نمایش نتایج: از 1 به 8 از 8

موضوع: مشکلات شغل مغازه داری

5409
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

مشکلات شغل مغازه داری

سلام
    شغل من آزاده وهیچ ربطی به رشته تحصیلیم یعنی الکترونیکم نداره ، حدود 5 سال هست شروع کردم دراین پنج سال یک بارباخیال راحت خشی نکردم حتی یک سفر هم می تونم بگم نرفتم (دست تنها واقعا سخته درآمدم که نیست ) ولی دیگه خسته شداجساس می کنم دارم پیرمی شم احساس میکنم واقعا دارم از آرزوهام دورمی شم دیگه انگیزه رفتن خیابون بقلی راندارم .
    مخصوصا این مغازه داری لعنتی که واقعا خستم کرده .
    می خوام شغلمو عوض کنم ولی انگارطلسم شدم میرم تا پله یکی بهآخر یهو فکرها به ذهنم میاد نکنه کارم بدتربشه، نمی تونم ببینم جنس ای که میفروشم یکی دیگه بیاره چون زحمتشوکشیدم و...........
    ازطرفی عید رفتم وسایل تابلوروان خریدم ، یه تابلودرست کردم که بفروشم ولی هنوزهست چون نمی دونم انگاری دپرسی شدیددارم دست به هرکاری میزنم بعدش زود خسته میشم میگم ولش کن...اینجوری نبودم من تا ته کارا می رفتم.
    عیدبرای خودم برانامه چیندم گفتم تابلورادرست میکنم تواینترنت میفروشم همزمان هم یه دوره دوربین میرم و...... ولی دوباره ولش کردم . نمایندگی رباتیک دارم ومی تونم هم برم با فرهنگسرا ها برای تدریس صحبت کنم ولی میگم ولش کن ، به خودم قول الکی میدم میدونم دروغه ولی انگاری خوشم میاددرکل بکم اعتماد بنفسم شده صفر .
    واقعا روحیم ریخته بهم احساس می کنم باید برم باید عوض شم ولی انگارذهنم قفل شده.
    بعضی وقتها بخودم می گم د لامصب چقدرپسن اندازکردی به 10میلیون میگی پس انداز! عوض شو ولی خوابه بدنم.

2. کاربران زیر از IRANPG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : روحی کدر وخسته ؟

سلام الان اکثرا مشکل شمارو دارن ینی شغلشون ارتباطی نداره با رشته شون .
    گاهی ریسک پذیری بالا در مسائل شغلی میتونه شرایط رو تا حد زیاد بهبود بده البته بستگی به خود طرف و اهدافش هم داره. ولی میتونه نتیجه عکس هم بده.همچنین تو کشور ما در اون حد امکانات تفریحی وجود نداره سعی کنید از امکانات مختلف برای بهبود روحیه خودتون استفاده کنید حتی اندک

4. 3 کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام الان اکثرا مشکل شمارو دارن ینی شغلشون ارتباطی نداره با رشته شون .
    گاهی ریسک پذیری بالا در مسائل شغلی میتونه شرایط رو تا حد زیاد بهبود بده البته بستگی به خود طرف و اهدافش هم داره. ولی میتونه نتیجه عکس هم بده.همچنین تو کشور ما در اون حد امکانات تفریحی وجود نداره سعی کنید از امکانات مختلف برای بهبود روحیه خودتون استفاده کنید حتی اندک
    دیگه جواب نمی ده همچیزبی رنگ شده ، اگرهم خنده یا خوشی هست مقطعی ایست وازته دل نیست واقعا این 5 سال خستم کرده من یکنفرم 9 میام تا 2 دوباره 4 میام تا10 فقط جمعه تعطیلم .
    احساس میکنم فرسایش پیداکردم قدرت تصمیم گیریم رادارم ازدست میدم.
    یه چیزی بگم نخندین پول داشتم میرفتم توجنگلی کوهی حتی وسط کویر با مرغ وخروس زندگی می کردم .
    نمی دونم پد رومادرم هم درک نمی کنند آیندم داره خراب میشه ، میگم درامد ندارم مگن همینی که بی کارنیستی خوبه وزود کسایی دیگه روبه رخ می کشند .
    یکی ازمشکلاتم اینه که نمی تونم دردم روبه کسی بگم ..... اینجاهم دیگه مجبورشدم.
    واقعا درامدم پایینه !

6. کاربران زیر از IRANPG بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan2 نمایش پست ها
    ینی این همه ادم دعوت کردم چرا اشگووول بازی در میارن
    کجادعوت کردی؟

8. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    6495
    تشکـر
    492
    تشکر شده 306 بار در 164 پست
    میزان امتیاز
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan2 نمایش پست ها
    ینی این همه ادم دعوت کردم چرا اشگووول بازی در میارن
    دوست عزیز توهین کردن کار پسندیده ای نیست. خاموشی بهتر از راهنمایی غلط و یا از روی ناآگاهیه.

شاید کسی راهنمایی درستی به ذهنش نیومده.

9. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    3710
    تشکـر
    4,204
    تشکر شده 10,202 بار در 5,111 پست
    میزان امتیاز
    21

پاسخ : مشکلات شغل مغازه داری

نقل قول نوشته اصلی توسط IRANPG نمایش پست ها
    سلام
    شغل من آزاده وهیچ ربطی به رشته تحصیلیم یعنی الکترونیکم نداره ، حدود 5 سال هست شروع کردم دراین پنج سال یک بارباخیال راحت خشی نکردم حتی یک سفر هم می تونم بگم نرفتم (دست تنها واقعا سخته درآمدم که نیست ) ولی دیگه خسته شداجساس می کنم دارم پیرمی شم احساس میکنم واقعا دارم از آرزوهام دورمی شم دیگه انگیزه رفتن خیابون بقلی راندارم .
    مخصوصا این مغازه داری لعنتی که واقعا خستم کرده .
    می خوام شغلمو عوض کنم ولی انگارطلسم شدم میرم تا پله یکی بهآخر یهو فکرها به ذهنم میاد نکنه کارم بدتربشه، نمی تونم ببینم جنس ای که میفروشم یکی دیگه بیاره چون زحمتشوکشیدم و...........
    ازطرفی عید رفتم وسایل تابلوروان خریدم ، یه تابلودرست کردم که بفروشم ولی هنوزهست چون نمی دونم انگاری دپرسی شدیددارم دست به هرکاری میزنم بعدش زود خسته میشم میگم ولش کن...اینجوری نبودم من تا ته کارا می رفتم.
    عیدبرای خودم برانامه چیندم گفتم تابلورادرست میکنم تواینترنت میفروشم همزمان هم یه دوره دوربین میرم و...... ولی دوباره ولش کردم . نمایندگی رباتیک دارم ومی تونم هم برم با فرهنگسرا ها برای تدریس صحبت کنم ولی میگم ولش کن ، به خودم قول الکی میدم میدونم دروغه ولی انگاری خوشم میاددرکل بکم اعتماد بنفسم شده صفر .
    واقعا روحیم ریخته بهم احساس می کنم باید برم باید عوض شم ولی انگارذهنم قفل شده.
    بعضی وقتها بخودم می گم د لامصب چقدرپسن اندازکردی به 10میلیون میگی پس انداز! عوض شو ولی خوابه بدنم.

دوست عزیز در وضعبت اقتصادی امروز نباید انتظار معجزه داشته باشید

بهتره بدونید همین شغلی که شما ازش ناراحت هستید ، خیلی از افراد حسرت داشتن اونو دارن

بهتره یک مسافرت برید .. تورهای خوبی برای تابستون وجود داره که میتونید برای چند روزی به خودتون استراحت بدید

خود شما باید اقدام کنید تا این حالت رو بتونید رفع کنید
    امضای ایشان

خـــــدانـگهــــــدار

10. 2 کاربران زیر از farokh بابت این پست مفید تشکر کرده اند

11. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    4399
    تشکـر
    52
    تشکر شده 13 بار در 8 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط farokh نمایش پست ها
    دوست عزیز در وضعبت اقتصادی امروز نباید انتظار معجزه داشته باشید

بهتره بدونید همین شغلی که شما ازش ناراحت هستید ، خیلی از افراد حسرت داشتن اونو دارن

بهتره یک مسافرت برید .. تورهای خوبی برای تابستون وجود داره که میتونید برای چند روزی به خودتون استراحت بدید

خود شما باید اقدام کنید تا این حالت رو بتونید رفع کنید

در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
    021-22354282
    سلام شمادرست می فرمایید.
    ولی این وضعیت درامدی برای من فاجعه است .انسان بایدهمیشه به بهترین فکرکنه درسته.

12. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    3893
    تشکـر
    301
    تشکر شده 312 بار در 207 پست
    میزان امتیاز
    10

سلام
    من وضعیت شمارو کاملا" درک می کنم چون همسر من هم مغازه داره ( سوپر مارکت )‌یه وقتایی گریه اش می گیره از خستگی ، از اینکه هیچ تفریح و مسافرتی نداریم و اینکه حتی جمعه ها هم میره مغازه ، ولی خوب باید یه تغییری ایجاد کرد ، اول از همه یه مسافرت چند روزه لازمه تا انرژی قبلی دوباره به دست بیاد،‌بعدشم قرار شده هر شب یه ساعت بریم پارک واسه ورزش و هوا خوری فعلا" واسه شروع همینا به ذهنم می رسه
    امضای ایشان
    اگر می خواهید قوی باشید صبر پیشه کنید ، فهیم باشید و عاقل .
    هر کسی می تواند گستاخ باشد اما قدرت واقعی در محبت و ادب نهفته است.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)