نمایش نتایج: از 1 به 13 از 13

موضوع: خیانت و عشق گذشته

2160
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31901
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

خیانت و عشق گذشته

من نامزد دارم و نامزدمو هم خیلی دوست دارم خیلی همبا هم خوشبختیم اما من هرازگاهی یاد یار قدیمیم و نامزد قبلیم میوفتم اون نامزد قبلی عاشقش بودم سر یه سری شرایط و بحث خانوادگی جدا شدیم حالا هر کدوممون راه جدا داریم اما من چ تو خوشی چ تو ناراحتی ن ایکه بگی دوستش دارماا ن دلتنگیش میشم خیلی دلتنگش میشم طوری ک باید صداشو بشنوم واگه نشنوم تو خفا گریه میکنم حالا چند روز پیش این حس بهم دست داد و دل رو زدم به دریا بهش ز زدم جوابمو هم داد اولش دعوا کردیم ک میگفتیم ب هم جدایی هردمون تقصیر تویه و اون میگفت ن تو . ولی در کل هردو به زندگی جدا از هم و اینکه قسمت هم نشدیم قبول کردیم و کاری به زندگی هم نداریم ز زدم یکم صداشو شنیدم اونم اصلا نمیخواد زندگی من بهم بخوره و دیگه کاری به زندگی هم نداریم اما شنیدن احوال و حالش و صداش ارومم میکنه . به هر حال خیلی لروم صحبت کردیم اون از زندگی خودش گفت ک خوشبخته و منم از زندگی خودم گفتم و اونم خیلی نامدی منو ک کردم قبول کرده .حالا ک باهاش حرف زدم دلم راحت شد و باهاش هم خدافظی کردم و اونم قبول کرد و گفت خوشبخت باشی و دیگه بهم ز نزنیم اما این موضوع هر چند شش ماه پنج ماه اتفاق میافته ک یاد هم بیافتیم من با این حسم چیکار کنم شما بگین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26207
    تشکـر
    1,293
    تشکر شده 666 بار در 415 پست
    میزان امتیاز
    9

پاسخ : این خیانته ایا?

سلام
    معلومه که خیانته ، اگه همسرتون هم مثل شما به کسی زنگ بزنه و هر شش ماه و بخواد حالش رو بپرسه شما بدت نمیاد؟ در ضمن این شش ماه کم کم می شه 2 ماه بعدم می شه هر روز.
    خیانت خیلی راحت اتفاق می افته به قولی از رگ گردن بهتون نزدیکتره . همسرتون اگه بدونه راضی می شه که شما هر شش ماه به کس دیگه ای زنگ بزنید؟!!!!!!!
    به نظرم بهتره به ایشون بگید خطشون رو عوض کنن و شما هم همین کار رو بکنید و دیگه بهشون زنگ نزنید . شما خودتون نمی خواید که این رابطه قطع بشه در ضمن اگه نمی خواستید همسرتون رو و دلتون می خواست برای کس دیگه ای تنگ شه بهتر نبود که اصلا ازدواج نمی کردید؟
    بهتر مسئولانه برخورد کنید شما دیگه بچه نیستید باید به عاقبت کارهایی که می کنید فکر کنید.
    موفق باشید.

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

را حلش چيه بخدا خودمم از اين حس خسته شدم شماره شو نداشتم از درستا شمارشو گير اوردم ، نميدونم اين حس مثلا خوره تموم جونمر ميخوره وقتي ز ميزنم پشيمون ميشم شما بگين يه راح حل قطعي من نامزدمو درست دارم اون اقا ديگه تموم شد چرا اين حس دلتنگي اذيتم ميكنه وقتايي ك نيست ميخوام باشه وقتايي ك هست نميخوام باشه الان باهاش صحبت كردم ميخوام خدافظي كنم اما ميترسم درباره ،،،...

4. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

را حل ميخوام ك اين حس رو دور كنم از خودم و كمك ك قوي بشم ب زندگي اينده و گذشتم

5. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    30979
    تشکـر
    0
    تشکر شده 2 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا ج بدين من نياز ب كمك دارم

6. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام خانم محترم

قبل از همه اینکه به نظر من این اسمش خیانته ، شما دارید دوست داشتنتونو از همسر فعلیتون دریغ میکنید در صورتی که کل تمرکز شما باید روی همسرتون باشه ، البته اگر دنبال مقصر میگردید ، بدون چون و چرا مقصر اصلی شمایی هستید که با اینکه تعلق خاطر به فرد دیگه ای داشتید و کامل از رابطه با ایشون بیرون نیومده بودید ، به درخواست ازدواج همسر فعلیتون جواب مثبت دادید و از همین جا مشکل شما شروع میشه !

