربران زیر از پریماه. بابت این پست مفید تشکر کرده اند

26. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

هشدار نسبت به خطرات رابطه جنسی از مقعد(رابطه مقعدی)
    انجام رابطه جنسی از راه مقعد با هر روش و با استفاده از هر ماده لغزنده کننده یا بیحس کننده به صورت کرم – اسپری – ژل – روغن – کاندوم – پماد – یک رابطه پر خطر جنسی میباشد و استفاده از موارد یاد شده و شیوه های ان صرفا از دردناک بودن این رابطه می کاهد و آسیبهای جبران نا پذیری به فرد مفعول به لحاظ جسمی و برای هر دو فرد فاعل و مفعول به لحاظ انتقال بیماریهای مقاربتی بهمراه دارد و هیچ پزشکی در هیچ جای دنیا انجام این رابطه را توصیه نمیکند و از نظر علمی غیر قابل قبول میباشد .بررسی رابطه جنسی از نوع مقعد و آسیبهای جسمانی آن از منظر پزشکی :هیچ پزشکی رابطه ی جنسی از راه مقعد را توصیه نمیکند و مسلما هیچ نظریه مبنی بر سالم بودن و بی ضرر بودن این رابطه جنسی ارائه نگردیده ، بر عکس این رابطه همیشه از نظر پزشکی نقض گردیده .در نواحی مقعد رشته های عصبی زیادی پراکنده شده که این رشته های عصبی بسیار بسیار آسیب پذیر و حساس میباشند و نسبت به هر چیزی که وارد دهانه مقعد ( anal) شود سریعا واکنش نشان میدهند من اینجا مکانیزمی از عملکرد داخلی بدن رو برای شما شرح میدم تا بهتر متوجه بشوید :دستگاه گوارشی دارای دو نوع اسفنکتر sphincter که یکی از آنها داخلی و غیر ارادیست و دریچه ورودی غذا به معده و خروج آن میباشد و یکی دیگر از این اسفنکتر ها خارجیست که این یکی ارادیست وقتی که غذا بلعیده می شود , از طریق مری پایین آمده و به سمت معده می رود . در محل ورود و خروج معده , عضلات حلقوی وجود دارند که به آنها اصطلاحا “اسفنکتر”( sphincter ) گفته می شود و به عنوان دریچه عمل می کنند.زمانی که شما احساس میکنید که نیاز به عمل خروج مدفوع از دریچه مقعد را دارید این زمانیست که اسفنکتر داخلی ۲ باز شده که خب همانطور که گفته شد غیر ارادیست اما عمل باز کردن دریچه مقعد ( اسفنکتر خارجی) و در کل دفع مدفوع ارادیست و دست شما میباشد یعنی از زمانی که احساس کردید نیاز به wc دارید و خودتون رو نگه میدارید تا به محل مناسب برسید و سپس به اراده خودتون باعث خارج شدن مدفوع می شود این نگه داشتن و این عمل خارج کردن مدفوع توسط اسفنکتر خارجی که ارادیست انجام میشه .حالا همه این مسائل را مطرح کردم که به اینجا برسیم که رابطه جنسی از راه مقعد یا کلا وارد شدن هر شئی در درون مقعد باعث آسیب دیدگی اسفنکتر خارجی شده و باعث میشه که دریچه خروجی مقعد یا همون آنال به درستی کار خودش رو انجام نده یعنی از قدرت ارادی خارج میشه پس به مرور زمان امکان ارادی خروج مدفوع یا نگه داشتن خود را از دست میدهید در این صورت نا خواسته و غیر ارادی مدفوع از درچه مقعد خارج میشود در اینصورت همیشه لکه هایی از مدفوع در لباس زیر مشاهده می گردد. که خب مسلما این برای هیچ آدمی خوشایند نیست.هشدار جدی : سهل تر بودن انتقال ویروسهایی نظیر hiv ( ایدز ) و سایر بیمارهای مقاربتی از طریق رابطه جنسی از راه مقعداز جهتی دیگر سایر بیمارهای عفونی ، ویروسی همانند هپاتیت ایدز سفلیس و سایر بیماری های مقاربتی از طریق مقعد راحتر منتقل می شوند خیلی از افراد تصور میکنند که در رابطه مقعدی هیچ خطری آنها را تهدید نمی کند که باید عرض کنم اتفاقا چون درون مقعد حاوی باکتریهای زیادی میباشد انتقال ویروسهای نظیر ایدز و … راحتر انجام میگیرد این باکتریهای با شستشو از بین نمیروند . از آن گذشته دریچه مقعد یک درچه خروجیست پس وارد شدن هر چیزی از این دریچه علاوه بر آسیب به درچه و موارد ذکر شده همراه با درد است. و به مرور باعث باز شدن هر چه بیشتر درچه مقعد و پیدایش عوارض ذکر شده میشود.به طور کلی انجام این رابطه حتی برای یک مرتبه هم به هیچ وجه به زوجین توصیه نمی شود.تماس دهانی با مقعد و نواحی اطراف آن میتواند باعث انتقال باکتریهای مضر به دهان شده و سبب بیماری و عفونت شود ( این باکتریها با شستشو از بین نمیروند )حکم قضائی ، برگه سلامت پزشکی جهت مشخص شدن تجربه جنسی مفعول از طریق نزدیکی از مقعد و پزشکی قانونی :سوالی که مطرح می شود اینست که آیا اگر فردی قبل از ازدواج رابطه جنسی مقعدی داشته باشد مشخص می شود یا خیر ؟ پاسخ مثبت است و پزشکی قانونی با بررسی نشانه ها و علائم مخصوص میتواند پی به این مسئله ببرد که ایا فرد رابطه جنسی از راه مقعد داشته است یا خیر.
    امضای ایشان
    خداحافظ

27. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

28. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شما اصلا متوحه حرف من شدید؟؟به جای اینکه فکر کنید باهاش رابطه از پشت داشته باشید به این فکر کنید که خودتون درمان کنید که فکر رابطه از پشت از سرتون بیاد بیرون و دلسرد بشید و بهترین راه حل رفتن پیش روان پزشک
    متوجه حرف شما شدم اما نمیتونم فکرش رو از سرم بیرون کنم. خیلی ها هستن که انجام میدن مشکلی هم ندارن چرا فقط اون نمیتونه.به هر حال صیغه که حق دارم بکنم یا زن دوم بگیرم
    نسبتا مرد ثروتمندی هستم

29. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    تشکر شده 1,447 بار در 412 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    من مردی 28 ساله هستم که حدود 3 ساله ازدواج کردم
    در مسائل مختلف زندگی با همسرم مشکلی نداریم اما چیزی که همیشه من رو اذیت کرده علاقه شدید من به رابطه جنسی مقعدی هست
    در حالی که همسرم به هیچ وجه راضی نیست
    اگر هم رابطه جنسی متعارف باهاش برقرار میکنم بخاطر اونه
    نمیدونم آیا این خواسته من ظلم در حقش یا من این حق رو ندارم
    اگر وضعیت به همین شکل پیش بره شاید قبل از اینکه پای بچه ای به وسط کشیده بشه بخوام ازش جدا بشم.
    به نظر شما چیکار کنم؟
    سلام
    خوبی مرد؟
    خیلی خوبه که با همسرت غیر این مشکل خاصی نداری، خدارو شاکر باش
    خودت هم میگی این موضوع داره اذیتت می کنه، می دونم اینکار برات لذت بخشه اما خودت رو جای همسرت بگذار و ببین آیا این رابطه قشنگت ارزش داره بخاطر یه لذت گذرا تحت تاثیر قرار بگیره؟
    تو همین سایت کلی افراد مختلف از نداشتن ساده ترین لذات و محبت زناشویی گله کردن، حیفه واقعاً !

نمیدونم چرا اما دست خودم نیست قبلا از ازدواج هم رابطه جنسی نداشتم . حالا هر کاری میکنم بتونم سر این موضوع خودم رو کنترل کنم نمیتونم. نمیخوام زنم رو ناراحت کنم اما علاقه ام داره بهش کم میشه.
    رابطه زناشویی و ازدواج مردونگی خاص خودش رو میطلبه، باید توجه داشت که طرفمون شریک زندگیمونه و به اندازه ما حق لذت بردن رو داره.
    بشین تو خلوت با خودت فکر کن به این که آیا یه لذت زودگذر ارزشش رو داره زندگیت رو خراب و همسرت رو دلشکسته کنی؟

چیزی که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

قاعده طلایی یا قاعده زرین یک اصل اخلاقی است که دو مطلب را بیان می‌کند:

1. شخص باید به گونه‌ای با دیگران رفتار کند که دوست دارد دیگران در شرایط مشابه با او آن‌گونه رفتار کنند (شکل مثبتِ قاعده)
    2. شخص نباید به گونه‌ای با دیگران رفتار کند که دوست ندارد آن‌گونه با او رفتار شود (شکلی منفی و منعیِ قاعده؛ که گاه «قاعده نقره ای» یا «قاعده سیمین» خوانده می‌شود)
    امضای ایشان

30. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    سلام
    خوبی مرد؟
    خیلی خوبه که با همسرت غیر این مشکل خاصی نداری، خدارو شاکر باش
    خودت هم میگی این موضوع داره اذیتت می کنه، می دونم اینکار برات لذت بخشه اما خودت رو جای همسرت بگذار و ببین آیا این رابطه قشنگت ارزش داره بخاطر یه لذت گذرا تحت تاثیر قرار بگیره؟
    تو همین سایت کلی افراد مختلف از نداشتن ساده ترین لذات و محبت زناشویی گله کردن، حیفه واقعاً !

رابطه زناشویی و ازدواج مردونگی خاص خودش رو میطلبه، باید توجه داشت که طرفمون شریک زندگیمونه و به اندازه ما حق لذت بردن رو داره.
    بشین تو خلوت با خودت فکر کن به این که آیا یه لذت زودگذر ارزشش رو داره زندگیت رو خراب و همسرت رو دلشکسته کنی؟

چیزی که برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند

قاعده طلایی یا قاعده زرین یک اصل اخلاقی است که دو مطلب را بیان می‌کند:

1. شخص باید به گونه‌ای با دیگران رفتار کند که دوست دارد دیگران در شرایط مشابه با او آن‌گونه رفتار کنند (شکل مثبتِ قاعده)
    2. شخص نباید به گونه‌ای با دیگران رفتار کند که دوست ندارد آن‌گونه با او رفتار شود (شکلی منفی و منعیِ قاعده؛ که گاه «قاعده نقره ای» یا «قاعده سیمین» خوانده می‌شود)
    ممنون .اما واقعا این زن نمیتونه مشکلی داشته باشه چون همه چی براش فراهمه. محبت پول ماشین خونه ...
    میدونم از سر لجبازی این کار رو میکنه ولی من هم نمیتونم برا همیشه برای لذتی که حقمه از زنم داشته باشم محروم باشم.
    اگه اون حق داره کوچکترین زحمتی به خودش نده پس منم حق دارم زن صیغه کنم یا زن دوم بگیرم

32. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15627
    تشکـر
    64
    تشکر شده 158 بار در 79 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام شما اگه تصمیمتونو گرفتید پس چرا امدید مشاوره بگیرید؟...شما لذت کوتاه رو به چیزایی که الان دارید ترجیح میدید ولی اینو بدونید گاهی اوقات شیطان از راههایی به انسان نفوذ میکنه که متوجه نمیشید سعید کلی ایه وسند اللهی براتون گذاشت اما گویا قدرت نفسانیه شما بیشتره
    امضای ایشان
    دل میبندیم به یک حباب بعد دل دل میکنیم که نترکد

33. 3 کاربران زیر از رزسیاه بابت این پست مفید تشکر کرده اند

34. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    میزان امتیاز
    10

ممنون .اما واقعا این زن نمیتونه مشکلی داشته باشه چون همه چی براش فراهمه. محبت پول ماشین خونه ...
    میدونم از سر لجبازی این کار رو میکنه ولی من هم نمیتونم برا همیشه برای لذتی که حقمه از زنم داشته باشم محروم باشم.
    اگه اون حق داره کوچکترین زحمتی به خودش نده پس منم حق دارم زن صیغه کنم یا زن دوم بگیرم
    ببین متوجه هستم که زحمت می کشی و تلاش می کنی که نیاز های رفاهی خانواده ات رو فراهم کنی، خیلی عالیه و در عوض این این حقه تو هم هست که همسرت بعضی نیاز های تو رو هم براورده کنه.
    اما بعضی چیز ها رو نباید با هم مخلوط کرد. همونطور که باید پشتیبان مالی رفاهی همسر بود باید پشتیبان احساسی هم باشیم. دلیل نمیشه که چون بهش امکانات می دیم پس یعنی احساساتش رو هم تامین می کنیم. وظایف دست رو نیاید با پا یکی دونست.

من امر و نهی نمی کنم، انتخاب با شماست
    در مورد صیغه یا زن دوم باید بگم که فکر نکن این یه راهکار پایدار باشه چون اونا به تو دید مالی و تو بهشون دید جنسی داری و این روابط بعد مدتی اون رنگ خودشون رو از دست می دن و یا شما مجبورید مدام رنگ های دیگه رو امتحان کنید و یا شاهد بی رنگ شدن کل زندگیتون باشید.
    امضای ایشان

35. 2 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

36. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط e.v نمایش پست ها
    ببین متوجه هستم که زحمت می کشی و تلاش می کنی که نیاز های رفاهی خانواده ات رو فراهم کنی، خیلی عالیه و در عوض این این حقه تو هم هست که همسرت بعضی نیاز های تو رو هم براورده کنه.
    اما بعضی چیز ها رو نباید با هم مخلوط کرد. همونطور که باید پشتیبان مالی رفاهی همسر بود باید پشتیبان احساسی هم باشیم. دلیل نمیشه که چون بهش امکانات می دیم پس یعنی احساساتش رو هم تامین می کنیم. وظایف دست رو نیاید با پا یکی دونست.

من امر و نهی نمی کنم، انتخاب با شماست
    در مورد صیغه یا زن دوم باید بگم که فکر نکن این یه راهکار پایدار باشه چون اونا به تو دید مالی و تو بهشون دید جنسی داری و این روابط بعد مدتی اون رنگ خودشون رو از دست می دن و یا شما مجبورید مدام رنگ های دیگه رو امتحان کنید و یا شاهد بی رنگ شدن کل زندگیتون باشید.
    من زن خیلی خوش گذرونی دارم .همیشه در حال خرید کردنه.مشکلی ندارم حقشه اما این سوال برام پیش میاد چرا اون پاش رو میکنه تو یه کفش که حتما ماشینم بالای پنجاه تومن باشه که جلو دوستاش پز بده(ماشین براش خریدم) اما من حق ندارم از این رابطه چیزی که میخوام رو داشته باشم؟
    چرا باید همه چی به دل اون باشه خب یه چیزی رو که به دلش نیست قبول کنه یه بار.
    اون اوایل که بهش گفتم زیاد برام مهم نبود اما چون اجازه نداد حریص ترم کرد.

37. کاربران زیر از Opera بابت این پست مفید تشکر کرده اند

e.v

38. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط رزسیاه نمایش پست ها
    سلام شما اگه تصمیمتونو گرفتید پس چرا امدید مشاوره بگیرید؟...شما لذت کوتاه رو به چیزایی که الان دارید ترجیح میدید ولی اینو بدونید گاهی اوقات شیطان از راههایی به انسان نفوذ میکنه که متوجه نمیشید سعید کلی ایه وسند اللهی براتون گذاشت اما گویا قدرت نفسانیه شما بیشتره
    من تقریبا مطمئنم اکثر زن و شوهر ها این کار رو میکنن چطور رسید به ما شد شیطان و جهنم و حرام

39. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    13337
    تشکـر
    1,752
    میزان امتیاز
    10

من زن خیلی خوش گذرونی دارم .همیشه در حال خرید کردنه.مشکلی ندارم حقشه اما این سوال برام پیش میاد چرا اون پاش رو میکنه تو یه کفش که حتما ماشینم بالای پنجاه تومن باشه که جلو دوستاش پز بده(ماشین براش خریدم) اما من حق ندارم از این رابطه چیزی که میخوام رو داشته باشم؟
    چرا باید همه چی به دل اون باشه خب یه چیزی رو که به دلش نیست قبول کنه یه بار.
    اون اوایل که بهش گفتم زیاد برام مهم نبود اما چون اجازه نداد حریص ترم کرد.
    اوهوم الان بهتر متوجه شدم
    پس مسئله از اینجا آب می خوره... میتونید اینکارو کنار بگذارید ولی یه سری دلایل دیگه پشت این موضوعه.

