نمایش نتایج: از 1 به 36 از 36

موضوع: سوال در مورد همجنسگرایی زوجه

5719
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35440
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

سوال در مورد همجنسگرایی زوجه

سلام بچه ها
    توی یکی از تاپیک ها آقایی گفته بودن که خانمشون همجنسگرا هستند و رابطه ی 3 نفر رو بیشتر دوست دارند.
    به نظرتون توی اینجور مواقع مرد نمیتونه دوتا زن داشته باشه ؟ یعنی هم خانم خودشو هم اون یکی شخص
    فک میکنم هم آقا راضی باشه هم خانم و هردو لذت بیشتری میبرند از رابطه
    نظرتون ؟

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35832
    تشکـر
    0
    تشکر شده 5 بار در 4 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : سوال در مورد همجنسگرایی زوجه

بله لذت زيادي ميبرن ولي حريص و زياده خواه ميشن و اين براي ايندشون خطرناكه

3. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    تشکر شده 6,186 بار در 2,950 پست
    میزان امتیاز
    17

نقل قول نوشته اصلی توسط Ericson نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    توی یکی از تاپیک ها آقایی گفته بودن که خانمشون همجنسگرا هستند و رابطه ی 3 نفر رو بیشتر دوست دارند.
    به نظرتون توی اینجور مواقع مرد نمیتونه دوتا زن داشته باشه ؟ یعنی هم خانم خودشو هم اون یکی شخص
    نظرتون ؟
    سلام
    اون خانمش دوست داشتن ک سه تایی باهم رابطه داشته باشم
    ینی خوده خانمشون هم با اون خانم رابطه داشته باشن
    حتی اونایی ک چندزنه هستن نباید با دو خانم تو ی لحظه و جلو هم رابطه داشته باشه
    چون حتی خانم ها هم نباید بعضی قسمت بدن همدیگر را ببینن.

فرستاده شده از LG-D855ِ من با Tapatalk

4. 2 کاربران زیر از fateme.68 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    19861
    تشکـر
    412
    تشکر شده 505 بار در 291 پست
    میزان امتیاز
    9

سلام بچه ها
    نظرتون ؟
    بله میتونن دوتا زن داشته باشن درصورت موافقت دوخانوم ولی از لحاظ شرع و دین جایز نیست ارتباطت جنسی چند نفره!!!و گناهه کبیرست
    میتونن دوتا زن داشته باشن ولی رابطه های جنسی گروهی خیر
    امضای ایشان
    کسانی که در خود احساس حقارت می کنند
    به دیگران رحم می کنند
    اما به دلیل غرورشان دم نمی زنند!
    یعنی درد می کشند و می خواهند با دیگران هم دردی کنند.
    کسانی که با دیگران همدردی می کنند به دلیل دردمند بودن خودشان است.

فریدریش نیچه

6. 2 کاربران زیر از صابیر بابت این پست مفید تشکر کرده اند

7. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35440
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط fateme.68 نمایش پست ها
    سلام
    اون خانمش دوست داشتن ک سه تایی باهم رابطه داشته باشم
    ینی خوده خانمشون هم با اون خانم رابطه داشته باشن
    حتی اونایی ک چندزنه هستن نباید با دو خانم تو ی لحظه و جلو هم رابطه داشته باشه
    چون حتی خانم ها هم نباید بعضی قسمت بدن همدیگر را ببینن.

سلام فاطمه خانم
    بقیه دوستان تا این جا جواب دادن که رابطه ی گروهی نباشه (مثلا همین دو زن و یک مرد )
    ولی شما میگید که دو زن هم نمیتونن با هم رابطه داشته باشند
    آخه وقتی ی آدم بدنیا میاد شکل ظاهری ، کشوری که توش بدنیا میاد ، پدر و مادرش ، برخی از صفاتش و ... دست خودش نیست
    خب وقتی یک خانم یا یک آقایی رو به همجنسگرایی میاره حتما توی بدنش ی مشکلی داره ، ی هورمونی کم و زیاد ترشح شده یا هرچیز دیگه ای که به سمت همجنس جذب میشه
    حالا شما میگید این شخص باید تا آخر عمرش ی جا بشینه و به رابطه فکر نکنه ؟

8. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

سلام فاطمه خانم
    بقیه دوستان تا این جا جواب دادن که رابطه ی گروهی نباشه (مثلا همین دو زن و یک مرد )
    ولی شما میگید که دو زن هم نمیتونن با هم رابطه داشته باشند
    آخه وقتی ی آدم بدنیا میاد شکل ظاهری ، کشوری که توش بدنیا میاد ، پدر و مادرش ، برخی از صفاتش و ... دست خودش نیست
    خب وقتی یک خانم یا یک آقایی رو به همجنسگرایی میاره حتما توی بدنش ی مشکلی داره ، ی هورمونی کم و زیاد ترشح شده یا هرچیز دیگه ای که به سمت همجنس جذب میشه
    حالا شما میگید این شخص باید تا آخر عمرش ی جا بشینه و به رابطه فکر نکنه ؟
    اون فردی ک شما میگین تو بدنش ی مشکلی هست به اونا میگن دوجنسه
    ک یک مشکلی هست ک تشخیص داده میشه و اون جنسی ک غالب هست انتخاب میشه و با جراحی درست میشه
    اما افرادی ک مشکل همجنس گرایی دارن ی بیماری روانی هست ک باید با مشاوره و دارو درمان کنن
    ..
    بعدم دوستان گفتن روابط جنسی گروهی ینی همون حرفی ک من باز کردم و توضیح دادم
    ینی حتی اگه مرد دو زن داشته باشه نمیتونه تو ی اتاق و جلو چشم خانم دیگر و یا همزمان باهاشون رابطه برقرار کنه.

9. بالا | پست 7

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35440
    تشکـر
    4
    تشکر شده 4 بار در 2 پست
    میزان امتیاز
    0

اون فردی ک شما میگین تو بدنش ی مشکلی هست به اونا میگن دوجنسه
    ک یک مشکلی هست ک تشخیص داده میشه و اون جنسی ک غالب هست انتخاب میشه و با جراحی درست میشه
    اما افرادی ک مشکل همجنس گرایی دارن ی بیماری روانی هست ک باید با مشاوره و دارو درمان کنن
    ..
    بعدم دوستان گفتن روابط جنسی گروهی ینی همون حرفی ک من باز کردم و توضیح دادم
    ینی حتی اگه مرد دو زن داشته باشه نمیتونه تو ی اتاق و جلو چشم خانم دیگر و یا همزمان باهاشون رابطه برقرار کنه.