این رابطه پنهانی مثل آتیش زیر خاکستره ، که تماس شما با این آقا مثل یه فوت سفت میمونه که خاکسترو کنار میزنه و احساسات را روشن میکنه !

عواقب اینکار شما ، اولیش اینه که ممکنه همسرتون به هر نحوی متوجه بشن که شما چند ماه یک بار با فردی مکالمه دارید (از نظر یک مرد ، فارق از بیشنشش نسبت به ارتباط همسرش با جنس مخالف ) این موضوع بسیار بسیار براش شک برانگیزه ... دومیش اینکه چون اون آقا هم به شما هنوز حس داره ، ممکنه به هر دلیلی از همسر فعلیش دلسرد بشه و بخواد با شما ارتباط بگیره ! این یعنی به هم ریختن دو تا ازدواج به سادگی یه مکالمه چند دقیقه ای که چند ماه یکبار برقرار میشه !

نمونه مشابه : من مورد مشابه شما را توی یکی از دوستای دانشگاهیم داشتم ، پسره با دختره حدود 7-8 سال با هم بودن و چون جفتشون تک فرزند بودن ، به شدت به هم وابسته شده بودن و واقعا مکمل هم بودن و هرکی میدیدشون میفهمید که چقدر عمیقا خاطر همدیگه را میخوان ، ولی خونواده های احمق و بی شعورشون (واقعا لایق این صفات هستن) نذاشتن این دو تا به هم برسن و الان هر کدومشون ازدواج کردن با افراد دیگه ولی توی مشکلات زندگیشون (هر مشکلی) ، درد دلشونو به هم میگن البته با اطلاع همسرانشون (از نظر فکری آدما با هم فرق میکنن و بعضی ها با این پدیده "دوست معمولی حنس مخالف" داشتن همسرشون مشکلی ندارن که فکر نمیکنم شوهر شما ازین دسته آدما باشه) و واقعا هم آروم میشن اینجور که خودشون میگن !

راه حل : شما دو راه دارید ، یا اینکه به شوهرتون بگید موضوعو ، که به احتمال زیاد با یه دعوای شدید رو برو میشید و ایشون نمیتونه این قضیه را هضم کنه و اون حس غیرتش به شدت تحریک میشه (بالاخره شما ایشونو بهتر میشناسید و عکس العملش را میتونید پیش بینی کنید ، ول غالب مردهای ایرانی به شدت با این موضوع مشکل دارن) ، یا اینکه یکم خودتونو جمع و جور کنید و دیگه هیچ وقت با ایشون تماس نگیرید ! اینکه پنهانی ادامه پیدا بکنه به شدت پتانسل اینو داره که به یه خیانت جنسی منجر بشه !
    پ.ن : یکم محکم باشید توی انتخاباتون ، سر عمر یعنی ازدواج کردید ، همسرتون گناهشون چیه که باید تاوان گذشته شما را بدن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما هم بچه 16-18 ساله نیستید که تحت تاثیر هورموناتون باشید و قدرت تصمیم گیری نداشته باشید ! هیچوقت هم آرامش فعلی زندگیتون را با یه احتمال ضعیف خراب نکنید ! از کجا معلوم که نامزد قبلیتون باهاتون ازدواج میکرد خوشبخت میشدین ؟؟ ؟
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

7. 4 کاربران زیر از ehsan1966 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

8. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31901
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

دیشب ز زدم و باهاش خدافظی کردم . گفتم لطفا کسی از این تماسمون هیچی نفهمه گفت باشه گفت نمیخوام زندگیت بهم بخوره بهترین تصمیمو گرفتی چون همسرت مرد خیلی خوبیه و ارزوی خوشبختی برا هم کردیم و قطع کردم ک ان شالله دیگه ز نمیزنم . یه سوال هر موقعه این حس اومد چجوری میتونم از دست این حس خلاص شم طوری ک بدجور بهش فک مینم . از اون طرف هم همسرمو خیلی دوست دارم و نمیخوام یه تار مو ازش کم شه و از این اتفاقا چیزی بفهمه چون خیلی رو من حساسه و این مسیله رو هضم نمیکنه و اینکه سوال بدیم اینه الان من به اون اقا ز زدم وجهه بدی نداشت یه احوالپرسی و بعدش بهش گفتم نامزدمو دوست دارم قسمت هم نشدیم و از اینجور حرفا و برای همیشه خدافظ . کارم اشتباه بود اما اتفاقی ک افتاد دیگه الان خودم با خودم یطوریم ک الان اون با خودش چ فکری میکنه مثلا با اینکه هیچی هم نگفتااااا

9. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31901
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

لطفا

10. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    30982
    تشکـر
    459
    تشکر شده 876 بار در 507 پست
    میزان امتیاز
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط امل نمایش پست ها
    لطفا
    یکم اراده داشته باش هی تماس میگیری بعد میای میگی چطوری زنگ نزنم ؟!
    اراده داشته باش دیگه فکر کن اگه زنگ بزنی شوهرت بفهمه صدرص طلاقت میده!
    دوست داری این اتفاق بیوفته ؟ اگه نداری زنگ نزن
    اگ دوست داری طلاقت بده که تماس بگیر

11. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : خیانت

در یک تحقیق انجام شده، ۲۰ درصد زنان به خیانت به همسر خود اعتراف کرده‌اند، اما چرا زنان به شوهر خود خیانت می‌کنند؟ این ۱۰ دلیل آیا توجیه‌کننده خیانت زنان است؟

۱- انتقام‌جویی
    گاهی بی‌وفایی یک زن از حس انتقام جویی او ناشی می‌شود. گاهی زنان برخلاف میل باطنی خود به شوهر خود خیانت می‌کنند تا به او بفهمانند حس مورد خیانت قرار گرفتن چقدر دردناک است و جالب اینکه در خیلی موارد این حربه پاسخ می دهد.
    محققی در این زمینه می گوید: «مردها به اندازه زنان احساساتی نیستند، بنابراین در اکثر موارد درد و رنج ناشی از خیانت همسر را درک نمی کنند، مگر اینکه خودشان طعم آن را چشیده باشند. زنان با این کار می خواهند شرایطی برابر با شوهر خود داشته باشند چون احساس می‌کنند آنچه تا به حال به آن پایبند بوده‌اند دیگر ارزش و اعتباری ندارد!»

۲- بی‌تفاوتی همسر
    گاهی بی وفایی زنان از احساس نادیده گرفته شدن یا بی تفاوتی همسر نسبت به مسائل و مشکلات ناشی می شود. یک کارشناسی در این زمینه می‌گوید: «اکثر زنان در ابتدا سعی می کنند به همسرانشان بفهمانند که مشکلی وجود دارد و چیزی آنها را ناراحت کرده است اما اگر شوهر متوجه اشارات غیرمستقیم نشود، به همسر خود بی اعتنایی کند یا گلایه های او را جدی نگیرد، زن به خیانت روی می آورد چون احساس می کند راه دیگری نمانده است.»

۳- احساس ناامنی و خلأ عاطفی
    زنان نیاز دارند که دوست داشته شوند و مورد تحسین قرار گیرند. کارشناسان خانواده در این زمینه می‌گویند: «خیانت معمولا زمانی اتفاق می افتد که زنی احساس کند آنطور که باید و شاید مورد علاقه و توجه همسرش قرار نمی گیرد و همسرش قدر او را نمی داند. معمولا زنان به سمت مردان دیگر جذب می شوند چون از زبان آنها تعریف ها و تحسین‌هایی می شنوند که از زبان شوهر خود نمی‌شنوند. زنان دوست دارند همیشه به چشم همسرشان خاص و فوق‌العاده باشند. این یک باور جدی است!»

۴- بازگشت به گذشته
    بازگشت به روابط قبلی راهی آسان برای یافتن کسی است که بتواند کمبودهای زندگی زنان را برای مدت کوتاهی جبران کند. البته این راه حل بسیار مقطعی است و نمی‌تواند تاثیر ماندگاری داشته باشد. آنچه زنان می‌خواهند شخص قبلی نیست بلکه احساساتی است که در رابطه قبلی تجربه کرده‌اند یا دیدی است که در آن زمان نسبت به خود داشته‌اند. بازگشت به روابط گذشته باعث می‌شود زنان احساس جوانی، سرزندگی و جذابیت کنند.

۵- رابطه یکنواخت
    اکثر زوج‌هایی که برای مدت طولانی با هم زندگی کرده‌اند کم کم احساس می کنند آن حرارت و عشق روزهای اول را ندارند. کارشناسی می‌گفت: «روزهای اول یک رابطه، زمانی هستند که احساس می‌کنید انتخاب شده‌اید و مورد توجه و علاقه هستید اما در مورد روابط طولانی قضیه کاملا متفاوت است چون دیگر هورمون هایی که در اوایل رابطه با دیدن طرف مقابل در بدنتان ترشح می شد کمتر شده اند.»
    آمارها نشان می‌دهد زوج‌هایی که همیشه رابطه‌ای آرام و بدون تنش دارند، بیشتر در معرض خطر خیانت و بی‌وفایی هستند.