فکر میکنم بهتر باشه ملاقات حضوری با مشاور خانواده داشته باشید.
    این موضوع می تونه در آینده مشکل ساز بشه. با یه سری همفکری و صحبت ها میشه این موضوع رو حل کرد، مشاور کمکتون می کنه.
    امضای ایشان

40. 3 کاربران زیر از e.v بابت این پست مفید تشکر کرده اند

41. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

هه. بدبختی مرد ها این که فک میکنن همه چیزززز زن با پول فک میکنن برا زنشون همه چیز مالی تهیه کنن دیگه تمام ولی اینطور نیست زن ها ظاهرا پول دوست داذن بیشتر به محبت همسرشون احتیاج دارن

پس حالا که تصمیمت گرفتی با زنت رک و راست راجب این موضوع صحبت کن بگو. احتیاج داری اگه نیازت برطرف نشه
    محبورید زن صیغه کنید اول رضایت زنت رو جلب کن بعدد دصیغه کن
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

42. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

هه. بدبختی مرد ها این که فک میکنن همه چیزززز زن با پول فک میکنن برا زنشون همه چیز مالی تهیه کنن دیگه تمام ولی اینطور نیست زن ها ظاهرا پول دوست داذن بیشتر به محبت همسرشون احتیاج دارن

پس حالا که تصمیمت گرفتی با زنت رک و راست راجب این موضوع صحبت کن بگو. احتیاج داری اگه نیازت برطرف نشه
    محبورید زن صیغه کنید اول رضایت زنت رو جلب کن بعدد دصیغه کن
    البته حقش هم هست...زنش باید در اختیارش باشه...
    امضای ایشان
    خداحافظ

43. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اره حقش هست ولی زن گناه داره فردا زن هست که مریضی میگیره زن که میخواد دردش و تحمل کنه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

45. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    تشکر شده 232 بار در 142 پست
    میزان امتیاز
    0

واقعا حقش رو داره؟
    تا جایی که من میدونم زن میتونه از مرد شکایت کنه
    ویرایش توسط Ashkan1989 : 05-20-2015 در ساعت 02:04 AM

46. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Queen نمایش پست ها
    واقعا حقش رو داره؟
    زنشه...اختیارشو داره...بیشتر زن و شوهرها این کارو میکنن..
    شکایت نه...اما اگه ببخشید مجرای جلو و دبر یکی بشه و پاره بشه زن میتونه دیه بگیره
    ویرایش توسط saeed021 : 05-20-2015 در ساعت 02:07 AM
    امضای ایشان
    خداحافظ

47. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

از نظر قانونی زن میتونه ازش شکایت کنه و حق طلاق رو به زن میدن
    شما مطمئن هستید؟

49. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط Queen نمایش پست ها
    از نظر قانونی زن میتونه ازش شکایت کنه و حق طلاق رو به زن میدن
    شما مطمئن هستید؟
    ما حقوقی ها میگیم افضا...میتونید تحقیق کنید در موردش
    امضای ایشان
    خداحافظ

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

شکایت نه...اما اگه ببخشید مجرای جلو و دبر یکی بشه و پاره بشه زن میتونه دیه بگیره
    شکر خدا یکی حق رو به من داد اگر قبول نکنه میتونم مجبورش کنم؟

51. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    9301
    تشکـر
    196
    میزان امتیاز
    0

ما حقوقی ها میگیم افضا...میتونید تحقیق کنید در موردش
    نمی دونستم واقعا

52. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

مجبور نه!باید با میل خودش باشه...اونم نه زیاد...چند ماهی یک بار..که به خانم اسب نرسه..
    امضای ایشان
    خداحافظ

53. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

54. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    9

اخه ب نظر شما با اجبار کردن..لذت میبرید؟
    ب شما اجازه داده تا حالا اینکارو کنید یا نه؟امتحان کردید؟

55. بالا | پست 37

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط شقایق21 نمایش پست ها
    اخه ب نظر شما با اجبار کردن..لذت میبرید؟
    ب شما اجازه داده تا حالا اینکارو کنید یا نه؟امتحان کردید؟
    نه امتحان که نکردیم اما یه بار گفت باشه میزارم به شرط اینکه برام طلا بخری خریدم بعد اینکه به خواسته اش رسید گفت گولت زدم که طلا رو بخری

56. بالا | پست 38

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

اگه مرد یواشکی زنش بره زن صیغه کنه
    زنش بفمه دادگاه حق طلاق رو به زن میده

چون باید با اجازه زن اول باشه
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

57. بالا | پست 39

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

مجبور نه!باید با میل خودش باشه...اونم نه زیاد...چند ماهی یک بار..که به خانم اسب نرسه..
    میتونم این میل رو تو وجودش ایجاد کنم؟

58. بالا | پست 40

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

من نمیخوام برم اینکار رو بکنم . میخوام بترسه که قبول کنه. چرا همه زن ها میتونن فقط زن من نمیتونه. نمیخواد

59. کاربران زیر از Opera بابت این پست مفید تشکر کرده اند

60. بالا | پست 41

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

صیغه نه! ازداوج دایم فقط
    امضای ایشان
    خداحافظ

61. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

62. بالا | پست 42

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    9

نه امتحان که نکردیم اما یه بار گفت باشه میزارم به شرط اینکه برام طلا بخری خریدم بعد اینکه به خواسته اش رسید گفت گولت زدم که طلا رو بخری

ازین ب بعد اول کارتو بکن بعد خرید کن
    بعدشم باهاش صحبت کن ی دفه اتفاق بیفته...شاید خوشش اومد

63. 2 کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

64. بالا | پست 43

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

میتونم این میل رو تو وجودش ایجاد کنم؟
    ببینید اصولا زن ها اذتی نمیبرن از رابطه از مقعد ...وقتی میبینن مرد لذت میبره خانمها هم خوششون میاد..
    امضای ایشان
    خداحافظ

65. 2 کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

66. بالا | پست 44

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

ازین ب بعد اول کارتو بکن بعد خرید کن
    بعدشم باهاش صحبت کن ی دفه اتفاق بیفته...شاید خوشش اومد
    ببینید اصولا زن ها اذتی نمیبرن از رابطه از مقعد ...وقتی میبینن مرد لذت میبره خانمها هم خوششون میاد..
    یعنی بالقوه زن ها از این نوع رابطه لذت نمیبرن؟ امکان نداره بتونم قبل از اینکه انجام بدم برای اینکار تحریکش کنم که خودش موافقت کنه؟

67. بالا | پست 45

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    15277
    تشکـر
    345
    میزان امتیاز
    10

یعنی بالقوه زن ها از این نوع رابطه لذت نمیبرن؟ امکان نداره بتونم قبل از اینکه انجام بدم برای اینکار تحریکش کنم که خودش موافقت کنه؟
    بهتره تو گوگل سرچ کنید و اموزش هاشو پیدا کنید..
    امضای ایشان
    خداحافظ

68. کاربران زیر از saeed021 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

69. بالا | پست 46

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

بهتره تو گوگل سرچ کنید و اموزش هاشو پیدا کنید..
    شما که وکیل هستید جواب بدید لطفا. اگر مجبورش کنم میتونه ازم شکایت کنه؟ مشکل حقوقی برای من پیش میاد؟

70. بالا | پست 47

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    9

والا گفتنش درست نیس ولی اونجوری ک من شنیدم اگ اقا کارش درست باشه(ببخشید) خانوم لذت میبره
    و خیلی از خانوم هارو دیدم ک رابطه از مقعد رو ترجیح میدن

71. 2 کاربران زیر از شقایق21 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

72. بالا | پست 48

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16466
    تشکـر
    21
    تشکر شده 4 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

والا گفتنش درست نیس ولی اونجوری ک من شنیدم اگ اقا کارش درست باشه(ببخشید) خانوم لذت میبره
    پس ذاتا میتونه براش لذت داشته باشه
    خوبه پس اونطوری نیست که میگه میمیرم. ممنون

73. بالا | پست 49

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    6159
    تشکـر
    10,854
    میزان امتیاز
    24

کیییی گفتتتتهههههه اینوووووووووووو
    امضای ایشان
    زندگی سه دیدگاه داره

دیدگاه شما
    دیدگاه من
    حقیقت

74. بالا | پست 50

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    14528
    تشکـر
    52
    میزان امتیاز
    9

پس ذاتا میتونه براش لذت داشته باشه
    خوبه پس اونطوری نیست که میگه میمیرم. ممنون

اولا هم بستگی ب خود شما داره
    هم خانومت
    همه ک مث هم نیسن

صفحه 1 از 3 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)