نه من منظورم فرد دوجنسه نبود ولی حالا که این بحث رو هم پیش کشیدید مگه فرد دوجنسه رو خدا خلق نکرده ؟
    پس حتما راضی بوده از خلقتش دیگه چه نیازی به عمل هست ؟
    ------------------
    من خیلی از خانم ها یا آقایان رو میشناسم که از بچگی از جنس مخالف خوششون نمیاد و حسی بهشون ندارن ممکنه ی سری به خاطر دیدن فیلم ها مبتذل به این راه کشیده بشن ولی همونطور که گفتم خیلی از افراد از بچگی این مشکل رو دارن و شاید با روانشناس هم حل نشه یا شاید روانشاس بتونه اون حس رو سرکوب کنه ولی با این حال باز هم خانم با جنس مخالف لذن نبره
    توی این موقعیت ها شخص باید چیکار کنه ؟

10. بالا | پست 8

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    9968
    تشکـر
    6,024
    میزان امتیاز
    17

نه من منظورم فرد دوجنسه نبود ولی حالا که این بحث رو هم پیش کشیدید مگه فرد دوجنسه رو خدا خلق نکرده ؟
    ------------------
    من خیلی از خانم ها یا آقایان رو میشناسم که از بچگی از جنس مخالف خوششون نمیاد و حسی بهشون ندارن ممکنه ی سری به خاطر دیدن فیلم ها مبتذل به این راه کشیده بشن ولی همونطور که گفتم خیلی از افراد از بچگی این مشکل رو دارن و شاید با روانشناس هم حل نشه یا شاید روانشاس بتونه اون حس رو سرکوب کنه ولی با این حال باز هم خانم با جنس مخالف لذن نبره
    در مورد سوال اولتون این مشکلی ک بوجود میاد بخاطره ژن پدرو مادر و همخوانی ژن اوناس
    مثه بچه هایی ک با ی مشکل جسمی بدنیا میایند و باید درمان بشوند.
    اگه دوقلو بهم چسبیده بدنیا بیاد ینی خواست خداس و نباید از هم جداشون کنن.
    اون دوجنسه ها ی جنس قالب دارن ینی ی جنسشون فعال جنسی هست ک این قابل تشخیص هست.

و در مورد بحث دوم تون باید بگم از بچگی هم برمیگرده به خانواده و محیطی ک در ان رشد میکنه و از بچگی شخصیتش شکل میگیره

11. بالا | پست 9

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    تشکر شده 312 بار در 229 پست
    میزان امتیاز
    7

درود
    همجنسگرایی یک نوع گرایش جنسی طبیعیست که حتی در انواع اقسام دیگر جانوران هم مشاهده شده و همچنین در انسان تاریخ کهنی به بزرگی تاریخ بابل هم دارد.
    همجنس‌گرایی یکی از گرایش‌های جنسی است که ویژگی آن تمایل زیبایی‌شناختی، عشق رمانتیک، و تمایل جنسی فردی است که تنها متوجه جنس همگون با خود او است. همجنس‌گرایی همراه با دو گرایش دگرجنس‌گرایی و دوجنس‌گرایی، سه گرایش اصلی جنسی را تشکیل می‌دهند. به فردی که به جنس دیگر گرایش داشته باشد «دگرجنس‌گرا» و به افرادی که هم به جنس دیگر و هم به افراد همجنس با خود تمایل دارند، «دوجنس‌گرا» می‌گویند.
    از دههٔ ۱۹۷۰، اتفاق‌نظر دانشمندان علوم اجتماعی و رفتاری، و متخصصان روان‌شناسی در جهان، چنین است که همجنس‌گرایی یک شاخهٔ سالم از گرایش‌های جنسی در انسان است،[۲] هر چند عده‌ای از متخصصان برخلاف دستورالعمل‌های سازمان‌های مرجع علمی، همچنان آن را یک اختلال به حساب می‌آورند. انجمن روان‌پزشکی آمریکا از سال ۱۹۷۴۴ همجنس‌گرایی را از فهرست بیماری‌های روانی خارج کرد.[۳] دیگر سازمان‌های بزرگ بهداشتی در جهان نیز کمی بعد همجنس‌گرایی را از لیست بیماری‌های خود حذف نمودند. انجمن روان‌شناسی آمریکا در سال ۱۹۷۵، سازمان بهداشت جهانی در سال ۱۹۹۲، سازمان‌های بهداشتی انگلستان از سال ۱۹۹۴، سازمان‌های بهداشتی روسیه از سال ۱۹۹۹ و انجمن روان‌شناسی چین از سال ۲۰۰۱۱ از جملهٔ این سازمان‌ها هستند.[۴][۵]

یک عده افراد معتقد هستند همجنسگرایی بیماریست (جسمی روانی) و با خوردن دارو حل میشود!
    خب دانشمندان کشورهای بزرگ و پیشرفته تحقیقی پیرامون این مطلب کردند و متوجه شدند این نظر کاملا غیر علمیست
    تمام سازمان‌های بزرگ و صاحب‌نظر در زمینهٔ سلامت روانی، تبدیل درمانی با هدف تغییر همجنس‌گرایی را غیرمجاز و خطرناک دانسته و عملاً تمامی آنها بیانیه‌هایی رسمی منتشر نموده‌اند که در آن متخصصان و آحاد جامعه از درمان‌هایی که ادعای تغییر گرایش جنسی دارند، برحذر شده‌اند. از جملهٔ این سازمان‌ها می‌توان به انجمن روان‌پزشکی آمریکا،[۳۲] انجمن روان‌شناسی آمریکا،[۵] انجمن مشاوران آمریکا، انجمن ملی مددکاران اجتماعی آمریکا،[۱۴][۱۳۱] سازمان بهداشت سراسری قاره آمریکا (شاخهٔ آمریکای شمالی و جنوبی سازمان بهداشت جهانی[۱۳۲] کالج سلطنتی روان‌پزشکان،[۱۳۳] شورای روان‌درمانی بریتانیا،[۱۳۴] و جامعهٔ روان‌شناسی استرالیا[۱۳۵] اشاره کرد. در بیانیهٔ رسمی سال ۲۰۱۳ انجمن روان‌پزشکی آمریکا آمده است:[۸۱]
    انجمن روان‌پزشکی آمریکا به این تصور که همجنس‌گرایی باید تغییر یابد یا لازم است تغییر یابد اعتقادی ندارد. تلاش برای تغییر همجنس‌گرایی، فرد را در معرض خطر و آسیب‌های قابل‌توجهی قرار می‌دهد زیرا هیچ‌کدام از انواع درمان‌های مورد استفاده از نظر علمی تأیید نشده‌اند و عزت‌نفس شخص نیز پس از شکست‌خوردن در تغییر گرایش جنسی‌اش از بین خواهد رفت. هیچ مدرک قابل استنادی نشان نداده است که هیچ نوعی از روان‌درمانی توانسته باشد گرایش جنسی افراد را به طور موثق و ایمن تغییر دهد. به علاوه، از دید سلامت روانی، گرایش جنسی نیازی به تغییر یافتن ندارد.
    مراجع روان‌درمانی و پزشکی معتقدند که هر درمانی که بر این فرض شکل گرفته باشد که همجنس‌گرایی یک بیماری روانی است و شخص باید گرایش جنسیاش را تغییر دهد غلط است و اصول بنیادی روان‌درمانی بیان می‌کنند که مشاور نباید چه به‌طور مستقیم و چه از طریق تاثیرگزاری‌های غیرمستقیم ماهرانه، تعیین‌کنندهٔ هدف مشاوره باشد.[۸۱] به‌علاوه، به‌طور کلی در چهار دههٔ اخیر، مبلغان تبدیل‌درمانی و SOCE نتوانسته‌اند از طریق مطالعات علمی دقیق ادعاهای خود مبنی بر اثربخشی و بی‌خطربودن تبدیل‌درمانی را ثابت کنند.[۱۹][۱۳۶]

ویرایش توسط Aamir2121 : 07-05-2017 در ساعت 06:32 PM

12. بالا | پست 10

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

سلام بچه ها
    نظرتون ؟
    درود
    رابطه گروهی از نظر من وقتی دوشخص با هم پیمان ازدواج میبندند غلط است. میتوانند طلاق بگیرند راحت باشند
    ضمنا در پست خود ایشان هم گفتم ازدواج یک غیر همجنسگرا با یک همجنسگرا شدیدا مضر است چون این دوقشر نمیتوانند نیازهای عاطفی و جنسی خود را برطرف کنند و دچار ضعف اعتماد بنفس و شکست رابطه عاطفی منجر میشود.
    برای نمونه وقتی نفر سوم به یک نفر دیگر بیشتر لذت ببرد طبیعتا به سمت آن کشیده میشود و آن نفر تنها احساس بدی خواهد کرد که سرانجام به شکست مینجامد.
    همجنسگرا بهتر است با همجنسگرا ازدواج بکند و غیر همجنسگرا با غیر همجنسگرا, به قول معروف "کبوتر با کبوتر باز با باز"

13. بالا | پست 11

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

در مورد سوال اولتون این مشکلی ک بوجود میاد بخاطره ژن پدرو مادر و همخوانی ژن اوناس
    مثه بچه هایی ک با ی مشکل جسمی بدنیا میایند و باید درمان بشوند.
    اگه دوقلو بهم چسبیده بدنیا بیاد ینی خواست خداس و نباید از هم جداشون کنن.
    اون دوجنسه ها ی جنس قالب دارن ینی ی جنسشون فعال جنسی هست ک این قابل تشخیص هست.

و در مورد بحث دوم تون باید بگم از بچگی هم برمیگرده به خانواده و محیطی ک در ان رشد میکنه و از بچگی شخصیتش شکل میگیره

درود
    بانو فرق است بین دوجنسه(هرمافرویدیت) و تراجنسی(ترنس ) , این توهین رکیک و بسیار زشتیست که یک تراجنسی را دوجنسه بخوانید!
    دوجنسه ها آنطور که ما شنیدیم مشکلی با جنسیت خود ندارند و به قولی از بدن خود رضایت کامل دارند.
    تراجنسی ها یک اختلال ژنتیکی دارند که گویا در دوران جنینی مغز شخص طوری تشکیل میشود که مردانه است اما جنسیت بدن زنانه (همچنین برعکس) این اشخاص از جسم خود بسیار متنفر هستند و شدیدا ناراضی.
    برای نمونه فرض کنید خودتان از خواب بیدار شدید و آلت منتسب به مردان درآورده اید (این ترنس ها هم همینطورند)
    یک فیلمی ساخته شده بود پیرامون همین تراجنسی ها به گمانم اسمش "آینه های روبرو" بود اتفاقا در تلویزیون هم پخش شد. بهتان پیشنهاد میکنم فیلم را ببینید.
    باتشکر

14. بالا | پست 12

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

------------------
    درود
    تراجنسی ها از وضع خود راضی نیستند و میخواهند تغییر بکنند در این قشر آدمها شکی نیست که باید عمل بکنند.
    همجنسگراها بعضی هاشان تحت فشار جامعه به این نتیجه میرسند برای پذیرفته شدن تغییر جنسیت بدهند این بسیار غلط است و بسیار آسیب زننده.
    ---
    پیرامون سرکوب و درمان هم طبق نظر متخصصان بین المللی این کار غیر ممکن و غلط است , لینک را بالا گذاشتم بخوانید.(ضمنا به شخصه بعید میدانم گرایش جنسی افراد با دیدن فیلم عوض بشود! این حرف غلطیست ,برای نمونه شما خودتان فیلم همجنسبازی ببینید خوشتان میاید؟ میدوید میروید همجنسگرا میشوید؟ ما که منزجر میشویم....)
    باسپاس

15. بالا | پست 13

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

چطور میتونن اینقدر بیغیرت باشن که اجازه بدن همسرشون با یکی دیگه رابطه داشته باشه.اوج بیغیرتیه.
    من باشم حتی اگر طرف نگاه چپ به همسرم کنه چشمشو درمیارم از کاسه
    حالا دیگه اینا که میگید اوج فاجعه هست.
    این ادما باید رو ابعاد دیگه شخصیتیشون کار کنن و هدفشون از به دنیا اومدن فقط ببخشید پایین تنه نباشه. یکم خودسازی لازمه که فقط خودشون باید بخوان .

16. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

17. بالا | پست 14

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    30886
    تشکـر
    1,236
    تشکر شده 2,029 بار در 1,083 پست
    میزان امتیاز
    0

رابطه های سه نفره را اکثرا آدم های معمولی از ابتدا ایجاد میکنند و همانطور که فیلم های پورنو زیاده خواهی بوجود میاره... رابطه سه نفره یا رابطه هایی به این شکل لذت رابطه عادی دو نفره رو از بین میبره و طرف مقابل با رابطه معمولی راضی نمیشه
    این برخلاف همجنس گرایی موردی نیست که انسان با آن به دنیا بیاد با توجه به شرایط و زیاده خواهی بوجود میاد

18. کاربران زیر از siavash_en بابت این پست مفید تشکر کرده اند

19. بالا | پست 15

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    34700
    تشکـر
    842
    تشکر شده 530 بار در 398 پست
    میزان امتیاز
    8

آخه آدمی که همجنس گرا چرا باید بره با غیر همجنس خود ازدواج بکنه؟؟؟؟؟؟
    امضای ایشان
    من مثل خیلی از کاربرای دیگه دانش و تخصصی تو مشاوره ندارم و فقط نظر خودمو میگم

برای کسانی که قوانین سرسختانه در زندگی شون میذارن:

به جای تمرکز بر روی نتایج ، به تلاش های خود بیندیشیم و برنامه ریزی کنیم.
    نگاه به گذشته، افسردگی و نگاه به آینده ، اضطراب ایجاد می کند، چون نه قادر به تغییر گذشته ایم و نه به آینده آگاهی داریم.

20. کاربران زیر از آرش67 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

21. بالا | پست 16

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    تشکر شده 9,823 بار در 3,399 پست
    میزان امتیاز
    16

سلام بچه ها
    نظرتون ؟
    سلام

انسان نباید به سمت هر تمایل و هوس که داره بره .

بعضی چیز ها خط قرمز هستن ، بهتره که سرکوب بشن . ( بعضی ها میگن سرکوب کردن هوس و میل بده ، اما نه اینطور نیست سرکوب کردن یعنی: خودسازی ، جهت دادن ، هدایت کردن ، خوداری ... )

خانم اون فرد هم همجنسگرا یا ترانس سکشوال نبودن ، همجنسباز بودن . چون همجنسگرا ها تمایلی به ازدواج با یک آقا اصلاً ندارن ، ترانس سکشوال ها هم که کلاً مشکل دارن .

طبق گفته اون آقا چون در گذشته این خانم خط قرمز ها را عبور کرده و روابط جنسی زیادی هم با همجنس خودش تجربه کرده بودن ، براشون شده یک عادت طی گذشت زمان نوع و سطح نیاز های جنسی شون تغییر کرده ... حالا که ازدواج کردن دیگر از رابطه طبیعی با زوج خودشون لذت نمی بردن .

اگر افراد میخواهن از ازدواجشون بهترین و بیشترین لذت ها را ببرین ، باید قبل ازدواج برای ازدواجشون تلاش کنند ، با خوداری و پاک نگه داشتن خودشون ، چه جنسی چه عاطفی . ( حتی اگر افرادی از راه شرعی اقدام کنن مثل صیغه بازم در آینده به مشکل برمیخورن، البته لازم به ذکر بگم همون صیغه هم که بعضی برا خودشون حلال میدونن براشون جایز نیست )

از نظر شرعی هم این راه حلی که گفتین اصلاً جایز نیست ، هم روابط چند نفری جایز نیست ، هم روابط بین دو همجنس ( میشه همون لوط )
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

22. بالا | پست 17

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط آرش67 نمایش پست ها
    آخه آدمی که همجنس گرا چرا باید بره با غیر همجنس خود ازدواج بکنه؟؟؟؟؟؟
    درود
    در ایران زیاد است بخاطر زورگویی خانواده...
    مثلا زن همجنسگراست زوری شوهرش میدهند , با مرد همجنسگراست زوری زنش میدهند!
    فرض کنید مثلا شما مرد هستید زوری مجبورتان کنند با یک مرد هم خوابه شوید , این بیچاره ها هم همچین مشکلی دارند

23. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

24. بالا | پست 18

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    چطور میتونن اینقدر بیغیرت باشن که اجازه بدن همسرشون با یکی دیگه رابطه داشته باشه.اوج بیغیرتیه.
    من باشم حتی اگر طرف نگاه چپ به همسرم کنه چشمشو درمیارم از کاسه
    حالا دیگه اینا که میگید اوج فاجعه هست.
    این ادما باید رو ابعاد دیگه شخصیتیشون کار کنن و هدفشون از به دنیا اومدن فقط ببخشید پایین تنه نباشه. یکم خودسازی لازمه که فقط خودشون باید بخوان .
    درود
    شنیده بودیم فمنیست ها با همجنسگراها مشکلی ندارند
    از نظر من بی غیرتی آنجا بوده که شخص متوجه شده طرفش همجنسگراست و ایشان را مجبور به زندگی کرده (اگرچه به نظر من داستانشان بیشتر جنبه تخیل داشت تا حقیقت!) چون میدانیم در خارج همجنسگراها میتوانند براحتی با هم ازدواج کنند یا اصلا بروند مکانهایی خاص میل جنسیشان را برطرف کنند (کاباره ها و...) هیچ نیازی به این نبوده اولا یک همجنسگرا بیاید با جنس مخالف ازدواج کند دوما هم بیاید رابطه را چند نفره کند!
    آنجا تابو نیست که اصلا میشود رفت با ده نفر رابطه داشت (ما ماندیم چنین شخصی که انقدر آزاد بوده و هم به همجنسش گرایش داشته و هم قوانین آن کشور بهش اجازه آزادی میداده اصلا چرا باید بیاید ازدواج بکند! تازه آن هم با یک شخص مذهبی غیر همجنسگرا!)
    دقیقا مثل داستان های حسین کرد است
    کشور آزاد , روابط آزاد , ازدواج ها هم آزاد آدم میماند بخندد یا باور کند!
    البته هدف این شخص بیشتر جنبه تخریب همجنسگراها را دارد میخواهد بگوید این افراد ولنگار و هرزه اند , این طور نظرات کوته بینانه جدید نیست , نوعی نفرت پراکنیست ! که البته بویه گند کهنه اندیشی میدهد ولی رویش زرورق پیچیده اند.
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-06-2017 در ساعت 11:59 AM

25. بالا | پست 19

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    تشکر شده 8,594 بار در 3,929 پست
    میزان امتیاز
    19

درسته که همجنس گرایی، با همجنس بازی و با دوجنسه ها کاملا متفاوت هستند اگرچه یه جاهایی بهم مربوطند

اما چیزی که هست بحث تلقینه...این روزا انقدر فیلم و عکس و ... در مورد همجنس بازی زیاد شده

که فرد با دیدنشون میل جنسیش که تحریک میشه فک میکنه نکنه واقعا منم همجنس گرام؟؟؟!!!

ولی اکثر همجنس گراها، همجنس باز هستند! و خودشون اینو نمیدونن..چون انقدر به خودشون تلقین کردن که باورشون شده همجنس گران!

در حالیکه میزان همجنس گراها بسیار کمتر از این چیزی هست که در اجتماع میبینیم!

متاسفانه افراد جامعه به این مسائل دقت نمیکنن و خیلی زود فکرشون رو به هر سمتی میبرن!

ذهن چون تنبل هست و دوس نداره زیاد ازش کار کشیده بشه ( حتما وقتی میخواین شروع کنین به درس خوندن و نمیشه متوجه این مسئله شدین ) در نتیجه هرچیزی که بیشتر بهش داده بشه و کمتر نیاز به زحمت داشته باشه رو راحت تر میپذیره

حالا اگه این کار براش لذت بخش باشه که دیگه بیشتر به سمتش میره!

دخترا و پسرا چون میتونن با همجنس خودشون راحت باشن و راحتر هم رفت و آمد داشته باشن یا حتی دسترسی به جنس مخالف براشون سخته در نتیجه به این سمت گرایش پیدا میکنن که با همجنس خودشون رابطه داشته باشن و کم کم فک میکنن که واقعا همجنس گرا هستن!

و خب ذهن هم اینو راحت تر میپذیره چون نه زیر بار مسئولیت ازدواج میره، نه فک میکنه در قبال رابطش با دیگران چی بگه، و خیلی از مسائلی که تو رابطه با جنس مخالف پیش میاد و نیاز به تفکر بیشتری داره

و اینطوری میشه که همجنس باز ها خودش رو همجنس گرا فرض میکنن!!!!

هر دوش انحراف محسوب میشه! و نیاز به بررسی و درمان داره!

26. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

27. بالا | پست 20

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    تشکر شده 545 بار در 260 پست
    میزان امتیاز
    9

فکر نمی کنم هم جنس گرایی یه چیز اکتسابی باشه. شخصا تصورشم نمی تونم بکنم که بخوام با هم جنس
    خودم رابطه داشته باشم چه برسه به این که بخوام فکر کنم آیا همجنسگرا هستم یا نه! یه اختلال ژنتیکیه که
    باعث میشه فرد به همجنش خودش علاقه داشته باشه. همجنس گرایی حتی بین حیوانات هم دیده شده.
    تو غرب با اون همه آزادی که دیگر مشکلی برای ارتباط بین دختر و پسر نیست، پس اون جا چرا همجنس گرا
    داریم؟
    به نظرم به جای مخالفت کردن به نظر کارشناسان این حوزه احترام بذاریم و قبول کنیم همجنس گرایی هم یه
    پدیده طبیعیه. قرار نیست خودمون همجنسگرا بشیم یا همجنس گرامون کنند! ما همون زندگی طبیعی خودمون
    رو ادامه میدیم، تنها کاری که باید بکنیم یه ذره احترام گذاشتنه

28. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

29. بالا | پست 21

عنوان کاربر
    کاربر محروم
    شماره عضویت
    27925
    تشکـر
    3,118
    تشکر شده 3,059 بار در 1,592 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    درود
    شنیده بودیم فمنیست ها با همجنسگراها مشکلی ندارند
    از نظر من بی غیرتی آنجا بوده که شخص متوجه شده طرفش همجنسگراست و ایشان را مجبور به زندگی کرده (اگرچه به نظر من داستانشان بیشتر جنبه تخیل داشت تا حقیقت!) چون میدانیم در خارج همجنسگراها میتوانند براحتی با هم ازدواج کنند یا اصلا بروند مکانهایی خاص میل جنسیشان را برطرف کنند (کاباره ها و...) هیچ نیازی به این نبوده اولا یک همجنسگرا بیاید با جنس مخالف ازدواج کند دوما هم بیاید رابطه را چند نفره کند!
    آنجا تابو نیست که اصلا میشود رفت با ده نفر رابطه داشت (ما ماندیم چنین شخصی که انقدر آزاد بوده و هم به همجنسش گرایش داشته و هم قوانین آن کشور بهش اجازه آزادی میداده اصلا چرا باید بیاید ازدواج بکند! تازه آن هم با یک شخص مذهبی غیر همجنسگرا!)
    دقیقا مثل داستان های حسین کرد است
    کشور آزاد , روابط آزاد , ازدواج ها هم آزاد آدم میماند بخندد یا باور کند!
    البته هدف این شخص بیشتر جنبه تخریب همجنسگراها را دارد میخواهد بگوید این افراد ولنگار و هرزه اند , این طور نظرات کوته بینانه جدید نیست , نوعی نفرت پراکنیست ! که البته بویه گند کهنه اندیشی میدهد ولی رویش زرورق پیچیده اند.
    سلام
    من اصلا با همجنس گراها مشکل ندارم این یه تمایل شخصیه . اینکه دو نفر اجازه ورود شخص سوم به رابطه رو دادن و ************ گروهی میکنن برام عجیب بود و گفتم بی غیرت هستن.
    ویرایش توسط saba95 : 07-06-2017 در ساعت 06:45 PM

30. کاربران زیر از saba95 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

31. بالا | پست 22

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط Blue Way نمایش پست ها
    فکر نمی کنم هم جنس گرایی یه چیز اکتسابی باشه. شخصا تصورشم نمی تونم بکنم که بخوام با هم جنس
    خودم رابطه داشته باشم چه برسه به این که بخوام فکر کنم آیا همجنسگرا هستم یا نه! یه اختلال ژنتیکیه که
    باعث میشه فرد به همجنش خودش علاقه داشته باشه. همجنس گرایی حتی بین حیوانات هم دیده شده.
    تو غرب با اون همه آزادی که دیگر مشکلی برای ارتباط بین دختر و پسر نیست، پس اون جا چرا همجنس گرا
    داریم؟
    به نظرم به جای مخالفت کردن به نظر کارشناسان این حوزه احترام بذاریم و قبول کنیم همجنس گرایی هم یه
    پدیده طبیعیه. قرار نیست خودمون همجنسگرا بشیم یا همجنس گرامون کنند! ما همون زندگی طبیعی خودمون
    سلام

بحث در مورد همجنسگرا ها نیست ، حتی اینم که میگن همجنسگرا ها از نظر ژنتیکی مشکل دارن هنوز ثابت نشده همجنس گرایی پدیده ای ارثی یا اجتماعی؟ - رادیو سوئد - رادیوی سویدن | Sveriges Radio

اصلاً قرار هم نیست در موردشون قضاوت کنیم . ( اما بین همجنسگرای و همجنس بازی فرق هست قبلش یک سرچ بکنید )

بحث اینه که همجنس بازی وجود داره و اکتسابی هم هست ، اینکه انسانی برای نیاز جنسیش با همجنسش رابطه داشته باشه تو جامعه ما کم هم نیست ( حتی تو این سایت خودشون کلی پست در این رابطه زدن و هست یک سرچ کنید پیدا میکنید )

انسان همجنس که جای خود داره ، بعضی ها حتی سراغ حیوان هم میرن ! یا را بطه های که خارج از ذهن ما باشه ، باید بپذیریم که انحراف جنسی وجود داره و خیلی هم داستان وخیم تر از این حرف هاست .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

32. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

33. بالا | پست 23

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

نقل قول نوشته اصلی توسط saba95 نمایش پست ها
    سلام
    من اصلا با همجنس گراها مشکل ندارم این یه تمایل شخصیه . اینکه دو نفر اجازه ورود شخص سوم به رابطه رو دادن و ************ گروهی میکنن برام عجیب بود و گفتم بی غیرت هستن.
    درود
    بله متوجه شدم.
    سپاس

34. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

35. بالا | پست 24

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

داریم؟
    پیرامون همجنسگرایی:
    همجنسگرایی یک نوع گرایش جنسی طبیعیست که حتی در انواع اقسام دیگر جانوران هم مشاهده شده و همچنین در انسان تاریخ کهنی به بزرگی تاریخ بابل هم دارد.
    همجنس‌گرایی یکی از گرایش‌های جنسی است که ویژگی آن تمایل زیبایی‌شناختی، عشق رمانتیک، و تمایل جنسی فردی است که تنها متوجه جنس همگون با خود او است. همجنس‌گرایی همراه با دو گرایش دگرجنس‌گرایی و دوجنس‌گرایی، سه گرایش اصلی جنسی را تشکیل می‌دهند. به فردی که به جنس دیگر گرایش داشته باشد «دگرجنس‌گرا» و به افرادی که هم به جنس دیگر و هم به افراد همجنس با خود تمایل دارند، «دوجنس‌گرا» می‌گویند.
    از دههٔ ۱۹۷۰، اتفاق‌نظر دانشمندان علوم اجتماعی و رفتاری، و متخصصان روان‌شناسی در جهان، چنین است که همجنس‌گرایی یک شاخهٔ سالم از گرایش‌های جنسی در انسان است،[۲] هر چند عده‌ای از متخصصان برخلاف دستورالعمل‌های سازمان‌های مرجع علمی، همچنان آن را یک اختلال به حساب می‌آورند. انجمن روان‌پزشکی آمریکا از سال ۱۹۷۴۴ همجنس‌گرایی را از فهرست بیماری‌های روانی خارج کرد.[۳] دیگر سازمان‌های بزرگ بهداشتی در جهان نیز کمی بعد همجنس‌گرایی را از لیست بیماری‌های خود حذف نمودند. انجمن روان‌شناسی آمریکا در سال ۱۹۷۵، سازمان بهداشت جهانی در سال ۱۹۹۲، سازمان‌های بهداشتی انگلستان از سال ۱۹۹۴، سازمان‌های بهداشتی روسیه از سال ۱۹۹۹ و انجمن روان‌شناسی چین از سال ۲۰۰۱۱ از جملهٔ این سازمان‌ها هستند.[۴][۵]

طبق تحقیقات دانشمندان ژنتیک از منظر ژنتیکی تئوری‌های کمی به منظور توضیح یک ژن مستقیم برای همجنس‌گرایی وجود دارد هرچند وجود «ژن گی» یک باور عمومی در جامعه است. دیدگاه فراگیر در میان پزشکی آن است که دگرباشان جنسی از همان ابتدای تولد دگرباش به وجود آمده‌اند.[۳۷][۳۸] براساس پاره از پژوهش‌ها ثابت شد که ترتیب چینش ژنوم مادر می‌تواند بر گرایش جنسی فرزند تأثیرگذار باشد. کشف این موضوع که در نشریه Human Genetics به چاپ رسید به اندیشه وجود ژنی مستقل برای همجنس‌گرایی یعنی «ژن گی» را دامن زد. پژوهشگران در این تحقیق کروموزمغیرفعال X را در ۹۷ مادر دارای فرزند همجنس‌گرا و ۱۰۳ مادر دارای فرزند دگرجنس‌گرا مورد آزمایش قرار دادند.[۳۹] با این وجود برخی از پژوهشگران بر این عقیده هستند که ژنی تحت عنوان «ژن گی» وجود ندارد بلکه رفتار همجنس‌گرایانه معلول عملکرد چندین ژن است.[۴۰] آزمایش همر نشان داد که در بازوی بلند کروموزم XX همجنس‌گرایان مرد ژن‌هایی وجود دارند که باعث همجنس‌گرایی می‌شوند. از آنجایی که کروموزم X از مادر به فرزند می‌رسد این پژوهش نشان داد که مادران می‌توانند ناقل همجنس‌گرایی بوده و آن را به فرزندان ذکور خود منتقل کنند.[۴۱]

• گزارش‌ها بیان می‌کنند مردان همجنس‌گرا آلت تناسلی بزرگتر و قطورتری نسبت به مردان دگرجنس‌گرا دارند.[۵۲]
    • نیمکره‌های مغز در مردان همجنس‌گرا و زنان دگرجنس‌گرا نسبت به هم موزون است در حالی که نیمکره راست زنان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا نسبت به نیمکره چپ بزرگتر است.[۵۳]
    • بوی حاصل از زیر بغل در مردان همجنس‌گرا و مردان دگرجنس‌گرا متفاوت است.[۵۴]
    • مردان و زنان همجنس‌گرا نسبت به دگرجنس‌گرایان بیشتر چپ دست هستند.[۵۵][۵۶][۵۷]
    • مردان همجنس‌گرا توانایی بیشتری در به خاطر سپاری مکان اشیا نسبت به مردان دگرجنس‌گرا دارند. (چنین تفاوتی میان زنان همجنس‌گرا و زنان دگرجنس‌گرا مشاهده نشده‌است)[۵۸]
    • نسبت انگشت دوم به انگشت چهارم که متأثر از ترشح هورمون‌های جنسی است به طور قابل ملاحظه‌ای میان همجنس‌گرایان مرد و زن کمتر از دگرجنس‌گرایان است.[۴۶]

پس همجنسگرایی یک گرایش ژنتیکی و ذاتیست.
    ----------------------------------------------------------
    البته بزرگوار همانگونه که هم که قبلا عارض شدم اصولا همیشه عده ایی هستند که تنها بدلیل تعصبات خاص سعی دارن همه چیز رو وارونه نشان بدهند.
    مثلا تفسیرهای مسخره ایی میکنند که آدم با دیدن عکس فیلم گرایشش تغییر میکند!
    به خود این اشخاص باید گفت آیا شما با دیدن عکس فیلم گرایشتان تغییر میکند؟! من خودم را مثال میزنم بنده 25 سالم است و نه دوست جنس مخالفی دارم و نه شرایط ازدواج را , اما هیچ تمایلی با هم خوابگی با همجنس ندارم

بازهم خودشان را مثال میزنم (الان هم مدارس زن و مردها جدا هستند هم بعضی دانشگاه ها) همه همجنسگرا شدند؟!
    ممکن است در دوران قلیان میل جنسی بعضی ها (خیلی کم) دست به کنجکاوی بزنند اما این افراد تا به جنس مخالف برسند نظرشان به جنس مخالف برمیگردد (این یعنی ذاتا گرایش فرد عوض نشده)
    بعضی افراد هم دوجنسگرا هستند (یعنی هم مرد هم زن) را تمایل دارند.
    بعضی ها هم همجنسگرا هستند یعنی بکشیدشان هم طرف جنس مخالف نمیروند ,
    همجنسگرایی اختلال ژنتیکی نیست
    بلکه طبق همین تحقیقات یک گرایش کاملا طبیعی و نرمال است.
    برای نمونه بعضی افراد نابغه بدنیا میایند آیا این یک اختلال ژنتیکیست؟
    البته یک بیماری روانی هم هست به نام "هوموفوبیا" یعنی شخص به علت تعصبات از این افراد بدش میاید و فکر میکند اگر با شخص همجنسگرا ارتباط داشته باشد خودش همجنسگرا میشود .
    (اینها خودشان بیمارند و فکر میکنند دیگران بیمارند اینها خودشان میبایست این انحراف را درمان کنند! راهش هم روان درمانی و بستری در تیمارستان است!)
    پیرامون سه خط آخر باهاتان موافقم . . .
    ویرایش توسط Aamir2121 : 07-06-2017 در ساعت 10:56 PM

36. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

37. بالا | پست 25

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

درود
    به دوستان بگویم اتفاقا چندوقت پیش در اینترنت یک فیلمی دیدم که گویا پروژه شناخت ژنتیکی همجنسگرا بود و غیر همجنسگرا بودن افراد متوقف شده , به علت اینکه بعضی کشورها (کشورهای عقب مانده و جهان سومی) اگر به این تکنولوژی برسند ممکن است دست به جنایت های شنیع و زشت بزنند و همجنسگراها را از همان دوران جنینی به قتل برسانند.به همین دلیل فعلا این تحقیقات یا تاپ سکرت مانده و یا متوقف شده و یا دانشمندان این قضیه را برای سلامتی این افراد مسکوت نگه داشته اند.
    شک نکنید دانشمندانی که میروند ژنوم فلان فسیل را هم کشف و بازسازی میکنند از پس کشف این پدیده عاجز باشند....
    یادم است حتی کشف کرده بودند ژن رنگ چشم را بعد اینرا نتوانند بفهمند
    بعد هم جمیعا تصمیم گرفتند دیگر مطلبی پیرامون این قضیه نکنند چون روانشناسان به این نتیجه رسیدند این اصلا مشکل یا انحراف نیست (همانگونه که رنگ چشم مشکل یا انحراف نیست) بعد هم گویا یک دادگاهی در اروپا دستور داد تحقیق پیرامون انحراف بودن همجنسگرایی غیر مجاز است و توهین به این اشخاص است ممنوع(فرض کنید مثلا چشم شما سبز است یا قدتان فلان است بیایند بهتان بگویند مریض!)
    چه از لحاظ دینی بد باشند چه خوب بالاخره این افراد هستند , بهتر است بجای انکار و سرکوب توهین در جامعه پذیرفته بشوند

38. بالا | پست 26

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط reza1 نمایش پست ها
    سلام

بحث در مورد همجنسگرا ها نیست ، حتی اینم که میگن همجنسگرا ها از نظر ژنتیکی مشکل دارن هنوز ثابت نشده همجنس گرایی پدیده ای ارثی یا اجتماعی؟ - رادیو سوئد - رادیوی سویدن | Sveriges Radio

اصلاً قرار هم نیست در موردشون قضاوت کنیم . ( اما بین همجنسگرای و همجنس بازی فرق هست قبلش یک سرچ بکنید )

بحث اینه که همجنس بازی وجود داره و اکتسابی هم هست ، اینکه انسانی برای نیاز جنسیش با همجنسش رابطه داشته باشه تو جامعه ما کم هم نیست ( حتی تو این سایت خودشون کلی پست در این رابطه زدن و هست یک سرچ کنید پیدا میکنید )

انسان همجنس که جای خود داره ، بعضی ها حتی سراغ حیوان هم میرن ! یا را بطه های که خارج از ذهن ما باشه ، باید بپذیریم که انحراف جنسی وجود داره و خیلی هم داستان وخیم تر از این حرف هاست .
    جالبش اینکه بعضیا میگن حتی حیوونا هم همجنس گرا هستن!!!!!!!!!!!!!!

وقتی کسی انسان رو با حیوان یکی میکنه دیگه باید فهمید چقدر بقیه نظراتش چرت و مزخرفن

39. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

40. بالا | پست 27

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

نقل قول نوشته اصلی توسط رزمریم نمایش پست ها

وقتی کسی انسان رو با حیوان یکی میکنه دیگه باید فهمید چقدر بقیه نظراتش چرت و مزخرفن
    اصلاً گیرم حیوانا هم همجنسگرا یا همجنس باز باشن ، مگه قراره حیوانا ها هرکاری کردن ما هم بکنیم و میشه توجیه ؟! هم نوع خواری هم تو اونا هست ! رابطه با ... هم هست

میل به تجاوز هم یک میل طبیعه ، آیا باید به هر تمایلی باید لبیک گفت ؟! یا خیلی ها میل به کشتار دارن !

قضاوت نمیکنم اما حتی از نظر علمی هیچ سندی نیست که همجنسگرا ها تفاوت ژنتیکی یا و... داشته باشن ، این پدیده هم یک چیز جدید نیست قبل از پیامبر هم وجود داشته قوم لوط که همشون اینکاره بودن .

به احتمال زیاد اونای که خواهان اینجور آزادی ها هستن حتی اجازه نمیدن ثابت بشه این یک انحراف ژنتیکی نیست ! مربوط به اجتماع و اکتسابیه .

هرکس هدفش از زندگی در این دنیا را بدونه به هر میلی تمایل نشون نمیده و سمتش نمیره ، کمال انسانی زمانی بدست میاد که سمت فطرت انسانی بریم نه حیوانی .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

41. 2 کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

42. بالا | پست 28

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

اصلاً گیرم حیوانا هم همجنسگرا یا همجنس باز باشن ، مگه قراره حیوانا ها هرکاری کردن ما هم بکنیم و میشه توجیه ؟! هم نوع خواری هم تو اونا هست ! رابطه با ... هم هست

میل به تجاوز هم یک میل طبیعه ، آیا باید به هر تمایلی باید لبیک گفت ؟! یا خیلی ها میل به کشتار دارن !

قضاوت نمیکنم اما حتی از نظر علمی هیچ سندی نیست که همجنسگرا ها تفاوت ژنتیکی یا و... داشته باشن ، این پدیده هم یک چیز جدید نیست قبل از پیامبر هم وجود داشته قوم لوط که همشون اینکاره بودن .

به احتمال زیاد اونای که خواهان اینجور آزادی ها هستن حتی اجازه نمیدن ثابت بشه این یک انحراف ژنتیکی نیست ! مربوط به اجتماع و اکتسابیه .

هرکس هدفش از زندگی در این دنیا را بدونه به هر میلی تمایل نشون نمیده و سمتش نمیره ، کمال انسانی زمانی بدست میاد که سمت فطرت انسانی بریم نه حیوانی .
    آره واقعا بعضی چیزا انقدر واضح هست که حتی میشه گفت نیازی به تفکر نداره

43. 2 کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

44. بالا | پست 29

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

سلام

سلام. این لینک که زدی مربوط به 2013 هست. برای علم و دانش، چهار سال فاصله زمانی خیلی زیادیه و ظرف این
    چهارسال، دانشمندان خیلی بیش تر از قبل مطمئن شدن همجنس گرایی طبیعیه. منابع فارسی خیلی محدودن و با صراحت
    نمیتونند در این باره صحبت کنند. خواستی منابع انگلیسی برات میارم
    همجنسگرایی و همجنس بازی دیگه چه صیغه ایه! من که نفهمیدم شما چه فرقی بینشون میذارین. همجنس گرا یعنی کسی که
    با همجنس خودش وارد رابطعه و معاشقه و حتی تشکیل خانواده میشه. اگه اینو قبول دارید که دمتون گرم.

45. بالا | پست 30

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

شما فرمودی همجنس گرایی اکتسابیه، در اثر شرایط محیطی پیش میاد و میشه درمانش کرد.
    ما هم عرض کردیم به این چیزا ربطی نداره، یه مساله ژنتیکیه و تو حیوونا هم دیده میشه.

46. بالا | پست 31

عنوان کاربر
    کاربر ویژه
    شماره عضویت
    6691
    تشکـر
    18,649
    میزان امتیاز
    16

سلام. این لینک که زدی مربوط به 2013 هست. برای علم و دانش، چهار سال فاصله زمانی خیلی زیادیه و ظرف این
    چهارسال، دانشمندان خیلی بیش تر از قبل مطمئن شدن همجنس گرایی طبیعیه. منابع فارسی خیلی محدودن و با صراحت
    نمیتونند در این باره صحبت کنند. خواستی منابع انگلیسی برات میارم
    همجنسگرایی و همجنس بازی دیگه چه صیغه ایه! من که نفهمیدم شما چه فرقی بینشون میذارین. همجنس گرا یعنی کسی که
    با همجنس خودش وارد رابطعه و معاشقه و حتی تشکیل خانواده میشه. اگه اینو قبول دارید که دمتون گرم.
    سلام

اصلاً این تمایل طبیعی و مربوط به طبیعیت این دنیا ، اما ثابت نشده که دلیلش ژنتیکه . ( اگه مدرک جدیدآمده که میگه این تمایل ژنتیکه خوشحال میشم ببینم )

همجنس گرای با همجنس بازی فرق میکنه ، من هم با همجنسباز ها صحبت کردم ، هم همجنسگرا ها ، بدون تحقیق و آگاهی حرف نمیزنم ، اگر شما به یک همجنسگرا بگی همجنسباز انگاری بهش توهین کردی ! ( اکثراً تفاوت این دو رو نمیدونن )

منم نگفتم همجنسگرا ها رو به رسمیت میشناسم ، یا حتی خانواده هاشون رو ، گفتم قضاوتشون نکردم ، نظری که نوشتم فقط در رابطه با انحرافات همجنسباز هاست .
    امضای ایشان
    یا قائم آل محمد

47. کاربران زیر از reza1 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

48. بالا | پست 32

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط Aamir2121 نمایش پست ها
    البته یک بیماری روانی هم هست به نام "هوموفوبیا" یعنی شخص به علت تعصبات از این افراد بدش میاید و فکر میکند اگر با شخص همجنسگرا ارتباط داشته باشد خودش همجنسگرا میشود .(اینها خودشان بیمارند و فکر میکنند دیگران بیمارند اینها خودشان میبایست این انحراف را درمان کنند! راهش هم روان درمانی و بستری در تیمارستان است!)
    پیرامون سه خط آخر باهاتان موافقم . . .
    من متوجه نمیشم! تو این ممکلت مساله ترنسکچوال و تغییر جنسیت که از هر نظر، از همجنس گرایی پیچیده تر و
    نامتعارف تره این قدر راحت پذیرفته شد، ولی هنوز با همجنس گرایی مشکل هست! چطور اون جا متخصصا درست
    میگفتن و باید نظرشون رو گوش کرد، ولی تو این مساله نه دارن اشتباه می کنند.
    شما هرجای ایران برید با متخصص این حوزه صحبت کنید، روانشناس، بیولوژیست، هر کسی که دستی تو این کار
    داره، ولی واقعا سوادشو داشته باشه، ازش بخواید دراین باره براتون توضیح بده. دوستان چرا در برابر حقیقت فرار
    می کنید. اصلا برید کل دکترای روانشناسی ایران بگید من همجنس گرام میخوام منو درمان کنید، اگه حتی یک نفرشون
    قبول کرد همچین کاری بکنه بیاید هر فحشی خواستید به من بدید!
    پیام خصوصی بدید به آقا فرخ یا شهرام 2014 که خودشون متخصص هستند، ببینید حرف شما رو تایید می کنند یا حرف علمو

49. کاربران زیر از Blue Way بابت این پست مفید تشکر کرده اند

50. بالا | پست 33

عنوان کاربر
    کاربر فعال
    شماره عضویت
    8192
    تشکـر
    8,084
    میزان امتیاز
    19

شما فرمودی همجنس گرایی اکتسابیه، در اثر شرایط محیطی پیش میاد و میشه درمانش کرد.
    ما هم عرض کردیم به این چیزا ربطی نداره، یه مساله ژنتیکیه و تو حیوونا هم دیده میشه.

من گفتم همجنس بازی اکتسابیه نه همجنس گرایی...متوجه عرضم نشدید

51. کاربران زیر از رزمریم بابت این پست مفید تشکر کرده اند

52. بالا | پست 34

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    16868
    تشکـر
    1,100
    میزان امتیاز
    9

من گفتم همجنس بازی اکتسابیه نه همجنس گرایی...متوجه عرضم نشدید
    میشه بفرمایید همجنس گرایی از نظر شما یعنی چی؟

53. بالا | پست 35

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    33316
    تشکـر
    49
    تشکر شده 50 بار در 32 پست
    میزان امتیاز
    8

سلام

اصلاً این تمایل طبیعی و مربوط به طبیعیت این دنیا ، اما ثابت نشده که دلیلش ژنتیکه . ( اگه مدرک جدیدآمده که میگه این تمایل ژنتیکه خوشحال میشم ببینم )

همجنس گرای با همجنس بازی فرق میکنه ، من هم با همجنسباز ها صحبت کردم ، هم همجنسگرا ها ، بدون تحقیق و آگاهی حرف نمیزنم ، اگر شما به یک همجنسگرا بگی همجنسباز انگاری بهش توهین کردی ! ( اکثراً تفاوت این دو رو نمیدونن )

منم نگفتم همجنسگرا ها رو به رسمیت میشناسم ، یا حتی خانواده هاشون رو ، گفتم قضاوتشون نکردم ، نظری که نوشتم فقط در رابطه با انحرافات همجنسباز هاست .
    با سلام،

جالب است می‌گویند طبیعی است. دلیل‌شان هم این است که در حیوانات هم دیده شده است یا مثلا ژنتیکی است.

1- مثلا فرض کنیم طبیعی است. هر دو طرف به همجنس علاقه دارند. چگونه می‌توانند عمل جنسی انجام دهند وقتی اندام مکمل جنسی ندارند؟ چگونه تولید مثل می‌کنند؟ کدام فاعل کدام مفعول؟ توضیح بیشتری هم لازم نیست.

2- معیار طبیعی بودن اگر دیده شدن بین حیوانات است، بعید نیست جایی دیده شد حیوانات رابطه چند نفره دارند، آن موقع این روابط می‌شود طبیعی؟ در این صورت هر چیزی که امکان وقوع داشته باشد می‌شود طبیعی. مثلا قتل عام هم طبیعی است چون برخی گرگها که به گله حمله کنند تمام گوسفندان را می‌کشند. یا مثلا برخی حیوانات هم نوع خود را می‌خورند. پس اگر انسانی به چند نفر حمله کرد و همه را کشت می‌شود طبیعی یا اگر هم نوع خود را خورد می‌شود طبیعی.

3- در لذت جنسی، دفع شهوت هزار جور امکان دارد. مانند خودارضایی که نه نیاز به جنس مخالف دارد و نه جنس موافق. پس اگر شخصی به همجنس تمایل دارد، همانگونه که با خودارضایی می‌تواند دفع شهوت کند با جنس مخالف هم می‌تواند. بنابراین اصلا سرکوبی هم در کار نخواهد بود فقط بحث تمرین و تلقین است. مثل شروع کننده این موضوع که زمانی از جنس مخالف لذت می‌برد اما الان نه.

4- پایه‌های علم روان‌شناسی در بسیاری جاها بر مبنای دیدگاه‌های تجربه‌گرایانه و ماتریالیستی است. در این حیطه برخی مطالبی که به عنوان علم به خورد جوامع داده می‌شود در حقیقت بر روی گزاره‌هایی بیان شده که اساساً اشتباه است.

54. 2 کاربران زیر از hamdask بابت این پست مفید تشکر کرده اند

55. بالا | پست 36

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    35751
    تشکـر
    149
    میزان امتیاز
    7

من متوجه نمیشم! تو این ممکلت مساله ترنسکچوال و تغییر جنسیت که از هر نظر، از همجنس گرایی پیچیده تر و
    نامتعارف تره این قدر راحت پذیرفته شد، ولی هنوز با همجنس گرایی مشکل هست! چطور اون جا متخصصا درست
    میگفتن و باید نظرشون رو گوش کرد، ولی تو این مساله نه دارن اشتباه می کنند.
    شما هرجای ایران برید با متخصص این حوزه صحبت کنید، روانشناس، بیولوژیست، هر کسی که دستی تو این کار
    داره، ولی واقعا سوادشو داشته باشه، ازش بخواید دراین باره براتون توضیح بده. دوستان چرا در برابر حقیقت فرار
    می کنید. اصلا برید کل دکترای روانشناسی ایران بگید من همجنس گرام میخوام منو درمان کنید، اگه حتی یک نفرشون
    قبول کرد همچین کاری بکنه بیاید هر فحشی خواستید به من بدید!
    پیام خصوصی بدید به آقا فرخ یا شهرام 2014 که خودشون متخصص هستند، ببینید حرف شما رو تایید می کنند یا حرف علمو
    درود
    پاسخ اینکه چرا ترنس ها پذیرفته شده اند ولی همجنسگراها خیر یک چیز است " تعصب "!(البته هنوز هم قشر بیچاره ترنس هم پذیرفته نشده و شدیدا تحت فشار و طرد شدن از سوی جامعه هستند اما لااقل یک چتر قانونی بالای سرشان است)
    درباره ترنس ها رهبر پیشین ایران دستور داد و تغییر جنسیت آنها را شرعی دانست و اینها هم یکهو 180 درجه تغییر رویه دادند به همین سادگی
    بحث خیلی جالب است بعضی ها میایند میگویند همجنسگرایی در طبیعت است پس طبیعیست بعد اینها میایند میگویند مگر هر چیزی که حیوانات انجام میدهند را ما هم باید انجام بدهیم!!
    باید به این دوستان گفت در حیوانات هم رابطه بین دو جنس مخالف هست پس اگر بخواهید همجنسگرایی را عملی حیوانی بدانید پس رابطه غیر همجنسگرایی هم عملی حیوانیست!
    حیوانات غذا میخورند , هوا تنفس میکنند و.... پس بیاید نه نفس بکشید و نه غدا بخورید چون حیوانیست!!(پس آیا باید به عذا خوردن نفس کشیدن لبیک گفت؟)
    مشاهده میکنید تمام تمام نظرات بدون هیچ پاسخ و ادله علمی و صرفا بر اساس یک سری توهمات بدبینانه و مغلطه بازی است!
    مثلا دوستی گفت روابط همجنسگرایی به رابطه با حیوانات چمیدانم رابطه چند نفره منجر میشود باید به این گرامی گفت آیا سندی دال بر این حقیقت هست؟! هیچ سندی کشف نشده که ارتباط همجنسگرایی را با رابطه با حیوانات و یا روابط چند همسره سوغ بدهد! یعنی اینها سعی دارند به هر نحوی شده با هر منطق و ادله غلطی به نتیجه دلخواه برسند و جالبتر اینکه اینها نظرات مزخرف و چرت و کهنه خودشان را از انجمن ها و دانشگاه ها و مراکز علمی بزرگ و معتبر جهانی درست تر میدانند!(طرف هنوز مهر لیسانسش خشک نشده میگوید فلان انجمن معتبر در فلان کشور اشتباه میکند! عزیز دل سوادی که آنها دارند اصلا در مخیله شما قابل گنجایش و تصور نیست , زشت است با مدرک لیسانس خود را از چندین انجمن جهانی با کلی پروفسور و متخصص پی ال دی بالاتر بدانید عجالتا شما دچار خود بزرگ بینی+... هستید!)
    بعضی ها هم که خودبزرگ بینی را به حد اعلا رساندند و گفتند روانشناسی بیشتر جنبه مادی دارد , خب بله دیگر جنبه توهمی داشته باشد؟!
    ژنتیک جنبه توهمی داشته باشد؟
    زیست شناسی جنبه موهومی داشته باشد؟
    باید ماده باشد تا رویش آزمایش بکنند دیگر حرفها میزنیدا , از این حرفها نزنید زشت است بهتان میخندند
    مثل این میماند به زیست شناسی بگویند چرا کارت جنبه ماتریالیستی دارد ؟ خب چه جنبه ایی داشته باشد؟! کار زیست شناس همین است

56. کاربران زیر از Aamir2121 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)