۶- ترس از خیانت شوهر
    بسیاری از زنان خیانت و بی‌وفایی را جزیی جدایی‌ناپذیر از مردان می‌دانند و به همین دلیل، همیشه دچار استرس و ترس هستند. حتی اگر شوهرشان واقعا به آنها خیانت نکند. گاهی بی‌وفایی و شروع یک رابطه مخفیانه، راهی است برای کاهش این اضطراب!

۷- روابط زناشویی سرد
    زوج هایی که برای مدت طولانی در کنار هم زندگی کرده اند معمولا از یکنواختی و سردی روابط جنسی شکایت می کنند. طی یک تحقیق در سال 2010 در اروپا، ۸۱ درصد از زنان می گفتند: «روابط زناشویی شان سرد و قابل پیش بینی شده و دیگر جذابیتی ندارد.»

۸- نبود نقاط مشترک
    اگر زنی احساس کند که دیگر دغدغه یا علاقه مشترکی با شوهر خود ندارد، ممکن است به طرف دیگری جلب شود، که این دغدغه ها و علایق را دارد. اکثر زوج ها در روزهای اول آشنایی احساس می کنند کسی را پیدا کرده اند که مثل آنها فکر می کند و با آنها همدل و همفکر است اما در بسیاری از موارد بعد از چند سال این احساس از بین می رود. بعضی از زنان برای مبارزه با احساس تنهایی و خلأ، به بی وفایی روی می آورند.

۹- بیماری
    زنانی که به بیماری های خطرناک مانند سرطان سینه مبتلا می شوند ممکن است ناگهان دید جدید متفاوت به زندگی پیدا کنند. آنها همه قسمت های زندگی خود را از اول مرور می کنند و به مرگ و نیستی بیشتر فکر می کنند. کارشناسی می گفت: «بدتر اینکه این زنان ممکن است احساس کنند درست زمانی که بیش از همیشه به شوهرشان نیاز داشته اند، تنها مانده اند و حالا دیگر مورد توجه شوهرشان نیستند.»
    احساسات این زنان آسیب پذیر می شود و برای جبران این کمبودها و احساسات منفی به خیانت روی می آورند. این احتمال هم وجود دارد که احساس کنند زمان زیادی برایشان باقی نمانده و باید از زمانی که دارند بیشتر استفاده کنند.چرا زن ها خیانت می کنند؟

۱۰- جلب توجه و ماجراجویی
    کارشناسی عقیده داشت زنان ممکن است احساس کنند که کسی قدر آنها را نمی داند. آنها همه زمان خود را به کارهای خانه اختصاص می دهند. کارهای خانه را انجام می دهند؛ از بچه ها مراقبت می کنند و حتی بسیاری از آنها بیرون از خانه کار می کنند. آنها می خواهند مورد احترام قرار بگیرند و ارزش زحمت هایشان شناخته شود.
    از طرفی، زنان همچنین به دنبال کمی هیجان و سردرگمی در زندگی هستند. بسیاری از این زنان، تنها به کمی محبت و توجه نیاز دارند. زنی که در زندگی زناشویی خود از شادی و هیجان کافی برخوردار باشد و رابطه ای گرم و صمیمی با شوهر خود داشته باشد، هرگز خیانت نمی کند.
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

12. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    31901
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

گفتم ک فقط برا خدافظی ز زدم و اخرین تماسم بود

13. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

مگه چه سلامی داری که باید خداحافظی باشه؟

اصلا لزومی نداشت بهش زنگ بزنی

هیچکس نمیتونه بهت راهکار بده که چطور بهش زنگ نزنی

چون گوشی و خط دست خودته .... خودتی که تصمیم میگیری با کی در ارتباط باشی

انقد هم مسئله رو کش نده

برا خداحافظی

برا معذرت خواهی

برا .....

یه درصد به اون تعهد و تاهل و اعتمادی که به شوهرت دادی فک کن

اونوقت ببین کی به جز همسرت مهمه که بخوای تماس بگیری باهاش

14. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    23156
    تشکـر
    593
    تشکر شده 396 بار در 211 پست
    میزان امتیاز
    9

:|

دوست عزیز از نوع نگارشتون مشخصه که عزت نفس پایین دارید و کنترلی روی خودتون ندارید و به خودتون شک دارید که آیا باز به ایشون ز میزنین یا خیر !

کارتون هیچ توجیه اخلاقی نداره ! یکم محکم باشید ، پای تعهد تاهل تون بمونید !
    امضای ایشان
    There is a charm about the forbidden that makes it unspeakably desirable

-Mark Twain

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد